Пісенний зорепад талантів
Магія жіночої краси
Фольклорно-етнографічне свято «Масляна» у Волочиську
Слід у серці
Майбутнє варто планувати
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Червень 2018 (6)
Травень 2018 (41)
Квітень 2018 (44)
Березень 2018 (51)
Лютий 2018 (23)
Січень 2018 (16)
Корисні посилання

А пам'ять вічно нас хвилює

Мітинг-реквієм на братській могилі 

 

А пам'ять вічно нас хвилює 

26 березня 2015 року відбувся мітинг-реквієм «А пам'ять вічно нас хвилює» біля братської могили воїнів-визволителів до 71-ї річниці  від Дня визволення м. Кам’янця-Подільського від німецько-фашистських загарбників.  

В програмі заходу:  вступне слово  (Розумовська Р.М., викладач соціально-економічних дисциплін коледжу); виступи (Кузема О.Л., директор департаменту гуманітарної освіти міської ради, Дзюба С.М., член ради міської ветеранської організації), поетична композиція (Боднар В., Скрипник Г., Гусак Н., Машталір О., Сеник А., Соломчук Т., студенти 213 групи)   

Учасники заходу вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до братської могили воїнам-визволителям.

Наші – у зірковому виші

Профорієнтаційна екскурсія до КНУКіМу

 

Наші – у зірковому виші

26 березня студенти 4-х курсів відвідали Київський національний університет культури і мистецтв в рамках програми “Абітурієнт-2015”. Організатори екскурсії — Ляшук Т. Є. та Яворницька Н. О., викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін.

До університету з’їхались абітурієнти з Хмельницької області, щоб особисто познайомитись із життям популярного ВНЗу і дізнатись про умови вступу та навчання, поспілкуватись з викладачами університету.

У холі головного корпусу гостей зустрічали представники факультетів, співробітники приймальної комісії та профорієнтаційний штаб “Абітурієнт-2015”. Вони з радістю відповідали на всі запитання випускників. Абітурієнти із цікавістю відвідали інститут готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, факультет музичного мистецтва, факультет режисури і шоу-бізнесу, інститут кіно і телебачення, факультет дизайну і реклами та інші структурні підрозділи університету.

Найкращі викладачі КНУКіМ презентували майбутнім студентам інноваційно обладнані навчальні лабораторії. Майбутні вступники відкрили для себе багато перспективних та нових спеціальностей,  які допоможуть їм сповна реалізуватися у професійному житті. Також абітурієнти познайомилися з порядком прийому до вишу, мали унікальну можливість дізнатись про все із перших уст й поспілкуватись із самим Михайлом Поплавським. Розмова з гостями була теплою, дружньою. Вступники ставили цікаві запитання, на які Михайло Михайлович залюбки відповідав, давав батьківські поради, життєві настанови.

Після творчої зустрічі студенти здійснили екскурсію визначеними місцями Києва, зокрема від

День українського баяна і акордеона

Участь викладачів та студентів коледжу  

у  ІІІ Всеукраїнському фестивалі


Нова музика в Україні

25 березня 2015 р. в Кам’янець-Подільському національному університеті ім. Івана Огієнка відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль «День українського баяна і акордеона», який проходив за підтримки «Асоціації акордеоністів і баяністів України»

Організатори заходу - професори кафедри музичного мистецтва Віктор Лабунець та Іван Маринін. Конкурсанти змагалися в категоріях сольне виконавство, дуети, тріо, ансамблі баяністів і акордеоністів, інструментальні ансамблі та оркестри народних інструментів. Марафон віртуозних музикантів тривав більше як три з половиною години, впродовж яких глядачі концерту насолоджувалися грою вихованців і викладачів музичної школи ім.Фадея Ганицького, дитячої хорової школи, НВК №9, дитячої школи мистецтв, районної дитячої школи мистецтв та студентів й викладачів нашого коледжу. У концерті прозвучали твори Баха, Моцарта, Морено, П’яццолли та ін. 

В концертній серії «Нова музика в Україні» взяли участь викладачі: Корольчук С.В., Пшинешнюк С.С., Стуговець Я.П., Хмелюк М.О., Бойко В.В., Інструментальний ансамбль коледжу (керівник) та  студенти: Мазур Назар (клас викладача Царука О. П.),  Стояновський Артем (клас викладача Царука О. П.),  Гуцол Альона (клас викладача Царука О. П.), Сомик Дем’ян (клас викладача Стуговця Я. П.) Малійський Микола (клас викладача Швеця А. П.), Сивон Роман (клас викладача Свідерського М. О.). 

 • 23-03-2015, 15:52
 • 785
 • 0

Відкрите заняття з навчальної дисципліни

“Медико-санітарна підготовка”

 

Відкрите заняття з навчальної дисципліни

23 березня викладачем Вергун А. І. проведено відкрите заняття у 167 і 113 групах з навчальної дисципліни “Медико-санітарна підготовка”.

Заняття проводилося з теми “Перша допомога при опіках, допомога при тепловому та сонячному ударах”. Викладачем чітко сформульовано мету (навчальну, виховну, розвивальну, практично-корисну) та застосовуючи різні прийоми і засоби, було її успішно реалізовано.

Заняття проведено згідно методичних вимог, всі його етапи відповідали типу і меті, добре взаємопов'язані Ефективно проведено контроль та актуалізацію знань. Обсяг і складність матеріалу з теми відповідав вимогам програми. Упродовж заняття ефективно використовувались активні форми і методи навчання, здійснювались міжпредметні зв'язки з хімією, біологією та народознавством. Узагальнення та систематизація отриманих знань студентів проводилась у формі вирішення ситуативних завдань, кросворду, вікторини та експрес-опитування.

Успішному проведенню заняття сприяв комплекс навчально-методичного забезпечення — робоча навчальна програма, опорний конспект, мультимедійна презентація, інформаційні повідомлення та відеоматеріали.

Присутні на занятті Павлюк О. Я., заступник директора з навчально-виховної роботи, Городенцька Н. М., голова ци

 • 22-03-2015, 14:21
 • 992
 • 0

Співали пісні на вірші Шевченка

Творча зустріч з Мирославою Зайко

 

Співали пісні на вірші Шевченка

22 березня 2015 року в гуртожитку коледжу відбулась зустріч з незвичайною гостею - музикознавцем, почесним членом Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка та Національної Всеукраїнської музичної Спілки Мирославою Зайко. Організатор заходу – Нижник В.В., вихователь.

Мирослава Антонівна -  літературно-музична лектриса, мистецька виконавиця літературних читань, автор словника «Український лексикон», літературно-музичних альбомів «Шевченко і музика», «Образи природи у фортепіанній музиці», «Казкові образи у фортепіанній музиці» та інших - виступала з концертами у різних містах України, на республіканському радіо, телебаченні, і ось нарешті завітала в гості до студентів нашого коледжу.  

Пані Мирослава презентувала авторську програму «Шевченко і музика», присвячену 201-ій річниці від дня народження генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

Шанувальники рідного слова отримали чудову можливість послухати у її виконанні неперевершені твори поета. Мирослава Зайко намалювала образ Шевченка – виконавця народних пісень, який, на її думку, нічим не поступається Шевченку-поету та Шевченку-маляру.

Глядачі й самі стали активними учасниками дійства - декламували поетичні шедеври Великого Кобзаря, спільно з Мирославою Антонівною співали пісні на вірші Тараса Григоровича.

Учасники зустрічі ще раз переконались, що Тарас Григорович був людиною універсальних обдарувань та інтересів, усе своє життя й творчість присвятив українському народові. Кобзар мріяв про ті часи, коли його країна буде суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія, 

Хто зверху 

Конкурсно-розважальна програма


Хто зверху

«Хто зверху»? Чоловіки чи жінки – ось у чому питання. Студенти 318 групи, викладач Яворницька Н. О. вирішили знайти на нього відповідь, адже бажання дізнатися,  хто кращий, розумніший і спритніший не покидає теперішню молодь. ХХІ століття – століття фемінізму і упередженого ставлення до жіночої статі і це викликає великий ажіотаж серед студентів.

У 11 аудиторії коледжу пройшов батл «Дівчата проти хлопців». Ведучими дійства були Андрій Ковальчук і Руслана Мостепанюк, які наповнили конкурс невимушеними жартами та забезпечили надійну підтримку учасникам. 

Учасниками ж були представники чоловічої та жіночої статі, а саме Валентин Веселовський, Якимчук Павло, Валентин Годованюк, Котик Вікторія, Самарук Олена та Кульчицька Тетяна.

Шоу було надзвичайно напруженим та веселим. Ще до виходу команд було проведено перше змагання – відеоконкурс.

Боротьба у наступних конкурсах  була надзвичайно напруженою. Капітани команд вирішували долю конкурсів старим дідівським способом «чу-ва-чі». У конкурсах «Живі літери», «Інтелектуальний»«Поїдання на швидкість», «Обмін ролями», «Зірки в ряд» та «Правда–Брехня» до останнього залишалась інтрига.

Отож, не зважаючи на додаткові запитання типу «Скільки відсотків жінок вибачили б зраду коханому?» та «Скільки відсотків чоловіків одягають чисті шкарпетки на перше  побачення?», все одно перемогла дружба! 

Підводячи підсумки, скажемо тільки одне: питання, хто ж таки зверху, так і не вирішено – суперечка відкрита до наступного батлу.

 • 18-03-2015, 15:57
 • 839
 • 0

Афіша культурно-мистецьких подій березня


Афіша Афіша Афіша

  

Протягом березня студенти коледжу відвідали концертні програми та вистави

 

11.03. «І пісня в нас є, і мир у нас буде». Концертна програма у виконанні вокально-інструментального ансамблю «Древляни» Житомирської обласної філармонії.  У програмі були представлені сучасні обробки українських пісень та мелодій, а також популярні естрадні твори.

 

12.03. «Скрипкове дерево роду». Концерт-присвята до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка у виконанні Кирила Стеценка, заслуженого артиста України та Наталі Строчан, дипломантки міжнародних конкурсів.

 

16.03. І.Франко. «Украдене щастя». Драма з сільського життя. Вистава у виконанні акторів Львівського академічного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича.

 

У пізнанні невідомого

Звіт класу викладача Свідерського М.О.

 

У пізнанні невідомого

18 березня відбувся звіт класу синтезатор, акордеон. Творчий звіт розпочато п'єсою “Роздум” пам'яті викладача коледжу Коваля М. Г. у виконанні Свідерського М. О. У програмі концерту прозвучали твори вітчизняних та зарубіжних композиторів: традиційний джаз, джаз-рок, симфо-рок. Студенти класу Гаджула О., Гасюк У., Калмиков О., Молодієвська М., Підгорна Ю., Сиван Р., Сомик Д., Яричовський Р. показали високий рівень виконавської техніки. На завершення концерту прозвучав Гімн України у виконанні ансамблю студентів у складі: Гасюк У., Калмикова О., Гаджули О., Молодієвської М. А також проведенні звіту взяли участь випускник коледжу Сидорук М. та студенти спеціалізації “Видовищно-театралізовані заходи” Назарець А. та Обух Я. У ході творчого звіту використано відеопрезентації та світлові ефекти.

Режисер концерту — Семенків І. А., ведучі — Хлівнюк В. та Гуменюк С.

Захід сприяв національно-патріотичному та професійному вихованню, удосконаленню виконавської майстерності. 

До ювілею автора

музики українського славеля

Мистецька година до 200-річчя

від дня народження М. Вербицького

 

До ювілею автора музики українського славеля


17 березня в рамках студентського об’єднання «Музична вітальня» (керівник Ольга Мартинюк) відбулася культурно-мистецька зустріч «До ювілею автора музики українського славеля» з нагоди 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ої річниці першого публічного виконання національного гімну України. У мистецькій годині взяли участь народна академічна хорова капела «Гомін» (керівник Ольга Боднар), активні учасники «Музичної вітальні» (Уляна Гасюк, Анастасія Белінська, Костянтин Тимошенко), а також гості коледжу – народна дитяча юнацька хорова капела «Журавлик» (керівник Іван Нетеча).

Мистецька зустріч була умовно поділена на дві частини – перша присвячена автору гімну Михайлу Вербицькому. Саме тому активні учасники «Музичної вітальні» підготували розгорнуте досьє з відео презентацією про автора славеля, прозвучали менш відомі духовні твори М. Вербицького «Отче наш» та «Хваліте Господа з небес», а також фрагмент «Заповіту» на вірші Т.Шевченка.

Друга частина зустрічі була присвячена українським славелям. Прозвучав духовний гімн України на слова О. Кониського, музика М. Лисенка «Молитва за України» у виконанні хорової капели «Журавлик». Але все ж основну роль відігравав, звичайно, Державний Гімн України «Ще не вмерла України», адже саме він утверджує усталене традицією почуття єдності і самобутності народу. Це ті слова та музика, які спонукають кожного з нас підніматис

Життя на барикадах поезії

Година художнього слова

до 85-річчя від дня народження Ліни Костенко

 

Життя на барикадах поезії

13 березня студенти спеціальності «Бібліотечна справа» О.Слива, А.Цимбалюк, К.Вершигора, Т.Ситник спільно з працівниками Кам’янець-Подільської центральної районної бібліотеки провели для учнів Кам’янець-Подільської ЗОШ І-ІІ ст. № 1 годину художнього слова «Життя на барикадах поезії», присвячену 85-річчю від дня народження Л.Костенко. Старшокласники з цікавістю прослухали вірші, написані поетесою в різні часи її творчої діяльності. 

Захід завершився на патріотичній ноті, віршами Л.Костенко про нинішні воєнні дії на Донбасі «Болить мені… ти знаєш як болить?»

Скрипкове дерево роду

Концерт-присвята до 200-річчя Т.Шевченка

у виконанні Кирила Стеценка

 

Скрипкове дерево роду

 

12 березня в рамках «Музичної вітальні» (керівник Ольга Мартинюк) відбулася творча зустріч з відомим музикантом, скрипалем, заслуженим артистом України Кирилом Стеценком.

Внук відомого українського композитора ХХ століття Кирила Григоровича Стеценка завітав до нашого міста з концертом-присвятою до 200-річчя Т.Шевченка «Скрипкове дерево роду», на якому разом з Наталею Строчан (фортепіано), дипломанткою міжнародних конкурсів виконав шедеври українських композиторів ХІХ-ХХ століття, а також власні обробки відомих творів. Звернув увагу Кирило Стеценко і на цьогорічний ювілей автора українського національного гімну Михайла Вербицького, і, власне, самого гімну, тому виконав цікаву  інтерпретацію українських славелів на скрипці, чим безмежно вразив глядачів. Загалом концерт прийшов на одному диханні. Між виконанням творів Кирило Вадимович спілкувався з публікою, ділився власним досвідом і планами на майбутнє і, звичайно, вражав виконавською майстерністю.

За традицією «Музичної вітальні» відбулося бесіда за чашкою чаю між гостями та активним учасниками вітальні. Кирило Вадимович розповів, що зіграв понад дві тисячі сольних концертів в Україні, Росії, США, Канаді, Бельгії, Австрії, Португалії, Угорщині та країнах Середньої Азії, активно розвиває творчі принципи Б. Которовича, Л. Когана, В. Климова, Ю. Янкелевича, В. Стеценка – своїх наставників у Київській і Московській консерваторії.

Перемога в міській олімпіаді 

 

Перемога в міській олімпіаді

11 березня відбулася міська олімпіада з основ інформатики, в якій Діана Вергун, студентка-першокурсниця, спеціалізації «Кіно- , фото-, відео справа» здобула ІІІ місце.

До олімпіади студентку підготувала Деркач Людмила Сергіївна, голова циклової комісії гуманітарних дисциплін. 

Щиро вітаємо Діану з перемогою!

 • 10-03-2015, 11:53
 • 953
 • 0

Атестація – оцінка професійної діяльності педагога

Курси підвищення кваліфікації


Атестація – оцінка професійної діяльності педагога

10-14 березня, в рамках підготовки викладачів до чергової атестації, відбулись курси підвищення кваліфікації за участю викладача Інституту післядипломної освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв – Кузнецової І.В., кандидата філософських наук, доцента, вченого секретаря.

Слухачами курсу стали 26 педагогів, концертмейстерів та працівників коледжу. Програма курсу розрахована на 72 години, з них - 12 год. - теоретичний курс, решта - практичні заняття, тренінги, заняття в майстер-класах та самостійна робота над розробкою творчих проектів. 

Освоєння програми передбачало підвищення ключових компетенцій в галузі культури, педагогічного менеджменту, ознайомлення з методичними засобами творчої діяльності та впровадження інноваційних технологій в навчальний процес вищих навчальних закладів культури І-ІІ рівнів акредитації. Після закінчення занять слухачі захистили творчі проекти на самостійно обрану тему. 

В байках і ліриці живе його душа

Обласний конкурс читців, присвячений

188-й річниці від дня народження

Леоніда Глібова

 

В байках і ліриці живе його душа

5 березня у смт. Чорний Острів Хмельницького району Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва було організовано літературно-мистецьке свято «Дух генія вита Подільським краєм», присвячене 188-й річниці з дня народження видатного українського поета-байкаря Леоніда Івановича Глібов. Свято розпочалося з урочистого відкриття та покладання квітів до погруддя видатного українського байкаря на площі перед Чорноострівським НВК.

В рамках свята у Хмельницькій центральній районній бібліотеці учасникам та гостям заходу було презентовано книжково-ілюстративну виставку «В байках і ліриці живе його душа», а також всі учасники конкурсу відвідали літературно-краєзнавчий музей Леоніда Глібова.

Опівдні стартував обласний конкурс читців імені Леоніда Глібова. Протягом кількох годин 85 учасників у трьох вікових категоріях боролися за першість у майстерності володіння художнім словом. Дійство завершилося концертною програмою, яку презентували учні Чорноострівської музичної школи та церемонією нагородження переможців, Гран-прі конкурсу виборов студент нашого коледжу Андрій Веренчук. Переможці конкурсу були нагороджені дипломами, отримали грошові премії, виділені народним депутатом України Сергієм Лабазюком, пам’ятні подарунки, а також іменні подяки за участь та перемогу у конкурсі.

В конкурсі взяли участь студенти третього курсу спеціалізації ВТЗ, які показали журі та глядачам  к

Монологи із зали  очікувань...

Академічний показ

 

Монологи із зали очікувань...

Схвильований, пульсуючий перон. Чекаючі обличчя. Розгублені і тривожні  погляди пасажирів з  табличками в руках, на яких волали  бажання  людей  зустріти: «Людяність»,  «Повагу»,  «Співчуття», «Розуміння», «Віру», «Надію»,  «Доброзичливість», «Любов».

Саме так почався академічний показ з Режисури театралізованих заходів та Основ акторської майстерності студенів 350-тої групи спеціальності «Народна художня творчість», спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» «Монологи із зали очікувань».

А далі… далі  почалась сповідь переживань, вражень, роздумів, надій, мрій і сподівань через призму монологів:

 Трандалєва з п’єси Івана Карпенка-Карого  «Мартин Боруля» - у виконанні  Юрія Ружицького;

 Ольги Франко з п’єси  Тетяни Іващенко  «Таїна буття» - у виконанні Ольги Костей;

 Жінки в білому із вистави Павла Ар’є «Кольори» - у виконанні  Олександри Хітрової;

 Яни, з інтерв’ю-монологів  Дмитра  Левицького «Як твоя мама заробляє гроші?» - у виконанні  Ольги Степанець;

 Жені із моно-вистави Юлії Іонушайте «Я солдат, мама!» - у виконанні  Андрія Веренчука;

 Каті із вистави Ярослава Верещака «Стефко продався мормонам» - у виконанні Анастасії Молофій;

 Тараса Бульби з однойменної повісті Миколи Гоголя – у виконанні Костянтина Тимошенка;

 Безхатченка, за статтею Джорджа Карліна – у виконанні  Дмитра Пшечука.

Вистава закінчилась, а глядачі  не спішили покидати актову залу, де ще витали емоції, переживання і надії…  Сту

 • 4-03-2015, 11:49
 • 871
 • 0

Правила поведінки під час виникнення

надзвичайних ситуацій

Навчання з цивільного захисту

 

Правила поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій

березня 2015 р. відбулися навчання студентів, викладачів та співробітників коледжу з цивільного захисту. 

Працівники 2ДПРЗ ГУДСНС України у Хмельницькій області Шиманський В. О., фахівець з планування та контролю, капітан служби цивільного захисту та Савінський В. Ю., фахівець з ресурсного забезпечення, капітан служби цивільного захисту, проінформували учасників заходу про порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування, інших небезпек; познайомили із заходами безпеки у разі виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб, поведінка яких викликає підозру, а також з правилами поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Свої виступи вони доповнили відеопрезентаціями та продемонстрували відеофільм “Небезпечні знахідки”.

 

Провесінь приносить знову перемогу

 Всеукраїнський фестиваль-конкурс


“Провесінь” приносить знову перемогу

1 березня у м. Кіровограді відбувся ХХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах “Провесінь”.

Студент коледжу Кирилов Віктор здобув перемогу (ІІ місце) у номінації “Балалайка” та нагороджений дипломом ІІ ступеня. 

Завдячуючи професійній майстерності викладача Грек С.П. та концертмейстера Сироти О.М., наш переможець досяг високих успіхів.

 • 28-02-2015, 10:28
 • 857
 • 0

Навчально-екзаменаційна сесія

спеціальність "Документознавство та інформаційна діяльність"

та спеціальність «Театральне мистецтво»

  

Навчально-екзаменаційна сесія

З 09.02.2015 р. по 28.02.2015 р. відбулася навчально-екзаменаційна сесія студентів заочної форми навчання  ІV-V курсів  спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність», та ІІІ курсу «Театральне мистецтво».

В навчально-екзаменаційній сесії спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність», взяли участь представники професорсько-викладацького складу Академії: Петрова Л.Г., професор, Добровольська В.В., доцент, Збанацька О.М., доцент,  Григор’єв В.І., доцент, Боряк Т.Г., доцент, Петрова М.В., доцент Коваленко О.М.,доцент та спеціальності «Театральне мистецтво»: Шлемко О.Д., професор, Толубко В.О., професор, Погребняк Г.П., професор та  Бєлєванцев А.В., заслужений діяч мистецтв України, виконуючий обов’язки директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.

Сесія пройшла організовано, згідно затверджених розкладів занять. Всі студенти виконали  контрольні роботи, склали екзамени та заліки. 

За результатами сесії високий рівень знань показали студенти спеціальності “Документознавство та інформаційна діяльність»: Артьомова Т.,  Галка М., Кукурудза М., Мойсієнко О