Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Липень 2022 (1)
Червень 2022 (14)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Лютий 2022 (10)
Січень 2022 (13)
Корисні посилання

Фестиваль-конкурс мистецтв «В обіймах часу»

Творчі досягнення

 

Фестиваль-конкурс мистецтв «В обіймах часу»

 

 

28 листопада 2021 року перегорнув сторінку Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «В обіймах часу», що проводився в рамках творчого проєкту «Назустріч мрії».

Участь у мистецькому змаганні взяли і студенти Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв. Згідно загальної кількості набраних балів народна хорова капела «Гомін» (номінація «Хорове мистецтво», IV вікова категорія) та Діана Середюк (номінація «Народний спів», IV вікова категорія) здобули найвищі відзнаки – Гран-Прі фестивалю-конкурсу.

 

 

День пам'яті жертв голодоморів

Національний пам'ятний день

 

День пам'яті жертв голодоморів

 

 

Голодомор – глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять...

Це наш український біль, наша безмірна туга і скорбота за мільйонами невинно убієнних.

Схилімо голови в скорботі за тими, хто загинув голодною смертю, став жертвою репресій тоталітарного режиму.

 

Клуб веселих і найкмітливіших

Наші перемоги

 

Клуб веселих і найкмітливіших

 

 

26 листопада у Кам'янці-Подільському міському Будинку культури відбувся районний етап гри Клубу веселих та найкмітливіших серед команд молодіжного патріотично-правового руху «ХОМА», у якому взяли участь чотири осередки – Кам'янець-Подільський, Городоцький, Дунаєвецький та Чемеровецький.

За результатами конкурсу журі визначило переможців – ними стала команда Кам'янець-Подільського осередку під назвою «Діти Феміди», які є студентами Кам'янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв. Підготувала команду викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів Тетяна Бойчук.

 

 

 

Відкритий конкурс малих хореографічних форм «Світанок»

Оголошення

 

Відкритий конкурс малих хореографічних форм «Світанок»

 

 


Кам'янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв оголошує прийом заявок на Перший Відкритий конкурс малих хореографічних форм «СВІТАНОК». 

Засновники конкурсу – Департамент інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницький обласний осередок Національної хореографічної спілки України. Організатор – Кам'янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв. 

Конкурсні виступи та Гала-концерт відбудуться 29-30 квітня 2022 року.

До участі у конкурсі запрошуються учасники (солісти, дуети, тріо, ансамблі до 5-ти осіб) аматорських хореографічних колективів України, учні (вихованці) загальноосвітніх шкіл, мистецьких шкіл і позашкільних навчальних закладів.

 

 

Міжнародний день студента

Свято молодих і талановитих

 

Міжнародний день студента

 

 

Міжнародний день студентів — щорічне міжнародне свято студентської активності, що відзначається 17 листопада. В наші дні позиціонується як свято молодості, жаги до життя та великих звершень. 

Лекції та семінари, безсонні ночі перед екзаменом, цікаві практичні заняття, перша практика, а також атмосфера дружнього спілкування, нових знань, а часто і першого кохання… Неоціненний досвід, отриманий у стінах улюбленого навчального закладу ми пам’ятаємо все життя. 

Щороку це свято в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв сповнене позитивом, креативом та гарним настроєм!

 

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Святкові вітання

 

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

 

 

09 листопада в нашій державі відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. 

Студенти та викладачі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтво приєднуються до відзначення професійного свята в онлайн-проєкті «Культура – це творчість і творчі люди».

 

 

Немає без мови України, нас мова в націю єднає!

Свято духовності українського народу

 

Немає без мови України, нас мова в націю єднає!

 

 

Щорічно 9 листопада в нашій державі відзначається День української писемності та мови й вшановується пам'ять Преподобного Нестора-Літописця. Саме його вважають основоположником української писемності. День української писемності і мови, як свято духовності українського народу запроваджено Указом Президента України у 1992 році на знак затвердження великого національного надбання, коштовного скарбу, який поєднує досвід, мрії і надії мільйонів людей, подвижників українського слова.

 

 

 

Працівників коледжу привітали з професійним святом

Наші нагороди

 

Працівників коледжу привітали з професійним святом

 

 

На початку листопада в Україні відзначають професійне свято служителів мистецтва – працівники культури та майстри народної творчості. Традиційно у ці дні кращих митців вшановують відзнаками та нагородами. Не залишились осторонь святкових вітань і педагогічні працівники Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

 

 

 

Іспит на професійну компетентність

Атестація педагогічних працівників

 

Іспит на професійну компетентність

 

 

02 листопада 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії коледжу; а 03 листопада 2021 року – засідання атестаційної комісії Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 12.07.2018 №628 «Питання атестації педагогічних працівників закладів (установ) сфери культури», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 16.08.2018 №926/32378 (зі змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства культури та інформаційної політики України від 21.05.2021 №354), Положення про атестацію викладачів, концертмейстерів та працівників Кам'янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв (із змінами і доповненнями) (наказ № 149 від 01.09.2021).

Голова обласної ради Віолета Лабазюк ознайомилась з діяльністю коледжу

Офіційний візит

 

Голова обласної ради Віолета Лабазюк ознайомилась з діяльністю коледжу

 

 

28 жовтня 2021 року голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк здійснила робочу поїздку до міста Кам´янець-Подільський.

Разом з депутатом обласної ради Ігорем Гаєм та начальником управління спільної власності територіальних громад виконавчого апарату обласної ради Едуардом Монастирським Віолета Лабазюк відвідала низку закладів комунальної власності, управління якими здійснює обласна рада, серед яких і Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв.

 

Вивчаємо технологію документального  та електронного портфоліо

Навчальне заняття в музеї

 

Вивчаємо технологію документального  та електронного портфоліо

  

21 жовтня 2021 року в процесі вивчення навчальної дисципліни «Основи менеджменту соціокультурної діяльності» студенти спеціальностей «Музичне мистецтво» та «Хореографія» ознайомилися із електронними портфоліо випускників, які розміщені на сайті коледжу, а із документальними портфоліо – в методичному кабінеті та музеї. Студенти переглянули «досьє» успіхів студентів, портфоліо творчих колективів та музею. Найбільше їх зацікавили портфоліо викладачів – їх наставників.

 

 

У фотоархіві відшукали свої світлини

Зустріч-спогад у музеї


У фотоархіві відшукали свої світлини

   

21 жовтня 2021 року музей історії коледжу відвідали: Віктор Ухатюк, випускник спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво (народні інструменти)» 1988 року, та Катерина Микитко, випускниця спеціальності «Хореографія» 1982 року. Професійні знання, здобуті в коледжі та свій талант вони багато років спрямовували на розвиток культури Новоушиччини.

 

 

Через терни до мистецтва

Відзначення Дня художника

 

Через терни до мистецтва

 

 

День художника відзначається в Україні щорічно у другу неділю жовтня. Традиційно до професійного свята Дня художника циклова комісія образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва і реставрації Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв організовує тематичне святкування та посвяту у художники студентів-першокурсників.

Цього року темою свята було обрано гасло «Через терни до мистецтва», що мала на меті показати величезну працю художників, яку вони докладають, щоб створювати свої шедеври.

Театральний фестиваль «Комора»

Творчі досягнення

 

Театральний фестиваль «Комора»

 


14-17 жовтня 2021 року привнесли творчість, натхнення, наповнили новими знаннями, досвідом, знайомствами та емоціями студентів 457 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи». Учасники народного театру-студії «На Зарванській» Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв (художній керівник курсу – Ірина Красілич) стали лауреатами театрального фестивалю «Комора», який проходив в Кам’янець-Подільському центрі культури і мистецтв «Розмай».

 

 

День захисників та захисниць України

Урочистості з нагоди державного свята

 

День захисників та захисниць України

 

 

13 жовтня 2021 року, напередодні Дня захисників та захисниць України, в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв студенти ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» з зацікавленістю і бажанням пізнання сценічного мистецтва творили нове дійство – літературно-пластичну композицію «Захисти тих, хто захищає нас!». Захід приурочено державному святу та проведений спільно з комісією соціально-економічних дисциплін (голова комісії – Ніна Городецька).

 

Ми – нащадки козацької слави

Онлайн-естафета єдності

 

Ми – нащадки козацької слави

 

 

11-12 жовтня 2021 року за ініціативи науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти в дистанційному режимі на платформі Zoom проведено онлайн-естафету єдності до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників і захисниць України «Ми – нащадки козацької слави».

 

 

Відзнаки працівникам коледжу до професійних свят

Наші нагороди

 

Відзнаки працівникам коледжу до професійних свят

 

 

11 жовтня 2021 року директор Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв Сергій Нижник вручив відзнаки працівникам коледжу з нагоди відзначення професійних свят – Дня працівників освіти та Міжнародного дня музики.

 

 

День художника

Святкові вітання

 

День художника

 

 

Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв щиро вітає студентів та викладачів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», талановитих майстрів пензля, шанувальників образотворчого мистецтва з професійним святом – Днем художника, яке відзначається в пору золотої осені, щедрої на врожай, барви і кольори, коли сама природа розгортає своє неповторне і вражаюче художнє полотно.