Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Лютий 2021 (6)
Січень 2021 (26)
Грудень 2020 (21)
Листопад 2020 (27)
Жовтень 2020 (20)
Вересень 2020 (21)
Корисні посилання

 Використання веб-сервісу Google Classroom

 для організації дистанційного навчання в коледжі

 Заняття Школи педагогічної майстерності


 Використання веб-сервісу Google Classroom  для організації дистанційного навчання в коледжі


  06 жовтня 2020 року у рамках курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників коледжу відбулося заняття Школи педагогічної майстерності на тему: «Використання Google Classroom для створення єдиного освітнього простору та управління освітнім процесом під час дистанційного навчання в коледжі».

  Никитюк С. С., методист коледжу, керівник Школи, акцентувала увагу педагогічних працівників на особливостях використання платформи Classroom, яка дозволяє в умовах дистанційного та змішаного навчання організувати онлайн навчання, використовуючи відео, текстову та графічну інформацію, різні додатки Google. Присутнім було запропоновано до перегляду відеоінструкцію про методику створення Classroom, розробку навчальних завдань, можливість контролювати, систематизувати, оцінювати діяльність студентів, переглядати результати виконання вправ, застосовувати різні форми оцінювання; а також методичні рекомендації щодо алгоритму створення класу з навчальної дисципліни «Основи медичних знань» (викладач Никитюк С. С.). Доповненням до теми навчання стала презентація підбірки методичних матеріалів, зокрема, видання «Путівник по Google Classroom: як організувати освітній процес у віртуальному просторі».

Присутня на занятті Хіміч Я. О., канд. іст. наук, член Президії Української бібліотечної асоціації, доцент кафедри культурології та інформаційних комунікацій Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, координатор Центру безперервної інформаційно-бібліотечної освіти, поділилася власним досвідом використання сервісу Google Classroom в освітньому процесі НАКККіМ.

  У ході заняття активне обговорення педагогічних працівників викликав перегляд електронної книги «Метроном творчих досягнень: Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв від ювілею до ювілею (2015-2020 рр.). Топ досягнень», створеної до 90-річчя коледжу.

На допомогу викладачам на сайті коледжу зібрано матеріали про найпоширеніші ресурси, форми та методи дистанційного навчання. У рубриках «Методична робота» та «Дистанційне навчання» подається оперативна інформація, яку пропонує Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 • 12-10-2020, 15:12
 • 279
 • 0

 Платформа інновацій, досвіду, креативу

Курси підвищення кваліфікації


 Платформа інновацій, досвіду, креативу


  05-09 жовтня 2020 року, в рамках підготовки викладачів до чергової атестації, відбулися курси підвищення кваліфікації. Організатор – Центр неперервної культурно-мистецької освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (Шевченко Ірина Олександрівна, директорка Центру, кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри інформаційних комунікацій і бібліотекознавства, заслужений працівник культури України).

  Спікер Хіміч Ярослава Олегівна, кандидат історичних наук, доцент кафедри культурології та інформаційних комунікацій Інституту практичної культурології та арт-менеджменту провела заняття на теми: «Сучасні освітні тренди», «Дистанційне навчання: переваги та недоліки», «Особливості роботи у дистанційному середовищі Moodle (на прикладі дистанційних курсів підвищення кваліфікації НАКККіМ) та Google classroom», «Хто такі центеніали та особливості навчання покоління Z».

   Всі слухачі курсів успішно захистили випускні роботи. Інноваційним досвідом роботи поділились:

   - «Використання Google classroom для створення єдиного освітнього простору та управління освітнім процесом під час дистанційного навчання в коледжі», Никитюк С.С.;

   - «Сучасний фахівець соціокультурної сфери: зміст та методи його підготовки», Павлюк О.Я.;

   - «Методи формування професійних компетентностей та становлення конкурентоспроможного фахівця образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, Майгур Т.В.;

   - «Бінарне заняття як форма інтегрованого навчання», Крючкова О.Р., Бурячок Н.В.;

   - «Збереження та популяризація культурно-мистецької спадщини Поділля під час підготовки студентів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», Дубінська О.В.;

   - «Сутність художнього образу та особливості його прояву в музичному просторі, Москвічова О.О.;

   - «Професійні компетентності менеджера соціокультурної сфери в контексті Закону України «Про фахову передвищу освіту» та адміністративно-територіальної реформи», Нижник С.В.;

  -  «Атестація педагогічного персоналу: традиційні та інноваційні підходи», Григорків Л.А.

  Курси сприяли підвищенню ключових компетенцій в галузі культури, педагогічному менеджменту, ознайомленню з методичними засобами творчої діяльності та впровадженню інноваційних технологій в освітній процес закладів фахової передвищої мистецької освіти.

 

 • 12-10-2020, 09:22
 • 112
 • 0

 Спеціальне об’єктове тренування

 Навчання з питань цивільного захисту


Спеціальне об’єктове тренування


  На  підставі плану підготовки з ЦЗ на 2020 рік, 25 вересня 2020 року було проведено СОТ за темою: „Дії керівного складу, комісії з НС, служб ЦЗ, формувань ЦЗ, усього персоналу Кам'янець- Подільського коледжу культури і мистецтв у разі виникнення, локалізації та ліквідації пожежі  на другому поверсі головного  корпусу навчального закладу“.

 Всього до проведення заходів спеціального  об’єктового тренування з питань ЦЗ коледжу було залучено 78 учасника навчально-виховного процессу. Головними завданнями  об’єктового тренування з ЦЗ коледжу  були:

- удосконалення учасниками навчально-виховного процесу та працівниками коледжу  теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій;

- перевірку здатності студентів практично діяти за сигналами оповіщення ЦЗ;

- практичну перевірку реальності плану ЦЗ коледжу та  НФ ЦЗ коледжу преведення  в готовність до роботи за призначенням;

- удосконалення практичних навичок керівного складу і органів управління ЦЗ коледжу в організації та проведенні заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу та працівників коледжу від наслідків НС.

  Основна мета проведення спеціального об’єктового навчання (об’єктового тренування) з питань цивільного захисту коледжу  досягнута та головні  завдання виконані, керівний склад та органи управління ЦЗ удосконалили свої практичні навички в організації та проведенні заходів захисту учасників навчально-виховного процесу та працівників коледжу від наслідків НС.      Всі учасники  навчально-виховного процесу та працівники коледжу закріпили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Спеціальне об’єктове тренуванняСпеціальне об’єктове тренуванняСпеціальне об’єктове тренуванняСпеціальне об’єктове тренуванняСпеціальне об’єктове тренування

 

Перегляд ювілейних експозицій

Екскурсія в музей


Перегляд ювілейних експозицій


   06 жовтня 2020 року під час проведення курсів підвищення кваліфікації викладачів, концертмейстерів та працівників коледжу (05-09 жовтня 2020 року) музей історії навчального закладу відвідала Хіміч Я.О., к.і.н., доцент кафедри культурології та інформаційних комунікацій Інституту практичної культурології та арт-менеджменту.

  Ярослава Олегівна ознайомилася з музейними експозиціями, документним фондом та культурно-просвітницькою діяльністю музею. Особливо її зацікавили матеріали до 90-річного ювілею коледжу, зокрема електронна книга «Метроном творчих досягнень: Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв від ювілею до ювілею (2015-2020 рр.). Топ досягнень», а також  ювілейні тематичні полиці: «Поліфонія талантів» до 5-річчя з часу створення естрадного ансамблю «BLACK and WHITE», «Музей – документальна пам’ять творчих досягнень коледжу» до 15-річчя з часу відкриття, «Студентське самоврядування: територія успіху, творчості та креативу» до 30-річчя з часу створення.

Перегляд ювілейних експозиційПерегляд ювілейних експозицій

Перегляд ювілейних експозиційПерегляд ювілейних експозицій

 

 • 08-10-2020, 16:49
 • 192
 • 0

Радість творчого натхнення

Цикл заходів

до Всеукраїнського дня бібліотек,

Міжнародного дня музики та Дня працівників освіти


               Радість творчого натхнення


   30 вересня - 02 жовтня 2020 року відбувся цикл заходів до Всеукраїнського дня бібліотек, Міжнародного дня музики та Дня працівників освіти. В програмі:

«Креативний бібліопростір коледжу». Вітання до Всеукраїнського дня бібліотек (Кульчицька О., Мельник Ю., Кохан В., студенти 417 групи);

«Калейдоскоп професійних свят». Презентація книжкової виставки (Осадчук Л.А., Владика Л.І.);

«Музика чарує, захоплює, бентежить…». Вітання до Міжнародного дня музики та музична вікторина (Будний О., Олоєрь О., Варивода А. (438 група), Кульчицька О., Мельник Ю., Кохан В., (417 група); концертмейстер Бойко В.В.; викладач Яворницька Н.О.);

«Наша вдячність, любов і повага тобі, наш учителю!»:

  День студентського самоврядування: (Войткова Є., Гаврилюк Я., Павлишена Т. (45 група), Бугерчук І., Степанюк І., Буринська А., (44 група), Шлей І. (35 група), Скурська Д. (348 група), Музика Р., Яніцький А. (2135 група), Кіра А., Кіселюк А. (46 група);

  «Студент у ролі викладача» (Кульчицька О., Мельник Ю. (417 група), Хитрак А., Баранюк Б. (45 група), Кулай А. (35 група), Буринська А., Іванова В. (44 група), Феньо М. (248 група), Борисова А. (267 група).

  Вітання до свята (Хитрак А., Сушко І. (45 група), Калинюк В. (313 група), Дмітрієв Г. (348 група).

  Фото – Бутилюк М., Танасійчук Д., студенти 267 (КФВ) групи.

 • 08-10-2020, 16:03
 • 91
 • 0

Древо триєдине

Презентація книги М.Мачківського


Древо триєдине


   06 жовтня 2020 року в бібліотеці коледжу, в рамках засідання клубу «Душі криниця» (керівник Владика Л. І.), відбулася презентація книги українського письменника, члена Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України Миколи Мачківського «Древо триєдине». Літературно-публіцистичне видання презентували директор обласного літературного музею, член Національної спілки письменників України - Василь Горбатюк та заступник директора обласного літературного музею Людмила Данилюк.

 Учасники зустрічі, затамувавши подих, переглянули відеозвернення автора, у якому він ділиться спогадами про своє життя, написання твору та відомих майстрів пера, згаданих у його романі. У подарунок бібліотека отримала книги Мачківського М. «Древо триєдине» та Горбатюка В. «Вигнані з раю».

  Щиро дякуємо за цікаву зустріч. Бажаємо творчої наснаги, міцного здоров'я.

Древо триєдинеДрево триєдинеДрево триєдине 

 

 • 08-10-2020, 14:54
 • 145
 • 0

Grand Fest осінь 2020

Міжнародний дистанційний мистецький фестиваль-конкурс


 Grand Fest осінь 2020Grand Fest осінь 2020Grand Fest осінь 2020Grand Fest осінь 2020

 

  27 вересня в Кам’янці-Подільському відбувся Міжнародний дистанційний мистецький фестиваль-конкурс «Grand Fest осінь 2020», у якому взяли участь студенти коледжу.

   Вимоги конкурсу:

   подання заявки на участь у конкурсі;

   опис відеовиступу та розміщення його на каналі Youtube

   Переможці фестивалю:

 Мельник Юлія (гр. 417) – лауреат І премії у номінації «Народний спів». Клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Бойко В.В

  Леонтієва Анастасія (гр. 348) – лауреат ІІ премії у номінації «Естрадний вокал». Клас викладача Мечак Л.М.

   Переможців визначало професійне журі та глядачі-користувачі мережі Інтернет шляхом голосування під відео.

   Вітаємо з перемогою!

Grand Fest осінь 2020Grand Fest осінь 2020Grand Fest осінь 2020Grand Fest осінь 2020

 

 • 07-10-2020, 09:23
 • 32
 • 0

Мелодія палітри

Мистецька година до Дня художника


     

     07 жовтня в художньому корпусі коледжу відбулось святкування Дня художника та посвята студентів 1 курсу в студенти (Організатор заходу – циклова комісія ОМДМР, голова комісії Павлюк О.Ф.). 

 • 07-10-2020, 09:09
 • 104
 • 0

Нові часи. Нові таланти. Нові виклики.

Творчий діалог

 

Нові часи. Нові таланти. Нові виклики. 


  30 вересня в актовій залі коледжу відбувся творчий діалог з радянським і українським кінорежисером Петром Ясінським, членом Національної спілки кінематографістів України, Відмінником кінематографії СРСР.  Організатори зустрічі - Красілич О.В., Новіцька-Саричева О.О., Василенюк В.М., викладачі циклової комісії «Кіно-,фото-, відеосправи».

   П. Ясінський є співрежисером таких фільмів: «Колесо історії» (1981), «Сто перший» (1982), «Берег його життя» (1984), «Дежа Вю» (1989, у співавт.). За фільм «Дежа Вю» нагороджений премією польської академії мистецтв за успіхи в кінематографії в жанрі детективної комедії. Митець ознайомив студентів спеціалізації «Кіно-,фото-, відеосправа» з творчістю кінорежисерів радянської доби  (А. Тарковський, Т.Ліознова, С.Ростоцький, С. Говорухін).

  Під час зустрічі  П.Ясінський заспівав пісню з фільму «Весна на Зарічній вулиці» і подарував викладачам та студентам  пам’ятний значок Одеської кіностудії.

  Відеоролик-презентацію з фрагментами фільмів кінорежисера підготувала Кушнір Ю. (гр. 417). Активну участь у організації заходу брали студенти 417 та 137 групи. Фото та відеозйомку забезпечували Мелекесцева М. та Кушнір Ю. (гр. 417).

Нові часи. Нові таланти. Нові виклики.Нові часи. Нові таланти. Нові виклики.Нові часи. Нові таланти. Нові виклики.Нові часи. Нові таланти. Нові виклики.Нові часи. Нові таланти. Нові виклики.Нові часи. Нові таланти. Нові виклики.

 

 • 05-10-2020, 08:55
 • 111
 • 0

Й.В. Гете – виразник ідей Просвітництва.

Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві.

J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche.

Die Gestalt von Faust

in der Literatur, Musik und Malerei

Бінарне заняття

(зарубіжна література – німецька мова)


Й.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und Malerei


   01 жовтня Крючкова О.Р. і Бурячок Н.В., викладачі циклової комісії загальноосвітньої підготовки провели відкрите бінарне заняття з навчальних дисциплін «Зарубіжна література» і «Німецька мова» на тему: Й.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und Malerei.

  Педагоги постійно шукають можливість «пожвавлення» процесу пояснення матеріалу, яка допоможе активізувати всіх студентів,  підвищити їх інтерес до занять і забезпечить швидкість розуміння і засвоєння навчального матеріалу. Вирішенням цього питання є інтегровані заняття, які об’єднують знання і вміння з різних навчальних дисциплін, що дозволяє досягти цілісного сприйняття досліджуваних питань та мають практичну спрямованість.

  Викладачі продемонстрували високий рівень професійної підготовки. Заняття було двомовним. Навчальний матеріал був цікавим, змістовним та доступним для розуміння. Використовувалися інноваційні методи навчання, мультимедійні засоби, роздатковий матеріал. Викладачі підтримували діалог з групою, наголосили на актуальності твору Й.В. Гете впродовж епох і в наш час. Продемонстрували різнобічність таланту поета. Була організована колективна та індивідуальна діяльність. Студенка Дрик О. (гр. 348) виконувала вальс з опери Ш. Гуно «Фауст» (викладач Нікітіна І.Р.); Безкоровайна К., Давидова Н., (гр. 2135) Дрик О. (гр. 348) підготували презентації про життя та творчість Й.В. Гете, Козловська В. (гр. 35), Музика Р. (гр.. 2135) декламували уривки трагедії «Фауст»,  Хитрак А., Войткова Є., Яніцький А., Музика Р., Романець О. розігрували сценку «Пролог на небі» (художній керівник Семенків І.А.).

   На занятті були присутні та взяли участь у обговоренні Кожухаренко Н.О., представник міського методоб’єднання викладачів іноземних мов, викладач медичного коледжу, Нижник С.В., Червоногродський І.І., Павлюк О.Я, Никитюк С.С., Григорків Л.А., Деркач Л.С., Продан Ю.П., які зазначили, що заняття було інноваційним та проведено на високому професійному рівні.

Й.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und MalereiЙ.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und Malerei

Й.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und MalereiЙ.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und Malerei

Й.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und MalereiЙ.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und Malerei

Й.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und MalereiЙ.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und Malerei

Й.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und MalereiЙ.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und Malerei

Й.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und MalereiЙ.В. Гете – виразник ідей Просвітництва. Образ Фауста в літературі, музиці, малярстві. J.W. Goethe – der Ideenvertreter der Aufklärungsepoche. Die Gestalt von Faust in der Literatur, Musik und Malerei

 

 

 • 30-09-2020, 14:17
 • 145
 • 0

Вітання з професійними святами!


 • 30-09-2020, 08:27
 • 136
 • 0

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Вітання бібліотеці 

 

 

 

 • 28-09-2020, 10:25
 • 135
 • 0

Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина

Інформаційна година до Дня європейських мов


  «Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина»


   25 вересня в коледжі відбулася інформаційна година «Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина», присвячена Дню європейських мов. Організатори заходу - Бурячок Н.В., Крючкова О.Р., Продан Ю.П. викладачі іноземної мови.

   Працівники бібліотеки Осадчук Л.А. та Владика Л.І підготували книжкову виставку «Colours of European Languages». Мета – популяризація іноземних мов серед студентської молоді.  Студенти ознайомилися з історією та передумовами започаткування свята Радою Європи, дізналися про найбільш вживані мови в Європі, їх роль та значення у політичному і культурному житті та  вплив  на світогляд людей, необхідність їх  вивчення для успішної самореалізації у професійній діяльності.

         

 • 24-09-2020, 16:19
 • 85
 • 0

Знайомимося з пам’ятками природи рідного краю

Екскурсія в Національний природний парк «Подільські Товтри»


Знайомимося з пам’ятками природи рідного краю


 21 вересня студенти 168 групи відвідали Національний природний парк «Подільські Товтри». Організатор екскурсії – Микитюк О.І., викладач природничих дисциплін. Національний природний парк «Подільські Товтри» розташований в Україні на території Городоцького, Чемеровецького та Кам'янець-Подільського районів Хмельницької області.

 НПП створено Указом Президента України від 27 червня 1996 року для збереження, відтворення та раціонального використання природних ландшафтів Поділля з унікальними історико-культурними комплексами, які мають високе природоохоронне, естетичне, наукове, рекреаційне та оздоровче значення.

«Подільські Товтри» є природоохоронною, рекреаційною, культурно-освітньою, науково-дослідною установою загальнодержавного значення. Парк підпорядковано Міністерству охорони навколишнього природного середовища України.

  Національний природний парк «Подільські Товтри» увійшов до семи природних чудес України у 2008 р. З 13 липня 2017 року масив «Сатанівська дача» НПП «Подільські Товтри» (212,01 га) входить у світову спадщину Юнеско як один з масивів Букових пралісів Карпат та давніх букових лісів Німеччини.

Працівники Національного природного парку Дем’янова Олена Вікторівна, провідний фахівець екологічної освіти проінформувала студентів про історію розвитку НПП «Подільські Товтри», географічне розташування та про райони, які входять до НПП «Подільські Товтри», водно-болотяні угіддя, геологічну будову та  фауну природного парку; розповіла про кажанів, які занесені до Червоної книги і знаходяться на межі вимирання.

   Науковий співробітник Одукалець Інна Олександрівна ознайомила студентів із флорою природного парку, а також з видами рослин, що занесені до Червоної книги.

   Між студентами було проведено вікторину, найактивніші з яких отримали в подарунок листівки.

Знайомимося з пам’ятками природи рідного краюЗнайомимося з пам’ятками природи рідного краюЗнайомимося з пам’ятками природи рідного краю

 

 

 

ЗНО-2021: оновлені сертифікаційні роботи

з української мови та української мови

і літератури


ЗНО-2021: оновлені сертифікаційні роботи з української мови та української мови і літератури

 

 У 2021 році в переліку навчальних предметів, із яких проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, виокремлюють 1) українську мову та 2) українську мову і літературу.

  Відтак випускники, які завершують у 2021 році здобуття повної загальної середньої освіти та/або планують вступати до закладів вищої освіти, матимуть можливість самостійно обирати, яку саме роботу виконуватимуть під час ЗНО:

- сертифікаційну роботу з української мови, яка міститиме лише завдання з української мови, а саме 39 завдань закритих форм (з вибором відповіді або на встановлення відповідності) та 1 завдання відкритої форми на надання розгорнутої письмової відповіді;

- сертифікаційну роботу з української мови та літератури, яка міститиме як завдання з української мови, так і з української літератури, а саме  24 завдання з української літератури та 39 – з української мови закритих форм (з вибором відповіді та на встановлення відповідності), а також 4 завдання з української мови відкритих форм з наданням письмової відповіді, зокрема 3 завдання, які передбачають надання короткої письмової відповіді, та 1 завдання, яке передбачає надання розгорнутої письмової відповіді.

  Спільними для обох варіантів сертифікаційних робіт (тестів) є 39 завдань закритих форм та 1 завдання відкритої форми на надання розгорнутої відповіді з української мови. Результати виконання цих завдань будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації з української мови. Для прийому до закладів вищої освіти зараховуватимуться результати  виконання відповідно або всіх завдань сертифікаційної роботи (тесту) з української мови, або всіх завдань сертифікаційної роботи з української мови та літератури.

   У кожному конкретному випадку вибір учасника того чи того варіанта сертифікаційної роботи для виконання під час ЗНО залежатиме від того, на яку спеціальність (спеціальності) він / вона планує вступати до закладу вищої освіти. Перелік спеціальностей, для вступу на які необхідним буде виконання того чи того варіанта сертифікаційної роботи (тесту), буде визначено в «Умовах прийому на навчання до закладів вищої освіти України у 2021 році».

   Джерело: Вінницький УЦОЯО.

 

Онлайн конференція як інструмент самовдосконалення

Участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн конференції


Онлайн конференція як інструмент самовдосконалення

 

  18 вересня 2020 року методичною службою коледжу в рамках проведення Школи педагогічної майстерності (керівник Никитюк С. С.) було організовано спільний перегляд педагогічними працівниками Всеукраїнської науково-практичної онлайн конференції «Методології вчителя з сучасними дітьми. Практика навчання НУШ». Трансляція заходу відбувалася на платформі ГО «РУХ Освіта».

   Онлайн-конференції – дієвий інструмент, що в сучасних умовах допомагає педагогічним працівникам підвищувати педагогічну майстерність, самовдосконалюватися, знайомитися з цікавим досвідом колег, здійснювати ефективну науково-методичну діяльність. Основна мета участі педагогів в онлайн конференції – ознайомлення з рекомендаціями для забезпечення освітнього процесу під час пандемії коронавірусу та вдосконалення методичного забезпечення викладання навчальних дисциплін.

   Зацікавлення викликали доповіді досвідчених спікерів: Понипаляка О. «Використання візуальних матеріалів у навчанні», Пономаренко О. «Універсальність і мультифункціональність проєктної діяльності в умовах навчання онлайн», Головатенко Т. «Практика створення комунікативно спрямованого освітнього середовища», Дячука О. «Перехід до електронних журналів та щоденників», а також тренінги Чиноватої З. «Цифрові інструменти для дистанційної освіти», Федосєєва С. «Методичні лайфхаки інтерактивного уроку».

   Учасники конференції отримують електронне свідоцтво про участь, сертифікат відповідно до обраної тематики і тривалості тренінгу, а також доступ до трансляції і матеріалів, наданих спікерами.

Онлайн конференція як інструмент самовдосконалення

 

 • 18-09-2020, 15:30
 • 107
 • 0

Я – студент туристичного міста 

Культурно-освітня акція


Я – студент туристичного міста


 17 вересня 2020 року студенти нового набору взяли участь у щорічній культурно-освітній акції «Я – студент туристичного міста», організовану відділом молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради спільно з ГО «Ліга екскурсоводів» та історичним музеєм-заповідником.

 Мета акції – виховати в молоді бережливе ставлення до історичної спадщини міста, повагу до пам’яток культури, шанобливе ставлення до малої батьківщини, гордість за місто студентських років. Студенти-першокурсники ознайомилися з унікальними пам’ятками історії та архітектури, з історичною та культурною спадщиною нашого міста.

Я – студент туристичного містаЯ – студент туристичного міста

Я – студент туристичного містаЯ – студент туристичного міста

Я – студент туристичного містаЯ – студент туристичного міста

Я – студент туристичного містаЯ – студент туристичного міста

Я – студент туристичного містаЯ – студент туристичного міста

Я – студент туристичного містаЯ – студент туристичного міста

Я – студент туристичного містаЯ – студент туристичного міста

Я – студент туристичного містаЯ – студент туристичного міста

Я – студент туристичного містаЯ – студент туристичного міста

Я – студент туристичного містаЯ – студент туристичного міста

Я – студент туристичного містаЯ – студент туристичного міста

Я – студент туристичного містаЯ – студент туристичного міста

Я – студент туристичного містаЯ – студент туристичного міста

Я – студент туристичного міста

 • 18-09-2020, 15:16
 • 132
 • 0

Молодіжні перспективи і тренди

Участь у форумі  «Молодіжні сходинки в Кам’янець-Подільській фортеці»


Молодіжні перспективи і тренди

 

   18 вересня 2020 року відбувся форум «Молодіжні сходинки в Кам’янець-Подільській фортеці», який уже став традиційним місцем зустрічі молоді з метою комунікації, обміну досвідом, знайомству з новими тенденціями у молодіжній політиці, а також платформою для спілкування із високопрофесійними спікерами, лідерами молодіжного середовища під час панельних дискусій та на воркшопах і тимбілдингах. Форум, який дає можливість розвиватися і пізнавати, креативити та проявляти власну ініціативу і здібності.

   В роботі молодіжного форуму взяли участь викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін (Ляшук Т.Є., Павлюк О.Я., Яворницька Н.О., Григорків Л.А., Вергун А.І.), студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної сфери» (Дудка Владислав, Квасньовська Владислава, Кузяк Богдан, Кушнір Юлія, Ратушняк Олексій, Туркот Вероніка) та ознайомилися із молодіжними перспективами і трендами в сучасному соціокультурному середовищі. Активно долучилися до панельної дискусії «Загрози і виклики в розвитку молодіжної політики України в умовах кризи: невдачі та успіхи» зі спікерами: Олександром Яремою, державним секретарем КМУ, Ростиславом Томенчуком, головою правління Українського інституту міжнародної політики і представниками  Агенції Сталого Розвитку «АСТАР».

  Неоціненний досвід для майбутньої професійної діяльності студенти набули під час воркшопів та тимбілдингів на теми: «Організація креативних фестивалів та співпраця з Українським Культурним Фондом», «Досвід управління командами у великих підприємствах, малому бізнесі та молодіжному центрі», «Комунікативні навички молоді». Всі виступи відбувалися у форматі 4К: критичне мислення, командна робота, комунікація, креатив.

   Комік-гурт «СМАЙЛИК» у складі: Величко Діани, Войткової Єлизавети, Ніколаєва Богдана, Ніколюк Діани, Уроди Ольги, Хитрак Анни (керівник Семенків І.А.) виступив перед учасниками «Молодіжних сходинок у Фортеці» із гумористичною мініатюрою, в якій закликав молодих людей дотримуватися активного та здорового способу життя.

   Виступ сприяв створенню драйвової атмосфери та веселого настрою серед молоді міста.

    Фотозйомку молодіжного форуму забезпечували студенти: Богданова Ксенія, Бутилюк Максим (267 гр.), Легецький Антон (367 гр.) та Ратушняк Олексій (417 гр.).

    Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці – це поєднання історії і молодіжного драйву, навчання і розваг, вражень та способу їх застосування. Розум, мрії, плани та позитивна енергія зібралися разом і створили крутезну заряджаючу атмосферу на МОЛОДІЖНОМУ ФОРУМІ 2020 У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ.