Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2018 (7)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Липень 2018 (6)
Червень 2018 (12)
Корисні посилання

Академічний показ

студентів-першокурсників спеціалізації

Видовищно-театралізовані заходи»

 

Академічний показ

23 червня відбувся черговий академічний показ з дисциплін «Режисура театралізованих заходів»  та  «Основи акторської майстерності» студентів 150 гр., спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» (художній керівник курсу  Красілич І.М.). 

Динаміка, ритм, чудова та легка атмосфера, оригінальні творчі доробки студентів подарували гарний настрій  усім присутнім.  У своїх  перших творчих роботах, а це були етюди на зовнішню характерність, музичні етюди, веселі пародії, студенти продемонстрували такі елементи сценічної дії, як спілкування, відчуття темпоритму та атмосфери, а також чудові акторські здібності. Вдало було підібрано музично-шумове оформлення. Викладачами циклової комісії було відзначено роботу таких студентів: Карпенко Катерини, Харковлюк Анастасії, Боднарчук Ліани.

«Запроси до серця книгу»: підсумки конкурсу

 

«Запроси до серця книгу»: підсумки конкурсу

У рамках відзначення 85-річного ювілею коледжу циклова комісія бібліотечних дисциплін оголосила конкурс професійного зростання «Запроси до серця книгу». Проект спрямований на формування читацької культури, стимулювання професійного розвитку, підвищенню творчого потенціалу майбутніх бібліотекарів. Студенти спеціальності «Бібліотечна справа» взяли активну участь в конкурсі, представивши власноруч створені книги.

Компетентне журі, до складу якого ввійшли Синиця Н. М., директор Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені М. Островського, Павлюк О. Я., заступник директора з навчально-виховної роботи, Никитюк С. С., голова циклової комісії бібліотечних дисциплін, куратори академічних груп Булаєнко В. О., Климчук Л. В., бібліотекар Філіпчук Т. М.,  після тривалих обговорень,   визначило  переможців. Ними стали:

І місце - Погомій Христина, студентка першого курсу за книгу «Цікава геометрія» для читачів дошкільного віку;

ІІ місце розділили Стрельчук Юлія (250 група) за збірку листів, віршів, малюнків для воїнів АТО «Україна: війна, мир і любов» і Швидюк Олена (350 група), яка створила для дітей пухнасту книжку-іграшку про веселих кошенят;

ІІІ місце вибороли випускниці Вершигора Катерина, яка власноруч виготовила книгу Л. Астрід «Карлсон, який живе на даху», оригінально прикрасивши обкладинку, і Слива Ольга (виступила в ролі укладача збірки патріотичних поезій «Повертайся живим»), а також другокурсниці Андрухова Ольга і Поян Анастасія, чиї роботи вразили професіоналізмом, акуратністю, великим бажанням показати маленьким читачам прекрасний світ українських народних казок.

Члени журі взяли до уваги думку 10-річного читача Олександра Синиці, переможця обласних конкурсів знавців української мови імені Петра Яцика та мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, якому сподобалися роботи Думанської Юліі (книга «Казочка про Фею») і Галецької Оксани (збірка віршів Юрія Тітова «Слово – зброя»).

При підведенні підсумків конкурсу чітко прослідковувалися читацькі вподобання самих учасників. Приємно вразило захоплення студенток першого курсу Замотайло Ірини і Шевчук Дар’ї творчістю сучасних українських письменників – вони представили у власному комп’ют

Подорож у яскравий світ дитинства 


Подорож у яскравий світ дитинства

18 червня о 10.00 в актовій залі коледжу відбулась лялькова вистава «Незвичайна мандрівка або пригоди Фортуната і Лялі» (практична частина екзамену з Основ акторської майстерності) студентів 350 групи (Веренчук А., Костей О., Молофій А., Пшечук Д., Ружицький Ю., Степанець О., Тимошенко К., Хітрова О.), художній керівник Т.В. Бойчук, циклова комісія «Видовищно-театралізовані заходи». Так, як вистава призначена для маленьких глядачів, до зали були запрошені діти викладачів коледжу, братики, сестрички студентів та дітки з дитячого садочка № 17, який знаходиться у Старому місті.

Глядачі поринули у яскравий світ дитинства. Веселі головні герої черепашка Ляля та кіт Фортунат відправилися разом з маленькими глядачами у кругосвітню мандрівку, де вони зустріли австралійських страуса, кенгуру та папугу, антарктичних пінгвінів, африканських аборигенів, жирафу, зебру, бегемота та лева. Пригоди, що трапились на їх шляху перевиховали вередливого та нетовариського кота і між Лялею та Фортунатом зародилася справжня дружба.

Вистава була цікавою, веселою та інтерактивною. Діти відгадували загадки, танцювали, ліпили сніговиків та допомагали проганяти страшного лева. Зала наповнилась дитячим сміхом та гамором. Позитивні емоції переповнювали і глядачів, і самих акторів.

Після закінчення незвичайної мандрівки усі бажаючі могли сфотографуватися з акторами та ляльковими героями. 

Державна підсумкова

атестація – 2015

 

Державна підсумкова атестація – 2015

З 15 по 26 червня 2015 р. у коледжі проводилась державна підсумкова атестація студентів ІІ курсів. Атестація проводилась у відповідності до “Положення про державну підсумкову атестацію студентів загальноосвітньої підготовки у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, які здійснюють підготовку фахівців на основі базової загальної середньої освіти”, наказу Міністерства освіти і науки України № 192 від 20.02.2015 р. “Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2014-2015 н. р.” та наказу № 117 від 15.05.2015 р. “Про проведення державної підсумкової атестації в коледжі”.

Державна атестація проводилась з української мови (переказ із творчим завданням), історії України (тести) та української літератури (тести). Атестація із кожного вищезазначеного предмета проводилась у відповідності до вимог та рекомендацій Міністерства освіти і науки УкраїниНавчальною частиною було складено розклад екзаменів та підготовлено необхідну документацію.

Для проведення атестації була створена державна атестаційна комісія з числа тимчасово виконуючої обов’язки директора коледжу, заступника навчально-виховної роботи, голів циклових комісій та викладача, який викладає предмет (наказ № 130 від 27.05.2015 р.) та підготовлена відповідна документація (наказ № 131 від 27.05.2015 р.).

До атестації було допущено 70 студентів. Всі студенти успішно склали атестацію. Абсолютний показник успішності — 100%. 

Високий рівень знань під час державної атестації показали студенти: Боднар В. М. (213 гр.), Смоляр М. В., Атуліна М. Б. (228 гр.), Гнатовська А. В., Головишина А. О., Городецький Н. В., Гринькевич О. В., Шимкова Н. С., Ямчук В. В. (24 гр.), Думанська Ю. В., Поян А. Є., Шумеляк Р. В., Зелінська А. В.,  Підгурська Н. М. (250 гр.), Івашова Т. І., Краєва Л. В., Підгорна А. О., Митюк І. В. (267 гр.).

Сезон прем’єр 

 

Сезон прем’єр

Державні екзамени - гаряча пора творчих ужинків на всіх спеціалізаціях, а на спеціальності «Видовищно-театралізовані заходи» - це сезон прем’єр театральних і масових вистав.

12 червня студенти-випускники заочної форми навчання винесли на суд комісії і глядачів літературно-публіцистичну виставу «Не відібрати в серця волі». В сюжеті перекинуто місток від часів Київської Русі, монголо-татарської навали, сталінських репресій до хвилюючих і драматичних подій сьогодення. В центрі – герої Майдану, герої АТО.

Наповненість епізодів виразними засобами, динамізм дій, схвильованість і активна дія учасників тримали глядачів в полоні високопатріотичних почуттів, вселили віру в єдність України, її майбутнє. Втілила цю роботу художній керівник курсу Казимирчук Л.С.

Студенти випускного курсу денної форми навчання разом зі своїм наставником Ободовським В.П. показали музичну комедію за мотивами казки Г.Х.Андерсена «Свинопас», яка була наповнена імпровізованими актуальними сценками сьогоднішнього життя. Яскраві костюми, стрімкий темпоритм дій, філігранні мізансцени, органічність, пластична рухливість, уміння доносити підтекст – все це було продемонстровано глядачу сповна і щиро оцінено посмішками та оплесками.

Студенти ІІІ курсу показали свою підсумкову роботу за семестр наймолодшому глядачу. Викладачі та жителі міста привели на лялькову виставу своїх діток та онуків. Були запрошені на виставу малята дитсадочка, що знаходиться в Старому місті. І дорослі і діти активно допомагали в подорожі коту Фортунату та черепашці Лялі, всі були залучені до дії, а після вистави ще тривала довга фотосесія з героями. Сюжет вистави написала і втілила її художній керівник 350 групи Бойчук Т.В., а декорації і ляльки допоміг зробити художник Михайлов С.Д.

Викладач сценічної мови Козак О.В. підготувала до показу із студентами-заочниками літературно-музичну композицію «Хустка тернова – завжди згадка нова», в якій поєднані ліричні поезії та оповідання, драматичні уривки із поем Т.Г.Шевченка та сучасна лірика із нотами трагедій, в якій оспівана хустка, яка жінку «прикрашає, не раз в стужу зігріває, не раз сльозу утирає, долю вдови розділяє». Запам’яталося правдиво донесене слово, глибина думки в композиції та розмаїття хусток в руках і на головах учасниць, а також в оформленні жінки-берегині.

І ще одне щемне, хвилююче дійство – карпатська казка для дорослих «Плесо лю

 • 12-06-2015, 09:48
 • 783
 • 0

У форматі конструктивного діалогу 

 

У форматі конструктивного діалогу

У червні звітували про свою діяльність циклові комісії. Звіти відбулися у форматі конструктивного діалогу, під час якого було відзначено досягнення, обговорено недоліки та визначено плани на майбутнє.

Під час звітів з нагоди 85-річного ювілею навчального закладу працівники були нагороджені грамотами, подяками та дипломами обласної ради, обласної державної адміністрації, обласного управління культури, національностей та релігій, обласної ради директорів, обласної профспілкової організації, базового індустріального коледжу, дирекцією коледжу.

 • 08-06-2015, 11:46
 • 797
 • 0

Державні екзамени – 2015

 

Державні екзамени – 2015 

З 08 по 23 червня відбулися державні екзамени, які є підсумком роботи всього педагогічного колективу. Екзамени продемонстрували рівень відповідності фахової підготовки випускників коледжу вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики молодших спеціалістів. Державні екзамени були проведені відповідно до графіка навчального процесу та затвердженого розкладу, організовані чітко, без порушень, з повним дотриманням діючих інструктивно-методичних вимог Міністерства освіти і науки України. 14 випускників коледжу денної форми навчання та 6 студентів-заочників отримали дипломи з відзнакою.  

 • 04-06-2015, 11:28
 • 908
 • 0

Зустріч через три десятиріччя

Традиційна зустріч випускників

 

Зустріч через три десятиріччя


Через 32 роки знову привела дорога в стіни рідного навчального закладу випускників 1983 року, тоді ще культурно-освітнього училища. Зібралося 13 колишніх однокурсників спеціалізацій народні інструменти, духові інструменти та режисура масових дій. З  хвилюванням заходили у знайомі аудиторії, раділи оновленню інтер’єрів, змінах, що відбулися за останні роки в коледжі, переживали щасливі хвилини зустрічі зі своїми наставниками, зокрема незмінним головою комісії народних інструментів Греком О.О., викладачем баяну Передрійом В.В.

Затрималися надовго у музеї коледжу. Заступник директора з навчально-виховної роботи Павлюк О.Я. люб’язно розповіла та із задоволенням показувала всі надбання музейної кімнати, запропонувала зробити світлину на згадку.

При спілкуванні випускники розкривали «сторінки своїх життєвих сценаріїв», згадували труднощі і казуси перших років праці на ниві культури, впізнавали себе юних у студентському альбомі, розповідали про сім’ї, дітей, а також про «корективи» та повороти у трудових біографіях. Ми дізналися, що життя примусило змінити вид діяльності Ніну Мандзюк, Катерину Болібрух, Світлану Мисюру-Поводич, Анжелу Довженко. Валентина Гах збирається відкрити власну справу, Володимир Хамардюк, в свій час будучи завідуючим районним відділом культури, прийшов також до бізнесу, Володимир Гук вже носить погони полковника міліції, активною і діяльною залишилась Оксана Варченко, яка сьогодні гордиться своїми досягненнями вчителя-методиста англійської мови.

Володимир Соловей вже 32 роки є незмінним директором Будинку культури с. Копистин Хмельницького району, Оксана Багрій після роботи в сільському  клубі вже 30 років працює інспектором Красилівського районного відділу культури. Не полишають  і до сьогодні своїх музичних інструментів Юрій Стельмах та Юрій Піскорський, які грали і раніше в професійних колективах, а Василь Громик щиро долучився до розмови по мобільному телефону, перебуваючи на концерті Кам’янець-Подільського муніципального оркестру. Він же і організував своїх однокурсників до зустрічі.

Теплими словами згадували викладачів спеціальних інструментів, фахових та суспільно-економічних дисциплін, зокрема: М.В.Тихоліза, І.І.Солов’я, Я.В.Шульса, В.І.Старого, В.П.Цикру, М.П.Ободовську, Г.І.Трофанчука, С.Г.Стадніка та інших.

Мені, як учасниці цієї зустрічі, приємно було спостерігати за збудженою метушнею та гаміром, як випускники згадували смішні ситуації, що відбувалися на парах, в гуртожитку, в студентських трудових загонах; як вони передзвонювалися із тими, хто не зміг приїхати, як вони щиро раділи, що 

Великодній дивограй – 2015 

щорічний традиційний конкурс

 

“Великодній дивограй” – 2015

У квітні-травні на комісії декоративно-прикладного мистецтва проходив щорічний традиційний конкурс «Великодній дивограй-2015». Розмаїття творчих задумів і непередбачуваних вирішень втілились у дев’яти композиціях, що виконали студенти 267 групи.

На розсуд глядачів були представлені роботи, виготовлені традиційними технічними прийомами писанкарства, зокрема, розпису, травлення і дряпання. Тут і пухнасті «Улюбленці» Кливак Юлії, і традиційні мотиви вишивки в роботі «Українські символи» Краєвої Лесі, солярні знаки в «Українських орнаментах» Саган Анни, відлуння тисячоліть у триколірному квартеті «Трипільські мотиви» Підгорної Анастасії, вишукані боги і богині: Вода, Вогонь, Повітря, Земля у серії робіт «Чотири стихії» Васілевич Діани, квіткові фантазії у «Весняній композиції» Трачківської Ілони, гламурні «божі ручки», «вазонок», «Берегиня», «грабельки» в композиції «Обереги Поділля» Івашової Тетяни та скульптурна пластика «Дивак» Мельник Марини. Найбільш оригінальною, на думку відвідувачів, була композиція «Ніч перед Різдвом» Сисюка Гліба.

Упродовж усього часу, що тривав конкурс, бажаючі мали змогу оцінити та проголосувати за представлені роботи, які найбільш вразили. Серед відвідувачів експозиції були викладачі та студенти коледжу, куратор групи М.В. Желіховська, друзі та батьки конкурсантів, а також почесні члени журі, представники адміністрації, І.Є. Червінська, О.Я. Павлюк, Н.Г. Лугачова, Н.І. Латюк та Л.А. Григоркова.

Найбільшим визнанням для кожного митця – це думка громади. Писанкарі із нетерпінням очікували результатів. І ось, нарешті, довгоочікувана мить – нагородження переможців: Сисюк Гліб (Гран-прі), Підгорна Анастасія (1 місце), Івашова Тетяна та Краєва Леся (2 місце), Кливак Юлія, Мельник Марина та Трачківська Ілона (3 місце).

Вітаємо переможців конкурсу!!! 

Чарівна галявина казок

Акція милосердя для дітей-сиріт

та дітей воїнів АТО

  

Чарівна галявина казок

31 травня та 1 червня, в рамках святкування Дня захисту дітей у місті, студенти  першого та третього курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»: Карпенко К., Прокоп’юк М., Задойний О., Войт А., Веренчук А., Костей О., Молофій А., Пшечук Д., Тимошенко К., Ружицький Ю., Хітрова О. (творчий керівник Красілич І.М., викладач циклової комісії ВТЗ) організували цікаві розважальні програми та акцію милосердя для дітей-сиріт і дітей воїнів АТО. В програмі заходу - ігри, конкурси, веселі пісні та запальні танці. Чудовий настрій, святкову атмосферу, море усмішок та позитиву подарували казкові герої усім присутнім, що завітали до міського парку атракціонів на Чарівну галявину казок. Студенти подарували хвилини радості і щастя тим, хто так цього потребує у цей складний для нашої країни час. Адже найкращий спосіб стати щасливим – це зробити щасливим  когось.

Щирі вітання литовському Укмерге

 

Щирі вітання литовському Укмерге

29-31 травня делегація нашого міста, до складу якої ввійшли студенти коледжу, вітали мешканців міста Укмерге (Литовська Республіка) з їх іменинами. Теплий прийом та європейські культурні цінності приємно вразили усіх учасників делегації.

Переймаємо досвід роботи

університетської бібліотеки

Заняття-екскурсія

 

Переймаємо досвід роботи університетської бібліотеки

27 травня група студентів заочної форми навчання спеціальності «Бібліотечна справа» з викладачами - Валентиною Булаєнко та Людмилою Климчук відвідали наукову бібліотеку Кам`янець-Подільского національного університету імені Івана Огієнка.

Розпочав захопливу екскурсію Конет Іван Михайлович – доктор фізико-математичних наук, професор, проректор з наукової роботи, який розповів студентам  історію університету,  усі тонкощі його розвитку, аж до досягнення високого статусу – національного та присмакував свою розповідь влучними жартами на футбольну тематику (адже уся Україна була напередодні  надзвичайно важливого матчу нашої збірної).

Етапи створення та життя наукової бібліотеки – від зародження до сьогодення – розкрив доктор історичних наук, професор, директор бібліотеки – Віктор Степанович Прокопчук.

Продовжила екскурсію заступник директора Людмила Резнічук. Вона провела студентів величезними просторами книгосховищ, читальних залів, абонементів, відділу комплектування та бібліографії. В черговий раз бібліотекарі мали змогу оцінити важку і надзвичайно важливу роботу своїх колег і відчути себе маленькими частинками величезної наукової роботи, яка дійсно нагадує скарбницю людського розуму.

А також студенти побували в музеї історії Кам`янець-Подільського національного університету, де завідувачка музеєм – Олександра Мітіна  познайомила із структурою музею, що складається з дев`яти експозицій, кожна з яких відображає діяльність університету у певний історичний період. Музей вражає кількістю фотографій,  нагород, медалей, кубків, наукових та творчих доробків викладачів, що пов`язали своє життя з університетом.

Користуючись нагодою колектив студентів заочного відділення, висловлює щиру подяку викладачам коледжу, які перетворили навчання студентів у цікавий, творчий та пізнавальний процес, насичений різними подорожами, екскурсіями та прогулянками, познайомили студентів із неймовірними, мальовничими, науковими та історичними куточками Поділля.

 • 22-05-2015, 14:04
 • 1056
 • 0

Крилатих вам, безмежних творчих злетів!

Побажання нашим випускникам

 

Крилатих вам, безмежних творчих злетів!

22 травня  закінчились навчальні заняття у студентів-випускників. Цьогоріч у коледжі не планувалося гучного відзначення цієї події, але у цей день студентів-випускників привітали вітальними листівками студенти перших курсів.

 

Дорогі наші випускники!

З криниці знань черпайте все життя,

Вона для вас нехай повік не обміліє.

Ми віримо в щасливе ваше майбуття,

Нехай здійсняться усі високі творчі мрії!

Педагогічний колектив коледжу

 

Минуло чотири довгих років навчання, перемог і поразок. Тепер же попереду у вас вогні інших звершень! Зовсім недавно були ви у хореографії новачками. Нехай же ваш шлях по життю світлим і легшим буде, ніж можете уявити ви. А студентські дні згадуйте частіше! Друзів, що тут придбали з роками не втрачайте, адже міцніше дружби не знайти, ніж дружба у студентські роки! Нехай оминають в житті вас образи і проблеми! Хай сонце сяє яскравіше. І новий день хай настає, щасливіший, ніж був вчора!

 

Ви дорослі, красиві, натхненні,

Кращі з кращих, на цілій Землі.

Не тримайте синицю у жмені

Хай вам щастить, випускники!

Урочистості з нагоди закінчення навчального року

у  студентів-випускників

 

Хай вам щастить, випускники!

22 травня студенти І-ІІІ курсів спеціальності «Бібліотечна справа» і викладачі фахових дисциплін зібралися, щоб підвести своєрідний підсумок навчального року. Дуже щиро і проникливо першокурсники привітали випускників із закінченням занять, подарували на згадку символічні дзвоники і різнокольорові кульки з побажаннями щасливої життєвої і професійної дороги.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Павлюк О.Я., куратор академічної групи Булаєнко В.О., вітаючи випускників з святом останнього дзвоника, акцентували увагу на важливій місії бібліотек у сучасних реаліях, висловили впевненість, що кожен з випускників коледжу буде професійно, творчо і самовіддано працювати на благо нашої Батьківщини.

Від імені третьокурсників староста групи Цимбалюк А. подякувала викладачам за знання і турботу, а першокурсників закликала добре вчитися, не витрачати даремно дорогоцінного часу і дорожити гордим званням студента коледжу культури.

 • 21-05-2015, 13:58
 • 1160
 • 0

Хорали невмирущості 

Звітний концерт викладачів та студентів

з нагоди 85-річного ювілею

 

Хорали невмирущості

21 травня у РЦКіМ “Розмай” відбувся звітний концерт викладачів та студентів Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв з нагоди 85-річного ювілею навчального закладу.

Святкову програму підготували: головний режисер (Семенків І. А.); помічник режисера (Козак О. В.); сценарно-режисерська група (Латюк Н. І., Бойчук Т. В., Красілич І. М.); художнє оформлення (Майгур Т. В., Горна Л. А., Дубінська О. В., Луць С. В., Рудь В. В.); технічне та звукове оформлення (працівники коледжу Форкун І. В., Саричев С. І. та студенти Задойний О., Козлов В. (150 гр.), Буйняк Д., Пенкальський Д. (167 гр.), Клімов О., Драгомерецький С. (250 гр.), Ружицький Ю. (350 гр.), Захарченко М. (467 гр.); відеопроектування та відеоматеріали (Василенюк В. М., Брозницький О. О.). Диктор — Веренчук А. (350 гр.).

В концерті взяли участь академічна хорова капела “Гомін”,  (керівник та диригент Боднар О. Л.), вокально-інструментальний ансамбль (керівник Тітов О. М.), ансамбль народного танцю “Подільські візерунки” (керівник Чорнобиль В. В.), оркестр народних інструментів (керівник та диригент Грек О. О.), фольклорний ансамбль “Джерело” (керівник Мечак Л. М.), ансамбль народної музики (керівник Царук О. П.), оркестр духових інструментів (керівник та диригент Остап'юк Л. М.), народний аматорський ансамбль естрадного танцю “Каскад” (керівник та постановник Кучерява О. А.), естрадний оркестр та диксиленд (керівник та диригент Ковальський Р. І.), народний аматорський інструментальний ансамбль (керівник Пшинешнюк С. С.), театр-студія “На Зарванській”.

Курсова робота як важлива складова

професійної підготовки майбутнього бібліотекаря

Захист курсових проектів

 

Курсова робота як важлива складова професійної підготовки майбутнього бібліотекаря

20 травня 2015 року студенти 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа» захистили курсові роботи з навчальної дисципліни «Обслуговування в бібліотеці». Курсова робота є важливою складовою професійної підготовки майбутнього бібліотекаря.

Згідно з «Положенням про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах України» курсова робота виконується з метою закріплення, поглиблення і узагальнення знань, одержаних студентами за час навчання, та їх застосування до комплексного вирішення конкретного фахового завдання.

Курсова робота є одним із видів індивідуального завдання студенту з навчальних дисциплін: «Обслуговування в бібліотеці», «Професійна етика», «Управління діяльністю бібліотеки» та «Бібліографічна діяльність бібліотеки», що має кваліфікаційний характер, є самостійним науковим дослідженням студента і присвячене найбільш актуальним проблемам теорії і практики бібліотечної справи. Разом з тим курсова робота постає як один із дієвих засобів контролю за вивченням програмного матеріалу з фахових дисциплін, їх ключових розділів; сприяє більш свідомому оволодінню уміннями й навичками, прищеплює студентам інтерес до наукових досліджень, ініціює процес вироблення навичок самостійної творчої роботи. Вона вчить аналізувати практику роботи в сучасних бібліотечних установах, вдосконалювати набуті теоретичні знання, підтверджувати їх практичним досвідом.

Студенти випускної групи продемонстрували глибину оволодіння теоретичними знаннями, вміння користуватися науковими джерелами, в тому числі і електронними, навички послідовного обґрунтованого викладу матеріалу згідно змісту досліджуваної проблеми.

Комісія, до складу якої ввійшли викладачі фахових дисциплін: В. Булаєнко, Л. Климчук, С. Никитюк, О. Павлюк відзначили ґрунтовні роботи О. Сливи, К. Вершигори, Т. Ситник, А. Большовикової, А. Цимбалюк, які захистили наукові проекти на «відмінно». Оцінку «добре» отримали студенти О. Галецька, О. Швидюк, Н. Глюта.

Теми курсових проектів відображали сучасний стан розвитку бібліотечної справи і стосувалися ролі бібліотек в умовах інформаційного протистояння, інноваційним формам підвищення кваліфікації бібліотечних працівників, соціологічним дослідженням, які проводяться бібліотеками, а також сучасни

Стежками рідного Поділля

Краєзнавчий екскурс

 

Стежками рідного Поділля

19 травня студенти-заочники спеціальності «Бібліотечна справа» разом з викладачами Булаєнко В.О. та Павлюк О.Я. відвідали бібліотеку-філіал с. Слобідка-Кульчієвецька.

Завідуюча бібліотекою Бичинська Т.С. здійснила екскурсію бібліотекою, познайомила з головними напрямками діяльності бібліотечної установи, провела майстер-клас з організації краєзнавчої роботи та поділилася досвідом співпраці з сільською громадою. Викладачі циклової комісії бібліотечних дисциплін подякували Тетяні Сергіївні за плідну співпрацю та вручили їй почесну грамоту від дирекції коледжу.

Краєзнавчу подорож студентів продовжила творча зустріч з Горбняком Т.В., який провів для них захоплюючу екскурсію до Бакотського скельного монастиря та на схилах Дністра презентував свою нову книгу «Гомін золотої долини», а також студенти мали добру нагоду познайомитися з творчим доробком Тараса Васильовича, зокрема його книгами «Давня Бакота», «До Бакоти: через віки» та  «Погасла зірка».

Закінчилась подорож екокраєзнавчою екскурсією до Совиного Яру, під час якої викладач Павлюк О.Я. познайомила студентів з його унікальними природними особливостями та легендами.

Театр вуличної пантоміми

Участь студенів спеціалізації ВТЗ  у Дні міста

               

Театр вуличної пантоміми

Щовесни наше місто, горде і нескорене, оновлюється і святкує свій День народження.

Цього року це свято відзначалось 16 травня. Традиційно, привітати місто семи культур, приїхало чимало гостей, як з України так і з-за кордону. А самі кам’янчани у ці дні перетворили старе місто-острів на справжній карнавал веселощів. Незвичною цьогорічною "родзинкою" святкування стали енегрійні міми, що дарували букети посмішок, сміху і радості усім навколо.  Не оминули веселі міми й День відкритих дверей у Картинній галереї Старого міста (Вірменська площа).

Святковий перфоманс, з якого почали творці пантоміми, не залишив байдужим жодного, хто проходив поряд. Вони не лише запрошували усіх перехожих відвідати галерею, але й влаштовували справжні пластичні екскурсії біля полотнищ у залі. Фокуси, танці, кумедні мініатюри, море позитиву та гарних вражень подарували наші міми усім тим, хто захотів долучитись до прекрасного у цей день. 

Під інтригуючими масками привітати своє місто та його жителів вирішили студенти нашого коледжу, спеціалізації "Видовищно-театралізовані заходи": Костянтин Тимошенко, Дмитро Пшечук, Олександра Хітрова, Ольга Костей, Ольга Степанець, Анна Гаврилюк,