Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2022 (7)
Серпень 2022 (31)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (15)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Корисні посилання

Вокзал прощання

Свято останнього дзвоника

 

Вокзал прощання

24 травня відбулося свято останнього дзвоника. Організатор заходу – Пилипчук Л.В., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін, ведучі заходу – Боднар С., Демчук О., Сикальчук А., Залуський Я. (323 група)

 

Абітурієнт-2013

Поїздка студентів випусних курсів в КНУКіМ

 

Абітурієнт-2013

16 березня студенти випускних курсів коледжу відвідали Київський національний університет культури і мистецтв. Організатор екскурсії – Ляшук Т.Є., голова циклової комісії культурологічних дисциплін.

Захід проведено Київським національним університетом культури і мистецтв з метою організації вступної кампанії «Абітурієнт-2013».

В програмі Дня відкритих дверей – знайомство з матеріально-технічною базою університету; участь в майстер-класах провідних фахівців інститутів кіно і телебачення та перукарського мистецтва; представлення кращих практичних робіт студентів з хореографії та декоративно-прикладного мистецтва; зустріч з ректором – М.М.Поплавським та презентація кліпу про спеціальності університету.

Пріоритетні завдання діяльності

клубних закладів в сучасних умовах

Професійні консультації


     Пріоритетні завдання діяльності клубних закладів в сучасних умовах

14 лютого в Дунаєвецькому культурно-мистецькому, просвітницькому центрі відбувся районний семінар директорів Будинків культури та завідуючих сільських клубів на тему “Пріоритетні завдання діяльності клубних закладів в сучасних умовах”. На зібрання були запрошені викладачі культурологічних дисциплін коледжу.

Під час виступів Ляшук Т.Є., голова циклової комісії культурологічних дисциплін окреслила вимоги до сучасного керівника клубного закладу,  ознайомила з методикою виготовлення портфоліо, продемонструвала його зразки, а викладач Яворницька Н.О. висвітлила місце та роль народознавчих традиції в культурно-дозвіллєвій діяльності, продемонструвала відеоматеріали про обрядове дійство “Колодій”. 

Соборна. Вільна. Незалежна

Цикл заходів до Дня Соборності

та Свободи України


Соборна. Вільна. Незалежна

 

22 січня відбувся цикл заходів до Дня Соборності та Свободи України:

 студенти спеціалізації “Кіно-, фото-, відеосправи” Чайка Е., Пирожок В. та Дацюк Б. (367 гр.) представили свої фотороботи на “фотосушці”, яка проходила в рамках мистецько-громадської акції “Україна починається з тебе”, організованої департаментом гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради;

   

 учасники академічної капели “Гомін” (керівник Боднар О.Л.) взяли участь в святковій концертній програмі, яка відбулася в міському будинку культури;

   

 “Соборна. Вільна. Незалежна”, благодійна мистецька акція для дітей з особливим освітніми проблемами Кам'янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру.  

Зимова казка

 Новорічний ранок

для дітей-сиріт

 

Новорічний ранок для дітей-сиріт 


26 грудня відбулося театралізоване дійство “Зимова казка” для дітей-сиріт дитячого садка № 17. Організатор заходу — Григоркова Л.А., студенти 318 гр. (НПМ) та 4235 гр. (НІ, ДІ).  В програмі театралізованого дійства: конкурси, розваги, хороводи.

Протягом грудня місяця в коледжі було проведено благодійну акцію під час якої було зібрано 1060 грн., м'ягкі іграшки, книги, дитячі журнали, новорічні костюми та солодощі, які подаровано дітям-сиротам вищезазначеного закладу.

Вдалий старт КВК


Вдалий старт КВК


20 грудня відбувся конкурс винахідливих та кмітливих. Організатор заходу – Яворницька Н.О., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін. 

У конкурсній програмі змагалися команди спеціалізації КФВС та ВТЗ. Команди «Фарш» (капітан команди Роман Падура) та «Антифриз» (капітан команди Роман Дубінський) представили глядачам візитні картки команд, цікаві домашні завдання, дотепні жарти та сатиричні мініатюри. Перемогу здобула команда «Фарш».

Сподіваємося, що КВК знову відродиться в нашому коледжі.

 

Святий Миколай дарує радість

Благодійна акція


"Святий Миколай дарує радість"

У цьому році ми знову розпочинаємо акцію, щоб діти, які позбавлені батьківського тепла, могли відчути Вашу любов та увагу!

Подарунки, книги, одяг та кошти будуть передані дітям-сиротам школи-інтернату.

 

До участі в акції запрошуються викладачі, студенти, співробітники коледжу.

Організатори заходу – студенти  318 гр. та 4235 гр. 

Викладач-Григоркова Л.А.

 

 

 

Андріївські вечорниці


 "Андріївські вечорниці"

12 грудня в гуртожитку відбулися Андріївські вечорниці. Організатор заходу — Ляшук Т.Є., голова циклової комісії культурологічних дисциплін. 

Студенти-учасники заходу (Наголюк Т., Грищук А., 418 гр.;    Смолинець Р., Люховець В., 4235 гр.; Мочалов М., Пастушак М., 14 гр.; Миронюк О., Назарець А., Архіпов М., 250 гр.) провели цікаві ворожіння, кусання калити, виконували українські пісні, пригощали присутніх варениками та калитою. Відтворенню атмосфери вечорниць сприяло оформлення зали у стилі української хати-світлиці.

Заняття на базі обласних 

культурно-мистецьких закладів 


  Заняття на базі обласних культурно-мистецьких закладів


Павлюк О.Я., заступник директора 

з навчально-виховної роботи

 

29 листопада студенти випускних курсів спеціальності “Народна художня творчість” та “Музичне мистецтво” відвідали обласні культурно-мистецькі установи. Організатори заняття-екскурсії викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін — Ляшук Т.Є., Яворницька Н.О., Павлюк О.Я., Григоркова Л.А.

Розпочалося нетрадиційне заняття із знайомства з роботою управління культури, туризму і курортів. У ході  заняття спеціаліст Мельник Л.В. окреслила головні завдання і функції управління, ознайомила з його організаційною структурою та охарактеризувала посадові повноваження начальника і його заступників. Найбільшу цікавість у студентів викликали робота фахівців планово-економічного відділу та централізованої бухгалтерії, які відповідають за нарахування стипендії та відділу кадрів, який повинен сприяти успішному працевлаштуванню випускників.

Незабутні враження залишили відвідини обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Шевченка. З великою цікавістю майбутні працівники клубних установ знайомились з комфортними читальними та виставковими залами,  книжковими виставками, інформаційними стендами, мистецькою вітальнею, музейною експозицією та кімнатою казок, яка стала родзинкою  їх враження про діяльність бібліотеки. На завершення екскурсії студенти подякували заступнику директора Захаренко А.М. за цікаву розповідь, привітали бібліотекарів з наступаючим 75-річним ювілеєм та з словами “класна бібліотека” помандрували далі.