Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2022 (9)
Жовтень 2022 (5)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (32)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (15)
Корисні посилання

Музичне мистецтво

Хроніки мистецької освіти


Музичне мистецтво

 

 

  У 2006 році в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відкрито та ліцензовано спеціальність «Музичне мистецтво».

  Протягом навчання студенти здобувають теоретичні та практичні знання, стають високопрофесійними фахівцями в концертно-виконавській, педагогічній діяльності у сфері музичного мистецтва. Беруть участь в міських, регіональних, всеукраїнських конкурсах-фестивалях, а також популяризують музичне мистецтво в профорієнтаційних заходах.

Подільський дивоцвіт

Хроніки мистецької освіти


Подільський дивоцвіт

 

   У 2001 році управлінням культури Хмельницької облдержадміністрації та обласним науково-методичним центром культури і мистецтв започатковано проведення обласного конкурсу виконавців на народних інструментах «Подільський дивоцвіт», який проводиться один раз на два роки на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

Кіно-, фото-, відеосправа

Хроніки мистецької освіти


Кіно-, фото-, відеосправа

 

 

 

   У 1993 році в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв розпочалася підготовка фахівців спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа». За 28 років своєї діяльності комісія підготувала близько 300 молодших спеціалістів кваліфікації «організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, керівник кіно-, фото-, відео студії».

Зустріч зі вступниками та їх батьками

Батьківські збори студентів нового набору


Зустріч зі вступниками та їх батьками

 

 


   30 липня в концертній залі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв відбулись батьківські збори студентів нового набору.

Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Хроніки мистецької освіти


Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

 

 

   У 1992 році в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відкрито спеціальність «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво».

    Спочатку це була спеціалізація «Декоративно-ужиткове мистецтво» в рамках спеціальності «Народна художня творчість». В травні 2002 року, відбулась реорганізація спеціальностей, в процесі якої «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» стало окремим напрямком в галузі знань «Мистецтво».

Студентська рада

Хроніки мистецької освіти


Студентська рада

 

    У 1991 році в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв створено студентську раду, яка діє у формі студентської дирекції і успішно функціонує всі ці роки.

  Рада студентського самоврядування, яка є лідером студентського колективу і об’єднує навколо себе творчі неординарні особистості, ініціює проведення творчих справ та дозвіллєвих заходів, а головне є захисником прав та інтересів студентів.

Душі криниця

Презентація клубу


Душі криниця

 


   Клуб створений та діє на базі бібліотеки Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв з 1992 року.

   Він об’єднує любителів поетичного слова, талановитих студентів, викладачів, які пишуть вірші, закохані в рідний край, свою Батьківщину, людей, у все добре та вічне.

   Більше з діяльністю клубу можна познайомитись у відеопрeзентації.

Хроніки мистецької освіти: 1991-2021

Інформаційний дайджест


Хроніки мистецької освіти: 1991-2021

 

 

   З нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв анонсує цикл інформаційних матеріалів про основні віхи розвитку мистецького навчального закладу з часу набуття незалежності нашої держави.

   Інформаційний дайджест «Хроніки мистецької освіти: 1991-2021» щотижня висвітлюватиметься на сторінках офіційного сайту коледжу, а також у соціальних мережах Facebook та Instagram. Матеріали охоплюють визначні події з історії закладу, які відбулись в період з 1991 року до сьогодення.

Вступні іспити 2021

Творчі конкурси


Вступні іспити 2021

 

 

   14-15 червня в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбулись творчі конкурси в рамках вступної кампанії 2021 року.

Учбові досягнення – успішне професійне майбутнє

Портфоліо випускників 2021 року


Учбові досягнення – успішне професійне майбутнє

 

     На сторінках офіційного сайту Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв презентовано портфоліо випускників 2021 року, у яких відображено досягнення студентів, їх творчі проєкти та участь в мистецьких заходах.

Шлях у майбуття!

Випуск та вручення дипломів


Шлях у майбуття!

 

 

   25 червня в ошатній залі міського Будинку культури феєрверком талантів, посмішок і радісних сліз вибухнуло випускне свято для студентів четвертих курсів Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

   Церемонію вручення дипломів молодших спеціалістів розпочав директор коледжу Сергій Нижник, який привітав випускників зі святом, подякував викладацькому колективу та батькам студентів.

Лідери молодіжної політики міста

Нагорода до Дня молоді

 

Лідери молодіжної політики міста


 

 

25 червня 2021 року в міській раді відбулися урочистості до Дня молоді, на які були запрошені лідери молодіжної політики міста.

Грамотою виконавчого комітету за активну життєву позицію, втілення в життя молодіжних проєктів, організацію та проведення загальноміських заходів нагороджений Калинюк Владислав, студент 313 групи Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв, відмінник навчання, учасник Ради студентського самоврядування коледжу.

Конкурс авторських композицій «Великодній дивограй» – 2021

Результати конкурсу

 

Конкурс авторських композицій «Великодній дивограй»

 

 

   У червні 2021 року за результатами навчальної практики студентів 2-го курсу відбувся конкурс авторських композицій «Великодній дивограй».

  У конкурсі брали участь усі студенти 267 групи спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, зокрема: Давидович Єва, Завальніцька Альона, Кучеренко Анастасія, Мартинюк Юлія, Мачуліна Христина, Новіцький Андрій, Павлова Аміна, Півторацька Анастасія, Пюро Вікторія, Рублевська Марина, Слободянюк Анна, Теклян Крістіна, Хотіна Ангеліна, Ходзінська Катерина.

«Бібліотека в громаді: реалії часу»

Обласний семінар директорів бібліотек


«Бібліотека в громаді: реалії часу»

 

     22-24 червня на базі Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся триденний обласний онлайн-семінар директорів центральних бібліотек територіальних громад Хмельницької області «Бібліотека в громаді: реалії часу».

  Згідно програми семінару слухачі познайомились із презентаціями топових спікерів, мали можливість долучитись до професійних обговорень, обміну досвідом та правового регулювання, вивчили креативні практики та оглянули новинки програмного і технічного забезпечення.

Державна екзаменаційна сесія завершилась

Державні іспити


Державна екзаменаційна сесія завершилась

 

 


   23 червня в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв завершились державні екзамени для студентів випускних курсів.

Авторський текстиль за мотивами творчості художників Кам’янця-Подільського

Захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Профмайстерність»


Авторський текстиль за мотивами творчості художників Кам’янця-Подільського

 

 

    23 червня 2021 року відбувся захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Профмайстерність» студентів спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

  На захисті були продемонстровані роботи мистецького проєкту за загальним гаслом «Авторський текстиль за мотивами творчості художників Кам’янця-Подільського». У проєкті взяли участь студенти 367-ОМДМР групи Агапієв Дмитро, Мазур Ельвіра, Тончук Тетяна.

Арт-пікнік «Атмосфера»

Мистецьке свято


 Арт-пікнік «Атмосфера»


    19 червня в Малієвецькому парку відбувся грандіозний творчий проєкт – арт-пікнік «Атмосфера». Колишній панський маєток та навколишня територія ожили у музиці, слові, живописі, танці – під погідним сонячним небом вирувало мистецтво!

  Організували захід студенти та викладачі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв під егідою Хмельницької обласної ради, а також Департаменту інформаційної політики, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації. Сприяли проведенню свята громадська організація «Малієвецька спадщина», кафедра екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету та Західноукраїнське орнітологічне товариство.

Конкурс авторських композицій «Рукотворні барвоцвіти» – 2021

Результати конкурсу


Рукотворні барвоцвіти

 

 

   У червні 2021 року за результатами навчальної практики студентів 3-го курсу відбувся конкурс авторських композицій «Рукотворні барвоцвіти».

  У конкурсі брали участь усі студенти 367 групи спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.