Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання

  Вперед до перемоги!

  Благодійна патріотична акція

   

  Вперед до перемоги!

   

   

  27 вересня 2022 року студенти та викладачі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв у співпраці з ЦКіМ «Розмай» організували та провели благодійну патріотичну акцію на підтримку Збройних Сил України.

  Вчилися рятувати життя

  Тренінг з невідкладної домедичної допомоги

   

  Вчилися рятувати життя

   

   

  26 вересня 2022 року студенти 23567 та 146 груп Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв взяли участь у навчальному тренінгу з надання невідкладної домедичної допомоги у рамках проведення тижня безпеки життя.

  Опера для героїв

  Благодійний концертний тур

   

  Опера для героїв

   

   

  22 вересня 2022 року в концертній залі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв відбувся благодійний концерт «Опера для героїв» в рамках туру на підтримку Збройних Сил України.

  Яскравий слід Івана Огієнка на Поділлі

  Екскурсія студентів до бібліотеки ім. К. Солухи

   

  Яскравий слід Івана Огієнка на Поділлі

   

   

  21 вересня 2022 року студенти III-IV курсів Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» відповідно до програм навчальних дисциплін «Навчальна практика з МСКД», «Навчальна практика зі спеціалізації» відвідали міську центральну бібліотеку імені Костя Солухи. Ініціаторами екскурсії були викладачі Людмила Григорків, Наталія Яворницька, Ніна Латюк, Ольга Новіцька-Саричева.

  Мистецтво Стародавнього Єгипту

  Відкрите заняття

   

  Мистецтво Стародавнього Єгипту

   

   

  15 вересня 2022 року викладач циклової комісії образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва, реставрації Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв Лариса Горна провела відкрите заняття з навчальної дисципліни «Історія образотворчого мистецтва».

  На крилах кіно та ілюзій…

  Урочистості з нагоди Дня українського кіно

   

  На крилах кіно та ілюзій…

   

   

  10 вересня 2022 року вся творча інтелігенція митців екранних видів мистецтва відзначала День українського кіно. Не залишилась осторонь і циклова комісія «Кіно-, фото-, відеосправа» Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

  День українського кіно

  Вітання зі святом

   

  День українського кіно

   

   

  Кіно ‒ це мистецтво, яке здатне формувати національну свідомість. День українського кіно наша країна щорічно відзначає у другу суботу вересня.

  В Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв своє професійне свято у цей день відзначають студенти та викладачі спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа».

  Тож, щиро бажаємо усім кіномитцям та прихильникам українського кіно міцного здоров’я, добра і щастя, творчого неспокою і наснаги у змаганні за увагу та любов глядача.

   

  Дружба мистецьких коледжів

  Свято першокурсника

   

  Дружба мистецьких коледжів

   

   

  09 вересня 2022 року в навчальному корпусі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв у провулку Круглому, 5 розпочали навчання студенти Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. Карабиця, який вимушено базується в нашому місті у зв’язку із воєнними подіями на Донеччині.

  • 09-09-2022, 15:59
  • 106
  • 0

  Вільні та незалежні 2022

  Участь у конкурсі


  Вільні та незалежні 2022


     22-30 серпня 2022 року відбувся Міжнародний багатожанровий двотуровий благодійний конкурс мистецтв «Вільні та незалежні 2022», у якому взяв участь студент спеціальності «Музичне мистецтво» Богомолов Олександр (гр. 2148) та здобув диплом ІІ ступеня (клас викладача Виниченко Н.В.)

     Вітаємо з перемогою!

  На крилах кіно та ілюзій

  Урочистості з нагоди Дня українського кіно

   

  На крилах кіно та ілюзій

   

   

  10 вересня 2022 року, в День українського кіно, циклова комісія «Кіно-, фото-, відеосправи» спільно зі студентами 337 групи Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв організовує цикл заходів під назвою «На крилах кіно та ілюзій…».

  Зокрема, о 12-ій годині відбудеться калейдоскоп творчих доробків студентів спеціалізації, презентація документального фільму «Об’єднані вогнем» випускника коледжу Володимира Мазуренка та посвячення першокурсників у студенти.

  А о 14-ій на шанувальників мистецтва кіно та художньої фотографії чекає підведення підсумків та нагородження учасників фотовиставки «Тиша…», що пройде в Галереї мистецтв (вул. П’ятницька, 11).

   

  Вчення – це світло і свобода

  Урочистості з нагоди Дня знань

   

  Вчення – це світло і свобода

   

   

  01 вересня 2022 року студентська спільнота Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв традиційно відзначила День знань. І хоча цьогорічне свято затьмарене війною, молодь радісно поверталась до рідних стін своєї alma mater.

   

   

  Вітання з нагоди Дня знань – 1 Вересня!

  Нескорена пісня

  Творчі досягнення

   

  Нескорена пісня

   

   

  З 05 по 24 серпня 2022 року на Хмельниччині тривав дистанційний фестиваль української естрадної пісні «Нескорена пісня», присвячений Дню незалежності України та організований обласним науково-методичним центром культури і мистецтв.

  Участь у ньому взяли студентки Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв Анастасія Гринчук та Наталія Давидова (клас Тетяни Столаби) та випускниця 2022 року Діана Середюк (клас Ольги Боднар, концертмейстер - Віталій Бойко), за що отримали подяки організаційного комітету.

  • 12-07-2022, 18:12
  • 144
  • 0

  Все буде Україна

  І Відкритий благодійний дистанційний фестиваль     12 липня 2022 року відбувся І Відкритий благодійний дистанційний фестиваль "Все буде Україна", у якому взяла участь студентка коледжу Семенюк К. (гр. 268, клас викладача Виниченко Н.В.) та здобула диплом лауреата І ступеня.

     Вітаємо з перемогою!

  • 07-07-2022, 15:08
  • 515
  • 0

  ІНСТРУКЦІЯ

  ЩОДО РОБОТИ З СИСТЕМОЮ

  ПОДАННЯ ЗАЯВ

  В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ


  • 07-07-2022, 15:05
  • 280
  • 0

  Кам'янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв запрошує  студентів на спеціальність 024 "Хореографія"

  Промо спеціалізації  Кам'янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв запрошує  студентів на спеціальність 024 "Хореографія" спеціалізацію: "Народна хореографія" та "Сучасна хореографія". Чекаємо на вас!  • 06-07-2022, 13:20
  • 153
  • 0

  Відеопоезія "Чорно-біла весна"

  Творча робота студентів 357 гр.


   

  Читає Сніжана Параніч (викладач І.А.Семенків). Відеограф - Максим Бутилюк (викладач О.О.Новіцька-Саричева)

  Автор вірша - Аліна Войтенко

  • 05-07-2022, 18:01
  • 122
  • 0

  З Україною в серці

  Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс     05 липня 2022 року в м. Хмельницький відбувся Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс "З Україною в серці", у якому взяли участь студенти коледжу.

     Переможці конкурсу:

     Гран-прі:

     Столаба А. (гр. 48) - номінація "Вокальне мистецтво" (клас викладача Столаби Т.В.)

     Диплом І ступеня:

     Гринчук А. (гр. 1138) - номінація "Вокальне мистецтво" (клас викладача Столаби Т.В.)

     Давидова Н. (гр. 3134) - номінація "Вокальне мистецтво" (клас викладача Столаби Т.В.)

     Пиптюк А. (гр. 413) - номінація "Вокальне мистецтво" (клас викладача Столаби Т.В.)

     Диплом ІІІ ступеня:

     Давидова Н. (гр. 3134) - номінація "Диригування" (клас викладача Столаби Т.В.)

   

     Пиптюк А. (гр. 413) - номінація "Диригування" (клас викладача Столаби Т.В.)

     Вітаємо з перемогою!