Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  • 30-03-2021, 13:03
  • 182
  • 0

  Лірика весни

  Виставка живопису


  Лірика весни

   

       У відділі краєзнавства міської центральної бібліотеки ім. Костя Солухи відбулося відкриття виставки живопису Петра Ігнатьєва «Лірика весни», присвячена жіночому святу.

       25 березня 2021 року студенти 168 групи ОМДМР (куратор Горна Л.А.) відвідали персональну виставку художника і фотографа Петра ІгнатьєваВідвідування виставки сприяло розвитку у студентів уяви, творчого мислення, спонукало молодь до творчості.


   

  Фестиваль-конкурс «Квітуча Україна»

  Творчі досягнення


  Фестиваль-конкурс «Квітуча Україна»

   

    

  29-30 березня за підтримки Міністерства культури України, Національної всеукраїнської музичної спілки, Європейської асоціації фольклорних фестивалів в дистанційному форматі відбувся XХX Міжнародний онлайн фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Квітуча Україна» (м. Київ).

  • 30-03-2021, 10:21
  • 251
  • 0

  «Faraon Art Fest»

  Творчі досягнення


  Faraon Art Fest 

   

     В березні 2021 року у м. Хургада (Єгипет) відбувся ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Faraon Art Fest». 

       Дистанційну участь у конкурсі взяла студентка ІІ курсу 267 групи ОМДМР Альона Завальніцька. На конкурс Альона представила 7 робіт, серед яких були натюрморти та творчі композиції, виконані в різних техніках образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

     За підсумками конкурсу студентка здобула І премію в категорії «Образотворче мистецтво», отримала медаль переможця та кубок.

  • 29-03-2021, 13:47
  • 241
  • 0

  Кам’янець-Подільський: від окупації до визволення

  Лекція


  Кам’янець-Подільський: від окупації до визволення

    

       25 березня студенти 168 групи ОМДМР (куратор Горна Л.А.) відвідали лекцію в Центральній міській бібліотеці ім. К. Солухи на тему «Кам’янець-Подільський: від окупації до визволення», приурочену до Дня вигнання нацистів з міста Кам’янця-Подільського.

       Пам’ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині. На захід було запрошено наукового співробітника Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Ірину Лехіцьку, яка виступила з презентаційним матеріалом «Визволення Кам’янця-Подільського».

  • 29-03-2021, 12:50
  • 369
  • 0

  Інформаційно-дискусійні форми СКД

  Цикл заходів


  Інформаційно-дискусійні форми СКД

   

       З 17 лютого 2021 року в рамках програми з навчальної дисципліни «Навчальна практика МСКД» було проведено цикл заходів «Інформаційно-дискусійні форми СКД». Організатори заходів – студенти 35 групи, викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін Ляшук Т.Є. та Яворницька Н.О.

  • 29-03-2021, 09:51
  • 438
  • 0

  Битви за Кам’янець

  Презентація книги


  Битви за Кам’янець

    

       26 березня, у день вигнання нацистських окупантів з міста Кам’янця-Подільського, у коледжі культури і мистецтв відбулась презентація книги «Битви за Кам’янець». На захід, який був присвячений 77-ій річниці визволення міста, завітав автор видання, історик, науковий працівник Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець» Валентин Пагор.

       Валентин Віталійович розповів студентам першого курсу про зміст книги, яка присвячена визначним битвам за місто. Автор детально зупинився на боях за Кам’янець-Подільський в березні 1944 року під час Проскурівсько-Чернівецької наступальної операції. У його розповіді прозвучали історії реальних людей, які проживали у той час на території міста, їх спогади, враження та відчуття.

  • 27-03-2021, 07:51
  • 179
  • 0

  Міжнародний день театру

   

  • 26-03-2021, 18:53
  • 1528
  • 0

  Подільський дивоцвіт

  Підсумки обласного конкурсу


  Подільський дивоцвіт


  26 березня 2021 року в коледжі культури і мистецтв відбувся Десятий обласний дистанційний конкурс виконавців на народних інструментах «Подільський дивоцвіт».

  До участі в мистецькому змаганні долучились майже 200 юних музикантів з усієї України: Хмельницької, Чернівецької, Волинської, Київської, Одеської, Тернопільської, Луганської, Полтавської та Донецької областей.

  Оцінювали конкурсантів професійне журі, до складу якого увійшли провідні музиканти, викладачі коледжу культури і мистецтв, кандидати наук, доценти національного університету ім. І. Огієнка, Хмельницького музичного коледжу ім. В. Заремби, фахівці Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій облдержадміністрації, обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, заслужені артисти України, викладачі мистецьких шкіл, аспіранти музичних академій.

   

   

  • 26-03-2021, 13:25
  • 230
  • 0

  Водограй

  Фестиваль юних талантів


  Водограй


     20 по 25 січня 2021 року в м. Мелітополі відбувся Дистанційний міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «Водограй».

       Від бажаючих надійшло понад 2000 заявок, але лише 1500 стали учасниками фестивалю. Для членів журі випало непросте завдання – переглянути та оцінити таку велику кількість конкурсних номерів.

     Переможницею фестивалю стала студентка III курсу Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв Анастасія Столаба, яка стала лауреатом II премії в номінації «фортепіано»! Підготувала учасницю до конкурсу викладач коледжу Ірина Нікітіна.

  • 26-03-2021, 13:11
  • 221
  • 0

  Всесвітній день поезії

  Засідання клубу любителів поетичного слова

   

  Всесвітній день поезії

   

     24 березня в бібліотеці коледжу відбулося засідання клубу любителів поетичного слова «Душі криниця», присвячене Всесвітньому дню поезії, яке відзначається 21 березня.

       Зі вступним словом виступили керівник клубу Владика Л.І. та голова циклової комісії видовищно-театралізованих заходів Козак О.В.

       Студенти 145, 2135 груп Бабурик В., Войткова Є.,Шевчук В., Божинська Б., Березницька А-М., Бурдейна Т., Лопушанська А., Безкоровайна К., Ількова А., Яніцький А., Олійник К., Кас’ян О., Параніч С. декламували вірші відомих та улюблених поетів: Тараса Шевченка, Лесі Українки, Ліни Костенко, Юрія Іздріка, Шарля Бодлера та інших.

       В підготовці заходу взяли участь викладачі Семенків І.А, Козак О.В, студент 168 групи Поліханенко І.

       На захід завітали завідувач відділенням Павлюк О.Я., методисти коледжу Никитюк С.С. та Гаврилюк П.В.

       Для любителів поетичного слова підготовлена книжкова виставка «Я злітаю на крилах поезії в небо».

  • 23-03-2021, 11:27
  • 220
  • 0

  Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

  Цикл інформаційно-художніх заходів


  Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

   

      З 09 по 17 березня в коледжі культури і мистецтв пройшов цикл інформаційно-художніх заходів з нагоди відзначення 207-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

   Організувала заходи викладачка української мови та літератури, кандидат філологічних наук Надія Степанівна Богуцька.

       В рамках проведення циклу заходів відбувалися виступи біля пам’ятника Шевченка, читалися його твори «Думка», «Причинна», «Тополя», «Лілея», «Сон», «У нашім раю на землі», «Катерина», «Наймичка», «Марія», «Заповіт», «Гайдамаки», «Мені тринадцятий минало», «Доля», «Сон», «І мертвим і живим і ненародженим землякам…», «Мені однаково», «Княжна», «Русалка», «Холодний яр».


   

  Конкурс «Таланти 21 століття»

  Творчі досягнення

   

  Конкурс «Таланти 21 століття»

   

     В період з 20 січня по 23 березня 2021 року відбувся Міжнародний онлайн-конкурс «Таланти 21 століття». Це традиційний міжнародний проєкт, який щороку проходить у місті Варна (Болгарія). В конкурсі взяли участь понад 2000 талановитих молодих людей з різних куточків світу, яких оцінювало професійне міжнародне журі з Італії, Македонії, Болгарії та Вірменії.

  • 19-03-2021, 12:56
  • 181
  • 0

  Фестиваль «Поділля Open»

  Онлайн-зустріч


  Поділля Open

   

   

     19 березня студенти коледжу культури і мистецтв взяли участь в онлайн-зустрічі з відомою українською письменницею Ніною Фіалко.

    Захід відбувся на платформі Zoom в рамках поетичного фестивалю «Поділля Open», традиційно організованого Кам’янець-Подільською міською централізованою бібліотечною системою.

      Від студентського колективу коледжу Ніна Іванівна отримала творчий подарунок – пісню у виконанні Анастасії Столаби.

  • 16-03-2021, 09:46
  • 1197
  • 0

  Юних музикантів чекає «Подільський дивоцвіт»


  Юних музикантів чекає «Подільський дивоцвіт»

   

       Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв запрошує учнів мистецьких шкіл до участі в Х обласному конкурсі виконавців на народних інструментах «Подільський дивоцвіт», який відбудеться дистанційно 26-27 березня 2021 року.

       Метою конкурсу є виявлення та підтримка юних талановитих виконавців на народних інструментах, підвищення їх виконавської майстерності, популяризація творів українських композиторів та виконавства на народних інструментах.

  Конкурс співаків «Алея Зірок»

  Творчі досягнення


  Конкурс співаків «Алея Зірок»

   

   

     12 березня 2021 року надійшли результати Міжнародного конкурсу «Алея Зірок», участь у якому взяла студентка коледжу культури і мистецтв Анна Гошко, клас викладача Ніни Винниченко, концертмейстер – Наталія Пуга.

  • 12-03-2021, 10:11
  • 272
  • 0

  MusicUniFest – 2021

  IV  Всеукраїнський музичний конкурс


  MusicUniFest – 2021

   

   

   

        11-12 березня відбувся IV  Всеукраїнський музичний конкурс «MusicUniFest – 2021».

        Переможці конкурсу:

       Диплом І ступеня – Торжинська О. (гр. 438, клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Гудзь Т.А.).

       Диплом І ступеня – Білюк М. (гр. 438, клас викладача Столаби Т.В.).

       Димпом ІІ ступеня – Середюк Д. (348, клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Гудзь Т.А.).

       Вітаємо з перемогою!

   

  • 11-03-2021, 08:16
  • 210
  • 0

  Від щирої душі

  Засідання музичної вітальні


  Від щирої душі


      11 березня в рамках засідання «Музичної вітальні» відбувся концерт-зустріч з народним ансамблем народних інструментів «Князі України» дитячої музичної школи ім. Ф. Ганіцького (керівник – Раїса Горченко). Захід пройшов під символічною назвою «Від щирої душі», адже щирість народної музики не залишила байдужим жодного учасника дійства.

       Колектив народного ансамблю «Князі України» уже багато років прославляє місто Кам’янець-Подільський, завойовує призові місця на конкурсах, проводить благодійні концерти та бере активну участь в усіх творчих заходах міста. А його репертуар є справжнім невичерпним джерелом таких багатих за своїм настроєм, різнобарвних українських мелодій.

       Засідання «Музичної вітальні» підготували викладачі Бєлєуш І.С. та Рудько Е.Й., активними учасниками заходу стали студенти Анастасія Столаба, Григорій Дмітрієв, Юліан Яцуляк.

       Фотозвіт Діани Танасійчук.

   

   

  • 10-03-2021, 11:54
  • 282
  • 0

  Інна Семенків – лауреат Хмельницької обласної премії

  імені Тараса Шевченка

  Творчі досягнення


  Інна Семенків – лауреат Хмельницької обласної премії імені Тараса ШевченкаІнна Семенків – лауреат Хмельницької обласної премії імені Тараса Шевченка

   

       Обласна премія імені Тараса Шевченка – це висока нагорода для відзначення діячів культури, літератури та мистецтва Хмельницької області за вклад у дослідження та популяризацію української мови й літератури, розвиток образотворчого мистецтва та відродження національної культури народу, пов'язаних з життям і творчістю Т. Г. Шевченка.

      У 2021 році лауреатом обласної премії імені Тараса Шевченка стала викладач циклової комісії «Видовищно-театралізовані заходи» Семенків Інна Анатоліївна.