Зроби три кроки до успішної освіти!
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВна 2019-2020 навчальний рік
BestCookFest-Podillia. Участь у фестивалі
Червона калина. Героїко-патріотичний фестиваль-конкурс
Істина відкривається в… Творча робота
Професійні грані творчого життя. Переддипломна практика
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2019 (15)
Лютий 2019 (25)
Січень 2019 (15)
Грудень 2018 (26)
Листопад 2018 (27)
Жовтень 2018 (30)
Корисні посилання

Пізнаємо Україну

Краєзнавча екскурсія


Пізнаємо Україну

13-14 вересня відбулася краєзнавча екскурсія студентів спеціальності «Бібліотечна справа» до українських Карпат (організатори – Валентина Булаєнко, Людмила Деркач).

Студенти познайомилися з мальовничою природою, пройшлися стежками народного месника Довбуша, оглянули карпатські ландшафти з висоти канатної дороги в Буковелі. «Але найбільші враження і захват ми отримали від спілкування з людьми, які там проживають. Можу з впевненістю сказати, що українці – найбільш дружній і щирий народ», - підсумувала студентка третього курсу Катерина Вершигора. 

 

«Перед долею важкою

голови не похилю»

Поетичний альбом


«Перед долею важкою голови не похилю»

11 вересня для студентів спеціальності «Бібліотечна справа» було проведено поетичний альбом «Перед долею важкою голови не похилю» до 150-річчя від дня народження Павла Грабовського. Ім'я цього поета-борця стоїть поряд із іменами поетів-мучеників, слово яких кликало на боротьбу за найсвітліші ідеали людства. Про нього кажуть, що він поет «шевченківської долі», бо всім своїм життям і поетичним словом служив своїй Україні. 

Анастасія Огнева, бібліотекар Кам’янець-Подільської центральної міської бібліотеки розповіла про погляди письменника на мету свого життя, про плідну, спрямовану на визволення України діяльність та його тернистий життєвий шлях. Студенти активно долучалися до заходу і декламували вірші письменника. Переглянувши презентацію, присвячену творчості Павла Грабовського, присутні  також ознайомилися з літературою, яка була представлена на книжковій виставці «Крик болю за рідною Україною».

Уся його душа в жагучім слові

Бібліографічний огляд


Уся його душа в жагучім слові

10 вересня для студентів спеціальності «Бібліотечна справа» було проведено бібліографічний огляд: «Уся його душа в жагучім слові», приурочений 90-річчю від дня народження Павла Загребельного. 

В інформаційному повідомленні Леся Повар, бібліотекар читального залу Кам’янець-Подільської центральної міської бібліотеки, познайомила студентів з біографією письменника, невідомими сторінками його життя та творчим доробком: історичними романами, повістями, а також книгами новел («Європа–45», «День для прийдешнього», «Шепіт», «Диво», «З погляду вічності», «Первоміст», «Смерть у Києві», «Євпраксія», «Левине серце», «Роксолана», «Я, Богдан», «Безслідний Лукас», «Тисячолітній Миколай», «Попіл снів», «Степові квіти» (1955), «Учитель» (1957), «Там, де співають жайворонки» (1956), «Долина  довгих снів», «Дума про невмирущого» (1957)).

Ми – діти України

Участь у всеукраїнському фотоконкурсі


Ми – діти України Ми – діти України

Студентка-першокурсниця спеціалізації «Кіно-,фото-, відеосправа»  Діана Вергун взяла участь у всеукраїнському фотоконкурсі «Ми – діти України» (молодша вікова група) та виборола першість у номінаціях «Оригінальне фото» та «Позажанрове фото». Їй також дістались другі нагороди за «Портрет» і «Пейзаж».

Тож зичимо Діані творчого натхнення та подальших успіхів у навчання і творчості!

 

 

 

Україна — єдина країна

День знань

 

 Україна — єдина країна

1 вересня в коледжі відбувся День знань.

З початком навчального року студентів привітали Сукач В.О., заступник міського голови, Гаврилюк П.В., начальник управління культури департаменту гуманітарної політики міської ради, Нелюбов Р.М., директор коледжу та його заступники Червінська І.Є., Павлюк О.Я., які вручили студентам-відмінникам грамоти.

Студенти 250 гр. (Драгомерецький С, Дудко І., Зелінська А., Клімов О., Ковалишен Р., Кравчук О., Підгурська Н.), 418 гр. (Гасюк У.) під керівництвом Семенків І.А., викладача циклової комісії ВТЗ підготували національно-патріотичне театралізоване дійство “ Цінуй духовність! Відроджуй Україну!”.

Навчальний рік почався з години патріотичного виховання “Україна — єдина країна”, яку провели куратори кожної навчальної групи. Студенти першокурсники відвідали музей історії коледжу, а також для них було організовано  екскурсії Старим містом.

  • 22-07-2014, 14:39
  • 1480
  • 0

Випускникам НАКККіМ вручено дипломи спеціаліста

  

Випускникам НАКККіМ вручено дипломи спеціаліста


22 липня випускникам НАКККіМ спеціальності "Документознавство та інформаційна діяльність" вручено дипломи спеціаліста.

З вітальним словом до випускників звернулися Нелюбов Р.М., завідувач НКП та Павлюк О.Я., методист НКП, які побажали їм кар'єрного росту та щасливої жіночої долі.

Зустріч випускників 

 

 Зустріч випускників

 

Щорічно випускники спеціальності «Бібліотечна справа» «летять» з усіх куточків України на зустріч, щоб поділитися спогадами про студентські роки, розповісти про свої долі, почерпнути в рідних стінах заряд енергії на майбутні роки.

27 червня відбулася зустріч випускників 1994 року. На зустріч була запрошена класний керівник Ольга Олександрівна Сорока (сьогодні на заслуженому відпочинку). Нікого не залишив байдужим зошит класного керівника, який довгих 30 років зберігала Ольга Олександрівна. Скільки спогадів було у кожному прочитаному слові!!!

Олександра Ярославівна Павлюк провела екскурсію в музей коледжу. Валентина Олександрівна Булаєнко та Софія Сергіївна Никитюк ознайомили випускників із сучасним станом підготовки спеціалістів з бібліотечної справи.

Радує те, що майже всі випускники працюють у бібліотеках області: Жанна Тиха – заступник директора з роботи з дітьми Віньковецької ЦБС; Ліана Найчук – завідує читальним залом історичног

  • 26-06-2014, 13:30
  • 1602
  • 0

Випускник - 2014

 

Випускник - 2014

26 червня відбулося урочисте вручення документів про освіту випускникам коледжу.

Зі словами вітання до випускників звернулися Нелюбов Р.М., директор коледжу; Червінська І.Є., заступник директора з навчальної роботи; Кінаш І.А., провідний фахівець Кам'янець-Подільської районної державної адміністрації; куратори випускних груп та Гаврилюк П.В., начальник відділу культури департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради, який вручив грамоти студентам випускникам за участь в творчому звіті міста. На урочистості також завітали випускники 2004 року спеціальності “Хореографія”, які поділилися спогадами про роки навчання, привітали випускників та побажали їм успішного кар'єрного росту і щасливої творчої долі. 

Організатор заходу Бойчук Т.В., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів, ведучі О. Миронюк та М. Архіпов підготували цікаву концертну програму для випускників, їхніх батьків та гостей. 

Хай щастить вам, наші дорогі випускники!

Засвідчення високого рівня підготовки

студентів спеціальності
«Бібліотечна справа»

 

Державні екзамени проводяться з ціллю комплексної перевірки теоретичної та практичної підготовки студентів з навчальних дисциплін, передбачених навчальним планом.

 

Засвідчення високого рівня підготовки студентів  спеціальності «Бібліотечна справа»

У період з 12 до 18 червня 2014 року здавали державні екзамени  випускники спеціальності «Бібліотечна справа». На підставі рішення педагогічної ради від 06.06.2014 року до складання державних екзаменів  було допущено 13 студентів денної  та 18 студентів заочної форми навчання.

Студенти здавали комплексний тестовий кваліфікаційний екзамен з дисциплін: «Українська література», «Зарубіжна література», «Дитяча література» та комплексний тестовий кваліфікаційний екзамен з фахових дисциплін: «Бібліотечні фонди», «Основи документознавства», «Основи аналітико-синтетичної обробки документів», «Бібліотечні інформаційно-пошукові системи», «Обслуговування в бібліотеці», «Бібліографічна діяльність бібліотеки», «Управління діяльністю бібліотеки». 

Державні екзамени були організовані чітко, пройшли в спокійній, доброзичливій та вимогливій атмосфері.

Головою Державної екзаменаційної комісії згідно з розпорядженням Міністерства культури України була призначена Н. М. Синиця, директор  Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського - провідного культурного, освітнього, науково-інформаційного закладу, координаційного центру з питань бібліотекознавства і книгознавства, центру регіональної інформації. Надія Миколаївна Синиця - заслужений працівник культури України, голова Хмельницького регіонального відділення Української бібліотечної асоціації, член Національної Спілки краєзнавців України, дійсний член Центру дослідження історії Поділля, лауреат обласної премії в галузі бібліотечної справи імені  Мелетія Смотрицького, премії імені Павла Фараонова, нагороджена почесною відзнакою УБА «За відданість бібліотечній справі» та почесною відзнакою Міністерства культури України «За багаторічну і плідну працю». Маючи 40-річний бібліотечний стаж, вона про

Державна підсумкова атестація

  

Державна підсумкова атестація

З 16 по 26 червня 2014 р. у коледжі проводилась державна підсумкова атестація студентів ІІ курсів. Атестація проводилась у відповідності до “Положення про державну підсумкову атестацію студентів загальноосвітньої підготовки у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, які здійснюють підготовку фахівців на основі базової загальної середньої освіти”, наказів Міністерства освіти і науки, України від 29.11.2013 р. № 16/58 та 07.03.2014, № 216 “Про строки, форми, зміст та підготовку державної підсумкової атестації (вихованців) у системі загальноосвітньої освіти у 2013-2014 н.р. та наказу “Про проведення державної підсумкової атестації в коледжі” № 118-С від 14.05.2014 р.

Державна атестація проводилась з української мови (переказ із творчим завданням), історії України (тести) та української літератури (тести).

Атестація із кожного вищезазначеного предмета проводилась у відповідності до вимог та рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

Навчальною частиною було складено розклад екзаменів та підготовлено необхідну документацію.

Для проведення атестації була створена державна атестаційна комісія з числа директора коледжу, заступників з навчальної та навчально-виховної роботи, голів циклових комісій та викладача, який викладає предмет (наказ № 120-С від 14.05.2014 р.).

До атестації було допущено 72 студенти.

Всі студенти успішно склали атестацію. Абсолютний показник успішності — 

Калейдоскоп людських характерів

Вистава за інсценізаціями оповідань А.П.Чехова 

 

Калейдоскоп людських характерів

04  червня відбувся академічний показ з навчальних дисциплін «Режисура театралізованих заходів» та «Основи акторської майстерності» студентів 250 групи, художній керівник курсу – Бойчук Т.В., викладач циклової комісії ВТЗ. 

У виставі за інсценізаціями оповідань А.П.Чехова - «Радість», «З щоденника однієї панночки», «Гість», «Хамелеон» взяли участь студенти Веренчук А., Тимошенко К., Костей О., Пшечук Д., Степанець О., Хітрова О., Молофій А., Ружицький Ю (250 група); Клімов О., Зелінська А., Підгурська Н. (150 група). Музично-шумове оформлення вистави – Форкун І.В.

Концерт фортепіанної музики

 

Концерт фортепіанної музики

3 червня відбувся концерт фортепіанної музики викладачів циклової комісії фортепіано та концертмейстерства – Оксани Воробйової та Олега Котюка.

У високопрофесійному виконанні звучали твори Ф.Шопена, Ф.Ліста, Р.Шумана, О.Скрябіна та С.Рахманінова. 

Ведуча концерту – Федорова Ірина (418 група).

Переможці обласного конкурсу витинанок

присвяченого 200-річчю від дня

народження Т.Г.Шевченка 

 

Переможці обласного конкурсу витинанок

28 травня Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтв підведено підсумки обласного конкурсу витинанок, присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

Серед переможців конкурсу – студенти коледжу:

 Довгопол Тетяна Федорівна (викладачі Майгур Тетяна Вікторівна, Горна Лариса Анатоліївна) «І мертвим і живим, і не ненародженим землякам моїм в Украйні і не в Украйні моє дружнє посланіє»;

 Свідер Лілія Олександрівна (викладачі Майгур Тетяна Вікторівна, Горна Лариса Анатоліївна) «Садок вишневий біля хати»;

 Мельник Марина Денисівна (викладач Майгур Тетяна Вікторівна)  «Мені тринадцятий минало»;

 Підгорна Анастасія Олександрівна (викладач Майгур Тетяна Вікторівна) «Зацвіла в долині червона калина»;

 Хижа Ірина Олександрівна (викладачі Майгур Тетяна Вікторівна, Горна Лариса Анатоліївна) «Мені тринадцятий минало»;

 Чалишева Анастасія Олегівна (викладачі Майгур Тетяна Вікторівна, Горна Лариса Анатоліївна) «Катерина»;

 Жилюк Юлія Юріївна (викладачі Майгур Тетяна Вікторівна, Горна Лариса Анатоліївна) «Різдво Христове»

Замковий етюд

Участь студентів у I Відкритому конкурсі-пленері

 

Замковий етюд 

3 травня студенти спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво»  взяли участь у I Відкритому конкурсі-пленері «Замковий етюд», урочисте відкриття  якого відбулося у Кам’янець-Подільській міській дитячій художній школі.

Викладачі та студенти коледжу активно долучилися до організації роботи конкурсу-пленеру, зокрема: Дубінська О.В., викладач циклової комісії ДПМ (член журі) та студенти Ольшевська Тетяна, Шелковкіна Ілона, Рудь Вікторія (волонтери).

Призові місця здобули студенти:

 Афанасенко Дмитро - I місце (графіка)

 Балюк Анастасія - IІІ місце (графіка)

 Фещенко Юлія - I місце (живопис)

 Поліщук Юлія - IІ місце (живопис)

За активну участь в пленері відзначені студенти:

 Станіславов Ярослав, Ярушкевич Руслан (графіка)

 Іскрук Вікторія, Сисюк Гліб (живопис) 

Через терни до зірок

Свято останнього дзвоника

 

Через терни до зірок

«Через терни до зірок» - під такою назвою 23 травня відбулось свято останнього дзвоника. 

Зі словами вітання до випускників звернувся директор коледжу Нелюбов Р.М. Студенти-випускники представили відеопрезентації про роки навчання в коледжі та цікаві концертні номери. 

Організатори заходу - Пилипчук Л.В., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін, Бойчук Т.В., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів та студенти Хітрова О., Костей О., Степанець О., Веренчук А., Тимошенко К., Пшечук Д. (250 гр.), Тимінський М. (267 гр.).

Звітний концерт

викладачів та студентів спеціалізації 

“Народне інструментальне мистецтво”

  

Звітний концерт викладачів та студентів спеціалізації  “Народне інструментальне мистецтво”

21 травня 2014 року в коледжі відбувся звітний концерт викладачів та студентів спеціалізації “Народне інструментальне мистецтво” (народні інструменти).

В концерті виступили народний аматорський оркестр народних інструментів (керівник — відмінник освіти України Грек О.О.), ансамбль народної музики (керівник Царук О.П.), вокальний ансамбль “Роксолана” (керівник Боднар О.Л.), інструментальний ансамбль (керівник Крапівная Г.Г.).

В складі оркестру народних інструментів взяли участь  викладачі Крапівная Г.Г., Грек С.П., Антонюк Н.І., Стуговець Я.П., Червоногродський І.І., Корольчук С.В., Хмелюк М.О., Швець А.П., Бойко В.В., Свідерський М.О., Бачинський Д.П., Тітов О.М.

З сольними інструментальними номерами виступили викладачі Хмелюк М.О., Корольчук С.В., Стуговець Я.П., Бойко В.В., Котюк О.Р.. Воробйова О.С.; студенти Фокшек О., Мельник І, Сикальчук А., Демчук О., Мазур Н., Стояновський А., Рабцун О., Кирилов В., Матковський О., Малінський М.. Виступ студентів забезпечували концертмейстери Сирота О.М., Воробйова О.С.. В якості диригентів виступали студенти-випускники Мельник І., Сикальчук А., Фокшек О., Деркач Д., Залуський Я., Боднар С., Демчук О.. В якості солістів взяли участь студенти інших спеціальностей, зокрема Павлюк М, Аліварська А., Калмиков О., Савчук Н.

На концерті були присутні колишні викладачі - ветерани коледжу, зокрема випускники коледжу різних років, завідувачі міським та районним відділами культури, викладачі ПСМНЗ міста, працівники районного центру культури і мистецтв “Розмай”, викладачі Кам'янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка.

Навчалися та обмінювалися досвідом

Навчально-екзаменаційна сесія у студентів-заочників

 

Навчалися та обмінювалися досвідом

Нещодавно закінчилась навчально-екзаменаційна сесія у студентів заочного відділу спеціальності «Бібліотечна справа», під час якої викладачами Булаєнко В.О.,  Лугачовою Н.Г. та Павлюк О.Я. значна частина занять із аудиторій була перенесена в бібліотеки та музеї, а лекційні заняття вдало замінили професійні діалоги, презентації та обмін власними досягненнями і успіхами.

 

Заняття в творчій лабораторії сільського бібліотекаря

20 травня  відбулося професійне спілкування із завідуючою бібліотекою-філіалом с. Слобідка-Кульчіївецька Тетяною Сергіївною Бичинською, під час якого студенти познайомилися з роботою бібліотеки, як центру сільської громади та вивчили діяльність Інтернет-центру. За чашкою кави обговорили новини бібліотечної спільноти, поділилися досвідом роботи і планами на майбутнє. 

Мальовничі куточки Поділля

Заняття-екскурсія

 

Мальовничі куточки Поділля

20 травня відбулося заняття-екскурсія «Мальовничі куточки Поділля» зі студентами-заочниками ІІІ курсу спеціальності «Бібліотечна справа» з навчальної дисципліни «Бібліотечне краєзнавство». Організатори екскурсії: Павлюк О.Я. та Булаєнко В. О., викладачі фахових дисциплін.

Екскурсійний маршрут привів їх до одного з найкрасивіших місць України, перлини Поділля – Національного природного парку «Подільські Товтри». Перед студентами відкрилися химерні схили Бакотської затоки, які несуть у собі таємничість та загадковість, захоплюючі краєвиди узбережжя річки Дністер та залишки скельного монастиря літописного міста Бакота. Неповторна природа урочища «Совин яр», представлена рідкісними та зникаючими видами рослин, вразила усіх своєю різноманітністю.

Павлюк О.Я. зробила екскурс в історію заснування міста Бакота, скельного монастиря та розповіла легенди, пов’язані з даною місцевістю. А також відбулася творча зустріч з письменником-краєзнавцем Горбняком Т.В., під час якої він презентував книги «Давня Бакота», «Погасла зірка» та