Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Лютий 2019 (7)
Січень 2019 (14)
Грудень 2018 (25)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Корисні посилання

Перемоги студентів 

на Міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів

 

Перемоги студентів Перемоги студентів

30 квітня – 03 травня у м. Дрогобич відбувся VIII Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів присвячений 80-річчю від дня народження А.Онуфрієнка.

В конкурсі взяли участь студенти класу викладача Царука О.П. та здобули перемогу і нагороджені:

Стояновський Артем (323) -  диплом ІІІ ступеня;

Мазур Назар (323 гр.) – диплом з відзнакою.

 

Щиро вітаємо переможців та їх наставника з високою перемогою та бажаємо подальших успіхів і творчих перемог!

Конкурс музично-виконавської майстерності

Участь народного аматорського  фольклорного ансамблю «Джерело»

 

Конкурс музично-виконавської майстерності

28-29 квітня 2015 року в м. Вінниця відбувся V регіональний конкурс музично-виконавської майстерності серед молоді та юнацтва.

В конкурсі взяв участь народний аматорський фольклорний ансамбль «Джерело» (художній керівник Мечак Л. М.) та став дипломантом.

Щиро вітаємо учасників ансамблю із перемогою та бажаємо нових злетів та перемог. Нехай не мліє джерело вашої творчості та наснаги.

 

  • 24-04-2015, 15:02
  • 803
  • 0

Міські спортивні змагання

Участь команд коледжу

 

Міські спортивні змагання Міські спортивні змагання Міські спортивні змагання

З 24 по 26 березня 2015 р. відбулись міські змагання з баскетболу серед команд ВНЗ І-ІІ р.а. Команда коледжу в складі Криленка Д., Дідка Б. (44 гр.), Тимошенка К. (350 гр.), Атаманюка Н., Іванова О. (24 гр.), Ковалишена Р. (250 гр.), Волощука П. (367 гр.), Мочалова М. (34 гр.) виборола ІІІ місце.

 

З 7 по 8 квітня 2015 р. відбулись міські змагання з настільного тенісу серед команд ВНЗ І-ІІ р.а. Команда коледжу в складі Хвостіка Б. (467 гр.), Мазура Н. (323 гр.), Годованюк В. (113 гр.), Ямчук В. (24 гр.), Муштак Т. (228 гр.) виборола ІІІ місце.


З 21 по 22 квітня 2015 р. відбулись міські змагання шахів серед команд ВНЗ І-ІІ р.а. Команда коледжу в складі Бойка М., Товкала Б. (4235 гр.), Мазура Н. (323 гр.), Драгомерецького С. (250 гр.), Мельника Р. (128 гр.), Саган А. (267 гр.), виборола ІІІ місце.

Гідний подарунок рідному коледжу

 

Гідний подарунок рідному коледжу

28-29 березня  в місті Бердичеві відбувся перший Міжнародний кінофестиваль ім. Ф. Горенштейна «Зоряне містечко».

Учасниками фестивалю  стали  творча студентська молодь мистецьких навчальних закладів і аматори-ентузіасти кіно та телебачення.

В рамках фестивалю було визначено чотири номінації, а саме: ігрове кіно, документальне кіно, експериментальні фільми та музичне відео.

До оргкомітету фестивалю надійшло більше сотні  фільмів-заявок з різних міст не тільки України, а і Білорусії, Росії, Турції, серед яких 49 було відібрано до конкурсної програми. Над відбором фільмів працювали: організатор  фестивалю - кінорежисер Алла Міщук, та високоповажне журі, головою якого був, - В'ячеслав Майборода.

В номінації «Документальне кіно» перше місце виборов фільм «У надії жити» студентки  коледжу культури і мистецтв, котра навчається на спеціалізації «Кіно-, фото-, відео справа» -  Надії Верм’янської.   Поважне журі високо оцінило її працю і вручило диплом за І місце, статуетку  фестивалю ім. Ф.Горенштейна та пам’ятний подарунок.

Повернувшись з кінофестивалю додому, Надя висловила подяку  педагогам-наставникам з 

Перемога в міській олімпіаді 

 

Перемога в міській олімпіаді

11 березня відбулася міська олімпіада з основ інформатики, в якій Діана Вергун, студентка-першокурсниця, спеціалізації «Кіно- , фото-, відео справа» здобула ІІІ місце.

До олімпіади студентку підготувала Деркач Людмила Сергіївна, голова циклової комісії гуманітарних дисциплін. 

Щиро вітаємо Діану з перемогою!

В байках і ліриці живе його душа

Обласний конкурс читців, присвячений

188-й річниці від дня народження

Леоніда Глібова

 

В байках і ліриці живе його душа

5 березня у смт. Чорний Острів Хмельницького району Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва було організовано літературно-мистецьке свято «Дух генія вита Подільським краєм», присвячене 188-й річниці з дня народження видатного українського поета-байкаря Леоніда Івановича Глібов. Свято розпочалося з урочистого відкриття та покладання квітів до погруддя видатного українського байкаря на площі перед Чорноострівським НВК.

В рамках свята у Хмельницькій центральній районній бібліотеці учасникам та гостям заходу було презентовано книжково-ілюстративну виставку «В байках і ліриці живе його душа», а також всі учасники конкурсу відвідали літературно-краєзнавчий музей Леоніда Глібова.

Опівдні стартував обласний конкурс читців імені Леоніда Глібова. Протягом кількох годин 85 учасників у трьох вікових категоріях боролися за першість у майстерності володіння художнім словом. Дійство завершилося концертною програмою, яку презентували учні Чорноострівської музичної школи та церемонією нагородження переможців, Гран-прі конкурсу виборов студент нашого коледжу Андрій Веренчук. Переможці конкурсу були нагороджені дипломами, отримали грошові премії, виділені народним депутатом України Сергієм Лабазюком, пам’ятні подарунки, а також іменні подяки за участь та перемогу у конкурсі.

В конкурсі взяли участь студенти третього курсу спеціалізації ВТЗ, які показали журі та глядачам  к

Провесінь приносить знову перемогу

 Всеукраїнський фестиваль-конкурс


“Провесінь” приносить знову перемогу

1 березня у м. Кіровограді відбувся ХХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах “Провесінь”.

Студент коледжу Кирилов Віктор здобув перемогу (ІІ місце) у номінації “Балалайка” та нагороджений дипломом ІІ ступеня. 

Завдячуючи професійній майстерності викладача Грек С.П. та концертмейстера Сироти О.М., наш переможець досяг високих успіхів.

Мово моя, рідна мово! 

Перемоги в олімпіадах з української мови

                                                                               

Мово моя, рідна мово!

24 та 27 лютого відбулися міський та обласний етапи олімпіад з української мови, в яких взяла участь Ямчук В., студентка 24 групи  (викладач Богуцька Н. С.). За підсумками конкурсних змагань Ямчук В. здобула І місце в міському етапі та ІІІ місце — в обласному.

Вітаємо Віту з  перемогами в олімпіадах та бажаємо подальших творчих успіхів. 

  • 19-02-2015, 12:01
  • 1540
  • 0

Наші перемоги

2014-2015 н.р.

ІІ семестр


Наші перемоги 2014-2015 н.р. ІІ семестр Наші перемоги 2014-2015 н.р. ІІ семестр Наші перемоги 2014-2015 н.р. ІІ семестр Наші перемоги 2014-2015 н.р. ІІ семестр Наші перемоги 2014-2015 н.р. ІІ семестр

Зірковий крок-2015

Всеукраїнський конкурс-фестиваль


 Зірковий крок-2015 

14 лютого за сприяння управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького відбувся ІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв “Зірковий крок-2015”.

Метою конкурсу-фестивалю є пошук, виявлення та заохочення талантів у всіх видах естрадного мистецтва, популяризація сучасної української пісні серед дітей та молоді, впровадження новітніх форм у музиці та хореографії, естетичний та духовний розвиток молодого покоління. Свої таланти діти демонстрували у таких номінаціях: інструментальна творчість, театральна творчість, хореографія, колективний вокал, естрадний вокал. Всього на розсуд журі було представлено 68 номерів. Частинку свого серця дарували зі сцени більше 250 учасників – це солісти, дуети, колективи з багатьох куточків України. Переможців конкурсу-фестивалю мистецтв нагороджено дипломами, ексклюзивними статуетками та відзнаками із зображенням фестивальної символіки, подарунками від засновників та організаторів – Продюсерського центру «OMA MUSIK STAR», меценатів та спонсорів. 

В конкурсі взяли участь студенти коледжу та здобули перемоги, а саме: Белінська А. (418 гр.) — гран-прі в номінації “Вокальна творчість (естрадний вокал)” (кл. викл. Мечак Л. П.); Калмиков О. (418 гр.) — І місце в номінації “Інструмента

Перемоги Діани Вергун

на Всеукраїнському конкурсі фотоаматорів

 

Перемоги Діани Вергун

24 грудня 2014 р. на базі Українського державного центру позашкільної освіти були підведені підсумки заочного Всеукраїнського конкурсу робіт фотоаматорів «Моя Україно!», який проводився з метою пошуку і розкриття талантів фотолюбителів та підвищення ролі фотоаматорства  у морально-естетичному вихованні молоді.

На конкурс було представлено близько п’ятисот робіт вихованців загальноосвітніх шкіл, профтехучилищ, позашкільних установ та окремих фотоаматорів з багатьох областей України. Журі  конкурсу відзначило, що цьогорічні роботи учасників вирізняються різноманітністю, оригінальністю та високим рівнем виконавської майстерності.

Свої творчі роботи на конкурс представила і студентка-першокурсниця нашого коледжу Вергун Діана та здобула перемогу аж у двох номінаціях:

 номінація «Портрет» (середня група) – диплом І ступеня за роботу «Магнетизм»

 номінація «Позажанрове фото» (середня група) – диплом ІІІ ступеня за роботу «До рідної оселі».

Це вже друга перемога студентки на престижних фотоконкурсах. 

Щиро вітаємо Діану та бажаємо їй нових творчих успіхів та перемог!

«Кришталева зірка»

Переможці обласного фестивалю


«Кришталева зірка» 

12 грудня в обласному науково – методичному центрі культури і мистецтва відбувся обласний фестиваль мистецтв «Кришталева зірка», в якому взяли участь студенти коледжу: Гасюк Уляна, Яричовський Роман,  Сомик Дем`ян  та Підгорна Юлія.

Дипломами та пам`ятними призами нагороджені:

 Уляна Гасюк (клас викладача Мечак Л.М.) – ІІІ місце у номінації «вокал» (старша вікова категорія).

 Роман Яричовський (клас викладача Свідерського М.О.) – ІІ місце у номінації «інструментальний жанр»

 Дем`ян Сомик (клас викладача Стуговця Я.П.) – ІІ місце у номінації «інструментальний жанр»

Вітаємо переможців з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів та нагород!

  • 08-12-2014, 14:41
  • 1251
  • 0

Наші перемоги

2014-2015 н.р.

І семестр


Наші перемоги 2014-2015 н.р. І семестр Наші перемоги 2014-2015 н.р. І семестр Наші перемоги 2014-2015 н.р. І семестр Наші перемоги 2014-2015 н.р. І семестр Наші перемоги 2014-2015 н.р. І семестр Наші перемоги 2014-2015 н.р. І семестр

 

 

Міжнародний день волонтера

Відзначили нагородами

 

Міжнародний день волонтера

З нагоди Міжнародного дня волонтера волонтерський загін коледжу (керівник Павлюк О.Я.) нагороджений грамотою міської організації ветеранів, як призер І етапу обласного конкурсу на кращий волонтерський загін “Спадкоємці Перемоги”, присвячений 70-річчю звільнення України від німецько-фашистських загарбників. 

Грамотами коледжу нагороджені викладачі: Григорків Л.А. за організацію благодійних дитячих ранків та концертів для дітей-сиріт; Булаєнко В.О. за активну роботу з ветеранами коледжу; Бойчук Т.В. за організацію благодійних вистав для допомоги військовослужбовцям в зоні АТО.

Вітаємо з перемогою

Вікторію Ямчук

 

Вітаємо з перемогою

Вікторія Ямчук здобула ІІІ місце в обласному етапі мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка

26 листопада студенти-переможці внутрішньо коледжівського етапу мовно-літературного конкурсу: Хітрова О., Костей О., Ямчук В. (викладач Богуцька Н.С.) взяли участь обласному етапі мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка. Студентка Ямчук В. здобула в конкурсі ІІІ місце.

Вітаємо Вікторію з перемогою та бажаємо нових творчих здобутків та перемог!

Уляна Гасюк 

студентський директор коледжу

нагороджена почесною грамотою

виконавчого комітету міської ради 

 

Уляна Гасюк - студентський директор коледжу нагороджена почесною грамотою виконавчого комітету міської ради Уляна Гасюк - студентський директор коледжу нагороджена почесною грамотою виконавчого комітету міської ради

13 листопада в Кам’янець-Подільському РЦКіМ «Розмай» відбулася молодіжна благодійна акція «СТУДЕНТ - СОЛДАТУ», присвячена Міжнародному дню студента. Під час урочистої частини заходу студентський директор коледжу Уляна Гасюк була нагороджена грамотою виконавчого комітету міської ради за активну життєву позицію, втілення в життя молодіжних проектів, організацію і проведення молодіжних заходів та виступила з концертним номером у мистецькій частині заходу, під час якої студенти збирали кошти для учасників антитерористичної операції. 

Студенти коледжу – учасники IV

Всеукраїнського конкурсу 

народної хореографії

ім. П.П. Вірського


Студенти коледжу – учасники IV Всеукраїнського конкурсу  народної хореографії ім. П.П. Вірського 

З 7 по 9 листопада 2014 року в Києві пройшов III заключний етап ІV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії  імені Павла Вірського, який відбувся за ініціативи Національної хореографічної спілки України при підтримці Міністерства культури України.

У заключному етапі конкурсу взяли участь аматорські хореографічні колективи закладів системи культури та освіти України, сільські колективи, спеціалізовані школи мистецтв та академії танцю, які протягом 2014 року вибороли це право на регіональних етапах фестивалю. Більше 100 творчих ансамблів народного танцю, 4000 виконавців віком від 5 до 22 років з усіх куточків України приїхали, щоб показати своє мистецтво високопрофесійному журі до складу якого увійшли видатні діячі хореографічного олімпу України, на чолі з Мирославом Вантухом, Героєм України, народним артистом України, дійсним членом Академії мистецтв України, лауреатом Державної премії України імені Т.Шевченка, заслуженим діячем мистецтв України, кавалером ордена Дружби народів, директором-художнім керівником Національного Академічного ансамблю танцю України імені П.П.Вірського. 

У конкурсі взяли участь хореографічні колективи коледжу «Подільські візерунки» (художній керівник – Чорнобиль В.В.), «Каскад» (художній керівник – Кучерява О.А.). Хореографічна композиція «Вербиченька» (постановник Літинська І.В.) була відзначена членами журі і запрошена до участі у гала-концерті конкурсу. 

Відлуння конкурсу

Обласний конкурс до 70-річчя 

Великої Перемоги 

 

Відлуння конкурсу Відлуння конкурсу

14 жовтня відбулося нагородження переможців обласного конкурсу «Діти Другої світової війни очима сучасних дітей», присвяченого 70-річчю визволення Хмельницької області, України від фашистських загарбників в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр., в якому Статко Катерина, випускниця 2014 року спеціальності «Бібліотечна справа» зайняла ІІІ місце.

Катерина Статко надіслала нам відеозвіт про вручення їй нагороди, а також свої враження про роки навчання в коледжі: «Швидкоплинно промайнули два роки навчання в коледжі. А все тому, що вчитися було цікаво: пари, виховні години, масові заходи, участь у різних конкурсах, подорожі та екскурсії.  

І  от, нещодавно,  відлуння студентського життя почулося мені дзвінком куратора Булаєнко Валентини Олександрівни. Виявилося, що робота, над якою я працювала ще студенткою, зайняла ІІІ місце в обласному конкурсі. Для отримання нагороди потрібно було прибути у місто Хмельницький до обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-центр». Це стало  важливою подією в моєму житті: телекамери, відомі обличчя, талановита молодь Хмельниччини.

Хочете знати про що я думала в ту хвилину? Як же класно було вчитися в коледжі, як добре що саме мені було запропоновано взяти у