Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання

День працівників освіти

Святкові вітання

 

День працівників освіти

 

 

Шановні освітяни!

 

Адміністрація та студентський колектив Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв щиро вітають Вас з професійним святом!

Вітаємо Вас із Днем працівників освіти! Бажаємо наснаги й терпіння, миру і сімейного затишку, щастя і поваги від оточуючих!

 

Міжнародний день музики

Святкові вітання

 

Міжнародний день музики

 

 

 

Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв вітає всіх композиторів, музикантів, співаків, диригентів, усіх, хто просто любить музику, з професійним святомДнем музики!

 

 

Калейдоскоп професійних свят

Святкові вітання

 

Калейдоскоп професійних свят

 

 

Тим, хто пізнати добро допоміг,

Тим, хто відкрив для нас тайни доріг,

Тим, хто нам крила дарує щодня,

Тим, хто відкрив нам жагу пізнання,

 

Тим, чия праця важка, непроста,

Тим, чиє слово добром пророста,

Тим, хто відкрив нам науки світання

Наші святкові і щирі вітання!

 

 

Музичні вітання бібліотекарям міста

Участь в концертній програмі

 

Музичні вітання бібліотекарям міста

 

 

30 вересня 2021 року в міському Будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, на які завітали працівники книгозбірень Кам’янець-Подільської міської територіальної громади.

В концертній програмі з нагоди свята взяли участь студенти Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв Ілля Поліханенко (клас викладача Б. Панчука), Анастасія Столаба (клас викладача Т. Столаби) та Діана Середюк (клас викладача О. Боднар), які подарували присутнім мелодійні українські пісні та музичні твори.

 

Всеукраїнський день бібліотек

Святкові вітання

 

Всеукраїнський день бібліотек

 

 

Студенти та викладачі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв щиро вітають колег-бібліотекарів Хмельниччини та всієї України, а також випускників спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Нехай натхнення і жага творчого пошуку будуть вашими вірними супутниками, життя – багатогранним і плідним, шлях до професійного зростання – успішним! Бажаємо і надалі добрими справами зміцнювати й підтримувати авторитет та славу Бібліотеки!

 

Бібліотека – твоя точка опори

Участь у ХІІІ Форумі бібліотекарів Хмельниччини

 

Бібліотека – твоя точка опори

 

 

29 вересня в рамках ХІІІ Форуму бібліотекарів Хмельниччини «Бібліотека – твоя точка опори» відбулася науково-практична конференція «Хмельницька ОУНБ в інформаційному просторі України: історія і сьогодення», приурочена до 120-річчя з часу заснування бібліотеки. Участь у конференції на платформі ZOOM взяли: директор коледжу Нижник С.В., викладачі Булаєнко В.О., Никитюк С.С., Павлюк О.Я., які представили відеовітання колективу кигозбірні «Віват, бібліотеко!». В підготовці відеоролика взяли участь Никитюк С.С., Філіпчук Т.М., Семенків І.А., Гаврилюк П.В., Василенюк В.М., Уваров В.Р., Саричев С.І.

 

Всесвітній день туризму

Участь в урочистостях

 

Всесвітній день туризму

 

 

27 вересня 2021 року студенти Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв, учасники народного театру-студії «На Зарванській» (457 група спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»: Шлей І., Бохняк Д., Дубчак В.) під керівництвом викладачів Ірини Красілич та Ольги Козак стали окрасою урочистостей до Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

 

Всеукраїнський фестиваль «Жар-птиця»

Творчі досягнення

 

Всеукраїнський фестиваль «Жар-птиця»

 

 

З 17 по 25 вересня у м. Дніпро відбувся Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Жар-птиця», який організувала громадська організація «Світ мрій» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Фестиваль став новою сходинкою на шляху до творчої майстерності для студентки Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв Анни Гошко, а також для її викладача Ніни Виниченко і концертмейстера Наталії Пуги. 

Розширення діапазону голосу та удосконалення вокальної техніки

Відкрите заняття

 

Розширення діапазону голосу та удосконалення вокальної техніки

 

 

22 вересня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв проведено відкрите заняття на тему «Розширення діапазону голосу та удосконалення вокальної техніки. Робота над чистотою інтонування».

Заняття зі студентом спеціалізації «Музичне мистецтво естради» Віталієм Чорногрицьким провела викладач Н.В. Винниченко, концертмейстер – Ю.П. Новіченко, з метою навчитись передавати характер, художній образ творів за допомогою засобів художньої виразності, формувати загальнокультурні та пізнавальні компетенції студента, виховувати прагнення до самовдосконалення та саморозвитку.

 

 

Студентське самоврядування: нові обличчя, креативні ідеї, круті проєкти!

Вибори студентських лідерів

 

Студентське самоврядування: нові обличчя, креативні ідеї, круті проєкти!

 

 

22 вересня 2021 року відбулися вибори нового складу Ради студентського самоврядування Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

Високий рівень студентської довіри отримала Діана Скурська, студентка спеціальності «Хореографія», яка майже одноголосно обрана головою Ради студентського самоврядування – студентським директором. У її передвиборній програмі дій – створення команди студентських лідерів-однодумців, які можуть генерувати цікаві студентські ідеї, ініціативи і проєкти, комунікувати з усіма ланками управління коледжу та сворювати можливості для кожного із студентів творчо розвиватися, набуваючи актуальних лідерських компетентностей.

 

Важлива місія Червоного Хреста в Кам’янці-Подільському

Діалог співпраці

 

Важлива місія Червоного Хреста в Кам’янці-Подільському

 

 

22 вересня 2021 року в Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв завітала делегація представників Кам’янець-Подільської міської організації Товариства Червоного Хреста України у складі голови правління Ігоря Земскова, а також членів правління – проектного менеджера Юлії Побережної та координатора волонтерського руху Наталії Семенюк.

 

Google Meet – помічник викладача для проведення дистанційних занять

Засідання школи педагогічної майстерності

 

Google Meet – надійний помічник викладача для проведення дистанційних занять

 

21 вересня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбулось засідання школи педагогічної майстерності на тему «Google Meet – надійний помічник викладача для проведення дистанційних занять».

Кожен викладач має бути підготовлений до проведення онлайн-занять, адже головне – дати студентам необхідні знання, обравши платформу для взаємодії. Тож, учасники засідання обговорили порядок створення відеозустрічі, приєднання учасників, використання зручних функцій платформи.

 

 

Наповнюємо життя цікавим змістом

Театральні екскурсії

 

Наповнюємо життя цікавим змістом

 

 

19 вересня 2021 року дружна режисерська родина студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв вихідний день провела з користю, здійснивши поїздку до міста Рівне.

Яскраві враження залишились від екскурсій та переглядів вистав в Рівненському академічному обласному театрі ляльок та Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі.

 

Печера «Кришталева» – пам’ятка природи державного значення

 Заняття-екскурсія

 

Печера «Кришталева» – пам’ятка природи Державного значення

 

 

 

17 вересня 2021 року студенти спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв разом з викладачами здійснили екскурсію в одне з природних див, якими пишається Україна, – печеру в с. Кривче, що на Тернопільщині. 

 

День рятувальника

Участь у концертній програмі

 

День рятувальника

 

 

Щороку, на початку осені, Україна відзначає свято тих, хто щодня мужньо бореться зі стихією, щоб врятувати людське життя, запобігти небажаним наслідкам надзвичайних ситуацій, допомогти людям у екстремальних умовах.

17 вересня 2021 року в міському Будинку культури зібралось багато поважних гостей, аби виразити вдячність та привітати рятувальників Кам’янеччини.

 

Про умови проходження чергової атестації педагогічних працівників

Засідання Школи педагогічної майстерності

 

Про умови проходження чергової атестації педагогічних працівників

 

 

16 вересня в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбулося засідання Школи педагогічної майстерності на тему «Про умови проходження чергової атестації педагогічних працівників».

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямованих на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу.

Знайомство з діяльністю міського Будинку культури

Заняття-екскурсія


Знайомство з діяльністю міського Будинку культури


 

 

15 вересня 2021 року студенти третіх курсів спеціалізацій «Кіно-, фото-, відеосправа», «Видовищно-театралізовані заходи», «Духові інструменти» та «Народне пісенне мистецтво» Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв разом з викладачами Ляшук Т.Є., Яворницькою Н.О., Григорків Л.А. відвідали Кам’янець-Подільський міський Будинок культури.

 

 

Успішні кейси центру культури і мистецтв «Розмай»

Заняття-екскурсія

 

Успішні кейси центру культури і мистецтв «Розмай»

 

  10 вересня студенти четвертих курсів Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» разом з викладачами Ляшук Т.Є., Яворницькою Н.О., Григорків Л.А. провели заняття-екскурсію з дисципліни «Навчальна практика з СКД» по ознайомленню з роботою центру культури і мистецтв «Розмай».