Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2018 (7)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Липень 2018 (6)
Червень 2018 (12)
Корисні посилання

Студентство: юність, творчість, натхнення

День студента – відзначали урочисто та весело

 Студентство: юність, творчість, натхнення 


15 листопада в актовій залі Кам’янець-Подільської міської ради відбулися урочистості з нагоди Дня студента. Грамотами міського голови за активну участь в роботі ради студентського самоврядування, плідну концертну та виставкову діяльність були нагороджені студенти Гасюк Уляна, Миронюк Ольга та Шелковкіна Ілона.

Студенти коледжу взяли активну участь в організації концертної програми. Ведучі заходу Архіпов Микола, Хлівнюк Вероніка, студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи». З концертним номером виступив Фокшек Олег, студент спеціальності «Народна художня творчість».

20 листопада відбулося святкування Дня студента. Організатори заходу – студентська рада (Гасюк Уляна, голова студентської ради).

В концертній залі відбулися урочистості з нагоди Дня студента. З «професійним» святом студентів вітали: Нелюбов Р.М., директор коледжу, Павлюк О.Я., заступник директора з навчально-виховної роботи та вручили грамоти активним учасникам студентської ради, переможцям олімпіад та конкурсів. 

В святковій концертній програмі взяли участь студенти: Гасюк Уляна, Воронюк Марія, Белінська Анастасія (318 гр.), Масловський Володимир, Федорова Ірина, Шеремета Денис (418 гр.), Сомик Дем’ян (323 гр.), Сеник Андрій (223 гр.), Філіпов Олексій (128 гр), Пухкий Вадим (гр. 4235). Ведучі заходу: Миронюк Ольга та Архіпов Микола (350 гр.).

З днем студента!!!

З днем студента!!!


День студента – це свято, яке об’єднує всі покоління студентів, як теперішніх так і колишніх. Студентство є найбільш прогресивним прошарком суспільства і професійне свято, це ще одна нагода не забувати про це. Студентські роки назавжди залишаться у Вашій пам'яті як час пізнань і звершень,  Ваші знання будуть затребувані, а молодість і талант гарантують прекрасне майбутнє.

Студентство коледжу – це  356  юнаків та дівчат, які сумлінно опановують професію працівника культури. Це – ініціативні, креативні особистості, які беруть активну участь у конкурсах, фестивалях, олімпіадах, творчих колективах, навчально-виховних заходах та проектах. Це – лідери з активною життєвою позицією, майбутні успішні  менеджери соціокультурної сфери.

Щиро бажаємо колишнім і нинішнім студентам бути на рівні високих вимог сучасного життя

Театральний капусник 

Театральний капусник 


Саме напередодні Міжнародного дня студента в коледжі відбувся традиційний театральний капусник, який підготувала і провела комісія видовищно-театралізованих заходів. Учасниками святкового дійства стали усі  студенти відділу, використовуючи  найрізноманітніші виразні засоби, вони продемонстрували розмаїття жартів, витівок та фантазії.

Господарями цього яскравого свята стали четвертокурсники, художній керівник Ірина Красілич, яка всі свої зусилля і майстерність спрямувала на створення змістовного, композиційно-цілісного, феєричного заходу. Слід зазначити, що даний захід став практичною дипломною роботою з режисури театралізованих заходів студентки Олени Ніколюк.

На темному тлі, завдяки неоновому освітленню, вимальовуються вікна і двері коледжу, впадає в око велика вивіска “Коледж культури і мистецтв” і, звичайно, всі жарти, факти і так званий “документальний матеріал” стосуються життя рідного навчального закладу і режисерської спеціалізації. “Метри” сцени - четвертокурсники “бавлять” в дитячих возиках першокурсників, запрошуючи їх зробити свої “перші кроки” на святковій сцені. Знайомі усім бабусі біля під’їзду “дають оцінку” колишнім і теперішнім студентам, згадуючи свої студентські роки і своїх улюблених викладачів. Цікаво вирішуються пародії на зірок сучасної естради, які стають своєрідною формою вираження студентського життя коледжу. Родзинкою виступу став номер оригінального жанру в неоновому освітленні  на пісню Майкла Джексона “Black and White”. Вдало  вписались продемонстровані гумористичні відеосюжети, приваблювали своєю новизною світлові ефекти та вирішення окремих номерів.

Цукровий діабет – це не вирок,

а особливий спосіб життя

Просвітницька акція

 Цукровий діабет – це не вирок, а особливий спосіб життя


12 листопада до Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на діабет проведено просвітницьку акцію «Цукровий діабет – це не вирок, а особливий спосіб життя». Організатор заходу – Вергун А.І., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін.

В програмі заходу:

- повідомлення студентів 150 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» та «Бібліотечна справа»: Шумеляк Руслани, Поян Насті, Дудко Ірини, Підгурської Наталії, Козловської Мар’яни, Кізюн Юлії, Кравчук Олександри, Зелінської Аліни, Думанської Юлії про історію вивчення захворювання, його причини та наслідки, про типи ЦД, профілактику, діагностику та лікування цієї недуги;

Проектна діяльність у бібліотеці

Інтерактивний тренінг

 Проектна діяльність у бібліотеці


На базі Кам'янець-Подільської центральної районної бібліотеки відбувся тренінг "Проектна діяльність у бібліотеці" для судентів ІV курсу спеціальності "Документознавство та інформаційна діяльність" Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, викладач - Павлюк О.Я.

Всі учасники були залучені до практичної роботи. Їм запропонували стати експертами і оцінити проекти, використавши набуті під час тренігу знання.

Завжди раді гостям

 

 Завжди раді гостям 


5 листопада 2013 року дирекція, викладачі та студенти спеціальності «Бібліотечна справа» радо зустрічали студентів Теребовлянського вищого училища культури (керівники групи Оксана Штик та Юлія Лещук). Заступник директора з навчально-виховної роботи Олександра Павлюк провела екскурсію в музеї коледжу. Студенти 350 групи організували фуршет, де за чашкою чаю відбулося знайомство та неформальне спілкування, яке продовжилось під час спільної екскурсії містом. Гостям були вручені Грамоти про перебування в давньому Кам’янці.


 • 03-11-2013, 13:26
 • 1567
 • 0

Ступенева освіта – новий рівень підготовки фахівців

Професійні діалоги

Ступенева освіта – новий рівень підготовки фахівців

 

Розпочався новий навчальний рік для студентів НАКККіМ, які здобувають фах документознавця в навчально-консультаційному пункті, що з 2003 року працює на базі коледжуУ цьому році на перший курс зараховано 15 студентів. Разом з набором минулих років контингент студентів складає 34 особиПриємно, що переважна більшість студентів Академії – це випускники коледжу спеціальностей «Бібліотечна справа» та «Діловодство», які обрали  навчання за схемою «молодший спеціаліст - бакалавр - спеціаліст - магістр».

Характерною особливістю сучасного етапу розвитку ступеневої освіти «Коледж – Академія»  є впровадження в навчальний процес інформаційно-комунікаційних технологій, оновлення змісту навчальних дисциплін, демократична складова освітніх комунікацій. Саме цим питанням був присвячений професійний діалог за участі викладачів циклової комісії бібліотечних дисциплін Булаєнко В.О., Климчук Л.В., канд. іст. наук, Никитюк С.С., Павлюк О.Я. і викладачів кафедри документознавства та управління соціальними комунікаціями. У діловому спілкуванні взяли участь директор інституту менеджменту Коваленко О.М., канд. економ. наук, доцент, Харченко С.В., канд. філол. наук, професор кафедри, Литвинська С.В., канд. філол. наук, доцент.

Відкриті заняття

із загальноосвітніх дисциплін 

 Відкриті заняття із загальноосвітніх дисциплін 

 

В І семестрі 2013-2014 р. були проведені відкриті заняття із загальноосвітніх дисциплін.

30 жовтня у 150 гр. викладачем Сідорук О.І. проведено заняття з навчальної дисципліни “Біологія” на тему: “Одномембранні і двомембранні”. Тип заняття - комбіноване, методичне забезпечення - роздатковий матеріал і таблиці “Будова рослинної клітини”, “Будова тваринної клітини”. Впродовж заняття простежувались міжпредметні зв'язки з предметами, ботанікою, зоологією, хімією. Актуалізація опорних занять проводилась у формі усного опитування та самостійної роботи у вигляді тестових завдань. Під час вивчення нового матеріалу використовувались такі методи, як розповідь викладача, повідомлення студентів, наочні матеріали, відеофільми та презентації. Узагальнення та систематизація знань студентів здійснювалось через проведення фронтальної бесіди та графічного диктанту.

9 грудня у 218 гр. викладачем Чорною Н.П. проведене заняття з української літератури, на тему: “Роман “Тигролови”: проблематика твору, характеристика обрядів”. Тип заняття - комбіноване. Викладачем на протязі заняття використовувались міжпредметні зв'язки з історією, філософією, культурологією. Методичне забезпечення заняття - виставка творів І.Багряного, його портрет, фрагмент фільму “Тигролови”, комп'ютерна презентація та опорний конспект заняття. Актуалізація опорних знань та навичок проводилось у формі перегляду презентацій, створених студентами. Вивчення нового матеріалу здійснювалось у цікавій формі, зокрема студенти давали визначення літературознавчим термінам, визначали сюжетно-композиційні елементи твору, за схемою, запропонованою викладачем, характеризували  образи героїв роману, використовували цитати та брали активну участь у міні-диспуті.

Результати проведених вищезазначених занять були обговорені на засіданнях циклових комісій, які відзначили, їх належний організаційний та методичний рівень, а також використання інноваційних методів, зокрема інноваційних технологій.

 • 29-10-2013, 14:04
 • 1143
 • 0

Відбулось засідання колегії управління

культури, національностей та

релігій облдержадміністрації

 Відбулось засідання колегії управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації


29 жовтня на базі коледжу відбулось виїзне засідання колегії управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації з питання «Про стан та проблеми навчально-виховної та фінансово-господарської діяльності Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв». Члени колегії ознайомились з роботою музею, станом матеріально-технічної бази та були присутніми на виступі художніх колективів коледжу.

В засіданні колегії взяли участь Алєксєєва М.В., заступник начальника управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації; Цимбалюк С.Д., начальник відділу з питань культури і мистецтв та діяльності навчальних закладів; Сербіновський В.В., головний бухгалтер управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації; Чабан К.М., спеціаліст відділу з питань культури і мистецтв та діяльності навчальних закладів; Бернацький В.Ю., директор Хмельницького музичного училища ім. В.Заремби.   В обговоренні питань взяли участь Нелюбов Р.М., директор коледжу, Червінська І.Є., заступник директора з навчальної роботи, Павлюк О.Я., заступник директора з навчально-виховної роботи, Корчук В.М., завідувач виробничою практикою, Деркач Л.С., голова циклової комісії гуманітарних дисциплін.

Викладачами та студентами коледжу було підготовлено концерт, в якому

КРІЗЬ  РОКИ…

У невідоме дорога найближча... (Василь Стус)

  КРІЗЬ РОКИ…

 

Василь Стус – людина, здатна і після смерті будити свідомість людей. Глибокий поет, вдумливий перекладач і літературознавець, «шістдесятник»  з киплячою українською кров’ю, справжній націоналіст і бунтар свого часу. Політв'язень, що волів умерти, аніж зганьбити свою честь, гідність, совість на догоду режимові. Імена таких видатних Символів Української Нації потрібно знати кожному. 

Вилікувати національне безпам’ятство, познайомити українців з багатогранним Стусом випало на долю, але не стало тягарем, близькому другові, побратиму у боротьбі з комуністичними режимом Василю Васильовичу Овсієнкові. Його ідея провести тур Україною і донести слово Стуса до українських сердець була радо зустріта в різних містах України. Гостинно чекали на Слово правди про Василя Стуса і в нашому славетному Кам’янці-Подільському. 

24 жовтня ц.р. за сприяння дирекції коледжу культури і мистецтв Р.М.Нелюбова та О.Я.Павлюк, а також доцента кафедри історії української літератури та компаративістики національного університету імені Івана Огієнка, кандидата філологічних наук О. А. Рарицького відбулася зустріч студентів коледжу з відомим публіцистом, дисидентом Василем Овсієнком та видавцем його книги «Василь Стус: Поет і Громадянин» Вірою Соловйовою. 

 Заняття-екскурсія на базі

культурно-мистецьких закладів області

Заняття-екскурсія на базі культурно-мистецьких закладів області


24 жовтня 2013 р. викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін Ляшук Т.Є., Яворницька Н.О., Григоркова Л.А. організували та провели навчальне заняття-екскурсію в м. Хмельницький для студентів ІV курсів.

  В програмі екскурсії:

- бесіда за круглим столом в ОНМЦКіМ із заступником директора з культурно-дозвіллєвої діяльності Бєлєванцевим В.В., який познайомив студентів із структурою, основними завданнями, напрямками роботи  ОНМЦКіМ, інноваційними формами та методами культурно-дозвіллєвій діяльності закладів культури області;

- зустріч з начальником управління культури, національностей і релігій Труновою І.М. та провідними фахівцями, які охарактеризували структуру, функції та завдання управління;

- екскурсія в обласний театр ляльок дала можливість студентам не тільки ознайомитись з сучасним приміщенням театру, його колективом, а також побувати на репетиції вистави «Буратіно»;

- кульмінацією заняття-екскурсії було відвідування і перегляд регіонального конкурсу народних свят і обрядів, в програму якого увійшли веснянки, гаївки, обряди «Виплітання барвінкового вінку для нарече

Вітаємо з перемогою!


 Вітаємо з перемогою!

23 жовтня відбувся ІІ обласний етап IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка серед студентів  ВНЗ І-ІІ р.а. області, в якому Хітрова Олександра, студентка 250 гр. здобула ІІІ місце.  

Вітаємо Олександру з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів і нових перемог. 

Студенти коледжу – учасники

фестивалю «Слава»

 Студенти коледжу – учасники фестивалю «Слава»


У рамках відзначення 69-річниці визволення України від фашистських загарбників, 23 жовтня у Кам’янці-Подільському відбувся Другий міський фестиваль творчості ветеранів війни та праці "Слава”. У фестивалі взяв участь фольклорний ансамбль «Джерело» (творчий керівник Мечак Л.М.) та студентка Гасюк Ульяна (318гр.). В складі журі конкурсу працювала Лис Н.П., голова ради ветеранів коледжу.

 

30 жовтня на база коледжу відбувся заключний етап Другого міського фестивалю творчості ветеранів війни та праці "Слава”. Грамотою за участь в конкурсі нагороджена Гасюк Ульяна.

 • 22-10-2013, 12:52
 • 1340
 • 0

Мелодії осені

Конкурсно-розважальна програма

  Мелодії осені


22 жовтня в гуртожитку відбувся традиційний вечір знайомств з талантами першокурсників “Мелодії осені”. Організатори заходу — Нижник В.В., вихователь гуртожитку та студентська рада, голова студентської ради Сілецька О. В концертній програмі взяли участь студенти Сеник А., Гусак Н., Арчаковська З., Шумеляк Р., Веселовська М., Муштак Т., Станіславська К., Димула К., Леонтюк М., Герасимчук Д. Ведучі заходу Смола В., Лісовик М. (350 гр.). Захід сприяв удосконаленню виконавської майстерності  студентів та їх умінь з  організації культурно-дозвіллєвих заходів.

 • 21-10-2013, 13:45
 • 1652
 • 0

Навчально-екзаменаційна сесія

Спеціальність

"Документознавство та інформаційна діяльність"

 Навчально-екзаменаційна сесія 


З 21.10.2013 р. по 09.11.2013 р. відбулася навчально-екзаменаційна сесія студентів ІІІ, ІV, V курсів  заочної форми навчання спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність». 

В навчально-екзаменаційній сесії взяли участь представники професорсько-викладацького складу Академії: Личук М.І., професор, Литвинська С.В., доцент, Харченко С.В., професор, Кириленко О.Г., професор, Саприкін О.А., старший викладач, Григор’єв В.І., доцент, Збанацька О.М., доцент, Коваленко О.М., доцент, Добровольська В.В., доцент.

Сесія пройшла організовано, згідно затверджених розкладів занять. Всі студенти виконали  контрольні роботи, склали екзамени, заліки та захистили курсові роботи.

За результатами сесій слід відзначити студентів: Кукурудзу М.В., Попіль І.І. (спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність,  IІІ курс); Куверіну А.П., Моцюк З.П., Ружицьку О.В., Паршину О.І.,  Ясінську К.А. (спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність, IV курс); Киселенко І.М., Черватюк Ю.В. (спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність, V курс).

Художник – творець прекрасного

Урочистості з нагоди Дня художника

 Художник – творець прекрасного 


16 жовтня 2013 року відбулось святкування з нагоди Дня художника “Епоха бароко та рококо ХVІІІ-ХІХ ст.”, яке підготували студенти 467 гр. спеціальності “Декоративно-прикладне мистецтво”, куратор Дубінська О.В., голова циклової комісії Майгур Т.В. та заввідділенням Латюк Н.І.

В програмі свята:

ьконкурс плакату “Художник — творець прекрасного” (відповідальна викл. Горна Л.А.);

ь конкурс костюму та зачіски “Художній образ” (відповідальна викл. Дубінська О.В.);

ь конкурс букетів “Осіння ікебана” (відповідальна викл. Желіховська М.В.);

ь конкурс скульптур “Скульптура з природних матеріалів” (відповідальний викл. Луць С.В.);

ь посвята студентів І курсу  в художники (відповідальна голова циклової комісії Майгур Т.В.)

В організацій свята приймали участь студенти спеціалізації “Кіно-фото-відеосправа” (голова циклової комісії Василенюк В.М.).

Захід пройшов на високому організаційному і професійному рівні  та сприяв підвищенню фахової майстерності студентів спеціальності “Декоративно-прикладне мистецтво”.

Подорож козацькими стежками

Година історичної пам'яті

 Подорож козацькими стежками


15 жовтня відбулась година історичної пам'яті “Подорож козацькими стежками” до дня українського козацтва. Організатор заходу Розумовська Р.М., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін.

В програмі заходу:

• вступне слово голови циклової комісії соціально-економічних дисциплін Городецької Н.М.;

• повідомлення студентів: Веселовський В., Гаджула О., Головач Д., Ковальчук А., Кульчицька Т., Мостепанюк Р., Мручко А., Осатюк І., Підгорна Ю. (218 гр.);

• перегляд відеофільму  “Історія українського козацтва”;

• огляд книжкової виставки “Козаку найперше — воля, козаку найперше — честь” (Осадчук Л.А., Владика Л.І., працівники бібліотеки).

Захід сприяв національно-патріотичному вихованню та закріпленню знань студентів з  історії України.

Тарасове слово – душа України

Мовно-літературний конкурс

 

Тарасове слово – душа України

14 жовтня відбувся перший етап IV міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка. Організатори заходу — викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін Богуцька Н.С. та Чорна Н.П.

В програмі заходу:

- вступне слово (Богуцька Н.С.);

- читання творів Т.Г.Шевченка (студенти 350 гр. Хлівнюк В., Миронюк О., та студент 250 гр. Пшечук Д.);

- декламування авторських поезій (Федорова І., Гринькевич О., Драгомирецький С.);

- перегляд відеофільму про Т.Г.Шевченка;

- огляд книжкової виставки (Владика Л.І., бібліотекар);

- написання творчих робіт.

Переможцями конкурсу на кращу творчу роботу стали: Хітрова О. (І місце), Гринькевич О., Ямчук В. (ІІ місце), Івашова Т., Івані