Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Лютий 2019 (7)
Січень 2019 (14)
Грудень 2018 (25)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Корисні посилання

Тарасове слово – душа України

Мовно-літературний конкурс

 

Тарасове слово – душа України

14 жовтня відбувся перший етап IV міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка. Організатори заходу — викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін Богуцька Н.С. та Чорна Н.П.

В програмі заходу:

- вступне слово (Богуцька Н.С.);

- читання творів Т.Г.Шевченка (студенти 350 гр. Хлівнюк В., Миронюк О., та студент 250 гр. Пшечук Д.);

- декламування авторських поезій (Федорова І., Гринькевич О., Драгомирецький С.);

- перегляд відеофільму про Т.Г.Шевченка;

- огляд книжкової виставки (Владика Л.І., бібліотекар);

- написання творчих робіт.

Переможцями конкурсу на кращу творчу роботу стали: Хітрова О. (І місце), Гринькевич О., Ямчук В. (ІІ місце), Івашова Т., Івані

Пізнаємо рідний край

Екскурсія студентської ради до Умані та Вінниці

 Пізнаємо рідний край


12-13 жовтня 2013 року відбулася екскурсія  найактивніших представників студентської ради та студентської профспілки в м. Умань та м. Вінницю. Студенти мали можливість насолодитися краєвидами Софіївського парку, відвідати музеї М.Пирогова та М.Коцюбинського та побачити славнозвіснe нічне шоу на фонтанах у Вінниці.

Софіївський парк усі називають перлиною України. І це дійсно так. Парк вражає своєю красою, а саме гармонійним поєднанням води, каменя і пишної зелені. Недарма його включили в номінацію на 7 чудес України. 

Парк «Софіївка» - це унікальний пейзажний романтичний парк, створений графом Станіславом Потоцьким як символ любові до своєї дружини - Софії. 

Софіївський державний дендрологічний заповідник займає площу більше 150 гектарів і є зразком пейзажної паркової композиції води, землі, архітектурних споруджень і скульптур. Цю мальовничу місцевість називають казковою країною - настільки тут все незвичайне, поетичне і прекрасне. Тут студенти побачили Англійський парк, де зібрана багата колекція рослин з усього світу, каскади озер і водоспадів; були зачаровані дивовижними пейзаж

Незабутня подорож до Львова


Незабутня подорож до Львова 

У мене досить багато найрізноманітніших захоплень, але є дещо, що зачаровує мене та захоплює усю мою увагу і весь мій вільний час. Це подорожі! 

Традиційно, щоосені, студенти нашої спеціалізації їдуть до Львова на фестиваль  вуличних театрів «Золотий лев». Домовились вирушати о 5 годині ранку, щоб десь біля 11 прибути до Львова і розпочати подорож.  Але проїжджаючи містом Золочів, ми побачили гармати на пагорбах Золочівського замку. Це нас дуже зацікавило і тому  ми попросили викладачів, щоб зайти всередину. Ми оглянули замок ззовні, гуляли його подвір’ям, милуючись красивими клумбами та композиціями.  Вразив своєю архітектурною особливістю Китайський палацик. Він має вигляд двоповерхової шпилястої ротонди з одноповерховими бічними прибудовами. Екскурсовод розповіла нам, що 9 серпня 2009 року відбулося відкриття експозиції відреставрованого Великого (Королівського) палацу і провела нас всіма експозиційними кімнатами, знайомлячи з історією Великого палацу часів польського короля Собєського. Багато усього відбулось у стінах цього замку адже впродовж віків замок-фортеця була королівською резиденцією, панською садибою, тюрмою та навчальним закладом. Нині Золочівський замок — це музей-заповідник, відділення Львівської картинної галереї. Ми добавили собі позитивних вражень біля великого каменю загадування бажань. З гарним настроєм ми відправились далі у подорож.

Заняття-екскурсія

Заняття-екскурсія


8 жовтня 2013 року на базі Хмельницької обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка та Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Островського відбулося заняття-екскурсія студентів ІІІ курсу заочної форми навчаня спеціальності «Бібліотечна справа» (викладачі Булаєнко В.О., Никитюк С.С., ветеран бібліотечної справи Білявська Д.І.).  

В обласній бібліотеці для дітей студентів радо зустріли директор Чорноус Валентина Юхимівна та співробітники бібліотеки, більшість яких – випускники коледжу. В.Ю.Чорноус розповіла про історію створення, структуру бібліотеки, завдання та напрямки роботи. Студенти познайомились з діяльністю основних відділів бібліотеки, в тому числі знаменитої кімнати казок. Вразив студентів інтер’єр книгозбірні, інноваційні форми роботи з дітьми, креативність бібліотечних працівників.

У вихорі вальсів, музики і пісень

Святкова концертна програма

до Дня працівників освіти

 

04 жовтня відбулися урочистості та святковий концерт “У вихорі вальсів, музики і пісень” до Дня працівників освіти. Організатор заходу — Козак О.В., голова циклової комісії “Видовищно-театралізованих заходів”.

В конкурсній програмі взяли участь студенти Білоокий О., Сидорук М., Поверга Л., Димула К., (418 гр.), Яричовський Р. (218 гр.),  Воронюк М., Белінська А., Іванова О., Гасюк У. (318 гр.),  Гринжук А.(113 гр.), Пухкий В. (4235 гр.), Молофій А., Ружицький Ю., Веренчук А., Пшечук Д.,      Тимошенко К., Степанець О., Костей О., Хітрова О. (250 гр.) та студенти спеціальності “Хореографія” (34, 44 гр.). Студентів до виступу підготували викладачі    Козак О.В., Бойчук Т.В., Корчук І.В., Літинської І.В.,        Кучерявої О.Я., Боднар О.Л., Мечак Л.М., Остап'юк Л.М., Гермака В.Б.

Підготовку відеосюжетів здійснив Гончаров Д.Б.; музичне оформлення Форкун І.В.; звукорежисер заходу — Саричев І.С.

Захід проведено на високому професійному рівні та сприяв удосконаленню навичок студентів з організації культурно-дозвіллєвих заходів.

Концерт класичної фортепіанної музики

До Міжнародного Дня музики

 

02 жовтня до Міжнародного дня музики відбувся концерт класичної фортепіанної музики. У виконанні викладачів циклової комісії фортепіано та концертмейстерства Котюка О.Р. та Воробйової О.С. прозвучали твори композиторів Ф. Ліста, Ф. Шопена, Л.В. Бетховена, Д. Шостаковича, В. Косенка. Ведуча заходу — Федорова І. (418 гр.).

Викладачі продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, сприяли популяризації класичної фортепіанної музики та естетичному вихованню студентів.   

Формула професійного успіху

Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

 Формула професійного успіху

 

30 вересня 2013 р. відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та посвята першокурсників в професію. З вітальним словом до учасників зібрання звернувся директор коледжу Руслан Нелюбов та вручив грамоти викладачам, студентам. Святковий наказ зачитала заступник директора Олександра Павлюк. Ведучими заходу були студенти 350 групи Катерина Статко та Юлія Ліщук. Людмила Майданюк, Наталія Петрова виконали віночок українських пісень. Студенти Юлія Думанська, Аліна Шеремета, Ольга Андрухова, Руслана Шумеляк (150 група) Анастасія Огнева (350 група), Катерина Вершигора, Анастасія Цимбалюк, Ольга Слива (250 група) свої творчі роботи представили на виставці «Душі багатство в барви перелите». Огляд виставки провела викладач Валентина Булаєнко.

В рамках заходу за ініціативи викладача Людмили Климчук  проведена фотосушка «Книга в об’єктиві». Оригінальні фотороботи представили Юлія Думанська, Руслана Шумеляк, Юля Кізюн (150 група), Катерина Вершигора, Анастасія Цимбалюк, Тетяна Ситник (250 група).

Викладачі та студенти спеціальності «Видовищно-театралізовані заходи» підготували гумористичне привітання у виконанні Мар’яни Лісовик (350 група) (керівник Інна Семенків).

Студентка 150 групи Аліна Щеремета презентувала власну книгу «Втекти із пекла».

 Українське хореографічне мистецтво

підкорює Європу

Відкрите засідання клубу «Поліглот»

Українське хореографічне мистецтво підкорює Європу

 

Українське хореографічне мистецтво підкорює Європу – так називали зустріч у клубі «Поліглот», присвячену «Дню Європейських мов», «Дню перекладача» та участі студентів хореографічної спеціальності у 19 Міжнародному дитячому фестивалі народного танцю у Греції.

Викладач англійської мови Л. І. Стрельчук розповіла нашим студентам про Індоєвропейське мовне дерево, місце української мови серед європейських мов, важливе значення володіння англійською мовою у сучасному суспільстві та роль перекладача у культурі міжнародного спілкування. 

Студенти-хореографи коледжу поділилися своїми враженнями про незабутню подорож до Греції, участь у фестивалі. Художній керівник хореографічних ансамблів «Каскад» і «Сяйво» викладач хореографії О. А. Кучерява розповіла присутнім про блискучий виступ наших колективів у Греції та про фестивальні нагороди.

 

 • 26-09-2013, 13:15
 • 1288
 • 0

Дивосвіт рідного слова

Літературний вечір

Дивосвіт рідного слова


26 вересня у гуртожитку коледжу відбулася творча зустріч з В.І.Горбатюком, головою обласного осередку Національної спілки письменників України, директором Хмельницького обласного літературного музею, письменником-земляком, О.Почапською, членом Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України з поетами-початківцями міста: В.Ковальовою, В.Горбуленком, М.Рикаловською, О.Биковою, Т.Ясінчук, І.Вінярською, О.Грушанською, К.Грицей, О.Вайнаровським, О.Валентьєвою, І.Ніколаєнко, Т.Житюк.

Студенти коледжу Є.Тарасюк, Ю.Бударецька (318 гр.), О.Калмиков (323 гр.),  Р.Ніколюк та О.Фокшек (4235 гр.) виступили з концертними номерами.

 • 25-09-2013, 15:26
 • 2107
 • 0

Конкурс на кращу кімнату, секцію гуртожитку

Конкурс на кращу кімнату, секцію гуртожитку


25 вересня відбувся конкурс на кращу кімнату, секцію гуртожитку. Конкурс проведено у відповідності до “Положення про конкурс на кращу кімнату, секцію гуртожитку Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв”. 

Журі в складі Чорної Н.П., голови студентської профспілки, Горячка В.Ф., завідувача гуртожитку, Нижник В.В., вихователя гуртожитку, Латюк Н.І., завідуючої денним відділенням № 2, членів студентської дирекції — Гасюк У., Белінської А., Іванової О., Сілецької О. визначило кращі кімнати зокрема: І місце — 409 (в) Головишина А., Борбонюк Л., Ямчук В. (14 гр.); ІІ місце — 302 (в) Сомик Д. (323 гр.), Калмиков О. (318 гр.), Фокшек О.  (4235 гр.), 501 (в) Жилюк Ю., Чалишева А., Столярчук А. (267 гр.); ІІІ місце — 304 (м) Тарасюк Є. (318 гр.), Ружицький Ю. (250 гр.), 502 (в) Галецька В. Арчаковська З. (128 гр.), 504 (м) Бойко Д. (218 гр.), Коваль Д. (24 гр.) та кращі секції  - 502 Ніколюк О. (4235 гр.), Михайловська І. (24 гр.), Галецька В., Арчаковська З. (128 гр.); 409 - Пиріжок А. (467 гр.), Мислива Ю. (34 гр.), Борбонюк Л., Головишина А., Ямчук В. (14 гр.). 

 

Успішний студент – успішна бібліотека

Професійне спілкування

Успішний студент – успішна бібліотека 


25 вересня в рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек відбулося професійне спілкування «Успішний студент – успішна бібліотека». Студенти І-ІІ курсів спеціальності «Бібліотечна справа» та викладачі фахових дисциплін Булаєнко В.О., Климчук Л.В., Никитюк С.С., Павлюк О.Я. познайомилися з діяльністю Хмельницької обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка та Хмельницької обласною бібліотекою для юнацтва та обговорили питання підготовки сучасного бібліотечного спеціаліста. В професійному діалозі взяли участь директори бібліотек Чорноус В.Ю., Таньчук Т.М., працівники обласних бібліотек, зокрема, випускники коледжу.

Бібліотечний простір коледжу

Бібліотечний простір коледжу

 

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек, свято загальнонародне, бо через бібліотеки на різних етапах життя проходить все населення країни. Це свято численної категорії працівників культури – бібліотекарів, за словами художника і філософа Реріха «Перших вісників Краси і Знань», тих, хто зберігає і передає нащадками найдорожче, що накопичила людство – інтелектуальний доробок, хто професійно виконує свої обов’язки і відкриває читачам красу і силу слова, несе їм «розумне, добре, вічне» - книгу. Адже бібліотеки є єдиною надійною і незнищенною пам’яттю людського роду.

“Бібліотек@: територія ідей” - під таким гаслом проходить професійне життя нашої спільноти у цьому році. В ньому закладено глибокий сенс — лише з інформацією, книгою, бібліотекою створюється успішне майбутнє кожної людини і всього суспільства, лише обізнані та проінформовані громадяни можуть творити успішне майбутнє своєї держави.

В коледжі бібліотечний фах здобуває 64 студенти (з них 35 навчаються заочно). Адміністрація і викладачі додають зусиль, щоб випускники коледжу володіли інноваційними формами і методами бібліотечної роботи. Ефективне керівництво підготовкою сучасних бібліотечних фахівців здійснюють заступники директора Червінська І.Є., Павлюк О.Я., завідувач практичним навчанням Корчук В.М., завідувач відділенням Латюк Н.І. та голова циклової комісії бібліотечних дисциплін Никитюк С.С. Високопрофесійно викладають фахові дисципліни викладачі циклової комісії бібліотечних дисциплін: Булаєнко В.О., Климчук Л.В., 

 • 23-09-2013, 12:26
 • 5257
 • 0

Вітаємо з ювілеєм!

Нелюбову Р.М., директору коледжу - 60


Вітаємо з ювілеєм! Вітаємо з ювілеєм! Вітаємо з ювілеєм!

 

Славетна Пилява

Година історичної пам'яті


 Славетна Пилява

“Славетна Пилява” під такою назвою 23 вересня відбулася година історичної пам'яті до 365-річчя з часу битви під Пилявою. Організатори заходу Розумовська Р.М., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін.

В програмі заходу: вступне слово Городецької Н.М., голови циклової комісії соціально-економічних дисциплін, про історичне значення Національно-визвольної боротьби українського народу 1648 р.; повідомлення студентів Монько У., Колодій К., Федорович О., Войцехівської Я. (267 гр.) про  героїчні вчинки козацтва під керівництвом видатного військового і державного діяча — Богдана Хмельницького; перегляд відеофільму “Битва під Пилявою”;

декламування віршів про славну перемогу українського козацтва. На завершення заходу Розумовська Р.М. проінформувала про вшанування  пам'яті героїв славетної Пиляви на Хмельниччині та познайомила студентів із літературою з теми.

Захід сприяв національно-патріотичному вихованню та закріпленню знань студентів з історії України.

Жінка-легенда Кам'янця

Краєзнавча година

"Жінка-легенда Кам'янця"

 

"Жінка має тих скарбів стільки, що 

 скільки не наділяє ними людей, а все 

не біднішає".

Н.Кащук

 

„Жінка-легенда Кам’янця” – саме під такою назвою 5 вересня 2013 року в коледжі культури і мистецтв проведено краєзнавчу годину, присвячену 100-річчю від дня народження  видатного краєзнавця,  фольклориста, етнографа‚  музеєзнавеця Т. Сис-Бистрицької.

На краєзнавчу годину було запрошено наукового співробітника Лілію Олексіївну Топольницьку. У своїй розповіді  вона розповіла про людину,  яка своєю невтомною  довголітньою працею примножувала славу Подільського краю, рідної України – про збирачку фольклору Та

Навчальний рік розпочався з бібліотечного семінару

Навчальний рік розпочався з бібліотечного семінару  

 

Голова циклової комісії бібліотечних дисциплін Никитюк С.С. взяла участь у роботі семінару на тему «Сучасна бібліотека – успішна громада», який відбувся 3-4 вересня на базі Національної парламентської бібліотеки України 

 

Семінар організований Міністерством культури України  за підтримки міжнародної громадської організації IREX. У заході взяли участь начальники структурних підрозділів у сфері культури обласних і міських держадміністрацій та голови циклових комісій бібліотечних дисциплін вищих навчальних закладів культури і мистецтв. 

Перед учасниками семінару виступив Міністр культури України Новохатько Л.М., який визначив найбільш перспективні напрями   діяльності сучасних бібліотек. «Розвиток суспільства неможливий без сучасної бібліотеки. Ми маємо перетворити вітчизня

Альма-матер знову кличе нас

Урочистості з нагоди Дня знань

Альма-матер кличе нас 

 

01-02 вересня в коледжі відбувся цикл заходів з нагоди Дня знань:

• “Альма-матер знову кличе нас” урочистості з нагоди Дня знань та посвята першокурсників в студенти коледжу. Організатор заходу Бойчук Т.В., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів. В урочистостях взяли участь представники міської ради: Сукач В.О., заступник міського голови та Гаврилюк П.В., завідувач відділу культури департаменту гуманітарної політики. З вітальним словом до присутніх звернулися Нелюбов Р.М., директор та Павлюк О.Я., заступник директора з навчально-виховної роботи і вручили кращим студентам грамоти. В концертній програмі взяли участь студенти: Веренчук А., Костей О., Молофій Н., Пшечук Д., Степанець О., Тимошенко К., Хітрова О.(250 гр.); Атаманюк Н., Волкова Ю., Кучменко П., Ямчук В. (14 гр.); Смоляр М. (128 гр.); Гасюк У. (318 гр.); Димула К. (418 гр.) та духовий оркестр (творчий керівник Остап'юк Л.М.). Музичне забезпечення заходу — Саричев С.І.

 • 02-07-2013, 00:00
 • 1652
 • 0

Реалії та перспективи

культурно-мистецької освіти

 Реалії та перспективи культурно-мистецької освіти


З 2 по 4 липня на базі Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв відбувся Всеукраїнський семінар-нарада заступників директорів з навчальної роботи училищ (коледжів) культури і мистецтв. На зібрання прибули тридцять представників навчальних закладів культури України І-ІІ рівня акредитації.

Якою бути вищій культурно-мистецькій освіті в умовах реформування освітнього законодавства в Україні на сучасному етапі, яка роль вищого навчального закладу культури і мистецтв в реалізації регіональної кадрової політики у сфері культури та які інноваційні форми та методи методичного забезпечення навчально-виховного процесу необхідно застосовувати при підготовці сучасного фахівця галузі - такі актуальні питання обговорювали представники Міністерства культури України із заступниками директорів з навчальної роботи.