Календар знаменних і пам’ятних дат
Ми славимо Україну в роботі, в творчості, в житті!
За правду, за волю…
Ми – нація єдина
Опитування
Архів новин
Серпень 2017 (1)
Липень 2017 (12)
Червень 2017 (9)
Травень 2017 (28)
Квітень 2017 (28)
Березень 2017 (22)
Корисні посилання
 • 6-04-2017, 16:37
 • 225
 • Новини, Бібліотека
 • 0

Зверніть увагу: нові надходження до бібліотеки

 

Зверніть увагу

 

Читання – це один із витоків

мислення й розумового розвитку.

В. О. Сухомлинський

 

У 2016-2017 навчальному році фонд бібліотеки коледжу поповнився підручниками, навчальними посібниками, хрестоматіями, методичними матеріалами, репертуарними збірниками, монографіями, нарисами, які можуть бути використані в освітньому процесі викладачами та студентами різних спеціальностей.

 

 

 • 4-04-2017, 14:08
 • 186
 • Новини
 • 0

    Інноваційні підходи до викладання математики

Засідання міського методичного об’єднання


Інноваційні підходи до викладання математики 

04 квітня відбулося засідання міського методобєднання  викладачів математики ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

В програмі заходу:

Інноваційні підходи до викладання загальноосвітніх дисциплін у ВНЗ І-ІІ р.а. Методичні рекомендаціїПідсумки міських та обласних олімпіад з математики. Червоноградська Н. В., методист базового індустріального коледжу

Творчий підхід до викладання математики. З досвіду роботи. Відеопрезентація. Деркач Л. С., голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв

«Моя любов – Україна і математика». Вечір-портрет до 125-річчя від дня народження М. Кравчука, визначного українського математика Студенти 156 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Веселовський А., Войтюк М., Горпенчук А., Жеребнюк К., Коімшіді М., Михальський С., Падневич А., Пилипчук В., Пухальська О., Рой Л. (художні керівники Козак О. В., Бойчук Т. В.), Токар Л. (клас викладача Столаби Т.В.), Кохан Б. (клас викладача Боднар О.Л.)

«Гордість української математики». Презентація виставки-інсталяції - студенти 360 групи спеціальності «Бібліотечна справа» Михайловська І., Абросімова Д., Бандура І., Шевчук Д., Юзвак І., Погомій Х. (викладачі Павлюк О. Я., Никитюк С. С.)

Фотозйомка – Загороднюк Б. (17 гр.).

 • 4-04-2017, 10:27
 • 826
 • Новини
 • 0

50 років у вихорі танцю

Цикл заходів


50 років у вихорі танцю 

27 квітня 2017 р. коледж відзначатиме 50-річний ювілей з нагоди відкриття спеціальності «Хореографія» та 50-річчя творчої діяльності голови циклової комісії хореографічних дисциплін, керівника народного ансамблю танцю «Подільські візерунки», Заслуженого діяча мистецтв України, відмінника освіти України, голови Хмельницького обласного осередку Національної хореографічної спілки України Володимира Чорнобиля. 

 • 1-04-2017, 14:55
 • 402
 • Новини
 • 0

«Подільський дивоцвіт»

VIII конкурс виконавців на народних інструментах


Конкурс «Подільський дивоцвіт

31 березня - 1 квітня 2017 року на виконання плану роботи управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації в Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв відбувся обласний конкурс виконавців на народних інструментах серед учнів спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Подільський дивоцвіт».

Конкурс організовано для виявлення та підтримки юних талановитих виконавців на народних інструментах, підвищення їх технічної та художньої майстерності, популяризації творів українських композиторів та виконавства на народних інструментах

В творчих змаганнях взяли участь 170 учнів з 28 музичних шкіл та шкіл мистецтв Хмельницької області: Хмельницька ДШМ,  Хмельницька ДМШ № 1 імені М.Мозгового, Хмельницька ДМШ № 2, Хмельницька ДМШ № 3, Хмельницька ДШМ «Райдуга», Хмельницька РДМШ, Солобковецька ДМШ, Кам`янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв, Кам`янець-Подільська ДМШ ім. Ф. Ганіцького, Кам`янець-Подільська РДМШ, Ярмолинецька ДМШ, Жванецька ДШМ, Городоцька ДМШ, Старокостянтинівська ДШМ, Пасічнянська ДМШ, Чорноострівська ДМШ, Чемеровецька ДМШ, Шепетівська ДМШ, Маківська ДМШ, Волочиська ДШМ, Летичівська ДМШ, Кам`янець-Подільський НВК № 9 імені А.М.Трояна, Кам`янець-Подільська дитяча хорова школа, Дунаєвецька ДШМ, Шарівська ДМШ, Деражнянська РДШМ, Орининська ДМШ, Сатанівська ДМШ.

 • 30-03-2017, 16:14
 • 52
 • Новини
 • 0

Атестація як технологія оцінки особистісних досягнень викладача

Атестація як технологія оцінки особистісних досягнень викладача

  29-30 березня 2017 р. відповідно до  Закону України “Про освіту”, Типового положення про атестацію педагогічних працівників навчальних закладів та навчально-методичних установ сфери культури (із змінами і доповненнями, наказ № 621 від 07.18.2014 р.) та Положення про атестацію педагогічних працівників та концертмейстерів Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв (із змінами і доповненнями, наказ № 16 від 30.01.2012 р.), Положення про атестацію викладачів, концертмейстерів та працівників Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв (із змінами і доповненнями, наказ № 214 від 13.10.2014 р.) в коледжі було проведено атестацію педагогічних працівників.

 • 29-03-2017, 09:48
 • 146
 • Новини
 • 0

Під прицілом

Вистава за драматичними монологами 

 

Під прицілом

 

29 березня в рамках святкування Міжнародного дня театру відбувся показ практичної роботи з навчальних дисциплін «Режисура театралізованих заходів» та  «Основи акторської майстерності» студентів ІІІ курсу спеціалізації “Видовищно-театралізовані заходи” (художній керівник - Ірина Красілич, звукорежисер Ігор Форкун).  Це була вистава за драматичними монологами “ПІД ПРИЦІЛОМ”.

 Скільки людей– стільки історій про цю кляту війну, і всі вони особливі, зворушливі до глибини душі. Вони – не урочисті промови, не бадьорі газетні статті, не сухі повідомлення прес-центру АТО. У кожного своя зустріч із війною, свій досвід,  своє розуміння її, бачення… Важливі не стільки події, скільки  почуття, думки,важкі переживання. Тут війна на рівні рефлексій, емоцій, настроїв, запахів, кольорів, боротьби світла й темряви…Війна ранить не фізично, найстрашніше, що вона нівечить душу...Після пережитого майже неможливо повернутись до нормального життя, голоси з минулого постійно нагадують про себе... Монологи-сповіді. Монологи-молитви. Монологи-каяття...Монологи СМЕРТІ та ЖИТТЯ.   Щоб не розгубити слова правди про війну, їх потрібно зібрати, як коралі на нитку Хоча слова ці мало схожі на веселі намистинки, швидше, вони  як зернятка поминальної куті...

 • 28-03-2017, 14:47
 • 159
 • Новини
 • 0

Проектна діяльність як складова умова інноваційного розвитку закладу культури

Засідання школи педагогічної майстерності

 

28 березня з метою удосконалення професійного рівня викладачів відбулося засідання школи педагогічної майстерності.  

У відеопрезентації  «Проектна діяльність як складова умова інноваційного розвитку закладу культури», яке підготувала Павлюк О.Я, викладач циклової комісії бібліотечних дисциплін, завідувач відділенням були висвітлені актуальні питання розвитку культурно-мистецької галузі, зокрема: економічні чинники функціонування галузі культури, світовий досвід управління галуззю, джерела фінансування закладів культури в  Україні, фандрейзингова діяльність як пошук джерел додаткового фінансування галузі та залучення коштів – грантів для здійснення проектної діяльності, співпраця з національними та міжнародними благодійними фондами, що діють в Україні.

У своєму виступі  «Грантовий фандрейзинг»  Нижник С.В., директор коледжу, охарактеризував діяльність місцевих благодійних фондів та окреслив перспективи участі викладачів коледжу у грантовій діяльності.

До уваги слухачів було представлено методичні рекомендації з підготовки та створення проектної заявки, термінологічний словник з фандрейзингу та тематична поличка друкованих джерел з теми.

 • 28-03-2017, 13:52
 • 122
 • Новини
 • 0

Новітні технології мистецької освіти

Курси підвищення кваліфікації


Новітні технології мистецької освіти

24-28 березня в рамках підготовки викладачів до чергової атестації відбулись курси підвищення кваліфікації за участю викладачів Інституту публічного управління та кадрової політики Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв – Копієвської О.Р., завідувача кафедри арт-менеджменту та івент-технологій НАКККіМ, кандидата педагогічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України та Хіміч Я.О., заступника завідувача кафедри інформаційних комунікацій та бібліотекознавства, заступника директора інституту з виховної роботи, доцента, кандидата історичних наук, члена УБА, координатора Центру безперервної інформаційно-бібліотечної освіти.

    Слухачі курсів (35 викладачів, концертмейстерів та працівників коледжу) навчалися за програмою “Удосконалення методики викладання фахових дисциплін у мистецьких ВНЗ І-ІІ р.а.”, яка була розрахована на 72 години. Професійний інтерес викликало обговорення актуальних питань сучасної мистецької освіти, впровадження інноваційних та інформаційних технології в освітній процес, а також створення іміджу сучасного педагогічного працівника. Заняття проходили в активній формі (тренінги, майстер-класи, рольові ігри).

    Після закінчення  курсів слухачі успішно захистили випускні роботи, склали залік та отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації. 

 • 24-03-2017, 14:35
 • 107
 • Новини
 • 0

Вічна слава нашим визволителям

Участь в загальноміських заходах


Вічна слава нашим визволителям

26 березня кам’янчани відзначають День визволення Кам’янця-Подільського від фашистських загарбників. З нагоди свята сьогодні, 24 березня, у сквері Танкістів відбувся загальноміський мітинг, у якому взяли участь Кам’янець-Подільський міський голова, представники міської влади, ветерани війни  та громадськість міста. Також у проведенні мітингу взяв участь фольклорний ансамбль «Джерело» (керівник  - Столаба Т.В.).

 • 24-03-2017, 13:37
 • 190
 • Новини
 • 0

Не можна забути, і не маємо права!
Мітинг-реквієм


Не можна забути, і не маємо права!

26 березня виповнюється 73 роки, як Кам’янець-Подільський був звільнений військами Червоної армії від німецько-фашистських загарбників.

З метою відзначення Дня визволення Кам’янця-Подільського від фашистських загарбників 24 березня студенти 250 групи Баб'яр А., Балацька Ю., Ільєва О., Кіржайкіна Д., Ніколайчук В.,  провели урочистий мітинг-реквієм. (організатор – Розумовська Р.М., викладач соціально-економічних дисциплін).

Мітинг-реквієм відбувся біля братської могили воїнам-визволителям у Старому місті. Студенти та викладачі коледжу поклали вінок та квіти до обеліска та вшанували пам'ять про їх подвиг хвилиною мовчання.

Мітинг-реквієм сприяв патріотичному вихованню молоді, вихованню шанобливого ставлення до пам'яті про Перемогу і ветеранів Великої Вітчизняної війни, а також вивчення героїчних сторінок історії Українського народу у період Великої Вітчизняної війни 1941- 1945 років.

 • 23-03-2017, 15:48
 • 106
 • Новини
 • 0

Посади дерево

Флешмоб

 

Посади дерево

23 березня адміністрація, викладачі та студенти коледжу взяли участь у флешмобі, започаткованому народним депутатом України Володимиром Мельниченком, «Посади дерево». Завдяки допомозі члена виконавчого комітету міської ради, директора КВЗП «Кам’янець-Подільський» Сергія Чернявського, який забезпечив навчальний заклад саджанцями, у дворі з’явилася алея сакур. Дирекція коледжу та студенти підтримали акцію та зробили свій внесок в озеленення міста.

 • 23-03-2017, 13:18
 • 117
 • Новини
 • 0

Чисте місто

Участь в екологічній акції


Чисте місто 

23 березня студенти взяли участь у загальноміському суботнику «Чисте місто». Мета –  мотивувати свідомих українців, які люблять свою Батьківщину, зробити своє місто чистим. До цієї акції долучилися усі громадяни міста, які хочуть жити без бруду і сміття, недопалків і папірців під ногами, дихати свіжим повітрям, відпочивати з дітьми у чистих парках і скверах.

 

 

 • 21-03-2017, 20:04
 • 217
 • Новини
 • 0

Поезія, супутнице моя! Ти теплий животворний промінь сонця…

Літературна кав’ярня

 

Поезія, супутнице моя! Ти теплий животворний промінь сонця…

З нагоди відзначення Всесвітнього дня поезії 21 березня в бібліотеці-філії № 3 відбулася літературна кав’ярня «Поезія, супутнице моя! Ти теплий животворний промінь сонця…» для студентів спеціальності «Бібліотечна справа».

Поціновувачі поетичного слова поринули у світ прекрасної поезії учасника творчого об’єднання «Phoenix» Вероніки Мелісової та членів Клубу молодих поетів КПНУ імені Івана Огієнка Іллі Думного та Вадима Ільвіцького. Також учасники заходу склали поетичну ліру з улюблених авторів та їх поезій. Прекрасним доповненням цієї зустрічі також стала жанрова виставка «Поетичними рядками», на якій любителі поезій познайомились із збірками відомих українських поетів. Захід відбувся за філіжанкою ароматної кави в дружній атмосфері та залишив масу приємних вражень.

 • 21-03-2017, 11:19
 • 56
 • Новини
 • 0

Поділля Open

Поетичний фестиваль

Поділля Open

21 березня студенти спеціальності «Хореографія» Пшенишнюк В., Дембіцький Д., Зуляк Н. (24 гр) та Гуменюк М. (14 гр) взяли поетичному фестивалі «Поділля Open», який відбувся у Камянець-Подільській міській бібліотеці імені К.Солухи.

На заході відбулися презентації авторських збірок, автограф-сесій, поетичних читань, конкурсу читців, скайп-зустрічей, презентацій авторських збірок та інтерв’ю за участю Братів Капранових, Сергія Пантюка, Євгенії Заславської, Олекси Бика.

 

 

 • 17-03-2017, 16:06
 • 218
 • Новини
 • 0

Хроніка Української революції

Година історичної правди

 

Хроніка Української революції

17 березня у коледжі було проведено годину історичної пам’яті, присвячену 100-річчю Української революції 1917-1921 років. Організатор заходу – Городецька Н.М., викладач соціально-економічних дисциплін.

Сформована ідея державної незалежності стала визначальною для українського визвольного руху. Розбудовою Української Народної Республіки, Української Держави, Західно-Української Народної Республіки українці довели здатність і спроможність національного державотворення. Сьогоднішня Україна є спадкоємицею державницьких традицій, закладених революцією 1917–1921 років.

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності Президентом України 22 січня 2016 року підписано Указ № 17 “Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років”, яким 2017-й проголошено Роком Української революції.

Городецька Н.М. проінформувала студентів про події Української революції, етапи революції 2017-2021 років, хронологію основних подій.

Виховна година сприяла національно-патріотичному вихованню студентів та закріпленню їх знань з історії України

 

 

 • 16-03-2017, 11:16
 • 82
 • Новини
 • 0

Чайна церемонія – уособлення етики і естетики

 Бібліотечний вікенд

Чайна церемонія - уособлення етики і естетики

 

16 березня студенти 24 групи спеціальності «Хореографія» Желіховська Д., Рентюк М., Стельмах А., Польнюк К., Валєєва А., Чубар І. взяли участь у бібліотечному вікенді «Чайна церемонія – уособлення етики і естетики», який відбувся у Камянець-Подільській бібліотеці-філії № 3.

 • 15-03-2017, 10:42
 • 367
 • Новини
 • 0

«Пісенний зорепад»

VIIІ конкурс вокалістів


 «Пісенний зорепад»

15 березня відбувся традиційний VIIІ конкурс вокалістів «Пісенний зорепад», в якому брали участь студенти спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» та спеціалізації «Музичне мистецтво естради». Ведуча заходу – Ільєва Оксана (250 гр.).

Конкурсанти змагалися у номінаціях: академічний, народний та естрадний спів. При оцінюванні переможців журі враховувало наступні критерії – вокальні дані, чистота інтонації та якість звучання, краса тембру і сила голосу, вокальна техніка виконання, виконавська майстерність, музичність, художнє трактування музичного твору, сценічний образ, складність репертуару, культура виконання, відповідність репертуару виконавським можливостям.

 • 14-03-2017, 12:29
 • 254
 • Новини
 • 0

 Музика- сенс мого життя

Ток-шоу


«Музика- сенс мого життя»

14 березня відбулося практичне заняття з навчальної дисципліни «Навчальна практика КДД» (керівник Яворницька Н.О.). Заняття проведено у формі ток-шоу. У практичній роботі взяли участь студенти 313 (ДІ) та 328 (НІ) гр.. Ведучий - Магура Вадим. Гості – Попеску Василь, Русу Іван. Під час проведення ток-шоу порушувалось питання музики та значення її у житті студентів.  Гості програми продемонстрували свої таланти не лише у грі на інструменті, а й любові до народних традицій свого краю. Русу Іван продемонстрував свої знання руминської мови, пісні та танцю.

Такі заняття дають можливість студентам на практиці спробувати себе у ролі ведучого та учасника програми.