Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2022 (12)
Жовтень 2022 (6)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (32)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (15)
Корисні посилання

Охорона праці очима дітей – 2022

ХІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка


Охорона праці очима дітей – 2022

 


10 лютого 2022 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбулася виставка-конкурс малюнків, яка проводилася в рамках ХІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2022.

Студенти ІІ-ІІІ курсів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» виконали малюнки з охорони праці в різних галузях та безпеки праці в умовах карантину. Організатор виставки – циклова комісія ОМДМР.


 

 

  • 11-02-2022, 16:22
  • 101
  • 0

«СBIT ISee»

Конкурс фото-, кіно- та аудіовізуальних мистецтв

«СBIT ISee»


   11 лютого 2022 року за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України відбувся конкурс фото-, кіно- та аудіовізуальних мистецтв «СBIT ISee», у якому взяли участь студенти коледжу.
   Переможці конкурсу:
   Лауреат І ступеня: Радзіонова Владислава – номінація «Фотомистецтво. Пейзаж» (керівниця Новіцька-Саричева О.О.)
   Руденко Дмитро – номінація «Фотомистецтво. Жанрова фотографія» (керівниця Новіцька-Саричева О.О.)
   Бутилюк Максим – номінація «Фотомистецтво. Жанрова фотографія» (керівник Василенюк В.М.)
   Бутилюк Максим – номінація «Фотомистецтво. Рекламна фотографія» (керівниця Новіцька-Саричева О.О.)
   Вітаємо  з перемогою!
  
  • 03-02-2022, 16:05
  • 87
  • 0

Кохання - прекрасне почуття, що творить чудеса

Підсумковий захід з виробничої практики


 
    03 лютого 2022 року в Центрі культури і мистецтв "Розмай" відбувся феєричний соціокультурний захід «Кохання - прекрасне почуття, що творить чудеса", який підготували  студенти четвертого курсу коледжу спеціальності «Менеджмент СКД» як підсумкову роботу з виробничої практики (керівник практики заступник директора ЦКіМ "Розмай" Кукурудза Р.В.). 
   В концертній програмі: музичні та хореографічні  композиції у виконанні студентів спеціалізацій «Народне інструментальне мистецтво(ДІ),  «Кіно-, фото-, відеосправа» та спеціальності «Хореографія». Ведучі заходу - Гудзяк В. та Руснак Н. Відповідальний за звук та світло Легецький А.  Фото та відео зйомка - Головата М. 
   На заході були присутні директор коледжу Нижник С.В, завідувач навчально-вробничої практики Корчук В.М., завідувачка денним відділенням Павлюк О.Я. та викладачі циклових комісій. Впродовж багатьох років ЦКіМ "Розмай" (директор Кусік В.О.) творчо співпрацює з нашим коледжем, і проведений захід став  яскравим підтвердженням цього. 

Соборна і свята єдина Україна

Історична година

 

Соборна і свята єдина Україна

 

 

21 січня 2022 року з нагоди Дня Соборності України та Дня пам’яті героїв Крут в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв проведено історичну годину «Соборна і свята єдина Україна». Захід організували викладачі циклової комісії соціально-економічних дисциплін Р. Розумовська та циклової комісії видовищно-театралізованих заходів Т. Бойчук (режисер-постановник) та О. Козак (викладач зі сценічної мови).

Алгоритм дій учасників освітнього процесу у разі надзвичайних ситуацій

Рекомендації Служби освітнього омбудсмена


 

 

 

Всеукраїнський конкурс мистецтв «Творчий Лемберг»

Творчі досягнення

 

Всеукраїнський конкурс мистецтв «Творчий Лемберг»

 

 

15 січня 2022 року студентки спеціальності «Музичне мистецтво» Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв Крістіна Марчук (1138 група) та Анастасія Леонтієва (48 група) посіли призові другі місця у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Творчий Лемберг».

Конкурс авторських композицій «Шовкова нитка – 2021»

Результати конкурсу

 

Конкурс авторських композицій «Шовкова нитка – 2021» Конкурс авторських композицій «Шовкова нитка – 2021»

 

 

У грудні 2021 року за результатами навчальної практики студентів 4-го курсу відбувся конкурс авторських композицій «Шовкова нитка».

У конкурсі брали участь усі студенти 446 групи спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Конкурс авторських композицій «Чарівний пензель – 2021»

Результати конкурсу

 

Конкурс авторських композицій «Чарівний пензель – 2021»

 

 

У грудні-січні 2021/2022 навчального року за результатами навчальної практики студентів 3-го курсу відбувся конкурс авторських композицій «Чарівний пензель».

З Новим 2022 роком!

Святкові вітання

 

З Новим 2022 роком!

 

 

Колектив Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв вітає з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Відзнака за розроблення стандартів фахової передвищої освіти

Лист Міністерства освіти і науки України

 

Відзнака за розроблення стандартів фахової передвищої освіти Відзнака за розроблення стандартів фахової передвищої освіти

 

 

Відповідно до листа Першого заступника Міністра освіти і науки України Андрія Вітренка від 22 грудня 2021 року № 1/22642-21, враховуючи бездоганну працю та особистий внесок у розроблення стандартів фахової передвищої освіти, відзначено роботу члена підкомісії зі спеціальності 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво, заступника директора з навчальної роботи Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв Ігоря Івановича Червоногродського.

Чарівний пензель

Конкурс авторських композицій


Чарівний пензель


   В Кам'янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв оголошено конкурс авторських композицій "Чарівний пензель". Участь у конкурсі беруть 12 студентів спеціальності "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація", які представляють авторські роботи.

 

   Проголосувати  за роботу можна за посиланням: Конкурс

 

 

Пані Метелиця

Практична робота з РТЗ

 

Пані Метелиця

 

 

24 грудня 2021 року студенти другого курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Кам'янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв втілили інсценізацію «Пані Метелиця» за однойменною казкою братів Грімм. Студенти показали практичну роботу Дарії Петрик з навчальних дисциплін «Режисура театралізованих заходів» та «Основи акторської майстерності», художній керівник курсу – Тетяна Бойчук, світлове оформлення – Сергій Саричев.

Хореографічні композиції

Показ екзамену

 

Хореографічні композиції

 

 

23 грудня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбувся показ екзамену з навчальної дисципліни «Композиція та постановка танцю» студентів 3134 групи спеціальності «Хореографія», клас викладача Ірини Корчук, концертмейстер – Віталій Бойко.

Митці в гостях у студентів

Свято екранних видів мистецтв

 

Митці в гостях у студентів

 

 

23 грудня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбулося свято екранних видів мистецтв, яке складалось з урочистої частини під назвою «Митці в гостях студентів КФВ» та посвяти першокурсників спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа» в студенти. Святкові заходи були приурочені Всесвітньому дню кіно.

Композиція байок «Комахи-розумахи»

Академічний показ

 

Композиція байок «Комахи-розумахи»

 

 

Емоційно хвилююче, але приємне завершення І навчального семестру для студентів ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв пройшло 23 грудня 2021 року академічним показом зі сценічної мови – композицією байок українських авторів «Комахи-розумахи».

Variation de Noël

Відкритий показ екзамену

 

Variation de Noël

  

Зимова екзаменаційна сесія 2021/2022 навчального року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв розпочалась 22 грудня відкритим показом екзамену з дисципліни «Класичний танець» студентів 245 групи спеціальності «Хореографія», клас викладача Петра Гаврилюка, концертмейстер – Тетяна Гудзь.

Програму екзамену студенти та викладачі присвятили новорічним та різдвяним святам, тому й обрали тематичну назву «Variation de Noël» (з фр. – Різдвяна варіація).

Академічний показ зі сценічної мови

Підсумкове заняття

 

Академічний показ зі сценічної мови

 

 

21 грудня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв пройшов академічний показ зі сценічної мови студентів І курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», викладач – Ольга Козак.