КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ на 2019-2020 навчальний рік
Культура безпеки формується з дитинства. Вручення нагород переможцям обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей»
Майбутнє планети у наших руках. Екологічна година
Життя єдине. Ти збережи його, людино! Інформаційна година
Таємниці успіху молодіжної роботи. Участь у заході
Мельпомена FEST. Театральний фестиваль
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Травень 2019 (3)
Квітень 2019 (18)
Березень 2019 (22)
Лютий 2019 (25)
Січень 2019 (15)
Грудень 2018 (26)
Корисні посилання
 • 05-10-2015, 14:30
 • 890
 • 0

Історія коледжу у документальних джерелах

Презентація довідково-бібліографічного виданя

 

Історія коледжу у документальних джерелах


В рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек відбулася презентація другого випуску довідково-бібліографічного видання «Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв: історія і сучасність”, підготовленого викладачами циклової комісії бібліотечних дисциплін та працівниками бібліотеки до 85-річного ювілею коледжу.

У довідково-бібліографічному виданні зібрано матеріали про  історію  та сучасний стан навчального закладу, інформацію про творчі здобутки викладачів і випускників коледжу. Представлені документальні джерела (публікації з періодичних видань та інтернет-ресурсів, матеріали науково-практичних конференцій і семінарів, програми концертів, конкурсів, фестивалів) зберігаються у фондах музею історії коледжу. Видання розраховане на краєзнавців, бібліотечних працівників, фахівців у галузі культури, освіти, мистецтва для науково-дослідної, методичної, педагогічної та навчально-виховної діяльності. Викладачі, студенти, випускники навчального закладу, всі, кого доля поєднала з Кам’янець-Подільським коледжем культури і мистецтв, знайдуть інформацію про минуле та сучасні досягнення коледжу. 

Видання було презентовано на засіданні голів циклових комісій, спільному засіданні ради з організаційно-виховної роботи та методоб’єднанні кураторів груп та для директорів обласних бібліотечних установ під час проведення Форуму бібліотекарів Хмельниччини. В музеї коледжу з ним познайомились студенти спеціальності «Бібліотечна справа» та «Народна художня творчість». З цікавістю гортав сторінки видання випускник навчального закладу (1960 р.) Козляковський П.А., який відвідав рідну Альма-матір через довгих 55 років. 

 • 02-10-2015, 10:32
 • 787
 • 0

Музей – місце зустрічі ветеранів

 

Музей – місце зустрічі ветеранів

 

2 жовтня на урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти завітали ветерани – Лис Н.П., Швець М.Д., Комаринський А.Г., Філонов В.О.

Їх щиро вітали студенти та колеги-викладачі. Після концертної програми ветерани зібралися в музеї, де вони переглянули нові експозиції, персональні теки ветеранів, а також обговорили із новообраною головою ради ветеранів коледжу Тараненко П.А. основні напрямки діяльності та план роботи ветеранської організації на 2015-2016 н.р. • 30-09-2015, 12:58
 • 918
 • 0

Святкова зустріч

Зустріч з колективом Хмельницької обласної

універсальної наукової бібліотеки

ім. М. Островського

 

Святкова зустріч

 

30 вересня коледж зустрічав працівників Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Островського, які прибули до нашого міста на екскурсію, в рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек. Делегацію очолила директор бібліотеки Синиця Надія Миколаївна. В коледжі вони ознайомились із діяльністю музею, адже багато із них є випускниками навчального закладу, тому мали добру нагоду згадати свою юність, погортати альбоми з світлинами, познайомитись із персональними теками викладачів-ветеранів, знаменитих випускників спеціальності та тематичною музейною експозицією «70 бібліотечних вереснів», приурочену ювілею циклової комісії.

Спілкування продовжилось у бібліотеці коледжу, під час якого Надія Миколаївна від імені регіонального представництва Української Бібліотечної Асоціації вручила грамоту колективу циклової комісії бібліотечних дисциплін та подарувала бібліотеці коледжу підбірку друкованої продукції ОУНБ ім. М. Островського. Директор коледжу Нижник Сергій Володимирович подякував обласній бібліотеці за тісну співпрацю з підготовки бібліотечних фахівців та потужну інформаційну підтримку навчально-виховного процесу, вручив їм лист-подяку та привітав усіх з професійним святом.

 

 • 29-09-2015, 12:23
 • 850
 • 0

Вчимося створювати музейні експозиції

Заняття на базі музею


Вчимося створювати музейні експозиції


Сьогодні одним із пріоритетних завдань закладів культури є створення на їх базі музеїв, музейних куточків та експозицій, адже сучасний заклад культури – це не тільки місце, де змістовно можна провести вільний час, але і місце, в якому збираються та презентуються відомості з історії рідного краю, міста чи села, ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці, трудові династії та знаменитих земляків. Тому студенти-випускники коледжу, майбутні фахівці культурно-мистецької галузі  повинні володіти цими знаннями та навичками. 

Музей коледжу є для них творчою майстернею, в якій вони знайомляться з методикою організації діяльності музею, створенням музейних експозицій, змістом культурно-просвітницьких заходів. В цьому році на базі музею уже проведено заняття  з «Соціальних комунікацій» (Никитюк С.С.);  «Організації та методики культурно-дозвіллєвої діяльності» (Ляшук Т.Є.); «Менеджменту соціально-культурної сфери» (Павлюк О.Я.); «Навчальної практики» (Булаєнко В.О.). 

 

 • 28-09-2015, 10:03
 • 963
 • 0

Зустріч через довгих 55 років

Випускник коледжу – наш гість

 

Зустріч через довгих 55 років


28 вересня коледж відвідав Козляковський Петро Андрійович випускник 1960 року, сьогодні – кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України, автор багаточисельних навчальних видань з психології, релігієзнавства, етики та юридичної психології.

Впродовж дня відбулися теплі зустрічі з директором Нижником С.В., студентами, викладачами та знайомство з навчальними корпусами і гуртожитком. Але найбільше часу  Петро Андрійович провів у музеї коледжу, в якому познайомився з історією навчального закладу, переглянув персональні теки про викладачів-ветеранів та ювілейні тематичні експозиції. Гортаючи альбоми зі світлинами, знайшов своє фото та однокурсників, що дуже зворушило його та  викликало багато спогадів, серед яких цікаві факти з організації навчально-виховного процесу, участь у конкурсах, фестивалях та діяльність талановитих викладачів і студентів, які стануть доповненням до літопису навчального закладу.

На завершення зустрічі Петро Андрійович подарував коледжу підбірку своїх навчальних, наукових видань, фотографії студентських років та залишив у книзі відгуків згадку про тих, хто навчав його та слова вдячності рідній Альма-матір, до якої він знову повернувся через довгих 55 років.

 • 01-09-2015, 15:01
 • 876
 • 0

Знайомство з нашою історією

Екскурсія для студентів-першокурсників

 

Знайомство з нашою історією


01 вересня студенти-першокурсники спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», куратор групи Семенків І.А.. відвідали музей історії коледжу, познайомилися з його експозиціями та творчими досягненнями студентів та випускників спеціалізації. Особливу зацікавленість у них викликали тематичні теки про викладачів-ветеранів, портфоліо комікс-гурту «Смайлик», грамоти, дипломи студентів-переможців конкурсів, афіші, програми творчих концертів та звітів.

 • 25-08-2015, 14:50
 • 899
 • 0

Випускники – 2015

Вручення дипломів

 

Випускники – 2015


25 серпня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам навчально-консультаційного пункту Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв спеціальності “Документознавство та інформаційна діяльність” за освітньо-кваліфікаційним рівнем “спеціаліст”.

Зі словами вітання до студентів звернулись Нижник С.В., завідувач НКП, Павлюк О.Я., методист НКП та викладачі циклової комісії  “Бібліотечна справа” – Булаєнко В.О., Климчук Л.В., Никитюк С.С., які теж долучилися до підготовки випускників та Моцюк З.П., староста групи, які привітали випускників із отриманням дипломів і побажали їм щасливої  “професійної” долі. Дуже приємно, що серед випускників НАКККіМ  - відмінники навчання: Горішна О.В., Куверіна А.П., Моцюк З.П., Паршина О.І. та хорошисти: Каваценко І.Є., Малишко Т.А., Повар Л.П., Ясінська К.А., Слободян Г.І., Морозов М.О. 

Впевнені, що міцні знання, отримані під час навчання, стануть запорукою професійного зростання  та успіху!  

 • 07-07-2015, 11:07
 • 930
 • 0

«Випуск» через 50 років

 

«Випуск» через 50 років


50 років тому Любов Іванівна Цимбалюк отримувала диплом спеціаліста «Бібліотечна справа» тоді ще культосвітнього училища. Усі ці роки присвятила просвітницькій справі в ЗОШ №13, виконуючи обов’язки бібліотекаря школи. А сьогодні її внучка Анастасія Цимбалюк, продовжуючи традиції бабусі, отримала диплом молодшого спеціаліста Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв. 

 

Щасливої творчої дороги!

 • 30-06-2015, 12:28
 • 945
 • 0

З офіційним візитом

 

З офіційним візитом


30 червня під час виборів директора до навчального закладу завітали офіційні представники: Хитрук І.В. заступник голови Хмельницької обласної ради, Шишко В.М., начальник управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку Хмельницької обласної ради та начальник обласного управління культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації Трунова І.М. Під час візиту вони познайомились із матеріально-технічною базою коледжу та оглянули експозиції музею.

 • 04-06-2015, 11:28
 • 1002
 • 0

Зустріч через три десятиріччя

Традиційна зустріч випускників

 

Зустріч через три десятиріччя


Через 32 роки знову привела дорога в стіни рідного навчального закладу випускників 1983 року, тоді ще культурно-освітнього училища. Зібралося 13 колишніх однокурсників спеціалізацій народні інструменти, духові інструменти та режисура масових дій. З  хвилюванням заходили у знайомі аудиторії, раділи оновленню інтер’єрів, змінах, що відбулися за останні роки в коледжі, переживали щасливі хвилини зустрічі зі своїми наставниками, зокрема незмінним головою комісії народних інструментів Греком О.О., викладачем баяну Передрійом В.В.

Затрималися надовго у музеї коледжу. Заступник директора з навчально-виховної роботи Павлюк О.Я. люб’язно розповіла та із задоволенням показувала всі надбання музейної кімнати, запропонувала зробити світлину на згадку.

При спілкуванні випускники розкривали «сторінки своїх життєвих сценаріїв», згадували труднощі і казуси перших років праці на ниві культури, впізнавали себе юних у студентському альбомі, розповідали про сім’ї, дітей, а також про «корективи» та повороти у трудових біографіях. Ми дізналися, що життя примусило змінити вид діяльності Ніну Мандзюк, Катерину Болібрух, Світлану Мисюру-Поводич, Анжелу Довженко. Валентина Гах збирається відкрити власну справу, Володимир Хамардюк, в свій час будучи завідуючим районним відділом культури, прийшов також до бізнесу, Володимир Гук вже носить погони полковника міліції, активною і діяльною залишилась Оксана Варченко, яка сьогодні гордиться своїми досягненнями вчителя-методиста англійської мови.

Володимир Соловей вже 32 роки є незмінним директором Будинку культури с. Копистин Хмельницького району, Оксана Багрій після роботи в сільському  клубі вже 30 років працює інспектором Красилівського районного відділу культури. Не полишають  і до сьогодні своїх музичних інструментів Юрій Стельмах та Юрій Піскорський, які грали і раніше в професійних колективах, а Василь Громик щиро долучився до розмови по мобільному телефону, перебуваючи на концерті Кам’янець-Подільського муніципального оркестру. Він же і організував своїх однокурсників до зустрічі.

Теплими словами згадували викладачів спеціальних інструментів, фахових та суспільно-економічних дисциплін, зокрема: М.В.Тихоліза, І.І.Солов’я, Я.В.Шульса, В.І.Старого, В.П.Цикру, М.П.Ободовську, Г.І.Трофанчука, С.Г.Стадніка та інших.

Мені, як учасниці цієї зустрічі, приємно було спостерігати за збудженою метушнею та гаміром, як випускники згадували смішні ситуації, що відбувалися на парах, в гуртожитку, в студентських трудових загонах; як вони передзвонювалися із тими, хто не зміг приїхати, як вони щиро раділи, що 

 • 04-05-2015, 12:37
 • 1093
 • 0

Державні екзамени

Спеціальність «Документознавство та

інформаційна діяльність»

 

Державні екзамени


З 04 по 13 травня відбулися державні екзамени у студентів спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».

Всі студенти успішно склали державні екзамени та захистили дипломні роботи. Відмінних успіхів досягли студенти:

 IV курсу (бакалаври)

Артьомова Тетяна, Галка Марина, Кукурудза Марія, Мойсієнко Оксана, Попіль Ірина;

 V курсу (спеціалісти) 

Горішна Ольга, Куверіна Анжела, Моцюк Зоя, Паршина Ольга

 • 28-04-2015, 10:43
 • 874
 • 0

Вихователь духовності

Олексійчук Микола Андрійович: штрихи до творчого портрету

 

Вихователь духовності

 

«Творчий вчитель – це той хто відкриває, несе мудрість і підбадьорює», - ці слова, які належать художнику, філософу з всесвітньо визнаним ім'ям  Миколі Реріху, цілковито співпадають з образом Миколи Андрійовича Олексійчука, заслуженого працівника культури  України, лауреата обласної мистецької премії ім. В.Заремби, висококваліфікованого педагога, мудрого наставника, людини високої інтелігентності та внутрішньої культури.

Понад сорок років очолює циклову комісію хорових (сьогодні хорових  та музично-теоретичних) дисциплін, стояв біля її витоків, активно працював під час становлення і розбудови і сьогодні натхненно віддає їй свій ентузіазм і творчу працю. Засідання комісії, які він проводить завжди змістовні і цікаві, а головне спрямовані на аналіз та вирішення наболілих проблем, таких як підвищення фахового рівня викладачів, запровадження інноваційних форм та методів викладання фахових дисциплін та питання успішності студентів. Постійно ініціює проведення творчих звітів викладачів і студентів, класів викладачів циклової комісії та конкурсів хорового співу. Колеги завжди  відзначають його дисциплінованість, справедливість, а дирекція – високу виконавську дисципліну та  відповідальність. Творчий підхід до справи, виважена думка та блискуча ерудиція стали не лише нормою, але й стилем його роботи.

Палкий популяризатор хорової музики на Поділлі, диригент, організатор цілої низки мистецьких заходів. За його ініціативи в нашому навчальному закладі створено народну академічну капелу «Гомін», художнім керівником якої був понад тридцять років. За цей період творчий колектив брав участь та став переможцем Міжнародних, Всеукраїнських і обласних конкурсів, фестивалів, кожен його виступ – це мистецька подія для нашого закладу, громади міста та області. А ще – це  творча лабораторія для студентів хорової спеціалізації, в якій вони можуть шліфувати свої творчі здібності та удосконалювати фахові знання.

Впродовж багатьох років є незмінним головою художньої ради коледжу, докладає зусиль, щоб всі концертні номери, які відбираються для творчих звітів, були високохудожніми, щоб глядач завжди отримував якісний культурний продукт.

Ще однією рисою багатогранної діяльності є його подвижницька багаторічна викладацька діяльність. Автор багатьох програм з фахових дисциплін, методичних розробок, рекомендацій для викладачів, студентів та керівників хорових колективів. Вимогливий викладач, вражає дисципліна 

 • 31-03-2015, 16:32
 • 1274
 • 0

"Подільський дивоцвіт"

VII  обласний конкурс виконавців

на народних інструментах

 

Подільський дивоцвіт


27-28 березня 2015 року на базі коледжу відбувся VIІ обласний конкурс виконавців на народних інструментах «Подільський дивоцвіт», в якому взяли участь 187 учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів з 33 музичних шкіл та шкіл мистецтв Хмельницької області.

Традиційно конкурсанти демонстрували свою майстерність у номінаціях баян, акордеон, бандура, скрипка, сопілка, гітара, домра, балалайка у двох вікових категоріях.

У складі журі конкурсу приймали участь Нелюбов Р.М. – директор коледжу (голова журі), Червінська І.Є. – заступник директора з навчальної роботи, Грек О.О. – голова циклової комісії народних інструментів, Пшинешнюк С.С. – голова циклової комісії музичного мистецтва, викладачі – Грек С.П., Крапівная Г.Г., Царук О.П., Гермак В.Б., Сопіга П.Д., Мечак Л.М., Ковальський Р.І., Тимчук В.В.

Навчальною частиною та цикловою комісією народних інструментів було проведено велику підготовчу роботу, а саме: виготовлено буклет конкурсу, підготовлено аудиторії для розміщення учасників конкурсу та конкурсних виступів, закуплено призи та подарунки.

В проведенні конкурсних прослуховувань в якості ведучих взяли участь студенти: Веренчук  А., Костей О., Пшечук Д., Ружицький Ю., Степанець О., Хітрова О., Молофій А. (350 гр.); Дудко І., Зелінська А., Ковалишен Р. (250 гр.).

На належному рівні було проведено урочисте відкриття конкурсу (ведуча – Латюк Н.І., завідув

 • 17-03-2015, 12:47
 • 1240
 • 0

З мистецьким візитом

Гості музею – керівники та вихованці

Кам’янець-Подільської хорової школи

 

З мистецьким візитом


17 березня до музею завітали його випускники – Нетеча Іван Михайлович, директор Кам’янець-Подільської міської хорової школи, Прокопов Володимир Олександрович, заступник директора школи зі своїми вихованцями  – учасниками народної дитячо-юнацької хорової капели «Журавлик» (художній керівник Нетеча І.М.). Вони перебували в коледжі з мистецьким візитом – брали участь у проведенні засідання студентського об'єднання «Музична вітальня», присвяченого 200-річчю від дня народження М.Вербицького. 

Вихованці з цікавістю переглянули музейні експонати та були приємно вражені, що про мистецький шлях Івана Михайловича і народну дитячо-юнацьку хорову капелу «Журавлик», якою він керує, створено підбірку матеріалів «Гордість коледжу – його випускники» та відеофільм «Душі святковий передзвін».

До ювілею автора

музики українського славеля

Мистецька година до 200-річчя

від дня народження М. Вербицького

 

До ювілею автора музики українського славеля


17 березня в рамках студентського об’єднання «Музична вітальня» (керівник Ольга Мартинюк) відбулася культурно-мистецька зустріч «До ювілею автора музики українського славеля» з нагоди 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ої річниці першого публічного виконання національного гімну України. У мистецькій годині взяли участь народна академічна хорова капела «Гомін» (керівник Ольга Боднар), активні учасники «Музичної вітальні» (Уляна Гасюк, Анастасія Белінська, Костянтин Тимошенко), а також гості коледжу – народна дитяча юнацька хорова капела «Журавлик» (керівник Іван Нетеча).

Мистецька зустріч була умовно поділена на дві частини – перша присвячена автору гімну Михайлу Вербицькому. Саме тому активні учасники «Музичної вітальні» підготували розгорнуте досьє з відео презентацією про автора славеля, прозвучали менш відомі духовні твори М. Вербицького «Отче наш» та «Хваліте Господа з небес», а також фрагмент «Заповіту» на вірші Т.Шевченка.

Друга частина зустрічі була присвячена українським славелям. Прозвучав духовний гімн України на слова О. Кониського, музика М. Лисенка «Молитва за України» у виконанні хорової капели «Журавлик». Але все ж основну роль відігравав, звичайно, Державний Гімн України «Ще не вмерла України», адже саме він утверджує усталене традицією почуття єдності і самобутності народу. Це ті слова та музика, які спонукають кожного з нас підніматис

 • 13-03-2015, 09:51
 • 896
 • 0

Мистецький дует – гість нашого музею


Мистецький дует – гість нашого музею 


13 березня Кирило Стеценко, заслужений артист України та Наталія Строчан, дипломант міжнародних конкурсів виступили з концертом-посвятою «Скрипкове дерево роду», присвячене 200-річю від дня народження Т.Г.Шевченка, поспілкувалися з учасниками студентського об'єднання «Музична вітальня» та познайомились з експозиціями музею коледжу. 

Скрипкове дерево роду

Концерт-присвята до 200-річчя Т.Шевченка

у виконанні Кирила Стеценка

 

Скрипкове дерево роду

 

12 березня в рамках «Музичної вітальні» (керівник Ольга Мартинюк) відбулася творча зустріч з відомим музикантом, скрипалем, заслуженим артистом України Кирилом Стеценком.

Внук відомого українського композитора ХХ століття Кирила Григоровича Стеценка завітав до нашого міста з концертом-присвятою до 200-річчя Т.Шевченка «Скрипкове дерево роду», на якому разом з Наталею Строчан (фортепіано), дипломанткою міжнародних конкурсів виконав шедеври українських композиторів ХІХ-ХХ століття, а також власні обробки відомих творів. Звернув увагу Кирило Стеценко і на цьогорічний ювілей автора українського національного гімну Михайла Вербицького, і, власне, самого гімну, тому виконав цікаву  інтерпретацію українських славелів на скрипці, чим безмежно вразив глядачів. Загалом концерт прийшов на одному диханні. Між виконанням творів Кирило Вадимович спілкувався з публікою, ділився власним досвідом і планами на майбутнє і, звичайно, вражав виконавською майстерністю.

За традицією «Музичної вітальні» відбулося бесіда за чашкою чаю між гостями та активним учасниками вітальні. Кирило Вадимович розповів, що зіграв понад дві тисячі сольних концертів в Україні, Росії, США, Канаді, Бельгії, Австрії, Португалії, Угорщині та країнах Середньої Азії, активно розвиває творчі принципи Б. Которовича, Л. Когана, В. Климова, Ю. Янкелевича, В. Стеценка – своїх наставників у Київській і Московській консерваторії.

Початок творчої дружби

Профорієнтаційний візит

 

Початок творчої дружби


24 грудня  відбулась творча зустріч студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» з Неупокоєвим Р.В., заслуженим діячем мистецтв України, заступником завідувача кафедри Київської муніципальної академії естрадного і циркового мистецтва, який прибув до коледжу з профорієнтаційним візитом. 

Представник столичного вишу перед початком зустрічі познайомився з експозиціями музею, на яких представлені досягнення викладачів та студентів режисерської спеціалізації. На зустрічі він презентував діяльність кафедри «Ляльки на естраді», відповів на запитання студентів та запросив їх на навчання.   А також під час спілкування  викладач Семенків І.А. та її вихованці домовились про візит до академії на звітний концерт. Сподіваємось, що зустріч стала початком творчої дружби, професійних діалогів та партнерських відноси.