Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2018 (7)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Липень 2018 (6)
Червень 2018 (12)
Корисні посилання

Поділля - їх колиска і доля

Знайомство з музейною експозицією

 

Поділля - їх колиска і доля

15 травня студенти ІІІ курсу заочної форми навчання спеціальності «Бібліотечна справа» познайомилися з музейною експозицією, яка знаходиться в кабінеті «Бібліотечного краєзнавства».

Завідуюча кабінетом Павлюк О.Я. повідомила, що в музейній експозиції «Поділля – їх колиска і доля» зібрані документальні джерела та інформаційні підбірки з історії будівлі, в якій знаходиться навчальний корпус коледжу та про  визначних особистостей, доля яких пов’язана з нею.

Студенти 350 групи познайомили присутніх з тематичними стендами:

 біографія будинку (Ситник Т.);

 «Володимир Свідзінський – визначний український поет-модерніст» (Большовикова А., Швидюк О.);  

 «Ольга Мак – українська письменниця діаспори» (Вершигора К.);

 «Тамара Сис-Бистрицька – подвижниця краєзнавства» (Галецька О.);

 «Олександр Грен – художник-кам’янчанин» (Слива О.)

 Інформаційні повідомлення вдало доповнила відеопрезентація (Глюта Н.) та огляд книжкової виставки «Суцвіття творчих імен» (Цимбалюк А.). Після закінчення заходу студенти поклали квіти до меморіальної  дошки   В.Свідзінському.

  • 14-05-2015, 13:13
  • 1046
  • 0

Курсова робота - шлях до професіоналізму

Захист курсових робіт

 з навчальної дисципліни «Педагогіка» 

 

Курсова робота - шлях до професіоналізму

14 травня 2015 року відбувся захист курсових робіт  з навчальної дисципліни «Педагогіка» студентів ІІІ курсу спеціальностей «Хореографія» та «Музичне мистецтво».

Основне завдання курсової роботи - підготовка майбутнього спеціаліста культурно-мистецької галузі до професійної діяльності у відповідності до вимог сучасного суспільства. Тематика курсових робіт мала на меті висвітлити актуальні проблеми теорії та практики навчання й виховання підростаючого покоління.

 Комісія у складі Червінської І.Є. - заступника директора з навчальної роботи, Деркач Л.С. – голови циклової комісії гуманітарних дисциплін та Лугачової Н.Г. – викладача, керівника курсової роботи, відзначила високий рівень захисту курсових проектів студентами - Вишнівський О., Гладиш Р.,  Кізімір Т., Коваль Д., Кравчук К., Микульський О., Паньковська Б., Пуковська А., Самборська У., Шелевей Б.  (34 група), Гаджула О., Підгірна Ю. (318 група). Усі студенти продемонстрували належний рівень теоретичних знань, уміння користуватися науковими та електронними джерелами у процесі роботи над темою дослідження.

Курсова робота, як самостійне навчально-наукове дослідження, сприяла свідомому оволодінню студентами педагогічними знаннями, уміннями та навичками; прищепленню інтересу до наукових досліджень; розвитку навичок самостійної творчої роботи; вдосконаленню набутих теоретичних знань у майбутній професійній діяльності та розвитку уміння аналізувати практику навчання й виховання в сучасних культурно-мистецьких закладах.

Перша хорова асамблея

Участь у мистецькому форумі 

 

Перша хорова асамблея

14-15 травня 2015 року у Кам’янці-Подільському відбулась Перша хорова асамблея, в якій взяли участь кращі дитячо-юнацькі та студентські хорові колективи Хмельницької області, хор хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи, керівники хорів, викладачі хорових дисциплін початкових спеціалізованих та вищих мистецьких навчальних закладів області.

Організатори дійства — управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації, Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтв, управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради.

На базі коледжу відбулось урочисте відкриття та конференція викладачів хорових дисциплін на тему: “Хорова музика в контексті мистецької освіти”. З вітальним словом виступила т.в.о. директора коледжу Червінська І.Є.

В рамках  конференції обговорювались сучасні навчально-виконавські технології в хоровій освіті, історія розвитку хорового мистецтва Хмельниччини, творчий внесок подільських композиторів у хорове мистецтво, значення хорової духовної музики у вихованні дітей та молоді, питання методики та практики роботи з учнівськими та студентськими хорами. В концертній програмі взяла участь народна академічна хорова капела “Гомін” (художній керівник Боднар О. Л., концертмейстер Тимчук Г. І.).

  

Маківка: 100 років боротьби за Україну

Година історичної пам'яті

 

Маківка: 100 років боротьби за Україну

13 травня відбулася година історичної пам'яті “Маківка: 100 років боротьби за Україну”. Організатор заходу — Розумовська Р. М., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін.

У вступному слові Розумовська Р. М. здійснила екскурс в історію створення легіону УСС та їхньої героїчної боротьби за незалежність, а також окреслила історичне значення бою за гору Маківка у 1915 році.

Студенти Боян А., Дудко І., Думанська Ю.,  Клімов О., Ковалишен Р., Кравчук О., Підгурська А., Шумеляк Р. (250 гр.) у своїх повідомленнях відтворили хроніку подій тих пам'ятних днів. Їх виступи вдало доповнили  презентації слайдів (“Соцільський марш”, “УСС бій за Маківку”, “Ой на горі, на Маківці...”, “Чи то буря, чи то грім”, “Маківка”, “Ой у лузі червона калина”) та огляд тематичної полиці “Тільки з пам'яті, пам'ять не стерти...”, яку підготували працівники бібліотеки Осадчук Л. А. та Владика Л. І.

Захід сприяв національно-патріотичному вихованню студентів та поглибленню їх знань з історії України. 

Єднання епох

1-й міжнародний патріотичний фестиваль

 

Єднання епох

9-11 травня відбувся 1-й міжнародний патріотичний фестиваль «Єднання епох», під час якого відбулися бої лицарів, середньовічний турнір, сучасні кінні змагання, майстер класи та конкурси.

Учасником Дністровсько-Подільської Січі та фестивалю є студент 167 групи спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» Клевицький Олексій.

Мій біль – моя Вкраїна

Театралізований мітинг-реквієм

 

Мій біль – моя Вкраїна

09 травня в сквері Танкістів відбувся театралізований мітинг-реквієм «Мій біль – моя Вкраїна», приурочений 70-річчю Перемоги над нацизмом у Європі та Другій Світовій війні.

Щороку студенти нашого коледжу є незмінними учасниками масових заходів міста і цьогоріч не виняток.

У захід, що організувала міська рада, студент М. Архіпов втілив задум своєї дипломної роботи (керівник -  викладач І.А.Семенків),  зокрема здійснив постановку цікавих театралізованих масових сцен, які органічно вплелися в контекст дійства, що подарувало кам’янчанам в цей день щемкі спогади та патріотично піднесений настрій. Яскравим, патріотичним був фінал заходу, в якому вшанування пам'яті усіх полеглих вдало доповнила  пластично-музична композиція «Благослови Господь Україну»  за участю:  У. Гасюк, А. Белінської,  учасників театру-студії  «На Зарванській» (спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»  І-IV курси) та студентів спеціальності «Хореографія». 

Тож, хай благословляє Господь Україну на мир і спокій, на добробут! А нас та наших студентів на творчі ідеї, яскраві проекти на славу і процвітання нашої держави!

Нехай не згасне пам’ять у серцях

Мітинг-реквієм на братській могилі

 

Нехай не згасне пам’ять у серцях

8 травня біля братської могили (Старе місто) відбувся мітинг-реквієм пам’яті жертв Другої світової війни «Нехай не згасне пам'ять у серцях!». Організатори заходу – Бойчук Т.В., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів  та студенти 350 групи.

Зі вступним словом до присутніх звернувся Гаврилюк П.В., начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради. Спогадами про воєнні лихоліття поділилися очевидці тих подій – Білявська Д.І., ветеран коледжу та Туровський А.Й., ветеран праці, колишній журналіст газети «Край Кам’янецький».

Страшні цифри жертв трагічних сторінок людства, що лунали з вуст ведучих - Костей О., Молофій А., Степанець О., Хітрової О.  вражали і не залишили байдужим жодного з присутніх. На сценічному майданчику з’являються хлопці (Веренчук А., Ружицький Ю., Пшечук  Д., Тимошенко К.) в образах воїнів, які захищали нашу землю від ворогів в страшні 40-ві роки минулого століття та боронять її сьогодні, на сході. Щемко лунали у повітрі  вірші радянського солдата, кримського татарина М. Каріма та теперішнього комбата батальйону УПА Б. Гуменюка.

До обеліска були покладені вінки та довгим потоком до підніжжя пам’ятника ішли люди з букетами квітів схиляючи голови перед полеглими. Фінальним акордом заходу прозвучала пісня С. Тарабарової  «Хочу жити без війни!» у виконанні Гасюк У. (418 гр.),  під час якої студентами спеціалізації "Видовищно-театралізовані заходи" (Боінчан А., Бондарчук Л., Войт А., Гаврилюк А., Задойний О., Карпенко К., Козлов В., Харкавлюк А. (150 гр.), Клімов О., Ковалишен Р., Зелінська А., Дудко І., Гриневич Д.,Гуменюк С. (250 гр.), спеціальності "Бібліотечна справа" ( Большовикова А., Галецька О., Глюта Н., Вершигора К., Слива О., Ситник Т., Швидюк О., Цимбалюк А. (350 гр.) – учасниками флеш-мобу, маками було написане слово ПАМ’ЯТАЄМО, а з рук маленьких кам’янчан у небо полетіли білі голуби! 

Чарівний світ музичного мистецтва

Концертна програма в рамках профорієнтаційної роботи

 

Чарівний світ музичного мистецтва

07 травня, в рамках профорієнтаційної роботи, студенти та викладачі спеціальності «Музичне мистецтво» виступили з концертною програмою перед учнями Шарівської дитячої музичної, загальноосвітньої шкіл та громадою села. 

У концертній програмі взяли участь:

 викладачі: Пшинешнюк С.С., Тітов О.М., Тимчук В.В., Червоногородський І.І., Тимчук Г.І., Боднар О.Л., Котюк О.Р., Мечак Л.М.

 студенти: Лискун Я., Шкорупа С., Кохан Б. (гр. 128), Табельський С., Головатий І. (228 гр.), Яричовський Р., Головач Д., Підгорна Ю., Гаджула О., Бойко Д., Сошка М., Стоцький В., Рудько С., Осатюк І., Якимчук П. (318 гр.), Молодієвська М., Белінська А., Гасюк У., Калмиков О., Стецюк В., Марценюк А., Білоус А. (418 гр.), Гринжук А. (223 гр.), Годлівський Г., Сеник А. (323 гр.), Долинський М., Сомик Д.  (4235 гр.)

 технічне забезпечення: Саричев С.І. 

За участь у концертній програмі учасники нагороджені подякою за значний внесок у  пропаганду культурної спадщини українського народу, духовне збагачення та організацію змістовного концерту для учнів, батьків та педагогічного колективу Шарівської ДМШ.

Щирість і талант ніколи не старіють…

Творча зустріч з викладачем-ветераном коледжу

 

Щирість і талант ніколи не старіють…

В рамках студентського об'єднання «Музична вітальня» відбулася творча зустріч студентів з Гордійчук М.П., ветераном коледжу, високопрофесійним педагогом та активним популяризатором музичного мистецтва. Організатори заходу – Рудько Е.Й. та  Мартинюк О.В., викладачі циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін.

Завідуюча денним відділенням Лугачова Н.Г., студенти 318  групи, куратор Червоногородський І.І., викладачі циклової комісії та народний аматорський фольклорний ансамбль «Джерело», керівник Мечак Л.М. привітали Марію Петрівну з її 75-річним ювілеєм.  Під час зустрічі студенти познайомилися з біографією та творчим шляхом Марії Петрівни, переглянули відеопрезентацію, в якій представлені відгуки викладачів та випускників навчального закладу про її  професійну діяльність. Про цікаві факти з життя ветерана студенти дізналися також з документальних джерел,  які представлені  у музеї коледжу. 

З сердечною теплотою та ніжністю пройшла зустріч, яка надовго запам’ятається студентам нашого коледжу, адже щирість і талант ніколи не старіють.

  • 04-05-2015, 12:37
  • 1000
  • 0

Державні екзамени

Спеціальність «Документознавство та

інформаційна діяльність»

 

Державні екзамени


З 04 по 13 травня відбулися державні екзамени у студентів спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».

Всі студенти успішно склали державні екзамени та захистили дипломні роботи. Відмінних успіхів досягли студенти:

 IV курсу (бакалаври)

Артьомова Тетяна, Галка Марина, Кукурудза Марія, Мойсієнко Оксана, Попіль Ірина;

 V курсу (спеціалісти) 

Горішна Ольга, Куверіна Анжела, Моцюк Зоя, Паршина Ольга

"Замковий етюд"

II Відкритий конкурс-пленер


"Замковий етюд" 

2-3 травня 2015 року у Кам`янці-Подільському відбувся II Відкритий конкурс-пленер «Замковий етюд». Мистецька акція, що організована міською дитячою художньою школою,  і, зокрема, директором О.І. Савчук, складалася із двох заходів: конкурсу «Замки України» та пленеру «Замковий етюд».

У конкурсі-пленері брали участь учні та студенти мистецьких закладів різних рівнів. Серед учасників були й студенти ІІ-IVкурсів спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, вихованці О.В. Дубінської та Л.А. Горної – Тетяна Івашова, Діана Василевич, Тетяна Довгопол, Юлія Поліщук, Дмитро Ткач, Юлія Фещенко, Катерина Садлівська, Мар'яна Леонтюк, Дар'я Герасимчук, Олена Гаращук, Віта Гурняк.

Організатори II Відкритого конкурсу-пленеру «Замковий етюд» відзначили грамотою колектив викладачів спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» та дипломами студентів-переможців – Людмилу Волинчук (1 місце) та Вікторію Іскрук (2 місце).

Авторів конкурсних робіт та учасників пленеру нагороджено грамотами, призами та цінними подарунками.

Мереживо подільського танцю

Форум фахівців хореографічного мистецтва

 

Мереживо подільського танцю

30 квітня Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва спільно з творчим осередком Національної хореографічної спілки України в Хмельницькій області проведено форум «Мереживо подільського танцю», який відкрився виставкою традиційного побутового подільського костюму з фондів Хмельницького обласного краєзнавчого музею та концертних подільських костюмів творчих колективів області.

У науково-практичній конференції «Збереження традицій танцювального фольклору та органічне їх включення в сучасну хореографічну культуру Поділля» взяли участь понад 100 учасників – науковців, практиків та теоретиків подільського танцю з Хмельницької та Тернопільської областей. Виступи заслужених діячів мистецтв України, заслужених працівників культури України, голови творчого осередку Національної хореографічної спілки України в Хмельницькій області, провідних хореографів, композиторів, викладачів мистецьких навчальних закладів були спрямовані на розкриття стану та вирішення питань вивчення, збереження, популяризації подільського танцю, обробки подільського танцювального та музичного фольклору, використанню традиційного побутового подільського костюму.

В приміщенні обласної філармонії головою циклової комісії хореографічних дисциплін, викладачем-методистом коледжу, заслуженим діячем мистецтв України Володимиром Чорнобилем проведено майстер-клас з подільського танцю для керівників хореографічних ансамблів народного танцю області.

Завершився форум концертом «Мереживо подільського танцю», під час якого своє мистецтво презентували учасникам науково-практичної конференції та глядачу 15 кращих хореографічних колективів Хмельниччини, серед яких народний аматорський хореографічний ансамбль «Подільські візерунки» (художній керівник – В.В.Чорнобиль).

Перемоги студентів 

на Міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів

 

Перемоги студентів Перемоги студентів

30 квітня – 03 травня у м. Дрогобич відбувся VIII Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів присвячений 80-річчю від дня народження А.Онуфрієнка.

В конкурсі взяли участь студенти класу викладача Царука О.П. та здобули перемогу і нагороджені:

Стояновський Артем (323) -  диплом ІІІ ступеня;

Мазур Назар (323 гр.) – диплом з відзнакою.

 

Щиро вітаємо переможців та їх наставника з високою перемогою та бажаємо подальших успіхів і творчих перемог!

Конкурс музично-виконавської майстерності

Участь народного аматорського  фольклорного ансамблю «Джерело»

 

Конкурс музично-виконавської майстерності

28-29 квітня 2015 року в м. Вінниця відбувся V регіональний конкурс музично-виконавської майстерності серед молоді та юнацтва.

В конкурсі взяв участь народний аматорський фольклорний ансамбль «Джерело» (художній керівник Мечак Л. М.) та став дипломантом.

Щиро вітаємо учасників ансамблю із перемогою та бажаємо нових злетів та перемог. Нехай не мліє джерело вашої творчості та наснаги.

 

  • 24-04-2015, 15:02
  • 776
  • 0

Міські спортивні змагання

Участь команд коледжу

 

Міські спортивні змагання Міські спортивні змагання Міські спортивні змагання

З 24 по 26 березня 2015 р. відбулись міські змагання з баскетболу серед команд ВНЗ І-ІІ р.а. Команда коледжу в складі Криленка Д., Дідка Б. (44 гр.), Тимошенка К. (350 гр.), Атаманюка Н., Іванова О. (24 гр.), Ковалишена Р. (250 гр.), Волощука П. (367 гр.), Мочалова М. (34 гр.) виборола ІІІ місце.

 

З 7 по 8 квітня 2015 р. відбулись міські змагання з настільного тенісу серед команд ВНЗ І-ІІ р.а. Команда коледжу в складі Хвостіка Б. (467 гр.), Мазура Н. (323 гр.), Годованюк В. (113 гр.), Ямчук В. (24 гр.), Муштак Т. (228 гр.) виборола ІІІ місце.


З 21 по 22 квітня 2015 р. відбулись міські змагання шахів серед команд ВНЗ І-ІІ р.а. Команда коледжу в складі Бойка М., Товкала Б. (4235 гр.), Мазура Н. (323 гр.), Драгомерецького С. (250 гр.), Мельника Р. (128 гр.), Саган А. (267 гр.), виборола ІІІ місце.

Якими будуть навчальні плани ступеневої освіти?

Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

 

Якими будуть навчальні плани ступеневої освіти?

До Всесвітнього дня книги та авторського права, 23-24 квітня Національна парламентська бібліотека України за підтримки Міністерства культури України у партнерстві з Програмою «Бібліоміст» та Українською бібліотечною асоціацією проводила VІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Бібліотека і книга в контексті часу». Тема року: «Шляхи реформування публічних бібліотек».

Голова циклової комісії бібліотечних дисциплін Никитюк С. С. взяла участь у роботі Секції з бібліотечно-інформаційної освіти, яка об’єднує фахівців  навчальних закладів України усіх рівнів акредитації з метою розбудови професії, удосконалення безперервної освіти та поліпшення кадрової ситуації в галузі, обговорення та прийняття певних рішень з нагальних питань підготовки бібліотечних кадрів, сприяння входженню бібліотекарів України у світове професійне співтовариство.

Професори, доктори наук, провідні науковці, викладачі навчальних закладів – НАКККіМ, КНУКіМ, Університету Б. Грінченка, Олександрійського, Кам’янець-Подільського та Харківського коледжів культури, бібліотекарі – практики обговорили спільну діяльність по створенню переліку навчальних дисциплін для включення у навчальні плани підготовки майбутніх бібліотекарів ОКР молодший бакалавр – бакалавр. Проект створюється як рекомендаційний документ УБА.

Модераторами круглого столу «Сучасні проблеми бібліотечно-інформаційної освіти» були:  

Загуменна Віра Вікторівна – к.п.н., професор, завідуюча кафедри бібліотекознавства та інформаційних комунікацій НАКККіМ, член Президії УБА (керівник секції),

Хіміч Я. О., проф. кафедри бібліотекознавства та інформаційних комунікацій НАКККіМ,

Шевченко І. О., директор інституту післядипломної освіти Н

Університетські бібліотеки в сучасному інформаційному просторі

Участь викладачів

циклової комісії бібліотечних дисциплін

у Всеукраїнській науково-практичній конференції

 

Університетські бібліотеки в сучасному інформаційному просторі

23 квітня викладачі коледжу Булаєнко В. О., Климчук Л. В., Никитюк С. С. та студенти спеціальності «Бібліотечна справа» взяли участь в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Університетські бібліотеки в сучасному інформаційному просторі», що проходила на базі бібліотеки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. На пленарних засіданнях розглядалися питання: «Історія бібліотечної справи в Україні», «Бібліотечне краєзнавство та історико-регіональні дослідження», «Удосконалення традиційних форм і методів бібліотечної діяльності», «Тенденції та інновації в діяльності бібліотек вищих навчальних закладів». На науковому форумі виступали представники бібліотек ВНЗ з різних регіонів країни. Під час секційного засідання  Климчук Л. В. виступила з доповіддю «Внесок Кам’янець-Подільського технікуму політосвіти в становленні бібліотечної освіти на Хмельниччині у перші повоєнні роки». Никитюк С. С. розповіла про діяльність циклової комісії бібліотечних дисциплін та ступеневу освіту в коледжі.

Тісний зв'язок теорії та практики сприяє навчальному процесу студентів у поглибленні фахових знань і розумінню сучасних проблем бібліотечної справи.

Вшанування пам’яті відомих земляків

Покладання квітів до пам’ятних знаків

І. Огієнка, М. Драй-Хмари та В. Свідзінського

 

Вшанування пам’яті відомих земляків

23 квітня студенти ІІІ курсу спеціальності «Бібліотечна справа» (Большовикова А.., Вершигора К., Глюта Н., Галецька О., Ситник Т., Слива О., Цимбалюк А., Швидюк О.) разом із викладачами Булаєнко В. О., Климчук Л. В., Никитюк С. С. взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Університетські бібліотеки в сучасному інформаційному просторі», що проходила на базі бібліотеки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Перед початком заходу студенти  поклали квіти до меморіальної  дошки Івана Огієнка, пам’ятних знаків М. Драй-Хмари та В. Свідзінського, ім’я якого пов’язане з навчальним корпусом коледжу, в якому вони навчаються.

Участь в заході сприяла ознайомленню студентів із сучасними завданнями та напрямками діяльності бібліотек вищих навчальних закладів, набуттю досвіду із проведення науково-практичних конференцій, а також поглибленню знань з навчальної дисципліни «Бібліотечне краєзнавство», зокрема увіковічення пам’яті визначних особистостей, життя і творчість яких пов’язана з історією нашого міста.