Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2019 (1)
Грудень 2018 (24)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Липень 2018 (6)
Корисні посилання
 • 26-04-2018, 13:45
 • 170
 • 0

Чи знаєш ти, світе,

як сиво ридає полин?..

Огляд тематичної полиці

 

Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин?..

 

Чорнобильська катастрофа — техногенна, екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена двома тепловими вибухами і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території Української РСР, в ніч на 26 квітня 1986 року. Руйнування мало вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Відбувся радіоактивний викид потужністю в 300 Хіросім.

Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

Сьогодні Чорнобиль для нас — це майже три з половиною мільйони постраждалих від катастрофи та її наслідків. Це майже 10 відсотків території, що зазнала прямого радіаційного ураження. Це 160 тисяч людей із 129 населених пунктів, яким довелося залишити рідні домівки і переїхати в інші місця. Потерпілі - це не лише люди, які безпосередньо зазнали горя, але й ми з вами. Бо Чорнобиль, більшою чи меншою мірою, торкнувся кожного з нас. Адже якби не аварія, то не було б настільки скалічених доль і стільки хвороб. А якби не люди, які пожертвували собою, щоб ліквідувати наслідки аварії, то не було б і всіх нас. Ми, українці, повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо.

26 квітня в бібліотеці коледжу проведено огляд тематичної полиці «Чи заєш ти, світе, як сиво ридає полин?...” Основна мета – дати можливість кожній людині зробити власний висновок щодо причин, масштабів і наслідків Чорнобильської катастрофи, усвідомити, що у справі збереження навколишнього середовища та екологічної безпеки людства не існує сторонніх.

 • 26-04-2018, 13:22
 • 234
 • 0

Земля – наш дім

Цикл заходів, присвячених Дню довкілля, Дню Землі та Дню екологічних знань

 

Земля – наш дім 

 

Формування екологічної культури є одним із пріоритетних напрямків у вихованні сучасної молоді.

В рамках Всесвітнього Дня довкілля, Дня Землі та Дня екологічних знань у коледжі проведено цикл заходів на тему «Земля – наш дім», головною метою яких було викликати увагу студентської молоді до проблем екології. Організатор циклу заходів – Самар А.В., викладач природничих дисциплін.

В програмі заходів:

«Здорова планета», природоохоронна акція із озеленення території коледжу (1138 гр.)

Екологічний ерудиціон, в якому взяли участь команди студентів 14 (ХРГ) та 17 (КФВ) груп.

«Екомода», демонстрація студентами перших курсів власноруч пошитих костюмів із побутових відходів (поліетелен, папір, пластик, т.д): Білюк М. (1138 ММЕ), Зломинога І. (1138 ММЕ), Веселовська К. (16 ОМДМР), Павлишена Т. (15 ВТЗ), Бучик К. (14 ХРГ), Туркот В. (17 КФВ) та Кукурудза Б. (1138 ДІ).

Бережіть нашу планету, розумно використовуйте її ресурси!

 • 25-04-2018, 13:38
 • 104
 • 0

Працюють нестандартно, креативно, імпульсивно

Участь в атестації

 

Працюють нестандартно, креативно, імпульсивно

 

25 квітня в Кам’янець-Подільській міській централізованій бібліотечній системі відбулася чергова атестація бібліотечних працівників. В складі комісії, яку очолив Гаврилюк П. В., заступник директора департаменту гуманітарної політики, начальник управління культури та туризму Кам’янець-Подільської міської ради, Геплюк Л.В., директор центральної бібліотечної системи, його заступник, зав. методико-бібліографічним відділом, голова профспілкової організації бібліотечних працівників системи та Павлюк О. Я., завідувач відділення, викладач бібліотечних дисциплін Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв.

Креативні портфоліо, творчі роботи, змістовні імпрези, візитні картки бібліотек, історії бібліотек, соціальні проекти, відеоролики та буктрейлери – і це ще не весь перелік представлених бібліотекарями підтверджень своєї професійної майстерності. Атестаційною комісією відзначено високий рівень підготовки і проведення атестації, а результати атестації засвідчили, що всі бібліотечні фахівці, які атестувались, відповідають займаним посадам та працюють нестандартно, креативно, імпульсивно.

 • 25-04-2018, 12:08
 • 165
 • 0

Весняні настрої

Концертна програма 

 

Весняні настрої 

 

25 квітня для слухачів університету третього віку, які відзначали 5-річний ювілей з часу створення, студенти та викладачі коледжу подарували концертну програму «Весняні настрої», в якій взяли участь: Підгородецька А. (4123 гр.), Пшинешнюк І. (318 гр.) клас викладача Столаби Т. В.; Юрчук О. (4123 гр.), Кохан Б. (468), Бабунець А. (328 гр) клас викладача; Будний О. (1138 гр.) клас викладача Гермака В. Б.; Струк К. (318 гр.) клас викладача Боршуляк А.М.; студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Орлянська Ю., Карпенко К., Прокоп’юк М. (457 гр.); студенти спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво (духові інструменти)» Демидас Д. (223 гр.), Левчук М., Заярнюк Я., Турик І., Турик Є., Крентовський Д. (323 гр.), Попеску В., Литвинюк І., Годованюк В. (4123 гр.) та Пшинешнюк С. С., голова циклової комісії музичного мистецтва естради.

Організатори заходу: Червоногродський І. І., заступник директора з навчальної роботи, Козак О. В., голова циклової комісії видовищно-театралізованих заходів. Звукорежисер – Форкун І. В.

 • 25-04-2018, 09:52
 • 164
 • 0

Дзвони Чорнобиля

Екскурсія в музей

 

Дзвони Чорнобиля 

 

25 квітня з метою поглиблення знань з навчальної дисципліни "Музейна справа" (викладач Булаєнко В.О.) студенти 350 гр. спеціальності "Бібліотечна справа" відвідали музей "Дзвони Чорнобиля", який розміщений у ЗОШ І-ІІ ступенів № 17. Студенти ознайомились з організацією оформлення експозицій, підбором інформаційних матеріалів, роботою екскурсовода.

 • 24-04-2018, 15:18
 • 178
 • 0

Мистецтво – це саме життя…

Підсумкове заняття з навчальної практики

 

Мистецтво – це саме життя…

 

24 квітня відбулось підсумкове заняття з навчальної практики у формі презентації режисерської професії, яку підготували студенти 350 групи О. Ільєва та Д. Магера під керівництвом викладача Н. О. Яворницької. В програмі презентації «Мистецтво – це саме життя, і воно безсмертне» були представлені професії:

✓ 

режисер (професія проілюстрована книжковою виставкою);

✓ 

шоумен, ведучий (фотоколаж з досвіду творчої діяльності Ковалишена Р., випускника коледжу);

✓ 

мім (студентка А. Баб’яр на власному досвіді продемонструвала професійні навички);

✓ 

аніматор (студентки Ю. Балацька та І. Ніколайчук провели цікаву гру для студентів).

 • 24-04-2018, 11:40
 • 343
 • 0

Зачаровували

українською піснею, танцем

Культпохід

 

Зачаровували українською піснею, танцем 

  

24 квітня студенти та викладачі коледжу відвідали концерт Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії.

Ансамбль «Козаки Поділля» – універсальний художній колектив, що своїм досконалим мистецтвом репрезентує все найкраще з невичерпної скарбниці народної творчості всіх регіонів області. В його програмах – історичні думи, козацькі та чумацькі пісні і танці, жартівливі хорові сценки, родинно-побутова, обрядова лірика, купальські, жниварські, весільні пісні і танці, колядки, щедрівки. Разом із глибоким проникненням в суть української народної пісні і танцю в ансамблі сформувався репертуар творів, де фольклор оригінально поєднується з різними течіями в сучасній музиці.

Під час концертної програми учасники концерту продемонстрували високу професійну майстерність, зачаровуючи глядачів українською народною та авторською піснею, танцем, музикою. Студенти були приємно вражені, що у складі ансамблю – випускники коледжу Катерина Міщук, Оксана Мельниченко, Анастасія Карп’юк (спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»), Богдан Шалавей, Богдана Паньковська (спеціальність «Хореографія».)

 • 24-04-2018, 11:15
 • 146
 • 0

Звучи, пісне!

Підсумкове заняття

 

Звучи, пісне!

 

24 квітня відбулося відкрите підсумкове заняття з навчальної дисципліни «Навчальна практика зі спеціалізації», на якому студенти 318 та 4123 гр. спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» продемонстрували присутнім своє мистецтво керування хоровим колективом та навички набуті протягом практичних занять. Підготувала заняття Мечак Л. М., концертмейстер Новіченко Ю. П. Ведучі концерту – Короташ М., Дудка А. (4123 гр.), Войтович Л. (318 гр.). В програмі концерту прозвучали твори українських та зарубіжних композиторів, написаних для хору, зокрема твори М. Леонтовича, нашого земляка, 140-річчя від дня народження якого відзначали у цьому році. Захід сприяв популяризації хорового співу, вихованні у студентів любові до професії і української пісні.

В обговоренні заняття взяли участь: Корчук В. М., завідуючий навчально-виробничою практикою, Олексійчук М. А., голова циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін, викладачі циклової комісії.

 • 24-04-2018, 09:25
 • 232
 • 0

Атестація - екзамен для викладачів

 

Атестація - екзамен для викладачів


29-30 березня 2018 р. згідно Закону України «Про освіту», Типового положення про атестацію педагогічних працівників навчальних закладів та навчально-методичних установ сфери культури (із змінами і доповненнями, наказ № 621 від 07.18.2014 р.) та Положення про атестацію викладачів, концертмейстерів та працівників Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв в коледжі було проведено атестацію педагогічних працівників.

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямованих на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

Чергову атестацію проходили 25 працівників коледжу, а саме: Крючкова Ольга Русланівна, Шленчак Сергій Валерійович (циклова комісія загальноосвітньої підготовки); Боднар Ольга Леонідівна, Бєлєуш Інна Сергіївна, Олексійчук Микола Андрійович, Столаба Тетяна Вікторівна (циклова комісія хорових та музично-теоретичних дисциплін); Гермак Володимир Богданович, Остап'юк Лідія Миколаївна, Сопіга Павло Дмитрович (циклова комісія народного інструментального мистецтва (духові інструменти)); Грек Світлана Прокопівна, Доліба Віктор Васильович, Крапівна Галина Григорівна, Передрій Віктор Васильович, Рудик Анатолій Володимирович, Царук Олександр Пилипович, Червінська Інна Євгенівна (циклова комісія народного інструментального мистецтва (народні інструменти)); Латюк Ніна Іванівна (циклова комісія кіно-, фото-, відеосправи); Нелюбова Тетяна Борисівна, Пуга Наталя Олександрівна, Тараненко Поліна Андріївна (циклова комісія фортепіано та концертмейстерства); Корчук Ірина Вікторівна, Літинська Ірина Василівна (циклова комісія хореографічних дисциплін); Нижник Валентина Василівна (вихователь гуртожитку); Владика Леся Іванівна, Осадчук Людмила Анатоліївна (працівники бібліотеки).

Викладачі протягом атестаційного періоду демонстрували свою педагогічну майстерність колегам на відкритих заняттях; брали участь у обговоренні актуальних освітянських проблем на засіданнях циклових комісій та педагогічних радах; підвищували фаховий рівень шляхом проходження курсів підвищення кваліфікації в Центрі неперервної культурно-мистецької освіти при НАКККіМ; публікували у фахових виданнях результати своїх наукових досліджень; брали участь у обласних, всеукраїнських та міжнародних науково-практичних та науково-методичних заходах, а також готували до участі у студентських наукових заходах студентів коледжу; працювали над розробкою та удосконаленням навчально-методичних комплексів дисциплін, що викладають.

Ці та інші результати роботи викладачів за міжатестаційний період були обговорені на заключному засіданні атестаційної комісії І рівня в складі: Нижника С.В., директора коледжу; Червоногродського І.І., заступника директора з навчальної роботи; Павлюк О.Я., завідувача відділення; Корчука В.М., керівника підрозділу сприяння працевлаштування випускників навчального закладу; Григорків Л.А., завідувача навчально-методичним кабінетом; Никитюк С.С., методиста; Латюк Н.І., методиста відділення; Рудько Е.Й., голови профспілкового комітету; Розумовської Р.М., старшого інспектора з кадрів.

Атестаційною комісією прийнято рішення підтвердити відповідність займаній посаді бібліотекаря Владиці Лесі Іванівні; підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» Шленчаку Сергію Валерійовичу; присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» вихователю Нижник Валентині Василівні; присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» Літинській Ірині Василівні, Нелюбовій Тетяні Борисівні; підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» концертмейстеру Пузі Наталі Олександрівні; присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» концертмейстеру Гермаку Володимиру Богдановичу, Сопізі Павлу Дмитровичу.

 

24 квітня 2018 року відбулось засідання атестаційної комісії управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації, яке очолювала начальник управління Трунова І.М.

На розгляд комісії було подано атестаційні матеріали викладачів коледжу та отримані схвальні відгуки комісії, щодо їх успіхів у педагогічній діяльності та рівня підготовки до атестації. Відповідно до рішення атестаційної комісії підтверджено відповідність займаній посаді завідувача бібліотекою Осадчук Людмилі Анатоліївні; підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» Боднар Ользі Леонідівні, Грек Світлані Прокопівні, Гермаку Володимиру Богдановичу, Долібі Віктору Васильовичу, Крючковій Ользі Русланівні, Крапівній Галині Григорівні, Латюк Ніні Іванівні, Олексійчуку Миколі Андрійовичу, Остап'юк Лідії Миколаївні, Передрію Віктору Васильовичу, Пузі Наталії Олександрівні, Рудику Анатолію Володимировичу, Сопізі Павлу Дмитровичу, Столабі Тетяні Вікторівні, Тараненко Поліні Андріївні, Царуку Олександру Пилиповичу, Червінській Інні Євгенівні; присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» Корчук Ірині Вікторівні, Бєлєуш Інні Сергіївні; присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» концертмейстеру Нелюбовій Тетяні Борисівні; підтверджено педагогічне звання «старший викладач» Грек Світлані Прокопівні, Крапівній Галині Григорівні, Форкуну Валерію Васильовичу; присвоєно педагогічне звання «старший викладач» Боднар Ользі Леонідівні, Столабі Тетяні Вікторівні; підтверджено педагогічне звання «викладач-методист» Гермаку Володимиру Богдановичу, Долібі Віктору Васильовичу, Латюк Ніні Іванівні, Олексійчуку Миколі Андрійовичу, Остап'юк Лідії Миколаївні, Рудику Анатолію Володимировичу, Царуку Олександру Пилиповичу, Червінській Інні Євгенівні; присвоєно педагогічне звання «викладач-методист» Крючковій Ользі Русланівні, Сопізі Павлу Дмитровичу.

 • 23-04-2018, 15:08
 • 279
 • 0

Переможців визначено!

Конкурс «Академічний рисунок – 2018»

 

Переможців визначено! 

 

23 квітня 2018 року відбулося підведення підсумків конкурсу «Академічний рисунок – 2018». Викладачі комісії декоративно-прикладного мистецтва визначили студентів-переможців в таких номінаціях:

Високий академічний рівень – Хома Софія

Художня технічна майстерність – Баліцька Каріна, Микицей Євгенія

Авторська креативність – Михалків Михайло

Графічна стилізація – Кіселюк Ангеліна

Експериментальне поєднання засобів вирішення завдання – Кушнірчук Вікторія

 • 23-04-2018, 13:51
 • 170
 • 0

28 квітня -

Всесвітній день охорони праці

Огляд тематичної полиці

 

28 квітня - Всесвітній день охорони праці

 

Охорона життя і здоров’я працюючих від впливу небезпечних та шкідливих виробничих чинників має важливе соціальне значення, адже здоров’я працівників є національним багатством держави, оскільки безпосередньо впливає на працездатність людини, а відтак – на її добробут і подальший розвиток держави.

23 квітня у бібліотеці коледжу створена тематична полиця «28 квітня – Всесвітній день охорони праці».

Мета – ознайомити з правилами дотримання безпечних умов праці та навчання.

Пам’ятаймо завжди, дотримання законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки стане запорукою збереження найціннішого – людського життя, що дасть змогу дітям рости у повноцінних сім’ях і бути щасливими.

 

 

 • 23-04-2018, 09:24
 • 418
 • 0

Захищене і здорове покоління

Тиждень охорони праці

 

Захищене і здорове покоління

 


 • 21-04-2018, 15:16
 • 270
 • 0

Кам’янець магічний

Відкриття туристичного сезону

 

Кам’янець магічний

 

21 квітня з нагоди відкриття туристичного сезону студенти коледжу брали участь у концертній програмі. В атмосферу свята студенти додали свої ліричні та мажорні мелодії, барви своїх душ та сердець, а саме: сольні номери - Яремійчук М., Папуга М., Бугера М. (218 гр.), Бабунець А., Токар Л., Ширяєва Ю., Самбор Б., Дутчак А., Савіцький В. (318 гр.), Юрчук О., Підгородецька А. (4123 гр.), Залевська Б., Кохан Б. (468 гр.), Рентюк М., Івасюк В., Пшенишнюк В., Барладин Х., Свіровський В. (34 гр); ансамбль класичного танцю «Арабески» (постановка Т. Манькевич), композиція «Кам’янецькі пліткарки» (постановка І. Корчук), фольклорний ансамбль «Джерело» (художній керівник - Т. Столаба), естрадний вокальний ансамбль «Black and white» (художній керівник - Л. Мечак), хореографічна композиція «За двома зайцями» (постановка О. Кучерявої та студентки 44 групи Кізюн М.), ансамбль студентів духових інструментів у складі Демидаса Д. (223 гр.), Турика І., Турика Є., Левчука М., Крентовского Д., Заярнюка Я (323 гр.), Попеску В., Годованюка В., Литвенюка І. (4123 гр.)

Організатори концерту – О. Козак та Т. Бойчук. Ведучі концерту – Рой Л. та Пилипчук В.

У рамках відкриття туристичного сезону відбулося театралізоване дійство «Легенди оживають», учасником якого був театр-студія «На Зарванській» (художній керівник – І. Красілич, практична робота з РТЗ студентки IV курсу Орлянської Ю.).

«Легенда про скрипаля». Фотозвіт – Мельник С. (357 гр.)

Фотозвіт Ігнатьєва П. https://www.facebook.com/petro.ignatyev/media_set?set=a.2060735234191924.1073749247.100007664021185&type=3

 • 20-04-2018, 12:03
 • 140
 • 0

Великодні мотиви

Презентація творчих робіт

 

 Великодні мотиви 

 

20 квітня 2018 року відбулася презентація конкурсних робіт студентів І курсу спеціальності ОМДМР «Великодні мотиви». Організатор заходу – циклова комісія декоративно-прикладного мистецтва (голова циклової комісії – Дубінська О. В.)

Конкурс проходив з метою виховання студентів на традиціях і звичаях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення до активної діяльності з вивчення історичної, культурної та мистецької спадщини рідного краю.

У конкурсі взяли участь студенти 16 гр. ОМДМР (куратор Желіховська М.В.), які створили композиції на основі великодніх мотивів. Представлені композиції допомагають відтворити магію символів, розмаїття барв традиційного писанкарства та розкрити філософське мислення, активність, творчість та креативність студентів нашого коледжу.

Викладачі та студенти мали змогу переглядати роботи протягом тижня.

Журі визначило переможців конкурсу:

Гран-прі - Кіселюк Ангеліна.

І місце - Ожаровська Олена та Катернюк Діана.

ІІ місце - Ткачук Ірина та Шестопалова Дар’я.

ІІІ місце - Веселовська Крістіна та Олійник Анна.

У номінації глядацьких симпатій переміг Михалків Михайло.

 • 19-04-2018, 14:04
 • 151
 • 0

Як працює шкільна бібліотека

Заняття-практикум

 

Як працює шкільна бібліотека Як працює шкільна бібліотека 

 

19 квітня для студентів 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа» заняття з навчальної дисципліни «Організація роботи навчальних бібліотек» (викладач Булаєнко В.О.) було проведено на базі бібліотеки ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17. Бібліотекар Тетяна Калинюк, випускниця коледжу 1988 року, розповіла про особливості роботи бібліотеки загальноосвітнього навчального закладу, познайомила з плануванням роботи, організацією книжкового фонду та формами популяризації книги серед учнівської молоді.

 • 19-04-2018, 14:02
 • 234
 • 0

Квітка Цісик у вінку українських пісень

Літературно-музичний вечір

 

Квітка Цісик у вінку українських пісень

 

19 квітня студенти та викладачі коледжу Булаєнко В.О., Никитюк С.С., Павлюк О.Я. взяли участь в літературно-музичному вечорі «Квітка Цісик у вінку українських пісень» з нагоди відзначення 65-річниці з дня народження відомої американської співачки українського походження Квітки Цісик, який відбувся в бібліотеці-філії № 7. Говорили на вечорі про Квітку Цісик, слухали її пісні. Голос співачки покорив увесь світ, та мало хто з українців, особливо молоді, може пригадати, хто така Квітка Цісик. На жаль, сама Квітка Цісик до свого ювілею не дожила, так і не здійснив свою заповітну мрію. А бажала співачка провести серію концертів на батьківщині. Тож в Україні музика Квітки Цісик почала звучати наприкінці 80-х років. Усі, хто вперше чув її голос, були вражені та приголомшені. Цей голос брав у полон одразу і назавжди. У репертуарі Квітки Цісик було багато українських народних пісень, які і сьогодні лунають до слухача.

На вечорі пісні з репертуару Квітки Цісик прозвучали у виконанні студентів 318 гр. Аліни Бабунець (клас викладача Боднар О.Л.), Ліани Войтович, Юлії Ширяєвої (клас викладача Столаби Т.В.). Майбутні спеціалісти бібліотечної справи Оксана Гарук, Юлія Кадинська, Дар’я Ключевська, Ірина Маркітан, Анжела Щегельська читали поезії та спогади сучасників про Квітку Цісик. Закружляли у вихорі танцю під пісню «Місто спить» студенти спеціальності «Хореографія» Максим Гуменюк та Ангеліна Левчук.

Захід привернув увагу молодого покоління до витоків патріотичності та духовності, відданості українському слову, пісні. Наші студенти провели час в сучасній бібліотечній установі, отримали нові знання та яскраві емоції, мали шанс проявити себе як учасники цікавого заходу, зробили ще один крок назустріч майбутній професії.

 • 19-04-2018, 12:08
 • 136
 • 0

Звуки баяна

Концерт Назара Мазура та Івана Лахтюка

 

Звуки баяна Звуки баяна 

 

19 квітня відбувся концерт студентів Рівненського державного гуманітарного університету Назара Мазура, випускника коледжу спеціалізації народних інструментів (2016 р.), та Івана Лахтюка, студента-магістранта університету, клас доцента, кандидата мистецтвознавства факультету музичного мистецтва, кафедри народних інструментів Олега Трофимчука.

У програмі звучали твори Й.С. Баха, Й. Штрауса, А. Хачатуряна, В. Золотарьова, Ф. Анжеліса, В. Семенова.

 • 18-04-2018, 14:19
 • 138
 • 0

Поглиблювали знання з історії України

Історичний екскурс

 

Поглиблювали знання з історії України

 

18 квітня викладачі циклової комісії соціально-економічних дисциплін Городецька Н.М. та Розумовська Р.М. та студенти коледжу взяли участь у історичному екскурсі «Депортація кримськотатарського народу у Другій світовій війні», який проводила Кам’янець-Подільська центральна районна бібліотека. Під час заходу Лехіцька І.В., лектор І категорії Кам’янець-Подільського Державного історичного музею-заповідника ознайомила з історією, культурою і традиціями кримськотатарського народу. Учасники заходу переглянули фрагмент з фільму «Річниця депортації кримськотатарського народу» та презентацію «Депортація кримськотатарського народу у Другій світовій війні». Захід сприяв формуванню у сучасного покоління уміння аналізувати та зіставляти історичні явища і факти.