Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Лютий 2021 (6)
Січень 2021 (26)
Грудень 2020 (21)
Листопад 2020 (27)
Жовтень 2020 (20)
Вересень 2020 (21)
Корисні посилання
 • 09-11-2020, 10:43
 • 66
 • 0

Творча  професія: креативний простір, талановита особистість

Цикл онлайн-заходів09 листопада 2020 відбувся цикл онлайн – заходів: «Творча  професія: креативний простір, талановита особистість» до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. 

 • 09-11-2020, 09:15
 • 36
 • 0

Кращої ніж рідна, мови не буває

Радіодиктант


     

     09 листопада відбувся ювілейний ХХ онлайн-радіодиктант національної єдності (відповідальна за організацію і проведення радіодиктанту – Чорна Н.П., викладач української мови і літератури). 

    Радіодиктант не має на меті перевірки грамотності конкретної особи, а задуманий як флешмоб – акція єднання навколо рідної мови, участь, у якій може взяти кожен охочий. 

 • 09-11-2020, 09:08
 • 37
 • 0

Чистота мови – чистота душі

Інформаційне повідомлення      День української писемності та мови — свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем - це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

 • 08-11-2020, 14:58
 • 114
 • 0

Величальна митцям

Вітання до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

 

 • 08-11-2020, 14:20
 • 95
 • 0

У барвах слова, музики, душі

Тематична виставка до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва


У барвах слова, музики, душі


 Без традиції нема культури, без культури нема нації.

 В’ячеслав Липинський

 

  З історії свята. Інформаційна довідка

 Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва відзначався в Україні 23 березня. Ця дата була встановлена в березні 2000 року Указом Президента України № 484/2000, враховуючи вагомий внесок працівників культури та аматорів у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність. З 2012 року, згідно Указу Президента України від 30 грудня 2011 № 1209 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» цей день став відзначатися в третю неділю травня і отримав назву «Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва». З 2014 року, відповідно до Указу Президента України від 30 грудня 2013, № 717, цей День відзначається 9 листопада разом з Днем української писемності і мови.

   Бібліотека напередодні свята підготувала виставку-інсталяцію «У барвах слова, музики, душі».

   Щиро вітаємо колег, викладачів та студентів з професійним святом! Бажаємо здоров’я, сил та енергії для нових творчих звершень, людської шани і вдячності!

 

 • 08-11-2020, 14:08
 • 112
 • 0

Ностальгія осені

Виставка студентських робіт спеціальності ОМДМР

 

 • 08-11-2020, 11:35
 • 73
 • 0

Це моя музика 

Онлайн майстер-клас вокалу   08 листопада 2020 року студія звукозапису KR_Studio присвятила випуск програми "Це моя музика" діяльності Мечак Лариси Михайлівни, викладачки циклової комісії музично-теоретичних та хорових дисциплін. У рамках проведення онлайн майстер-клас вокалу взяли участь: концертмейстери - Сирота О. М., Бойко В. В.; вихованці: Прокопишен О. (випускник коледжу), Гринчевська К. (гр. 248), Мельник Ю (гр. 418). 

 • 06-11-2020, 09:27
 • 133
 • 0

Творчі досягнення циклових комісій та творчих колективів коледжу


Циклова комісія культурологічних дисциплін: творча біографія, персоналії, яскраві події

 

 

 • 30-10-2020, 16:44
 • 88
 • 0

 Атестація – комплексне оцінювання педагогічної діяльності викладача

 Підсумки атестації

 

 Атестація – комплексне оцінювання педагогічної діяльності викладача

 

   20 жовтня 2020 року відбулось засідання атестаційної комісії департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації та 22 жовтня – засідання атестаційної комісії коледжу  відповідно до Закону України “Про освіту”, Типового положення про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури (наказ № 628 від 16.08.2018) та Положення про атестацію викладачів, концертмейстерів та працівників Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв (наказ № 141 від 03.09.2018).

   Атестація педагогічних працівників закладів освіти сфери культури – система заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності. Атестація є складовою забезпечення якості культурно-мистецької освіти та її методичного забезпечення, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

У черговій атестації взяли участь 9 викладачів та концертмейстерів коледжу, а саме:  Бурячок Н.В., Продан Ю.П. (циклова комісія загальноосвітньої підготовки); Мержвінська В.Є. (циклова комісія соціально-економічних дисциплін); Москвічова О.О., Новіченко Ю.П.  (циклова комісія фортепіано та концертмейстерства);  Дубінська О.В., Майгур Т.В., Желіховська М.В. (циклова комісія образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва, реставрації); Бойчук Т.В. (циклова комісія видовищно-театралізованих заходів).

  Педагогічні працівники протягом атестаційного періоду демонстрували свою педагогічну майстерність колегам на відкритих заняттях; брали участь у обговоренні актуальних освітянських проблем на засіданнях циклових комісій та педагогічних радах; підвищували фаховий рівень шляхом стажування в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, проходили курси підвищення кваліфікації в Центрі неперервної культурно-мистецької освіти при НАКККіМ та Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, брали участь в майстер-класах, онлайн-курсах і тренінгах; публікували у фахових виданнях результати своїх наукових досліджень; брали участь у обласних, всеукраїнських та міжнародних науково-практичних та науково-методичних заходах, а також готували до участі студентів в олімпіадах та конкурсах; працювали над розробкою та удосконаленням навчально-методичних комплексів дисциплін, що викладають.

  Атестаційна комісія департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації, яку очолювала начальник департаменту Михайлова І.Г. та атестаційна комісія Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, під керівництвом Нижника С.В. відзначили, що викладачі, які атестувалися, мають належну фахову підготовку, ефективно використовують в роботі інформаційно-комп’ютерні технології, активно впроваджують у освітній процес інноваційні форми та методи навчання, шукають індивідуальний підхід до студентів з різним рівнем базової освіти. Матеріали викладачів коледжу отримали схвальні відгуки, щодо їх успіхів у педагогічній діяльності та високий рівень підготовки до атестації.

 

 

 

 

 • 28-10-2020, 19:06
 • 149
 • 0

  «Комора»

Участь у театральному фестивалі 


Комора

 

      З 16 по 18 жовтня 2020 року в Кам’янці-Подільському відбувся Всеукраїнський театральний фестиваль «Комора», у якому взяли участь студенти коледжу (Афанасійчук В., Баранюк Б., Величко Д., Войткова Є., Гаврилюк Я., Королюк О., Мрих Д., Ніколаєв Б., Ніколюк Д., Павлишена Т., Сушко І., Урода О., Хитрак А. (гр. 45), Кас’ян О., Музика Р. (гр. 2135)).

     Урочисте відкриття  фестивалю розпочалось  з прекрасної пластичної композиції «Свобода польоту»,  за мотивами  твору Річарда Баха «Чайка по імені Джонатан», яку виконали  Бейчук К., Бохняк Д., Гула А., Демчук Д., Дубчак В.,Козловська В., Кулай А., Мельник В., Олійник К., Шевцова О., Шлей І. студенти ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», учасники театру-студії «На Зарванській». (художній керівник – Красілич І.М.)

    Свої театральні надбання демонстрували колективи з усієї України. Коледж представляв театр-студія «На Зарванській» (художній керівник Семенків І.А.). Учасники здобули перемогу у двох номінаціях: «Кращий акторський ансамбль», «Краща вистава молодіжних колективів».

     Щиро вітаємо з перемогою!

 

 

 

 

 

 

 • 28-10-2020, 16:07
 • 111
 • 0

   День визволення України

Вшанування героїчного подвигу


День визволення України

 

   28 жовтня наша країна відзначає День визволення України від фашистських загарбників. «З метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні постановляю: Установити в Україні День визволення України від фашистських загарбників, який відзначати щорічно 28 жовтня» (Указ Президента України «Про День визволення України від фашистських загарбників» № 836/2009 від 20 жовтня 2009 р.). Визволення України почалося зі сходу — з операції «Малий Сатурн». Це були завершальні бої Сталінградської битви — однієї з найбільших битв Другої світової (листопад 1942-лютий 1943), — яка стала переломною у ході війні між двома велетенськими державами — фашистською Німеччиною та СРСР — на користь Радянського Союзу.

   На початку зими 1942 р. були звільнені перші населені пункти України, а остаточне визволення українських земель розпочалось у ході Курської битви (5 липня-23 серпня 1943 р.). 23 серпня війська Степового фронту звільнили місто Харків. У вересні-жовтні 1943 р. розгорнулась героїчна битва за Дніпро, уздовж якого німці намагалися створити неприступну лінію стратегічної оборони («Східний вал»). Київ було визволено 6 листопада 1943 р. Київська наступальна операція завершила корінний перелом у ході Другої світової війни й мала надзвичайний вплив на весь наступний характер воєнних дій. З поверненням Україні її столиці та з виходом радянських військ на Правобережжя ні в кого вже не залишалося сумнівів, що німецько-фашистській армії на українській землі не втриматися. Остаточне визволення України було справою часу.

   Ніякі перешкоди й труднощі не могли вже спинити Червону армію, яка нарощувала силу ударів по ворогові. Тут необхідно підкреслити вирішальну роль досвідчених військових керівників, адже жодна армія, незважаючи на рівень озброєння та вишкіл, не може перемогти ворога без вірного полководницького рішення, без підпорядкування єдиному командуванню. Жуков Георгій Костянтинович, Василевський Олександр Михайлович, Тимошенко Семен Костянтинович, Ватутін Микола Федорович, Рокоссовський Костянтин Костянтинович, Малиновський  Родіон  Якович та ін. — це люди, які являли собою синтез військового таланту, розуму, енергії, передбачення дій ворожих сил. Своїми діями і волею до перемоги вони єднали мільйони людей.

 

   У 1944 р. радянське командування силами чотирьох Українських фронтів здійснило серію блискучих наступальних операцій:

 

   25 січня-17 лютого 1944 р. - Корсунь-Шевченківська операція;

 

   січень-квітень 1944 р.  - визволення значної частини Правобережної і Західної України;

 

   26 березня 1944 р. - перехід через державний кордоні з Румунією;

 

   8 квітня 1944 р.  - перехід через державний кордон з Чехословаччиною;

 

  10 квітня 1944 р. - ворога вибито з Одеси, і, водночас, прорвавши добре укріплену оборону, війська 4-го Українського фронту та Приморської армії розгромили вороже угруповання на Кримському півострові;

 

   9 травня 1944 р. - після кровопролитного штурму було визволено Севастополь;

 

   27 липня 1944 р. - визволено Львів.

 

   У перебігу Карпато-Ужгородської операції відбулося визволення від фашистської окупації території України в її довоєнних кордонах, а на останній стадії операції радянські війська очистили від ворога головне місто Закарпатської України Ужгород і 28 жовтня завершили визволення Закарпатської України.

 

Таким чином, наприкінці жовтня 1944 р. Радянська Армія у запеклих боях з німецько-фашистськими загарбниками очистила всю територію України від окупантів.   

   А 26 листопада 1944 року Перший з'їзд делегатів народних комітетів Закарпатської України прийняв маніфест про возз'єднання Закарпатської України з Радянською Україною.

 

... Дорогою ціною дісталася перемога Україні. На окупованій території країни загинуло 5,5 млн. осіб, у тому числі майже 4 млн. мирних жителів, до Німеччини було вивезено приблизно 2,2 млн. остарбайтерів.

 

Окрім українців значний внесок у визволення території нашої держави зробили і представники інших народів СРСР. Завдяки спільним зусиллям, самовідданості народів колишнього Радянського Союзу, їх ратним і трудовим подвигам українську землю було очищено від загарбників.

 

Вічна пам'ять визволителям Української землі, полеглим на полі битви! Честь і слава живим героям!

 

 

 

 День визволення України

 

 

 Портфоліо  як  складова музейного фонду

 Заняття-екскурсія

 

Портфоліо як складова музейного фонду

 

   Під час вивчення навчальних  дисциплін «Менеджмент СКС» та «Проєктний менеджмент» (викладач Павлюк О.Я.) активно використовується педагогічна технологія «портфоліо» як форма організації навчання та засіб моніторингу творчих досягнень студентів. Навчальні портфоліо застосовуються також як і альтернативний метод контролю та оцінювання навчальних досягнень студентів, адже саме в портфоліо закладено значний потенціал для аналізу рівня сформованості професійних здатностей студентів, їхнього професійного зростання та динаміки розвитку їх індивідуальних особливостей. «Портфоліо» – новий та ефективний інструмент оцінювання якості знань студентів. Складання портфоліо є важливим засобом формування професійної компетентності майбутнього фахівця культурно-мистецької галузі, розвитку його індивідуального стилю та адекватному сприйняттю і розумінню власних  переваг і недоліків.

   Після вивчення теоретичного матеріалу студенти ознайомилися із зразками портфоліо студентів та викладачів, які розміщені на офіційному сайті коледжу та у методичному кабінеті. Особливий інтерес викликали портфоліо, які зібрані в музеї історії коледжу і є важливою складовою музейного фонду – портфоліо музею, викладачів-ветеранів, творчих колективів, об’єднань, ради студентського самоврядування, конкурсу «Подільський дивоцвіт» та циклових комісій.

   Заняття-екскурсії на базі музею сприяли поглибленню знань студентів з методики створення та презентації  портфоліо.

 

 

 • 19-10-2020, 08:59
 • 46
 • 0

Gold art fest

Участь у мистецькому фестивалі     У жовтні в Туреччині в м. Кемер відбувся дистанційний ІІ інтернаціональний мистецький фестиваль «Gold art fest», у якому взяла участь студентка ІІ курсу спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Завальніцька Альона та здобула диплом ІІІ ступеня у номінації «Fine arts». 


     Вітаємо з перемогою!

 • 16-10-2020, 14:08
 • 111
 • 0

 Мужність і відвага крізь віки

 Година патріотичного виховання


 Мужність і відвага крізь віки

 

  13 жовтня у коледжі відбулася година патріотичного виховання «Мужність і відвага крізь віки», присвячена Дню захисника України. Організатор заходу – Городецька Н.М., голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін, Красілич І.М., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.

    У програмі заходу:

  «Мужні та незламні» - вступне слово (Городецька Н.М.);

 «Мужність і відвага крізь віки» - художньо-публіцистична композиція, у якій взяли участь студенти: Бейчук К., Бохняк А., Гула А., Демчук Д., Дубчак В., Козловська В., Кулай А., Мельник В., Олійник К., Шевцова О., Шлей І. (256 гр.), Іванюк Є., Ількова А., Кас’ян О., Лопушанська А., Музика Р., Параніч С., Яніцький А. художній керівник – Красілич І.М.

   Музичне оформлення – Красілич І.М., відеоряд – Козловська В. (гр. 35), фотозвіт – Борисова О., Танасійчук Д. (267 гр.)

  «Ми – майбутнє України» - підведення підсумків конкурсу на кращу творчу роботу, в якому взяли участь студенти І курсу Білик К., Колесник І. (137 гр.), Бабурик В., Горбовцова С., Демидюк Д., Перепичка В., Петрик Д., Сніцар А., Стрельчук О., Симоненко В. (145 гр.), Вдовиченко О., Гаврилова Є., Горячок А., Гранат І., Кицмей О.,  Кривошеєва К., Курик Я.,  Орбу Л., Пендовська А., Поліханенко І., Слободецька А., Шаткевич Х.(16 гр.).

   Захід сприяв національно-патріотичному вихованню та удосконаленню знань студентів з історії України.

 

 

 

 

 • 15-10-2020, 16:20
 • 89
 • 0

Користувачам бібліотеки

Оголошення