КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ на 2019-2020 навчальний рік
Культура безпеки формується з дитинства. Вручення нагород переможцям обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей»
Майбутнє планети у наших руках. Екологічна година
Життя єдине. Ти збережи його, людино! Інформаційна година
Таємниці успіху молодіжної роботи. Участь у заході
Мельпомена FEST. Театральний фестиваль
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Серпень 2019 (5)
Липень 2019 (8)
Червень 2019 (26)
Травень 2019 (19)
Квітень 2019 (24)
Березень 2019 (23)
Корисні посилання

Істина через віки

Конкурс плакатів


Істина через віки 

11 березня відбулося підведення підсумків конкурсу плакатів до 200-ліття з дня народження Т.Г.Шевченка, в якому взяли участь студенти спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво». Організатори конкурсу – Желіховська М.В., Луць С.В., викладачі комісії декоративно-прикладного мистецтва.

Ідея конкурсу плакатів «Істина через віки» – допомогти зрозуміти студентам, що шлях в наше майбутнє залежить від нас самих, проте без знання правдивої історії і пам'яті про тих людей, які безневинно загинули, борючись  за справедливість і кращу долю для себе і своїх дітей, - не буде кращої долі для нас і майбутніх поколінь українців.

Конкурс проводився з метою активізації творчих здібностей та професійних  знань, умінь та навичок студентів; виявлення творчих особливостей серед студентської молоді, залучення студентів до вирішення конкретних  завдань, використовуючи знання із «Композиції», «Основ комп’ютерної графіки», «Шрифтів». 

Компетентне журі під керівництвом Нелюбова Р.М., директора коледжу, визначило  та нагородило грамотами переможців конкурсу:

Співець – наш Кобзар Шевченко

Тематичний вечір

 

 Співець – наш Кобзар Шевченко

Cтуденти 250 групи спеціальності «Бібліотечна справа» взяли участь в тематичному вечорі  «Співець – наш Кобзар Шевченко», присвяченому 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка, який відбувся 5 березня 2014 року в Кам'янець-Подільській бібліотеці-філії № 4. Мета заходу - вшанувати пам’ять видатного художника слова, патріота України - Т.Г.Шевченка, ознайомити присутніх з життям та творчою спадщиною, виховати любов до книги та бажання читати його твори.

В програмі заходу: повідомлення про визначні моменти з життя та творчості поета (Катерина Вершигора, Ольга Слива);  декламування віршів Кобзаря (Олена Швидюк, Анастасія Цимбалюк, Тетяна Ситник, Оксана Галецька, Анжела Большовикова, Ольга Король, Наталія Глюта); перегляд відеопрезентації; прослуховування пісень, покладених на вірші Т.Г.Шевченка та огляд книжково-ілюстративної виставки «Шевченкове слово в віках не старіє», який провела бібліотекар Ніла Вершигора.

Подаруй свій талант Кобзареві

Конкурс на кращу творчу роботу

 

Подаруй свій талант Кобзареві

03 березня відбувся конкурс на кращу творчу роботу “Подаруй свій талант, Кобзареві”. Організатори конкурсу викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін — Богуцька Н.С., Чорна Н.П. та Бурячок Н.В. 

В програмі урочистостей з нагоди відкриття конкурсу: 

 вступне слово - Богуцька Н.С., викладач української мови та літератури;

 привітання учасників конкурсу - Павлюк О.Я., заступник директора з навчально-виховної роботи;

 перегляд відеофільму про життєвий і творчий шлях Т.Г. Шевченка;

 декламування уривків з творів Кобзаря - Смола В., Лісовик М.;

 читання власних поезій - Трачківська І., Івашова Т., Підгорна А., Гринькевич О. ;

 “Є в Шевченка народження дата, дати смерті в Шевченка немає”, огляд книжкової полички.

В конкурсі на кращу творчу роботу взяли участь 23 студенти. Перемогу здобули: І місце - Хітрова О.; ІІ місце - Підгорна А

Герої не вмирають!

Пам'яті загиблим на Євромайдані
 

 

 

 


  

 


Пам'яті Небесної сотні

Хвилина мовчання

 

Пам'яті Небесної сотні

З 24 по 26 лютого в коледжі відбулися години пам'яті героїв Небесної сотні, які завершилися хвилиною мовчання.

«Герої не вмирають!» - під такою назвою  в усіх навчальних корпусах, бібліотеці та гуртожитку створено куточки пам'яті, в яких представлено інформаційні матеріали про події на Євромайданах Києва, Хмельницького та Кам’янця-Подільського, світлини загиблих з нашої області, зокрема Кам’янець-Подільського району та підбірки літературно-музичних творів. 

  • 26-02-2014, 10:34
  • 1773
  • 0

Конференція за підсумками

виробничої практики


Конференція за підсумками виробничої практики 

26 лютого відбулася конференція за підсумками виробничої практики. В своїй доповіді завідувач виробничою практикою Корчук В.М. зазначив, що з 13 січня по 09 лютого 2014 р. студенти випускних курсів спеціальностей “Народна художня творчість”, “Хореографія”, “Музичне мистецтво”, “Декоративно-прикладне мистецтво” та “Бібліотечна справа” проходили виробничу практику в закладах культури і мистецтв Хмельницької області.

За підсумками проходження виробничої практики 46 студентів (51,1%) отримали оцінку “відмінно”, 32 студента (35,5%) — “добре”, 10 студентів (11,1%) — “задовільно”, 2 студенти (2,2%) — “незадовільно”. Якісний показник — 86,6%. Повністю виконали завдання виробничої практики і показали відмінні результати на заліку наступні студенти, а саме: Клепацька Д., Ніколюк О., Соловодова А., Стечишина Н., Щегельська Б., Яворницька Ю. (Кам'янець-Подільський МБК), Демчук О., Деркач Д., Залуський Я., Мельник І., Корешняк Л., Чайка Е. (Кам'янець-Подільський РЦКіМ “Розмай”), Федорова І. (Кам'янець-Подільська МДШМ), Поверга Л. (Полонська ДМШ), Шеремета Д., Масловський В., Сидорук М. (Кам'янець-Подільська РДМШ), Павлюк М. (Віньковецька ДМШ), Сікалюк Б. (Красилівська ДМШ), Маруняк У., Сугак Ю., Кульчак А. (Кам'янець-Подільська ДШМ), Шелковкіна І. Ольшевська Т. (Кам'янець-Подільський НВК № 9), Рудь В. Ковальчук Т. (Кам'янець-Подільська ДХШ), Залісецька Л., Огнева А. (Кам'янець-Подільська РЦБ), Топоровська В., Осядла В. (Кам'янець-Подільська МЦБ). 

Директор коледжу Нелюбов Р.М. відзначив належний рівень організації виробничої практики в Кам'янець-Подільському МБК (Топоровська О.М.), Кам'янець-Подільському РЦКіМ “Розмай” (Шеремета О.І.), Полонській ДМШ (Богданович І.Я.), Віньковецькій ДМШ (Бідюк І.М.), Красилівській ДМШ (Багінський Л.А.), Кам'янець-Подільській МДШМ (Рябчук В.Г), Хмельницькій ОДТРК “Поділля-центр” (Горішевський О.А.), Ізяславській ДШМ (Кузема З.П.).

Вічне слово Кобзаря

Конкурс читців

 

Вічне слово Кобзаря

25 лютого в Кам’янець-Подільській міській центральній бібліотеці відбувся І етап обласного конкурсу читців поезії Великого Кобзаря, в якому здобули перемогу студенти коледжу: 

- Пшечук Дмитро  - диплом І ступеня в ІІ (юнацькій) категорії

- Ніколюк Олена – диплом І ступеня в ІІ (юнацькій) категорії

- Зелінська Аліна -  диплом ІІІ ступеня в ІІ (юнацькій) категорії

За креативне та оригінальне виконання віршів Т.Г.Шевченка відзначено дипломами Кравчук Олену та Назарець Анну.

Голова журі конкурсу – Козак Ольга Василівна, голова циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.

Солдат війни не вибирає…

Година пам’яті

 

Солдат війни не вибирає…

Таку назву мала відкрита виховна година з нагоди 25-річчя виведення радянських військ з Афганістану, яку підготували та провели студенти 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв під керівництвом куратора Валентини Булаєнко. Ведучі заходу Людмила Майданюк і Наталя Петрова підготували історичну довідку про Афганістан, ознайомили присутніх з фактографічними відомостями та подіями тих років. Студенти Катерина Статко, Юлія Ліщук читали вірші. Ліричну естафету перейняли студенти спеціальності «Видовищно-театралізовані заходи» Олександра Хітрова та Дмитро Пшечук (керівник курсу – Ольга Козак). Зворушливо прозвучала пісня у виконанні Альбіни Мручко під акомпанемент Максима Сошки та Володимира Стоцького (керівник – Ігор Червоногродський). Тринадцять запалених свіч у руках студентів символізували невмирущу пам'ять про кам’янчан, що загинули на чужій землі.

На захід був запрошений майор у відставці, заступник голови міської спілки ветеранів Афганістану Кособуцький Валентин Вікентійович, який проходив службу 1983-1984 рр. в окремій 56 автомобільній бригаді. Валентин Вікентійович був ініціатором встановлення поминальної плити з прізвищами загиблих кам’янчан у церкві Св. Георгія Побідоносця. В своєму виступі він згадав кожного кам’янчанина, що загинув у тій війні та тих, кого не стало за 25 років, що пройшли післ

Кохання з першого погляду 

Вечір знайомств

в Міському будинку офіцерів

 

Кохання з першого погляду 

13 лютого відбувся музично-розважальний вечір «Кохання з першого погляду» до Дня Св. Валентина для військовослужбовців в/ч А 3290. Організатор заходу – Климчук Л.В., викладач циклової комісії бібліотечних дисциплін. 

Студенти коледжу презентували цікаву концертну програму, в якій взяли участь: Гасюк Ульяна, Белінська Анастасія (318 гр.), Сеник Андрій, Сомик Дем’ян (323 гр.), Тимошенко Костянтин, Пшечук Дмитро (250 гр.) Архіпов Микола та Хлівнюк Вероніка (350 гр.). Ведуча заходу – Цасюк Вікторія (350 гр.).

На завершення заходу відбулася дискотека, під час якої студенти та військовослужбовці мали добру нагоду потанцювати та познайомитися. 

  

  • 12-02-2014, 16:37
  • 1256
  • 0

Діалог з міською владою

 

Діалог з міською владою

12 лютого відбулася зустріч трудового колективу коледжу із заступником міського голови Сукачем В. О.

Василь Олександрович проінформував колектив про досягнення міської ради у 2013 році, поділився планами на майбутнє та вислухав пропозиції учасників зборів. 

 

 

 

Тарасові шляхи 

Літературна композиція

 

Тарасові шляхи

Літературну композицію «Тарасові шляхи» за романом Оксани   Іваненко  представили студенти першого курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» (Драгомерецький С., Дудко І., Зелінська А., Клімов О., Ковалишен Р., Кравчук О., Козловська М., Підгурська Н., викладач сценічної мови – О.В.Козак) на літературно-мистецькому святі «Уклін тобі, Кобзарю», яке відбулося 12 лютого в Кам’янець-Подільській міській бібліотеці-філіалі  № 7.

 

З духовної скарбниці

Презентація краєзнавчого відділу та

Шевченківські читання

 

З духовної скарбниці

23 січня 2014 року в Кам’янець-Подільській міській центральній бібліотеці відбулася презентація краєзнавчого відділу, в якій взяли участь викладачі циклової комісії бібліотечних дисциплін Павлюк О.Я., Булаєнко В.О., Климчук Л.В. та Шевченківські читання, під час яких декламували поезії Т.Г.Шевченка студенти спеціалізації «Видовищно-театралізованих заходів» - Смола В., Миронюк О., Хлівнюк В. (художній керівник - Козак О.В.) 

  • 22-01-2014, 10:43
  • 1301
  • 0

З щирим серцем до дітей

Подарунки малозабезпеченим студентам

 

З щирим серцем до дітей

22 січня студенти-сироти та студенти малозабезпечених сімей отримали подарунки від обласного об'єднання церков Євангельських християн-бабтистів.

Щиро дякуємо благодійникам за постійну матеріальну підтримку наших студентів та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Єдина, вільна та соборна 

Година державності

 

Єдина, вільна та соборна

22 січня в бібліотеці коледжу відбулася година державності «Єдина, вільна та соборна» до Дня Соборності, Свободи та пам'яті героїв Крут. Організатор заходу – Розумовська Р.М., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін.

В програмі заходу:

 «Соборність України: з чого починалася історія», перегляд хронікально-документального фільму (Брозницький О.О., провідний програміст);

 «Вона – наш вибір, наша мрія – єдина, вільна та соборна Україна», літературно-музична композиція за участю студентів 250 групи: Хітрової О., Тимошенка К.,  Пшечука Д., Костей О., Веренчука А., Ружицького Ю, Молофій А., Степанець О. (художній керівник курсу – Бойчук Т.В., викладач циклової комісії ВТЗ); учасників фольклорного ансамблю «Джерело»: Пастухової А., Іванової О., Савчук Н., Білоус А., Шевчук Н. (творчий керівник - Мечак Л.М.); та  Гаджули О. (гр. 218);

 «В нашім серці Україна», перегляд тематичної полички (Осадчук Л.А, завідуюча бібліотекою).

Захід пройшов на високому організаційно-методичному рівні, сприяв національно-патріотичному вихованню студентів та закріпленню їх знань з історії України.

Різдвяна зірка

Участь студентів коледжу у міському фестивалі


Різдвяна зірка

17 січня фольклорний ансамбль «Джерело» (творчий керівник Л.Мечак) взяв участь в міському фольклорному фестивалі  вертепів та колядок «Різдвяна зірка», який за традицією проводиться уже третій рік поспіль за ініціативи Департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради та Асоціації навчальних закладів І-ІІ р.а.

Перед початком фестивалю було презентовано фотосушку, на якій також були представлені фотороботи студентів коледжу.  

На імпровізованій сцені звучали у виконанні ансамблю колядки, щедрівки «Нова радість стала», «Во Вефліємі нині новина», «Щедрий вечір, добрий вечір», «Щоб у вас і нас все було гаразд» та віншування.

 

Феєрверк вражень та емоцій

Екскурсія студентів на міжнародний фестиваль “Маланка - 2014”


Феєрверк вражень та емоцій 

«Маланка – 2014» - міжнародний фестиваль Маланок, що пройшов в Чернівцях 15 січня, зібрав близько 100 аматорських колективів та тисячі  шанувальників фольклорно-етнографічної  творчості.

Не залишився фестиваль поза увагою студентів та викладачів Кам'янець-Подільського  коледжу культури і мистецтв, які  стали не тільки споглядачами театралізованих дійств, а активними учасниками фестивальних розваг, забав та масовок. Екскурсію для студентів організували Латюк Н.І., завідувач денним відділенням, Семенків І.А., Бойчук Т.В., викладачі циклової комісії “Видовищно-театралізованих заходів” та Булаєнко В.О., викладач бібліотечних дисциплін.

Фестиваль став доброю нагодою для студентів познайомитись з перлиною Буковинського краю – Національним університетом ім. Ю.Федьковича, алеєю зірок на честь  відомих творчих особистостей. Повертались усі з фестивалю з незабутніми враженнями та емоціями, які збагатили духовних світ кожного.

Різдвяні одкровення

Виставка творчих робіт студентів

спеціальності ДПМ


Різдвяні одкровення

14 січня в міській виставковій залі відбулася презентація виставки творчих робіт студентів коледжу «Різдвяні одкровення», яка стала різдвяним подарунком для мешканців та гостей міста.   На суд  глядачів були представлені роботи в різних техніках:  ткацтво,  вишивка,  батік, розпис на склі, декоративні роботи з природніх матеріалів,  витинанка, перші оригінальні  спроби дизайну народного одягу. У сюжетну основу кожної роботи  закладено дослідження, вивчення та художнє осмислення фольклорно-етнографічної творчості українського народу.

Експозиція виставки налічує близько 90 робіт студентів ІІ-ІІІ курсів, котрі ніби  доповнюють одна одну, запрошуючи  глядача у вир фантастичних уявлень і творчих бачень  майбутніх митців. Виставка  стала  не тільки творчим  звітом  для учасників, а  й добрим  стимулом  для їх творчого  натхнення. Усі студенти були  відзначені  грамотами коледжу.

Щирі слова вдячності прозвучали з вуст вихованців коледжу, випускників та гостей на адресу викладачів спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво»,  а саме Майгур Т.В., яка очолює циклову комісію дванадцять років поспіль; Луця С.В.; Дубінської О.В.;  Горної Л.А.; Желіховської М.В. та організаторів  навчально-виховного  процесу в коледжі - Нелюбова Р.М., директора коледжу; Червінської І.Є., заступника директора з навчальної роботи; Павлюк О.Я., заступника директора з навчально-виховної роботи; Латюк Н.І., завідувача відділенням. З вдячністю і повагою говорили вони й про тих, хто створює комфортні умови для навчання: коменданта корпусу  - Мороз Г.С. та  технічних працівників - Веселу Н.І., Сухорук Н.В.

Велике і вічне слово Шевченка

Презентація книжкової виставки

 

Велике і вічне слово Шевченка

13 січня в бібліотеці коледжу презентована книжкова виставка “Тарасове слово – душа України”. Завідуюча бібліотекою Осадчук Лілія Анатоліївна та бібліотекар Владика Леся Іванівна ознайомили студентів 350 групи з матеріалами представленими на книжковій виставці. У презентації взяла участь Білявська Діна Іванівна, викладач-ветеран. 

 

Тарасове слово - душа України

 

Розділ І. Тарас Григорович Шевченко – великий народний поет і художник

Вшануйте коми кожної пір'їну, 

В розкриллях білих ста його томів

Що зносили до сонця Україну

Яку лиш він до слова розумів.