Пісенний зорепад талантів
Магія жіночої краси
Фольклорно-етнографічне свято «Масляна» у Волочиську
Слід у серці
Майбутнє варто планувати
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Червень 2018 (6)
Травень 2018 (41)
Квітень 2018 (44)
Березень 2018 (51)
Лютий 2018 (23)
Січень 2018 (16)
Корисні посилання
  • 26-06-2014, 13:30
  • 1416
  • 0

Випускник - 2014

 

Випускник - 2014

26 червня відбулося урочисте вручення документів про освіту випускникам коледжу.

Зі словами вітання до випускників звернулися Нелюбов Р.М., директор коледжу; Червінська І.Є., заступник директора з навчальної роботи; Кінаш І.А., провідний фахівець Кам'янець-Подільської районної державної адміністрації; куратори випускних груп та Гаврилюк П.В., начальник відділу культури департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради, який вручив грамоти студентам випускникам за участь в творчому звіті міста. На урочистості також завітали випускники 2004 року спеціальності “Хореографія”, які поділилися спогадами про роки навчання, привітали випускників та побажали їм успішного кар'єрного росту і щасливої творчої долі. 

Організатор заходу Бойчук Т.В., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів, ведучі О. Миронюк та М. Архіпов підготували цікаву концертну програму для випускників, їхніх батьків та гостей. 

Хай щастить вам, наші дорогі випускники!

Засвідчення високого рівня підготовки

студентів спеціальності
«Бібліотечна справа»

 

Державні екзамени проводяться з ціллю комплексної перевірки теоретичної та практичної підготовки студентів з навчальних дисциплін, передбачених навчальним планом.

 

Засвідчення високого рівня підготовки студентів  спеціальності «Бібліотечна справа»

У період з 12 до 18 червня 2014 року здавали державні екзамени  випускники спеціальності «Бібліотечна справа». На підставі рішення педагогічної ради від 06.06.2014 року до складання державних екзаменів  було допущено 13 студентів денної  та 18 студентів заочної форми навчання.

Студенти здавали комплексний тестовий кваліфікаційний екзамен з дисциплін: «Українська література», «Зарубіжна література», «Дитяча література» та комплексний тестовий кваліфікаційний екзамен з фахових дисциплін: «Бібліотечні фонди», «Основи документознавства», «Основи аналітико-синтетичної обробки документів», «Бібліотечні інформаційно-пошукові системи», «Обслуговування в бібліотеці», «Бібліографічна діяльність бібліотеки», «Управління діяльністю бібліотеки». 

Державні екзамени були організовані чітко, пройшли в спокійній, доброзичливій та вимогливій атмосфері.

Головою Державної екзаменаційної комісії згідно з розпорядженням Міністерства культури України була призначена Н. М. Синиця, директор  Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського - провідного культурного, освітнього, науково-інформаційного закладу, координаційного центру з питань бібліотекознавства і книгознавства, центру регіональної інформації. Надія Миколаївна Синиця - заслужений працівник культури України, голова Хмельницького регіонального відділення Української бібліотечної асоціації, член Національної Спілки краєзнавців України, дійсний член Центру дослідження історії Поділля, лауреат обласної премії в галузі бібліотечної справи імені  Мелетія Смотрицького, премії імені Павла Фараонова, нагороджена почесною відзнакою УБА «За відданість бібліотечній справі» та почесною відзнакою Міністерства культури України «За багаторічну і плідну працю». Маючи 40-річний бібліотечний стаж, вона про

Державна підсумкова атестація

  

Державна підсумкова атестація

З 16 по 26 червня 2014 р. у коледжі проводилась державна підсумкова атестація студентів ІІ курсів. Атестація проводилась у відповідності до “Положення про державну підсумкову атестацію студентів загальноосвітньої підготовки у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, які здійснюють підготовку фахівців на основі базової загальної середньої освіти”, наказів Міністерства освіти і науки, України від 29.11.2013 р. № 16/58 та 07.03.2014, № 216 “Про строки, форми, зміст та підготовку державної підсумкової атестації (вихованців) у системі загальноосвітньої освіти у 2013-2014 н.р. та наказу “Про проведення державної підсумкової атестації в коледжі” № 118-С від 14.05.2014 р.

Державна атестація проводилась з української мови (переказ із творчим завданням), історії України (тести) та української літератури (тести).

Атестація із кожного вищезазначеного предмета проводилась у відповідності до вимог та рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

Навчальною частиною було складено розклад екзаменів та підготовлено необхідну документацію.

Для проведення атестації була створена державна атестаційна комісія з числа директора коледжу, заступників з навчальної та навчально-виховної роботи, голів циклових комісій та викладача, який викладає предмет (наказ № 120-С від 14.05.2014 р.).

До атестації було допущено 72 студенти.

Всі студенти успішно склали атестацію. Абсолютний показник успішності — 

Калейдоскоп людських характерів

Вистава за інсценізаціями оповідань А.П.Чехова 

 

Калейдоскоп людських характерів

04  червня відбувся академічний показ з навчальних дисциплін «Режисура театралізованих заходів» та «Основи акторської майстерності» студентів 250 групи, художній керівник курсу – Бойчук Т.В., викладач циклової комісії ВТЗ. 

У виставі за інсценізаціями оповідань А.П.Чехова - «Радість», «З щоденника однієї панночки», «Гість», «Хамелеон» взяли участь студенти Веренчук А., Тимошенко К., Костей О., Пшечук Д., Степанець О., Хітрова О., Молофій А., Ружицький Ю (250 група); Клімов О., Зелінська А., Підгурська Н. (150 група). Музично-шумове оформлення вистави – Форкун І.В.

Концерт фортепіанної музики

 

Концерт фортепіанної музики

3 червня відбувся концерт фортепіанної музики викладачів циклової комісії фортепіано та концертмейстерства – Оксани Воробйової та Олега Котюка.

У високопрофесійному виконанні звучали твори Ф.Шопена, Ф.Ліста, Р.Шумана, О.Скрябіна та С.Рахманінова. 

Ведуча концерту – Федорова Ірина (418 група).

Переможці обласного конкурсу витинанок

присвяченого 200-річчю від дня

народження Т.Г.Шевченка 

 

Переможці обласного конкурсу витинанок

28 травня Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтв підведено підсумки обласного конкурсу витинанок, присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

Серед переможців конкурсу – студенти коледжу:

 Довгопол Тетяна Федорівна (викладачі Майгур Тетяна Вікторівна, Горна Лариса Анатоліївна) «І мертвим і живим, і не ненародженим землякам моїм в Украйні і не в Украйні моє дружнє посланіє»;

 Свідер Лілія Олександрівна (викладачі Майгур Тетяна Вікторівна, Горна Лариса Анатоліївна) «Садок вишневий біля хати»;

 Мельник Марина Денисівна (викладач Майгур Тетяна Вікторівна)  «Мені тринадцятий минало»;

 Підгорна Анастасія Олександрівна (викладач Майгур Тетяна Вікторівна) «Зацвіла в долині червона калина»;

 Хижа Ірина Олександрівна (викладачі Майгур Тетяна Вікторівна, Горна Лариса Анатоліївна) «Мені тринадцятий минало»;

 Чалишева Анастасія Олегівна (викладачі Майгур Тетяна Вікторівна, Горна Лариса Анатоліївна) «Катерина»;

 Жилюк Юлія Юріївна (викладачі Майгур Тетяна Вікторівна, Горна Лариса Анатоліївна) «Різдво Христове»

Замковий етюд

Участь студентів у I Відкритому конкурсі-пленері

 

Замковий етюд 

3 травня студенти спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво»  взяли участь у I Відкритому конкурсі-пленері «Замковий етюд», урочисте відкриття  якого відбулося у Кам’янець-Подільській міській дитячій художній школі.

Викладачі та студенти коледжу активно долучилися до організації роботи конкурсу-пленеру, зокрема: Дубінська О.В., викладач циклової комісії ДПМ (член журі) та студенти Ольшевська Тетяна, Шелковкіна Ілона, Рудь Вікторія (волонтери).

Призові місця здобули студенти:

 Афанасенко Дмитро - I місце (графіка)

 Балюк Анастасія - IІІ місце (графіка)

 Фещенко Юлія - I місце (живопис)

 Поліщук Юлія - IІ місце (живопис)

За активну участь в пленері відзначені студенти:

 Станіславов Ярослав, Ярушкевич Руслан (графіка)

 Іскрук Вікторія, Сисюк Гліб (живопис) 

Через терни до зірок

Свято останнього дзвоника

 

Через терни до зірок

«Через терни до зірок» - під такою назвою 23 травня відбулось свято останнього дзвоника. 

Зі словами вітання до випускників звернувся директор коледжу Нелюбов Р.М. Студенти-випускники представили відеопрезентації про роки навчання в коледжі та цікаві концертні номери. 

Організатори заходу - Пилипчук Л.В., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін, Бойчук Т.В., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів та студенти Хітрова О., Костей О., Степанець О., Веренчук А., Тимошенко К., Пшечук Д. (250 гр.), Тимінський М. (267 гр.).

Звітний концерт

викладачів та студентів спеціалізації 

“Народне інструментальне мистецтво”

  

Звітний концерт викладачів та студентів спеціалізації  “Народне інструментальне мистецтво”

21 травня 2014 року в коледжі відбувся звітний концерт викладачів та студентів спеціалізації “Народне інструментальне мистецтво” (народні інструменти).

В концерті виступили народний аматорський оркестр народних інструментів (керівник — відмінник освіти України Грек О.О.), ансамбль народної музики (керівник Царук О.П.), вокальний ансамбль “Роксолана” (керівник Боднар О.Л.), інструментальний ансамбль (керівник Крапівная Г.Г.).

В складі оркестру народних інструментів взяли участь  викладачі Крапівная Г.Г., Грек С.П., Антонюк Н.І., Стуговець Я.П., Червоногродський І.І., Корольчук С.В., Хмелюк М.О., Швець А.П., Бойко В.В., Свідерський М.О., Бачинський Д.П., Тітов О.М.

З сольними інструментальними номерами виступили викладачі Хмелюк М.О., Корольчук С.В., Стуговець Я.П., Бойко В.В., Котюк О.Р.. Воробйова О.С.; студенти Фокшек О., Мельник І, Сикальчук А., Демчук О., Мазур Н., Стояновський А., Рабцун О., Кирилов В., Матковський О., Малінський М.. Виступ студентів забезпечували концертмейстери Сирота О.М., Воробйова О.С.. В якості диригентів виступали студенти-випускники Мельник І., Сикальчук А., Фокшек О., Деркач Д., Залуський Я., Боднар С., Демчук О.. В якості солістів взяли участь студенти інших спеціальностей, зокрема Павлюк М, Аліварська А., Калмиков О., Савчук Н.

На концерті були присутні колишні викладачі - ветерани коледжу, зокрема випускники коледжу різних років, завідувачі міським та районним відділами культури, викладачі ПСМНЗ міста, працівники районного центру культури і мистецтв “Розмай”, викладачі Кам'янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка.

Навчалися та обмінювалися досвідом

Навчально-екзаменаційна сесія у студентів-заочників

 

Навчалися та обмінювалися досвідом

Нещодавно закінчилась навчально-екзаменаційна сесія у студентів заочного відділу спеціальності «Бібліотечна справа», під час якої викладачами Булаєнко В.О.,  Лугачовою Н.Г. та Павлюк О.Я. значна частина занять із аудиторій була перенесена в бібліотеки та музеї, а лекційні заняття вдало замінили професійні діалоги, презентації та обмін власними досягненнями і успіхами.

 

Заняття в творчій лабораторії сільського бібліотекаря

20 травня  відбулося професійне спілкування із завідуючою бібліотекою-філіалом с. Слобідка-Кульчіївецька Тетяною Сергіївною Бичинською, під час якого студенти познайомилися з роботою бібліотеки, як центру сільської громади та вивчили діяльність Інтернет-центру. За чашкою кави обговорили новини бібліотечної спільноти, поділилися досвідом роботи і планами на майбутнє. 

Мальовничі куточки Поділля

Заняття-екскурсія

 

Мальовничі куточки Поділля

20 травня відбулося заняття-екскурсія «Мальовничі куточки Поділля» зі студентами-заочниками ІІІ курсу спеціальності «Бібліотечна справа» з навчальної дисципліни «Бібліотечне краєзнавство». Організатори екскурсії: Павлюк О.Я. та Булаєнко В. О., викладачі фахових дисциплін.

Екскурсійний маршрут привів їх до одного з найкрасивіших місць України, перлини Поділля – Національного природного парку «Подільські Товтри». Перед студентами відкрилися химерні схили Бакотської затоки, які несуть у собі таємничість та загадковість, захоплюючі краєвиди узбережжя річки Дністер та залишки скельного монастиря літописного міста Бакота. Неповторна природа урочища «Совин яр», представлена рідкісними та зникаючими видами рослин, вразила усіх своєю різноманітністю.

Павлюк О.Я. зробила екскурс в історію заснування міста Бакота, скельного монастиря та розповіла легенди, пов’язані з даною місцевістю. А також відбулася творча зустріч з письменником-краєзнавцем Горбняком Т.В., під час якої він презентував книги «Давня Бакота», «Погасла зірка» та

Відзнаки міської ради

 

Відзнаки міської ради Відзнаки міської ради

16 травня, в рамках відзначення Дня міста, виконавчим комітетом Кам’янець-Подільської міської ради нагороджено грамотами за успіхи у науковій і науково-дослідній роботі викладачів коледжу: 

Розумовську Руслану Миколаївна

Бурячок Наталію Володимирівну

Переможці Всеукраїнського конкурсу читців імені Тараса Шевченка


Переможці Всеукраїнського конкурсу читців імені Тараса Шевченка

12 – 16 травня в м. Києві відбувся 23-ій Всеукраїнський відкритий конкурс читців імені Тараса Шевченка. Наш коледж представляв народний театр-студія «На Зарванській», до якої входять студенти ІІІ курсу спеціалізації "Видовищно-театралізовані заходи".

На конкурсі студенти представляли поетично-театралізовану композицію «Я придумаю світ», яка присвячена пам’яті Героїв Майдану. Вистава була просякнута патріотичними нотами. В основу композиції лягли рядки з поеми Ліни Костенко «Берестечко», а також вірші Олени Теліги та Оксани Забужко.

Учасники студії силою поетичного слова, власних емоцій та патріотичних почуттів змогли правдиво відтворити ті страшні події, які відбулися на Майдані і хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні.

Майстерну гру професійне журі оцінило досить високо. Тож, актори студентського театру вибороли почесне І місце, а студент Архіпов Микола здобув ІІ місце.

Великих зусиль для постановки вистави та участі колективу у конкурсній програмі доклала режисер театру, автор сценарію, викладач коледжу Інна Семенків.

Звітний концерт циклової комісії

хорових та музично-теоретичних дисциплін

 

Звітний концерт циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін 

14 травня 2014 року відбувся звітний концерт циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін (голова комісії Олексійчук М.А.), в якому взяли участь народна аматорська академічна хорова капела “Гомін” (художній керівник Боднар О.Л., концертмейстер Тимчук Г.І.), народний аматорський фольклорний ансамбль “Джерело” (художній керівник Мечак Л.М.), вокальний ансамбль “Роксолана” (художній керівник Боднар О.Л., концертмейстер Тимчук Г.І.), солісти-вокалісти Машталер О. (113 гр.), Веселовський В. (218 гр.), Белінська А., Гасюк У. (318 гр.), Поверга Л., Пастухова А. (418 гр.) (клас викладача Мечак Л.М.); Марценюк А., Білоокий О., Савчук Н., Воронюк М., Калмиков О. (318 гр.), Масловський В., Павлюк М. (418 гр.) (клас викладача Боднар О.Л.); Смоляр М. (128 гр.), Мручко А. (218 гр.), (клас викладача Хіміч О.В.); дуети у складі: Якимчука П. та Кравченко А., Білоокого О. та Калмикова О., Шевчук Н. та Білоус А.; тріо у складі: Пастухової А., Білоокого О. та Білоус А. (клас викладача Мечак Л.М.).

Виступи студентів забезпечували концертмейстера: Гудзь Т.А., Воробйова О.С., Пуга Н.О., Царук О.П., Хмелюк М.О., Корольчук С.В.

 Не згасити пам'яті вогонь

Мітинг-реквієм


Не згасити пам'яті вогонь 

08 травня на братській могилі воїнам-визволителям м. Кам’янця-Подільського відбувся мітинг-реквієм «Не згасити пам'яті вогонь».

В урочистостях з нагоди 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років виступили: Старченко С.В., начальник управління освіти і науки, депутат міської ради; Дзюба С.М., член президії міської ради ветеранів;  Родін О.Ф., підполковник у відставці та Білявська Д.І., ветеран коледжу.

 Цікаву літературно-музичну композицію представили студенти IV курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» під керівництвом викладача Красілич І.М.

Учасники заходу вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до братської могили воїнам-визволителям.

Вивчаємо історію рідного міста

     Заняття-екскурсія


Заняття – екскурсія

7 травня у студентів 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа» відбулося заняття-екскурсія з дисципліни «Музейна справа» на базі Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника. Організатор екскурсії – Климчук Л. В., викладач бібліотечних дисциплін. 

Під час екскурсії студенти прослухали розповідь екскурсовода про історію Старої фортеці, оглянули її територію, познайомилися з  унікальними об’єктами археології, етнографії, графіки, фотографіями i документами з  історії міста Кам'янця-Подільського та Поділля, а також побували на паперовій виставці, яка є новинкою музею. Студенти чудово провели час, вдало поєднавши навчання та відпочинок.

Травнева палітра

Участь студентів у відкритті

туристичного сезону в місті

 

Травнева палітра

З 01 по 03 травня в місті відбулося відкриття туристичного  сезону. В програмі свята – презентації виставок, майстер-класи, виступи музикантів, співаків, вуличних театрів та фотосушка. Під час свята було встановлено Національний рекорд – організована найдовша експозиція  дитячих та юнацьких малюнків довжиною 1330 метрів, що поєднала мости міста «Мости єднання», в якій взяли участь студенти спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво». Під керівництвом Майгур Т.В., голови циклової комісії та викладачів Дубінської О.В., Луця С.В., Горної Л.А., Желіховської М.В, у виставці взяли участь 40 студентів, які виставили понад 200 робіт, за що коледж став володарем сертифікату Книги рекордів України.

Студенти спеціалізації «Кіно-фото-відеосправа» прийняли участь у фотосушці «Кава і кохання». Глядачі схвально оцінили творчі роботи Корешняк Лесі, Ремчука Артема, Мандзюк Ольги, Гончарова Дениса, Дацюка Богдана, Пирожка Валерія та Комарницької Дарії. 

У бібліотеці ремонт

 

У бібліотеці ремонт

Приємно працювати в читальному залі нашої бібліотеки: тут світло, затишок й комфорт. Але приміщення книгосховища давно потребувало ремонту. Завдяки коштам, які виділила дирекція, ентузіазму бібліотечних працівників Осадчук Л.А., Владики Л.І. ремонтні роботи розпочалися. Не залишилися осторонь і студенти-першокурсники спеціальності «Бібліотечна справа» О. Андрухова, Ю. Думанська, Ю Кізюн, Р. Шумеляк. Для них відкрилася ще одна грань нелегкої бібліотечної професії. Але дівчата розуміють, що багато добрих справ можна зробити гуртом власними руками.