Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2022 (9)
Жовтень 2022 (5)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (32)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (15)
Корисні посилання
 • 25-06-2022, 17:31
 • 65
 • 0

Файно Світ Фест

Міжнародний конкурс мистецтв


   25 червня 2022 року відбувся Міжнародний конкурс мистецтв "Файно Світ Фест", у якому взяв участь студент коледжу Богомолов О. (гр. 1138) та здобув диплом ІІ ступеня у номінації "Естрадний вокал. Соло. 4 категорія - від 14 до 17 років". Клас викладача Виниченко Н.В.

   Вітаємо з перемогою!

 • 24-06-2022, 22:06
 • 132
 • 0

Віват, випускники! 

Урочисте вручення дипломів   24 червня 2022 року в коледжі відбулося урочисте вручення дипломів випускникам. Організатор заходу – Козак О.В. Ведучі заходу – Бабурик В. та Шевчук В. (художній керівник Бойчук Т.В.).

   Урочистості відкрив директор коледжу Нижник С.В. та нагородив випускників грамотами за відмінні успіхи в навчанні, активну участь в концертній діяльності, громадському житті, студентській раді та спортивно-масовій роботі. До вітань  долучилися куратори випускних груп Бойко В.В., Горна Л.А., Красіліч І.М., Літинська І.В., Столаба Т.В. та Павлюк О.Я., завідувач відділення, яка зачитала наказ директора коледжу про присвоєння кваліфікації випускникам та вручення їм дипломів. Також на заході була присутня Васильєва Аліна, випускниця коледжу 2004 року, завідувач відділу культури департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, яка подякувала творчим колективам коледжу за постійну співпрацю в напрямку розвитку соціально-культурної політики міста, а також вручила грамоти випускникам, які брали активну участь в мистецькому житті міста. 

   З почуттям патріотизму присутні виконали Державний Гімн України спільно із народним оркестром духових інструментів (керівник – Раїнчук Д.В.)

   Від імені батьків подякувала викладачам та адміністрації коледжу мати випускника коледжу Мітаєнка Нікіти. 

У концертній програмі взяли участь Столаба А., Дмітрієв Г. (гр. 48, клас викладача Столаби Т.В.), Середюк Д. (гр. 48., клас викладача Боднар О.Л.), Семенюк К. (гр. 268, клас викладача Виниченко Н.В.)

   Нехай щастить вам, наші дорогі випускники!

   Фотозвіт та технічне оформлення забезпечили лаборант Уваров В.Р та Бутилюк М. (гр. 357)

 

 • 23-06-2022, 18:45
 • 105
 • 0

Державна атестація випускників

Державні екзамени   З 07 червня по 23 червня 2022 року в коледжі відбулася державна атестація випускників.

   Голова державної екзаменаційної комісії - Маринін І. Г., кандидат педагогічних наук, доцент, викладач класу акордеону Кам’янець-Подільської музичної школи імені Ф. Ганіцького. 

   Державні екзамени випускників Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв було проведено відповідно до графіка освітнього процесу, згідно з розкладом державних екзаменів.

Спеціальність 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності»

   Підготовка молодшого спеціаліста зі спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» зорієнтована на його багатогранну культурно-мистецьку діяльність у закладах культури і вимагає складних за своєю структурою професійних якостей, які формуються у процесі навчання. Адже повноцінне оволодіння професією можливе лише за умов засвоєння майбутніми фахівцями цілого комплексу спеціальних компетенцій, необхідних у практичній культурно-мистецькій діяльності.

Комплексний тестовий кваліфікаційний екзамен включав перевірку знань з навчальних дисциплін: «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Культурологія» та «Навчальна практика з МСКД».

   Студенти дали відповіді на 50 тестових запитань, продемонструвавши належний рівень знань з історії та теорії культури, культурно-історичних епох, значення української та світової культури в культурному просторі та часі, методики організації та проведення культурно-дозвіллєвої діяльності. 

Спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»

   Державний комплексний кваліфікаційний екзамен з фаху складався з двох частин: практичної (виконання двох хорових творів) і тестових завдань.

   Усі студенти підготували письмові анотації на хоровий твір з екзаменаційної програми. На основі взаємозв’язку всіх дисциплін музичного циклу студенти ознайомилися і оволоділи музичним репертуаром, методами роботи з хоровим колективом, методикою розучування творів, технікою хорового диригування.

Аналіз екзаменаційних відповідей засвідчив, що студенти, в основному на належному рівні засвоїли теоретико-практичний матеріал з курсу «Диригування та читання партитур», «Хорознавство та методика роботи з хором».

 • 23-06-2022, 10:49
 • 128
 • 0

          "Рукотворні барвоцвіти" - 2022 

           Конкурс авторських композицій


   В Кам'янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв оголошено конкурс авторських композицій "Рукотворні барвоцвіти" - 2022. Участь у конкурсі беруть студенти ІІІ курсу спеціальності "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація", які представляють по дві авторські роботи.

   Проголосувати за роботу можна за посиланням: Конкурс.

   

 • 23-06-2022, 09:58
 • 122
 • 0

"Великодній дивограй" - 2022

Конкурс авторських композицій


Великодній дивограй

 

 

 

  В Кам'янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв оголошено конкурс авторських композицій "Великодній дивограй" - 2022. Участь у конкурсі беруть студенти ІІ курсу спеціальності "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація", які представляють по дві авторські роботи.

   Проголосувати  за роботу можна за посиланням: Конкурс

 

 • 09-06-2022, 11:12
 • 128
 • 0

Відеопоезія "Дітям треба миру"

Творча робота студентів 357 гр.В ролях:

Валерія Саричева 

Олександра Касьян

Читає Олександра Касьян (викладач І.А.Семенків). Відеограф - Максим Бутилюк (викладач О.О.Новіцька-Саричева). Автор вірша - Людмила Галінська.

 • 07-06-2022, 09:09
 • 135
 • 0

Талановита країна 2022

Участь у конкурсі   05-07 червня 2022 року відбувся Всеукраїнський двотуровий мультижанровий конкурс мистецтв "Талановита країна 2022", у якому взяла участь Гринчук Анастасія (гр. 1138, клас викладача Столаби Т.В.), студентка І курсу спеціальності "Музичне мистецтво" та здобула Гран-прі в номінації "Народний вокал".

   Вітаємо з перемогою!

 • 06-06-2022, 15:37
 • 106
 • 0

Кам'янець - Подільській  міській організації ветеранів - 35 років

Подарунок музею


 

  Музейна  експозиція «Ветерани коледжу» нещодавно поповнилися книгою «Кам'янець - Подільська міська організація ветеранів - 35 років», яка є продуктом колективної праці значної групи активістів ветеранського і волонтерського руху. В книзі розкрито роботу ради ветеранів, первинних організацій, в тому числі нашої ветеранської організації, активістів ветеранського і волонтерського руху, увічнено пам'ять ветеранів війни і праці, розкрито напрями співпраці із органами місцевого самоврядування, навчальними закладами та  іншими організаціями і установами. Книгу  передала музею Тараненко П.А., голова первинної ради ветеранів коледжу.

   «Уклін любові, шани і поваги» - під такою назвою  у виданні представлена інформація про нашу ветеранську організацію, яка в 2020 році відзначила 15-річний ювілей з часу створення. На сторінках книги відтворена  коротка історія функціонування організації, професійні портрети її керівників,  перелік  творчих справ колективу ветеранів, волонтерська діяльність адміністрації, викладачів та студентських груп з ветеранами коледжу. 

 • 03-06-2022, 15:38
 • 89
 • 0

Завжди активні, творчі, енергійні 

Робота ветеранської організації коледжу    Первинна рада ветеранів коледжу (голова – Тараненко П.А.) активно долучається до всіх патріотичних заходів, волонтерських проєктів та екологічних акцій, які організовує міська організація ветеранів. Зокрема ветерани коледжу взяли участь:

   - 26 березня, в день визволення Кам’янця-Подільського від нацистів, покладання квітів до пам’ятника загиблим визволителям нашого міста.

      - 11 квітня мітинг-реквієм біля пам’ятника в’язням фашистських концтаборів.

      - 13 квітня  екологічна акція « Посади дерево Перемоги».

     - Подання інформації до  книги «Кам'янець - Подільська міська організація ветеранів - 35 років», яка є продуктом колективної праці значної групи активістів ветеранського і волонтерського руху нашого міста. В книзі розкрито роботу ради ветеранів, первинних організацій, в тому числі ветеранської організації нашого коледжу, активістів ветеранського і волонтерського руху, увічнено пам'ять ветеранів війни і праці, розкрито напрями співпраці із органами місцевого самоврядування, навчальними закладами та  іншими організаціями і установами. Книга, яку нещодавно передала музею історії  коледжу Тараненко П.А., стала невід’ємною складовою музейної експозиції «Ветерани коледжу».

      - Шефська допомога, зокрема забезпечення харчовими продуктами викладачів-ветеранів (Баранова В.В., Грек О.О.).

      - Волонтерська допомога воїнам ЗСУ: плетіння маскувальних сіток, кікімор, пошиття матраців та рукавиць.

   Ветерани коледжу  є прикладом для наслідування, в щоденних буденних справах – завжди активні, творчі, енергійні та  впевнено тримають культурний фронт України.

 • 02-06-2022, 10:58
 • 104
 • 0

Мистецтво вільних людей

Майстер-клас

 


   02 червня 2022 року, в рамках Освітнього хабу Хмельниччини, на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв відбувся черговий  майстер-клас на тему «Декоративний розпис Дніпропетровщини. Петриківський розпис як надбання світової нематеріальної культурної спадщини людства». 

   Учасники майстер-класу – внутрішньо переміщені особи та місцеві мешканці, набували навичок у створенні виробу ручної роботи – листівки-запрошення. Джерелом творчого натхнення для виготовлення листівок став петриківський розпис. 

   Таємницями унікальної техніки розпису ділилися Л. А. Горна та Т. В. Майгур, викладачі циклової комісії «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».  


 • 01-06-2022, 18:01
 • 85
 • 0

Музика - мова сердець

Концерт фортепіанної музики    01 червня 2022 року відбувся концерт фортепіанної музики Гошко Ганни, студентки 48 групи спеціалізації «Музичне мистецтво естради», клас викладача Сироти О.М. На заході прозвучали твори композиторів різних епох та країн. Студентка продемонструвала майстерність володіння музичним інструментом,  навички звуковолодіння та техніки, зацікавила слухачів своїм виконанням. Також у концерті взяла участь Гудзь Т.А., концертмейстер циклової комісії фортепіано та концертмейстерства, та виконала разом з викладачем Сиротою О.М ансамбль.

Дякуємо за найкращі роки нашого життя 

Зустріч випускників     27 травня 2022 року відбулася зустріч випускників  спеціальності «Хореографія» 2017 року. 

   В музеї коледжу випускники ділилися своїми професійними досягненнями, згадували щасливі студентські роки, своїх улюблених викладачів та однокурсників. В музейних альбомах, афішах та презентаційних виданнях вони знайшли свої фото, згадали виховні заходи та концерти, в яких брали активну участь, дні студентського самоврядування, творчі  справи з організації дозвілля в гуртожитку. Це були веселі, щасливі  та безтурботні  моменти студентського життя, а водночас це був час професійного зростання - академпокази, заліки, екзамени та перемоги в престижних конкурсах хореографічного мистецтва.

   «Щасливі знову побувати в рідних стінах. Зібралися сьогодні не всі, адже війна змінила наше життя та внесла корективи у наші  плани.  Дякуємо за найкращі роки нашого життя! Дуже любимо, поважаємо! Обіцяємо повернутися знову!!!» - такі теплі слова залишили випускники у книзі відгуків музею.

 • 27-05-2022, 14:40
 • 134
 • 0

Легенда мистецтва старого Кам’янця

   Участь у мистецькому фестивалі-конкурсі


   

  26 травня 2022 року відбувся ІІ Відкритий фестиваль-конкурс художньої творчості та виконавського мистецтва «Легенда мистецтва старого Кам’янця», у якому взяли участь студенти коледжу. Також у складі журі працював Пшинешнюк С.С., голова циклової комісії «Музичне мистецтво».

   Переможці конкурсу:

   Диплом І ступеня:

   Кукурудза Володимир (гр. 413) – номінація «Інструментальний жанр» (клас викладача Раїнчука Д.В.)

   Дмітрієв Григорій (гр. 48) – номінація «Вокальний жанр» (клас викладача Столаби Т.В.)

   Столаба Анастасія (гр. 48) – номінація «Вокальний жанр» (клас викладача Столаби Т.В.)

   Гринчук Анастасія (гр. 1138) – номінація «Вокальний жанр» (клас викладача Столаби Т.В.) 

   Дует «Душа» у складі Столаби А. та Дмітрієва Г. (гр. 48)  – номінація «Вокальний жанр» (клас викладача Столаби Т.В.)

 Середюк Діана (гр. 48) – номінація «Вокальний жанр» (клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Бойко В.В.) та фольклорний ансамбль «Червона калина» у складі Бойка В.В. (баян), Раїнчука Д.В. (тромбон), Гудзяка В. (сопілка), Матієнка Н. (контрабас), Дмітрієва Г. (барабан). 

 • 26-05-2022, 14:29
 • 126
 • 0

Допомагаємо. Перемагаємо. Тримаємо стрій...

Волонтерська діяльність


   

   З перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію нашої держави Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв спрямував всі свої зусилля на допомогу Збройним Силам України.

   Військовозобов’язані працівники коледжу взяли до рук зброю і міцно тримають оборону на фронті та у формуваннях територіальної оборони Хмельниччини, не даючи окупантам шансів на омріяну «перемогу». Якщо армію підтримує народ, солдати перетворюються на воїнів. Ми добре розуміємо, що від оснащення і бойового духу українських воїнів залежить наша перемога. Тому трудовим колективом навчального закладу на загальних зборах було прийнято рішення про щомісячний перерахунок одноденного заробітку на потреби армії до закінчення воєнного стану. За квітень 2022 року більше 42 000 грн. було перераховано на рахунок благодійного фонду Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» для виготовлення бойових БПЛА. 

 

 


 • 25-05-2022, 21:40
 • 97
 • 0

Писанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розпису

Майстер-клас

 

 

   25 травня 2022 року, відповідно до програми «HAND MADE», в рамках Освітнього хабу Хмельниччини відбувся майстер-клас «Писанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розпису».  

   Захід було проведено на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв. Організатори майстер-класу - викладачі циклової комісії «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" – Т. В. Майгур та Л. А. Горна.

   

 • 25-05-2022, 17:58
 • 107
 • 0

Війна очима студентів

Робота літературного гуртка "Ровесник" 


 • 24-05-2022, 21:55
 • 121
 • 0

Витинанка як вид декоративно-прикладного мистецтва

Майстер-клас

 

 

   24 травня 2022 року відбувся майстер-клас «Витинанка як вид декоративно-прикладного мистецтва». Це заняття із циклу заходів, що відбуваються на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв у рамках Освітнього хабу Хмельниччини. 

   Організатори – викладачі циклової комісії «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» на чолі з головою Павлюком О.Ф., захід провела – Дубінська О.В. 

 

 • 24-05-2022, 14:09
 • 149
 • 0

Вам відроджувати і творити українську культуру

Свято останнього дзвоника  в онлайн-форматі   Свято останнього дзвоника для студентів випускних курсів традиційно забарвлене в палітру радісних емоцій, підсумків навчання в рідному коледжі, професійних досягнень, планів на майбутнє та щемкого відчуття прощання з рідною альма-матер. 

   2022 рік вніс суттєві корективи у наше повсякденне життя – дистанційне навчання в умовах воєнного часу, віртуальне спілкування з викладачами та однокурсниками,  участь в онлайн-фестивалях і конкурсах, активна волонтерська діяльність. Ми  змінили наші звички, традиції. Й останній дзвоник також сьогодні лунає для наших випускників в онлайн-режимі.