Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
 • 02-01-2016, 13:37
 • 6901
 • 0

Бібліотека – інформаційний та просвітницький підрозділ коледжу 

 

Бібліотека – інформаційний та просвітницький підрозділ коледжу

Сьогодні, в добу комп’ютеризації, книга все ж таки залишається неоціненним скарбом, як джерело мудрості, знань, досвіду та фундаментом освіти; а бібліотеку, книгозбірню можна назвати основою цього фундаменту.

Освіта і бібліотека – ці два поняття невід’ємні одне від одного. Адже бібліотеки навчальних закладів зорієнтовані на задоволення потреб користувачів –викладачів, студентів і ріст професійної компетенції педагогічних  кадрів – теж у великій мірі залежить від бібліотекарів, від їхнього вміння спрямувати педагогів на вибір потрібної інформації.

Особливість інформаційної функції бібліотеки полягає в тому, що вона реалізується нею в тісній взаємодії з іншими суб’єктами інформаційного процесу, з використанням різних каналів розповсюдження інформації. Забезпечуючи своїх користувачів доступом до інформаційних ресурсів, бібліотека захищає їх від потоку непотрібної інформації і таким чином контролює інформаційну безпеку особистості. Здійснюючи систематизацію та каталогізацію документів, довідково-бібліографічне обслуговування, бібліотека створює основу багатьом сучасним інформаційним процесам.

Отже, найважливішим завданням сьогодні усвідомлення кожного колективу, що бібліотека – це інформаційний ресурс навчального закладу, а не другорядна, допоміжна структура. Провідна мета та основні напрямки роботи бібліотеки завжди визначаються адміністрацією закладу та вимогами підготовки фахівців в галузі.

Бібліотека коледжу є осередком інтелектуальної культури та центром якісного і оперативного інформування педагогічного та студентського колективів. Фонд бібліотеки складає 30 тис. примірників та більше як 30 найменувань періодичних видань.

В період економічної кризи в держави бібліотека не змінила своїх принципів, а навпаки, зміст її  роботи доповнився привабливими рисами, що знайшли своє відображення в діяльності, а саме:

 • 02-01-2016, 13:37
 • 9529
 • 0

Календар знаменних і пам’ятних дат

 

 

Календар знаменних і пам’ятних дат

Світ дивовижний вас вітає –

Всіх тих, хто вдумливо читає

І тих, хто любить мандрувати

Та прагне більше пізнавати.

Долати знань високі мури

Вас кличе наш коледж культури!

Кожен з місяців багатий на пам’ятні дати та події, що залишили свій слід в історії. Про більшість із цих подій ми знаємо з підручників. Серед нас навіть є ті, хто став свідком важливих подій і пам’ятає як все відбувалося. Але є багато цікавих історичних фактів, які відомі не всім, саме такі ми й пропонуємо Вам згадати в даній підбірці.

 

 • 02-01-2016, 13:37
 • 4450
 • 0

Світ періодики: знання та інформація

Віртуальна виставка періодичних

видань, які отримує бібліотека


Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

Бібліотека – твоя точка опори

Участь у ХІІІ Форумі бібліотекарів Хмельниччини

 

Бібліотека – твоя точка опори

 

 

29 вересня в рамках ХІІІ Форуму бібліотекарів Хмельниччини «Бібліотека – твоя точка опори» відбулася науково-практична конференція «Хмельницька ОУНБ в інформаційному просторі України: історія і сьогодення», приурочена до 120-річчя з часу заснування бібліотеки. Участь у конференції на платформі ZOOM взяли: директор коледжу Нижник С.В., викладачі Булаєнко В.О., Никитюк С.С., Павлюк О.Я., які представили відеовітання колективу кигозбірні «Віват, бібліотеко!». В підготовці відеоролика взяли участь Никитюк С.С., Філіпчук Т.М., Семенків І.А., Гаврилюк П.В., Василенюк В.М., Уваров В.Р., Саричев С.І.

 

 • 20-07-2021, 16:06
 • 142
 • 0

 

 

 

               

                 

 • 08-11-2020, 14:20
 • 272
 • 0

У барвах слова, музики, душі

Тематична виставка до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва


У барвах слова, музики, душі


 Без традиції нема культури, без культури нема нації.

 В’ячеслав Липинський

 

  З історії свята. Інформаційна довідка

 Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва відзначався в Україні 23 березня. Ця дата була встановлена в березні 2000 року Указом Президента України № 484/2000, враховуючи вагомий внесок працівників культури та аматорів у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність. З 2012 року, згідно Указу Президента України від 30 грудня 2011 № 1209 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» цей день став відзначатися в третю неділю травня і отримав назву «Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва». З 2014 року, відповідно до Указу Президента України від 30 грудня 2013, № 717, цей День відзначається 9 листопада разом з Днем української писемності і мови.

   Бібліотека напередодні свята підготувала виставку-інсталяцію «У барвах слова, музики, душі».

   Щиро вітаємо колег, викладачів та студентів з професійним святом! Бажаємо здоров’я, сил та енергії для нових творчих звершень, людської шани і вдячності!

 

 • 15-10-2020, 16:20
 • 281
 • 0

Користувачам бібліотеки

Оголошення


 • 08-10-2020, 16:03
 • 289
 • 0

Древо триєдине

Презентація книги М.Мачківського


Древо триєдине


   06 жовтня 2020 року в бібліотеці коледжу, в рамках засідання клубу «Душі криниця» (керівник Владика Л. І.), відбулася презентація книги українського письменника, члена Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України Миколи Мачківського «Древо триєдине». Літературно-публіцистичне видання презентували директор обласного літературного музею, член Національної спілки письменників України - Василь Горбатюк та заступник директора обласного літературного музею Людмила Данилюк.

 Учасники зустрічі, затамувавши подих, переглянули відеозвернення автора, у якому він ділиться спогадами про своє життя, написання твору та відомих майстрів пера, згаданих у його романі. У подарунок бібліотека отримала книги Мачківського М. «Древо триєдине» та Горбатюка В. «Вигнані з раю».

  Щиро дякуємо за цікаву зустріч. Бажаємо творчої наснаги, міцного здоров'я.

Древо триєдинеДрево триєдинеДрево триєдине 

 

 • 14-09-2020, 11:04
 • 349
 • 0

"Україна і ми - незалежні"

Книжкова виставка

   

   З нагоди Дня Незалежності бібліотека підготувала книжкову виставку "Україна і ми - незалежні".

 

"Україна і ми - незалежні""Україна і ми - незалежні"

   

   Джерело: Бібліотека КПККіМ. 

 

 • 31-08-2020, 11:13
 • 222
 • 0

День знань: новий формат

Виставка-експозиція


   До дня знань в бібліотеці представлено виставку-експозицію "День знань: новий формат".

 Вітаємо викладачів, працівників, студентів з початком навчального року! Зичимо творчих досягнень, креативу, успіхів у навчанні, міцного здоров'я.

 

День знань: новий форматДень знань: новий формат

 

 • 24-06-2020, 17:19
 • 445
 • 0

У бібліотеці коледжу – нові надходження

Список видань


У бібліотеці коледжу – нові надходження У бібліотеці коледжу – нові надходження

У бібліотеці коледжу – нові надходження У бібліотеці коледжу – нові надходження

 

 

 


 

 

 

 

Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років

Виставка до ювілею коледжу


Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років

 

   Історія коледжу є предметом гордості всіх, хто в ньому працює та навчається, тих, хто збагатив його славу і честь, створював традиції та заклав фундамент на майбутнє. За свою багаторічну історію навчальний заклад підготував понад 8 тисяч фахівців в галузі культури, серед яких випускники, що займають високі державні посади, керують розвитком культури в області та за її межами, відзначені високими званнями та нагородами, мають значні досягнення у виконавській майстерності, очолюють знані мистецькі колективи.

  2020 рік - особливий, ювілейний не тільки для нашого колективу, але й для культурно - мистецької спільноти, адже коледж є колискою талантів, оберегом сучасної духовності, живою криницею натхнення для багатьох поколінь, які творили і творять нашу творчу історію.

   З нагоди ювілею бібліотека підготувала книжково - ілюстративну експозицію : «Кам’янець - Подільському коледжу культури і мистецтв - 90», на якій представлені документальні джерела та фотодокументи з його історії і розвитку та інформація про творчі досягнення, нагороди, відзнаки.

  Щиро вітаємо викладачів, працівників, ветеранів, студентів, випускників та майбутніх абітурієнтів з ювілеєм коледжу. Нехай талант та успіх супроводжує вас у житті. Творіть та примножуйте славу нашої рідної альма – матер!

 Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років

 

 • 09-06-2020, 09:44
 • 289
 • 0

Книжково - ілюстративні виставки

Кімната самопідготовки

 

 В кімнаті самопідготовки гуртожитку коледжу бібліотека організувала книжково - ілюстративні виставки : "Краю мій моя земля", "Україна - серце Європи". Виставки з нетерпінням чекають на користувачів - наших студентів, які повернуться до рідного коледжу  в новому навчальному році.

Книжково - ілюстративні виставкиКнижково - ілюстративні виставки

 

  Джерело: Бібліотека КПККіМ. 

 • 04-03-2020, 09:49
 • 342
 • 0

Живе у віках слово Кобзаря

Книжкова виставка

 

 Живе у віках слово Кобзаря

 

    Тарас Григорович Шевченко - ім’я святе для кожного українця. Ця людина залишила нам свої неоціненні духовні надбання – твори і світлу пам'ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру.

  Напередодні Шевченківських днів, які проходять в березні, бібліотека коледжу підготувала книжкову виставку – персоналію « Живе у віках слово Кобзаря».

 Вся Шевченкова поезія пронизана, як наша блакитна атмосфера сонцем, почуттям державності, болем і тривогою за майбутнє України. Шевченко ставить Україну, її незалежність, вище над усе. Тож вчімося у нього любові до України!

Живе у віках слово Кобзаря

Живе у віках слово Кобзаря

 

   Джерело: Бібліотека КПККіМ. 

 • 21-02-2020, 11:12
 • 597
 • 0

Міжнародний день рідної мови

Книжкова виставка


 Міжнародний день рідної мови

 

   21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови.

   Бібліотека коледжу підготувала книжкову виставку "Рідна мова - всесвіту основа".

   Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови

 

 • 19-02-2020, 11:03
 • 218
 • 0

"Нескорені злетіли у небо"

Тематична полиця


Нескорені злетіли у небо

 

   Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності.

Напередодні Дня Героїв Небесної Сотні бібліотека коледжу підготувала тематичну полицю "Нескорені злетіли у небо".

Нескорені злетіли у небо

 

   Джерело: Бібліотека КПККіМ.  

 

 • 14-02-2020, 15:03
 • 317
 • 0

І кожна мить, як вічність дива

Тематична полиця


І кожна мить, як вічність дива


   У ще зимові дні, коли весна все ближча з кожним днем, з кожним усе більш впевненим променем сонця, усе більш довгим і світлим вечором, у серцях людей прокидається одвічна спрага ніжності, любові й ласки. Саме у цей час, наче втомившись від зимових буднів, душа хоче тепла. І в ці дні кожен переживає любов гостріше: хтось ту, якій вже багато років, хтось ту, яка в самому розквіті, а хтось ту, яку лише чекає...

 Напередодні свята всіх закоханих бібліотека коледжу підготувала тематичні полицю « І кожна мить, як вічність дива»

  Багато років тому з’явилася традиція відзначати день Святого Валентина. Це свято дає можливість ще раз нагадати тим, кого ми любимо, про силу нашої любові. Вітайте близьких людей, даруєте їм радість і посмішки, підтримуйте у важкі хвилини. І не забувайте, що саме вони, наші кохані, завжди виявляються поруч з нами в хвилини випробувань і в хвилини щастя.

   Любіть один одного, бережіть один одного. Нехай у житті буде любов, пристрасна, ніжна, ласкава, чуттєва, п'янка.

І кожна мить, як вічність дива

І кожна мить, як вічність дива

І кожна мить, як вічність дива

 

 • 05-02-2020, 15:12
 • 464
 • 0

 Біблія - священна книга християн

Тематична полиця


Біблія - священна книга християн


   У Музеї Біблії в Вашингтоні 16 вересня відбулася зустріч християнських лідерів з більш ніж 34 країн, щоб оголосити 2020 рік “Всесвітнім роком Біблії”.

   Це перша в своєму роді євангельська ініціатива, схвалена також Папою Римським Франциском. Подібне ніколи раніше не проводилося в глобальному масштабі. Ініціатива покликана показати і зміцнити цінності Слова Божого для всіх людей, вона закликає покласти край біблійній бідності, коли перекладу Святого Письма немає для народів, які розмовляють на більш ніж 1600 мовах.

   В бібліотеці коледжу створена тематична полиця « Біблія священна книга християн». Мета: допомогти користувачам бібліотеки дізнатися більше про Біблію, її структуру та зміст, сприяти тому, щоб люди могли самостійно розказувати про Біблію та її значення, виховувати повагу до Біблії як до Слова Божого та формувати усвідомлення важливості Біблії для особистого життя кожної людини.

Біблія - священна книга християнБіблія - священна книга християнБіблія - священна книга християн

   Джерело: Бібліотека КПККіМ.