Чарівний пензель. Конкурс авторських композицій
На Миколая казка завітає. Розважальна програма
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2020 (71)
Лютий 2020 (23)
Січень 2020 (7)
Грудень 2019 (27)
Листопад 2019 (31)
Жовтень 2019 (29)
Корисні посилання
 • 21-08-2019, 16:40
 • 171
 • 0

Розрахунковий рахунок

для оплати за гуртожиток

 

Розрахунковий рахунок для оплати за гуртожиток

 • 11-11-2011, 11:45
 • 6279
 • 0

Гуртожиток коледжу 

 

 Гуртожиток коледжу


До послуг студентів - сучасно обладнаний гуртожиток, в якому функціонують актова зала, бібліотечний пункт та кімнати для самопідготовки.

Завідувач гуртожитку - Горячок Василь Федорович. Вихователь - Нижник Валентина Василівна.

Комфорт та затишок для студентів створює адміністративно-технічний персонал, зокрема: вахтери Сікора Людмила Олександрівна, Савицька Галина Євгеніївна, Гораш Світлана Петрівна, Філімонова Тетяна Володимірівна та прибиральниці  Залевська Катерина Михайлівна, Теніховська Людмила Михайлівна, які забезпечують належний санітарний стан.

Гуртожиток – переможець обласного (у номінації “Виховна робота”, 2001 р.) та міського огляду-конкурсу (1999 р.) 

В гуртожитку проводяться цікаві виховні заходи:  Андріївські вечорниці, традиційні вечори-зустрічі з першокурсниками та конкурсно-розважальні шоу-програми. Плідно працює студентський клуб “Сучасниця”, яким керує вихователь гуртожитку Нижник В.В. Активно діє Рада студентського самоврядування, яка вирішує важливі питання з організації побуту, самопідготовки та дозвілля студентів.

 • 22-10-2019, 12:20
 • 118
 • 0

Паті на нашій новій хаті

Розважальна програма


Паті на нашій новій хаті. Розважальна програма


22 жовтня в гуртожитку коледжу відбулася розважальна програма «Паті на нашій новій хаті». Організатор заходу – Нижник В.В., вихователь гуртожитку, Павлишена Т., голова студентської ради гуртожитку.Ведучі – Мрих Д. та Ніколюк Д. (гр. 35)

Запальні пісні, танцювальні композиції та музичні номери розважального заходу дарували: Мармій А., Пиптюк А. ( гр. 2137 гр., клас викладача Столаби Т.В.),  Мельник Ю.,  (гр.  317, клас викладача Мечак Л.М.), Хрущ Д. ( гр. 148 гр., клас викладача Гермака В.Б.),  Калинюк В. ( гр. 2137 гр., клас викладача Гермака В.Б.). Відеофільм – Павлишена Т. (гр. 35). Оформлення зали - Калинюк В., Кукурудза В., Гнатишин І., Дасига Д. (гр. 2137), Гаврилюк Я., Павлишена Т. (гр. 35), Варивода А., (гр. 338), Богуш А. (гр. 426) 

Фотозвіт – Будзан Р. (гр. 47)

Після завершення розважальної програми відбулася дискотека.

 

 • 18-02-2016, 12:58
 • 1425
 • 0

Симфонія кохання

Конкурсно-розважальна програма

 

Симфонія кохання 

18 лютого в гуртожитку коледжу відбулася конкурсно-розважальна програма «Симфонія кохання». Організатори заходу – Нижник В.В., вихователь та студентська рада. Ведучі заходу: Тимошенко Костянтин, Степанець Ольга, Слободня Віталій, Ільєва Оксана.

В концертній програмі взяли участь студенти: Гринькевич Оксана, Дудко Сергій, Веселовська  Марія, Атаманюк Назар, Мазур Назар, Сеник Анастасія, Осатюк Ігор, Магура Вадим, Кохан Богдан, Товкало Крістіна, Підгорна Юлія, Станіславська Крістіна. Актову залу оформили Кливак Юлія, Краєва Леся, Атуліна Марія. Трачківська Ілона. Музичний супровід забезпечили Яричовський Роман, Осатюк Ігор.

Віночок єднання

Благодійна акція

 

Віночок єднання

"Віночок єднання" - така благодійна акція відбулась в гуртожитку. Ще під час святкування Всеукраїнського дня працівників культури були зібрані кошти, частину з яких передали учасникам АТО, частину - вимушеним переселенцям, які навчаються в нашому закладі. Частину грошей було вирішено виділити для організації допомоги нашим колегам - викладачам і студентам коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв, які не залишились на тимчасово окупованій території, а продовжили свою діяльність в місті Кремінна.

 

Студенти вирішили, що найкращим буде подарунок, зроблений власноруч. Тому було закуплено матеріал і під керівництвом досвідченої швеї Катеринюк О.М. та вихователя гуртожитку Нижник В.В. виготовлено віночки для хореографічного колективу. Підібрано також партію сце

 • 01-12-2015, 13:06
 • 1237
 • 0

Знати, щоб жити!

Мотиваційна акціія до Всесвітнього дня

боротьби зі СНІДом

 

Знати, щоб жити!

Як не прикро, Україна продовжує займати одне з перших місць в світі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. За даними Українського центру контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України всього з 1987 року в Україні офіційно зареєстровано 277 481 випадків ВІЛ-інфікування, це близько 0,5% від всього населення України. Основною причиною поширення ВІЛ-інфекції називають безвідповідальне ставлення людей до власної безпеки. 

Саме тому Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щорічно 1 грудня проводить мотиваційну акцію «Знати, щоб жити!», метою якої є інформування громадськості з проблем ВІЛ/СНІДу.

Колектив коледжу активно підтримав акцію, зранку викладачі та студенти прикололи до одягу червону стрічку - міжнародний символ боротьби зі СНІД: пам’яті про тих, кого втратили, солідарності з тими, кого епідемія торкнулася особисто, протест проти дискримінації та суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІД. 

 • 05-11-2015, 16:05
 • 1083
 • 0

Про участь в обласному огляді-конкурсі

на кращий гуртожиток

Підсумки огляду

 

Про участь в обласному огляді-конкурсі

У жовтні-листопаді 2015 року відбувся обласний огляд-конкурс на кращий гуртожиток вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.

Перевірку діяльності гуртожитку коледжу згідно “Положення про обласний огляд-конкурс на кращий гуртожиток за житлово-побутовими умовами, зразковим порядком і забезпеченням організації виховної роботи” здійснювали представники оргкомітету конкурсу в складі: Капітан Г. В., методиста Ради директорів вищих навчальних закладів області; Червоноградської Н. В., методиста Кам’янець-Подільського базового індустріального коледжу; Шпичко І. О., заступника з навчально-виховної роботи Хмельницького торговельно-економічного коледжу; Пирог А. В., голови студентського самоврядування Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту. На конкурс також були представлені матеріали з досвіду виховної роботи “Система виховної роботи в гуртожитку як фактор цілісного виховання особистості”.

Гуртожиток здобув перемогу в номінації “За змістовне естетичне оформлення фото та відеоматеріалів”. Комісією також було відзначено роботу з належного забезпечення умов проживання, побуту в гуртожитку (Горячок В. Ф., завідуючий гуртожитком) і організацію змістовного дозвілля та відпочинку (Нижник В. В., вихователь гуртожитку).

 

 • 05-11-2015, 14:19
 • 1158
 • 0

Шукаємо нові таланти

Розважальна програма

 

Шукаємо нові таланти 

05 листопада в гуртожитку коледжу відбулася розважальна програма “Шукаємо нові таланти”. Організатор заходу – Нижник В. В., вихователь гуртожитку та члени студентської ради Степанець О., Веренчук А. (4235 гр.). Ведучі заходу – Бондарчук Л. та Войт А. (250 гр.).

В концертній програмі взяли участь студенти-першокурсники Ширяєва Ю., Товкало К. (118 гр.), Поянюк К. (14 гр.), Баб’яр А., Ільєва О. (150 гр.), Клеба А. (123 гр.) представляли глядачам свої таланти, студенти старших курсів Литвинюк І. (213 гр.), Бондарчук Л. (250 гр.), Арчаковська З., Галецька В., Сеник А. (318 гр.). Оформлення зали забезпечили Краєва Л., Кливак Ю., Трачківська І. (367 гр.); фотозйомка – Монько У. (467 гр.).

Захід сприяв професійному вихованню студентів та удосконаленню їх навичок з організації культурно-дозвіллєвої діяльності.

 • 04-11-2015, 00:00
 • 1556
 • 0

 


Система виховної роботи в гуртожитку

як фактор цілісного виховання особистості

 

 Система виховної роботи в гуртожитку як фактор цілісного виховання особистості

 • 28-10-2015, 11:20
 • 2272
 • 0

Визначено кращі кімнати,

секції гуртожитку

Підсумки огляду-конкурсу

 

Визначено кращі кімнати, секції гуртожитку 

28 жовтня відбувся огляд-конкурс на кращу кімнату, секцію гуртожитку. Конкурс проведено згідно із “Положенням про огляд-конкурс на кращу кімнату, секцію в гуртожитку Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв”.

Комісією у складі Чорної Н. П., голови студентського профкому (голова оргкомітету), Горячка В. Ф., завідуючого гуртожитком, Нижник В. В., вихователя, Григорків Ю., голови ради студентського самоврядування, Тимошенка К., голови студентської ради гуртожитку було визначено переможців конкурсу.

 • 21-10-2015, 11:57
 • 1187
 • 0

Василь Горбатюк - подільський

письменник, громадський діяч

Інформаційна година

 

Розмова про подільського письменника В. Горбатюка

21 жовтня в гуртожитку коледжу була проведена інформаційна година,  присвячена подільському письменникові, члену Національної спілки письменників України, директору Хмельницького обласного літературного музею Василю Івановичу Горбатюку, досліднику творчості В. Свідзінського. Організувала інформаційну годину вихователь гуртожитку Нижник В. В. Розповідь про В. Горбатюка підготували студенти 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа» Думанська Ю., Поян А., Рабцун Ю., Шумеляк Р. Планувалося безпосереднє спілкування  з письменником, але через певні обставини, на жаль, Василь Горбатюк не зміг бути присутнім на заході. Студенти ознайомилися з життєвим шляхом митця і його творчим доробком із інформаційних повідомлень, підготовлених Думанською Юлією та Шумеляк Русланою. Поян Анастасія охарактеризувала книгу Василя Горбатюка «З-під трави забуття», у якій письменник розповідає про літературознавців, дослідників і митців народної творчості, на долю яких випали переслідування, арешти, смертні вироки і викреслення з історії української літератури. Рабцун Юлія представила  біобібліографічний покажчик «Золоті кораблі Василя Горбатюка».

Під час проведення інформаційної години панувала творча і затишна  атмосфера, яка заохочувала до спілкування та декламування власних віршів. Плануємо подібні вечірні посиденьки проводити частіше.

 • 22-03-2015, 14:21
 • 1334
 • 0

Співали пісні на вірші Шевченка

Творча зустріч з Мирославою Зайко

 

Співали пісні на вірші Шевченка

22 березня 2015 року в гуртожитку коледжу відбулась зустріч з незвичайною гостею - музикознавцем, почесним членом Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка та Національної Всеукраїнської музичної Спілки Мирославою Зайко. Організатор заходу – Нижник В.В., вихователь.

Мирослава Антонівна -  літературно-музична лектриса, мистецька виконавиця літературних читань, автор словника «Український лексикон», літературно-музичних альбомів «Шевченко і музика», «Образи природи у фортепіанній музиці», «Казкові образи у фортепіанній музиці» та інших - виступала з концертами у різних містах України, на республіканському радіо, телебаченні, і ось нарешті завітала в гості до студентів нашого коледжу.  

Пані Мирослава презентувала авторську програму «Шевченко і музика», присвячену 201-ій річниці від дня народження генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

Шанувальники рідного слова отримали чудову можливість послухати у її виконанні неперевершені твори поета. Мирослава Зайко намалювала образ Шевченка – виконавця народних пісень, який, на її думку, нічим не поступається Шевченку-поету та Шевченку-маляру.

Глядачі й самі стали активними учасниками дійства - декламували поетичні шедеври Великого Кобзаря, спільно з Мирославою Антонівною співали пісні на вірші Тараса Григоровича.

Учасники зустрічі ще раз переконались, що Тарас Григорович був людиною універсальних обдарувань та інтересів, усе своє життя й творчість присвятив українському народові. Кобзар мріяв про ті часи, коли його країна буде суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія, 

 • 05-02-2015, 16:12
 • 1193
 • 0

Знімається байка

Вечір гумору та сатири

 

Знімається байка 

5 лютого студенти  350 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» провели в гуртожитку коледжу вечір гумору та сатири «Знімається байка». В програмі прозвучали твори української класичної байки та сучасних авторів, зокрема переважали актуальні політичні байки та гуморески, об’єднані цікавим сценарним ходом.

Креативно і по сучасному, з використанням елементів та прийомів акторської майстерності, прозвучали байки та гумористичні твори у виконанні студентів: Андрія Веренчука, Ольги Костей, Анастасії Молофій, Дмитра Пшечука, Юрія Ружицького, Ольги Степанець, Костянтина Тимошенка, Олександри Хітрової.

Олександра Хітрова активізувла глядачів питаннями вікторини «Чи знаєте ви байку?». Музичне оформлення програми здійснила художній керівник курсу Т. В. Бойчук, а програму підготувала викладач сценічної мови О. В. Козак.

Золоте сяйво Калити

Андріївські вечорниці

 

Золоте сяйво Калити

11 грудня в гуртожитку коледжу відбулися Андріївські вечорниці. Організатор заходу — Яворницька Н.О., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін та студенти 318 гр. (Мостепанюк Р., Самарук О., Кульчицька Т., Котик В., Веселовський В., Ковальчук А., Якимчук П.) 

В заході брали участь троїсті музики (Богайчук О., Раїнчук І., Головко Б., Гончарук Д.) та ансамбль “Джерело” (художній керівник Мечак Л.М.). Проводили цікаві ворожіння з шапкою, перснями та свічками. Весело пройшов обряд кусання калити. Відтворенню атмосфери вечорниць сприяло оформлення зали в стилі української світлиці та веселі танці, жарти. На завершення свята учасники пригощали усіх присутніх варениками з сюрпризом.

 • 27-11-2014, 12:43
 • 2217
 • 0

Україна має талант

Вечір знайомств

 

Україна має талант

Сонячна тепла осінь не лише розфарбувала схили Смотрицького каньйону у веселкові барви і вкрила землю смарагдовими павутинками «бабиного літа», але й ознаменувала початок нового самостійного життя для першокурсників нашого коледжу. А початок – це завжди нелегко. І не тільки тому, що все довкола нове й незнайоме, але й тому, що доводиться шукати нових друзів, самостверджуватись у новому колективі.

Щороку до нас на навчання приходить надзвичайно талановита молодь. Тому в гуртожитку коледжу вже давно склалась добра традиція - організовувати проведення вечорів знайомств із студентами нового набору. Адже такий захід – чудова нагода для знайомства.

Вечір знайомств для першокурсників «Україна має талант» був проведений в гуртожитку коледжу 27 листопада. Студенти 1 курсу мали змогу поспілкуватися із старшокурсниками, краще познайомитися між собою, а також почути багато цікавих історій про «наш другий рідний дім». Вечір приніс чимало позитивних емоцій всім присутнім. На імпровізованій сцені актової зали гуртожитку панувало справжнє студентське гуртожитське братство.

Захід організовувала Студентська рада гуртожитку. Оригінальний сценарій вечора знайомств – заслуга майбутніх режисерів Віки Смоли та Мар’яни Лісовик. А втілити його в життя вдалось в першу чергу завдяки таланту та натхненню Дарини Гриневич – ведучої заходу.

Перший номер – і перша несподіванка. Зворушливу мелодійну пісню глядачам подарувала представниця зовсім немузичної спеціальності – майбутній бібліотекар Інна Михайловська. А допомогли Інні впевнено почуватись на сцені хореографи-другокурсниці Алла Головишина, Марія Веселовська, Оксана Гринькевич та Юля Волкова.

Захоплено слухали студенти чудовий вокал Насті Підгородецької.

Віртуозно володіють музичними інструментами Вадим Магура та Дем’ян Сафронійчук. В руках Вадима чарівним голосом співала скрипка, а Демян зачарував слухачів звуками труби. У хлопців дійсно велике музичне майбутнє.

Усіх полонив вокальний талант Артема Синицького, який виконав пісню в супроводі гітари. З гітарою в руках вийшла на сцену і Аліна Паканич - студентка спеціальності «Кіно-фото-відеосправа» - і довела, що цим музичним інструментом вона володіє не менш майстерно, ніж відеокамер

Поетичний світ Дмитра Павличка

Літературний вечір

 

Поетичний світ Дмитра Павличка

10 листопада в гуртожитку відбувся літературний вечір на тему: “Поетичний світ  Дмитра Павличка”, до 85-річчя від дня народження. Організатор заходу - Богуцька Н.С., викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін.

У програмі:

ü “Поетичний світ Д. Павличка”. Вступне слово (Богуцька Н.С.);

ü “Тематичне й жанрове різноманіття павличкової лірики”. Повідомлення про життєвий і творчий шлях поета та декламування його віршів (Костей Ольга, Хітрова Олександра, Пшечук Дмитро, Тимошенко Костянтин, Драгомерецький Сергій, Ковалишен Ростислав, Зелінська Аліна, Дудко Ірина);

ü “Голос епохи”. Перегляд відеофільму;

ü виконання музичних творів на слова Д. Павличка  (Кохан Богдан, Головатий Ілля, Смоляр Марія, Атуліна Марія);

ü читання власних поезій (Поканич Аліна, Федорова Ірина);

ü “Д.Павличко — класик української поезії”. Огляд тематичної полички (Поян Анастасія). 

Захід сприяв художньо-естетичному вихованню студентів та поглибленню їх знань з української літератури.

Твій голос – майбутнє України

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів


Твій голос – майбутнє України

Назустріч позачерговим виборам народних депутатів до Верховної Ради України відбувся цикл інформаційно-просвітницьких заходів.

В кімнаті самопідготовки гуртожитку відбулася бесіда-консультація для студентів-виборців.  Нижник С.В., завідувач організаційним відділом Кам’янець-Подільської міської ради  познайомив присутніх з основними положеннями виборчого законодавства та особливу увагу акцентував на правах тих студентів, хто буде голосувати вперше.

Для студентів випускних курсів Городецькою Н.М., головою циклової комісії соціально-економічних дисциплін, було проведено цикл бесід-порад «Твій голос – майбутнє держави».

В бібліотеці коледжу організовано книжкову поличку «Зроби свідомий вибір» (Владика Л.І., бібліотекар) та створено теку інформаційних матеріалів  про кандидатів в депутати від нашого міста.

Для студентів спеціальності «Бібліотечна справа»,  в рамках діяльності студентського «Прес-центру», керівник Булаєнко В.О., проведено огляд полиці «Твій вибір», яку підготували Філіпчук Т.М., бібліотекар та Галецька О., студентка 350 гр.

 • 22-10-2013, 12:52
 • 1520
 • 0

Мелодії осені

Конкурсно-розважальна програма

  Мелодії осені


22 жовтня в гуртожитку відбувся традиційний вечір знайомств з талантами першокурсників “Мелодії осені”. Організатори заходу — Нижник В.В., вихователь гуртожитку та студентська рада, голова студентської ради Сілецька О. В концертній програмі взяли участь студенти Сеник А., Гусак Н., Арчаковська З., Шумеляк Р., Веселовська М., Муштак Т., Станіславська К., Димула К., Леонтюк М., Герасимчук Д. Ведучі заходу Смола В., Лісовик М. (350 гр.). Захід сприяв удосконаленню виконавської майстерності  студентів та їх умінь з  організації культурно-дозвіллєвих заходів.