Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання

Дні української культури

Всеукраїнський челендж

 

Дні української культури

 

 

З метою популяризації української культури Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв ініціювала проведення Всеукраїнського челенджу «Дні української культури» на сторінках соціальних мереж Facebook та Instagram.

  • 03-11-2022, 11:50
  • 102
  • 0

Відтепер у коледжі доступна послуга Шеринг Дія

Цифрові послуги

 

Відтепер у коледжі доступна послуга Дія Шеринг

 

 

Шеринг – це отримання копій цифрових документів підписаних особистим КЕП користувача Дії у вашу систему. Такі копії є у форматі pdf-файлів та поля з метаданими. Метадані дозволяють налаштувати автозаповнення відповідних полів у системі організації, наприклад, під час реєстрації або заповнення анкети клієнта.

 

 

 

 

 

 

 

Код нації

Урочистості з нагоди Дня художника

 

Код нації

 

 

19 жовтня 2022 року в художньому корпусі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв відбулись урочистості під назвою «Код нації» з нагоди Дня художника, який відзначається щороку другої неділі жовтня.

Цього року День художника проходив у важких умовах війни та повітряних тривог. Тому і тема заходу була приурочена військовим подіям України та збереженню нашої державності засобами мистецтва. «Код нації» – важливий код народу, який зберігає своє коріння на підсвідомості.

Юрій Кондратюк – геній в обставинах

Засідання гуртка з фізики і астрономії «Дослідники»

 

Юрій Кондратюк – геній в обставинах

 

 

25 жовтня 2022 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв в рамках засідання гуртка з фізики і астрономії «Дослідники» (керівник – Сергій Шленчак) для студентів І-ІІ курсів була проведена година цікавої інформації «Юрій Кондратюк – геній в обставинах» з нагоди 125-ї річниці від народження вченого.

Ми з України

День захисників та захисниць України

 

Ми з України

 

 

14 жовтня народ України відзначає одне з найбільш важливих свят в сучасній історії держави – День захисників та захисниць України. У цей день віддають почесті воїнам, які боролися за незалежність країни і продовжують боротися за суверенітет держави в російсько-українській війні, а також згадують тих, хто віддав життя на полі бою.

Вивчення хорового диригування

Відкрите заняття

 

Вивчення хорового диригування

 

 

06 жовтня 2022 року викладач циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв Тетяна Столаба провела відкрите заняття з навчальної дисципліни «Диригування та читання хорових партитур» зі студенткою 2148 групи Дарією Адамчук на тему «Методика вивчення хорового твору диригентом хору» (концертмейстер Тетяна Нелюбова).

  • 05-10-2022, 15:11
  • 123
  • 0

Калинові острови

Участь у конкурсі


    05 жовтня 2022 року у м. Київ відбувся Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Калинові острови», у якому взяли участь студенти коледжу.

    Переможці конкурсу:

    Перша премія:

    Семенюк Катерина (гр. 38) -  номінація «Вокал», четверта вікова категорія (клас викладача Виниченко Н.В.)

    Богомолов Олександр (гр. 2148) -  номінація «Вокал», четверта вікова категорія (клас викладача Виниченко Н.В.)

    Вітаємо з перемогою!

Заради майбутнього!

Відзначаємо професійні свята

 

Заради майбутнього!

 

 

30 вересня 2022 року студенти Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв привітали викладачів з нагоди свят: Всеукраїнського дня бібліотек, Міжнародного дня музики та Дня працівників освіти.

Бібліотека - мудрість світу і зброя слова

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

 

Бібліотека - мудрість світу і зброя слова

 

     Кам'янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв відзначає Всеукраїнський день бібліотек циклом заходів "Бібліотека - мудрість світу  і зброя слова".

Професійні свята: відзначаємо разом

Святкові вітання

 

Професійні свята: відзначаємо разом!

 

 

   Кам'янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв відзначає професійні свята: Всеукраїнський день бібліотек, Міжнародний день музики та День працівників освіти.

Вперед до перемоги!

Благодійна патріотична акція

 

Вперед до перемоги!

 

 

27 вересня 2022 року студенти та викладачі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв у співпраці з ЦКіМ «Розмай» організували та провели благодійну патріотичну акцію на підтримку Збройних Сил України.

Вчилися рятувати життя

Тренінг з невідкладної домедичної допомоги

 

Вчилися рятувати життя

 

 

26 вересня 2022 року студенти 23567 та 146 груп Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв взяли участь у навчальному тренінгу з надання невідкладної домедичної допомоги у рамках проведення тижня безпеки життя.

Опера для героїв

Благодійний концертний тур

 

Опера для героїв

 

 

22 вересня 2022 року в концертній залі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв відбувся благодійний концерт «Опера для героїв» в рамках туру на підтримку Збройних Сил України.

Яскравий слід Івана Огієнка на Поділлі

Екскурсія студентів до бібліотеки ім. К. Солухи

 

Яскравий слід Івана Огієнка на Поділлі

 

 

21 вересня 2022 року студенти III-IV курсів Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» відповідно до програм навчальних дисциплін «Навчальна практика з МСКД», «Навчальна практика зі спеціалізації» відвідали міську центральну бібліотеку імені Костя Солухи. Ініціаторами екскурсії були викладачі Людмила Григорків, Наталія Яворницька, Ніна Латюк, Ольга Новіцька-Саричева.

Мистецтво Стародавнього Єгипту

Відкрите заняття

 

Мистецтво Стародавнього Єгипту

 

 

15 вересня 2022 року викладач циклової комісії образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва, реставрації Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв Лариса Горна провела відкрите заняття з навчальної дисципліни «Історія образотворчого мистецтва».

На крилах кіно та ілюзій…

Урочистості з нагоди Дня українського кіно

 

На крилах кіно та ілюзій…

 

 

10 вересня 2022 року вся творча інтелігенція митців екранних видів мистецтва відзначала День українського кіно. Не залишилась осторонь і циклова комісія «Кіно-, фото-, відеосправа» Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

День українського кіно

Вітання зі святом

 

День українського кіно

 

 

Кіно ‒ це мистецтво, яке здатне формувати національну свідомість. День українського кіно наша країна щорічно відзначає у другу суботу вересня.

В Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв своє професійне свято у цей день відзначають студенти та викладачі спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа».

Тож, щиро бажаємо усім кіномитцям та прихильникам українського кіно міцного здоров’я, добра і щастя, творчого неспокою і наснаги у змаганні за увагу та любов глядача.

 

Дружба мистецьких коледжів

Свято першокурсника

 

Дружба мистецьких коледжів

 

 

09 вересня 2022 року в навчальному корпусі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв у провулку Круглому, 5 розпочали навчання студенти Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. Карабиця, який вимушено базується в нашому місті у зв’язку із воєнними подіями на Донеччині.