Зроби три кроки до успішної освіти!
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВна 2019-2020 навчальний рік
BestCookFest-Podillia. Участь у фестивалі
Червона калина. Героїко-патріотичний фестиваль-конкурс
Істина відкривається в… Творча робота
Професійні грані творчого життя. Переддипломна практика
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2019 (15)
Лютий 2019 (25)
Січень 2019 (15)
Грудень 2018 (26)
Листопад 2018 (27)
Жовтень 2018 (30)
Корисні посилання
  • 15-11-2014, 14:33
  • 1181
  • 0

Навчально-екзаменаційна сесія

Спеціальність "Документознавство та інформаційна діяльність"

та спеціальність «Театральне мистецтво»

  

Навчально-екзаменаційна сесія 

З 27.10.2014 р. по 15.11.2014 р. відбулася навчально-екзаменаційна сесія студентів заочної форми навчання  ІV - V курсів  спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність», та ІІІ курсу «Театральне мистецтво».

В навчально-екзаменаційній сесії спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність», взяли участь представники професорсько-викладацького складу Академії: Петрова Л.Г., професор, Філіна А.П., професор, Кириленко О.Г., професор, Добровольська В.В., доцент, Збанацька О.М., доцент,  Григор’єв В.І., доцент, Боряк Т.Г., доцент, Петрова М.В., доцент та спеціальностіі «Театральне мистецтво»: Шлемко О.Д., професор, Толубко В.О., професор та  Бєлєванцев А.В., заслужений діяч мистецтв України, виконуючий обов’язки директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.

 

Сесія пройшла організовано, згідно затверджених розкладів занять. Всі студенти виконали  контрольні роботи, склали екзамени та заліки. 

Уляна Гасюк 

студентський директор коледжу

нагороджена почесною грамотою

виконавчого комітету міської ради 

 

Уляна Гасюк - студентський директор коледжу нагороджена почесною грамотою виконавчого комітету міської ради Уляна Гасюк - студентський директор коледжу нагороджена почесною грамотою виконавчого комітету міської ради

13 листопада в Кам’янець-Подільському РЦКіМ «Розмай» відбулася молодіжна благодійна акція «СТУДЕНТ - СОЛДАТУ», присвячена Міжнародному дню студента. Під час урочистої частини заходу студентський директор коледжу Уляна Гасюк була нагороджена грамотою виконавчого комітету міської ради за активну життєву позицію, втілення в життя молодіжних проектів, організацію і проведення молодіжних заходів та виступила з концертним номером у мистецькій частині заходу, під час якої студенти збирали кошти для учасників антитерористичної операції. 

Концерт класичної фортепіанної музики

у виконані Воробйової О.С. та Котюка О.Р.

 

Концерт класичної фортепіанної музики 

12 листопада відбувся концерт класичної фортепіанної музики у виконанні викладачів циклової комісії фортепіано та концертмейстерства Воробйової О.С. та Котюка О.Р. (голова комісії Нелюбова Т.Б.). У концертній програмі прозвучали різножанрові твори зарубіжних та вітчизняних  композиторів-класиків та сучасних композиторів. Викладачі продемонстрували високу виконавську майстерність та професіоналізм. Ведуча заходу - Головач Д., студентка спеціалізації “Музичне мистецтво естрада”.

  

Секрети акторського успіху

від Ольги Шлемко

 

Секрети акторського успіху

12 листопада відбулася творча зустріч студентів спеціалізації «Видовищно-тетатралізовані заходи» з Шлемко О.Д., заслуженою артисткою України, професором кафедри режисури НАКККіМ.

Ольга Дмитрівна поділилася секретами свого акторського успіху, який за  її словами: «складається із щоденної напруженої титанічної праці та безмежної любові до своєї професії» та відповіла на численні запитання студентів. На завершення зустрічі вона продекламувала уривки із творів Тараса Шевченка та Ліни Костенко.

Майбутні режисери мали гарну нагоду поспілкуватися із відомою українською актрисою, послухати поезії у її виконанні та переконатися, що вони обрали цікаву, творчу та нелегку професію.

Поетичний світ Дмитра Павличка

Літературний вечір

 

Поетичний світ Дмитра Павличка

10 листопада в гуртожитку відбувся літературний вечір на тему: “Поетичний світ  Дмитра Павличка”, до 85-річчя від дня народження. Організатор заходу - Богуцька Н.С., викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін.

У програмі:

ü “Поетичний світ Д. Павличка”. Вступне слово (Богуцька Н.С.);

ü “Тематичне й жанрове різноманіття павличкової лірики”. Повідомлення про життєвий і творчий шлях поета та декламування його віршів (Костей Ольга, Хітрова Олександра, Пшечук Дмитро, Тимошенко Костянтин, Драгомерецький Сергій, Ковалишен Ростислав, Зелінська Аліна, Дудко Ірина);

ü “Голос епохи”. Перегляд відеофільму;

ü виконання музичних творів на слова Д. Павличка  (Кохан Богдан, Головатий Ілля, Смоляр Марія, Атуліна Марія);

ü читання власних поезій (Поканич Аліна, Федорова Ірина);

ü “Д.Павличко — класик української поезії”. Огляд тематичної полички (Поян Анастасія). 

Захід сприяв художньо-естетичному вихованню студентів та поглибленню їх знань з української літератури.

Студенти коледжу – учасники IV

Всеукраїнського конкурсу 

народної хореографії

ім. П.П. Вірського


Студенти коледжу – учасники IV Всеукраїнського конкурсу  народної хореографії ім. П.П. Вірського 

З 7 по 9 листопада 2014 року в Києві пройшов III заключний етап ІV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії  імені Павла Вірського, який відбувся за ініціативи Національної хореографічної спілки України при підтримці Міністерства культури України.

У заключному етапі конкурсу взяли участь аматорські хореографічні колективи закладів системи культури та освіти України, сільські колективи, спеціалізовані школи мистецтв та академії танцю, які протягом 2014 року вибороли це право на регіональних етапах фестивалю. Більше 100 творчих ансамблів народного танцю, 4000 виконавців віком від 5 до 22 років з усіх куточків України приїхали, щоб показати своє мистецтво високопрофесійному журі до складу якого увійшли видатні діячі хореографічного олімпу України, на чолі з Мирославом Вантухом, Героєм України, народним артистом України, дійсним членом Академії мистецтв України, лауреатом Державної премії України імені Т.Шевченка, заслуженим діячем мистецтв України, кавалером ордена Дружби народів, директором-художнім керівником Національного Академічного ансамблю танцю України імені П.П.Вірського. 

У конкурсі взяли участь хореографічні колективи коледжу «Подільські візерунки» (художній керівник – Чорнобиль В.В.), «Каскад» (художній керівник – Кучерява О.А.). Хореографічна композиція «Вербиченька» (постановник Літинська І.В.) була відзначена членами журі і запрошена до участі у гала-концерті конкурсу. 

Творчі грані професії 

Цикл заходів з відзначення

70-річного ювілею циклової

комісії культурологічних дисциплін

 

Творчі грані професії

05 листопада циклова комісія культурологічних дисциплін відзначила 70-річний ювілей з часу утворення. В рамках відзначення ювілею протягом вересня-листопада було проведено низку змістовних заходів:

ü заняття на базах закладів культури: районного центру культури і мистецтв “Розмай”,  Вербецького сільського клубу та центральної районної бібліотеки (Ляшук Т.Є., Яворницька Н.О., Красілич І.М.);

ü “Це нашої історії рядки”. Презентація тематичної експозиції в музеї коледжу;

ü зустрічі з ветеранами циклової комісії – Ободовською М.А. та Цикрою В.П.;

ü “Без традицій немає культури, без культури немає нації”. Публікація про історію та сьогодення комісії на сторінках газети «Подолянин» (Ляшук Т.Є.).

Урочистості з нагоди ювілею та Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва відкрила Ляшук Т.Є., голова циклової комісії. З  ювілеєм колектив комісії привітали: Червінська І.Є., яка  відзначила багаторічну, високоефективну роботу викладачів з підготовки фахівців культурно-мистецької галузі; Кусік В.О., директор Кам’янець-Подільського районного центру культури і мистецтв “Розмай»; Гаврилюк П.В., заступник директора департаменту гуманітарної політики, начальник управління культури та туризму Кам’янець-Подільської міської ради.  До ювілейних привітань долучилася Чорнобиль О.В.,  ветеран циклової комісії; Павлюк О.Я., яка здійснила короткий екскурс в історію створення, становлення, розбудови циклової комісії та презентувала тематичну музейну експозицію; Никитюк С.С., голова циклової комісії бібліотечних дисциплін; Козак О.В. голова циклової комісії видовищно-театралізованих заходів; Лугачова Н.Г., Латюк Н.І., завідувачі відділенням та Осадчук Л.А., завідувач бібліотекою, які подякували викладачам комісії за співпрацю та спільні творчі проекти.

Музичні вітання для учасників свята прозвучали у виконанні Марії Смоляр, Ульяни Гасюк, Артема Стояновського, Олександра Калмикова. Ведучі заходу – Зелінська Аліна та Тимошенко Костянтин. 

Відкрите заняття з математики

Викладач - Деркач Л.С.


 Відкрите заняття з математики

4 листопада 2014 р. викладачем циклової комісії гуманітарних дисциплін Деркач Л.С. було проведено відкрите заняття з математики в 14 групі на тему «Логарифми. Властивості логарифмів».

Актуалізація опорних знань студентів відбувалася в активній формі, для цього викладачем було використано систему «мозкового штурму», а саме інтерактивну гру «Продовжи речення…»,  «Вибери правильну відповідь»,  «Розв’яжи і поясни» та  власні комп’ютерні презентації. Новий матеріал викладач подавала  у доступній формі з використанням інформаційних повідомлень, презентації «Логарифми та їх властивості», відповідної таблиці, підручників та дидактичних матеріалів. Закріплення засвоєних знань проводилось за допомогою тестів, які викладач підготувала на основі комп’ютерної програми TEST W-2. Студенти впродовж заняття продемонстрували вміння використовувати програму GRAF для побудови графіків та розв’язування рівнянь. Використання цих програм сприяють застосуванню сучасних форм і методів навчання, активізують розумову діяльність студентів, підвищують інтерес до вивчення предмету. 

Заняття проведено на високому організаційно-методичному рівні, впродовж якого викладач використовувала міжпредметні зв’язки з багатьма галузями знань (інформатикою, астрономією, географією, історією, мовою), продемострувала високий професійний рівень, досконале володіння матеріалом та методикою викладання.

70 років безсмертя і подвигу

Цикл заходів

 

70 років безсмертя і подвигу

28 жовтня, в день 70-річного ювілею  визволення України від німецько-фашистських загарбників викладачі та студенти поклали квіти до братської могили воїнам-визволителям міста Кам’янця-Подільського, вшанували їхню пам'ять хвилиною мовчання,  а також взяли участь у міських урочистостях з нагоди ювілею.

29 жовтня відбувся тематичний театралізований концерт «На перехресті радості і смутку». Організатори заходу - Семенків І.А., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів; Коваль В. та студенти 4235 групи (художній керівник курсу Ободовський В. П.) при підтримці циклової комісії соціально-економічних дисциплін (голова комісії Городецька Н.М.).

Зі словами вітання з нагоди ювілею до присутніх звернувся Бернадін О.А. ветеран Збройних Сил України, керівник прес-центру Ради ветеранів міста. У своєму вступі він окреслив важливу роль українського народу у Великій Перемозі та висловив впевненість у мужність та відвагу сьогоднішніх захисників суверенітету України, учасників АТО.

 З високим піднесенням глядачів повертали у часи військових протистоянь мелодії у виконанні творчих колективів: народного аматорського оркестру народних інструментів (керівник та диригент Грек О.О.); народного аматорського духового оркестру (керівник та диригент Остап’юк Л.М.); народної аматорської академічно-хорової капели «Гомін» (керівник та диригент         Боднар О.Л.); народного аматорського фольклорного ансамблю «Джерело» (керівник Мечак Л.М.); солістів-виконавців: Боднар О.Л., Козловского В., Савчук Н. Белінської А., Калмикова О., Гасюк У., Підгорної Ю. Силою поетичного слова відтворили часи воєнного лихоліття, радість Перемоги 1944 року та сучасні трагічні події на сході нашої держави учасники літературно-публіцистичної композиції: Архіпов М., Клімов О., Коваль В., Лісовик М., Хлівнюк В., Зелінська А., Смола В., Тимошенко К., Ружицький Ю., Ковалишен Р., Гуменюк С., Пшечук Д., Веренчук А. Вразила і хореографічна композиція у виконанні студентів 34 та 24 груп (Дудко О., Кравчук К., Дудко С., Саборська У., Шелевей Б., Кізімір Т., Атаманюк Н., Михайловська І., Кучменко П., Коваль Д., Микульський О., Паньковська Б.). Яскравим моментом дійства став

Твій голос – майбутнє України

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів


Твій голос – майбутнє України

Назустріч позачерговим виборам народних депутатів до Верховної Ради України відбувся цикл інформаційно-просвітницьких заходів.

В кімнаті самопідготовки гуртожитку відбулася бесіда-консультація для студентів-виборців.  Нижник С.В., завідувач організаційним відділом Кам’янець-Подільської міської ради  познайомив присутніх з основними положеннями виборчого законодавства та особливу увагу акцентував на правах тих студентів, хто буде голосувати вперше.

Для студентів випускних курсів Городецькою Н.М., головою циклової комісії соціально-економічних дисциплін, було проведено цикл бесід-порад «Твій голос – майбутнє держави».

В бібліотеці коледжу організовано книжкову поличку «Зроби свідомий вибір» (Владика Л.І., бібліотекар) та створено теку інформаційних матеріалів  про кандидатів в депутати від нашого міста.

Для студентів спеціальності «Бібліотечна справа»,  в рамках діяльності студентського «Прес-центру», керівник Булаєнко В.О., проведено огляд полиці «Твій вибір», яку підготували Філіпчук Т.М., бібліотекар та Галецька О., студентка 350 гр.

"Завдання завтрашнього дня"

Презентація збірки творів молодих

літераторів Хмельниччини

 

Завдання завтрашнього дня 

22 жовтня відбулося відкрите засідання клубу любителів поезії «Душі криниця», який діє на базі бібліотеки коледжу, керівник Владика Л.І.

До студентів в гості завітали: Горбатюк В.І., подільський письменник, директор Хмельницького обласного літературного музею, голова обласної організації Національної Спілки письменників України; Пантюк С.Д., секретар НСПУ по роботі з молоддю, лауреат Міжнародних та Всеукраїнських літературних конкурсів; Почапська О.І., поетеса, член НСПУ, член НСЖУ;  Будзей О.В., краєзнавець, журналіст; Нечитайло В.В., історик, письменник, доктор історичних наук, член НСПУ. Вони поділилися враженнями від нової збірки, до якої увійшли твори молодих літераторів Хмельниччини – учасників творчого семінару «Завдання завтрашнього дня», який проводився за ініціативою обласного літературного музею та обласної організації Національної Спілки письменників України.

Досвідом роботи зі студентами коледжу, які  пишуть вірші, поділилися Богуцька Н.С., кандидат філологічних наук, керівник літературного гуртка «Ровесник» та  Владика Л.І., бібліотекар, керівник клубу любителів поезії «Душі криниця».   З цікавістю учасники заходу слухали поезії Сергія Пантюка,  молодих поетів, твори яких представлені  в презентованому збірнику, музичні номери у виконанні студентів коледжу Уляни Гасюк, Олександра Калмикова та Нікіти Власова. 

На завершення зустрічі Горбатюк В.І. зазначив, що: «для поезії і прози молодої літератури Хмельниччини характерні свіжі образи – часто несподівані й парадоксальні, глибока метафорика, яскравість і багатогранність мови. Творчість нового покоління жерців Слова свідчить – їм під силу завдання завтрашнього дня української літератури».

Без традицій немає культури, без культури немає нації

Цикловій комісії культурологічних

дисциплін – 70 років

 

Без традицій немає культури, без культури немає нації

9 листопада 2014 року – Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва.

Культура нашого подільського краю багата фестивалями, концертами, святами, конкурсами, а найбільше – талановитими людьми. Їх фахову підготовку здійснює Камянець-Подільський коледж культури і мистецтв, якому незабаром виповниться 85 років з дня заснування! Сьогодні очолює коледж – Нелюбов Руслан Миколайович, колишній випускник навчального закладу, заслужений працівник культури України.

У 1944 році в коледжі створено клубний відділ та започатковано роботу циклової комісії культурологічних дисциплін, яка в переддень свята працівників культури відзначає свій 70-річний ювілей. За цей період циклова комісія стала однією із ведучих комісій, яка  підготувала тисячі фахівців організації культурно-дозвіллєвої діяльності та сфери культури. Значний внесок в організацію і становлення комісії зробили викладачі -  Л.Пасов, Л.Старова, М.Миронюк, А.Зюськов, А.Фесенко. Глибокий слід залишили викладачі–ветерани: В.Цикра, М.Ободовська, Г.Кутішевська – професіонали своєї справи, люди творчого запалу, небайдужі, енергійні у роботі та вжитті, які своєю невтомною працею довели свою високу педагогічну та фахову майстерність.

Відомі на Поділлі та за його межами випускники комісії: О.Киричук – колишній директор обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка, заслужений працівник культури; М.Кукурудзяк – доктор історичних наук, професор, І.Троняк – лауреат обласної премії ім. Т.Шевченка, яка понад 30 років очолювала Кам’янець-Подільську РЦБС, В.Василашко – письменник, лауреат премії ім. Л.Українки, П.Фараонов, колишній керівник Кам’янець-Подільського районного відділу культури та О. Чорнобиль – випускниця та колишній викладач коледжу, яка протягом тривалого періоду очолювала сферу культури міста.

Фахові періодичні видання – джерело

професійної компетентності

Прес-калейдоскоп

 

Фахові періодичні видання – джерело професійної компетентності

Випускники коледжу повинні усвідомлювати, що сьогодні галузі культури необхідні: 

 професіонали своєї справи, які мають ґрунтовну фахову підготовку та володіють інноваційними формами і методами організації змістовного дозвілля;

 ініціативні, енергійні, креативні особистості, які вивчають та запроваджують досвід кращих установ галузі;

 сучасні менеджери культури з нестандартним підходом до вирішення управлінських рішень;

 творчі особистості, які є органічною складовою культурно-мистецького простору та цікавляться його новинками.

Відповіді на вимоги  студенти зможуть знайти на шпальтах фахових періодичних видань: «Культура і життя», «Українська культура», «Музика», «Український театр», «Образотворче мистецтво», «Пам'ятки України: історія та культура», «КіноТеатр», «Музичний керівник»,  «Мистецтво і освіта», які нещодавно презентували студенти 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа». Інформаційні повідомлення вдало поєднувались з презентацією електронного видання порталу «Культура».                            

На завершення заходу студенти з цікавістю гортали газети та журнали, на сторінках 

Хай береже Покрова Україну
Історико-мистецький калейдоскоп

 

Хай береже Покрова Україну

15 жовтня на базі Кам'янець-Подільської центральної районної бібліотеки відбувся історико-мистецький калейдоскоп, присвячений Дню Покрови Пресвятої Богородиці, Дню українського козацтва, Дню Української повстанської армії, Дню захисника України та дню народження народної артистки України, Героя України, берегині української пісні – Раїси Кириченко. 

У заході взяли участь студенти спеціальності «Бібліотечна справа». Ведучі заходу – Анжела Большовикова, студентка 350 гр. та Денис Колесник, студент 4235 гр.  Учасники заходу познайомилися з книжковою виставкою та взяли участь у козацьких змаганнях. 
 

Професійний візит до обласних бібліотек

Заняття-екскурсії

 

Професійний візит до обласних бібліотек

15 жовтня відбулися заняття-екскурсії студентів ІІІ курсу заочного відділу спеціальності «Бібліотечна справа» на базі обласних бібліотечних установ. Організатори заняття – Булаєнко В.О., Павлюк О.Я., викладачі циклової комісії бібліотечних дисциплін.

Під час заняття, на базі обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка, відбувся професійний діалог студентів з директором бібліотеки Чорноус В.Ю., яка познайомила їх з діяльністю структурних підрозділів, зокрема, з інноваційними формами обслуговування читачів-дітей, виставковою діяльністю, кімнатою казок і презентувала новостворений відділ реклами та інновацій. 

В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.Островського директор бібліотеки Синиця Н.М., заслужений працівник культури України, Боваровська О.О., заступник директора бібліотеки та провідні бібліотечні фахівці: Безвушко Т.В., Борейко В.М., Поліщук Н.П., Шеін О.М., Новаковська Н.В., Грудецька Т.В., Верлоуз Ю.С. презентували інноваційні проекти, які ініціюють структурні підрозділи бібліотеки, зокрема, діяльність віртуальної довідкової служби, тренінгового центру та бібліодесанту. Студенти також мали добру нагоду познайомитись із функціонуванням інтерактивної  дошки та випробувати її в роботі. Заверш

Творча зустріч з Олександром Бобровніковим

Засідання студентського об’єднання

«Музична вітальня»

 

Творча зустріч з Олександром Бобровніковим

15 жовтня 2014 року в рамках студентського об’єднання «Музична вітальня», керівник Мартинюк О.В., відбулася творча зустріч з Олександром Бобровніковим, відомим на Хмельниччині журналістом, поетом і композитором. 

Олександр Васильович з надзвичайним натхненням, позитивною енергетикою, непересічним талантом та професійністю презентував студентам всіх курсів спеціальностей «Народне пісенне мистецтво» і «Музичне мистецтво естради» власні пісні в авторському виконанні. Талановитий земляк (Олександр Бобровніков народився в Кам’янці-Подільському) порадував студентство різножанровими піснями у власному аранжуванні, які неодноразово лунали в ефірах популярних програм українського радіо і телебачення. Камерна атмосфера зустрічі сприяла тісному спілкуванню автора з слухацькою аудиторією, а добре підібраний відеоряд вдало підсилював емоційне враження від музичного матеріалу, особливо україномовного. Тому студенти з радістю і нетерпінням чекають наступних творчих зустрічей такого формату.

Відлуння конкурсу

Обласний конкурс до 70-річчя 

Великої Перемоги 

 

Відлуння конкурсу Відлуння конкурсу

14 жовтня відбулося нагородження переможців обласного конкурсу «Діти Другої світової війни очима сучасних дітей», присвяченого 70-річчю визволення Хмельницької області, України від фашистських загарбників в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр., в якому Статко Катерина, випускниця 2014 року спеціальності «Бібліотечна справа» зайняла ІІІ місце.

Катерина Статко надіслала нам відеозвіт про вручення їй нагороди, а також свої враження про роки навчання в коледжі: «Швидкоплинно промайнули два роки навчання в коледжі. А все тому, що вчитися було цікаво: пари, виховні години, масові заходи, участь у різних конкурсах, подорожі та екскурсії.  

І  от, нещодавно,  відлуння студентського життя почулося мені дзвінком куратора Булаєнко Валентини Олександрівни. Виявилося, що робота, над якою я працювала ще студенткою, зайняла ІІІ місце в обласному конкурсі. Для отримання нагороди потрібно було прибути у місто Хмельницький до обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-центр». Це стало  важливою подією в моєму житті: телекамери, відомі обличчя, талановита молодь Хмельниччини.

Хочете знати про що я думала в ту хвилину? Як же класно було вчитися в коледжі, як добре що саме мені було запропоновано взяти у

Козацькій славі - жити у віках

Година історичної пам'яті

 

Козацькій славі - жити у віках

“Козацькій славі - жити у віках” - під такою життєстверджуючою назвою відбулася година історичної пам'яті до Дня Українського Козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня створення Української повстанської армії (УПА) та Дня молитви за всіх полеглих за волю і державність України. Організатор заходу Розумовська Р.М., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін та студенти 250 гр. 

В програмі заходу: 

 “Літопис козацької слави”. Вступне слово — Розумовська Р.М.; 

 “Єднають пращурів і нащадків духовні надбання й скарби”. Поетично-публіцистична композиція у виконанні студентів: Зелінської Аліни, Кравчук Олександри, Підгурської Наталії, Ковалишена Ростислава, Драгомерецького Сергія, Клімова Олега, Поян Анастасії, Думановської Юлії, Шумеляк Руслани та Андрухової Ольги;

 відеоперегляди про історію українського козацтва, заснування Запорізької Січі та діяльність УПА (Брозницький О.О., інженер-програміст);

 “Тої слави козацької повік не забудем”. Презентація книжкової виставки (Осадчук Л.А., Владика Л.І., працівники бібліотеки);

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували всіх полеглих за волю і державність України.

Захід вразив емоційністю, насиченістю інформаційних повідомлень, які вдало доповнюва