Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2022 (12)
Жовтень 2022 (6)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (32)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (15)
Корисні посилання

Пісенні скарби

Академічний концерт

 

Пісенні скарби

 

 

 

20 грудня у Кам'янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбувся академічний концерт студентів 1-4 курсів спеціалізацій «Народне пісенне мистецтво» та «Музичне мистецтво естради».

Портфоліо – територія успіху сучасного студента

Презентація портфоліо та проєктів власної справи

 

Портфоліо – територія успіху сучасного студента

 

 

15 та 19 грудня 2021 року відбувся захист електронного портфоліо студентів 446 та 48 груп під час проведення заліку з навчальної дисципліни «Основи менеджменту соціокультурної діяльності», викладач Павлюк О.Я.

Електронне портфоліо – сформована студентом в електронному вигляді добірка матеріалів, які свідчать про результати його досягнень під час навчання, зокрема папок-файлів з фотографіями, нагородами та копіями публікацій з сайту коледжу. Технологія електронного портфоліо допомагає підтримувати мотивацію студента, розвивати активність і пізнавальну самостійність, самопізнання, інформаційну компетентність та вміння планувати власну діяльність. Електронні презентації портфоліо студентів будуть розміщені на офіційному сайті коледжу у розділі «Портфоліо випускників».

Хмельниччина молодіжна: ініціюй та дій

Участь в обласному молодіжному форумі

 

Хмельниччина молодіжна: ініціюй та дій

 

 

17 грудня 2021 року у м. Хмельницькому відбувся обласний молодіжний форум «Хмельниччина молодіжна: ініціюй та дій», організований Департаментом освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації спільно з Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом.

Наш коледж у форумі представляла студентка спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Вікторія Козловська.

Пісня буде поміж нас

Музична вітальня

 

Пісня буде поміж нас

 

 

15 грудня 2021 року на виховній годині в актовій залі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв було проведено чергове засідання «Музичної вітальні», керівник – викладач циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін Інна Бєлєуш, голова комісії – Е.Й. Рудько.

Концерт-лекція під назвою «Пісня буде поміж нас» була присвячена пам’яті видатного українського музиканта та автора пісень Володимира Івасюка.

Гавайські острови

Сюжетно-ігрова програма

 

Гавайські острови

 

 

15 грудня 2021 року студенти 357 групи Анна Лопушанська, Роман Музика, Сніжана Параніч підготували та провели сюжетно-ігрову програму «Гавайські острови» з навчальної дисципліни «Навчальна практика соціокультурної діяльності», викладач – Яворницька Н.О.

 

 

Сяйво новорічних свят

Засвічення вогнів на ялинці

 

Сяйво новорічних свят

 

 

15 грудня 2021 року, напередодні дня Святого Миколая, в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв на святковій ялинці засяяли вогні.

Сюжетно-ігрова програма

Підсумкові заняття

 

Сюжетно-ігрова програма

 

 

З 7 по 15 грудня 2021 року студенти 357 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв провели підсумкові заняття з дисципліни «Навчальна практика з соціокультурної діяльності» на тему «Сюжетно-ігрова програма». Кожна зі студенток показала свою цікаву програму.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Інформаційна година

 

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 

 

14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Насамперед, це день мужніх та самовідданих людей, які у 1986 році прийняли доленосний виклик, щоб захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС 4-го енергоблоку.

Ігор Сікорський – містер Гелікоптер

Година цікавої інформації

 

Ігор Сікорський – містер Гелікоптер

 

 

13 грудня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв в рамках гуртка з фізики і астрономії «Дослідники» була проведена година цікавої інформації «Ігор Сікорський – містер Гелікоптер» для студентів 1-х курсів (організатор - Шленчак С.В.).

Під час заходу студенти ознайомилися з біографією вченого, переглянули документальний фільм «Невигадані історії. Ігор Сікорський», слухали музичні композиції та пісню у виконанні студентів коледжу.

Традиції українського народу – свято Андрія

Народознавча година

 

Традиції українського народу – свято Андрія

 

 

13 грудня 2021 року в актовій залі гуртожитку Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв проведено тематична година «Традиції народу. Гадання на Андрія».

Захід проводився з метою сформувати у студентів повагу та інтерес до національних звичаїв і традицій українського народу, його культури та національної спадщини.

Mezinárodní talentová soutěž – Mikulašské hvězdy 2021

Міжнародний багатожанровий двотуровий конкурс

 

Mezinárodní talentová soutěž – Mikulašské hvězdy 2021

 

 

12 грудня 2021 року завершився перегляд конкурсних виступів учасників українсько-чеського проєкту – Міжнародного багатожанрового двотурового конкурсу «Mikulašské hvězdy 2021», який організувала компанія OreaFest за підтримки головного управління культури міста Прага (Чехія) в дистанційному форматі.

Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв представляв студент 413 групи спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Олександр Лівіцький, клас викладача Ніни Виниченко.

 

 

Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації

День студентського самоврядування

 

Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації

 

 

08 грудня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбувся День студентського самоврядування.

Протягом дня пройшли бліц опитування «Запитай у директора» (студентська дирекція) та фотосесія учасників Ради студентського самоврядування «В об’єктиві – студентські лідери», круглий стіл за участю Ради студентського самоврядування та адміністрації коледжу «Студентське самоврядування – це твоє право і можливість змінити коледж на краще».

День української хустки

Свято народних традицій

 

День української хустки

 

 

07 грудня 2021 року викладачі та студенти Кам'янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв доєдналися до святкування Дня української хустки циклом заходів «Краса у хустці нашій споконвічна». Адже українки з давніх-давен носили хустку, яка вважалася оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм.

Спортивні змагання до дня Збройних сил України

Присвята військовослужбовцям

 

Спортивні змагання до дня Збройних сил України

 

 

06 грудня з нагоди Дня Збройних сил України в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв були проведені змагання між юнаками коледжу. Спортивні завдання включали в себе змагання з підтягування, жиму штанги лежачи, жиму гирі стоячи, та гри в дартс.

 

 

 

Авторський проєкт Дмитра Радзецького

Творча зустріч

 

Авторський проєкт Дмитра Радзецького

 

 

Вперше у Кам'янці-Подільському, 03 грудня 2021 року, в фаховому коледжі культури і мистецтв відбувся сольний концерт Дмитра Радзецького!

Концерт пройшов у форматі воркшопу з демонстрацією сучасного обладнання компаній Zoom та Ableton за підтримки компанії «Реал Мюзік».

 

 

 

ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови

Творчі досягнення

 

 ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови

 

 

З 12 листопада до 03 грудня 2021 року відбувся ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови, у якому взяли участь студенти Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

Змагання проходило в 4 етапи на платформі HUMAN у форматі тестових завдань. Організатор участі студентів коледжу – Чорна Н.П., викладач української мови і літератури.

Засідання методоб’єднання голів циклових комісій

Обговорення актуальних питань освітньої діяльності

 

Засідання методоб’єднання голів циклових комісій

 

 

02 грудня 2021 року з метою обговорення актуальних питань освітньої діяльності відбулось засідання методоб’єднання голів циклових комісій Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв під головування т.в.о. директора Сергія Нижника.

СНІД. Не залишимося байдужими!

Заходи до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/ СНІДом

 

СНІД. Не залишимося байдужими!

 

 

01 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей, який з 1988 року щорічно відзначають за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров'я.