Зроби три кроки до успішної освіти!
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВна 2019-2020 навчальний рік
BestCookFest-Podillia. Участь у фестивалі
Червона калина. Героїко-патріотичний фестиваль-конкурс
Істина відкривається в… Творча робота
Професійні грані творчого життя. Переддипломна практика
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2019 (15)
Лютий 2019 (25)
Січень 2019 (15)
Грудень 2018 (26)
Листопад 2018 (27)
Жовтень 2018 (30)
Корисні посилання

Солдат війни не вибирає…

Година пам’яті

 

Солдат війни не вибирає…

Таку назву мала відкрита виховна година з нагоди 25-річчя виведення радянських військ з Афганістану, яку підготували та провели студенти 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв під керівництвом куратора Валентини Булаєнко. Ведучі заходу Людмила Майданюк і Наталя Петрова підготували історичну довідку про Афганістан, ознайомили присутніх з фактографічними відомостями та подіями тих років. Студенти Катерина Статко, Юлія Ліщук читали вірші. Ліричну естафету перейняли студенти спеціальності «Видовищно-театралізовані заходи» Олександра Хітрова та Дмитро Пшечук (керівник курсу – Ольга Козак). Зворушливо прозвучала пісня у виконанні Альбіни Мручко під акомпанемент Максима Сошки та Володимира Стоцького (керівник – Ігор Червоногродський). Тринадцять запалених свіч у руках студентів символізували невмирущу пам'ять про кам’янчан, що загинули на чужій землі.

На захід був запрошений майор у відставці, заступник голови міської спілки ветеранів Афганістану Кособуцький Валентин Вікентійович, який проходив службу 1983-1984 рр. в окремій 56 автомобільній бригаді. Валентин Вікентійович був ініціатором встановлення поминальної плити з прізвищами загиблих кам’янчан у церкві Св. Георгія Побідоносця. В своєму виступі він згадав кожного кам’янчанина, що загинув у тій війні та тих, кого не стало за 25 років, що пройшли післ

Кохання з першого погляду 

Вечір знайомств

в Міському будинку офіцерів

 

Кохання з першого погляду 

13 лютого відбувся музично-розважальний вечір «Кохання з першого погляду» до Дня Св. Валентина для військовослужбовців в/ч А 3290. Організатор заходу – Климчук Л.В., викладач циклової комісії бібліотечних дисциплін. 

Студенти коледжу презентували цікаву концертну програму, в якій взяли участь: Гасюк Ульяна, Белінська Анастасія (318 гр.), Сеник Андрій, Сомик Дем’ян (323 гр.), Тимошенко Костянтин, Пшечук Дмитро (250 гр.) Архіпов Микола та Хлівнюк Вероніка (350 гр.). Ведуча заходу – Цасюк Вікторія (350 гр.).

На завершення заходу відбулася дискотека, під час якої студенти та військовослужбовці мали добру нагоду потанцювати та познайомитися. 

  

  • 12-02-2014, 16:37
  • 1196
  • 0

Діалог з міською владою

 

Діалог з міською владою

12 лютого відбулася зустріч трудового колективу коледжу із заступником міського голови Сукачем В. О.

Василь Олександрович проінформував колектив про досягнення міської ради у 2013 році, поділився планами на майбутнє та вислухав пропозиції учасників зборів. 

 

 

 

Тарасові шляхи 

Літературна композиція

 

Тарасові шляхи

Літературну композицію «Тарасові шляхи» за романом Оксани   Іваненко  представили студенти першого курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» (Драгомерецький С., Дудко І., Зелінська А., Клімов О., Ковалишен Р., Кравчук О., Козловська М., Підгурська Н., викладач сценічної мови – О.В.Козак) на літературно-мистецькому святі «Уклін тобі, Кобзарю», яке відбулося 12 лютого в Кам’янець-Подільській міській бібліотеці-філіалі  № 7.

 

З духовної скарбниці

Презентація краєзнавчого відділу та

Шевченківські читання

 

З духовної скарбниці

23 січня 2014 року в Кам’янець-Подільській міській центральній бібліотеці відбулася презентація краєзнавчого відділу, в якій взяли участь викладачі циклової комісії бібліотечних дисциплін Павлюк О.Я., Булаєнко В.О., Климчук Л.В. та Шевченківські читання, під час яких декламували поезії Т.Г.Шевченка студенти спеціалізації «Видовищно-театралізованих заходів» - Смола В., Миронюк О., Хлівнюк В. (художній керівник - Козак О.В.) 

  • 22-01-2014, 10:43
  • 1227
  • 0

З щирим серцем до дітей

Подарунки малозабезпеченим студентам

 

З щирим серцем до дітей

22 січня студенти-сироти та студенти малозабезпечених сімей отримали подарунки від обласного об'єднання церков Євангельських християн-бабтистів.

Щиро дякуємо благодійникам за постійну матеріальну підтримку наших студентів та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Єдина, вільна та соборна 

Година державності

 

Єдина, вільна та соборна

22 січня в бібліотеці коледжу відбулася година державності «Єдина, вільна та соборна» до Дня Соборності, Свободи та пам'яті героїв Крут. Організатор заходу – Розумовська Р.М., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін.

В програмі заходу:

 «Соборність України: з чого починалася історія», перегляд хронікально-документального фільму (Брозницький О.О., провідний програміст);

 «Вона – наш вибір, наша мрія – єдина, вільна та соборна Україна», літературно-музична композиція за участю студентів 250 групи: Хітрової О., Тимошенка К.,  Пшечука Д., Костей О., Веренчука А., Ружицького Ю, Молофій А., Степанець О. (художній керівник курсу – Бойчук Т.В., викладач циклової комісії ВТЗ); учасників фольклорного ансамблю «Джерело»: Пастухової А., Іванової О., Савчук Н., Білоус А., Шевчук Н. (творчий керівник - Мечак Л.М.); та  Гаджули О. (гр. 218);

 «В нашім серці Україна», перегляд тематичної полички (Осадчук Л.А, завідуюча бібліотекою).

Захід пройшов на високому організаційно-методичному рівні, сприяв національно-патріотичному вихованню студентів та закріпленню їх знань з історії України.

Різдвяна зірка

Участь студентів коледжу у міському фестивалі


Різдвяна зірка

17 січня фольклорний ансамбль «Джерело» (творчий керівник Л.Мечак) взяв участь в міському фольклорному фестивалі  вертепів та колядок «Різдвяна зірка», який за традицією проводиться уже третій рік поспіль за ініціативи Департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради та Асоціації навчальних закладів І-ІІ р.а.

Перед початком фестивалю було презентовано фотосушку, на якій також були представлені фотороботи студентів коледжу.  

На імпровізованій сцені звучали у виконанні ансамблю колядки, щедрівки «Нова радість стала», «Во Вефліємі нині новина», «Щедрий вечір, добрий вечір», «Щоб у вас і нас все було гаразд» та віншування.

 

Феєрверк вражень та емоцій

Екскурсія студентів на міжнародний фестиваль “Маланка - 2014”


Феєрверк вражень та емоцій 

«Маланка – 2014» - міжнародний фестиваль Маланок, що пройшов в Чернівцях 15 січня, зібрав близько 100 аматорських колективів та тисячі  шанувальників фольклорно-етнографічної  творчості.

Не залишився фестиваль поза увагою студентів та викладачів Кам'янець-Подільського  коледжу культури і мистецтв, які  стали не тільки споглядачами театралізованих дійств, а активними учасниками фестивальних розваг, забав та масовок. Екскурсію для студентів організували Латюк Н.І., завідувач денним відділенням, Семенків І.А., Бойчук Т.В., викладачі циклової комісії “Видовищно-театралізованих заходів” та Булаєнко В.О., викладач бібліотечних дисциплін.

Фестиваль став доброю нагодою для студентів познайомитись з перлиною Буковинського краю – Національним університетом ім. Ю.Федьковича, алеєю зірок на честь  відомих творчих особистостей. Повертались усі з фестивалю з незабутніми враженнями та емоціями, які збагатили духовних світ кожного.

Різдвяні одкровення

Виставка творчих робіт студентів

спеціальності ДПМ


Різдвяні одкровення

14 січня в міській виставковій залі відбулася презентація виставки творчих робіт студентів коледжу «Різдвяні одкровення», яка стала різдвяним подарунком для мешканців та гостей міста.   На суд  глядачів були представлені роботи в різних техніках:  ткацтво,  вишивка,  батік, розпис на склі, декоративні роботи з природніх матеріалів,  витинанка, перші оригінальні  спроби дизайну народного одягу. У сюжетну основу кожної роботи  закладено дослідження, вивчення та художнє осмислення фольклорно-етнографічної творчості українського народу.

Експозиція виставки налічує близько 90 робіт студентів ІІ-ІІІ курсів, котрі ніби  доповнюють одна одну, запрошуючи  глядача у вир фантастичних уявлень і творчих бачень  майбутніх митців. Виставка  стала  не тільки творчим  звітом  для учасників, а  й добрим  стимулом  для їх творчого  натхнення. Усі студенти були  відзначені  грамотами коледжу.

Щирі слова вдячності прозвучали з вуст вихованців коледжу, випускників та гостей на адресу викладачів спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво»,  а саме Майгур Т.В., яка очолює циклову комісію дванадцять років поспіль; Луця С.В.; Дубінської О.В.;  Горної Л.А.; Желіховської М.В. та організаторів  навчально-виховного  процесу в коледжі - Нелюбова Р.М., директора коледжу; Червінської І.Є., заступника директора з навчальної роботи; Павлюк О.Я., заступника директора з навчально-виховної роботи; Латюк Н.І., завідувача відділенням. З вдячністю і повагою говорили вони й про тих, хто створює комфортні умови для навчання: коменданта корпусу  - Мороз Г.С. та  технічних працівників - Веселу Н.І., Сухорук Н.В.

Велике і вічне слово Шевченка

Презентація книжкової виставки

 

Велике і вічне слово Шевченка

13 січня в бібліотеці коледжу презентована книжкова виставка “Тарасове слово – душа України”. Завідуюча бібліотекою Осадчук Лілія Анатоліївна та бібліотекар Владика Леся Іванівна ознайомили студентів 350 групи з матеріалами представленими на книжковій виставці. У презентації взяла участь Білявська Діна Іванівна, викладач-ветеран. 

 

Тарасове слово - душа України

 

Розділ І. Тарас Григорович Шевченко – великий народний поет і художник

Вшануйте коми кожної пір'їну, 

В розкриллях білих ста його томів

Що зносили до сонця Україну

Яку лиш він до слова розумів.

Не старіють душею ветерани

Зустріч з ветераном Білявською Д.І.

 

  Не старіють душею ветерани

13 січня 2014 року в музеї  історії коледжу відбулася зустріч студентів ІІІ курсу спеціальності «Бібліотечна справа» (куратор Булаєнко В.О.) з Білявською Діною Іванівною, викладачем-ветераном.

Діна Іванівна поділилася зі студентами спогадами про важкі роки дитинства, яке припало на Велику Вітчизняну війну, переглянула пошукову роботу та фотоальбом, підготовлений групою на конкурс, який оголошено Хмельницькою обласною радою організації ветеранів України на тему: «Діти Другої світової війни очима сучасних дітей», а також відвідала бібліотеку та розповіла студентам про роботу на посаді викладача та завідуючої бібліотеки навчального закладу, поспілкувалася з Осадчук Л.А., завідуючою бібліотекою коледжу та бібліотекарем Владикою Л.І., взяла участь у презентації книжкової виставки «Тарасове слово – душа України» до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. 

Новорічна казка

Дитячий ранок

 

 Новорічна казка

25 грудня відбувся дитячий ранок «Новорічна казка» для дітей-сиріт дитячого садочку № 17. м. Кам’янця-Подільського. Організатор заходу – Григоркова Л.А., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін; студенти 350 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» та 318 групи спеціалізації «Народне пісенне мистецтво».

На новорічне дійство до дітей завітали Дід Мороз та Снігуронька та  казкові герої, персонажі сучасних мультфільмів: «Маша і ведмідь», «Лялька», «Принцеса», «Хлопчик-веселунчик», «Баба Яга». Під час проведення ранку діти водили хороводи навколо красуні ялинки, грали в цікаві ігри, розгадували загадки на новорічну тематику, розповідали вірші та співали пісень, які підготували в подарунок Діду Морозу.

 

На передодні свята Миколая в коледжі була проведена благодійна акція «Святий Миколай дарує радість». Волонтерами зібрано 960 гривень, на які придбано новорічні подарунки, спортивний інвентар, дитячі книги та вручено  дітям-сиротам під час проведення дитячого ранку.

В пошуках Діда Мороза

 Новорічна розважально-ігрова програма

  В пошуках Діда Мороза


25 грудня відбулася новорічна розважально-ігрова програма «В пошуках Діда Мороза» для дітей працівників коледжу. Організатор заходу Красілич І.М., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін.

На свято діти прибули у яскравих новорічних костюмах, були серед них чарівні принцеси, сніжинки, Мальвіна, бджілка, а  також безстрашні ковбої та бешкетники-пірати. З новорічними та різдвяними святами дітей вітали Дід Мороз (Пшечук Д., 250 гр.) та Снігурочка (Яворницька Ю., 4235 гр.), а  студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» (Клепацька Д., Щегельська Б. та Ветошка Б., 4235 гр.) підготували для них цікаві ігри та розваги.  Кульмінацією новорічного дійства став концерт для Діда Мороза, в якому кожен із дітей продемонстрував свій талант – вірш, пісню, танець. Із чудовим настроєм та подарунками дітки щасливі поверталися додому.

Тож нехай подароване новорічне диво  супроводжує їх впродовж  всього року.

 

З Новим роком! З новим щастям! З новими творчими успіхами!

Новорічний вогник

Новорічний вогник


19 грудня відбувся новорічний вогник для викладачів коледжу. Організатор заходу – Яворницька Н.О., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін.

В концертній залі на сцені затишно прилаштувалася красуня ялинка, а за столиками зібралися викладачі коледжу. Ведучі Яворницька Ю (4235 гр.) та Чайка Е. (467 гр.) підготували цікаві запитання, на які із задоволенням давали відповіді викладачі. Глядачі (студенти) мали добру нагоду побачити своїх викладачів у неформальній обстановці, почути їх спогади про святкування Нового року, новорічні звичаї, переглянути відеоряд із їх дитячих фото, побачити, як викладачі співають, декламують і навіть танцюють. Все дійство транслювалося на великому екрані у прямому ефірі, який забезпечували студенти Музика О., Пирожок В. та Судаков Р. (467 гр.). Надзвичайну цікавість викликав фотомонтаж «Маски», на яких до кожного із викладачів автори «приміряли» кумедні маски, а студенти намагалися їх впізнати.

В новорічній програмі були і цікаві ігри «Рукавичка» (Славський В., 467 гр.), «Подарунок» (Соловодова Г., 4235 гр.);  концертні номери у виконанні вокально-інструментального ансамблю та студентів Білюк В., Пастухової А., Якубчика В., Білоокого О. (гр. 418 гр.), Мручко А. (218 гр.), Пухкого В. (4235 гр.). Цікаво вели концертну програму Корешняк Л. та Ремчук А. (467 гр.).

Завершився вогник традиційним вітанням Діда Мороза та Снігурочки (Ветошка Б., Стечишина Н., 4235 гр.), а також новорічною промовою нашого директора Нелюбова Р.М.

Радісні посмішки викладачів та студентів, новорічне конфетті та яскраві спалахи бенгальських вогнів створили неперевершену атмосферу новорічного свята.

Танцювальна музика в творах

українських та зарубіжних

композиторів

Концерт фортепіанної музики

 Танцювальна музика в творах український та зарубіжних композиторів


19 грудня відбувся концерт фортепіанної музики “Танцювальна музика в творах українських та зарубіжних композиторів”. Організатор заходу — циклова комісія фортепіано та концертмейстерства, голова комісії Нелюбова Т.Б.

Цікаві розповіді про жанри танцювальної музики (вальс, полька, танго, танцювальна музика до кіно-фільму) представили ведучі концертної програми — Тимошенко К. та Хітрова О. (250 гр.). Танцювальна музика прозвучала у виконанні викладачів: Воробйової О.С., Пуги Н.О., Нелюбової Т.Б., Сироти О.М. та студентів: Головач Д. (218 гр.), клас викладача Воробйової О.С.; Белінської Н. (318 гр.), Підгорної Ю. (218 гр.), Кирилова В. (223 гр.), клас викладача Москвічової О.О.; Веселовського В., Гаджули О. (218 гр.), Аліксійчука Я., Пержула Ю. (323 гр.), клас викладача Нелюбової Т.Б.; Малінського М. (223 гр.), клас викладача Пуги Н.О.; Бойко Д. (218 гр.), клас викладача Сироти О.М.; Раїнчука І. (223 гр.), Сомика Д. (323 гр.), Мостипанюк Р. (218 гр.), Гнатюк К. (113 гр.), Калмикова О., Бударецької Ю.  (318 гр.), клас викладача Тараненко П.А.; Яричовського Р. (218 гр.), Турика І. (223 гр.), клас викладача Котюка О.Р.

Слід зазначити, що проведення щорічних концертів фортепіанної музики стало традицією і сприяє художньо-естетичному вихованню студентів та удосконаленню їх виконавської майстерності.

 

Нікола Тесла - людина з майбутнього

Година цікавої інформації

 Нікола Тесла - людина з майбутнього


19 грудня відбулася година цікавої інформації “Нікола Тесла - людина з майбутнього” в рамках засідання гуртка “Дослідники”.

В програмі заходу:

- “Н. Тесла — визначний вчений-дослідник”, вступне слово Шленчак С.В., керівник гуртка;

- “Цікаві досліди” Н. Тесли”, перегляд відеофільму;

- “Тесла — відомий і невідомий”, повідомлення студентів 128 гр. (Гринькевич О., Волкової Ю., Гнатовської Н., Смоляр М., Атуліної М., Головишеної А.);

-  декламування власного вірша — О. Гринькевич;

- “Властелин мира Никола Тесла”, перегляд відеофільму.