Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2020 (4)
Листопад 2020 (25)
Жовтень 2020 (20)
Вересень 2020 (20)
Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (22)
Корисні посилання
 • 01-07-2020, 16:33
 • 360
 • 0

Мистецтво вічне

Захист курсових робіт 

з навчальної дисципліни "Профмайстерність"


 Мистецтво вічне


 24 червня відбувся захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Профмайстерність».

 Курсові роботи, які складаються із графічної частини, роботи в матеріалі та пояснювальної записки до курсової роботи, студенти захищали дистанційно.

«Курсові роботи – 2020» – це груповий проєкт за загальним гаслом «Мистецтво».

 У проєкті взяли участь студенти 36 групи спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», а саме: Веселовська Крістіна, Катернюк Діана, Кіра Альона, Кіселюк Ангеліна, Ожаровська Олена, Олійник Анна, Солодовнікова Анна, Ткачук Діана, Ткачук Ірина, Харчук Вікторія, Шестопалова Дар’я.

   Студенти на захисті курсових робіт представили свої творчі композиції, виконані в різних текстильних техніках розпису тканини та нетканого гобелену. 

  Основним джерелом натхнення у вирішенні авторського текстилю є культурно-мистецьке надбання народів світу, зокрема: мотиви мистецтва первісної, романської, готичної доби та епохи Відродження, мистецьких традицій Стародавнього Єгипту, Месопотамії, Давнього Риму, Київської Русі; стилів:  класицизм, бароко та модерн.

Усі представлені роботи високо оцінено членами комісії у складі: методиста коледжу Григорків, Л. А., голови циклової комісії ОМДМР Павлюка О. Ф. та керівника курсової роботи – Майгур Т. В., викладача циклової комісії "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація".

  Маємо надію, що курсові роботи з навчальної дисципліни «Профмайстерність» студентів 36-ОМДМР групи доповнять творчу спадщину митців нашого краю та матимуть продовження в інших мистецьких проєктах.

 

 

Тетяна Майгур,

викладач циклової комісії ОМДМР

Мистецтво вічне Мистецтво вічнеМистецтво вічне

Мистецтво вічнеМистецтво вічнеМистецтво вічне

Мистецтво вічнеМистецтво вічнеМистецтво вічне

 


 • 26-06-2020, 13:07
 • 243
 • 0

Випускників своїх шанує наш 90-літній коледж культури і мистецтв 

Вітання з нагоди вручення дипломів випускникам 

 

   Коледж здавна славиться своєю історією і випускниками, які творчими справами і здобутками примножують його велич і славу.

   У свій 90-літній рік народження зі стін навчального закладу у мистецький світ випускається 74 випускники, організатори соціокультурної діяльності, керівники творчих колективів, викладачі мистецьких шкіл, талановиті творчі особистості, які будуть примножувати духовну скарбницю та культурні традиції українського народу.

 Сьогодні динамічно змінюється суспільно-політичне та культурне життя держави, змінюються і вимоги до сучасного фахівця культурно-мистецької галузі. Майбутні менеджери соціокультурної діяльності  повинні активно долучатися до інноваційних змін в галузі, забезпечувати культурні потреби мешканців новостворених ОТГ, здійснювати фандрейзингову та проєктну діяльність, володіти навичками  івент-менеджера, креативно мислити та активно діяти.

   В коледжі створені всі умови для здобуття студентами якісної мистецької освіти та опанування ними ґрунтовними знаннями та навичками, які необхідні  в професійній діяльності.         Наші випускники мають можливість здобувати в стінах коледжу загальноосвітню підготовку, яка є фундаментом майбутньої професії, брати участь в олімпіадах та конкурсах. Якості керівника, організаторський талант, ініціативу та енергію студенти успішно реалізовують в раді студентського самоврядування; свої мистецькі здібності – в творчих колективах, які  стали для них професійним стартовим майданчиком, а участь у концертній діяльності, профорієнтаційній роботі, фестивалях, конкурсах, творчих звітах та концертних програмах для жителів громад сприяють удосконаленню їх виконавської майстерності.

  Щороку урочисте вручення дипломів  – це незабутнє свято не тільки для наших випускників, але й для всіх викладачів та студентів коледжу. Усмішки, квіти, настанови, слова подяки і звуки прощальних мелодій… У цьому році – усі урочистості онлайн.  Але ніякі нові формати не можуть зіпсувати нам свято, яке є особливим, незабутнім, вражаючим. Для випускників – це останнє свято в  рідному коледжі. Воно неначе та межа поміж щасливими студентськими роками і початком професійної кар’єри. І яким буде це нове життя, багато в чому залежить від них самих, від їхньої цілеспрямованості, працьовитості, наполегливості та вмінні використовувати знання, набуті в коледжі.

  Нехай змінюються події, змінюється час, відчувається різниця між модою і самками, на зміну випускникам приходять першокурсники – усе це реалії нашого життя, але незмінним залишається лише те, що знання і таланти, які плекаються у стінах коледжу, здобутки і досягнення примножуються на славу нашого рідного, древнього та вічно молодого коледжу.

Дорогі наші випускники!

   Бажаємо вам щасливої професійної долі, миру, злагоди, благополуччя і реалізації всіх творчих планів та задумів.

Тож вам вибрала дорогу доля

Зігрівать душею свій народ,

Засівать добром життєйське поле

Не заради слави й нагород.

Вам нести культуру в людські душі,

Берегти традиції батьків,

Щоб молитву й віру невмирущу

Відібрати в нас ніхто не смів!

   Відеопривітання випускникам 2020.

   Накази.

   Відеопривітання для випускників 435-ВТЗ.

   Досягнення випускників.

   Вітання випускникам 426 групи від 16 групи

   

Шляхами незбагненної краси

Випускникам 47 - КФВ


   Випускників своїх шанує наш 90-літній коледж культури і мистецтв

 

    От і добіг до кінця ще один, останній, сповнений сюрпризів та випробувань, навчальний рік для випускників коледжу.

   Наче легкий сон, в творчих клопотах, суєті екзаменаційних сесій, у веселих забавах, зустрічах з цікавими особистостями, пробігли роки навчання студентів 47 академічної групи спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа».

   Усе це залишиться лише яскравим спалахом спогадів, що повертатимуть у світлий рай студентської юної пори, до тієї «Пісні кадру», яка водила таємними стежками пізнання обраного фаху, бо саме вона спонукала бачити незбагненну красу світу через око фото- чи відеокамери. Вона водила стежками цікавих локацій, вчила створювати декорації для павільйонних зйомок, а в навчальних аудиторіях вела їх у світ візуально- пластичних вражень, формувала в  творчих душах якості людяності, доброти, взаєморозуміння, доброчесності, поваги один до одного та до своїх наставників, які професійно, послідовно, крок за кроком сіяли зерна знань, з надією і вірою, що вони проростуть потужними фотовиставками, цікавими проєктами різножанрових відеосюжетів, проявляться в акторських, операторських чи режисерських роботах.

    Саме ці плоди фахових знань, творчих напрацювань мала змогу оцінити Державна екзаменаційна комісія під час складання студентами державних екзаменів, і, відповідно, присвоїти випускникам кваліфікацію «Менеджер соціокультурної діяльності, керівник кіно-, фото-, відеостудії».

    Шановні випускники «КФВ», щиро вітаємо вас з першою суттєво-важливою перемогою, яка відчинила вам двері  у світ самостійного життя, зичимо щасливої долі і нехай наша «Пісня кадру» дарує вам впевненість, наснагу до нових звершень та життєвих і творчих перемог!

    Циклова комісія кіно-, фото-, відеосправи

 

Пісня кадру

До коледжу прийшли ми всі

Такі окрилені й завзяті

Нас фотосвіт сюди привів

І кожен день для нас це свято

 

В нестримному польоті мрій

На крилах гривастих Пегасів

Вчимось складати ряд подій

В химерні витвори фантазій

 

В думках збираєм  світло й тінь

В яскраво-кольорові гами

І в спалахах ясних видінь

Будуєм власні спектрограми

 

Вчимося кадрувать красу

Розлогих верб і лісу й поля

Фіксуєм вранішню росу

І повний штиль нічного моря

 

На перший погляд « подивись …»

Такі собі практичні вправи

Та вони визріють колись

У непрості кінозабави…

 

Нас кінотренінги ведуть

У пошуки «знайти натуру»

Пізнати суть репортажу

А в кадрах «значення фактури»

 

Ми починаєм творчий путь

В кіно класичними стежками

І вчать нас тут пізнати суть

Кінокомедії чи  драми…

 

Нелегкий шлях до таїни

Народження кінокартини

Яка нас кличе у світи

Де сяють «Оскара» вершини

 

Сюди прийшли ми осягти

Секрет зіркового Олімпу

І будем впевнено іти

Щоби піймати власну зірку

 

Бо переможе «той  - хто йде»

Цю істину ми добре знаєм

В кіно лиш той себе знайде

Хто пісню кадру відчуває.

Н. Латюк

 • 26-06-2020, 12:19
 • 231
 • 0

Метроном творчих досягнень 

Презентація електронної книги

 

Метроном творчих досягнень

 

   Метроном творчих досягнень: Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв від ювілею до ювілею (2015-2020): топ досягнень: фотоальбом присвячений 90-річчю з часу заснування навчального закладу і відображає основні віхи діяльності коледжу у цей період.

   У фотоматеріалах висвітлена робота циклових комісій, творчих колективів, бібліотеки, музею історії коледжу, ради студентського самоврядування. Акцентовано увагу на співпраці з об’єднаними територіальними громадами, волонтерській, концертній, науково-дослідній та міжнародній діяльності навчального закладу. Представлено коледж як базу проведення конференцій, семінарів, методичних об’єднань, підвищення кваліфікації працівників культури, а також обласного конкурсу виконавців на народних інструментах «Подільський дивоцвіт».

    За яскравими світлинами творчих досягнень і перемог стоїть величезна напружена праця, години виснажливих репетицій і вдосконалення майстерності педагогів і студентів, - всіх, хто налаштував метроном своїх душ і сердець на добро, мистецький неспокій, на постійний пошук і творчість в обраній професії.

    В альбомі використано фотороботи студентів спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа», які супроводжуються гіпертекстовими посиланнями на матеріали з офіційного сайту коледжу.

    Над виданням працювали: відповід. за вип. Нижник С. В.; укладачі: Павлюк О. Я., Никитюк С. С.; комп’ютерна верстка Філіпчук Т. М.; технічна підтримка Шумілова І. В.

    Фотоальбом адресований всім, хто цікавиться розвитком мистецької освіти на Поділлі.

  Метроном творчих досягнень.

 

 • 26-06-2020, 11:15
 • 225
 • 0

Підсумували досягнення випускників

Державні екзамени в онлайн-форматі


Підсумували досягнення випускників


   З 07 по 26 червня 2020 року в коледжі проводилась державна атестація випускників. Їх компетенції оцінювала державна екзаменаційна комісія, яку очолював Гаврилюк П.В., директор департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради. Дуже приємно, що Петро Віталійович, випускник коледжу 2004 року спеціальності «Хореографія», сьогодні очолює важливий підрозділ міської ради, компетентний фахівець культурно-мистецької галузі не тільки міста, а й Хмельницької області.

   У складі ДЕК: Нижник С.В., директор коледжу (заступник голови): Червоногродський І. І., заступник директора з навчальної роботи, Павлюк О. Я., завідувач відділення, Корчук В. М., завідувач навчально-виробничої практики (члени комісії); голови циклових комісій: Василенюк В.М., Козак О.В., Ляшук Т.Є., Олексійчук М.А., Остап’юк Л.М., Павлюк О.Ф., Пшинешнюк С.С., Червінська І.Є., Чорнобиль В.В. та Никитюк С. С., методист коледжу (секретар комісії). Інформаційне забезпечення екзаменів здійснювала інженер - програміст Шумілова І.В.

За результатами державної атестації 74 студенти підтвердили свої професійні знання та навички, 24 із них отримали дипломи з відзнакою.

   Цьогорічні екзамени були особливими через карантинні умови. Вони проходили в онлайн-форматі. Варто зазначити, що всі студенти повністю виконали навчальний план, успішно склали комплексні тестові кваліфікаційні екзамени, екзамени з фаху та захистили дипломні роботи. Свої досягнення за роки навчання випускники представили у портфоліо, з якими ознайомилися члени ДЕК та які представлені на офіційному сайті коледжу в розділі «Портфоліо».

   Державна екзаменаційна комісія відзначила високу організаційну підготовку екзаменів, їх технічне забезпечення та належний рівень знань випускників.

 

   Захист дипломів ІV курсу спеціальності «ОМДМР»

   25 червня відбувся захист дипломних робіт студентів 4 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

Державна екзаменаційна комісія працювала під головуванням Гаврилюка Петра Віталійовича – директора департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради.

  Студенти виконали дипломні роботи в непростих умовах карантину і дистанційного навчання. Усі поставились відповідально до виконання головної і завершальної роботи за час навчання в коледжі. Адже дистанційне навчання - це новий вид навчання. Теми та техніки дипломних робіт студенти обрали непрості та досить актуальні на сьогоднішній день.

  Токовенко Юлія – диптих «Іллюзія буденності» - показала філософське бачення стану природи на сьогоднішній день. У роботі відчувається крик душі, заклик до людей схаменутись, не знищувати природу, бо ще трішки - і людство вже не втримає той потік бруду, яким переповниться наша планета Земля.

  Прибатень Лілія – серія ваз «Сакральний Кам’янець» - прозорість ваз перегукується з чистотою віри. Дослідила сакральну архітектуру Кам’янця-Подільського та відобразила їх на скляних вазах.

  Кушнірчук Вікторія – серія робіт «Людина і світ» - досліджувала різні чинники негативного впливу забруднень води, повітря і землі. Її робота – це переживання про забруднення річок різними викидами підприємств, повітря -радіаційним випромінюванням, а також про вирубку лісів та зміну клімату.

  Гавриленко Анна – серія робіт «Різнотрав’я»,  досліджувала різновиди трав, що ростуть на узбіччі лісів  , в полях та на берегах річок. Вивчала їх цілющі властивості та використання  трав у господарстві.

 Костюк Олена – декоративна композиція «Міф чи реальність. Бакота - місце сили». Студентка перейнялась долею затопленого села Бакота, його давньою історією та долями виселених людей. 

  Микицей Євгенія – декоративне панно «Фонтани Кам’янця» - дослідила існуючі та зруйновані фонтани міста, довела позитивний вплив фонтанів на настрій та здоров’я людини.

  Богуш Анжеліка – серія робіт «Поділля». Студентка поєднала в одну композицію два види декоративно-прикладного мистецтва – ткацтво і гончарство. Дослідила історію ткацьких і гончарних промислів на Поділлі, а також виткала килимки та об’єднала їх із килимами, витканими  її бабусею. Отож вийшло своєрідне об’єднання поколінь, передача досвіду від бабусі до онучки.

  Студенти, досліджуючи обрані теми, надихались творчістю відомих художників, які також працювали над подібними темами. Опрацьовували велику кількість літератури по темі, досліджували техніки і технології виконання роботи в матеріалі. Підраховували вартість всіх складових дипломної роботи.  Було багато проб і помилок. Але все ж таки роботи виконані на належному професійному рівні. Їх високо оцінили члени державної екзаменаційної комісії.

  Шановні випускники, вітаємо із знаковою подією у житті – захистом дипломів! Адміністрація та викладачі коледжу переконані, що на ваших шляхах буде ще багато перемог, нових проєктів, нових досягнень! Хай все задумане збувається! Нехай диплом випускника залишається для вас не лише документом про освіту, а й надійним провідником на професійному шляху, та предметом гордості. Бажаємо плідної професійної діяльності !!!

 

Куратор 426 ОМДМР – Горна Л.А.


Підсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускників

Підсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускників

Підсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускників

Підсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускників

Підсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускників

Підсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускників

Підсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускників

 

 • 25-06-2020, 20:05
 • 363
 • 0

 «Великодній дивограй - 2020»

Конкурс авторських композицій

 

У червні 2020 року за результатами навчальної практики студентів ІІ курсу відбувся конкурс авторських композицій «Великодній дивограй». Організатор конкурсу - Майгур Т.В. - викладач циклової комісії "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація".

У конкурсі брали участь студенти 256 групи спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»: Андрощук Кароліна, Агапієв Дмитро, Бонцю Христина, Івасюк Михайло, Мазур Ельвіра, Мельник Олег, Ситник Юрій, Тончук Тетяна.

Писанки, виконані учасниками конкурсу, експонувались у вигляді композицій із світлинами інсталяцій на теми: «Знаково-символічне писанкарство», «Сюжетно-тематичне писанкарство».

Усі авторські композиції конкурсу, які демонструватись на сайті коледжу, оглядали та оцінювали відвідувачі впродовж тижня з 15 по 22 червня 2020 року.

22 червня 2020 року відбувся підрахунок голосів і визначено переможців конкурсу. За конкурсні роботи усього було надіслано 131 вподобання.

У номінації «Знаково-символічне писанкарство» глядачі відзначили такі роботи:

   Гран-прі – Мазур Ельвіра – за авторську композицію «Дві долі» (26% голосів);

   1 місце  Ситник Юрій – за авторську композицію «Поєднання» (4,9%);

   2 місце – Андрощук Кароліна – за авторську композицію «В очікувані» (4,1%);

   3 місце – Агапієв Дмитро – за авторську композицію «Помаранчевий олень» (2,4%);

   3 місце  Бонцю Христина – за авторську композицію «Дерево життя» (2,4%).

У номінації «Cюжетно-тематичне писанкарство» до вподоби були інсталяції:

   Гран-прі – Мельник Олег – за авторську композицію «Скандинавія» (20,33% голосів);

   1 місце  Мазур Ельвіра – за авторську композицію «Світ навколо нас»  (13%) ;

   2 місце  Івасюк Михайло – за авторську композицію «Зв’язок поколінь» (6,5%);

   2 місце   Тончук Тетяна – за авторську композицію «Серце Ангела» (6,5%);

   3 місце  Бонцю Христина – за авторську композицію «Друг» (4,9%);

   3 місце  Ситник Юрій – за авторську композицію «Полум’я традицій» (4,9%).

Учасники і переможці отримали грамоти за участь у конкурсі авторських композицій «Великодній дивограй - 2020», дизайн яких розробила Поп’юк Х-М., випускниця 2013 року спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво».

Дякуємо усім конкурсантам за гарний творчий дарунок до 90-річчя коледжу. Вітаємо усіх учасників конкурсу! Творчого натхнення та усіляких гараздів!

 

Тетяна МАЙГУР,

викладач циклової комісії ОМДМР

 

 

 

 

 

 

 • 25-06-2020, 16:29
 • 149
 • 0

 Курсова робота як вид науково-педагогічного дослідження

Дистанційний захист курсових робіт

 

   Дистанційне навчання стало викликом для усіх учасників освітнього процесу. Організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати студентів, давати раду технічним проблемам виявилось зовсім не просто, але все можливо. Дистанційне навчання, в свою чергу, ще й створює нові виклики для дотримання норм і правил академічної доброчесності. Так 12 червня відбувся захист курсових робіт студентами ІІІ курсу спеціальностей «Хореографія» та «Музичне мистецтво» з навчальної дисципліни «Педагогіка» за допомогою мобільного додатка Viber (керівник – Продан Ю.П., викладач циклової комісії загальноосвітньої підготовки).

   Під час підготовки та виступів студенти на високому рівні продемонстрували практичні навички наукової праці (пошук джерел і робота з ними, реферування наукової літератури, порівняння кількох поглядів на одну проблему, робити узагальнення та висновки), рівень знань з певної спеціалізації, самостійне мислення. Варто відзначити роботи студентів Бугерчук І., Буринської А., Бучик К., Дубчак Н., Іванової В., Степанюк І. (34 гр.), Білюк М., Зломиноги І., Комарчевої А., Синіцького П. (338 гр.)

Курсова робота як вид науково-педагогічного дослідження Курсова робота як вид науково-педагогічного дослідження

Курсова робота як вид науково-педагогічного дослідження Курсова робота як вид науково-педагогічного дослідження

Курсова робота як вид науково-педагогічного дослідження Курсова робота як вид науково-педагогічного дослідження

Курсова робота як вид науково-педагогічного дослідження Курсова робота як вид науково-педагогічного дослідження

  Відео захисту: Іванова.

 

 

 

 

 • 25-06-2020, 16:19
 • 306
 • 0

Конкурс авторських композицій

«Рукотворні барвоцвіти» – 2020

Результати конкурсу

 

У червні 2020 року за результатами навчальної практики студентів III курсу відбувся конкурс авторських композицій «Рукотворні барвоцвіти». Організатор конкурсу – Майгур Т.В., викладач циклової "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація".

У конкурсі брали участь студенти 36 групи спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація: Веселовська Крістіна, Катернюк Діана, Кіра Альона, Кіселюк Ангеліна, Лозінський Максим, Ожаровська Олена, Олійник Анна, Солодовнікова Анна, Ткачук Діана, Ткачук Ірина, Харчук Вікторія, Шестопалова Дар’я.

Вироби із бісеру, виконані учасниками конкурсу, експонувались у вигляді композицій з світлинами інсталяцій на теми: «Комплект прикрас», «Об’ємний декоративний виріб».

Усі авторські композиції конкурсу, які демонструватись на сайті коледжу, оглядали та оцінювали відвідувачі впродовж тижня з 15 по 22 червня 2020 року.

22 червня 2020 року відбувся підрахунок голосів і визначено переможців конкурсу. За конкурсні роботи усього було надіслано 1926 вподобань.

У номінації «Комплект прикрас» глядачі відзначили такі роботи:

·         Гран-прі – «Морська хвиля вражень» Кіри Альони – (11,6% голосів),

·         1 місце – «Світанок в лагуні» Харчук Вікторії – (11,3%),

·         2 місце – «Скарби нації» Веселовської Крістіни – (9,2%),

·         2 місце – «Небесні мрії» Катернюк Діани – (9,2%),

·         3 місце – «Лісова пісня» Ожаровської Олени – (8,6%),

·         3 місце – «Ніжність літнього ранку» Ткачук Діани – (8,6%).

У номінації «Об’ємний декоративний виріб» до вподоби були інсталяції:

·      Гран-прі – «Феєрія підводного світу» Харчук Вікторії – (13,8% голосів),

·      1 місце – «Самотня сакура» Олійник Анни – (10,6%)

·      2 місце – «Ангельське диво» Веселовської Крістіни – (7,8%),

·      3 місце – «Осіння симфонія» Катернюк Діани(2,3%),

·      3 місце – «Бонсай» Шестопалової Дар’ї – (1,6%),

·      3 місце – «Блакитне полум’я» Ткачук Діани – (1,4%),

·      3 місце – «Дерево любові» Ткачук Ірини – (1,3%).

Учасники Кіселюк Ангеліна, Лозінський Максим, Солодовнікова Анна відзначені грамотами за участь у конкурсі авторських композицій «Рукотворні барвоцвіти», дизайн яких розробила Поп’юк Х-М., випускниця 2013 року спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво».

Дякуємо усім конкурсантам за гарний творчий дарунок до 90-річчя коледжу. Вітаємо усіх учасників конкурсу! Творчого натхнення та усіляких гараздів!

  Тетяна МАЙГУР,

викладач циклової комісії ОМДМР

 

 • 24-06-2020, 17:19
 • 185
 • 0

У бібліотеці коледжу – нові надходження

Список видань


У бібліотеці коледжу – нові надходження У бібліотеці коледжу – нові надходження

У бібліотеці коледжу – нові надходження У бібліотеці коледжу – нові надходження

 

 

 


 

 

 

 

Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років

Виставка до ювілею коледжу


Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років

 

   Історія коледжу є предметом гордості всіх, хто в ньому працює та навчається, тих, хто збагатив його славу і честь, створював традиції та заклав фундамент на майбутнє. За свою багаторічну історію навчальний заклад підготував понад 8 тисяч фахівців в галузі культури, серед яких випускники, що займають високі державні посади, керують розвитком культури в області та за її межами, відзначені високими званнями та нагородами, мають значні досягнення у виконавській майстерності, очолюють знані мистецькі колективи.

  2020 рік - особливий, ювілейний не тільки для нашого колективу, але й для культурно - мистецької спільноти, адже коледж є колискою талантів, оберегом сучасної духовності, живою криницею натхнення для багатьох поколінь, які творили і творять нашу творчу історію.

   З нагоди ювілею бібліотека підготувала книжково - ілюстративну експозицію : «Кам’янець - Подільському коледжу культури і мистецтв - 90», на якій представлені документальні джерела та фотодокументи з його історії і розвитку та інформація про творчі досягнення, нагороди, відзнаки.

  Щиро вітаємо викладачів, працівників, ветеранів, студентів, випускників та майбутніх абітурієнтів з ювілеєм коледжу. Нехай талант та успіх супроводжує вас у житті. Творіть та примножуйте славу нашої рідної альма – матер!

 Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років

 

 • 15-06-2020, 20:16
 • 223
 • 0

 "Великодній дивограй"

Конкурс авторських композицій

  
   Проголосувати  за роботу можна за посиланням: Конкурс. • 15-06-2020, 19:33
 • 287
 • 0

"Рукотворні барвоцвіти"

Конкурс авторських композицій

 

 

   Проголосувати за роботу можна за посиланням: Конкурс.


 • 12-06-2020, 10:54
 • 155
 • 0

Я народилась, щоб творити

Творчий подарунок коледжу

Я народилась, щоб творити Творчий подарунок коледжу


   Творчим подарунком 90-річному ювілею коледжу стала книга поезій Ольги  Подольської  «Я – Українка», яка нещодавно поповнила фонди музею та бібліотеки коледжу.

   Поетична збірка складається з розділів: «Я – Українка», «Любовна  лірика», «Стежками життя», «Пам’яті тих, кого нема…», «Поезія як біль мого народу». Кожна з поезій пронизана великою любов’ю до рідної землі, до свого коріння та відкриває  найпотаємніші почуття і сподівання жіночої душі. «Україно моя, мила кіточко, ти є найкращою країною на всій Землі. Ти одна єдина, облюбленна, одарована всіма багатствами, які є на нашій планеті. Ти квітуча, ти могуча, ти співоча, ти неоціненний скарб…» - такими словами  авторка звертається до нашої Вітчизни та кожним поетичним рядком збірки стверджує, що вона патріотка, вона – українка, вона «народилась,  щоб творити».

   Ольга Подольська  (Зінаїда Кравчук) – випускниця коледжу 1993 року спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво», надзвичайно талановита, неординарна  особистість зі своїм світобаченням  та  харизмою. То ж побажаємо їй  поетичного натхнення та подальших творчих успіхів! 

   Запрошуємо викладачів та студентів познайомитися з творчим доробком нашої випускниці. З нетерпінням чекаємо презентації книги в стінах рідного коледжу.

Я народилась, щоб творити Творчий подарунок коледжу Я народилась, щоб творити Творчий подарунок коледжу

 

 

 • 04-06-2020, 15:01
 • 141
 • 0

Театр. NET

Перший міжнародний інтернет-конкурс

 

   У травні учасники театру-студії «На Зарванській» взяли участь у Першому міжнародному театральному інтернет-конкурсі «ТЕАТР.NET» із виставою «Чарівне дзеркало» (художній керівник та режисер Семенків І.А.). і здобули диплом першого ступеня у номінації «Аматорський театр».

   Вітаємо з перемогою!

 


Театр. NET Перший міжнародний інтернет-конкурс Театр. NET Перший міжнародний інтернет-конкурс

Театр. NET Перший міжнародний інтернет-конкурс Театр. NET Перший міжнародний інтернет-конкурс

 

 

 

 • 27-05-2020, 12:01
 • 92
 • 0

 «Козацька родина»

Всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв

 

  28 березня 2020 року у м. Хмельницький дистанційно відбувся  Всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв «Козацька родина», у якому взяли участь студенти та викладачі коледжу коледжу.

     Переможці конкурсу:

   Гран-прі - Прокопишен О. (гр. 418) – номінація: «Вокальне мистецтво (академічний вокал)», клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Сирота О.М.

   Гран-прі – Мельник Юлія (гр. 317) - номінація: «Вокальне мистецтво (народний вокал)», клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Бойко В.В.

    Вітаємо з перемогою!

 


  «Козацька родина» «Козацька родина»

«Козацька родина» «Козацька родина»

 

 


 

 

 • 25-05-2020, 15:40
 • 228
 • 0

"Я АРТИСТ - ОНЛАЙН"

Участь в дистанційному конкурсі

 

Участь в обласному дистанційному конкурсі "Я АРТИСТ - ОНЛАЙН"

 Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва  за підтримки управління інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації проводить обласний багатожанровий дистанційний конкурс «Я АРТИСТ – ОНЛАЙН»

    Подача заявок здійснюється з 05.05.2020 до 15.06.2020

Журі переглядає і оцінює відеовиступи до 25.06.2020

ОНЛАЙН КОНКУРС ПРОВОДИТЬСЯ В НАСТУПНИХ НОМІНАЦІЯХ:

   *Вокальна творчість (класична, народна, естрадна, джазова (соло, дуети, тріо, ансамблі, хори)

   *Інструментальна творчість (класична, естрадна, народна, джазова (соло на різних інструментах, ансамблі, оркестри)

   *Танцювальна творчість (народний танець, естрадний танець, класичний танець, дитячий танець, спортивні бальні танці (соло і ансамблі)

   *Театральна творчість (драматичний театр, музичний театр, мініатюри, уривки з вистав, ляльковий театр, театри пластики, театри танцю та інші)

   *Художнє слово

   *Інші номінації (відповідно до прийнятих заявок)

    Детальніша інформація: «Я АРТИСТ – ОНЛАЙН».

 

 

 

 

 • 24-05-2020, 17:52
 • 330
 • 0

 Мистецький форум

Участь в онлайн-конференції


Мистецький форум

 

   24 травня відбулася онлайн-конференція на платформі Zoom для викладачів ДМШ та творчої спільноти на тему: «Деякі аспекти цифрової трансформації мистецької освіти», у якій взяла участь Мечак Л.М., викладач циклової комісії музично-теоретичних дисциплін.

   Лариса Михайлівна виступила з доповіддю на тему: «Сучасні цифрові технології на службі викладача мистецьких дисциплін».

 Мистецький форум. 

 • 21-05-2020, 13:32
 • 177
 • 0

Затверджено графік ЗНО-2020

ЗНО та ДПА


Затверджено графік ЗНО-2020 ЗНО та ДПА

 

ОСНОВНА СЕСІЯ ВІДБУДЕТЬСЯ

25 ЧЕРВНЯ – 17 ЛИПНЯ,

РЕЗУЛЬТАТИ ОГОЛОСЯТЬ ДО 29 ЛИПНЯ

 

   Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відповідні зміни до календарного плану підготовки та проведення ЗНО оприлюднено на сайті МОН.

   Згідно з графіком, тестування відбудуться у такі дати:

   - математика – 25 червня,

   - українська мова і література – 30 червня,

   - фізика – 2 липня,

   - іспанська, німецька, французька мови – 6 липня,

   - англійська мова – 7 липня,

   - історія України – 9 липня,

   - біологія – 13 липня,

   - географія – 15 липня,

   - хімія – 17 липня.

   Поріг «склав/не склав» та результати ЗНО визначатимуться:

   - з математики, фізики – до 16 липня,

   - з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології – до 24 липня,

   - з географії, хімії – до 28 липня.

   Відповідно, результати ЗНО буде розміщено на інформаційних сторінках учасників:

   - з математики, фізики – до 17 липня,

   - з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології – до 25 липня,

   - з географії, хімії – до 29 липня.

   Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання заплановано на 23 липня – 11 серпня. Результати додаткової сесії буде визначено і оголошено до 14 серпня.

   Під час тестування учні та інструктори будуть забезпечені захисними масками, а пункти проведення ЗНО – антисептиками.

   Нагадаємо, цьогоріч перелік уповноважених закладів вищої освіти, до яких за спрощеною процедурою можуть вступати жителі тимчасово окупованих територій Донбасу та АРК Крим (м. Севастополь), розширився до 91 університету. З них 77 ЗВО підпорядковані МОН, а 14 – МОЗ, МВС та Мінкульту.

   Джерело: МОН.

 

 

 

 • 18-05-2020, 13:21
 • 139
 • 0

 Роковини трагедії, яка досі триває

 Цикл заходів в онлайн-форматі


Роковини трагедії, яка досі триває

 

   18 травня - скорботний день в історії кримських татар та всієї України. Цього дня 1944 року сталінський режим руками НКВС розпочав геноцид корінного народу Криму.

   Майже пів мільйона кримців депортували з півострова. Людей загнали у товарні вагони та вивезли до Сибіру і Середньої Азії. Вони тисячами гинули в дорозі, потім роками поневірялися в чужині.

  Але боротьба кримськотатарського народу за свою Батьківщину ніколи не припинялась. Репресії, переслідування, ярлики «автономістів», «зрадників» та «екстремістів» – ніщо не зламало дух цих людей.

   І зараз їхні долі і життя - знову під прицілом російського агресора, який захопив Крим, переслідує і кидає за грати всіх, хто протестує проти окупації.

   Шановні викладачі та студенти!

  Сьогодні ми згадуємо численні жертви масових депортацій народу Криму, пролиту кров та покалічені долі безневинних людей. Пам’ятаємо всіх, хто не повернувся додому, хто був розстріляний, закатований, замордований у в'язницях, таборах і катівнях та розділяємо біль кримськотатарського народу разом з усією Україною. Ми пам’ятаємо!

   Рекомендуємо до перегляду:

    -«День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу: Як відбувалася депортація 1944 року». Історична довідка

    -«День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу». Перегляд відеоуроку, який підготував Міністерство освіти і науки України 
    -«Вкрадений Крим. Історія депортації». Знайомство з віртуальною виставкою, яку підготувала Хмельницька ОУНБ

    - Перегляд кінофільму «Хайтарма» 

    -Екскурсія до онлайн-музею депортації кримських татар «Tamırlar».

 

Роковини трагедії, яка досі триває

  

 Геноцид кримськотатарського народу 1944 року ми  

повинні пам’ятати, щоб не допустити знов!