Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2020 (17)
Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (22)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (20)
Квітень 2020 (20)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Березень 2017 року

Пісня, поезія, музика – це все моє життя

Зустріч з Володимиром Кропивницьким

 

«Пісня, поезія, музика – це все моє життя»

03 березня 2017 року музей історії коледжу відвідав Володимир Кропивницький, випускник нашого навчального закладу, відомий на Поділлі педагог, композитор, музикознавець, хормейстер, співак, пропагандист музичного мистецтва, член Національної Всеукраїнської музичної спілки.

В музеї Володимир Іванович оглянув експозицію з історії навчального закладу, переглянув інформаційні теки, згадав своїх викладачів та однокурсників. Його приємно вразило те, що у музеї зібрані всі його збірники, зокрема: «Про музику і композиторів», «Музично-поетична творчість митців Хмельниччини», «Перші кроки у світ української народної пісні», «Не цурайся пісні» та бібліографічна довідка «З музикою у серці» (Волочиська ЦРБ).

  • 02-03-2017, 16:51
  • 410
  • 0

Старовинні жанри американського фольклору у порівнянні з українським

Творча зустріч з Мирославою Зайко


Старовинні жанри американського фольклору у порівнянні з українським


02 березня  в коледжі та  гуртожитку  відбулась зустріч з незвичайною гостею - музикознавцем, почесним членом Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка та Національної Всеукраїнської музичної Спілки Мирославою Зайко. Організатор заходу – Нелюбова Т.Б., викладач циклової комісії фортепіано та концентмейстерства.

Мирослава Антонівна -  літературно-музична лектриса, мистецька виконавиця літературних читань, автор словника «Український лексикон», літературно-музичних альбомів «Шевченко і музика», «Образи природи у фортепіанній музиці», «Казкові образи у фортепіанній музиці» та інших - виступала з концертами у різних містах України, на республіканському радіо, телебаченні, і ось нарешті завітала в гості до студентів нашого коледжу.  

Пані Мирослава презентувала авторську програму «Старовинні жанри американського фольклору у порівнянні з українським» та  «Шевченко і музика». 

Шанувальники рідного слова отримали чудову можливість послухати у її виконанні неперевершені твори. 

  • 01-03-2017, 16:24
  • 454
  • 0

«FLAUTANDO» та «MIKST»

Концерт академічного симфонічного оркестру


«FLAUTANDO» та «MIKST»

01березня студенти коледжу відвідали концерт академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармоні гуртів «FLAUTANDO»  та «MIKST». Солісти концерту – Тарас і Ольга Малики, Максим Заводний.

  • 01-03-2017, 15:31
  • 465
  • 0

Наші перемоги в міських олімпіадах

 

Міська олімпіада з української мови

Міська олімпіада з української мови

  

15 лютого 2017 р. відбулася міська олімпіада з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а., в якій взяли участь Чубар І. та Зуляк Н. (24 гр.), викладач Чорна Н.П.

01 березня 2017 р. відбулися міські олімпіади із загальноосвітніх дисциплін, в яких взяли участь та отримали перемогу студенти:

англійська мова – Зуляк Н. (24 гр.), викладач Крючкова О.Р. – ІІ місце;
- інформатика – Кушнір К. (17 гр.), викладач Деркач Л.С. – ІІІ місце;
- фізика – Токовенко Ю., Войтюк М. (156 гр.), викладач Шленчак С.В.;
- історія України – Цвик М. (223 гр.), викладач Розумовська Р.М.

16 березня 2017 р. відбулися обласні олімпіади із загальноосвітніх дисциплін серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а., в якій взяла участь Зуляк Н. (англійська мова), викладач Крючкова О.Р.