Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2018 (7)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Липень 2018 (6)
Червень 2018 (12)
Корисні посилання
  • 26-11-2017, 09:24
  • 664
  • 0

Переможці «Подільської ліри»

ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс

вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького

 

Переможці «Подільської ліри» 

 

25-26 листопада в м. Хмельницькому відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького. Солісти та творчі колективи з усіх куточків України змагалися у номінаціях «Естрадний сольний спів», «Академічний сольний спів», «Народний сольний спів» та «Вокальні ансамблі».

В конкурсі взяли участь та отримали перемоги:

Кохан Б. – диплом І ступеня, Лискун Я. – диплом ІІІ ступеня (клас викладача Боднар О.Л.); Залевська Б. – диплом ІІІ ступеня (клас викладача Мечак Л.М.): Ширяєва Ю. – диплом ІІ ступеня (клас викладача Столаби Т.В.) у номінації «Естрадний сольний спів» (юнацька вікова категорія);
Бугера М. – диплом ІІ ступеня (клас викладача Мечак Л.М.), Смішна Д. – диплом учасника (клас викладача Столаби Т.В.) у номінації «Естрадний сольний спів» (старша вікова категорія);
Осіпова А. – диплом ІІ ступеня, Товкало К. – диплом учасника (клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.); Кавуля М. – диплом учасника (клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Новіченко Ю.П.) у номінації «Академічний сольний спів» (старша вікова категорія);
Пшинешнюк І. – диплом І ступеня (клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Пшинешнюк С.С.), Підгородецька А. – диплом ІІІ ступеня (клас викладача Столаби Т.В.) у номінації «Народний сольний спів» (юнацька вікова категорія);
Вокальний естрадний ансамбль «B and W» - диплом І ступеня (клас викладача Мечак Л.М.) у номінації «Естрадний хоровий спів» (юнацька вікова категорія);

Тріо «Аурінія» (Осіпова А., Товкало К., Токар Л.) – диплом ІІ ступеня (клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.) у номінації «Вокальні ансамблі» (юнацька вікова категорія).


 

Щирі вітання студентам-учасникам та переможцям конкурсу,

а також їх талановитим педагогам!

  • 23-11-2017, 11:28
  • 218
  • 0

Спортивні перемоги

Участь у міських змаганнях з волейболу

 

Спортивні перемоги 

 

21-23 листопада відбувся чемпіонат з волейболу серед жіночих команд ВНЗ І-ІІ р.а. міста. Збірна команда коледжу у складі: Струк К., Токар Л., Ширяєвої Ю. (318 гр.), Катернюк Д. (16 гр.), Микицей Є., Раїнчук О., Богуш А., Падневч А., Жеребнюк К. (256 гр.) виборола ІІІ місце.

Вітаємо наших спортсменів та їх наставника – Гнатюка І.Д., керівника фізичного виховання коледжу.

  • 22-11-2017, 11:13
  • 286
  • 0

Танцювальні колективи

на столичній сцені

Участь танцювальних колективів

у конкурсі народної хореографії ім. П.Вірського

 

Танцювальні колективи на столичній сцені


20-22 листопада ансамбль народного танцю «Подільські візерунки» (художні керівники Чорнобиль В.В., Літинська І.В.) та ансамбль сучасного танцю «Каскад» (художній керівник Кучерява О.А.) взяли участь у V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії ім. П.Вірського (м. Київ). На столичній сцені учасники ансамблів показали високий рівень виконавської майстерності, який був відзначений членами журі конкурсу. В гала-концерті виступили учасники ансамблю народного танцю з хореографічною композицією «Щедрик» (постановник-балетмейстер Літинська І.В.)

Дуже приємно, що у складі журі конкурсу, яке очолив Герой України, голова Національної хореографічної спілки, народний артист України Мирослав Вантух, був і Володимир Чорнобиль, голова циклової комісії хореографічних дисциплін коледжу, заслужений діяч мистецтв України, голова Хмельницького осередку Національної хореографічної спілки.

  • 21-11-2017, 10:45
  • 509
  • 0

Перемоги на Всеукраїнському

фестивалі-конкурсі

українського солоспіву ім. В.Заремби

 Участь студентів у конкурсі


Перемоги на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі українського солоспіву ім. В.Заремби

 

20-21 листопада в м. Хмельницькому відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс українського сольного співу ім. В.Заремби.

Учасників конкурсу – талановиту молодь з усіх куточків України оцінювало компетентне журі, яке очолювала Валентина Степова, народна артистка України, солістка національної опери України, кавалер ордену Княгині Ольги ІІІ ступеня.

В конкурсі взяли участь та здобули перемогу студенти:

Шкарупа Сергій диплом за ІІ місце (академічний вокал, IV вікова категорія, клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Новіченко Ю.П.);

Прокопишен Олег диплом за ІІ місце (академічний вокал, ІІІ вікова категорія, клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Новіченко Ю.П.);

Торжинська Олександрадиплом за участь (клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Гудзь Т.А.).

 

Вітаємо лауреатів та учасників конкурсу.

Бажаємо їм подальших творчих успіхів та перемог!

  • 18-11-2017, 09:33
  • 311
  • 0

Фестиваль молодіжного кіно «Бруківка»

Участь студентів у фестивалі

 

Фестиваль молодіжного кіно «Бруківка»

 

18 листопада в м. Кам'янець-Подільському відбувся фестиваль молодіжного кіно «Бруківка». В програмі фестивалю:

майстер-класи із постановником трюків, режисером і актором кам’янчанином Сергієм Житніковським, відомим за роботою над фільмом «Правила бою» та кліпами відомим українським виконавцем; «Різниця та особливості роботи над кіновиробництвом та на телебаченні» від Антоніни Кшановської, кам’янчаки, сценариста багатьох кіно проектів, магістра Нью-йоркської кіноакадемії; із дизайнером з костюмів Антоніною Белінською (м. Кам'янець-Подільський);
спілкування із режисерами Юрієм Ковальовим (м. Одеса), відомим за такими проектами: «Сторожова застав», «Мудаки. Арабески», «Останній лист» та інші; Анною Корж (м.Київ) куратором документальної програми «Сучасного українського кіно», переможницею багатьох Всеукраїнських і Міжнародних кінофестивалів, а також спілкування з режисерами та акторами Дніпра, Харкова, Маріуполя та Вірменії;
показ найкращих короткометражних фільмів Одеського міжнародного кінофестивалю, прем’єра документальних стрічок від Кам'янець-Подільських режисерів: Загоруйко Наталія – «Портрети», Стойкова Яна – «Непідкорені», Підлужна Христина (студентка ІV курсу спеціалізації «Кіно-, фото-, відео справа» коледжу) «В полоні мистецтва» (фільм-портрет про творчу діяльність Заслуженого художника України Бориса Негоди), керівник роботи – Латюк Н.І.

 

Вітаємо Христину з отриманням диплому учасника кінофестивалю!!!

  • 15-11-2017, 13:33
  • 538
  • 0

Кращі студенти коледжу

Конкурс на кращого студента

 

Кращі студенти коледжу 

 

Рішеннями циклових комісій визначено кращих студентів спеціальностей та спеціалізацій.

17 листопада з 9:00 до 11:50 відбудеться інтерактивне голосування на звання "Кращий студент - 2017".

Виберіть кращого із кращих!

  • 03-11-2017, 12:12
  • 366
  • 0

Переможці "Родославу–2017"

Участь у фестивалі мистецьких родин

 

Родослав-2017

  

03 листопада відбувся ІІІ відкритий фестиваль мистецьких родин «Родослав-2017», в рамках якого були проведені творчі виставки та мистецькі заходи. У фестивалі взяли участь викладачі та студенти коледжу: Пшинешнюк С.С., Столаба Т.В; Пшинешнюк І., (318 гр.), клас викладача Столаби Т.В.; народний аматорський фольклорний ансамбль «Джерело», керівник – Столаба Т.В.

  • 28-10-2017, 11:01
  • 392
  • 0

Переможці "Золотої маски"

Участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі

аматорських театральних колективів

 

Переможці "Золотої маски" 

 

28 жовтня народний аматорський театр-студія «На Зарванській» (режисер Ірина Красілич) здобув Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі аматорських театральних колективів «Золота маска» за виставу «Під прицілом» (драматичні сповіді виконали студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Боголюбська А., Боінчан А., Карпенко К., Козлов В., Орлянська Ю., Прокоп’юк М., Пилипчук В., Сушко І.). Викладач сценічної мови – Козак О.В., музичне оформлення – Форкун І.В.

  • 13-10-2017, 12:04
  • 385
  • 0

Козацькі забави

Участь у спортивно-розважальній грі


Козацькі забави


13 жовтня студенти коледжу взяли участь у спортивно-розважальній грі «Козацькі забави», присвяченій Дню українського козацтва та Покрови, яку організував серед студентів ВНЗ І-IV р.а. відділ молоді та спорту Кам’янець-Подільської міської ради.

В спортивних змаганнях (влучний постріл, стрибки у мішку, піднімання гирі та перетягування канату) взяли участь студенти: Струк К., Пшинешнюк І. (318 гр.),  Гареник М. (14 гр.),  Гуменюк М., Площенко А. (24 гр.), Будовицький Д., Ткач М., Мельник С. (367 гр.), Свіровський В. (34 гр.) під керівництвом Гнатюка І.Д., керівника фізичного виховання. Фотозйомка – Вергун Д. (467 гр.).

За участь в змаганнях команда нагороджена дипломом виконавчого комітету міської ради.

  • 05-10-2017, 13:35
  • 274
  • 0

Біг заради здоров'я

Участь в легкоатлетичному пробізі


Біг заради здоров'я 


05 жовтня відбувся відкритий обласний легкоатлетичний пробіг «Біг заради здоров'я», організований колективом кафедри легкої атлетики (зав. кафедри – Гурман Л.) Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

До 2-х кілометрового забігу вулицями міста долучилось сто учасників із різних організацій та титулованих гостей, серед яких випускник університету, чемпіон світу Іван Гешко, естонські чемпіони з важкої атлетики та багато інших.

В спортивних змаганнях взяла участь команда коледжу у складі: Бабунець А. (318 гр.), Загороднюка Б. (27 гр.), Цвик М. (323 гр.), Чубар І., Івасюка В. (34 гр.), фізичний керівник Шульс В.Я. Перемогу – ІІ місце у другій жіночій віковій категорії (коледжі) здобула Чубар І. (34 гр.).

 

 

  • 07-05-2017, 14:39
  • 473
  • 0

Grand Fest 2017

Мистецький конкурс 


Grand Fest 2017. Мистецький конкурс


05-07 травня у Камянці-Подільському відбувся ІІ Всеукраїнський мистецький конкурс "Grand Fest 2917".

Дипломом І ступеня у номінації "Естрадний спів" старша вікова категорія нагороджена ШИРЯЄВА ЮЛІЯ
Дипломом І ступеня у номінації "Естрадний спів - ансамблі" молодіжна вікова категорія нагороджений дует "Кармента" (ТОКАР ЛІАНА, ШИРЯЄВА ЮЛІЯ)
Дипломом ІІ ступеня у номінації "Академічна манера" старша вікова категорія нагороджена ОСІПОВА АНАСТАСІЯ
Дипломом ІІ ступеня у номінації "Народний спів" молодіжна вікова категорія нагороджена ТОКАР ЛІАНА

Дипломом ІІІ ступеня у номінації "Академічна манера" молодіжна вікова категорія нагороджений КОРОТАШ МАКСИМ

Студентів до конкурсу підготувала Столаба Тетяна Вікторівна, викладач циклової комісії хорових дисциплін (концертмейстр Нікітіна І. Р.)

Дипломом ІІІ ступеня у номінації "Академічна манера" молодіжна вікова категорія нагороджена Кавуля Марія

Студентку до конкурсу підготувала Мечак Лариса Михайлівна, викладач циклової комісії хорових дисциплін



 

 

 

 

 

 

  • 23-04-2017, 12:28
  • 366
  • 0

Перлина Поділля

Фестиваль-конкурс мистецтв

 

Перлина Поділля

 

21-23 квітня 2017 року відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Перлина Поділля».  Диплом лауреата ІІ премії у категорії 18+ років у номінації «Естрадний вокал» здобула студентка 418 групи СЕНИК АНАСТАСІЯ (клас викладача Столаби Т.В.) 


 

 

 

 

 

  • 14-03-2017, 08:56
  • 357
  • 0

Вшанування пам’яті Леоніда Глібова

Конкурс читців


Вшанування пам'яті Леоніда Глібова Вшанування пам'яті Леоніда Глібова 


14 березня відбувся обласний конкурс читців, який проходив у рамках свята, приуроченого 190-й річниці від дня народження Леоніда Глібова (смт. Чорний Острів), в якому взяли участь студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» та здобули перемогу:

Орлянська Юлія – 357 група – І місце у старшій віковій групі

Карпенко Катерина – 357 група – І місце у старшій віковій групі

До конкурсу студентів підготувала Козак Ольга Василівна, голова циклової комісії «Видовищно-театралізовані заходи»

  • 01-03-2017, 15:31
  • 280
  • 0

Наші перемоги в міських олімпіадах

 

Міська олімпіада з української мови

Міська олімпіада з української мови

  

15 лютого 2017 р. відбулася міська олімпіада з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а., в якій взяли участь Чубар І. та Зуляк Н. (24 гр.), викладач Чорна Н.П.

01 березня 2017 р. відбулися міські олімпіади із загальноосвітніх дисциплін, в яких взяли участь та отримали перемогу студенти:

англійська мова – Зуляк Н. (24 гр.), викладач Крючкова О.Р. – ІІ місце;
- інформатика – Кушнір К. (17 гр.), викладач Деркач Л.С. – ІІІ місце;
- фізика – Токовенко Ю., Войтюк М. (156 гр.), викладач Шленчак С.В.;
- історія України – Цвик М. (223 гр.), викладач Розумовська Р.М.

16 березня 2017 р. відбулися обласні олімпіади із загальноосвітніх дисциплін серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а., в якій взяла участь Зуляк Н. (англійська мова), викладач Крючкова О.Р.

  • 18-01-2017, 15:25
  • 506
  • 0



Наші перемоги

 

І семестр 2016-2017 н. р.

  • 28-12-2016, 11:46
  • 444
  • 0

Текстильний первоцвіт

 Участь у V Всеукраїнському конкурсі молодих обдарувань

 

V Всеукраїнський конкурс молодих обдарувань

В жовтні-листопаді 2016 року на базі Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка відбувся V Всеукраїнський конкурс молодих обдарувань «Текстильний первоцвіт». В конкурсі взяло участь 64 учасники з різних регіонів України, а саме: Хмельниччини, Івано-Франківщини, Сумщини, Буковини, Полтавщини, Миколаївщини, Волині. Представлені роботи відрізнялись великим розмаїттям текстильних технік, кожна робота характеризувалась високою майстерністю, любов’ю до створення авторських композицій засобами художнього текстилю. За сприяння Вижницького Будинку художника було організовано виставку творів усіх учасників конкурсу, де глядачі мали змогу таємно проголосувати за кращу роботу.

За підсумками таємного голосування Приз глядацьких симпатій та відзнаку за кращий твір конкурсу отримала робота-диптих «Поділля. Новий урожай» (техніка нетканий гобелен) студентки Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв –Іскрук Вікторії.

  • 27-11-2016, 14:00
  • 420
  • 0

Подільська ліра

участь у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі

вокально-хорового мистецтва


 Подільська ліра


26-27 листопада у м. Хмельницькому відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Подільська ліра», у якому взяли участь студенти нашого коледжу і вибороли призові місця:

  • диплом І ступеня у номінації «Народний хоровий спів» – народний аматорський фольклорний ансамбль «Джерело» (художній керівник Столаба Т. В.);
  • диплом І ступеня у номінації «Вокальний ансамбль» – дует «Кармента» у складі Ширяєвої Ю. та Токар Л. (218 гр.) (клас викладача Столаба Т. В.);
  • диплом ІІ ступеня у номінації «Народний сольний спів»  - Підгородецька А. (318 гр.) (клас викладача Виниченко Н. В.).
  • 23-08-2016, 13:33
  • 396
  • 0

Ми – діти України

Участь у творчому конкурсі

23 серпня відбувся Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів "Ми – діти України", в якому взяла участь студентка 367 групи спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа» Діана Вергун та виборола низку нагород за представлені  на конкурсі творчі роботи, а саме:

-  «Спогади» - диплом І ступеня у номінації «Жанрове фото»;

«Мудрість» - диплом І ступеня у номінації «Портрет»

«Старе місто» - диплом ІІ ступеня у номінації «Пейзаж».

Пишаємось перемогами Діани та бажаємо їй нових творчих успіхів!

 

Ми – діти України Ми – діти УкраїниМи – діти України