Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Серпень 2022 (30)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (15)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Лютий 2022 (10)
Корисні посилання

Фестиваль мистецтв «Soul of Music»

Творчі досягнення

 

 Фестиваль мистецтв «Soul of Music»

 

 

    З 17 по 23 травня в м. Одеса пройшов ІІ Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Soul of Music».

   Організатори фестивалю - громадська організація «Музичний Всесвіт», яка визначила цілі і завдання фестивалю, серед яких виявлення і розвиток молодих талантів, професійне вдосконалення педагогів і поширення кращої практики їх роботи, обмін творчими досягненнями і можливість встановлення тісних контактів між дитячими і дорослими творчими колективами, сольними виконавцями з різних міст, популяризація творчості талановитих виконавців.

Мельпомена Fest

Фестиваль театральних мистецтв

 

Мельпомена Fest

 

 


   22 травня студенти другого курсу спеціалізації видовищно-театралізованих заходів, наймолодші актори театру-студії «На Зарванській», взяли участь у фестивалі театральних мистецтв «Мельпомена Fest», який проходив у Хмельницькому.

Вперед до вершин!

Свято останнього дзвоника


Вперед до вершин!

    21 травня 2021 року у Кам'янець-Подільському коледжі культури і мистецтв відбулося свято останнього дзвоника «Вперед до вершин! Майбутнє за вами!»

Музичні горизонти

Профорієнтаційна робота

 

Музичні горизонти

 

 

   20 травня в с. Мукша Китайгородська в рамках профорієнтаційної роботи відбулася концертна програма «Музичні горизонти» викладачів та студентів спеціалізації «Музичне мистецтво естради» для учнів загальноосвітніх шкіл Слобідко-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади. Організатори заходу – викладачі циклової комісії музичного мистецтва естради.

 День вишиванки

Свято


День вишиванки

    20 травня, у третій четвер місяця, студенти та викладачі Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв приєднались до національного свята – Дня вишиванки.

 

Конкурс пленерних робіт «Моє місто»

Підведення підсумків конкурсу


Конкурс пленерних робіт «Моє місто»

 

 

 

   20 травня в художньому корпусі Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв відбулось підведення підсумків конкурсу пленерних робіт «Моє місто».

Відкритий конкурс театральних колективів «Подільська сцена – 2021»

Обласний огляд-конкурс


Відкритий конкурс театральних колективів «Подільська сцена – 2021»

 

 

 

19 травня в концертній залі Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв з дотриманням карантинних вимог відбувся перегляд творчих робіт народного театру-студії «На Зарванській» в рамках Відкритого обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів «Подільська сцена – 2021».

Фестиваль-конкурс «Art Atmosphere»

Творчі досягнення


 Фестиваль-конкурс «Art Atmosphere»

 

   18 травня у дистанційному форматі відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс сучасного мистецтва «Art Atmosphere», який організувала громадська організація «Українська Мистецько-Культурна Асоціація» за підтримки та сприяння Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації та ТС «Асоціація діячів естрадного мистецтва».

 

Навчальна практика зі спеціалізації «Народне пісенне мистецтво»

Академічний показ

 

Навчальна практика зі спеціалізації «Народне пісенне мистецтво»

 

 


   18 травня у Кам'янець-Подільському коледжі культури і мистецтв відбувся відкритий академічний показ з дисципліни «Навчальна практика зі спеціалізації» зі студентами 313 та 418 груп спеціальності «Народна художня творчість» спеціалізації «Народне пісенне мистецтво».

Співпраця з територіальними громадами

Круглий стіл


Співпраця з територіальними громадами

 

 


13 травня 2021 року в Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв відбувся круглий стіл на тему «Співпраця з територіальними громадами – ключова умова формування професійних компетенцій сучасного фахівця соціокультурної сфери».

Круглий стіл організовано в дистанційному форматі на платформі Zoom з метою поглиблення співпраці з територіальними громадами.

ZlataFest – Golden Talents of the World

Творчі досягнення

 

ZlataFest – Golden Talents of the World

    30 квітня відбувся Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «ZlataFestGoldenTalentsoftheWorld».

Міжнародний день танцю

Святкові вітання


Міжнародний день танцю

    Міжнародний день танцю відзначається з 1982 року за рішенням ЮНЕСКО в день народження французького балетмейстера Жана Жоржа Новера.

   Цього дня весь танцюючий світ відзначає своє професійне свято – театри опери і балету, сучасні танцювальні трупи, ансамблі сучасного, бального і народного танцю та інші, як професійні, так і аматорські артисти. Танець – це зашифрована мова рухів, це швидкість і вихор емоцій. Танець – це більше, ніж слова.

 

 28 квітня – Всесвітній день охорони праці та День охорони праці в Україні

Інформаційна довідка


28 квітня – Всесвітній день охорони праці та День охорони праці в Україні

 

   Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.

 

Тематичний семінар для керівників клубних закладів

Підвищення кваліфікації

 

   21-23 квітня 2021 року в Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв відбувся триденний тематичний семінар для керівників клубних закладів, які працюють без фахової освіти, на тему «Культурний менеджмент у контексті сучасних соціокультурних перетворень. Організація роботи клубного закладу в умовах реформування адміністративно-територіального устрою України».


Тематичний семінар для керівників клубних закладів

 

 

Чисте довкілля - здорове майбутнє!

Акція


Чисте довкілля – здорове майбутнє!

 

 

   Студенти Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв приєднались до свята Дня довкілля та Дня Землі, метою якого було залучення студентів до поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів, домівок та прилеглих територій, поширення екологічних знань і багато іншого.

  Цей день – гарний привід попрацювати, щоб забезпечити чистіше, зеленіше і яскравіше оточення для себе та майбутніх поколінь.

Мистецька освіта без обмежень

Пілотний проєкт

 

   Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти стало співорганізатором пілотного проєкту з реалізації Концепції інклюзивної мистецької освіти «Мистецька освіта без обмежень».

 

Мистецька освіта без обмежень

 

 

Фестиваль «MoreEmotions_Весняне натхнення-2021»

 

Творчі досягнення

 

Фестиваль «More Emotions_Весняне натхнення-2021»

 

  16-18 квітня в місті Кам’янці-Подільському відбувся IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «MORE EMOTIONS_Весняне натхнення».

   Дистанційну участь у фестивалі взяла студентка Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв Діана Середюк, яка зайняла почесне перше місце в номінації «Вокал» IV вікової категорії. 

Міжнародний фестиваль «Зоряний янгол»

Творчі досягнення

 

Міжнародний фестиваль «Зоряний янгол»

 

 


    18 квітня 2021 року в м. Києві відбувся Перший Міжнародний Дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряний Янгол». Фестиваль «Зоряний янгол» – це відкритий мистецький захід, що створений з метою підтримки талановитих дітей і підлітків.