Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  КПККіМ » Матеріали за Грудень 2014 року

  Твої права — твій захист

  Година правового інформування

   

  Твої права — твій захист 

  10 грудня відбулася година правового інформування “Твої права — твій захист”, приурочена до Міжнародного дня захисту прав людини. Організатор заходу  -  Городецька Н.М., голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін та Васильєва Т.С., юрисконсульт.

  Захід проведено у форматі зустрічі-діалогу з представниками правоохоронних органів міста — Барташем В.І., начальником відділу правової роботи, правової освіти, державної реєстрації нормативно-правових актів Кам'янець-Подільського міжрайонного управління юстиції; Шевчук А.В., начальник відділу реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби; Брижаком С.В., начальником міського відділу Державної виконавчої служби; Коробчуком Р.В., Файфором А.В., працівниками міського відділу міліції. В процесі спілкування студенти отримали багато корисної інформації, зокрема про діяльність юстиції та кримінальної міліції у справах неповнолітніх, а також почули кваліфіковані відповіді на поставлені запитання. 

  Захід сприяв правовому вихованню студентів, підвищенню їх правової освіти, культури та свідомості. 

   

  Наш дім - Felicita

  Театральний капусник 

   

  Наш дім - Felicita 

  Рядки вірша Ліни Костенко стали поетичним епіграфом естрадної вистави, а девізом гасло «Сміємось і не здаємось!». Про це перед початком заявила студентка 4-го курсу Мар’яна Лісовик, для якої ця вистава – театральний капусник стала практичною роботою з режисури театралізованих заходів.

  «Наш дім - Felicita», «Наш дім - щастя», наш дім – це наш коледж. Отже, темою всіх виступів: пародій, інтермедій, мініатюр, жартів вокальних номерів та відео сюжетів стало життя в рідному навчальному закладі, вірніше прагнення старшокурсників познайомити студентів 1-го курсу з особливостями спеціалізації видовищно-театралізованих заходів та студентського життя взагалі.

  Студенти 4-го курсу побудували дійство за допомогою сценарного ходу – пошуку пуда солі, який мають з’їсти «першачки» за період навчання та музичного лейтмотиву – енергійної мелодії джайву та пісні «Felicita». Художній керівник курсу В. П. Ободовський заставив студентів продемонструвати розуміння сценічної дії в жанрі естрадно-розважальної вистави, відчуття слова і тонкощів гумору, пластики, ансамблю. Яскравою родзинкою театрального капусника стала пародія на сцену відомої всім вистави «Ромео і Джульєтта».

  Першокурсники через жарти виявили своє бачення навчального процесу, весело «проаналізували» сторінки в соціальних мережах, телефонні ренгтони і навіть думки викладачів про студентів, щиро жили в запропонованих обставинах комічних етюдів, засвідчили свою приязнь до старших товаришів. Цьому їх навчала художній керівник курсу І. М. Красілич.

  Студенти 250 групи, натхненні своїм художнім керівником І. А. Семенків, вкотре показали уміння розвивати сюжети в ліричних та жартівливих зорових піснях, фарсово розкрили «оригінальність» планів юнаків та потаємні мрії дівчат про велику сцену; поспішили пер

  • 08-12-2014, 14:41
  • 1736
  • 0

  Наші перемоги

  2014-2015 н.р.

  І семестр


  Наші перемоги 2014-2015 н.р. І семестр Наші перемоги 2014-2015 н.р. І семестр Наші перемоги 2014-2015 н.р. І семестр Наші перемоги 2014-2015 н.р. І семестр Наші перемоги 2014-2015 н.р. І семестр Наші перемоги 2014-2015 н.р. І семестр

   

   

  Свою Україну любіть

  Участь творчих колективів коледжу у заключному концерті Регіонального етапу Всеукраїнського творчого звіту майстрів мистецтв та аматорських колективів

   

    Свою Україну любіть 

  5 грудня 2014 року у Хмельницькому академічному театрі ім. М. Старицького відбувся заключний концерт Регіонального етапу Всеукраїнського творчого звіту майстрів мистецтв та аматорських колективів «Свою Україну любіть», присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. У концерті взяли участь творчі колективи коледжу – народний аматорський ансамбль народного танцю «Подільські візерунки» (Чорнобиль В.В., Літинська І.А.) та народний аматорський театр-студія «На Зарванській» (Семенків І.А., Бойчук Т.В., Козак О.В.)

  Міжнародний день волонтера

  Відзначили нагородами

   

  Міжнародний день волонтера

  З нагоди Міжнародного дня волонтера волонтерський загін коледжу (керівник Павлюк О.Я.) нагороджений грамотою міської організації ветеранів, як призер І етапу обласного конкурсу на кращий волонтерський загін “Спадкоємці Перемоги”, присвячений 70-річчю звільнення України від німецько-фашистських загарбників. 

  Грамотами коледжу нагороджені викладачі: Григорків Л.А. за організацію благодійних дитячих ранків та концертів для дітей-сиріт; Булаєнко В.О. за активну роботу з ветеранами коледжу; Бойчук Т.В. за організацію благодійних вистав для допомоги військовослужбовцям в зоні АТО.

  • 05-12-2014, 12:09
  • 2150
  • 0

  З В І Т про роботу музею історії Кам'янець-Подільського коледжу культури за 2014 р.

   

  З В І Т

  про роботу музею історії

  Кам'янець-Подільського коледжу культури

  за 2014 р.


  З В І Т про роботу музею історії Кам'янець-Подільського коледжу культури за 2014 р.


  • 04-12-2014, 14:33
  • 2381
  • 0


  РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ 2015 рік

  Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв

  ЄДРПОУ 02214863

  В єдності – сила

  Патріотично-силові змагання

   

  В єдності – сила

  “В єдності - сила" - саме така ідея пронизувала патріотично-силові змагання у нашому коледжі, що відбулися 3 грудня з нагоди Дня Збройних Сил України.

  Вітання зі святом звучали від: Нелюбова Р.М., директора коледжу та представника ради ветеранів міста Бернадіна А.О.. В урочистостях взяли участь ветерани коледжу – Філонов В.О. та Комаринський А.І.

  Студенти 350 групи спеціалізації “Видовищно-театралізовані заходи” (викладач Красілич І.М., художній керівник курсу Бойчук Т.В.), за підтримки комісії соціально-економічних дисциплін (голова комісії Городецька Н.М.), та викладачів фізичного виховання (Гнатюк І.Д.; Шульс В.Я.) влаштували справжній фурор у спортивній залі коледжу. Істинними синами неньки України та справжніми її захисниками відчули себе не лише учасники команд, серед яких були найсильніші представники різних спеціальностей, а й глядачі у залі.  “Гідними нашої пам’яті є ті, хто уже віддали життя заради рідної України, і ті, хто сьогодні стоїть на її захисті," - щоразу сміливо наголошували ведучі заходу –  Пшечук Дмитро і Тимошенко Костянтин.

  Абсолютно все було витримано у патріотичному стилі: декорації із національною символікою, патріотична музика, яка додавала бойового духу учасникам команд, масовість та феєричність танців студентів 24 групи спеціальності “Хореографія”, чаруючий спів Марії Смоляр (клас викладача Хіміч О.В.), патріотичні пісні у виконанні Уляни Гасюк та Підгорної Юлії (клас викладача Мечак Л.М.) не могли залишити байдужими жодного з присутніх, а зворушливі та проникливі відео, ще більше п

  Територія Майдану в наших серцях


  Постійно зростає кількість книг, присвячених Майдану. Переважна більшість з них – недешеві  подарункові видання. Проте, тільки деякі викликають справді читацький інтерес, а не просто патріотичний порив «придбати на пам’ять». Саме такі книги допомагають нам сьогодні чіткіше зрозуміти й усвідомити, що відбувається навколо,  не забути, як все було насправді.


   Територія Майдану в наших серцях 

   

  2 грудня відбулися читання у форматі патріотизму «Територія Майдану: вимір серця», приурочені річниці протестних подій на Майдані Незалежності в Києві, які ввійшли в історію України як Революція Гідності, які провели студенти 250 та 350 груп під керівництвом викладачів Никитюк С.С. і Павлюк О.Я.. Майбутні бібліотекарі вважали за необхідне познайомити присутніх з актуальними виданнями про Майдан, формувати розуміння власної причетності до всіх подій, які відбуваються в Україні.

  Центром розмови стала виставка-інсталяція у вигляді імпровізованої барикади «Відлуння подій, які нас змінили», на якій розміщувалися книги, рекомендаційні списки літератури, світлини, фотоплакати на тему Майдану, національна символіка. Це дуже символічно, що книги зайняли своє місце на барикаді, адже вони воюють за свідомість українців.

  Ведучі заходу К. Вершигора, А. Поян, А. Цимбалюк, Р. Шумеляк розпочали читання з вияснення поняття «патріотизм». Переконливою була відповідь студента 350 групи спеціальності «ВТЗ» Д. Пшечука, яку він доповнив віршем Андрія Любки «Навіть мертвим я не покину битву», написаним на Майдані 20 лютого 2014 року.

  Ю. Рабцун представила видання «Євромайдан: хроніка відчуттів», до якої ввійшли те

  СНІД – чума ХХІ століття

  Цикл просвітницьких заходів 

   

  СНІД – чума ХХІ століття

  01 грудня до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом проведено цикл просвітницьких заходів «СНІД – чума ХХІ століття». Організатори заходу – Вергун А.І., Микитюк О.І., викладачі циклової комісії соціально-економічних дисциплін.

  В програмі заходу:

   «ВІЛ/СНІД. Про це має знати кожен!», презентація  санбюлетеня (Вергун А.І., викладач навчальної дисципліни «Медико-санітарна підготовка»);

   «Ми – проти СНІДу», вручення символічних знаків (студенти 128 групи Заржицька А., Зозуля О.; 14 групи Григорків Ю., Іваницька В., 150 групи Абросімова Д., Михайловська І., Орлянська Ю., Погомій Х., Шевчук Д.; 

   «Знати, щоб жити», вручення студентам інформаційних буклетів; 

   «Що ми знаємо про ВІЛ  і СНІД», проведення анкетування серед студентів 

   «СНІД – чума ХХІ століття», інформаційно-просвітницька година, в програмі якої:

  повідомлення студентів про історію розвитку хвороби, відомих людей, які померли від СНІДу, діагностику, ранні симптоми, шляхи передачі, розповсюдження СНІДу на Україні та відомих людей, які долучаються до боротьби зі СНІДом (Боінчан А., Харковлюк А., Задойний О., Карпенко К., Войт А., Козлов В., Прокоп’юк М., Гаврилюк А., Абросімова Д., Михайловська І., Орлянська Ю., Погомій Х., 150 гр.) Повідомлення студентів супроводжувалися відеороликами та відеослайдами, які підготували Вергун Д. та Дрона Л. (167 гр.); 

  — «Що студенти знають про ВІЛ/СНІД», перегляд відеороботи (Вергун Д., Пенкальський Д.,  Підлужна Х., Сабадаш М., Хіхло О., 167 гр.); 

  — «Вірність», хореографічна композиція у викон