Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
 • 23-06-2022, 09:58
 • 153
 • 0

"Великодній дивограй" - 2022

Конкурс авторських композицій


Великодній дивограй

 

 

 

  В Кам'янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв оголошено конкурс авторських композицій "Великодній дивограй" - 2022. Участь у конкурсі беруть студенти ІІ курсу спеціальності "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація", які представляють по дві авторські роботи.

   Проголосувати  за роботу можна за посиланням: Конкурс

 

 • 09-06-2022, 11:12
 • 161
 • 0

Відеопоезія "Дітям треба миру"

Творча робота студентів 357 гр.В ролях:

Валерія Саричева 

Олександра Касьян

Читає Олександра Касьян (викладач І.А.Семенків). Відеограф - Максим Бутилюк (викладач О.О.Новіцька-Саричева). Автор вірша - Людмила Галінська.

 • 07-06-2022, 09:09
 • 170
 • 0

Талановита країна 2022

Участь у конкурсі   05-07 червня 2022 року відбувся Всеукраїнський двотуровий мультижанровий конкурс мистецтв "Талановита країна 2022", у якому взяла участь Гринчук Анастасія (гр. 1138, клас викладача Столаби Т.В.), студентка І курсу спеціальності "Музичне мистецтво" та здобула Гран-прі в номінації "Народний вокал".

   Вітаємо з перемогою!

 • 06-06-2022, 15:37
 • 131
 • 0

Кам'янець - Подільській  міській організації ветеранів - 35 років

Подарунок музею


 

  Музейна  експозиція «Ветерани коледжу» нещодавно поповнилися книгою «Кам'янець - Подільська міська організація ветеранів - 35 років», яка є продуктом колективної праці значної групи активістів ветеранського і волонтерського руху. В книзі розкрито роботу ради ветеранів, первинних організацій, в тому числі нашої ветеранської організації, активістів ветеранського і волонтерського руху, увічнено пам'ять ветеранів війни і праці, розкрито напрями співпраці із органами місцевого самоврядування, навчальними закладами та  іншими організаціями і установами. Книгу  передала музею Тараненко П.А., голова первинної ради ветеранів коледжу.

   «Уклін любові, шани і поваги» - під такою назвою  у виданні представлена інформація про нашу ветеранську організацію, яка в 2020 році відзначила 15-річний ювілей з часу створення. На сторінках книги відтворена  коротка історія функціонування організації, професійні портрети її керівників,  перелік  творчих справ колективу ветеранів, волонтерська діяльність адміністрації, викладачів та студентських груп з ветеранами коледжу. 

 • 03-06-2022, 15:38
 • 119
 • 0

Завжди активні, творчі, енергійні 

Робота ветеранської організації коледжу    Первинна рада ветеранів коледжу (голова – Тараненко П.А.) активно долучається до всіх патріотичних заходів, волонтерських проєктів та екологічних акцій, які організовує міська організація ветеранів. Зокрема ветерани коледжу взяли участь:

   - 26 березня, в день визволення Кам’янця-Подільського від нацистів, покладання квітів до пам’ятника загиблим визволителям нашого міста.

      - 11 квітня мітинг-реквієм біля пам’ятника в’язням фашистських концтаборів.

      - 13 квітня  екологічна акція « Посади дерево Перемоги».

     - Подання інформації до  книги «Кам'янець - Подільська міська організація ветеранів - 35 років», яка є продуктом колективної праці значної групи активістів ветеранського і волонтерського руху нашого міста. В книзі розкрито роботу ради ветеранів, первинних організацій, в тому числі ветеранської організації нашого коледжу, активістів ветеранського і волонтерського руху, увічнено пам'ять ветеранів війни і праці, розкрито напрями співпраці із органами місцевого самоврядування, навчальними закладами та  іншими організаціями і установами. Книга, яку нещодавно передала музею історії  коледжу Тараненко П.А., стала невід’ємною складовою музейної експозиції «Ветерани коледжу».

      - Шефська допомога, зокрема забезпечення харчовими продуктами викладачів-ветеранів (Баранова В.В., Грек О.О.).

      - Волонтерська допомога воїнам ЗСУ: плетіння маскувальних сіток, кікімор, пошиття матраців та рукавиць.

   Ветерани коледжу  є прикладом для наслідування, в щоденних буденних справах – завжди активні, творчі, енергійні та  впевнено тримають культурний фронт України.

 • 02-06-2022, 10:58
 • 148
 • 0

Мистецтво вільних людей

Майстер-клас

 


   02 червня 2022 року, в рамках Освітнього хабу Хмельниччини, на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв відбувся черговий  майстер-клас на тему «Декоративний розпис Дніпропетровщини. Петриківський розпис як надбання світової нематеріальної культурної спадщини людства». 

   Учасники майстер-класу – внутрішньо переміщені особи та місцеві мешканці, набували навичок у створенні виробу ручної роботи – листівки-запрошення. Джерелом творчого натхнення для виготовлення листівок став петриківський розпис. 

   Таємницями унікальної техніки розпису ділилися Л. А. Горна та Т. В. Майгур, викладачі циклової комісії «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».  


 • 01-06-2022, 18:01
 • 109
 • 0

Музика - мова сердець

Концерт фортепіанної музики    01 червня 2022 року відбувся концерт фортепіанної музики Гошко Ганни, студентки 48 групи спеціалізації «Музичне мистецтво естради», клас викладача Сироти О.М. На заході прозвучали твори композиторів різних епох та країн. Студентка продемонструвала майстерність володіння музичним інструментом,  навички звуковолодіння та техніки, зацікавила слухачів своїм виконанням. Також у концерті взяла участь Гудзь Т.А., концертмейстер циклової комісії фортепіано та концертмейстерства, та виконала разом з викладачем Сиротою О.М ансамбль.

Дякуємо за найкращі роки нашого життя 

Зустріч випускників     27 травня 2022 року відбулася зустріч випускників  спеціальності «Хореографія» 2017 року. 

   В музеї коледжу випускники ділилися своїми професійними досягненнями, згадували щасливі студентські роки, своїх улюблених викладачів та однокурсників. В музейних альбомах, афішах та презентаційних виданнях вони знайшли свої фото, згадали виховні заходи та концерти, в яких брали активну участь, дні студентського самоврядування, творчі  справи з організації дозвілля в гуртожитку. Це були веселі, щасливі  та безтурботні  моменти студентського життя, а водночас це був час професійного зростання - академпокази, заліки, екзамени та перемоги в престижних конкурсах хореографічного мистецтва.

   «Щасливі знову побувати в рідних стінах. Зібралися сьогодні не всі, адже війна змінила наше життя та внесла корективи у наші  плани.  Дякуємо за найкращі роки нашого життя! Дуже любимо, поважаємо! Обіцяємо повернутися знову!!!» - такі теплі слова залишили випускники у книзі відгуків музею.

 • 27-05-2022, 14:40
 • 164
 • 0

Легенда мистецтва старого Кам’янця

   Участь у мистецькому фестивалі-конкурсі


   

  26 травня 2022 року відбувся ІІ Відкритий фестиваль-конкурс художньої творчості та виконавського мистецтва «Легенда мистецтва старого Кам’янця», у якому взяли участь студенти коледжу. Також у складі журі працював Пшинешнюк С.С., голова циклової комісії «Музичне мистецтво».

   Переможці конкурсу:

   Диплом І ступеня:

   Кукурудза Володимир (гр. 413) – номінація «Інструментальний жанр» (клас викладача Раїнчука Д.В.)

   Дмітрієв Григорій (гр. 48) – номінація «Вокальний жанр» (клас викладача Столаби Т.В.)

   Столаба Анастасія (гр. 48) – номінація «Вокальний жанр» (клас викладача Столаби Т.В.)

   Гринчук Анастасія (гр. 1138) – номінація «Вокальний жанр» (клас викладача Столаби Т.В.) 

   Дует «Душа» у складі Столаби А. та Дмітрієва Г. (гр. 48)  – номінація «Вокальний жанр» (клас викладача Столаби Т.В.)

 Середюк Діана (гр. 48) – номінація «Вокальний жанр» (клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Бойко В.В.) та фольклорний ансамбль «Червона калина» у складі Бойка В.В. (баян), Раїнчука Д.В. (тромбон), Гудзяка В. (сопілка), Матієнка Н. (контрабас), Дмітрієва Г. (барабан). 

 • 26-05-2022, 14:29
 • 169
 • 0

Допомагаємо. Перемагаємо. Тримаємо стрій...

Волонтерська діяльність


   

   З перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію нашої держави Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв спрямував всі свої зусилля на допомогу Збройним Силам України.

   Військовозобов’язані працівники коледжу взяли до рук зброю і міцно тримають оборону на фронті та у формуваннях територіальної оборони Хмельниччини, не даючи окупантам шансів на омріяну «перемогу». Якщо армію підтримує народ, солдати перетворюються на воїнів. Ми добре розуміємо, що від оснащення і бойового духу українських воїнів залежить наша перемога. Тому трудовим колективом навчального закладу на загальних зборах було прийнято рішення про щомісячний перерахунок одноденного заробітку на потреби армії до закінчення воєнного стану. За квітень 2022 року більше 42 000 грн. було перераховано на рахунок благодійного фонду Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» для виготовлення бойових БПЛА. 

 

 


 • 25-05-2022, 21:40
 • 135
 • 0

Писанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розпису

Майстер-клас

 

 

   25 травня 2022 року, відповідно до програми «HAND MADE», в рамках Освітнього хабу Хмельниччини відбувся майстер-клас «Писанкарство України: символіка знаків та кольорів, традиційні техніки розпису».  

   Захід було проведено на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв. Організатори майстер-класу - викладачі циклової комісії «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" – Т. В. Майгур та Л. А. Горна.

   

 • 25-05-2022, 17:58
 • 152
 • 0

Війна очима студентів

Робота літературного гуртка "Ровесник" 


 • 24-05-2022, 21:55
 • 167
 • 0

Витинанка як вид декоративно-прикладного мистецтва

Майстер-клас

 

 

   24 травня 2022 року відбувся майстер-клас «Витинанка як вид декоративно-прикладного мистецтва». Це заняття із циклу заходів, що відбуваються на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв у рамках Освітнього хабу Хмельниччини. 

   Організатори – викладачі циклової комісії «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» на чолі з головою Павлюком О.Ф., захід провела – Дубінська О.В. 

 

 • 24-05-2022, 14:09
 • 176
 • 0

Вам відроджувати і творити українську культуру

Свято останнього дзвоника  в онлайн-форматі   Свято останнього дзвоника для студентів випускних курсів традиційно забарвлене в палітру радісних емоцій, підсумків навчання в рідному коледжі, професійних досягнень, планів на майбутнє та щемкого відчуття прощання з рідною альма-матер. 

   2022 рік вніс суттєві корективи у наше повсякденне життя – дистанційне навчання в умовах воєнного часу, віртуальне спілкування з викладачами та однокурсниками,  участь в онлайн-фестивалях і конкурсах, активна волонтерська діяльність. Ми  змінили наші звички, традиції. Й останній дзвоник також сьогодні лунає для наших випускників в онлайн-режимі.

 • 24-05-2022, 12:48
 • 142
 • 0

Відеопоезія "Який день..."

Творча робота студентів 357 гр.


 

Читає Анастасія Ількова (викладач І.А.Семенків). Відеограф - Максим Бутилюк (викладач О.О.Новіцька-Саричева). Автор вірша - Людмила Муріна.

 • 23-05-2022, 16:28
 • 180
 • 0

Комунікативна компетентність як складова професійності менеджера культури 

Презентація навчальної дисципліни   

   23 травня 2022 року відбулася презентація навчальної дисципліни «Комунікативний менеджмент», викладач циклової комісії культурологічних дисциплін Павлюк О.Я. Мета викладання навчальної дисципліни полягає в набутті студентами теоретичних знань з питань комунікативних процесів в менеджменті, оволодіння практичними навичками  службового спілкування, організації ділових зустрічей,  вмінні формувати імідж ділової людини та іміджу сучасного закладу культури. 

   В програмі заходу:

   «Комунікативний менеджмент як теорія і практика управління соціальними комунікаціями організації». Презентація навчальної дисципліни (Павлюк О.Я.)

   Презентація кращих практичних студентських робіт:

   «Вдалий публічний виступ - ознака професіоналізму менеджера культури» ( Козловська Вікторія, група 457 (ВТЗ); 

   «Мотиваційний лист – це ваш шанс представити себе як вмотивовану, здібну і творчу особистість». Готуємося до вступної кампанії - 2022 (Шлей Ірина, група 457(ВТЗ);

   «Самопрезентація – яскравий опис вашого унікального «я». (Руснак Надія, група 457(КФВ); Олійник Катерина, Шлей Ірина, група 457(ВТЗ);

    «Моделюємо культурно-мистецький продукт». Конкурс сучасних креативних ідей. Ведучі конкурсної програми: Козловська Вікторія та Олійник Катерина.

   Конкурс культурно-мистецьких  проєктів серед студентів спеціальності  «МСКД» є прикладом інтеграції (поєднання) теоретичної та практичної підготовки, вдосконалення практичних навичок у поєднанні з творчістю та прагненням до успіху. Конкурс  проводиться з метою підвищення інтересу студентів до поглибленого вивчення дисциплін професійно-теоретичної підготовки і оволодіння навичками створення проєктів, виявлення креативних ідей та вирішення шляхів їх реалізації.

   Конкурс «Культура і креативність» проводиться втретє і вже став традиційним та  має в своєму активі  цікаві креативні проєкти, успішних лідерів та їх команди. Цьогоріч він проводився в умовах дистанційного навчання як онлайн, так і офлайн.

Конкурсні роботи оцінювали члени журі, а саме: Нижник С. В., директор коледжу, голова журі; Ляшук Т. Є., голова циклової комісії культурологічних дисциплін; Козак О. В., голова циклової комісії режисерських дисциплін; Григорків Л. А., Яворницька Н. О.,  Вергун А. І., Булаєнко В. О., викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін; Никитюк С. С., методист коледжу; Матієнко Нікіта, студент спеціальності «Музичне мистецтво естради», автор найкреативнішого проєкту 48 групи.

   Критерії оцінювання проєкту: назва проєкту (влучність, лаконічність, запам’ятовуваність); мета (актуальність проєкту, відповідність послугам культурно-мистецького напрямку, реалістичність проєкту); обгрунтування вибору (відсутність послуги в регіоні, суспільна користь, ефективність, зрослий попит на послугу, пільгове обслуговування); іміджева політика (різноплановість PR-заходів); бренд (логотип, фірмовий знак, візитна картка, правильність оформлення реквізитів); партнери (листи підтримки проєкту); презентація проєкту (якість);робота команди (вміння формувати ідею та презентувати проєкт, злагодженість дій, зовнішній вигляд). Кожна складова проєкту оцінювалася за 5-ти бальною системою.

   Перемогу в конкурсі здобули:

   «ТМХ». Театр під відкритим небом (команда в складі: Гула Анна, Шевцова Ольга, Бохняк Дарія, Мельник Вероніка. 457 гр.( ВТЗ) – І місце;

   «7 notes». Перший Art Street колектив в Кам’янці-Подільському (команда в складі:Гудзяк Владислав, Дасига Дмитро, Роздайгора Володимир,  413 гр.(ДІ) – ІІ місце;

   «Photo Art». Фотофестиваль (команда в складі:Руснак Надія, Лискун Біата, Кушнірова Діана, 457 гр.(КФВ) –ІІ місце;

   «КОЛОРИТ». Приватна музична школа – індивідуальний проєкт Лівіцького Олександра (НПМ) – Імісце;

   YOUTHAND CULTURAL SPACE». Проєкт культурного простору для активної молоді – індивідуальний проєкт  Пиптюк Анни, 413 гр.(НПМ) – ІІ місце. 

   Конкурсні культурно-мистецькі  проєкти створювалися у першому семестрі, ще у мирний час і ми сподіваємося що вони будуть успішно реалізовані після нашої перемоги над рашистами, які сьогодні  цілеспрямовано нищать нашу українську культуру та прагнуть відібрати нашу національну пам’ять та самобутність. Вдалим доповненням конкурсної програми стала презентація «Культурні втрати України» (Філіпчук Т.М.). Фотозйомку заходу забезпечив Легецький А., 457 гр.(КФВ).

 

 

 

 • 22-05-2022, 22:10
 • 75
 • 0

"Моя Україна - моя Батьківщина" 

Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв 

 

 

  18-22 травня 2022 року відбувся Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв "Моя Україна - моя Батьківщина", у якому взяла участь студентка коледжу Гошко Анна (гр. 48, клас викладача Виниченко Н.В.) та здобула диплом лауреата премії Гран-прі.

   Вітаємо з перемогою!

 

 • 19-05-2022, 22:37
 • 171
 • 0

Music Uni Fest

V Всеукраїнський музичний конкурс


 

  18-19 травня 2022 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся V Всеукраїнський музичний конкурс «Music Uni Fest», у якому взяли участь студенти коледжу

   Переможці конкурсу:

   Диплом І ступеня: 

   Гудзяк Владислав (гр. 413) – номінація «Духові інструменти», 3 вікова категорія (клас викладача Ковальського Р.І.)

   Дасига Дмитро (гр. 413) – номінація «Духові інструменти», 3 вікова категорія (клас викладача Ковальського Р.І.)

   Столаба Анастасія (гр. 48) – номінація «Академічний сольний спів», 3 вікова категорія (клас викладача Столаби Т.В.)

   Новіченко Юлія Петрівна (викладач коледжу) – номінація «Концертмейстерський клас», 5 вікова категорія 

   Диплом ІІ ступеня: 

   Лисий Ростислав (гр. 413) – номінація «Духові інструменти», 3 вікова категорія (клас викладача Ковальського Р.І.)

   Богомовов Олександр (гр. 1138) – номінація «Фортепіано», 3 вікова категорія (клас викладача Боршуляк А.М.)

   Дмітрієв Григорій (гр. 48) - номінація «Естрадний сольний спів», 3 вікова категорія (клас викладача Столаби Т.В.)

   Диплом ІІІ ступеня:

   Дмітрієв Григорій (гр. 48) - номінація «Духові інструменти (труба)», 3 вікова категорія (клас викладача Раїнчука Д.В.)

   Орбу Лорі'Дана (гр. 268) – номінація «Академічний сольний спів», 3 вікова категорія (клас викладача Виниченко Н.В.)

   Вітаємо з перемогою!