Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2018 (7)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Липень 2018 (6)
Червень 2018 (12)
Корисні посилання

Перші успіхи

Академпоказ студентів-заочників

 

Перші успіхи

23 вересня відбувся академічний показ студентів ІІ курсу заочної форми навчання з режисури та майстерності актора. Студенти-заочники продемонстрували володіння сценічною дією в етюдах на прості фізичні дії, розуміння емоційних завдань в складних психологічних етюдах, словесної дії в інсценізованих байці А. Космотенка «Техніка» та гуморесці П. Глазового «Гедзь» і пластичної виразності в інсценізації ліричної пісні «Мальви» та жартівливої пісні «Лісапет». Досягнути певної сценічної атмосфери допомогла вдало підібрана музика звукорежисером Ігорем Форкуном. А здійснити свої перші задуми студентам допомогла художній керівник курсу Людмила Сергіївна Казимирчук.

Учасник Дністровсько-Подільської

січі – студент коледжу

Всеукраїнський фестиваль кінно-

трюкового мистецтва

 

Учасник Дністровсько-Подільської січі – студент коледжу

19-20 вересня в с. Ісаківці Кам’янець-Подільського району відбувся 2-й Всеукраїнський фестиваль кінно-трюкового мистецтва, присвячений пам’яті гетьмана Петра Сагайдачного. В програмі фестивалю – кінні перегони на віжках, виступи кінних каскадерів, козацьке вогняне шоу «Полум’я віків», показові виступи кінного театру «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії, демонстрування елементів козацької джегитівки, розваги та інші цікаві конкурси.

Олексій Клевицький, студент ІІ курсу спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» є активним учасником Дністровсько-Подільської січі. На цьогорічних змаганнях він зайняв ІІІ місце серед хлопців старшої групи.

Директор коледжу Нижник Сергій Володимирович відгукнувся на запрошення Олексія, відвідав фестиваль та радів переможним успіхам свого вихованця.

Наш день українського кіно

Мистецька година


Наш день українського кіно

11 вересня 2015 року, коли кіномистецький світ України відзначив професійне свято, студенти випускного курсу спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа» влаштували «Мистецьку гостину». В програмі заходу: цікаві інформаційні повідомлення про світове екранне мистецтво; перегляд відеосюжетів про творчу діяльність майстра українського поетичного кіно О. П. Довженка та презентація курсової роботи студентки 467 групи Іванішеної Анастасії «Планета кіно», під час якої Настя щедро поділилась своїми враженнями від роботи та професійними секретами, які вона відкрила для себе в процесі створення сюжету, побудованого на документальних фактах історії спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправи».

Учасники Олімпійських ігор – наші земляки

Олімпійський урок

 

Учасники Олімпійських ігор – наші земляки

10 вересня проведено олімпійський урок для студентів на тему: «Учасники Олімпійських ігор – наші земляки». Організатори заходу – Гнатюк І.Д., керівник фізичного виховання та Шульс В.Я., викладач фізвиховання.

Викладачі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Боднар Аліна Олександрівна – к.м.с. з легкої атлетики та Ротар Олександр Васильович – к.м.с. з легкої атлетики вдало поєднали лекційний матеріал з показом відеоматеріалів про історію Олімпійських ігор (від древньої Греції до сучасних ігор). 

Після лекції були проведені тестові завдання з олімпійської освіти. Переможці Гнатюк К. (313 гр.), Хітрова О., Костей О. (4235 гр.) були нагороджені книгами «Олімпійська освіта». 

Я – студент туристичного міста

Екскурсії для студентів-першокурсників

 

Я – студент туристичного міста

Знати історію краю, де ти народився – обов’язок кожної сучасної, освіченої людини. Неможливо й не знати про найпотаємніші куточки міста, в якому ти проводиш  найкращі роки свого життя – студентського, де знаходиш друзів, по-справжньому закохуєшся, і можливо, навіть залишаєшся в ньому назавжди.

9 вересня студенти коледжу взяли участь у культурно-освітній акції  «Я – студент туристичного міста», яку організувала Кам’янець-Подільська міська рада для першокурсників навчальних закладів з метою ознайомлення з історією та сучасними сторінками розвитку міста. 

Під час урочистостей студентів привітав заступник міського голови Дмитро Васильянов та відбулася презентація міського молодіжного парламенту.

Бібліотека – партнер навчального процесу

Навчальна екскурсія до Кам’янець-Подільської ЦРБ

 

Бібліотека – партнер навчального процесу

09 вересня студенти 350 групи спеціалізації "Видовищно-театралізовані заходи" під керівництвом викладача з навчальної практики Яворницької Н.О. відвідали Кам’янець-Подільської центральну районну бібліотеку, де була проведена навчальна екскурсія. Бібліотекар Воронюк Юлія Володимирівна ознайомила студентів з діяльністю книгозбірні. 

Студентів зацікавила інформація, що в цьому році 30 вересня бібліотека святкуватиме 90-річчя з дня свого заснування.

 • 01-09-2015, 15:01
 • 778
 • 0

Знайомство з нашою історією

Екскурсія для студентів-першокурсників

 

Знайомство з нашою історією


01 вересня студенти-першокурсники спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», куратор групи Семенків І.А.. відвідали музей історії коледжу, познайомилися з його експозиціями та творчими досягненнями студентів та випускників спеціалізації. Особливу зацікавленість у них викликали тематичні теки про викладачів-ветеранів, портфоліо комікс-гурту «Смайлик», грамоти, дипломи студентів-переможців конкурсів, афіші, програми творчих концертів та звітів.

Ми – нація єдина

Урочистості до Дня знань

 

Ми – нація єдина

01 вересня відбулись урочистості до Дня знань. Організатор заходу – Красілич І. М., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.

З початком навчального року студентів привітали Нижник С. В., директор коледжу, Гаврилюк П. В., заступник директора департаменту гуманітарної політики, начальник управління культури та туризму Камянець-Подільської міської ради, Павлюк О. Я., заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи та нагородили грамотами кращих студентів за підсумками 2014-2015 навчального року.

Національно-патріотичне дійство: “Ми майбутнє твоє, Україно” підготували студенти: Гаврилюк А., Карпенко К., Козлов В., Прокоп’юк М., Харковлюк А. (250 гр.) та Підгорна Ю. (418 гр.).

Для викладачів та студентів працівниками бібліотеки (Осадчук Л. А., Владика Л. І.) було презентовано книжкову виставку «Золоті ключі краю» та тематичну поличку “Фахові періодичні видання – джерело професійної компетентності”. 

Навчальний рік розпочався з години патріотичного виховання Ми – нація єдина, яку

 • 01-09-2015, 14:00
 • 716
 • 0

Міністерство культури України

оприлюднило список діячів культури,

які створюють загрозу нацбезпеці України

  Міністерство культури України оприлюднило список діячів культури, які створюють загрозу нацбезпеці України

 

Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, складає Міністерство культури України на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.
На виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України» 7 серпня 2015 року Служба безпеки України надала Міністерству культури список діячів культури, дії яких створюють загрозу національній безпеці України з 14 осіб, а саме:

 • 01-09-2015, 13:34
 • 875
 • 0

Увага! Новинка

Виставка нових надходжень 

 

Увага! Новинка 

Традиційно, до початку навчального року, бібліотека поновлює постійно діючу книжкову виставку «Увага! Новинка», яка знайомить читачів з новими надходженнями до бібліотеки. 

Запрошуємо викладачів та студентів познайомитися з новинками. 

 • 01-09-2015, 13:02
 • 1206
 • 0

Фахові періодичні видання

Огляд тематичної полиці

 

Фахові періодичні видання

1 вересня у бібліотеці коледжу відбувся огляд тематичної полиці: «Фахові періодичні видання – джерело професійної компетентності», мета якої –  сприяння плануванню навчально-виховної роботи усіма структурними підрозділами коледжу та інформування викладачів і студентів про новини культурно – мистецької галузі.

На виставці було представлено понад 30 найменувань періодичних видань, серед яких:

-Урядовий кур’єр

- Освіта

- Освіта України

- Культура і життя

 • 01-09-2015, 10:17
 • 1079
 • 0

Золоті ключі краю

Презентація книжкової виставки

 

Золоті ключі краю

01 вересня відбулася презентація книжкової виставки «Золоті ключі краю», на якій представлені документи про історію краю та творчі здобутки відомих людей Хмельниччини.

Перший розділ виставки «Хмельниччина між минулим і сучасним» розкриває історію створення Хмельницької області, її культуру, традиції, обряди та інформує про Героїв України - наших земляків.

Другий  розділ «Літературна палітра краю»  розповідає про поетів, художників, композиторів та інших відомих людей краю.

Третій розділ «Кам’янець – перлина Поділля» розкриває перед читачами чудове місто Кам’янець-Подільський з його історичними пам'ятками,  каньйоном та фортецею. Особлива увага в розділі приділяється творчим здобуткам та відзначенню 85-річного ювілею коледжу. 

Книжкова виставка покликана сприяти покращенню знань, вихованню любові до рідного краю, міста та навчального закладу.

Ми – діти України

Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів

 

Ми – діти України

25 серпня Вергун Діана, студентка 267 групи спеціалізації «Кіно-, фото-, відео справа» взяла участь у Всеукраїнському конкурсі юних фотоаматорів   «Ми – діти України» (м. Кременчук) та здобула перемоги в номінаціях: 

І місце за роботу «Посуд» в номінації «Натюрморт»

ІІІ місце за роботу «Християнин-поломник» в номінації «Портрет»

ІІ місце за роботу «Вечір на морі» в номінації «Пейзаж»

ІІ місце за роботу «Ковалі» в номінації «Жанрове фото»

 

Таланти твої, Україно!

Виставка творчих робіт до Дня Незалежності

 

Таланти твої, Україно! Таланти твої, Україно!

21 серпня 2015 року у виставковій залі по вул. Соборній відбулося відкриття виставки робіт декоративно-прикладного мистецтва «Таланти твої, Україно!». Студенти спеціальності «Декоративно-прикладного мистецтва» були активними учасниками даного мистецького заходу. Зокрема, студенти-випускники надали для експозицій творчі роботи виконані на навчальній дисципліні «Профмайстерність»у 8-му семестрі 2014-2015 н.р. (викладач Майгур Т.В.):

 Волинчук Людмила. Серія робіт «Стихії»: «Повітря», «Вогонь», «Вода», «Земля». Декоративні тарелі, розпис.

 Герасимчук Дар'я. Серія робіт «Птахи»: «Пісня ранкового птаха», «Місячна царівна», «Сонячна крапля». Декоративні тарелі, розпис.

 Іскрук Вікторія. Серія робіт «Планети»: «Місяць», «Венера», «Сонце», «Марс». Декоративні тарелі, розпис.

 Леонтюк Мар'яна. Серія робіт до новели «Аліса в країні Чудес»: «Треба правильно шукати, щоб щось знайти», «Іноді відображення в дзеркалі більш реальне, ніж сам об'єкт», «Не важливо, чому значне стало незначним. Стало і все тут!». Декоративні тарелі, розпис.

 Гаращук Олена. Серія робіт «Пори року»: «Весною все ожива, танцює і співа», «Бджоли раді цвіту, а люди літу», «Осінь іде, а за собою дощі веде», «Грудень рік кінчає, а зиму починає». Декоративні тарелі, розпис.

 Гурняк Віта. Диптих «Квітучі стяги»: «Вільне небо», «Вільна земля». Декоративні тарелі, аплікація бісером.

 Федоров Андрій. Диптих: «Кам’янець-П

 • 14-07-2015, 11:34
 • 732
 • 0

Звернення

до громадян Російської Федерації,

які проживають на території України та за її межами

 

Ми, педагогічний та студентський колективи Камянець-Подільського коледжу культури і мистецтв, звертаємося до громадян Російської Федерації, які проживають на території України та за її межами щодо об’єктивної та правдивої оцінки суспільно-політичної ситуації та перебігу сучасних подій у нашій державі. Закликаємо до взаєморозуміння, сприяння і консолідації зусиль у прогресивному русі на підтримку українського народу та запобігання агресії відносно України. Висловлюємо глибоку стурбованість ускладненням політичних відносин з Росією, нагнітанням атмосфери непорозуміння, ворожості, руйнування сусідських відносин.

Громадяни Російської Федерації та громадяни України, що розмовляють російською мовою, завжди мали і матимуть можливість спілкуватися, здобувати середню та вищу освіту, будувати кар'єру мовою, якій нададуть перевагу. Найцінніше в житті народів будь-якої національності — це мир, людське життя, дружба і взаємодопомога. Слов'янська традиція духовного зв'язку і дружби між нашими народами має бути збережена.

 • 07-07-2015, 11:07
 • 824
 • 0

«Випуск» через 50 років

 

«Випуск» через 50 років


50 років тому Любов Іванівна Цимбалюк отримувала диплом спеціаліста «Бібліотечна справа» тоді ще культосвітнього училища. Усі ці роки присвятила просвітницькій справі в ЗОШ №13, виконуючи обов’язки бібліотекаря школи. А сьогодні її внучка Анастасія Цимбалюк, продовжуючи традиції бабусі, отримала диплом молодшого спеціаліста Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв. 

 

Щасливої творчої дороги!

 • 30-06-2015, 12:28
 • 871
 • 0

З офіційним візитом

 

З офіційним візитом


30 червня під час виборів директора до навчального закладу завітали офіційні представники: Хитрук І.В. заступник голови Хмельницької обласної ради, Шишко В.М., начальник управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку Хмельницької обласної ради та начальник обласного управління культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації Трунова І.М. Під час візиту вони познайомились із матеріально-технічною базою коледжу та оглянули експозиції музею.

 • 25-06-2015, 10:01
 • 1210
 • 0

Дорога в майбуття

Урочистості з нагоди закінчення

навчання випускниками

        

Дорога в майбуття

25 червня відбулись урочистості з нагоди  Випуску 2015 – «Дорога в майбуття». Зі словами вітання до випускників звернулась Червінська І.Є., т.в.о. директора коледжу, Павлюк О.Я., заступник директора з навчально-виховної роботи, Гаврилюк П.В., начальник відділу культури департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, куратори груп Боднар О.Л., Булаєнко В.О., Рудь В.В., Манькевич Т.Б., Семенків І.А., Новіцька О.О.

В концертній програмі брали участь: Белінська Анастасія, Бударецька Юлія, Долинський Михайло, Гасюк Ульяна, Сомик Дем’ян, Яричовський Роман, Ямчук Віта, Атаманюк Назар.

Захід підготували і провели Яворницька Н.О., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін, студенти 318 групи (Котик Вікторія, Ковальчука Андрій, Веселовський Валентин, Кульчицька Тетяна, Самарук Олена, Якимчук Павло, Мостепанюк Руслана). Ведучі заходу – Хітрова Олександра та Пшечук Дмитро.