Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2018 (7)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Липень 2018 (6)
Червень 2018 (12)
Корисні посилання

Великий обсерватор життя

Літературна година

 

Великий обсерватор життя

12 жовтня 2015 року відбулася літературна година “Великий обсерватор життя” до 170-річчя від дня народження українського драматурга, театрального діяча І.Карпенка-Карого. Організатори заходу — Богуцька Н.С., Чорна Н.П., Семенків І.А., викладачі гуманітарних та режисерських дисциплін. Чубар Іванна (14 гр.) - ведуча заходу. В ході літературної години студенти дізналися про життя та творчість письменника, переглядаючи відеоматеріали та презентації. Студенти Кавуля Марія, Струк Катерина, Годнюк Іванна (118 гр.),  Польнюк Катерина (14 гр.), Ільєва Оксана (150 гр.) ознайомили глядачів із художніми творами та театральною діяльністю драматурга. У виконанні студентів 350 групи було інсценізовано уривок із п’єси «Безталанна» (Зелінська Аліна, Гуменюк Сергій, Клімов Олег, Ковалишин Ростислав). Також студенти мали можливість переглянути фрагменти із фільму «Мартин Боруля» та тематичну поличку “Віддав себе я праці без вагань”, огляд якої провели студенти 350 групи Поян Анастасія та Думанська Юлія. 

Захід сприяв національно-патріотичному вихованню студентів та закріпленню їх знань з української літератури.

Феєрія краси, грації, фантазії…

урочистості та конкурси до Дня художника

 

Феєрія краси, грації, фантазії…

Цими днями в художньому корпусі  коледжу  вирувало справжнє свято, де панували чисті почуття любові  до прекрасного, вічного й мудрого. Поруч були герої казкового світу, світу видумки, польоту фантазії та звичайних добрих студентських витівок і вибриків.

Фотосесії улюблених казкових героїв, конкурси плакатів різної тематики та уподобань, конкурси  на кращий костюм та його творче обґрунтування, конкурси вінкоплетень з використанням  дарів поля, саду, лісу, конкурси об'ємної пластики… Конкурси… конкурси… конкурси…

Ведучі свята у костюмах казкових персонажів  (Анастасія  Чалишева і Анастасія Столярчук) знайшли вишукані слова привітань з Днем художника для студентів, наставників, гостей,  друзів та випускників, які за доброю традицією зібрались на зустріч.

Поважне журі нагородило учасників конкурсів у різних номінаціях відповідно до «Положення про проведення конкурсів». Голова журі, заступник директора з навчальної роботи, Червінська І.Є. привітала щиросердечно учасників, їх наставників-викладачів  та гостей зі справжнім святом майбутніх майстрів пензля та декоративно-прикладного мистецтва.

Студенти випускного курсу традиційно прийняли до мистецької родини першокурсників. На святі панувала атмосфера родинного затишку, світлого гумору та  любові до рідного навчального закладу, до краси, до поезії та обраного фаху.

Саме так кожного року святкують День художника у нашому закладі. Тож нехай любов, здоров’я, щастя та добро завжди будуть поруч з вами, шановні творці прекрасного.

 • 08-10-2015, 14:21
 • 571
 • 0

Очільники культури навчалися

та обмінювалися досвідом

Екскурсія-знайомство з роботою коледжу

 

Очільники культури навчалися та обмінювалися досвідом


8 жовтня на базі закладів культури міста відбулись практичні заняття тематичного семінару «Актуальні питання діяльності закладів культури області». Семінар організований управлінням культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації, а також фахівцями обласного Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації. Участь у навчанні взяли начальники відділів та управлінь культури з усіх міст та районів Хмельниччини. 

В рамках проведення практичних занять на базі культурно-мистецьких закладів міста, учасники семінару відвідали коледж, познайомилися з його навчально-виховною діяльністю та матеріально-технічною базою.

Фортепіанний дует «Гармонія»

Концертна програма до Міжнародного дня музики

 

07 жовтня відбувся концерт у виконанні викладачів циклової комісії фортепіано та концертмейстерства Оксани Воробйової та Олега Котюка, лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів, який вони приурочили до Міжнародного дня музики.

Високопрофесійне виконання фортепіанним дуетом «Гармонія» музичних творів українських та зарубіжних композиторів вдало доповнювала цікавими повідомленнями про виникнення свята, особливості звучання різних музичних інструментів та історії написання музичних творів Лариса Мечак, ведуча концертної програми, викладач циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін. 

На заході були присутні вчителі та учні початкових мистецьких закладів міста. Глядацька зала гучними оплесками зустрічала кожен музичний твір. Студенти мистецьких спеціальностей мали добру нагоду не тільки поринути у багатогранний світ музики, але і познайомитися із високою виконавською майстерністю своїх творчих педагогів. На завершення заходу директор коледжу Нижник Сергій Володимирович подякував дуету та ведучій за високопрофесійний захід, закликав студентів творчо працювати і шліфувати свій талант.

 • 05-10-2015, 14:30
 • 790
 • 0

Історія коледжу у документальних джерелах

Презентація довідково-бібліографічного виданя

 

Історія коледжу у документальних джерелах


В рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек відбулася презентація другого випуску довідково-бібліографічного видання «Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв: історія і сучасність”, підготовленого викладачами циклової комісії бібліотечних дисциплін та працівниками бібліотеки до 85-річного ювілею коледжу.

У довідково-бібліографічному виданні зібрано матеріали про  історію  та сучасний стан навчального закладу, інформацію про творчі здобутки викладачів і випускників коледжу. Представлені документальні джерела (публікації з періодичних видань та інтернет-ресурсів, матеріали науково-практичних конференцій і семінарів, програми концертів, конкурсів, фестивалів) зберігаються у фондах музею історії коледжу. Видання розраховане на краєзнавців, бібліотечних працівників, фахівців у галузі культури, освіти, мистецтва для науково-дослідної, методичної, педагогічної та навчально-виховної діяльності. Викладачі, студенти, випускники навчального закладу, всі, кого доля поєднала з Кам’янець-Подільським коледжем культури і мистецтв, знайдуть інформацію про минуле та сучасні досягнення коледжу. 

Видання було презентовано на засіданні голів циклових комісій, спільному засіданні ради з організаційно-виховної роботи та методоб’єднанні кураторів груп та для директорів обласних бібліотечних установ під час проведення Форуму бібліотекарів Хмельниччини. В музеї коледжу з ним познайомились студенти спеціальності «Бібліотечна справа» та «Народна художня творчість». З цікавістю гортав сторінки видання випускник навчального закладу (1960 р.) Козляковський П.А., який відвідав рідну Альма-матір через довгих 55 років. 

В одному імені – навчитель і наставник

Концертна програма до Дня працівників освіти

                                                     

В одному імені – навчитель і наставник

02 жовтня в актовій залі коледжу студенти четвертого курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» провели церемонію вручення премії «Викладач року», приурочену Дню працівників освіти. Почесними гостями заходу стали викладачі-ветерани – Швець М.Д., Лис Н.П., Комаринський А.Г. та Філонов В.О.

Ведучими довго трималась інтрига кого ж буде нагороджено, натомість лунали вітання усім викладачам і цікаві номери від вдячних вихованців. Студенти режисерської та хореографічної спеціальності підготували тематичні та гумористичні номери, у яких підносили викладача на п’єдестал пошани, показували, що він все вміє, все може, усього навчить. Продемонстрували це студенти 4235 групи спеціалізації ВТЗ; Дудко О., Дудко С., Тирчик П., Гнатовська А. (34 гр.); комік-гурт «Смайлик» у складі Підгурської Н., Ковалишена Р., Зелінської А., Кравчук О., Дудко І., Гуменюка С., Драгомерецького С., Клімова О. (350 гр.). Музичні номери прозвучати у виконанні студентів Підгорної Ю.,  Гаджули О., Осатюка І.  (418 гр.), Мазура Н., Стояновського А., Кирилова В. (4235 гр.), Ширяєвої Ю. (118 гр.), Кохана Б. (218 гр.) та викладачів Боднар О. і  Сироти О. Вручення нагород розпочали з ветеранів педагогічної ниви. Далі за рішенням «високого» журі кожна циклова комісія отримала свою премію, аплодисменти і квіти.

Захід підготували і провели студенти IV курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Веренчук А., Костей О., Молофій А., Пшечук Д., Ружицький Ю., Степанець О., Тимошенко К., Хітрова О. (4235 гр.). Це була творча робота до державного екзамену зі спеціальності Веренчука А., який продумав сценарний хід, написав сценарій та провів церемонію разом з Хітровою О. Художній керівник курсу – Тетяна Бойчук. Звуко-музичне оформлення здійснили Форкун І.В., Саричев С.І., технічна підтримка  - студенти Козлов В. та Задойний О. (250 гр.).

 • 02-10-2015, 10:32
 • 706
 • 0

Музей – місце зустрічі ветеранів

 

Музей – місце зустрічі ветеранів

 

2 жовтня на урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти завітали ветерани – Лис Н.П., Швець М.Д., Комаринський А.Г., Філонов В.О.

Їх щиро вітали студенти та колеги-викладачі. Після концертної програми ветерани зібралися в музеї, де вони переглянули нові експозиції, персональні теки ветеранів, а також обговорили із новообраною головою ради ветеранів коледжу Тараненко П.А. основні напрямки діяльності та план роботи ветеранської організації на 2015-2016 н.р.Творчі подарунки – кам’янчанам

Участь студентів у загальноміських заходах

 

Творчі подарунки – кам’янчанам

Щороку студенти коледжу беруть активну участь у концертних програмах та інших загальноміських заходах, приурочених до державних та професійних свят.

18 вересня у міських урочистостях з нагоди професійного свята Дня рятівника та відкриття рятувальної станції в с. Устя взяли участь студенти спеціальності «Хореографія» Гладиш Р. та Коваль Д. (44 гр.).

30 вересня в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» відбувся творчий вечір Ж. Мадич, поетеси, виконавиці пісень подільських композиторів. В авторському вечорі взяли участь студенти Підгорна Ю. (418 гр.), Пуковська А., Коваль Д., Кізімір Т., Паньковська Б., Кравчук К., Самборська У., Федишина А. (44 гр.).

01 жовтня в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» відбувся тематичний вечір «Вершини життя», приурочений Дню людей похилого віку, організований територіальним центром соціального обслуговування «Надія» і Радою ветеранів міста.

В заході взяли участь студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Гаврилюк А., Задойний О., Карпенко К., Козлов В., Орлянська Ю., Прокоп’юк М., Харкавлюк А. (250 гр.), Веренчук А., Пшечук Д., Ружицький Ю., Тимошенко К. (4235 гр.), які виступили з поетичною композицією «Вони злетіли журавлями в небо» за збіркою поезій авторів-ветеранів, а також в концертній програмі взяли участь Кирилов В., Стояновський А., Мазур Н. (4235 гр.) та Городецький Н., Крачковська О., Іванов О., Тирчик П. (34 гр.), Гладиш Р. (44 гр.), Булка О., Шишко Я., Кізюн М., Конарева В.  (24 гр.).

01 жовтня в дитячому садку № 8 відбулася відкрита виховна година для дітей та батьків, в якій взяли участь Підгорна Ю. та Гаджула О. (418 гр.). 

Участь в загальноміських заходах сприяє удосконаленню професійної майстерності студентів та створенню позитивного іміджу навчального закладу.

Бібліотечна територія коледжу

Цикл заходів до Всеукраїнського дня бібліотек

 

Бібліотечна територія коледжу

Відзначаючи професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек, студенти спеціальності «Бібліотечна справа», викладачі циклової комісії бібліотечних дисциплін та працівники бібліотеки коледжу організували та провели ряд цікавих та змістовних заходів:

 

Буккросинг

Це громадський рух, який близький до флешмобу, символізує «процес звільнення книг». Людина, прочитавши книгу, залишає її у людному місці для того, щоб її міг знайти та прочитати інший.

28 вересня студенти Думанська Ю., Кізюн Ю., Поян А., Рабцун Ю., Шумеляк Р. (350 група), Абросімова Д., Шевчук Д. (250 група) організували буккросинг «Книга знаходить друзів» в мальовничих куточках міста, де люблять відпочивати кам’янчани: у сквері «Водойма» на алеї закоханих, біля лебединого озера. Сподіваємося, що книги, залишені нашими студенти, знайдуть своїх вдячних читачів і будуть тими місточками , які здружують людей, поєднують читацькі долі.

 

Бібліотечний десант

 25 і 29 вересня студенти 350 групи Думанська Ю. і Кізюн Ю. організували і провели бібліотечний десант «Читати – це круто!» - інформаційну годину для студентів творчих спеціальностей, під час якої розповіли про цікаві факти з історії книги, вразили відеопрезентацією незвичайних бібліотек світу. Акція привернула увагу студентів коледжу до питань інформаційної культури та культури читання.

 

Свято у родинному колі

30 вересня студенти спеціальності «Бібліотечна справа» та викладачі фахових дисциплін святкували професійне свято «Моя бібліотечна осінь», яке пройшло у теплій, родинній атмосфері. В читальному залі бібліотеки була оформлена книжкова виставка «Бібліотека – криниця мудрості». Її логічним доповненням була представлена Арт-територія «Ми творимо». Окрасою виставки стали композиції з кавових зерен першокурсниці Ключевської Дар’ї, а також витвори талановитих рук Гарук Оксани (150 група), Поян Насті, Рабцун Юлії, Думанської Юлії (350 група). Проникливо звучали пісні у виконанні студенток ІІ курсу Бандури Ілони і  Михайловської Інни.

З вітальним словом до присутніх звернулася Червінська І. Є., заступник директора з навчальної роботи, яка відзначила кращих студентів спеціальності «Бібліотечна справа», викладачів та працівників бібліотеки. Павлюк О. Я. від імені дирекції нагородила грамотами та дипломами переможців і учасників конкурсу професійного зростання «Запроси до серця книгу».

Під час святкування відбулася посвята першокурсників, яким випускники вручили пам’ятні сувеніри і побажали успіхів у навчанні, студентських перемог.

 • 30-09-2015, 12:58
 • 834
 • 0

Святкова зустріч

Зустріч з колективом Хмельницької обласної

універсальної наукової бібліотеки

ім. М. Островського

 

Святкова зустріч

 

30 вересня коледж зустрічав працівників Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Островського, які прибули до нашого міста на екскурсію, в рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек. Делегацію очолила директор бібліотеки Синиця Надія Миколаївна. В коледжі вони ознайомились із діяльністю музею, адже багато із них є випускниками навчального закладу, тому мали добру нагоду згадати свою юність, погортати альбоми з світлинами, познайомитись із персональними теками викладачів-ветеранів, знаменитих випускників спеціальності та тематичною музейною експозицією «70 бібліотечних вереснів», приурочену ювілею циклової комісії.

Спілкування продовжилось у бібліотеці коледжу, під час якого Надія Миколаївна від імені регіонального представництва Української Бібліотечної Асоціації вручила грамоту колективу циклової комісії бібліотечних дисциплін та подарувала бібліотеці коледжу підбірку друкованої продукції ОУНБ ім. М. Островського. Директор коледжу Нижник Сергій Володимирович подякував обласній бібліотеці за тісну співпрацю з підготовки бібліотечних фахівців та потужну інформаційну підтримку навчально-виховного процесу, вручив їм лист-подяку та привітав усіх з професійним святом.

 

 • 29-09-2015, 12:23
 • 767
 • 0

Вчимося створювати музейні експозиції

Заняття на базі музею


Вчимося створювати музейні експозиції


Сьогодні одним із пріоритетних завдань закладів культури є створення на їх базі музеїв, музейних куточків та експозицій, адже сучасний заклад культури – це не тільки місце, де змістовно можна провести вільний час, але і місце, в якому збираються та презентуються відомості з історії рідного краю, міста чи села, ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці, трудові династії та знаменитих земляків. Тому студенти-випускники коледжу, майбутні фахівці культурно-мистецької галузі  повинні володіти цими знаннями та навичками. 

Музей коледжу є для них творчою майстернею, в якій вони знайомляться з методикою організації діяльності музею, створенням музейних експозицій, змістом культурно-просвітницьких заходів. В цьому році на базі музею уже проведено заняття  з «Соціальних комунікацій» (Никитюк С.С.);  «Організації та методики культурно-дозвіллєвої діяльності» (Ляшук Т.Є.); «Менеджменту соціально-культурної сфери» (Павлюк О.Я.); «Навчальної практики» (Булаєнко В.О.). 

 

Бабин Яр: знати, щоб пам’ятати

Година історичної правди

 

Бабин Яр: знати, щоб пам’ятати

29 вересня для студентів першого та другого курсів було проведено годину історичної правди «Бабин Яр: знати щоб пам’ятати», приурочену 74-ій річниці від дня масових розстрілів євреїв у Бабиному Яру. Організатор заходу - Розумовська Р.М., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін.

В програмі заходу - повідомлення студентів 250 групи ( Абросімова Д.,  Боінчан А., Бондарчук Л., Задойний О., Карпенко К., Козлов В., Михайловська І., Орлянська Ю., Харкавлюк А.) про  суть трагедії Бабиного Яру, її вплив на долю людства та формування історичної пам'яті сучасників,  викриття людиноненависницької політи­ки нацизму; перегляд відеофільмів та читання поезій, присвячених цим трагічним подіям. Вдало доповнив захід огляд тематичної полички «Трагедія і пам'ять Бабиного Яру» , яку підготували працівники бібліотеки (Осадчук Л.А. , Владика Л.І.). Пам'ять про загиблих  у Бабиному Яру  присутні вшанували хвилиною мовчання.  

Захід сприяв національно-патріотичному вихованню,  закріпленню знань студентів з  історії України та формуванню у них усвідомлення того, що мир, життя і злаго­да між людьми — найвищі на землі цінності. 

 • 28-09-2015, 10:03
 • 868
 • 0

Зустріч через довгих 55 років

Випускник коледжу – наш гість

 

Зустріч через довгих 55 років


28 вересня коледж відвідав Козляковський Петро Андрійович випускник 1960 року, сьогодні – кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України, автор багаточисельних навчальних видань з психології, релігієзнавства, етики та юридичної психології.

Впродовж дня відбулися теплі зустрічі з директором Нижником С.В., студентами, викладачами та знайомство з навчальними корпусами і гуртожитком. Але найбільше часу  Петро Андрійович провів у музеї коледжу, в якому познайомився з історією навчального закладу, переглянув персональні теки про викладачів-ветеранів та ювілейні тематичні експозиції. Гортаючи альбоми зі світлинами, знайшов своє фото та однокурсників, що дуже зворушило його та  викликало багато спогадів, серед яких цікаві факти з організації навчально-виховного процесу, участь у конкурсах, фестивалях та діяльність талановитих викладачів і студентів, які стануть доповненням до літопису навчального закладу.

На завершення зустрічі Петро Андрійович подарував коледжу підбірку своїх навчальних, наукових видань, фотографії студентських років та залишив у книзі відгуків згадку про тих, хто навчав його та слова вдячності рідній Альма-матір, до якої він знову повернувся через довгих 55 років.

«Народні наспіви»

Виставка авторських робіт Кубай Л. В.

 

«Народні наспіви»

28-го вересня відбулась презентація виставки «Народні наспіви» авторських робіт Кубай Людмили Василівни. Виставка крокує по Україні (Київ, Житомир, Вінниця, Хмельницький). В коледжі вона буде експонуватися з 28 вересня по 9 жовтня.

Творчі роботи представленні в таких техніках: живопис, гобелен (вибивка).

Кубай Людмила народилася на Львівщині, навчалась в Вижниці в ВУПМ, Москві - МЗНУМ, Києві - КНУКІМ. Працює в Києві 3 1979 р., має 14 всеукраїнських і 13 персональних виставок. Викладач Київської дитячої академії мистецтв. Член КНСХУ. Багато робіт знаходиться в колекціях в Україні та за кордоном. В список робіт представлених на виставці «Народні наспіви» входять картини виконані в техніці олійний живопис на теми: народні ремесла, народні свята, народні пісні, а також гобелени на теми: природи, життя, любові, всесвіту з використанням символіки українського народного мистецтва. Художниця працює ще в таких техніках: батік, витинанка, вишивка.

В гобелени, виконані в техніці вибивка, вкладена символіка, яка прийшла до нас з глибин українського народного мистецтва.

«Цикл живописних картин «народні ремесла» - це не просто оспівування краси праці, а й спроба осягнути сутність ключових професій, створ

Незвичайна мандрівка,

або пригоди Фортуната і Лялі

Благодійна вистава

 

Незвичайна мандрівка, або пригоди Фортуната і Лялі

27 вересня в концертній залі коледжу відбулася благодійна акція – вистава для дітей «Незвичайна мандрівка, або пригоди Фортуната і Лялі», яку було організовано разом з волонтерами м. Кам’янця-Подільського. На захід були запрошені вихованці дитячих дошкільних навчальних закладів, молодші школярі та діти учасників АТО.      

Під час вистави юні глядачі разом з головними героями подорожували та допомагали долати перешкоди. Діти з великим задоволенням відповідали на запитання, відгадували загадки та повторювали таночок літачка разом з акторами. У залі панувала атмосфера дружби, радості та піднесення. Публіка найбільш гучно реагувала на театральні ефекти: коли падав сніг, летіли бризки води, пурхали метелики.

Дійство підготували студенти IV курсу циклової комісії видовищно-театралізованих заходів, це водночас творча робота до державного екзамену зі спеціальності студентки Степанець О., яка виконувала роль черепашки Лялі. Їй допомагали однокурсники Пшечук Д. (кіт Фортунат) та Веренчук А., Костей О., Молофій А., Ружицький Ю., Тимошенко К., Хітрова О. (художній керівник курсу – Бойчук Т. В.). На закінчення вистави діти мали змогу ближче познайомитись з ляльками та сфотографувались на пам'ять.

Кошти, вручені за квитки у сумі 1072 грн., буде передано волонтерами на потреби воїнів АТО. Студенти коледжу і надалі готові брати участь у благодійних виступах.

Поетичні грані Ніни Латюк

Презентація книги

 

Поетичні грані Ніни Латюк 

25 вересня в читальному залі бібліотеки відбулося відкрите засідання клубу любителів поезії «Душі криниця», який упродовж багатьох років об’єднує любителів поетичного слова та талановитих студентів,  які роблять перші спроби створювати власні вірші. Саме з цієї події у коледжі розпочався цикл заходів до Всеукраїнського дня бібліотек. 

У вступному слові керівник клубу, бібліотекар Леся Іванівна Владика, окреслила план роботи клубу та представила його учасникам збірку поезій завідувача відділенням Ніни Іванівни Латюк, яка носить символічну назву «Босоніж по стерні». Під час презентації студенти спеціальності «Бібліотечна справа» (І.Михайловська, І.Бандура, А.Поян, Ю.Рабцун, О.Андрухова) познайомили присутніх з поезією Н.Латюк, представили відеопрезентацію та провели огляд тематичної полички «Я на крилах поезії в небо злітаю» про творчий доробок авторки. Ніна Іванівна продекламувала найулюбленіші поезії, поділилася своїми враженнями про їх написання, відповіла на багаточисельні запитання студентів та подарувала бібліотеці коледжу збірку поезій. На завершення зустрічі директор коледжу С.В.Нижник відзначив, що вихід у світ поетичної збірки Н.Латюк стало визначною культурно-мистецькою подією для всіх шанувальників поезії не лише для нашого навчального закладу, але й для всієї творчої інтелігенції міста. 

Бібліотек@ - діалог, культура, мир

Участь у ярмарку бібліотечних інновацій

 

 Бібліотек@ - діалог, культура, мир

24 вересня у м. Хмельницький  відбувся VII обласний Форум бібліотекарів Хмельниччини «Бібліотек@ - діалог, культура, мир». У форумі взяли участь викладачі циклової комісії біблотечних дисциплін — Булаєнко В.О., Никитюк С.С., Павлюк О.Я., студенти 350 групи та II курсу заочної форми навчання спеціальності «Бібліотечна справа».

На Форумі виступили Синиця Н.М., директор Хмельницької ОУНБ, Трунова І.М., начальник управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації та  Граділь В.В.,  начальник відділу охорони культурної спадщини, національностей та релігій  управління культури.

У рамках Форуму був проведений «Інноваційний ярмарок соціальних ініціатив», де  бібліотеки кожного району представляли інноваційні проекти, над якими працювали та впроваджують в життя. Нас найбільше зацікавили презентації Хмельницького PR-офісу сучасних бібліотек, проекти Кам`янець-Подільських РЦБС та МЦБС, Красилівської, Волочиської, Городоцької ЦБС. На особливу увагу заслуговує експозиція Хмельницької обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка, на якій вона представила дитячі роботи, головоломки, ігри, новий проект - студію розвитку та дозвілля «Мері Поппінс», а також відеопроект «Пройди рідним краєм разом з бібліотекою», який представила  Крисилівська ЦРБ, вона ж і стала  переможцем ярмарку бібліотечних інновацій.

Студенти побували на екскурсії в Хмельницькій ОУНБ ім. М. Островського,  під час якої познайомилися з роботою  всіх її  структурних підрозділів. На завершення зустрічі працівники бібліотеки влаштували фуршетний стіл і привітали нас з  Всеукраїнським днем бібліотек.

Наступна екскурсія пройшла у Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка. Хоча ми вже дорослі, але атмосфера, яка панує у бібліотеці, примусила нас відчути себе дітьми.

Пізнаємо майбутню професію

Заняття-екскурсія

 

Пізнаємо майбутню професію

23 вересня для студентів випускних курсів спеціальності «Народна художня творчість» викладачами культурологічних дисциплін Ляшук Т. Є., Яворницькою Н. О., Григорків Л. А.  проведено заняття-екскурсія на базі районного центру культури і мистецтв «Розмай». 

Директор РЦКіМ «Розмай» Володимир Олександрович Кусік познайомив студентів з організацією і змістом роботи закладу, його функціями, методичною, культурно-просвітницькою діяльністю. Студенти детально вивчили роботу методичного кабінету, хореографічної студії та студії звукозапису, побували у глядацькому і конференційному залах, поспілкувалися із працівниками – випускниками коледжу.