Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання

  Відкритий конкурс театральних колективів «Подільська сцена – 2021»

  Обласний огляд-конкурс


  Відкритий конкурс театральних колективів «Подільська сцена – 2021»

   

   

   

  19 травня в концертній залі Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв з дотриманням карантинних вимог відбувся перегляд творчих робіт народного театру-студії «На Зарванській» в рамках Відкритого обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів «Подільська сцена – 2021».

  Фестиваль-конкурс «Art Atmosphere»

  Творчі досягнення


   Фестиваль-конкурс «Art Atmosphere»

   

     18 травня у дистанційному форматі відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс сучасного мистецтва «Art Atmosphere», який організувала громадська організація «Українська Мистецько-Культурна Асоціація» за підтримки та сприяння Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації та ТС «Асоціація діячів естрадного мистецтва».

   

  Навчальна практика зі спеціалізації «Народне пісенне мистецтво»

  Академічний показ

   

  Навчальна практика зі спеціалізації «Народне пісенне мистецтво»

   

   


     18 травня у Кам'янець-Подільському коледжі культури і мистецтв відбувся відкритий академічний показ з дисципліни «Навчальна практика зі спеціалізації» зі студентами 313 та 418 груп спеціальності «Народна художня творчість» спеціалізації «Народне пісенне мистецтво».

  Співпраця з територіальними громадами

  Круглий стіл


  Співпраця з територіальними громадами

   

   


  13 травня 2021 року в Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв відбувся круглий стіл на тему «Співпраця з територіальними громадами – ключова умова формування професійних компетенцій сучасного фахівця соціокультурної сфери».

  Круглий стіл організовано в дистанційному форматі на платформі Zoom з метою поглиблення співпраці з територіальними громадами.

  ZlataFest – Golden Talents of the World

  Творчі досягнення

   

  ZlataFest – Golden Talents of the World

        30 квітня відбувся Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «ZlataFestGoldenTalentsoftheWorld».

  Міжнародний день танцю

  Святкові вітання


  Міжнародний день танцю

        Міжнародний день танцю відзначається з 1982 року за рішенням ЮНЕСКО в день народження французького балетмейстера Жана Жоржа Новера.

     Цього дня весь танцюючий світ відзначає своє професійне свято – театри опери і балету, сучасні танцювальні трупи, ансамблі сучасного, бального і народного танцю та інші, як професійні, так і аматорські артисти. Танець – це зашифрована мова рухів, це швидкість і вихор емоцій. Танець – це більше, ніж слова.

   

   28 квітня – Всесвітній день охорони праці та День охорони праці в Україні

  Інформаційна довідка


  28 квітня – Всесвітній день охорони праці та День охорони праці в Україні

   

     Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.

   

  Тематичний семінар для керівників клубних закладів

  Підвищення кваліфікації

   

     21-23 квітня 2021 року в Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв відбувся триденний тематичний семінар для керівників клубних закладів, які працюють без фахової освіти, на тему «Культурний менеджмент у контексті сучасних соціокультурних перетворень. Організація роботи клубного закладу в умовах реформування адміністративно-територіального устрою України».


  Тематичний семінар для керівників клубних закладів

   

   

  Чисте довкілля - здорове майбутнє!

  Акція


  Чисте довкілля – здорове майбутнє!

   

   

     Студенти Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв приєднались до свята Дня довкілля та Дня Землі, метою якого було залучення студентів до поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів, домівок та прилеглих територій, поширення екологічних знань і багато іншого.

    Цей день – гарний привід попрацювати, щоб забезпечити чистіше, зеленіше і яскравіше оточення для себе та майбутніх поколінь.

  Мистецька освіта без обмежень

  Пілотний проєкт

   

     Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти стало співорганізатором пілотного проєкту з реалізації Концепції інклюзивної мистецької освіти «Мистецька освіта без обмежень».

   

  Мистецька освіта без обмежень

   

   

  Фестиваль «MoreEmotions_Весняне натхнення-2021»

   

  Творчі досягнення

   

  Фестиваль «More Emotions_Весняне натхнення-2021»

   

    16-18 квітня в місті Кам’янці-Подільському відбувся IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «MORE EMOTIONS_Весняне натхнення».

     Дистанційну участь у фестивалі взяла студентка Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв Діана Середюк, яка зайняла почесне перше місце в номінації «Вокал» IV вікової категорії. 

  Міжнародний фестиваль «Зоряний янгол»

  Творчі досягнення

   

  Міжнародний фестиваль «Зоряний янгол»

   

   


      18 квітня 2021 року в м. Києві відбувся Перший Міжнародний Дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряний Янгол». Фестиваль «Зоряний янгол» – це відкритий мистецький захід, що створений з метою підтримки талановитих дітей і підлітків.

   

  Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Soloviov Art»

  Творчі досягнення


   

  Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Soloviov Art»

   

      17 квітня у дистанційному форматі відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Soloviov Art».

    Серед переможців – студентка Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв Діана Середюк, яка серед великої кількості конкурсантів посіла почесне перше місце в номінації «Народний вокал» в юнацькій віковій категорії.


  • 13-04-2021, 21:46
  • 265
  • 0

   


  Проєкт Статуту Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв

  • 06-04-2021, 08:37
  • 219
  • 0

  La CvArt music festival – SHEVSHENKO FEST

  Творчі досягнення


  La CvArt music festival – SHEVSHENKO FEST

   

  Завершився третій музичний онлайн-фестиваль «La CvArt music festival – SHEVSHENKO FEST».

  Призові місця на фестивалі були відсутні, а було визначено лише три номінації, в оцінюванні яких брали участь Інтернет-аудиторія, учасники та організатори фестивалю, спираючись на власні враження і вподобання від конкурсних виступів.

  Серед дипломантів фестивалю – народний фольклорний ансамбль «Джерело» коледжу культури і мистецтв та його керівник – Тетяна Столаба. 

  • 02-04-2021, 12:44
  • 228
  • 0

  Учасники конкурсу «Подільський дивоцвіт»

  Буклет


  Учасники конкурсу «Подільський дивоцвіт»

   

  Коледж культури і мистецтв презентує буклет Десятого обласного конкурсу виконавців на народних інструментах «Подільський дивоцвіт», який відбувся в дистанційному форматі 26-27 березня 2021 року.

  На його сторінках – інформація про членів журі, учасників конкурсної програми, довідка про коледж.

  Над його створенням працювали працівники коледжу: макет видання виготовила Марина Желіховська, матеріали до друку підготувала Вікторія Костюк.

  • 01-04-2021, 11:55
  • 767
  • 0

  Культурний менеджмент у контексті сучасних соціокультурних перетворень

  Тематичний семінар


  Культурний менеджмент у контексті сучасних соціокультурних перетворень

   

       З метою підвищення кваліфікації працівників галузі культури Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв запрошує керівників клубних закладів, які працюють без фахової освіти, взяти участь в тематичному семінарі на тему «Культурний менеджмент у контексті сучасних соціокультурних перетворень. Організація роботи клубного закладу в умовах реформування адміністративно-територіального устрою України».

       Семінар відбудеться в дистанційному форматі на платформі Zoom 21-23 квітня 2021 року.

  • 30-03-2021, 13:10
  • 226
  • 0

  Зірковий драйв

  Творчі досягнення


  Зірковий драйв


   Студентка ІІ курсу 267 групи ОМДМР Альона Завальніцька здобула диплом лауреата І ступеня у Міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі «Зірковий драйв», який проходив в лютому 2021 року.

       Ініціаторами фестивалю виступили Уряд Республіки Болгарія, Міністерство освіти та науки, Міністерство культури Республіки Болгарія. Мистецьке змагання проходило за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Злагода» (м. Запоріжжя). Фестиваль-конкурс проводився з метою патріотичного виховання дітей і молоді України та збереження української культури і традицій.