КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ на 2019-2020 навчальний рік
Культура безпеки формується з дитинства. Вручення нагород переможцям обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей»
Майбутнє планети у наших руках. Екологічна година
Життя єдине. Ти збережи його, людино! Інформаційна година
Таємниці успіху молодіжної роботи. Участь у заході
Мельпомена FEST. Театральний фестиваль
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Травень 2019 (3)
Квітень 2019 (18)
Березень 2019 (22)
Лютий 2019 (25)
Січень 2019 (15)
Грудень 2018 (26)
Корисні посилання

Не старіють душею ветерани

Зустріч з ветераном Білявською Д.І.

 

  Не старіють душею ветерани

13 січня 2014 року в музеї  історії коледжу відбулася зустріч студентів ІІІ курсу спеціальності «Бібліотечна справа» (куратор Булаєнко В.О.) з Білявською Діною Іванівною, викладачем-ветераном.

Діна Іванівна поділилася зі студентами спогадами про важкі роки дитинства, яке припало на Велику Вітчизняну війну, переглянула пошукову роботу та фотоальбом, підготовлений групою на конкурс, який оголошено Хмельницькою обласною радою організації ветеранів України на тему: «Діти Другої світової війни очима сучасних дітей», а також відвідала бібліотеку та розповіла студентам про роботу на посаді викладача та завідуючої бібліотеки навчального закладу, поспілкувалася з Осадчук Л.А., завідуючою бібліотекою коледжу та бібліотекарем Владикою Л.І., взяла участь у презентації книжкової виставки «Тарасове слово – душа України» до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. 

Новорічна казка

Дитячий ранок

 

 Новорічна казка

25 грудня відбувся дитячий ранок «Новорічна казка» для дітей-сиріт дитячого садочку № 17. м. Кам’янця-Подільського. Організатор заходу – Григоркова Л.А., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін; студенти 350 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» та 318 групи спеціалізації «Народне пісенне мистецтво».

На новорічне дійство до дітей завітали Дід Мороз та Снігуронька та  казкові герої, персонажі сучасних мультфільмів: «Маша і ведмідь», «Лялька», «Принцеса», «Хлопчик-веселунчик», «Баба Яга». Під час проведення ранку діти водили хороводи навколо красуні ялинки, грали в цікаві ігри, розгадували загадки на новорічну тематику, розповідали вірші та співали пісень, які підготували в подарунок Діду Морозу.

 

На передодні свята Миколая в коледжі була проведена благодійна акція «Святий Миколай дарує радість». Волонтерами зібрано 960 гривень, на які придбано новорічні подарунки, спортивний інвентар, дитячі книги та вручено  дітям-сиротам під час проведення дитячого ранку.

В пошуках Діда Мороза

 Новорічна розважально-ігрова програма

  В пошуках Діда Мороза


25 грудня відбулася новорічна розважально-ігрова програма «В пошуках Діда Мороза» для дітей працівників коледжу. Організатор заходу Красілич І.М., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін.

На свято діти прибули у яскравих новорічних костюмах, були серед них чарівні принцеси, сніжинки, Мальвіна, бджілка, а  також безстрашні ковбої та бешкетники-пірати. З новорічними та різдвяними святами дітей вітали Дід Мороз (Пшечук Д., 250 гр.) та Снігурочка (Яворницька Ю., 4235 гр.), а  студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» (Клепацька Д., Щегельська Б. та Ветошка Б., 4235 гр.) підготували для них цікаві ігри та розваги.  Кульмінацією новорічного дійства став концерт для Діда Мороза, в якому кожен із дітей продемонстрував свій талант – вірш, пісню, танець. Із чудовим настроєм та подарунками дітки щасливі поверталися додому.

Тож нехай подароване новорічне диво  супроводжує їх впродовж  всього року.

 

З Новим роком! З новим щастям! З новими творчими успіхами!

Новорічний вогник

Новорічний вогник


19 грудня відбувся новорічний вогник для викладачів коледжу. Організатор заходу – Яворницька Н.О., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін.

В концертній залі на сцені затишно прилаштувалася красуня ялинка, а за столиками зібралися викладачі коледжу. Ведучі Яворницька Ю (4235 гр.) та Чайка Е. (467 гр.) підготували цікаві запитання, на які із задоволенням давали відповіді викладачі. Глядачі (студенти) мали добру нагоду побачити своїх викладачів у неформальній обстановці, почути їх спогади про святкування Нового року, новорічні звичаї, переглянути відеоряд із їх дитячих фото, побачити, як викладачі співають, декламують і навіть танцюють. Все дійство транслювалося на великому екрані у прямому ефірі, який забезпечували студенти Музика О., Пирожок В. та Судаков Р. (467 гр.). Надзвичайну цікавість викликав фотомонтаж «Маски», на яких до кожного із викладачів автори «приміряли» кумедні маски, а студенти намагалися їх впізнати.

В новорічній програмі були і цікаві ігри «Рукавичка» (Славський В., 467 гр.), «Подарунок» (Соловодова Г., 4235 гр.);  концертні номери у виконанні вокально-інструментального ансамблю та студентів Білюк В., Пастухової А., Якубчика В., Білоокого О. (гр. 418 гр.), Мручко А. (218 гр.), Пухкого В. (4235 гр.). Цікаво вели концертну програму Корешняк Л. та Ремчук А. (467 гр.).

Завершився вогник традиційним вітанням Діда Мороза та Снігурочки (Ветошка Б., Стечишина Н., 4235 гр.), а також новорічною промовою нашого директора Нелюбова Р.М.

Радісні посмішки викладачів та студентів, новорічне конфетті та яскраві спалахи бенгальських вогнів створили неперевершену атмосферу новорічного свята.

Танцювальна музика в творах

українських та зарубіжних

композиторів

Концерт фортепіанної музики

 Танцювальна музика в творах український та зарубіжних композиторів


19 грудня відбувся концерт фортепіанної музики “Танцювальна музика в творах українських та зарубіжних композиторів”. Організатор заходу — циклова комісія фортепіано та концертмейстерства, голова комісії Нелюбова Т.Б.

Цікаві розповіді про жанри танцювальної музики (вальс, полька, танго, танцювальна музика до кіно-фільму) представили ведучі концертної програми — Тимошенко К. та Хітрова О. (250 гр.). Танцювальна музика прозвучала у виконанні викладачів: Воробйової О.С., Пуги Н.О., Нелюбової Т.Б., Сироти О.М. та студентів: Головач Д. (218 гр.), клас викладача Воробйової О.С.; Белінської Н. (318 гр.), Підгорної Ю. (218 гр.), Кирилова В. (223 гр.), клас викладача Москвічової О.О.; Веселовського В., Гаджули О. (218 гр.), Аліксійчука Я., Пержула Ю. (323 гр.), клас викладача Нелюбової Т.Б.; Малінського М. (223 гр.), клас викладача Пуги Н.О.; Бойко Д. (218 гр.), клас викладача Сироти О.М.; Раїнчука І. (223 гр.), Сомика Д. (323 гр.), Мостипанюк Р. (218 гр.), Гнатюк К. (113 гр.), Калмикова О., Бударецької Ю.  (318 гр.), клас викладача Тараненко П.А.; Яричовського Р. (218 гр.), Турика І. (223 гр.), клас викладача Котюка О.Р.

Слід зазначити, що проведення щорічних концертів фортепіанної музики стало традицією і сприяє художньо-естетичному вихованню студентів та удосконаленню їх виконавської майстерності.

 

Нікола Тесла - людина з майбутнього

Година цікавої інформації

 Нікола Тесла - людина з майбутнього


19 грудня відбулася година цікавої інформації “Нікола Тесла - людина з майбутнього” в рамках засідання гуртка “Дослідники”.

В програмі заходу:

- “Н. Тесла — визначний вчений-дослідник”, вступне слово Шленчак С.В., керівник гуртка;

- “Цікаві досліди” Н. Тесли”, перегляд відеофільму;

- “Тесла — відомий і невідомий”, повідомлення студентів 128 гр. (Гринькевич О., Волкової Ю., Гнатовської Н., Смоляр М., Атуліної М., Головишеної А.);

-  декламування власного вірша — О. Гринькевич;

- “Властелин мира Никола Тесла”, перегляд відеофільму.

Борис Грінченко – відомий і невідомий

Літературно-музична композиція

 Борис Грінченко – відомий і невідомий


12 грудня відбулася літературно-музична композиція «Борис Грінченко – відомий і невідомий» до 150-річчя з дня народження. Організатори заходу – Чорна Н.П., Богуцька Н.С., викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін; ведучі – Ковалишин В. та Сеник А. (150 гр.)

В програмі літературно-музичної композиції:

 «Б.Грінченко – український письменник,  літературознавець, громадсько-культурний діяч», вступне слово Чорної Н.П.;

 декламування віршів та байок – Пшечук Д., Костей О., Тимошенко К., Хітрова О. (250 гр.), Дудка А.(113 гр.), Атуліна М. (128 гр.);

 музичні номери у виконанні Скрипнік Г., Машталір О., Мельник В. (113 гр.), Головатого І., Смоляр М., Філіпова О. (128 гр.), Аліксійчука Я. (323 гр.);

 інсценізація оповідання «Украла»  у виконанні студентів 150 гр. спеціалізації «Видовищно-театралізованих заходів»;

 «Вартовий рідного слова», огляд тематичної полиці Вершигора К. (250 гр.);

 перегляд відеофільму про життєвий і творчий шлях Б.Грінченка.

Захід сприяв національно-патріотичному вихованню студентів та закріпленню їх знань з української літератури.

На струнах Кобзаревої душі

Засідання клубу любителів поезії «Душі криниця»


На струнах Кобзаревої душі

«На струнах Кобзаревої душі» - під такою назвою в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка відбулося засідання клубу любителів поезії «Душі криниця», який створений при бібліотеці коледжу.

«Тарас Шевченко…Такий великий, що бути більшим уже не можна. Як Україна. Як світ. Він безсмертний, як саме життя, тому став нашою долею і заповітом. На сторожі правди, любові і честі стоїть його слово. Його власна доля – це частка історії  Батьківщини. Найкращий і найцінніший  скарб дала йому доля лише після смерті – невмирущу славу» - такими словами розпочала засідання клубу його керівник – бібліотекар Владика Леся Іванівна. Під час заходу учасники клубу декламували поезії Тараса Григоровича Шевченка, переглянули відеофільм про його життєвий, творчий шлях та познайомилися з літературою, що була представлена на тематичній полиці «Невмируще слово Кобзаря».

Я люблю Україну

Конкурсно-розважальна програма

 Я люблю Україну


11 грудня відбулася конкурсно-розважальна програма «Я люблю Україну». Організатор заходу – Григоркова Л.А., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін. Ведучі заходу – Смола В. та Лісовик М. (350 гр.)

Барвисті хустки, вишиті рушники, квіткові екібани з соняхів, маків, колосків пшениці, червоної калини перетворили навчальну аудиторію в справжню українську світлицю. А учасники заходу в стилізованих українських костюмах та вболівальники, одні з жовтими прапорцями, інші – з синіми, наповнили її веселим сміхом, дотепними жартами та танцями.

Дві команди «Нове покоління» (жовті: Хлівнюк В. – капітан, Тарасюк Є., Бойко М., Савіцька О., Квасюк А., Марценюк А.) та «Діамант» (сині: Миронюк О. – капітан, Кравченко А., Косик О., Назарець А., Архіпов М., Бударецька Ю.) змагалися в конкурсах «Мовний», «Відомі українці», «Звичаї нашого народу», «Рідна Україна», «Інтелектуальний торт». Музичні паузи забезпечував «Коледж-бенд» у складі Білоус А., Савчук Н., Шевчук Н. (318 гр.).

Учасників заходу оцінювало журі:  Нелюбов Р.М., директор коледжу; Червінська І.Є., заступник директора з навчальної роботи;  Павлюк О.Я., заступник директора з навчально-виховної роботи; Корчук В.М., завідувач виробничою практикою; Ляшук Т.Є., голова циклової комісії культурологічних дисциплін. Перемогу здобула команда «Нове покоління», яка свою нагороду – книгу вирішила передати бібліотеці коледжу. 

Варто відзначити цікавий сценарний хід ігрової програми, креативний підхід до підготовки конкурсних завдань, органічне поєднання традиційних та інноваційних (комп’ютерних) технологій, а головне – вдалий вибір форми заходу та творча співпраця студентів та викладача. 

Право: знати, розуміти, дотримуватися

Тиждень права

 Право: знати, розуміти, дотримуватися


З 09 по 13 грудня проведено тиждень права. Організатори циклу заходів - Городецька Н.М., голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін та Васильєва Т.С., юрисконсульт. 

В програмі тижня: 

- «Людина. Право. Суспільство». Огляд інформаційних матеріалів розміщених в куточку права; 

- «Духовна зрілість. Моральність». Година морально-правового виховання; 

- «Права людини – право кожного». Зустріч у форматі «круглого столу» у гуртожитку;

- “Права та обов’язки молодих спеціалістів на першому робочому місці”. Правова консультація для студентів ІV курсу; 

- Зустріч з дільничним інспектором міліції Кам’янець-Подільського МВ УМВСУ, лейтенантом міліції Придругою П.О.;

- «Право: знати, розуміти, дотримуватися». День правової інформації.

 Вищезазначені заходи сприяли вихованню правової культури студентів та закріпленню їх знань з навчальної дисципліни “Основи правознавства”.

Чудовий світ кіно

Конкурсно-ігрова програма

 Чудовий світ кіно


6 грудня відбулася конкурсно-ігрова програма «Чудовий світ кіно». Організатор заходу – Григоркова Л.А., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін та студенти спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа». Ведучі заходу – Комарницька Дар’я та Мельник Антон (367 гр.).

Студенти 367 групи провели конкурсно-ігрову програму, в якій мали можливість показати свої знання з історії кіно та про відомих режисерів, акторів.

Команди «Canon»   (Білоус Т., Войціховська Я., Іванішена А., Монько У., Тимінський М., Федорович О.)  та «Nikon» (Бучок В., Волощук П., Колодій К., Семенюк А.,  Колендзян Д., Поліщук А.) спеціалізація «Кіно-, фото-, відеосправа» (267 гр.) змагалися в  конкурсах: «Один із трьох», «Шифрувальник»,  «Німе кіно», «Історія кіно», «Уважні глядачі», «Фотосушка». Учасників заходу оцінювало журі:  Латюк Н.І., завідувач відділенням, Ляшук Т.Є., голова циклової комісії культурологічних дисциплін, Новіцька О.О., викладач циклової комісії «Кіно-, фото,- відеосправа».  Перемогу здобула команда «Canon», учасники якої  отримала почесні грамоти, а  представники команди «Nikon» відзначені подяками за участь у конкурсно-ігровій програмі. Переможцями «Фотосушки» стали студенти 267 групи Федорович О. (І місце), Колодій К. (ІІ місце), Тимінський М. (ІІІ місце).

Літературно-текстову розробку заходу здійснила Верм’янська Н., підготовку відеосюжетів - Самбор Р.; художнє оформлення - Іваніцька В. та  Захарченко М., відеооператори – Дацюк Б. та Калуцький Д. (367 гр.)

Захід пройшов на високому організаційному і професійному рівні  та сприяв підвищенню фахової майстерності с

30 літ наповнених музикою

Ювілейне засідання студентського об’єднання «Музична вітальня»

 30 літ наповнених музикою


5 грудня відбулося ювілейне засідання студентського об’єднання «Музична вітальня», керівник Мартинюк О.В., викладач музично-теоретичних дисциплін. 

В урочистостях з нагоди ювілею студентського об’єднання взяли участь: Гордійчук М. П., ветеран коледжу, колишній керівник «Музичної вітальні» (1983-2011 рр.)., Аліксійчук О.С., випускниця коледжу, доцент кафедри мистецьких дисциплін Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, учні Кам’янець-Подільської музичної школи ім. Т. Ганицького, викладачі та студенти коледжу.

У програмі заходу: 

 презентація відеофільму «30 літ наповнених музикою», 

 спогади Гордійчук М.П. та Аліксійчук О.С. про історію створення, творчий шлях і традиції «Музичної вітальні», 

 виступ О.В Мартинюк про творчі справи та перспективи розвитку «Музичної вітальні»,

 вітання з ювілеєм від директора коледжу Р.М.Нелюбова та О.Я.Павлюк, які вручили активним учасникам студентського об’єднання грамоти та подарунки,

 презентація ювілейного випуску студентської газети,

 концертна програма, в якій взяли участь викладачі Котюк О.Р., Воробйова О.С., концертмейстер Гудзь Т.А., ст

Об’єднані музикою

Ювілей «Музичної вітальні»

Об’єднані музикою Об’єднані музикою


В грудні 2013 р. виповнюється 30 років з часу створення студентського музичного об'єднання “Музична вітальня”, яке є невід'ємною складовою виховної роботи коледжу, творчою лабораторією, яка впродовж усіх років свого існування знайомить студентів з творчістю українських та зарубіжних композиторів, дає можливість насолоджуватись мистецтвом музики, пісні,  сприяє відродженню фольклорних скарбів Подільського краю, дарує радість спілкування та єднає викладачів і студентів спільною творчою справою.

«Музична вітальня» була створена з метою популяризації музичного мистецтва серед молоді. В школах, навчальних закладах та гуртожитках міста  організовувались бесіди, лекції-концерти та музичні години до проведення яких залучались  викладачі та студенти. З часом студентське об'єднання спрямовувало свою діяльність на поглиблення знань студентів нашого навчального закладу з музично-теоретичних дисциплін, удосконалення їх виконавської діяльності та організації змістовного дозвілля. У теплій, дружній атмосфері, за чашкою чаю ведуться розмови про творчість музикантів та композиторів-ювілярів, обговорюються новинки мистецтва, знайомляться із випусками «Музичного календаря», який став джерелом інформаційної підтримки діяльності об'єднання.

В музеї історії коледжу залишилися документальні свідчення про історію заснування та творчу діяльність «Музичної вітальні».  В концертних  афішах, світлинах та директивних документах відзначені цікаві засідання: «Зачаруй мене славнозвісною українською піснею», «Музика і живопис», «Музика в житті Т.Шевченка», «Л.Українка і музика», «Музичні жанри», «У прабабусиній сорочці», «Хто співає, той щасливий» та інші. Варто зазначити, що на засідання студентського об'єднання постійно запрошувалися композитори-кам’янчани Ігор Краєв’янов, Владлен Жарін, Сергій Носік, Олексій Бец, Микола Мельник.

Більше як чверть століття «Музичною вітальнею» керувала Марія Петрівна Кіндюх, яка і була ініціатором її створен

Козацькі перегони

Спортивно-розважальна програма

 Козацькі перегони


4 грудня відбулася спортивно-розважальна програма «Козацькі перегони», присвячена Дню Збройних Сил України. Організатори заходу – Городецька Н.М., голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін, Гнатюк І.Д., керівник фізичного виховання, Шульс В.Я., викладач фізичного виховання. Режисер-постановник заходу Б.Ветошка, студент групи 4235, художній керівник – Красілич І.М., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів. Ведучі спортивно-розважальної програми – Яворницька Ю., Щегельська Б., студентки групи 4235.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся Філонов В.О., ветеран коледжу, колишній керівник фізичного виховання. Конкурсну програму оцінювало журі у складі: Нелюбова Р.М., Павлюк О.Я., Григоркової Л.А., Городецької Н.М., Філонова В.О.

Команди «Вільні люди» (Славський В., (467 гр.), Тарасюк Є. (318 гр.), Мостович Ю., Іванов О. (14 гр.), Залуський Я. (4235 гр.), Рудько С. (218 гр.) та «Козаки-побратими» (Діденко П. (467 гр.), Мазур Н., Сухов В. (223 гр.), Товкало Б., Громик Б., Колесник Д., (323 гр.) змагалися у конкурсах: «Козаки в далеку путь, через перешкоди йдуть», «Хто силу в руках має, той страху не знає», «Де є бої, там є герої», «Хто сили в руках не має, той козаком себе не називає», «Де ноги не пройдуть, там руки допоможуть», «Дай Вам Боже побитись, а нам подивитись» та «Справжній козак танцює гопак».

В концертно-розважальній програмі взяли участь: народний фольклорний ансамбль «Джерело» (художній керівник Мечак Л.П.), студенти – К.Димула, В.Білюк (418 гр.), Я.Аліксійчук (323 гр.), М.Смоляр (118 гр.) та студенти 250, 14, 24 груп.

Перемогу в конкурсі здобула команда «Козаки-побратими».

Зустріч з Андрієм Курковим

 Зустріч з Андрієм Курковим


4 грудня 2013 року в міській центральній бібліотеці відбулася зустріч з відомим українським письменником Андрієм Курковим, участь у якій взяли студенти спеціальності «Бібліотечна справа» коледжу культури і мистецтв. Письменник розповів про свою творчість та курйозні випадки, які траплялися з ним у житті. Автор презентував нові твори, які нещодавно побачили світ: «Урок президента», «Нічний молочник», «Садівник із Очакова», «Львівська». На згадку Андрій Курков залишив свої книги, з якими можна ознайомитись у центральній бібліотеці міста.

Міс коледжу – 2013

Конкурсна програма

 Міс коледжу – 2013


Мабуть, ніхто не заперечить, що найчарівніші, найелегантніші та найталановитіші дівчата навчаються саме в нашому коледжі. Виявити найдостойнішу з поміж усіх взялися студенти 418 групи, які 3 грудня організували конкурс «Міс коледжу – 2013». Керівництво культурно-мистецьким проектом здійснила Яворницька Н.О., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін, яка постійно представляє нам цікаві конкурсні програми, серед яких найулюбленіші - «Студентський оскар» та «КВК».

Оцінювало конкурс компетентне журі, у складі якого працювали:  Нелюбов Р.М., директор коледжу, Павлюк О.Я., заступник директора з навчально-виховної роботи, Корчук В.М., завідувач виробничою практикою, Ляшук Т.Є., голова циклової комісії культурологічних дисциплін, Гасюк У., студентський директор.

Сім чарівних студенток, представниці майже всіх спеціальностей коледжу, серед яких Хлівнюк Вероніка (спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»), Монько Ульяна (спеціалізація «Кіно-фото-відеосправа»), Смутко Світлана (спеціальність «Хореографія»), Довгопол Тетяна (спеціальність «Декоративно-прикладне мистецтво»), Кобринська Наталія (спеціальність «Бібліотечна справа»), Дудка Анастасія (спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»), Мручко Альбіна (спеціалізація «Музичне мистецтво естради») змагалися у конкурсах: «Візитка», «Моя країна – Україна», «Дівоча краса», «Еко-мода» та «Мій талант». 

Конкурсну програму вдало доповнювала концертно-розважальна, в якій взяли участь студенти: Пухкий В., Манькевич А. (4235 гр.), Димула К., Пастухова А., Міщук М., Білюк В., Масловський В. (418 гр.) та Смоляр М. (128 гр.). Креативно працювали на сцені ведучі конкурсу Білоокий О., Якубчик В., Богачук А. (гр. 418). 

Глядацька зала визначилась з переможцями   в номінаціях: «Міс оригінальність» - Довгопол Т., «Міс чарівність» - Смутко С., «Міс романтичність» - Мручко А., «Міс гармонія» - Дудка А.,  «Міс вишуканість» - Хлівнюк В., «Міс ніжність» - Кобринська Н., «Міс елегантність» - Монько У. За рішенням журі конкурсу однакову кількість балів набрали конкурсантки – Хлівнюк В., ерудована, елегантна, кожний виступ якої супроводжувався елементами театралізації; Довгопол Т. вразила глядачів оригінальністю і креативним підходом до виконання усіх конкурсних завдань та Мручко А., яка яскраво демонструвала виконавську майстерність та зуміла завоювати найбільше глядацьких симпатій, адже саме вона за рішенням глядачів була обрана «Міс коледж – 2013».

СНІД: знати, щоб жити

Інформаційна година

СНІД: знати, щоб жити


1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Все більше і більше молодь хвилює проблема синдрому набутого імунного дефіциту. Підтвердженням цього став захід, який підготували студенти 350 групи  Юлія Ліщук і Катерина Статко.  Інформаційна година «СНІД - ворог непомітний, але смертельний» відбулася в бібліотечному корпусі для студентів денної та заочної форми навчання.  Метою заходу була профілактика ВІЛ–інфекції та СНІДу серед студентської молоді, популяризація здорового способу життя. Молоді люди, які найбільш вразливі до зараження, мають знати про ризики інфікування, причини і наслідки захворювання. Студенти-випускники розповіли про небезпечну хворобу, дали інформацію про те, як не заразитися цим невиліковним недугом.  Яскравим доповненням до розповіді стали емоційні відеоматеріали. Була підготовлена книжкова полиця «ВІЛ/СНІД -  загроза життю людини» та огляд літератури.

 Символічні червоні стрічки та запалені свічки стали символом пам’яті про тих хто загинув від хвороби,  підтримки соціального руху ВІЛ-позитивних громадян і застереженням проти загрози зараження хворобою.