Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2022 (12)
Жовтень 2022 (6)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (32)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (15)
Корисні посилання
 • 25-05-2022, 21:40
 • 97
 • 0

Писанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розпису

Майстер-клас

 

 

   25 травня 2022 року, відповідно до програми «HAND MADE», в рамках Освітнього хабу Хмельниччини відбувся майстер-клас «Писанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розпису».  

   Захід було проведено на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв. Організатори майстер-класу - викладачі циклової комісії «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" – Т. В. Майгур та Л. А. Горна.

   

 • 25-05-2022, 17:58
 • 107
 • 0

Війна очима студентів

Робота літературного гуртка "Ровесник" 


 • 24-05-2022, 21:55
 • 121
 • 0

Витинанка як вид декоративно-прикладного мистецтва

Майстер-клас

 

 

   24 травня 2022 року відбувся майстер-клас «Витинанка як вид декоративно-прикладного мистецтва». Це заняття із циклу заходів, що відбуваються на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв у рамках Освітнього хабу Хмельниччини. 

   Організатори – викладачі циклової комісії «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» на чолі з головою Павлюком О.Ф., захід провела – Дубінська О.В. 

 

 • 24-05-2022, 14:09
 • 150
 • 0

Вам відроджувати і творити українську культуру

Свято останнього дзвоника  в онлайн-форматі   Свято останнього дзвоника для студентів випускних курсів традиційно забарвлене в палітру радісних емоцій, підсумків навчання в рідному коледжі, професійних досягнень, планів на майбутнє та щемкого відчуття прощання з рідною альма-матер. 

   2022 рік вніс суттєві корективи у наше повсякденне життя – дистанційне навчання в умовах воєнного часу, віртуальне спілкування з викладачами та однокурсниками,  участь в онлайн-фестивалях і конкурсах, активна волонтерська діяльність. Ми  змінили наші звички, традиції. Й останній дзвоник також сьогодні лунає для наших випускників в онлайн-режимі.

 • 24-05-2022, 12:48
 • 102
 • 0

Відеопоезія "Який день..."

Творча робота студентів 357 гр.


 

Читає Анастасія Ількова (викладач І.А.Семенків). Відеограф - Максим Бутилюк (викладач О.О.Новіцька-Саричева). Автор вірша - Людмила Муріна.

 • 23-05-2022, 16:28
 • 146
 • 0

Комунікативна компетентність як складова професійності менеджера культури 

Презентація навчальної дисципліни   

   23 травня 2022 року відбулася презентація навчальної дисципліни «Комунікативний менеджмент», викладач циклової комісії культурологічних дисциплін Павлюк О.Я. Мета викладання навчальної дисципліни полягає в набутті студентами теоретичних знань з питань комунікативних процесів в менеджменті, оволодіння практичними навичками  службового спілкування, організації ділових зустрічей,  вмінні формувати імідж ділової людини та іміджу сучасного закладу культури. 

   В програмі заходу:

   «Комунікативний менеджмент як теорія і практика управління соціальними комунікаціями організації». Презентація навчальної дисципліни (Павлюк О.Я.)

   Презентація кращих практичних студентських робіт:

   «Вдалий публічний виступ - ознака професіоналізму менеджера культури» ( Козловська Вікторія, група 457 (ВТЗ); 

   «Мотиваційний лист – це ваш шанс представити себе як вмотивовану, здібну і творчу особистість». Готуємося до вступної кампанії - 2022 (Шлей Ірина, група 457(ВТЗ);

   «Самопрезентація – яскравий опис вашого унікального «я». (Руснак Надія, група 457(КФВ); Олійник Катерина, Шлей Ірина, група 457(ВТЗ);

    «Моделюємо культурно-мистецький продукт». Конкурс сучасних креативних ідей. Ведучі конкурсної програми: Козловська Вікторія та Олійник Катерина.

   Конкурс культурно-мистецьких  проєктів серед студентів спеціальності  «МСКД» є прикладом інтеграції (поєднання) теоретичної та практичної підготовки, вдосконалення практичних навичок у поєднанні з творчістю та прагненням до успіху. Конкурс  проводиться з метою підвищення інтересу студентів до поглибленого вивчення дисциплін професійно-теоретичної підготовки і оволодіння навичками створення проєктів, виявлення креативних ідей та вирішення шляхів їх реалізації.

   Конкурс «Культура і креативність» проводиться втретє і вже став традиційним та  має в своєму активі  цікаві креативні проєкти, успішних лідерів та їх команди. Цьогоріч він проводився в умовах дистанційного навчання як онлайн, так і офлайн.

Конкурсні роботи оцінювали члени журі, а саме: Нижник С. В., директор коледжу, голова журі; Ляшук Т. Є., голова циклової комісії культурологічних дисциплін; Козак О. В., голова циклової комісії режисерських дисциплін; Григорків Л. А., Яворницька Н. О.,  Вергун А. І., Булаєнко В. О., викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін; Никитюк С. С., методист коледжу; Матієнко Нікіта, студент спеціальності «Музичне мистецтво естради», автор найкреативнішого проєкту 48 групи.

   Критерії оцінювання проєкту: назва проєкту (влучність, лаконічність, запам’ятовуваність); мета (актуальність проєкту, відповідність послугам культурно-мистецького напрямку, реалістичність проєкту); обгрунтування вибору (відсутність послуги в регіоні, суспільна користь, ефективність, зрослий попит на послугу, пільгове обслуговування); іміджева політика (різноплановість PR-заходів); бренд (логотип, фірмовий знак, візитна картка, правильність оформлення реквізитів); партнери (листи підтримки проєкту); презентація проєкту (якість);робота команди (вміння формувати ідею та презентувати проєкт, злагодженість дій, зовнішній вигляд). Кожна складова проєкту оцінювалася за 5-ти бальною системою.

   Перемогу в конкурсі здобули:

   «ТМХ». Театр під відкритим небом (команда в складі: Гула Анна, Шевцова Ольга, Бохняк Дарія, Мельник Вероніка. 457 гр.( ВТЗ) – І місце;

   «7 notes». Перший Art Street колектив в Кам’янці-Подільському (команда в складі:Гудзяк Владислав, Дасига Дмитро, Роздайгора Володимир,  413 гр.(ДІ) – ІІ місце;

   «Photo Art». Фотофестиваль (команда в складі:Руснак Надія, Лискун Біата, Кушнірова Діана, 457 гр.(КФВ) –ІІ місце;

   «КОЛОРИТ». Приватна музична школа – індивідуальний проєкт Лівіцького Олександра (НПМ) – Імісце;

   YOUTHAND CULTURAL SPACE». Проєкт культурного простору для активної молоді – індивідуальний проєкт  Пиптюк Анни, 413 гр.(НПМ) – ІІ місце. 

   Конкурсні культурно-мистецькі  проєкти створювалися у першому семестрі, ще у мирний час і ми сподіваємося що вони будуть успішно реалізовані після нашої перемоги над рашистами, які сьогодні  цілеспрямовано нищать нашу українську культуру та прагнуть відібрати нашу національну пам’ять та самобутність. Вдалим доповненням конкурсної програми стала презентація «Культурні втрати України» (Філіпчук Т.М.). Фотозйомку заходу забезпечив Легецький А., 457 гр.(КФВ).

 

 

 

 • 22-05-2022, 22:10
 • 54
 • 0

"Моя Україна - моя Батьківщина" 

Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв 

 

 

  18-22 травня 2022 року відбувся Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв "Моя Україна - моя Батьківщина", у якому взяла участь студентка коледжу Гошко Анна (гр. 48, клас викладача Виниченко Н.В.) та здобула диплом лауреата премії Гран-прі.

   Вітаємо з перемогою!

 

 • 19-05-2022, 22:37
 • 126
 • 0

Music Uni Fest

V Всеукраїнський музичний конкурс


 

  18-19 травня 2022 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся V Всеукраїнський музичний конкурс «Music Uni Fest», у якому взяли участь студенти коледжу

   Переможці конкурсу:

   Диплом І ступеня: 

   Гудзяк Владислав (гр. 413) – номінація «Духові інструменти», 3 вікова категорія (клас викладача Ковальського Р.І.)

   Дасига Дмитро (гр. 413) – номінація «Духові інструменти», 3 вікова категорія (клас викладача Ковальського Р.І.)

   Столаба Анастасія (гр. 48) – номінація «Академічний сольний спів», 3 вікова категорія (клас викладача Столаби Т.В.)

   Новіченко Юлія Петрівна (викладач коледжу) – номінація «Концертмейстерський клас», 5 вікова категорія 

   Диплом ІІ ступеня: 

   Лисий Ростислав (гр. 413) – номінація «Духові інструменти», 3 вікова категорія (клас викладача Ковальського Р.І.)

   Богомовов Олександр (гр. 1138) – номінація «Фортепіано», 3 вікова категорія (клас викладача Боршуляк А.М.)

   Дмітрієв Григорій (гр. 48) - номінація «Естрадний сольний спів», 3 вікова категорія (клас викладача Столаби Т.В.)

   Диплом ІІІ ступеня:

   Дмітрієв Григорій (гр. 48) - номінація «Духові інструменти (труба)», 3 вікова категорія (клас викладача Раїнчука Д.В.)

   Орбу Лорі'Дана (гр. 268) – номінація «Академічний сольний спів», 3 вікова категорія (клас викладача Виниченко Н.В.)

   Вітаємо з перемогою! 

 • 19-05-2022, 15:18
 • 110
 • 0

Презентація авторських методик викладання дисциплін  з МСКД 

Професійний діалог  та консультації


 

   Війна внесла корективи у багатогранне життя нашого коледжу. Дистанційне навчання, онлайн-наради та засідання методоб’єднань, віртуальне спілкування з колегами та участь викладачів і студентів у волонтерській діяльності –  такі реалії сьогодення. Але  ми продовжуємо будувати плани на майбутнє, зокрема готуємося  до  акредитації нових освітньо-професійних  програм, удосконалюємо форми та методи дистанційного навчання, впроваджуємо інноваційні технології в освітній процес, працюємо над підвищенням професійного рівня викладачів. 

   Перебування в нашому місті викладачів багатьох навчальних закладів культури і мистецтв стало доброю нагодою для професійного спілкування та обміну досвідом. Удосконаленню освітнього процесу в коледжі сприяли професійні діалоги та консультації дирекції коледжу, працівників методичного кабінету та викладачів циклової комісії культурологічних дисциплін з Копієвською Ольгою Рафаїлівною, професором, завідуючою кафедрою арт-менеджменту та івент-технологій Національної Академії керівних кадрів культури і мистецтв, яка преребувала у нашому місті в числі  тимчасових вимушених переселенців.  На спільних засіданнях обговорювали освітньо-професійні програми і навчальні плани зі спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» та їх відповідність державним стандартам. 

   Ольга Рафаїлівна презентувала  викладачам циклової комісії культурологічних дисциплін (Ляшук Т. Є., голова комісії, Булаєнко В. О., Вергун А. І., Григорків Л. А., Костюк В. М., Павлюк О. Я., Яворницька Н. О.) кейс сучасних авторських методик викладання дисциплін з креативного та інноваційного менеджменту в культурі, провела майстер-клас з картування соціокультурного заходу та окреслила шляхи  професійного розвитку педагогів, значущість їх самоосвіти і самонавчання, вдосконалення фахової майстерності, які є  ключовими показниками  професійної мобільності. Наголосила на важливості створення на цикловій комісії ради випускників, які мають апробувати на практиці знання та вміння, отримані під час навчання в коледжі та вносити пропозиції щодо удосконалення  освітніх програм з підготовки фахівців  галузі культури ти індустрії  дозвілля.

   В планах на майбутнє – проведення гостьових візитів-лекцій від професорсько-викладацького складу кафедри арт-менеджменту та івент-технологій  НАКККіМ для викладачів та студентів коледжу.


 

 

 • 18-05-2022, 23:15
 • 106
 • 0

Тиша…

Презентація фотовиставки


 

   18 травня в Галереї мистецтв відбулась презентація фотовиставки «Тиша…» студентів спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа».

   Організатори виставки - Василенюк В.М., голова комісії «Кіно-, фото-, відеосправа», Латюк Н.І., Новіцька-Саричева О.О., викладачі, Уваров В.Р., лаборант.

   Непереборне бажання тиші, миру і спокою сьогодні, як ніколи, живе в кожному із нас. Барвами  рідної землі,  неповторною самобутністю етнічних мотивів, романтикою та філософією власних позицій виграє «Тиша…» Кожна світлина пронизана  жагучою любов’ю  митців до краси, до землі, до рідної  України.

 

 • 18-05-2022, 20:56
 • 146
 • 0

Браслети дружби

Майстер-клас із макраме   

    18 травня 2022 року в рамках Освітнього хабу Хмельниччини на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв відбувся другий майстер-клас «Браслети дружби». 

  Організатори майстер-класу – Горна Л. А., Дубінська О.В., Майгур Т. В., Павлюк О.Ф., викладачі циклової комісії «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

 

 • 17-05-2022, 14:22
 • 114
 • 0

Великодня листівка

Майстер-клас  із Самчиківського розпису

 

 

     17 травня 2022 року в рамках Освітнього хабу Хмельниччини на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв пройшов майстер-клас  із Самчиківського розпису.  Метою хабу є організація навчання внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців практичним вмінням  створення виробів ручної роботи (hand made) з можливістю перетворення набутих вмінь на джерело прибутку.  

     Організатори майстер-класу – Горна Л.А., Дубінська О.В., Желіховська М.В., Майгур Т.В., Луць С.В., Павлюк О.Ф., викладачі циклової комісії «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». 

   Учасники майстер-класу: тимчасово переміщені особи з Ірпеня, Нової Каховки, колеги, друзі та жителі міста. Усі із задоволенням виконували завдання – листівку, приурочену до Великодніх свят.  У  свої роботи учасники вклали творчість, натхнення та душу. Навчання пройшло в легкій, невимушеній атмосфері. 

     По завершені майстер-класу у всіх був патріотично піднесений настрій, тому заспівали пісню «Ой у лузі червона калина…», яка об’єднала всіх - мешканців Сходу та Заходу України.

     Мистецтво об’єднує, мистецтво лікує душі, мистецтво знайомить з новими друзями. 

 • 16-05-2022, 20:00
 • 124
 • 0

Робота над динамічними відтінками, художнім образом, та характером диригентського жесту

Відкрите заняття


   16 травня 2022 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбулось відкрите заняття з навчальної дисципліни «Диригування та читання хорових партитур» на тему «Робота над динамічними відтінками, художнім образом, та характером диригентського жесту», яке проводилось в онлайн-форматі.
    Заняття провела Столаба Т.В.,  викладач циклової комісії хорових та музично-теоретичних  дисциплін зі студенткою ІІІ курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво»  Давидовою Н. (гр. 3134) 
    Мета заняття: навчити правильно відображати жестами різні динамічні відтінки; розвивати музичне мислення, пам’ять, увагу студента для передачі змісту та характеру творів засобами музично-виконавської виразності;  формувати загальнокультурні та пізнавальні компетенції студента;  виховувати прагнення до самовдосконалення та саморозвитку студента.
  На занятті були присутні Никитюк С.С. та Григорків Л.А., методисти коледжу; Рудько Е. Й., Боднар О. Л., Бєлєуш І. С., Виниченко Н. В.,  викладачі комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін, які відзначили, що викладачка продемонструвала високий рівень професійної майстерності та досягла поставленої мети. Студентка вільно володіла теоретичними знаннями та практичними вміннями. 
 • 14-05-2022, 22:29
 • 55
 • 0

KHARKIV GUIТAR COMPETITION

І Міжнародний конкурс виконавців на класичній гітарі

 

   

   10-14 травня 2022 року відбувся І Міжнародний конкурс виконавців на класичній гітарі «KHARKIV GUIТAR COMPETITION», в якому взяв участь студент коледжу Поліханенко Ілля (гр. 268, клас викладача Панчука Б.Є.) та здобув диплом за участь.

   Вітаємо з нагородою! 

 

 • 13-05-2022, 15:38
 • 118
 • 0

Цікаві теми, чудові розмови, теплі зустрічі …

Цикл творчих зустрічей 


   
    З 25 березня по 13 травня  2022 року відбувся  цикл творчих зустрічей викладачів та студентів коледжу із Неупокоєвим Р.М., заслуженим діячем мистецтв України, актором, режисером, драматургом, завідувачем кафедри мистецтва театру ляльок Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.
 • 28-04-2022, 17:19
 • 123
 • 0

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей»- 2022   Вже одинадцятий рік редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, Головних управлінь Держпраці до Всесвітнього дня охорони праці проводить конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Головною метою Конкурсу є привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до питань охорони праці.  Основними завданням - формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя; акцентування уваги дітей та молоді як майбутніх працівників на виробничих небезпеках і ризиках; профілактика виробничого травматизму за допомогою наголошення на важливості формування високої культури безпеки праці та оцінки ризиків, що супроводжують трудову діяльність дорослих; активізація творчого потенціалу дітей і молоді, сприяння розвитку дитячої творчості; виявлення, відбір та підтримка талановитої молоді.

 

Збережемо мир! Збережемо Україну!

Цикл заходів до Дня єднання

 

Збережемо мир! Збережемо Україну!

 

 

16-18 лютого 2022 року до Дня єднання, який відзначається в Україні вперше на виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв проведено цикл заходів.

Відбулись вибори директора коледжу

Результати рейтингового голосування

 

Відбулись вибори директора коледжу

 

 

Директором Кам'янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв обрано Нижника Сергія Володимировича. За кандидатуру чинного директора Сергія Нижника віддали свої голоси 65 виборців (68% від кількості). Інший кандидат Роман Ковальський отримав 25 голосів (26% у свою підтримку).

Вітаємо Сергія Володимировича з перемогою! Бажаємо успіхів, натхнення, досягнення нових звершень. Нехай притаманні вам мудрість, завзятість, наполегливість і надалі служать піднесенню іміджу нашого коледжу.