ЛЮБОВ – ЦЕ К-ПККіМ.НАВЧАННЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ
Чарівний пензель. Конкурс авторських композицій
На Миколая казка завітає. Розважальна програма
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Травень 2020 (17)
Квітень 2020 (18)
Березень 2020 (91)
Лютий 2020 (24)
Січень 2020 (7)
Грудень 2019 (27)
Корисні посилання
 • 23-09-2016, 00:00
 • 4
 • 0

 З хлібом і сіллю до рідного коледжу

Учасники хору в музеї


 


   23 вересня 2016 р.  для студентів та викладачів коледжу відбувся концерт  франко-слов’янського хору (м. Тулуза). Організатори зустрічі Люшня М.П., голова обласного осередку Національної музичної спілки та Мельник М.П., подільський композитор, заслужений працівник культури України.

   Ведуча концертної програми та активна учасниця хору Оксана Косовська -  випускниця нашого коледжу (1989 р.) спеціалізації «Народне пісенне мистецтво». Після виступу вона оглянула експозиції музею історії коледжу, згадала свої студентські кроки та викладачів, які навчили її любові до музики, пісні.

 


 


 


 

 • 13-05-2016, 10:48
 • 4
 • 0

Музей – візитка коледжу

Учасники колегії познайомилися з роботою музею

 

   13 травня 2016 р. відбулось виїзне засідання колегії управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації з питання «Про стан навчально-виховної та фінансово-господарської роботи в Кам’янець-Подільскому коледжі культури і мистецтв».

   Після робочої зустрічі всі її учасники познайомилися з роботою музею історії коледжу. Почесні гості: начальник відділу  управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Валентина Граділь, начальник відділу планування, обліку та звітності управління Валентина Мізик та  голова обкому профспілки працівників культури області Микола Луценко відзначили важливу роль музею системі підготовки майбутніх фахівців  культурно-мистецької галузі та назвали  його візиткою коледжу.

 


 


 • 12-04-2016, 15:42
 • 18
 • 0

Наші ветерани – золотий фонд коледжу

Презентація музейної експозиції

 

   12 квітня 2016 р. на базі коледжу відбувся семінар голів первинних організацій міської ради ветеранів, членів Центру «Волонтер», керівників груп волонтерів первинних організацій міста на тему: «Удосконалення форм і методів розвитку волонтерського руху в організації ветеранів міста».

   Учасники семінару познайомилися з роботою музею. Відбулася презентація музейної експозиції «Наші ветерани – золотий фонд  коледжу» та портфоліо  ветеранів. Досвід ради музею буде впроваджуватися в практику роботи первинних організацій міської ради ветеранів.

 

 

 


 


 


 

 

 


 


 


 


 • 06-04-2016, 11:10
 • 1196
 • 0

Наш спогад – у біографію коледжу

 

Наш спогад – у біографію коледжу

Історія нашого коледжу є предметом гордості всіх, хто в ньому працює та навчається, тих, хто збагатив його славу і честь, створював традиції та заклав фундамент на майбутнє. За свою багаторічну історію коледж культури і мистецтв випустив багато молодих, енергійних, талановитих фахівців. Багато з них переросли своїх учителів, хоч, власне викладачі назавжди в їх пам’яті залишились наставниками.

Спогади ветеранів – це урок високих моральних цінностей для теперішніх і прийдешніх студентів. Ця збірка – вияв вдячності тим, хто стояв біля витоків навчального закладу, творців живої легенди його історії. Перегортаючи сторінки цієї книги, ти ніби стаєш на поріг свого рідного коледжу, із затамованим подихом заходиш до своєї аудиторії і бачиш через роки обличчя своїх однокурсників, викладачів. Світлі спомини наповнюють твою душу і серце...

Коледж – наша велика родина. Вона об’єднує добром і любов’ю викладачів і студентів усіх поколінь, збирає їх до свого порога. Тож нехай кожна така зустріч буде теплою, щирою, яскравою!

 • 28-03-2016, 16:36
 • 620
 • 0

 Назавжди у нашій пам'яті

 

 Назавжди у нашій пам'яті

Назавжди у нашій пам'яті

 

 • 17-02-2016, 12:22
 • 893
 • 0

Діалог поколінь

Огляд музейних експозицій та презентація

 

Наші ветерани – золотий фонд історії коледжу 

17 лютого коледж приймав поважних гостей – слухачів Університету третього віку. Гості ознайомилися з матеріальною базою навчального закладу, виставкою фоторобіт студентів "Світ в об'єктиві" та музеєм.

Для гостей заходу була представлена презентація «Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв: історія та сучасність» (Брозницький О.О., програміст), під час якої учасники заходу познайомилися з історією виникнення, етапами становлення та розбудови навчального закладу, яскравими постатями викладачів різних поколінь та його гордістю – випускниками. Особлива увага у виступі Павлюк О.Я., заступника директора з навчально-виховної роботи, акцентувалась на роботі з ветеранами коледжу, зокрема, волонтерська діяльність груп, запрошення ветеранів на цікаві заходи, засідання циклових комісій, виховні години в групах, відзначення їх ювілеїв, створення портфоліо ветеранів та представлення матеріалів про їх життєвий і творчий шлях в музеї коледжу. Логічним продовженням виступу став огляд інформаційних матеріалів «Наші ветерани – золотий фонд історії коледжу» (Анастасія Поян, Руслана Шумеляк, студенти спеціальності «Бібліотечна справа»), в якому представлено документальні джерела та персональні теки ветеранів.

 • 25-01-2016, 13:16
 • 2717
 • 0

Історія створення, становлення і

розвитку циклової комісії хореографічних дисциплін

та спеціальності "Хореографія"

                     

Із історії хореографічнго відділу

Хореографічне мистецтво на Поділлі - окремий пласт народної культури, яке необхідно вивчати, досліджувати, відроджувати і розвивати. Саме з цією метою за рішенням педагогічної ради  Кам’янець-Подільського  культурно-освітнього училища, в 1967 році, створюється циклова комісія хореографічних дисциплін і відкривається хореографічна спеціалізація. Ініціатором створення її став відомий на Поділлі знавець народної хореографії Василь Палій. Він і очолив циклову комісію хореографічних  дисциплін училища. Пізніше керівниками цієї комісії були Таїсія Манькевич (1973-1976 рр.), .- Жанна Колногузенко (1976 -1979рр.), 1979 - 2002рр.- Петро Гаврилюк, 1997-1999рр. – Олександра Кучерява. З 2002 року комісію очолює заслужений діяч мистецтв України, відмінник освіти України, викладач-методист Володимир Чорнобиль.

До 1991 року термін навчання  в училищі становив три роки, а з 01.09.1991 року термін навчання становить чотири роки.

Після закінчення терміну навчання в училищі студенти отримували кваліфікацію: клубного працівника, керівника хореографічного колективу. З  1999 року студенти одержують дві кваліфікації: керівник аматорського хореографічного колективу та викладач фахових дисциплін. А кращим студентам, які беруть активну участь у роботі творчих колективів училища  присвоюється ще одна кваліфікація - артист ансамблю народного танцю.

 • 23-12-2015, 14:53
 • 889
 • 0

Гості музею – викладачі та студенти

Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

 

Гості музею – викладачі та студенти 

23 грудня після концерту-звіту студентів музичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка музей коледжу відвідали викладачі вишу – випускники нашого навчального закладу – професори Печенюк М.А., Маринін І.Г. та викладач Хмелюк М.О. а також випускники – нині студенти університету Кремінський М., Головатюк М., Гуцал А. та Воєвода О.

Вони оглянули музейні експозиції, поспілкувалися та залишили в книзі відгуків теплі спогади про роки навчання  у нашому навчальному  закладі.

Вчимося створювати музейні експозиції

Заняття на базі музею

 

Вчимося створювати музейні експозиції

02 грудня для студентів ІІІ курсу заочної форми навчання спеціальності «НХТ», спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» на базі музею було проведено заняття з навчальної дисципліни «Менеджмент соціально-культурної сфери» (викладач Павлюк О.Я.). 

Сучасні складні реалії культурно-мистецького життя в Україні ставлять і нові завдання перед закладами культури та їх керівниками. Сьогодні працівники культури повинні бути професіоналами своєї справи, креативно мислити та постійно шукати інноваційні форми і методи організації дозвілля, а також переконати громаду, що заклади, які вони очолюють є центрами спілкування, дозвілля та місцем, де зберігається історія, традиції, звичаї. Тому студентам-заочникам, які опановують професію, потрібні навички з організації роботи музеїв, музейних куточків та експозицій, а музей коледжу є навчальною базою на якій вони знайомляться не тільки з історією навчального закладу, а й опановують методику створення та організації роботи музейної установи.

Згадали як директорували

Презентації ювілейної експозиції

 

Згадали як директорували

17 листопада під час святкування Дня студента в музеї коледжу відбулася презентація ювілейної експозиції, присвяченої відзначенню 25-ої річниці з часу створення ради студентського самоврядування. Серед почесних гостей презентації – Кузема О.Л., директор департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради.

Зі спогадами про роботу на посаді студентських директорів поділилися Кукурудза Р. (2006 р.) та Пивоварова А. (2010 р.), а активні учасники студентського самоврядування  - Гаврилюк П., Гончарова С., Черній О. (нині відомі керівники галузі та творчих колективів міста і району) згадали про творчі справи студентських дирекцій, які вони ініціювали та в яких брали участь.

20 листопада музей відвідав студентський директор Греськов Т. (2006-2008 рр.). Він зустрівся з  студентським директором Григорків Ю., представниками студентської ради коледжу та розповів як набуті навички на посаді студентського лідера допомагають йому сьогодні у професійній діяльності, адже він – представник прес-центру Прем’єр-міністра України.

 

25 успішних кроків студентської дирекції

До ювілею з часу створення

 

25 успішних кроків студентської дирекції

День студента – це свято всіх студентів коледжу. В коледжі створена  Рада студентського самоврядування, яка є лідером студентського колективу і об’єднує навколо себе творчі неординарні особистості, ініціює проведення творчих справ та дозвіллєвих заходів, а головне  є захисником прав та інтересів студентів.

За традицією напередодні Міжнародного Дня студента в коледжі проводяться Дні студентського самоврядування,  презентується склад студентської дирекції, організовуються урочистості та розважальні заходи.

Студентська рада коледжу створена 25 років тому і має свою історію та традиції святкування. Озираючись  на прожиті роки слід відзначити, що впродовж цих років змінювалась форма студентського управління та його лідери, але з кожним роком студентське самоврядування вдосконалювалось, наповнювалось новим змістом, розширялась його сфера дії, проте незмінним залишалось його гасло «Через інтереси студентів, силами самих студентів».

Йшли роки, змінювались студентські директори та їх команди, але кожна з них залишала в історії навчального закладу свій власний неповторний слід, низку цікавих заходів та корисних справ. Кожен  студент-лідер був особистістю, мав власний імідж та авторитет.

Леонід Кондратюк перший студентський лідер, який знаменитий ще і своєю платформою «Директор на один день», яка була прийнята студентською дирекцією і мала на меті – формувати організаторські навички студентів, враховувати вміння співвдносити власні інтереси з бажанням інших, прагнення працювати в колективі, навчити проявляти ініціативність та відчувати відповідальність за доручену справу.

Розпочату справу активно продовжили команди студентських директорів – Сергія Якимчука,  Олександра Гнітецького та Олександра Омецінського. Найважливішим в їхній діяльності була організація команди КВК, її гучна перемога в міському конкурсі та заслужена першість на обла

 • 20-10-2015, 09:45
 • 1091
 • 0

Зустріч випускників 1984 року

Ознайомилися з експозиціями музею

 

Зустріч випускників 1984 року

 

20 жовтня 2015 р. відбулася зустріч випускників 1984 року спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво», на яку прибули Томащек Н., Чорпіта Б., Герасимчук В., Ломако Ю., Чаплінський О., Степовий В., Стенецловський В. 

Під час перебування в коледжі випускники поспілкувалися з директором коледжу Нижником С.В., головою циклової комісії народних інструментів Греком О.О., головою ради ветеранів Тараненко П.А., викладачами та познайомилися з експозиціями музею. Багато теплих слів вони адресували викладачам, які їх навчали  та найбільше вдячності вони висловили Гордійчук М.П. куратору групи. 

 • 08-10-2015, 14:21
 • 781
 • 0

Очільники культури навчалися

та обмінювалися досвідом

Екскурсія-знайомство з роботою коледжу

 

Очільники культури навчалися та обмінювалися досвідом


8 жовтня на базі закладів культури міста відбулись практичні заняття тематичного семінару «Актуальні питання діяльності закладів культури області». Семінар організований управлінням культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації, а також фахівцями обласного Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації. Участь у навчанні взяли начальники відділів та управлінь культури з усіх міст та районів Хмельниччини. 

В рамках проведення практичних занять на базі культурно-мистецьких закладів міста, учасники семінару відвідали коледж, познайомилися з його навчально-виховною діяльністю та матеріально-технічною базою.

 • 05-10-2015, 14:30
 • 1051
 • 0

Історія коледжу у документальних джерелах

Презентація довідково-бібліографічного видання

 

Історія коледжу у документальних джерелах


В рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек відбулася презентація другого випуску довідково-бібліографічного видання «Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв: історія і сучасність”, підготовленого викладачами циклової комісії бібліотечних дисциплін та працівниками бібліотеки до 85-річного ювілею коледжу.

У довідково-бібліографічному виданні зібрано матеріали про  історію  та сучасний стан навчального закладу, інформацію про творчі здобутки викладачів і випускників коледжу. Представлені документальні джерела (публікації з періодичних видань та інтернет-ресурсів, матеріали науково-практичних конференцій і семінарів, програми концертів, конкурсів, фестивалів) зберігаються у фондах музею історії коледжу. Видання розраховане на краєзнавців, бібліотечних працівників, фахівців у галузі культури, освіти, мистецтва для науково-дослідної, методичної, педагогічної та навчально-виховної діяльності. Викладачі, студенти, випускники навчального закладу, всі, кого доля поєднала з Кам’янець-Подільським коледжем культури і мистецтв, знайдуть інформацію про минуле та сучасні досягнення коледжу. 

Видання було презентовано на засіданні голів циклових комісій, спільному засіданні ради з організаційно-виховної роботи та методоб’єднанні кураторів груп та для директорів обласних бібліотечних установ під час проведення Форуму бібліотекарів Хмельниччини. В музеї коледжу з ним познайомились студенти спеціальності «Бібліотечна справа» та «Народна художня творчість». З цікавістю гортав сторінки видання випускник навчального закладу (1960 р.) Козляковський П.А., який відвідав рідну Альма-матір через довгих 55 років. 

 • 02-10-2015, 10:32
 • 884
 • 0

Музей – місце зустрічі ветеранів

Нарада ветеранського активу

 

Музей – місце зустрічі ветеранів

 

2 жовтня 2015 р. на урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти завітали ветерани – Лис Н.П., Швець М.Д., Комаринський А.Г., Філонов В.О.

Їх щиро вітали студенти та колеги-викладачі. Після концертної програми ветерани зібралися в музеї, де вони переглянули нові експозиції, персональні теки ветеранів, а також обговорили із новообраною головою ради ветеранів коледжу Тараненко П.А. основні напрямки діяльності та план роботи ветеранської організації на 2015-2016 н.р. • 30-09-2015, 12:58
 • 1028
 • 0

Святкова зустріч

Презентація музичної експозиції

 

Святкова зустріч

 

30 вересня 2015 р. коледж зустрічав працівників Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Островського, які прибули до нашого міста на екскурсію, в рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек. Делегацію очолила директор бібліотеки Синиця Надія Миколаївна. В коледжі вони ознайомились із діяльністю музею, адже багато із них є випускниками навчального закладу, тому мали добру нагоду згадати свою юність, погортати альбоми з світлинами, познайомитись із персональними теками викладачів-ветеранів, знаменитих випускників спеціальності та тематичною музейною експозицією «70 бібліотечних вереснів», приурочену ювілею циклової комісії.

 

 

 • 29-09-2015, 12:23
 • 968
 • 0

Вчимося створювати музейні експозиції

Заняття на базі музею


Вчимося створювати музейні експозиції


Сьогодні одним із пріоритетних завдань закладів культури є створення на їх базі музеїв, музейних куточків та експозицій, адже сучасний заклад культури – це не тільки місце, де змістовно можна провести вільний час, але і місце, в якому збираються та презентуються відомості з історії рідного краю, міста чи села, ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці, трудові династії та знаменитих земляків. Тому студенти-випускники коледжу, майбутні фахівці культурно-мистецької галузі  повинні володіти цими знаннями та навичками. 

Музей коледжу є для них творчою майстернею, в якій вони знайомляться з методикою організації діяльності музею, створенням музейних експозицій, змістом культурно-просвітницьких заходів. В цьому році на базі музею уже проведено заняття  з «Соціальних комунікацій» (Никитюк С.С.);  «Організації та методики культурно-дозвіллєвої діяльності» (Ляшук Т.Є.); «Менеджменту соціально-культурної сфери» (Павлюк О.Я.); «Навчальної практики» (Булаєнко В.О.).