Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Травень 2022 (7)
Квітень 2022 (8)
Лютий 2022 (8)
Січень 2022 (13)
Грудень 2021 (29)
Листопад 2021 (17)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Січень 2014 року
 • 20-01-2014, 11:59
 • 3425
 • 0

Адміністративно-допоміжний персонал

 

Адміністративно-допоміжний персонал 

 Розумовська Руслана Миколаївна,

старший інспектор з кадрів

 

Адміністративно-допоміжний персонал здійснює якісне забезпечення навчально-виховного процесу. В його складі плідно працюють:

 

 • 20-01-2014, 11:57
 • 2606
 • 0

Профспілковий комітет

 

Профспілковий комітет 

Рудько Емілія Йосипівна,

голова профспілкового комітету

 

Мета профспілки  - захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.

Свою діяльність профспілка здійснює згідно з Положенням про первинну профспілкову організацію, статутом профспілки працівників коледжу культури і мистецтв, постанов вищих профспілкових органів.

Профспілка в своїй діяльності підпорядковується лише обласному комітету профспілок і є цілком незалежною від адміністрації навчального закладу. Голова профспілкового комітету Рудько Емілія Йосипівна. У складі профспілкового комітету плідно працюють – Тараненко Поліна Андріївна, Городецька Ніна Миколаївна, Никитюк Софія Сергіївна,  Луць Сергій Васильович.

Основними напрямками діяльності профспілки є:

- здійснення соціального та правового захисту працівників;

- організація оздоровлення та санітарно-курортного лікування працівників;

- здійснення громадського контролю за дотриманням належних умов праці та безпеки життєдіяльності працівників;

- надання індивідуальної, методичної та матеріальної допомоги працівникам.

Співпраця між адміністрацією коледжу та профспілковою організацією здійснюється через колективний договір. У колективі створена атмосфера взаємодопомоги, взаємоповаги та доброзичливості.

 • 20-01-2014, 11:55
 • 1602
 • 0

Рада ветеранів коледжу


Рада ветеранів коледжу

Тараненко Поліна Андріївна,

голова ради ветеранів

 

В коледжі активно діє рада ветеранів, яка розпочала свою роботу у 2005 році під керівництвом Філонова Владлена Олександровича. Сьогодні раду очолює Тараненко Поліна Андріївна, а в її складі активно працюють Лис Ніна Петрівна, Рудик Анатолій Володимирович, Гордійчук Марія Петрівна, Гнатюк Іван Дмитрович. 

 

Рада ветеранів коледжуРада ветеранів коледжу

Різдвяна зірка

Участь студентів коледжу у міському фестивалі


Різдвяна зірка

17 січня фольклорний ансамбль «Джерело» (творчий керівник Л.Мечак) взяв участь в міському фольклорному фестивалі  вертепів та колядок «Різдвяна зірка», який за традицією проводиться уже третій рік поспіль за ініціативи Департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради та Асоціації навчальних закладів І-ІІ р.а.

Перед початком фестивалю було презентовано фотосушку, на якій також були представлені фотороботи студентів коледжу.  

На імпровізованій сцені звучали у виконанні ансамблю колядки, щедрівки «Нова радість стала», «Во Вефліємі нині новина», «Щедрий вечір, добрий вечір», «Щоб у вас і нас все було гаразд» та віншування.

 

Феєрверк вражень та емоцій

Екскурсія студентів на міжнародний фестиваль “Маланка - 2014”


Феєрверк вражень та емоцій 

«Маланка – 2014» - міжнародний фестиваль Маланок, що пройшов в Чернівцях 15 січня, зібрав близько 100 аматорських колективів та тисячі  шанувальників фольклорно-етнографічної  творчості.

Не залишився фестиваль поза увагою студентів та викладачів Кам'янець-Подільського  коледжу культури і мистецтв, які  стали не тільки споглядачами театралізованих дійств, а активними учасниками фестивальних розваг, забав та масовок. Екскурсію для студентів організували Латюк Н.І., завідувач денним відділенням, Семенків І.А., Бойчук Т.В., викладачі циклової комісії “Видовищно-театралізованих заходів” та Булаєнко В.О., викладач бібліотечних дисциплін.

Фестиваль став доброю нагодою для студентів познайомитись з перлиною Буковинського краю – Національним університетом ім. Ю.Федьковича, алеєю зірок на честь  відомих творчих особистостей. Повертались усі з фестивалю з незабутніми враженнями та емоціями, які збагатили духовних світ кожного.

 • 14-01-2014, 11:31
 • 1510
 • 0

Різдвяні одкровення

Виставка творчих робіт студентів

спеціальності ДПМ


Різдвяні одкровення

14 січня в міській виставковій залі відбулася презентація виставки творчих робіт студентів коледжу «Різдвяні одкровення», яка стала різдвяним подарунком для мешканців та гостей міста.   На суд  глядачів були представлені роботи в різних техніках:  ткацтво,  вишивка,  батік, розпис на склі, декоративні роботи з природніх матеріалів,  витинанка, перші оригінальні  спроби дизайну народного одягу. У сюжетну основу кожної роботи  закладено дослідження, вивчення та художнє осмислення фольклорно-етнографічної творчості українського народу.

Експозиція виставки налічує близько 90 робіт студентів ІІ-ІІІ курсів, котрі ніби  доповнюють одна одну, запрошуючи  глядача у вир фантастичних уявлень і творчих бачень  майбутніх митців. Виставка  стала  не тільки творчим  звітом  для учасників, а  й добрим  стимулом  для їх творчого  натхнення. Усі студенти були  відзначені  грамотами коледжу.

Щирі слова вдячності прозвучали з вуст вихованців коледжу, випускників та гостей на адресу викладачів спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво»,  а саме Майгур Т.В., яка очолює циклову комісію дванадцять років поспіль; Луця С.В.; Дубінської О.В.;  Горної Л.А.; Желіховської М.В. та організаторів  навчально-виховного  процесу в коледжі - Нелюбова Р.М., директора коледжу; Червінської І.Є., заступника директора з навчальної роботи; Павлюк О.Я., заступника директора з навчально-виховної роботи; Латюк Н.І., завідувача відділенням. З вдячністю і повагою говорили вони й про тих, хто створює комфортні умови для навчання: коменданта корпусу  - Мороз Г.С. та  технічних працівників - Веселу Н.І., Сухорук Н.В.

Велике і вічне слово Шевченка

Презентація книжкової виставки

 

Велике і вічне слово Шевченка

13 січня в бібліотеці коледжу презентована книжкова виставка “Тарасове слово – душа України”. Завідуюча бібліотекою Осадчук Лілія Анатоліївна та бібліотекар Владика Леся Іванівна ознайомили студентів 350 групи з матеріалами представленими на книжковій виставці. У презентації взяла участь Білявська Діна Іванівна, викладач-ветеран. 

 

Тарасове слово - душа України

 

Розділ І. Тарас Григорович Шевченко – великий народний поет і художник

Вшануйте коми кожної пір'їну, 

В розкриллях білих ста його томів

Що зносили до сонця Україну

Яку лиш він до слова розумів.

Не старіють душею ветерани

Зустріч з ветераном Білявською Д.І.

 

  Не старіють душею ветерани

13 січня 2014 року в музеї  історії коледжу відбулася зустріч студентів ІІІ курсу спеціальності «Бібліотечна справа» (куратор Булаєнко В.О.) з Білявською Діною Іванівною, викладачем-ветераном.

Діна Іванівна поділилася зі студентами спогадами про важкі роки дитинства, яке припало на Велику Вітчизняну війну, переглянула пошукову роботу та фотоальбом, підготовлений групою на конкурс, який оголошено Хмельницькою обласною радою організації ветеранів України на тему: «Діти Другої світової війни очима сучасних дітей», а також відвідала бібліотеку та розповіла студентам про роботу на посаді викладача та завідуючої бібліотеки навчального закладу, поспілкувалася з Осадчук Л.А., завідуючою бібліотекою коледжу та бібліотекарем Владикою Л.І., взяла участь у презентації книжкової виставки «Тарасове слово – душа України» до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. 

 • 08-01-2014, 13:59
 • 1872
 • 0

Книжковий вернісаж

Книжковий вернісаж

 

Виставкова діяльність є одним із пріоритетних напрямків культурно-просвітницької діяльності бібліотеки коледжу.

На протязі І семестру 2013-2014 н.р. завідуючою  бібліотекою Осадчук Л.А. та бібліотекарем Владикою Л.І. організовано та презентовано книжкові виставки і тематичні полиці:

 

- Періодичні видання - ключ до знань, а знання - це сила

- Мова - життя духовного  основа

- Козаку найперше - воля козаку найперше - честь!     

- Гіркий присмак «солодкої хвороби»

- Київська Русь - скарб святої віри

- ВІЛ/СНІД - загроза життю людини

- Невмируще слово Кобзаря 

- Шевченко в наших серцях