Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2019 (2)
Листопад 2019 (26)
Жовтень 2019 (27)
Вересень 2019 (24)
Серпень 2019 (7)
Липень 2019 (8)
Корисні посилання
  • 11-04-2019, 11:05
  • 148
  • 0

Магія музичної краси

Профорієнтаційна робота


Магія музичної краси. Профорієнтаційна робота


11 квітня студенти та викладачі спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» (духові інструменти) провели творчу зустріч із вчителями та учнями Городоцької ДМШ та Лісоводської ДМШ. Організатор – Шульс Я.В.

В концерті взяв участь гурт «Hot guys» (керівник Заярнюк Я., 4235 гр.)

З сольними номерами виступили студенти: Калинюк В., Будний О. (клас викладача Гермака В.Б.); Заярнюк Я. (клас викладача Остап'юк Л.М.); Варивода А. (клас викладача Сопіги П.Д.); Демидас Д. (клас викладача Ковальського Р.І.).

Фото зі сторінки Facebook Ольга Пастух.

 

  • 10-04-2019, 14:54
  • 123
  • 0

Турист у чистому місті

Екологічна акція


Турист у чистому місті. Екологічна акція


10 квітня студенти коледжу взяли участь у екологічній акції «Турист у чистому місті», організована Відділом молоді і спорту департаменту гуманітарної політики та спільнотою «Нове покоління».

 

  • 10-04-2019, 09:29
  • 177
  • 0

Музика об’єднує серця

Концерт-звіт


Музика об’єднує серця. Концерт-звіт


10 квітня у коледжі відбувся концерт-звіт викладачів та студентів спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» (духові інструменти). Організатор заходу - Остап'юк Л. М., голова циклової комісії духових інструментів.

В концерті взяли участь: народний аматорський оркестр духових інструментів (художній керівник Остап'юк Л.М.), естрадний оркестр (художній керівник Ковальський Р.І.),  гурт «Hot guys» (керівник Заярнюк Я., 4235 гр.)

З сольними номерами виступили студенти: Калинюк В., Будний О. (клас викладача Гермака В.Б.); Заярнюк Я. (клас викладача Остап'юк Л.М.); Варивода А. (клас викладача Сопіги П.Д.); Демидас Д. (клас викладача Ковальського Р.І.).

Диригентські здібності продемонстрували студенти: Щербатюк Г. (клас викладача Сопіги П.Д.); Левчук М. (клас викладача Ковальського Р.І.); Заярнюк Я (клас викладача Гермака В.Б.).

Виступи студентів забезпечили концертмейстери Пастух О.А., Нікітіна І.Р.

У складі оркестру брали участь викладачі Гермак В.Б., Ковальський Р.І., Раїнчук Д.В., Сопіга П.Д., Шульс Я.В., Свідерський М.О.

Концерт пройшов на належному професійному рівні. Творчі колективи та його окремі виконавці показали високий рівень виконавської майстерності, цікавий різножанровий та різноплановий репертуар.

 

  • 03-04-2019, 16:55
  • 264
  • 0

Проблеми та перспективи розвитку хореографічного мистецтва в контексті сучасної хореографічної освіти

Семінар викладачів хореографії

та керівників хореографічних колективів


Проблеми та перспективи розвитку хореографічного мистецтва в контексті сучасної хореографічної освіти. Семінар викладачів хореографії та керівників хореографічних колективів 


02-03 квітня на базі коледжу відбувся обласний семінар викладачів хореографії мистецьких шкіл та керівників хореографічних колективів клубних закладів на тему «Проблеми та перспективи розвитку хореографічного мистецтва в контексті сучасної хореографічної освіти». Організатор – Мезенцева Л.І., методист хореографії Хмельницького ОНМЦКіМ. У семінарі взяли участь 39 слухачів.

Семінар розпочався із вступного слова (Стан Т.С., заступник директора Хмельницького ОНМЦКіМ, заслужений працівник культури України), лекції-презентації «Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв – творчий осередок навчання та виховання працівників соціокультурної сфери» (Нижник С.В., директор коледжу) та екскурсії в музей коледжу (Павлюк О.Я., завідувач відділення).

Після відкриття слухачі відвідали відкритий урок з класичного танцю (Манькевич Т.Б., викладач хореографічних дисциплін) та академічні покази з народно-сценічного танцю (Корчук І.В. та Кучерява О.А., викладачі хореографічних дисциплін).

Перший день завершився концертом-презентацією «Dance-варіації» (Семенків І.А., режисер-постановник, викладач циклової комісії видовищно- театралізованих заходів), у якому взяли участь хореографічні колективи міста та коледжу.

Програма концерту-презентації:

1. Хореографічна композиція «Весняні фрески», (ансамбль класичного танцю «Арабески», керівник Манькевич Т.Б.);

2. Українська народна пісня в обробці Токара «Ой чий то кінь стоїть», (хорова капела «Гомін», керівник Боднар О.Л., концертмейстер Гудзь Т.А.);

3. Хореографічна композиція «Вербиченька», (ансамбль стилізованого українського танцю «Квітка», керівник Літинська І.В.);

4. «Весняна пісня», (вокальний ансамбль «Вlack and white», керівник Мечак Л.М.);

5. «Запрошення у казку», (ансамбль танцю «Алтея», керівник Бойко Л.);

6. Хореографічна композиція «На святі з тарантелою», (народний ансамбль естрадного танцю «Каскад», керівник Кучерява О.А.);

7. Калинюк Владислав Генрі Манчіні «Рожева пантера», (клас викладача Гермака В.Б.);

8. Дюк Елінгтон «Караван» (естрадний оркестр коледжу, керівник Ковальський Р.І.);

9. Бабунець Аліна «Because of you» із репертуару Kelly Clarkson, (клас викладача Боднар О.Л.);

10. «Чардаш», (ансамбль танцю НВК ім. Трояна «Світоч», керівник Федоряк А.);

11. Хореографічна сюїта «Веселощі єврейського містечка», (народний ансамбль естрадного танцю «Каскад», керівник Кучерява О.А.);

12. Ширяєва Юлія «Keep The Faith» з репертуару Тако Гачечиладзе, (клас викладача Столаби Т.В.);

13. Астор П’яцолла «Танго для Клода», (інструментальний ансамбль коледжу, керівник Пшинешнюк С.С.);

14. Самбор Богдан та Прокопишен Олег «Кохання», (клас викладача Мечак Л.М.);

15. «Пустеля» (ансамбль сучасного танцю «Апельсин», керівник Мельник К.);

16. Хореографічна композиція «Щедрик», (ансамбль стилізованого українського танцю «Квітка», керівник Літинська І.В.);

17. Яцуляк Юліан Фріц Крейслер «Тамбурин», (клас викладача Тітова О.М.);

18. Хореографічна композиція «Віз», (ансамбль танцю «Гілея», керівник Гілевська І.);

19. Хореографічна композиція «Подільські гуляння», (ансамблю народного танцю «Подільські візерунки», керівник Чорнобиль В.В., музична обробка Царука О.П.);

20. Столаба Анастасія «Борщик», хореографія Ірини Літинської (клас викладача Столаби Т.В.);

21. Хореографічна картинка «Кумасі» (солісти ансамблю народного танцю «Подільські візерунки», керівник Корчук І.В.);

22. Борис Беккер «Саламанка», (духовий оркестр коледжу, керівник Остап’юк Л.М.);

23. «Гарний козак, гарний», (ансамбль «Джерело», керівник Столаба Т.В.);

24. Хореографічна композиція «Жванецькі вибиваночки», (ансамбль народного танцю «Подільські візерунки», керівник Чорнобиль В.В., музична обробка Царука О.П.).

Під час семінару учасники також відвідали практичні заняття «Нові напрямки спеціалізації української народної хореографії» (Літинська І.В., викладач хореографічних дисциплін) та майстер-класи «Фрагменти постановочної роботи на основі базових рухів українського танцю», «Проблема зображення регіональних особливостей українських народних танців в хореографічних колективах мистецьких навчальних закладів» (Чорнобиль В.В., голова циклової комісії хореографічних дисциплін; концертмейстер Бойко В.В.).

Семінар завершився засіданням круглого столу «Діяльність хореографічного жанру Хмельниччини» (Мезенцева Л.І., методист з хореографії навчально-методичного відділу мистецьких шкіл та підвищення кваліфікації ХОНМЦКіМ).

Фотозвіт – Барновський В., Барладин М., Сидорук В. (37 гр.), Заянчуковський В. (467 гр.).

 

 

  • 03-04-2019, 15:29
  • 127
  • 0

Адресовані людям вірші

– найщиріші у світі листи

Конкурс художнього читання


Адресовані людям вірші – найщиріші у світі листи. Конкурс художнього читання


03 квітня у коледжі відбувся ХІІ конкурс художнього читання студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», присвячений Шевченківським дням та Всесвітньому дню поезії «Адресовані людям вірші – найщиріші у світі листи». Організатор заходу – Козак О.В., голова циклової комісії видовищно-театралізованих заходів, викладач сценічної мови.


Журі конкурсу:

Дорошенко Т. Ф., голова журі, голова міського поетичного клубу «Джерела душі»;

Гаврилова М., поетеса Камянця-Подільського, учасниця клубу «Джерела душі»

Ковальчук Ю. поетеса, трьохразова переможниця поетичного фестивалю «Поділля Open»

Латюк Н.І., методист відділення;

Бойчук Т.В., Казимирчук Л.С., Красілич І.М., Семенків І.А., викладачі циклової комісії видовищно-театралізованих заходів;

Чорна Н.П., викладач української мови і літератури.


Програма конкурсу:

25 група

Тетяна Павлишена Л. Костенко «Ще слів нема. Поезія вже є»

Діана Ніколюк Л.Костенко «Поезія – це завжди неповторність», Т. Шевченко «Хустина»

Анна Хитрак О. Радушинська «Відпусти мене, доле!», О.Забужко «Поговори зі мною, друже вірш»

Дана Грищук Т.Шевченко «Не завидуй багатому…», О.Забужко «Рукостискання»

Ярослава Гаврилюк Леся Українка «До мого фортепіано»

Михайло Морозов В. Висоцький «Я не люблю»

Назар Петрук Т. Шевченко «Не хочу я женитися»

Богдан Баранюк М. Рильський «Майстрові слова», В. Симоненко «Для кохання в нас часу мало»

Діана Величко О. Забужко «Портрет К.М. Грушевської в юності»

Ольга Урода О. Забужко «Офелія і «мишоловка»

Єлизавета Войткова  О.Теліга «Лист», Д. Загула «Багато акордів на струнах моїх…»

Дмитро Мрих Т. Шевченко «Холодний яр», М. Вінграновський «Елегія»

Богдан Ніколаєв  М. Вінграновський «Літа мої плодами зарясніли»

Ігор Сушко А. Орлов «Письма в Украину»

Остап Королюк М. Вінграновський «Український прелюд», «Совість моя! Говорити хочу!»


356 група

Катерина Жеребнюк В.Сосюра, уривок з поеми «Тарас Трясило»

Марина Войтюк Т. Шевченко «І мертвим… і живим…», С. Васильченко, уривок з оповідання «Олив’яний перстень»

Віталій Пилипчук І. Світличний «Курбас»

Лілія Рой І. Чернілевський «Похорон Івана Миколайчука»

Анастасія Горпенчук М. Матіос «Дунай стрічань – Дунай розлук»

Олександра Пухальська Б. Олійник «У поета гроші завелися»


Переможці конкурсу:

Гран-прі – Войтюк М.

Номінація «Поезія Т.Г.Шевченка»

І місце – Ніколюк Д.

ІІ місце Мрих Д.

Номінація «Лірика»

І місце – Горпенчук А.

ІІ місце – Хитрак А.

ІІІ місце – Жеребнюк К.

Номінація «Громадянська лірика»

І місце – Пилипчук П.

ІІ місце – Рой Л.

ІІІ місце – Войткова Є.

Номінація «Гумор та сатира»

ІІ місце – Пухальська О.

  • 02-04-2019, 09:44
  • 89
  • 0

Про що розповідали майбутні медики

Лекція-презентація


Про що розповідали майбутні медики. Лекція-презентація


02 квітня студенти ІІ курсу (група В) спеціальності «Лікарська справа» та викладач медичного училища Яворська О. І. провели лекцію-презентацію «Принципи здорового способу життя». У рамках відзначення Всеукраїнського тижня громадського здоров’я майбутні медичні працівники, головною місією яких є охорона здоров’я, показали важливість розв’язання проблеми негативних проявів у молодіжному середовищі; популяризували здоровий спосіб життя; відобразили шкідливість впливу тютюну, алкоголю, наркотичних засобів, неправильного харчування на організм людини.

Присутні на лекції студенти мали змогу визначити життєві показники (вагу, зріст, артеріальний тиск, життєву ємність легенів, дихальний об’єм,) та порівняти їх з нормою, яка відповідає віку.

Захід носив інформаційний та пізнавальний характер і мав на меті формувати у молоді уявлення про те, що здоров'я значною мірою залежить від нас самих, пропагувати здоровий спосіб життя, викликати прагнення зберігати та зміцнювати здоров'я. Студенти на основі наданої інформації матимуть змогу приймати правильні і виважені рішення стосовно збереження власного здоров’я.

Фотозвіт – Барановський В. (37 гр.).

 

  • 30-03-2019, 13:00
  • 407
  • 0

ПРОТОКОЛ

засідання журі ІХ обласного конкурсу 

виконавців на народних інструментах

 учнів початкових мистецьких навчальних закладів

 “Подільський дивоцвіт”


ПРОТОКОЛ засідання журі ІХ обласного конкурсу виконавців на народних інструментах учнів початкових мистецьких навчальних закладів “Подільський дивоцвіт”

 

  • 29-03-2019, 15:36
  • 432
  • 0

"Подільський дивоцвіт"

ІХ обласний конкурс виконавців на народних інструментах серед учнів мистецьких шкіл

 

"Подільський дивоцвіт". ІХ обласний конкурс виконавців на народних інструментах серед учнів мистецьких шкіл

 

29-31 березня на базі коледжу відбувся ІХ обласний конкурс виконавців на народних інструментах «Подільський дивоцвіт», в якому взяли участь 170 учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів з 29 музичних шкіл та шкіл мистецтв Хмельницької області.

Традиційно конкурсанти демонстрували свою майстерність у номінаціях баян, акордеон, бандура, скрипка, сопілка, гітара, домра, балалайка у двох вікових категоріях.

Склад журі: Нижник С.В. – директор коледжу (голова журі), Червоногродський І.І. – заступник директора з навчальної роботи, Стуговець Я.П. – голова циклової комісії народних інструментів, Пшинешнюк С.С. – голова циклової комісії музичного мистецтва естради, Маринін І.Г. – кандидат педагогічних наук, професор кафедри музичного мистецтва КПНУ імені І. Огієнка, Серветник О.М. – методист Хмельницької ОНМЦ,  Цимбалюк С.Д. – начальник відділу управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА,  викладачі коледжу – Гермак В.Б., Грек С.П., Ковальський Р.І., Мечак Л.М., Панчук Б.Є.,  Сопіга П.Д., Царук О.П., Червінська І.Є., викладачі початкових мистецьких навчальних закладів - Бачинський Д.П., Бордюк О. М., Колбасов Л.Л., Мельник В.О., Цмур О. Г.

Навчальною частиною та цикловою комісією народних інструментів було проведено велику підготовчу роботу, а саме: виготовлено буклет конкурсу, підготовлено аудиторії для розміщення учасників конкурсу та конкурсних виступів, закуплено призи та подарунки.

Ведучі  конкурсних прослуховувань: Сушко І., Павлишена Т., Мрих Д., Баранюк Б. (25 гр.) Веселовський А., Войтюк М., Горпенчук А., Михальський С., Пилипчук В., Рой Л. (356 гр.), Мусько О., Ніколайчук В. (4235 гр.)

На належному рівні було проведено урочисте відкриття конкурсу (ведучі – Горпенчук А. та Пилипчук В.).

Фотозйомку учасників конкурсу забезпечили студенти Кушнір Ю., Кузяк Б. (27 гр.)

В організації та проведенні конкурсу були задіяні всі викладачі та студенти циклової комісії народних інструментів.

У заключному концерті взяли участь переможці конкурсу.

Конкурс пройшов на належному організаційному та професійному рівнях.

  • 27-03-2019, 11:52
  • 166
  • 0

Весь світ театр, а люди в нім актори

Театралізований концерт


Весь світ театр, а люди в нім актори. Театралізований концерт


27 березня з нагоди Міжнародного дня театру та 30-річчя створення театру-студії «На Зарванській» у коледжі відбувся театралізований концерт «Весь світ театр, а люди в нім - актори». Організатори заходу – циклова комісії спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» (голова комісії  Козак О.В., художній керівник – Казимирчук Л.С.) та Мусько Олександра, студентка 4235 групи.

Студенти І-IV курсів спеціалізації продемонстрували свою акторську майстерність, сценічну гру, яскраві та різножанрові номери, створили незабутню атмосферу.

В організації концерту допомагали студенти та викладачі інших спеціалізацій, зокрема студенти Рентюк М., Івасюк В., Дембіцький Д. (44 гр.), Токовенко Ю., Прибатень Л. (356 гр.) та викладач циклової комісії «Музично-теоретичних дисциплін» Боднар О.Л.

Звукорежисер – Форкун І.В.

Фотозвіт – Барановський В. (37 гр.)

 

  • 27-03-2019, 11:15
  • 200
  • 0

ЗНО-2019

Терміни проведення

 

ЗНО-2019. Терміни проведення

 

Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

 

ОСНОВНА СЕСІЯ зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 21 травня до 13 червня:


21 травня - математика;
23 травня - українська мова і література;
27 травня - іспанська, німецька, французька мови;
28 травня - англійська мова;
30 травня - фізика;
04 червня - історія України;
06 червня - біологія;
11 червня - географія;
13 червня - хімія.

 

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.

 

Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (зокрема, учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та непідконтрольних Україні територій Донбасу), триватиме з 03 до 20-го травня 2019 року.
Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднено до 30 квітня 2019 року.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання учасники додаткової сесії отримають до 18 липня.

 

Джерело: Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

  • 27-03-2019, 00:00
  • 164
  • 0

27 березня - Міжнародний день театру


27 березня - Міжнародний день театру

  • 26-03-2019, 13:34
  • 136
  • 0

«Золоті струни»

Фестиваль-конкурс бандурного мистецтва


«Золоті струни». Фестиваль-конкурс бандурного мистецтва «Золоті струни». Фестиваль-конкурс бандурного мистецтва


25-26 березня в м. Хмельницький відбувся ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс бандурного мистецтва «Золоті струни», який зібрав понад 80 учасників із семи областей України. Метою конкурсу є популяризація та розвиток українського народного інструменту – бандура.

У фестивалі-конкурсі взяла участь студентка коледжу Войціцька Христина (323 гр., клас викладача Бачиинського Д.П.), яка посіла ІІІ місце.



  • 26-03-2019, 09:03
  • 164
  • 0

Пам’ятаємо та вшановуємо визволителів

Година пам’яті


Пам’ятаємо та вшановуємо визволителів. Година пам’яті


26 березня відбулася година пам’яті до 75 річниці з Дня визволення Кам’янця-Подільського від фашистських загарбників. Студенти коледжу вшанували пам'ять наших визволителів хвилиною мовчання та поклали квіти до братської могили.

  • 24-03-2019, 09:13
  • 319
  • 0

І Всеукраїнський фестиваль комедії та естрадного гумору "Штрикало"

Участь студентів у фестивалі


Штрикало. І Всеукраїнський фестиваль комедії та естрадного гумору


23-24 березня у міському будинку культури відбувся І Всеукраїнський фестиваль комедії та естрадного гумору «Штрикало», у якому взяли участь студенти коледжу.

Переможці конкурсу:

Гран-прі – вистава «Чарівне дзеркало» за мотивами естонської народної казки (режисер Семенків І.А., звукорежисер Форкун І.В.)

Номінація «Розмовний жанр»

Диплом І ступеня – Войтюк М. (356 гр., клас викладача Козак О.В.)

Диплом ІІ ступеня – Ільєва Оксана (4235 гр., клас викладача Семенків І.А.)

Номінація «Розмовний жанр» (ансамблі)

Диплом І ступеня – Гурт «3D» у складі Балацької Ю., Мусько О., Ніколайчук В. (4235, клас викладача  Семенків І.А.)

Диплом ІІ ступеня – Веселовський Андрій, Михальський Сергій, Пилипчук Віталій (356 гр., клас викладача Козак О.В.)

Номінація «Співаний гумор»

Диплом І ступеня – Столаба Анастасія (148 гр., клас викладача Столаби Т.В., хореографія Літинської І.В. та студентів Падитель М., Тесленко А., Молодницької А., Хотінської О.

Диплом ІІ ступеня – Білюк Михайлина (2138 гр., клас викладача Столаби Т.В.)

Диплом ІІ ступеня – Пиптюк Анна (1137 гр., клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.)

Диплом ІІ ступеня – Дмітрієв Григорій (148 гр., клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.)

Вітаємо з перемогою!


  • 21-03-2019, 10:23
  • 64
  • 0

Чемпіонат міста серед збірних команд

ВНЗ І-ІІ р.а. з волейболу (хлопці)


Чемпіонат міста серед збірних команд ВНЗ І-ІІ р.а. з волейболу (хлопці)


19-21 березня в коледжі будівництва, архітектури і дизайну відбулись змагання з волейболу. Команда коледжу змагалася в підгрупі з індустріальним та податковим коледжем.

Перша гра відбулась з командою індустріального коледжу, у якій наша команда програла з рахунком 2:0.

У другій грі команда перемогла з рахунком 2:0 у податкового коледжу.

Третя гра з коледжем будівництва, архітектури і дизайну завершилась  рахунком 2:1 у користь коледжу будівництва, архітектури і дизайну.

У результаті наша команда виборола 4 місце.

Склад команди: Крентовський Д., Рога Р. (4235 гр.), Цепенюк О., Демидас Д. (323 гр.), Головко Т. (2138 гр.), Бугера М. (318 гр.), Гнатишен І., Роздайгора В. (1137 гр.).

Тренер команди – Гнатюк І.Д, керівник фізичного виховання.

  • 20-03-2019, 14:26
  • 225
  • 0

Поділля OPEN

Поетичний фестиваль


Поділля OPEN. Поетичний фестиваль Поділля OPEN. Поетичний фестиваль


15 березня по-особливому урочисто зустрічав гостей та учасників поетичного фестивалю «Поділля OPEN» міський будинок культури, на якому були присутні студенти ІІ курсу. Вже кілька років поспіль його засновником та організатором є Департамент гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради.

Початок фестивалю вразив гостей мистецьким перфоменсом «Оспіваний Кам’янець», творчими зустрічами з майстрами слова, які побували в бібліотеках та навчальних закладах міста.

Вражаючою і незабутньою  стала зустріч студентів коледжу культури і мистецтв з поетесою-кам’янчанкою, членом Спілки письменників України Євгенією Заславською, яка нині живе і працює в місті Одеса.

20 березня з нагоди Всесвітнього дня поезії у Кам’янець-Подільській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч із поетесою, авторкою шістьох поетичних збірок, двох книжок перекладів з російської мови, новел і оповідань, літературних рецензій Маргаритою Шеверногою. Студенти коледжу переглянули презентацію про поетесу «Усе моє життя – цікава п’єса», прослухали поезії у виконанні авторки, поспілкувалися на різні теми. На згадку Маргарита Володимирівна подарувала свої збірки.

Цей день став творчою перемогою для учасників конкурсу поетів- аматорів «Поетична весна – 2019», зокрема для студентів нашого коледжу:

Юрія Ситника та Лілії Рой.

Журі конкурсу відзначило поезії  Юрія Ситника двома дипломами: в номінації «Поетична надія» та дипломом 11 ступеня серед вікової категорії від 10 до15 років, а Лілія Рой удостоєна диплому 11 ступеня серед вікової категорії від 16 до35 років.    

Вітаємо учасників з перемогою і зичимо творчої наснаги!

Фото – Будзан Р. (37 гр.), Кам'янець-Подільська центральна районна бібліотека.