Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2018 (7)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Липень 2018 (6)
Червень 2018 (12)
Корисні посилання

Козацькій славі - жити у віках

Година історичної пам'яті

 

Козацькій славі - жити у віках

“Козацькій славі - жити у віках” - під такою життєстверджуючою назвою відбулася година історичної пам'яті до Дня Українського Козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня створення Української повстанської армії (УПА) та Дня молитви за всіх полеглих за волю і державність України. Організатор заходу Розумовська Р.М., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін та студенти 250 гр. 

В програмі заходу: 

 “Літопис козацької слави”. Вступне слово — Розумовська Р.М.; 

 “Єднають пращурів і нащадків духовні надбання й скарби”. Поетично-публіцистична композиція у виконанні студентів: Зелінської Аліни, Кравчук Олександри, Підгурської Наталії, Ковалишена Ростислава, Драгомерецького Сергія, Клімова Олега, Поян Анастасії, Думановської Юлії, Шумеляк Руслани та Андрухової Ольги;

 відеоперегляди про історію українського козацтва, заснування Запорізької Січі та діяльність УПА (Брозницький О.О., інженер-програміст);

 “Тої слави козацької повік не забудем”. Презентація книжкової виставки (Осадчук Л.А., Владика Л.І., працівники бібліотеки);

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували всіх полеглих за волю і державність України.

Захід вразив емоційністю, насиченістю інформаційних повідомлень, які вдало доповнюва

Обласний пленер викладачів

декоративно-прикладного мистецтва

початкових спеціалізованих

мистецьких навчальних закладів

  

Обласний пленер викладачів декоративно-прикладного мистецтва 

9 - 11 жовтня 2014 р. в м. Кам'янець-Подільському відбувся пленер викладачів декоративно-прикладного мистецтва початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області. На базі коледжу відбулись організаційні заходи, зокрема відкриття пленеру, підведення підсумків та закриття пленеру, в яких взяли участь: Стан Т.С., методист Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв; Червінська І.Є., заступник директора з навчальної роботи коледжу; Негода Б.М., заслужений художник України, професор кафедри мистецьких дисциплін Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка; Савчук О.І., директор Кам'янець-Подільської художньої школи; Майгур Т.В., голова циклової комісії декоративно-прикладного мистецтва; Луць С.В. та Дубінська О.В., викладачі коледжу. 

Заходи пройшли на високому організаційному рівні та сприяли поглибленню співпраці коледжу з початковими спеціалізованими мистецькими навчальними закладами.

Об'єднані творчістю та піснею

Презентація творчості подільських композиторів

 

Об'єднані творчістю та піснею

9 жовтня в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» подільські композитори Микола Мельник, заслужений працівник культури України, Віктор Николишин, Анатолій Гуківський та Жанна Мадич презентували власні пісні.

Ідея проведення такого концерту належить композитору Мельнику М.П., викладачу коледжу. Двогодинний концерт цікаво і динамічно зрежисерувала Латюк Н.І., завідувач денним відділенням. В  концертній програмі взяли участь Тараненко П.А., викладач циклової комісії фортепіано та концертмейстерства та Мельник А., студент 418 групи 

Ведучі концерту яскраво розповіли про життєвий та творчий шлях композиторів, а митці та виконавці представили пісні на різноманітну тематику. У непрості часи, звісно ж, переважали патріотичні та ліричні твори. Щоб підкреслити любов до рідного краю та любов до рідної професії, завершився концерт твором «Уклоняюся піснею тобі» на вірші Петра Перебийніса. Музику до нього написали в співавторстві Микола Мельник, Жанна Мадич та Віктор Николишин.

РЦКіМ «Розмай»  - творча лабораторія

для майбутніх працівників культури

Заняття-екскурсія

 

9 жовтня 2014 р. відбулась навчальна екскурсія студентів ІІІ-IV курсів у Кам’янець-Подільський районний центр культури і мистецтв «Розмай». Організатори заняття - викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін – Яворницька Н.О., Ляшук Т.Є., Красілич І.М.

Директор центру – Кусік В.О., колишній випускник нашого навчального закладу, познайомив з діяльністю та успіхами, очолюваного ним колективу. Студенти зацікавлено слухали інформацію про роботу методичного кабінету, творчих колективів та методичну допомогу сільським закладам культури району, яку надають фахівці центру. На завершення зустрічі Володимир Олександрович дав практичні поради  студентам як працювати в сучасних умовах та завойовувати авторитет серед громади.

Дивосвіт творчості й краси 

Урочистості  до Дня художника

 

Дивосвіт творчості й краси

9 жовтня 2014 р.  відбулись заходи, в яких  взяли  участь  студенти І-ІV курсів спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво». Організатори заходу  студенти 467 групи (керівник педагогічної практики - викладач Дубінська О.В.). Ведучі свята -  студенти  Герасимчук Д. та Гурняк В.; музично-художнє оформлення - Іскрук  В., Вітушинський В., Борткова А., Мазурик Б., Федоров А.; фото- та відеозйомка – Гончаров Д.В.

З привітанням до учасників свята звернулися заступник директора з навчальної роботи Червінська І.Є., заступник директора дитячої художньої школи Дехтяр К.Б., випускники коледжу Бедик О., Олійник І., Поп’юк Х.-М. та Приходько Я. 

У рамках свята було проведено конкурси, а саме:

 ікебан «Український віночок»;

 плакатів «Україна майбутнього»;

 скульптури з природних матеріалів;

 костюмів з нетрадиційних матеріалів «Художній образ».

Син подільської землі

Літературні читання


Син подільської землі

9 жовтня на базі Кам’янець-Подільської центральної міської бібліотеки відбулися літературні читання «Син подільської землі», присвячені 110-й річниці від дня народження Миколи Бажана та організовані в рамках обласного літературно-мистецького свята «Карбованих слів володар». 

В літературних читаннях взяли участь Хлівнюк Вероніка та Бойко Максим, студенти спеціалізації ВТЗ.

Зігріємо теплом своїх сердець

Благодійна допомога воїнам АТО

 

Зігріємо теплом своїх сердець

У час військового протистояння свідомі громадяни намагаються допомогти своїй державі. У такий доленосний для України час викладачі та студенти нашого коледжу також не залишаються осторонь.

Викладачі коледжу перерахували одноденний заробіток воїнам, які знаходяться в зоні АТО. 

30 вересня за ініціативою циклової комісії бібліотечних дисциплін у рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек була започаткована акція «Книгу – захисникові України». Її метою був збір актуальної історичної, краєзнавчої, науково-популярної та художньої літератури для передачі в шпиталі, де проходять лікування та реабілітацію військовослужбовці–учасники АТО. Поміж сторінками книг воїни знайдуть щирі листи від наших дівчат – майбутніх бібліотекарів. Теплі слова підтримки та вдячності, побажання миру й здоров’я допоможуть вистояти, перемогти та повернутися живими додому.

8 жовтня студенти 350 групи спеціалізації ВТЗ (Веренчук Андрій, Клімов Олег, Зелінська Аліна, Підгурська Наталія, Тимошенко Костянтин, Костей Ольга, Пшечук Дмитро, Степанець Ольга, Хітрова Олександра, Молофій Анастасія та Ружицький Юрій) під керівництвом Бойчук Т.В

Навчалися та відпочивали

Навчально-екзаменаційна сесія

у студентів – заочників

 

Навчалися та відпочивали

З 06 по 24 жовтня відбулася навчально-екзаменаційна сесія у студентів ІІІ курсу заочного відділу спеціальності «Бібліотечна справа». Під час  сесії студенти не тільки слухали лекції, але й брали участь в професійних діалогах, екскурсіях, вивчали досвід роботи бібліотечних установ міста та області.

8 жовтня відбулася екскурсія студентів містом, під час якої вони ознайомилися з пам’ятками архітектури, відвідали «Лебедине озеро» та побували біля головного фонтана. Організатор екскурсії – Булаєнко В.О., викладач циклової комісії бібліотечних дисциплін.

8 жовтня студенти ознайомились з структурою та головними напрямками діяльності Кам’янець-Подільської центральної міської бібліотеки, а також взяли участь у літературних читаннях, присвячених 110-ій річниці від дня народження подільського письменника М.Бажана. 

 

Слово про вчителя

Концертна програма


Слово про вчителя

3 жовтня відбулася концертна програма «Слово про вчителя», присвячена Дню працівників освіти. Організатор заходу -  Козак О.В., голова циклової комісії ВТЗ та Обух Яна, студентка спеціалізації ВТЗ, для якої захід став  творчою роботою до державного екзамену зі спеціальності.

В програмі концерту лунали урочисті вітання, щирі ліричні поетичні рядки, виконувались мажорні вокальні та музичні номери, розігрувалися жартівливі сценки і монологи. Слова вдячності промовляли на честь викладачів: ветеранів циклової комісії народних інструментів Грека О.О. та Доліби В.В., які в цьому році зустріли ювілейний 50-тий вересень в коледжі; Олексійчука М.А., який пропрацював на цикловій комісії хорових дисциплін вже 52 роки; ветеранів педагогічної ниви Білявської Д.І., Ободовської М.А., Цикри В.П., Філонова В.О., Швець М.Д. та Швеця П.Г. Ветеранам вручали квіти та подарунки, про які подбала голова профспілкового комітету  Рудько Е.Й.

 Теплу ліричну та романтичну атмосферу, високий темпоритм концерту створили вокальні та музичні номери у виконанні Артема Стояновського, Ульяни Гасюк, Михайла Долинського, Анастасії Белінської, Віктора Кірілова, Вадима Коваля, Романа Яричовського, Олександра Калмикова, Дем’яна Сомика, Вероніки Хлівнюк, Юлії Підгорної, Назара Мазура, студентів 44 групи з танцем “Ой на горі два дубки» та народного аматорського фольклорного ансамблю «Джерело» (керівник Лариса Мечак). У ві

  • 30-09-2014, 16:07
  • 1037
  • 0

Культурно-мистецька палітра

Культпоходи, екскурсії

 

Впродовж вересня  студенти відвідали вистави, концертні програми та екскурсії

 

17 вересня

 «Невольник» - поетична драма М. Кропивницького за поемою Т.Г.Шевченка. «Невольник» у виконанні акторів Хмельницького обласного музично-драматичного театру ім. М.Старицького.

Після вистави відбулася творча зустріч студентів з випускниками  коледжу – акторами театру: Ярославом Кузиком, Іллєю Шевчуком, Юрієм Савоном та Сергієм Будніком.

 

24 вересня

 «Стежками історії рідного краю». Екскурсія студентів-першокурсників в Стару фортецю до Всесвітнього дня туризму.

 

25 вересня

 «За двома зайцями» -  вистава Коломийського театру ім. Озаркевича.

 

28 вересня

 Фестиваль молодої режисури «Платформа» в  м. Київ. (студенти 350 групи та викладачі Бойчук Т.В., Красілич І.М.).

 

30 вересня

 «Від Товтрів – до Балкан» - етно-класика у виконанні камерного оркестру обласної філармонії та вокально-інструментального ансамблю «Товтри» (художній керівник – Олександр Якубов; солісти – Олена Івасюк (вокал), Ганна Панкратова (фортепіано).

 

У програмі звучали сучасні українські пісні та мелодії, популярні естрадні твори молодих румунських і балканських композиторів.


70 бібліотечних вереснів

Урочистості з нагоди ювілею циклової комісії

бібліотечних дисциплін


70 бібліотечних вереснів  

«Свято духовності, мудрості і знань»  - під такою промовистою назвою 30 вересня 2014 року відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та 70-річного ювілею циклової комісії бібліотечних дисциплін.

У рамках відзначення ювілею та професійного свята викладачі циклової комісії Булаєнко В.О., Климчук Л.В., Никитюк С.С., Павлюк О.Я. разом зі студентами спеціальності «Бібліотечна справа» підготували та провели цикл заходів, спрямованих на популяризацію читання, бібліотечної професії, славних традицій, які склалися на відділені. О.Я.Павлюк і студенти 350 групи на занятті з навчальної практики оформили і презентували експозицію музейних експонатів, присвячених історичним віхам підготовки бібліотечних фахівців у коледжі. В кабінеті бібліотечних дисциплін була оформлена виставка-інсталяція «70 бібліотечних вереснів». В кімнаті самопідготовки гуртожитку студенти 250 групи рекомендували книжкові новинки для молодих, активних, творчих «Читай книжки, що стали подією», залучаючи студентську молодь до читання.

Традиційно були надіслані привітання з професійним святом колегам, друзям, партнерам з обласних, місцевих бібліотек. В свою чергу, викладачів і майбутніх бібліотекарів привітали колективи Національної парламентської бібліотеки, Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені М.Островського, Кам’янець-Подільської РЦБС, Кам’янець-Подільської МЦБС, викладачі-ветерани К.С.Трубіцька, Л.В.Озарчук, Г.І.Зюбровська, О.О.Шульс.

Бабин Яр: трагедія і пам’ять

Година історичної правди

 

Бабин Яр: трагедія і пам’ять

29 вересня для студентів другого курсу було проведено годину історичної правди «Бабин Яр: трагедія і пам’ять» приурочений 73-ій річниці від дня масових розстрілів євреїв у Бабиному Ярі. Організатор заходу Розумовська Р.М., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін.

В інформаційному повідомленні студенти 267 групи  познайомили присутніх з жахливими, трагічними подіями, що відбулися 29-30 вересня 1941 року в Бабиному Ярі, а також з низкою не менш трагічних і не усім відомих подій, які відбувалися на цьому ж  місці у 1942, 1943, 1961 роках. До уваги студентів було представлено  відеопрезентація «Бабин Яр», яка допомогла глибше усвідомити та уявити ті жорстокі події, а також  світлини пам’ятників жертвам Бабиного Яру.

Захід сприяв національно-патріотичному вихованню та закріпленню знань студентів з  історії України.

Історичний дивосвіт Павла Загребельного

Інформаційна година

 

Історичний дивосвіт Павла Загребельного

29 вересня 2014 р. викладачем Богуцькою Н.С. проведена інформаційна година, приурочена 90-річчю від дня народження Павла Загребельного.

Бібліотека – територія єдності

Участь в VI форумі бібліотекарів Хмельниччини 

 

Бібліотека – територія єдності

25 вересня 2014 року студенти 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа» (викладачі Булаєнко В.О., Никитюк С.С., Павлюк О.Я.) прийняли участь в VI форумі бібліотекарів Хмельниччини «Бібліотека – територія єдності». Студентам було організовано екскурсію по бібліотеці. Також відвідали ярмарку творчих ідей «Бібліотечні інновації для громади: створюємо майбутнє разом». Студенти ознайомилися з експозиціями інноваційних послуг, які надають бібліотеки Хмельниччини, а також прийняли участь в урочистостях з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Під час урочистостей була нагороджена циклова комісія бібліотечних дисциплін (голова комісії Никитюк С.С.) грамотою дирекції Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.і Миколи Островського за вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, підготовку кадрів, за тісну співпрацю та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та цінний подарунок отримала Булаєнко В.О.

Участь у заходах територіального

центру соціального обслуговування

“Надія”


Участь у заходах територіального центру соціального обслуговування “Надія”

25 вересня 2014 року студенти спеціальності “Хореографія” Панасюк Е., Панасюк О., Криленко Д., Дідок Б., Бойко Б., Галюк А. (44 гр.), Атаманюк Н. (24 гр.) (клас викладача Манькевич Т.Б.) взяли участь у заходах територіального центру соціального обслуговування “Надія”.

Студенти виступили з власними хореографічними композиціями, продемонстрували високий рівень виконавської майстерності та навички балетмейстерської роботи.

Форум-театр - наш гість

Майстер-клас

 

Форум-театр - наш гість 

20 та 21 вересня відбулася зустріч з представниками руху Форум-театру, куратором якого є Дмитро Левицький, молодий український режисер і драматург, представник громадської організації «Тримайся купи!».

Протягом двох днів студенти спеціальності «Видовищно-театралізовані заходи» та інші відвідувачі, яким цікаве театральне мистецтво, мали змогу спробувати себе у практично інноваційному для українського мистецтва форум-театрі.

Форум-театр – це методика інтерактивної роботи серед різних шарів суспільства, спрямована на вирішення соціальних проблем.

У рамках дводенного проекту проводилися:

 тренінги з акторської майстерності (різні вправи для дихання, дикції, пластики тіла);

 майстер-класи з акторській майстерності;

 практична реалізація методики форум-театру.

Перше заняття розпочалося в суботу о 12 год.

Дмитро Левицький запропонував студентам акторський тренінг щоб розігрітися, а потім приступити до майстер-класу.

«Я вперше відвідувала подібний майстер-клас. Мені це уявлялось, як прийти, посидіти, зробити розумний вигляд і т.д. Але тут мені довелось повзати, кричати, зливатись з обстановкою, довіряти не знайомим мені людям, загалом, робити те на що в звичайному житті я б ніколи не наважилась. Але у цьому певно і була головна родзинка цього всього діяння. Поближче до закінчення всі ті очі мене вже більше не лякали, а перспектива заглянути у кожні з них навіть приваблювала», - розповідає студентка економічного факультету КПНУ ім. І. Огієнка Оксана Гуцол.

Перед самим форумом громадський активіст Денис Панкратов розповів нам про свої дос

  • 17-09-2014, 15:41
  • 982
  • 0

Як себе поводити і що необхідно знати

в умовах воєнного часу

Бесіда-консультація 


Як себе поводити і що необхідно знати в умовах воєнного часу

17-18 вересня відбулася бесіда-консультація для студентів III-IV курсів на тему «Як себе поводити і що необхідно знати в умовах воєнного часу» за участі Шиманського В.О., фахівця з планування і контролю 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, капітана служби цивільного захисту; Савінського В.Ю., фахівця з ресурсного забезпечення 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, капітана служби цивільного захисту; Ткачука В.В.,  старшого лейтенанта, інструктора відділу підготовки Центру розмінування; Романовича А.В., майора; Юркова С.І., викладача хірургії  Кам’янець-Подільського медичного училища.