Зроби три кроки до успішної освіти!
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВна 2019-2020 навчальний рік
BestCookFest-Podillia. Участь у фестивалі
Червона калина. Героїко-патріотичний фестиваль-конкурс
Істина відкривається в… Творча робота
Професійні грані творчого життя. Переддипломна практика
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2019 (15)
Лютий 2019 (25)
Січень 2019 (15)
Грудень 2018 (26)
Листопад 2018 (27)
Жовтень 2018 (30)
Корисні посилання

Перемога в міській олімпіаді 

 

Перемога в міській олімпіаді

11 березня відбулася міська олімпіада з основ інформатики, в якій Діана Вергун, студентка-першокурсниця, спеціалізації «Кіно- , фото-, відео справа» здобула ІІІ місце.

До олімпіади студентку підготувала Деркач Людмила Сергіївна, голова циклової комісії гуманітарних дисциплін. 

Щиро вітаємо Діану з перемогою!

 • 10-03-2015, 11:53
 • 1190
 • 0

Атестація – оцінка професійної діяльності педагога

Курси підвищення кваліфікації


Атестація – оцінка професійної діяльності педагога

10-14 березня, в рамках підготовки викладачів до чергової атестації, відбулись курси підвищення кваліфікації за участю викладача Інституту післядипломної освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв – Кузнецової І.В., кандидата філософських наук, доцента, вченого секретаря.

Слухачами курсу стали 26 педагогів, концертмейстерів та працівників коледжу. Програма курсу розрахована на 72 години, з них - 12 год. - теоретичний курс, решта - практичні заняття, тренінги, заняття в майстер-класах та самостійна робота над розробкою творчих проектів. 

Освоєння програми передбачало підвищення ключових компетенцій в галузі культури, педагогічного менеджменту, ознайомлення з методичними засобами творчої діяльності та впровадження інноваційних технологій в навчальний процес вищих навчальних закладів культури І-ІІ рівнів акредитації. Після закінчення занять слухачі захистили творчі проекти на самостійно обрану тему. 

В байках і ліриці живе його душа

Обласний конкурс читців, присвячений

188-й річниці від дня народження

Леоніда Глібова

 

В байках і ліриці живе його душа

5 березня у смт. Чорний Острів Хмельницького району Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва було організовано літературно-мистецьке свято «Дух генія вита Подільським краєм», присвячене 188-й річниці з дня народження видатного українського поета-байкаря Леоніда Івановича Глібов. Свято розпочалося з урочистого відкриття та покладання квітів до погруддя видатного українського байкаря на площі перед Чорноострівським НВК.

В рамках свята у Хмельницькій центральній районній бібліотеці учасникам та гостям заходу було презентовано книжково-ілюстративну виставку «В байках і ліриці живе його душа», а також всі учасники конкурсу відвідали літературно-краєзнавчий музей Леоніда Глібова.

Опівдні стартував обласний конкурс читців імені Леоніда Глібова. Протягом кількох годин 85 учасників у трьох вікових категоріях боролися за першість у майстерності володіння художнім словом. Дійство завершилося концертною програмою, яку презентували учні Чорноострівської музичної школи та церемонією нагородження переможців, Гран-прі конкурсу виборов студент нашого коледжу Андрій Веренчук. Переможці конкурсу були нагороджені дипломами, отримали грошові премії, виділені народним депутатом України Сергієм Лабазюком, пам’ятні подарунки, а також іменні подяки за участь та перемогу у конкурсі.

В конкурсі взяли участь студенти третього курсу спеціалізації ВТЗ, які показали журі та глядачам  к

Монологи із зали  очікувань...

Академічний показ

 

Монологи із зали очікувань...

Схвильований, пульсуючий перон. Чекаючі обличчя. Розгублені і тривожні  погляди пасажирів з  табличками в руках, на яких волали  бажання  людей  зустріти: «Людяність»,  «Повагу»,  «Співчуття», «Розуміння», «Віру», «Надію»,  «Доброзичливість», «Любов».

Саме так почався академічний показ з Режисури театралізованих заходів та Основ акторської майстерності студенів 350-тої групи спеціальності «Народна художня творчість», спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» «Монологи із зали очікувань».

А далі… далі  почалась сповідь переживань, вражень, роздумів, надій, мрій і сподівань через призму монологів:

 Трандалєва з п’єси Івана Карпенка-Карого  «Мартин Боруля» - у виконанні  Юрія Ружицького;

 Ольги Франко з п’єси  Тетяни Іващенко  «Таїна буття» - у виконанні Ольги Костей;

 Жінки в білому із вистави Павла Ар’є «Кольори» - у виконанні  Олександри Хітрової;

 Яни, з інтерв’ю-монологів  Дмитра  Левицького «Як твоя мама заробляє гроші?» - у виконанні  Ольги Степанець;

 Жені із моно-вистави Юлії Іонушайте «Я солдат, мама!» - у виконанні  Андрія Веренчука;

 Каті із вистави Ярослава Верещака «Стефко продався мормонам» - у виконанні Анастасії Молофій;

 Тараса Бульби з однойменної повісті Миколи Гоголя – у виконанні Костянтина Тимошенка;

 Безхатченка, за статтею Джорджа Карліна – у виконанні  Дмитра Пшечука.

Вистава закінчилась, а глядачі  не спішили покидати актову залу, де ще витали емоції, переживання і надії…  Сту

 • 04-03-2015, 11:49
 • 1025
 • 0

Правила поведінки під час виникнення

надзвичайних ситуацій

Навчання з цивільного захисту

 

Правила поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій

березня 2015 р. відбулися навчання студентів, викладачів та співробітників коледжу з цивільного захисту. 

Працівники 2ДПРЗ ГУДСНС України у Хмельницькій області Шиманський В. О., фахівець з планування та контролю, капітан служби цивільного захисту та Савінський В. Ю., фахівець з ресурсного забезпечення, капітан служби цивільного захисту, проінформували учасників заходу про порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування, інших небезпек; познайомили із заходами безпеки у разі виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб, поведінка яких викликає підозру, а також з правилами поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Свої виступи вони доповнили відеопрезентаціями та продемонстрували відеофільм “Небезпечні знахідки”.

 

Провесінь приносить знову перемогу

 Всеукраїнський фестиваль-конкурс


“Провесінь” приносить знову перемогу

1 березня у м. Кіровограді відбувся ХХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах “Провесінь”.

Студент коледжу Кирилов Віктор здобув перемогу (ІІ місце) у номінації “Балалайка” та нагороджений дипломом ІІ ступеня. 

Завдячуючи професійній майстерності викладача Грек С.П. та концертмейстера Сироти О.М., наш переможець досяг високих успіхів.

 • 28-02-2015, 10:28
 • 1049
 • 0

Навчально-екзаменаційна сесія

спеціальність "Документознавство та інформаційна діяльність"

та спеціальність «Театральне мистецтво»

  

Навчально-екзаменаційна сесія

З 09.02.2015 р. по 28.02.2015 р. відбулася навчально-екзаменаційна сесія студентів заочної форми навчання  ІV-V курсів  спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність», та ІІІ курсу «Театральне мистецтво».

В навчально-екзаменаційній сесії спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність», взяли участь представники професорсько-викладацького складу Академії: Петрова Л.Г., професор, Добровольська В.В., доцент, Збанацька О.М., доцент,  Григор’єв В.І., доцент, Боряк Т.Г., доцент, Петрова М.В., доцент Коваленко О.М.,доцент та спеціальності «Театральне мистецтво»: Шлемко О.Д., професор, Толубко В.О., професор, Погребняк Г.П., професор та  Бєлєванцев А.В., заслужений діяч мистецтв України, виконуючий обов’язки директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.

Сесія пройшла організовано, згідно затверджених розкладів занять. Всі студенти виконали  контрольні роботи, склали екзамени та заліки. 

За результатами сесії високий рівень знань показали студенти спеціальності “Документознавство та інформаційна діяльність»: Артьомова Т.,  Галка М., Кукурудза М., Мойсієнко О

Модифікації тіла : мода чи безглуздя?

 Ток-шоу

 

Модифікації тіла : мода чи безглуздя? 

27 лютого  відбулась бесіда на тему «Модифікації тіла : мода чи безглуздя?». Практична робота студентів 318 групи з навчальної практики ОМ КДД, викладач Яворницька  Н. О. Текстовий та відео матеріал підготувала Мостепанюк Руслана, яка була ведучою заходу. Під час бесіди були розглянуті такі питання:

ü Яке ваше ставлення до татуювань?

Чи хотіли б  ви зробити собі тату ?

На вашу думку патріотичні татуювання це необдуманий крок, чи вияв любові до країни? – ці питання підготував Якимчук Павло.

ü На вашу думку біотату – це альтернатива справжнім татуюванням? – повідомлення підготувала Самарук Олена.

ü Чи маєте ви пірсинг?

Яке ваше ставлення до тонелів?

Чи є в вас бажання зробити пірсинг? – повідомлення про пірсинг підготував Веселовський Валентин.

ü Яке ваше ставлення до шрамування?

Чи хотіли б ви мати на своєму тілі такий досить незвичний малюнок? – запитання підготував Ковальчук Андрій.

ü На вашу думку спліт мови – це найоригінальніший вид модефікацій тіла за останнє десятиліття? – інформацію підготувала Кульчицька Тетяна.

Мода постійно змінюється і створює тимчасове умовне уявлення про красу формЇї рушійним началом є прагнення до періодичної зміни зовнішніх форм, так як широке поширення моди призводить до одноманітності. Але насл

Горджуся колегами та

студентами-патріотами


Горджуся колегами та студентами-патріотами 

В коледжі  культури і мистецтв останнім часом народилося багато гарних ініціатив, спрямованих на виховання патріотичних почуттів до рідної держави та на підтримку воїнів АТО. Викладачі та студенти неодноразово збирали кошти, теплі речі та продукти, які передавали кам’янецьким волонтерам. Окремо працівниками коледжу були зібрані кошти і передані матері Оксані Дибаш, на лікування її сина,  пораненого в АТО.

Активно долучилися до волонтерського  руху викладачі та студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», приймаючи участьу міських масових заходах  національно-патріотичного спрямування. Силами студентів відділу була проведена театралізована частина мітингу-реквієму, присвячена пам’яті жертв голодомору, відкриття  міської ялинки та концерт до Дня Соборності України.

Студенти ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» (художній керівник Тетяна Бойчук) підготували і показали благодійну виставу «Калейдоскоп людських характерів» за оповіданнями А.П. Чехова для викладачів та студентів коледжу. Зібрані кошти були вручені студентці-заочниці Зої Окружко, чоловік якої загинув на полігоні перед відправкою в АТО.

До 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників викладачі Інна Семенків та Ірина Красілич підготували та провели у коледжі театралізований концерт «На перехресті радості й засмути» та військово-спортивне свято «В єдності сила». Вміло побудовані тематичні сценарії, вдало підібрані виразні засоби, щира емоційна подача художніх текстів, вокальних творів, танцювальних номерів, яскрава театралізація  тримали глядача в полоні глибоких почуттів, об’єднували в пориві вияву гордості і любові до України, готовності її захищати. Ці заходи були схвально оцінені глядачами,  ветеранами коледжу, керівництвом прес-центру Ради ветеранів міста в особі її керівника Олександра Бернадіна.

Народний аматорський творчий колектив театру-студії «На Зарванській» (художній керівник Інна Семенків) підготували поетичну виставу  «Я придумаю світ», присвячену пам’яті Героїв Майдану, яка була належно оцінена членами журі 23 Всеукраїнського конкурсу читців ім. Т.Г.Шевченка в Києві, звідки наші студенти приїхали з перемогою та званням Лауреатів.

В річницю пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв, загиблих на Сході, вистава «Я придумаю світ» не втратила своєї актуальності, в ній  знову зазвучали до болю щемливі поетичні  рядки Т.Шевченка, О. Теліги, Л.Костенко, О.Забужко. На сцені лаконічне оформлення – світле оголене дерево на чорному тлі – це уособлення самої України на фоні трагічних сьогоденних подій. Вірно осмислена словесна дія, активний посил віршованих текстів, намагання достукатись до серця кожного глядача йшли від душі акторів. Невід’ємною складовою вистави є пісні у виконанні «Піккардійської Терції», зокрема «Пливе кача» стала лейтмотивом дійства, єднала матеріал і тримала тужну атмосферу окремих епізодів. Режисер Інна Семенків зуміла знайти пластичне вирішення щемливо-ліричних та драматично-динам

За України волю їх убили…

Вечір-вшанування загиблих Героїв Майдану

 

 За України волю їх убили…

Під прапором стояли –

Під прапором й спочили.

Прийми, о Господи, своїх синів!

За України волю їх убили

В шалений жар тривожних днів –

ці поетичні рядки стали лейтмотивом вечора-вшанування загиблих Героїв Майдану, який провели 25 лютого 2015 р. в читальному залі бібліотеки медичного училища студенти ІІ і ІІІ курсів спеціальності «Бібліотечна справа» (Никитюк С. С., Павлюк О. Я., викладачі з навчальної практики).

Ведучі заходу Вершигора К., Цимбалюк А., Поян А., Шумеляк Р. емоційно й проникливо перегортали сторінки знакових книг про Майдан: «Євромайдан. Хроніка відчуттів», «Є люди. Теплі історії з Майдану» К. Бердинських, «Майдан. Революція духу» А. Мухарського, книги-реквієм «Небесна Сотня». Ці книги борються за нашу свідомість, тому вони були представлені на виставці-інсталяції «Події, які нас змінили», оформленій у вигляді барикади. Майбутні бібліотекарі Андрухова О., Думанська Ю., Кізюн Ю.,  Рабцун Ю., Стрельчук Ю. (250 гр.), Большовикова А., Галецька О., Глюта Н., Ситник Т., Швидюк О. (350 гр.) зачитували уривки з книг, розповідали про полеглих героїв, в т.ч. і наших земляків.

Сторінки майданівських книг ілюструвалися відеоматеріалами й світлинами, які представила Слива О. (350 гр.). Тема патріотичних читань була доповнена піднесеним звучанням пісні «Я України син» у виконанні студента IV курсу НАКККіМ О. Микульського.  Нікого із присутніх не залишили байдужими пісні «Повертайся живим», «Мамо, не плач…» «Ти солдат України» (виконали студенти спеціалізації «Музичне мистецтво естради» Гасюк У., Воронюк М. (418 гр.), Підгорна Ю. (318 гр.). Технічне забезпечення заходу здійснювали В. Бужак, О. Брозницький.

Ми не маємо права забувати Героїв Небесної Сотні, порушити ідеали Майдану, за які Україна заплатила таку дорогу ціну! Слава Україні! Героям слава!

Цимбалюк А., студентка 350 гр.

 • 25-02-2015, 10:34
 • 925
 • 0

Практика: випускник у професійному середовищі

Конференція за підсумками виробничої практики

 

Практика: випускник у професійному середовищі 

25 лютого відбулася конференція за підсумками виробничої практики, під час якої виступили: Нелюбов Р. М., директор коледжу, Корчук В. М., завідувач виробничою практикою, Никитюк С. С., голова циклової комісії бібліотечних дисциплін, Горна Л. А., викладач циклової комісії декоративно-прикладного мистецтва. В своїх виступах вони зазначили, що з 12 січня по 08 лютого 2015 р. студенти випускних курсів спеціальностей “Народна художня творчість”, “Хореографія”, “Музичне мистецтво”, “Декоративно-прикладне мистецтво” та “Бібліотечна справа” проходили виробничу практику в закладах культури і мистецтв Хмельницької області.

  За підсумками проходження виробничої практики 46 студентів (51,1%) отримали оцінку “відмінно”, 33 студента (36,7%) — “добре”, 11 студентів (12,2%) — “задовільно”. Якісний показник — 87,8%.

         На належному рівні організовано проходження виробничої практики в Кам'янець-Подільському МБК (Шкробот Л. Б., Мельник М. П., Семенків І. А.), Кам'янець-Подільському РЦКіМ “Розмай” (Шеремета О. І.), Волочиській РДМШ (Панасюк О. Б.), Кам'янець-Подільському НВК №9 ім. А. М. Трояна (Кучерява О. А., Манькевич Т. Б.), Кам'янець-Подільській МДШМ (Петрова О. В.), Хмельницькій ОДТРК “Поділля-центр” (Чайка Е. П.).

         Повністю виконали завдання виробничої практики і показали відмінні результати на заліку наступні студенти, а саме: Косик О., Марценюк А., Савіцька О., Мельник А., Савчук Н., Лісовик М., Назарець А., Обух Я., Повержук Ю., Смола В., Хлівнюк В. (К

Мово моя, рідна мово! 

Перемоги в олімпіадах з української мови

                                                                               

Мово моя, рідна мово!

24 та 27 лютого відбулися міський та обласний етапи олімпіад з української мови, в яких взяла участь Ямчук В., студентка 24 групи  (викладач Богуцька Н. С.). За підсумками конкурсних змагань Ямчук В. здобула І місце в міському етапі та ІІІ місце — в обласному.

Вітаємо Віту з  перемогами в олімпіадах та бажаємо подальших творчих успіхів. 

Концерт-Реквієм

Пам'яті Небесної Сотні 

 

 

Концерт-Реквієм

22 лютого у кафедральному костелі св. Петра і Павла відбувся концерт Реквієм пам'яті Небесної Сотні, у якому взяли участь хорові колективи міста. Наш коледж представляла народна академічна хорова капела “Гомін” (керівник О. Боднар, концертмейстер Г. Тимчук). На концерті були присутні шанувальники хорового мистецтва, віруючі а також не байдужі кам'янчани, які відгукнулись на цю акцію. Усі зібрані підчас концерту кошти були передані  учасникам АТО. 

 • 20-02-2015, 15:52
 • 856
 • 0

Сильна Україна – найкращий пам’ятник Героям

Презентація книг про Героїв Майдану

 

Сильна Україна – найкращий пам’ятник Героям

20 лютого в бібліотеці коледжу відбувся огляд книжкової полиці «Сильна Україна – найкращий пам’ятник Героям» та презентація підбірки поезії Юрія Титова, присвячених пам'яті Героїв Небесної Сотні, які провела бібліотекар Владика Л.І. 

Слава Небесній Сотні 

Покладання квітів до пам’ятника 

Героїв Небесної Сотні 

 

Слава Небесній Сотні

20 лютого, на  знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє, за указом Президента України Петра Порошенка, оголошено Днем Герої Небесної Сотні.

Напередодні  річниці трагічних подій студентська рада коледжу поклала квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні, який знаходиться на території церкви св. Петра і Павла. До молоді звернувся настоятель храму О.Цісар, закликавши їх бути справжніми українцями, в пам'ять тих, хто віддав своє життя за наше майбутнє. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Героїв Революції Гідності. 

Працювати в бібліотеці класно, але

треба багато знати і вміти

Захист матеріалів переддипломної практики

 

Працювати в бібліотеці класно, але треба багато знати і вміти

«Працювати в бібліотеці класно, але треба багато знати і вміти», - до такого висновку дійшли студенти-випускники спеціальності «Бібліотечна справа», які 17.02.2015 р. підводили підсумки переддипломної практики.

Традиційно базами практичного навчання були кращі бібліотеки області, а саме: Кам’янець-Подільська, Городоцька, Віньковецька районні централізовані бібліотечні системи, Кам’янець-Подільська МЦБС.

Метою переддипломної практики як виду навчальних занять є поглиблений аналіз діяльності бібліотечної установи, апробація умінь і навичок, вирішення конкретних  завдань в умовах реального професійного середовища, демонстрація засвоєних раніше знань, отриманих у процесі навчання.

Поставленої мети було досягнуто шляхом актуалізації та творчого застосування опорних знань студентів, самостійного виконання ними основних бібліотечних процесів, обслуговування користувачів, формування бібліотечних фондів, організації бібліотечного середовища.

Всі студенти виконали програму практики, виявивши при цьому достатній рівень володіння професійни

Зірковий крок-2015

Всеукраїнський конкурс-фестиваль


 Зірковий крок-2015 

14 лютого за сприяння управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького відбувся ІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв “Зірковий крок-2015”.

Метою конкурсу-фестивалю є пошук, виявлення та заохочення талантів у всіх видах естрадного мистецтва, популяризація сучасної української пісні серед дітей та молоді, впровадження новітніх форм у музиці та хореографії, естетичний та духовний розвиток молодого покоління. Свої таланти діти демонстрували у таких номінаціях: інструментальна творчість, театральна творчість, хореографія, колективний вокал, естрадний вокал. Всього на розсуд журі було представлено 68 номерів. Частинку свого серця дарували зі сцени більше 250 учасників – це солісти, дуети, колективи з багатьох куточків України. Переможців конкурсу-фестивалю мистецтв нагороджено дипломами, ексклюзивними статуетками та відзнаками із зображенням фестивальної символіки, подарунками від засновників та організаторів – Продюсерського центру «OMA MUSIK STAR», меценатів та спонсорів. 

В конкурсі взяли участь студенти коледжу та здобули перемоги, а саме: Белінська А. (418 гр.) — гран-прі в номінації “Вокальна творчість (естрадний вокал)” (кл. викл. Мечак Л. П.); Калмиков О. (418 гр.) — І місце в номінації “Інструмента

Галілео Галілей – колумб неба 

Година цікавої інформації до 450-річчя від

дня народження вченого

 

Галілео Галілей – колумб неба

05 лютого відбулася година цікавих повідомлень “Галілео Галілей — колумб неба”. Організатор заходу — Шленчак С. В., викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін.

В програмі заходу:

- “Галілео Галілей – мислитель епохи Відродження”, вступне слово (Шленчак С. В.);

- “Життєвий та науковий шлях Галілео Галілея” (Кізюн М., Джус К., 250 гр.);

- “Галілей”, читання поеми Є. Плужника (Ковалишен Р., Клімов О., Драгомерецький С., студенти 250 гр.; художній керівник — Семенків І. А.);

- “А все-таки вона обертається…”, огляд тематичної полички (Поян А., 250 гр.);

- “Боротьба за небо”, перегляд відеофільму (Шишко Я., Булка О., 14 гр.);

- “І Архімед, і Галілей”, декламування поезії Т.Г.Шевченка (Зелінська А., 250 гр.).

Захід сприяв поглибленню знань студентів з фізики, математики та астрономії.