Календар
«    Квітень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Дев'ятий обласний конкурс виконавців на народних інструментах серед учнів мистецьких шкіл "Подільський дивоцвіт"
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ на 2019-2020 навчальний рік
Поділля OPEN. Поетичний фестиваль
Дух генія вита Подільським краєм. Всеукраїнський конкурс читців
BestCookFest-Podillia. Участь у фестивалі
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Квітень 2019 (4)
Березень 2019 (22)
Лютий 2019 (25)
Січень 2019 (15)
Грудень 2018 (26)
Листопад 2018 (27)
Корисні посилання

Перегляд фільму «Анна Кареніна»


Перегляд фільму «Анна Кареніна» 

6 лютого студенти 250 групи разом з куратором групи Валентиною Булаєнко провели інноваційну виховну годину – похід в кінотеатр «Сіnema» на перегляд фільму «Анна Кареніна».

Один із найперспективніших режисерів Джо Райт екранізував історичний роман, який вже давно прийнято відносити до золотої класики літератури. Трагічна історія кохання Анни Кареніної до молодого офіцера графа Вронського, яка розгортається одночасно на фоні щасливої любові Костянтина Левіна та Кіті Щербацької. Але почуття одних мусить загинути, а іншим судилося бути щасливими до віку.

Студентів вразила оригінальність екранізації твору, гра акторів, декорації.

Ювілейний концерт «Смотричу»


Що робить людина, коли щаслива? - Співає  

31 січня відбувся ювілейний концерт народного хору української пісні «Смотрич», художній керівник М.П.Мельник.

В урочистостях з нагоди 25-річчя з часу створення творчого колективу взяв участь директор коледжу Р.М.Нелюбов. В складі хору – викладачі Поліна Тараненко, Ніна Латюк та студенти Ольга Миронюк, Марія Радецька, Катерина Петрова, Катерина Вінярська, Яна Обух, Вероніка Хлівнюк, Василь Сірий, Михайло Максимюк, Андрій Мельник, Аня Гоголь, Тетяна Слободянюк.

Крути – символ національної честі

Цикл заходів


Крути – символ національної честі

 

29 січня до Дня пам’яті вшанування героїв Крут проведено цикл заходів:

 

 «Юні оборонці Батьківщини». Година історичної пам’яті.

Студентський клуб «Прес-центр», керівник Булаєнко В.О.

 

 «Українська юність: чого вчить історія нескорених». Екскурс в історію.

Розумовська Р.М., викладач соціально-економічних дисциплін

 

 «Пам’яті героїв Крут». Інформаційна листівка.

Бібліотека коледжу


Навчання викладачів бібліотечних

дисциплін за програмою «Бібліоміст»


 Навчання викладачів бібліотечних дисциплін за програмою «Бібліоміст»

21-25 січня 2013 р.  на базі  Інституту післядипломної освіти НАКККіМ проведено навчання викладачів  бібліотечних дисциплін ВНЗ І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів  акредитації за темою «Методика та  зміст  викладання бібліотечних  дисциплін з урахуванням  сучасних підходів до Європейської  освіти». В навчанні взяли  участь  викладачі коледжу Валентина Булаєнко  та Людмила Климчук. Заняття проводились в Головному  тренінговому  центрі для бібліотекарів, створеному за спільним  проектом  УБА (Української бібліотечної асоціації) та Ради  міжнародних  досліджень та обмінів  IREX) за програмою «Бібліоміст».

Модераторами навчання  виступили Ірина Шевченко (к.п.н. професор НАКККіМ,  заслужений працівник  культури України, Президент УБА), Валентина Пашкова (доктор історичних наук, Заслужений працівник культури України), Ярослава Хіміч (кандидат історичних наук, координатор центру безперервної інформаційно-бібліотечної освіти), Тетяна Якушко (заступник директора ДЗ «Державна бібліотека України для юнацтва») та ін.

До уваги  слухачів були  представлені актуальні у бібліотечній галузі  теми: «Творчість та інновації в українських бібліотеках», «Адвокація: представлення інтересів бібліотек», «Рекомендації  ІФЛА:  навчальні  програми для  бібліотекарів», навчальна програма  "Веб 2.0 для бібліотекарів і користувачів"  та ін.

Цікавим було  спілкування з колегами - викладачами Олександрійського, Гадяцького, Канівс

“Бітлз” — легендарна група

Мистецька година


“Бітлз” — легендарна група

24 січня в рамках відкритого засідання студентського клубу “Поліглот”, керівник Крючкова Ольга Русланівна, відбулася мистецька година “Бітлз” — легендарна група”.

В програмі заходу — повідомлення студентів про історію створення та творчий шлях “Бітлз” (Костей Ольга, Хітрова Олександра, 150 гр.); виконання творів з репертуару гурту (Сидорук Максим, 318 гр.); відеопрезентація (Крючкова Ольга Русланівна).

В гостях добре, а вдома краще!

 Ті, хто колись навчався чи жив у непримітному двоповерховому будинку на Польських фільварках, знають, що особлива енергетика, позитивна аура цього місця залишаються в душі назавжди. Сюди хочеться повертатися знову і знову.    


"В гостях добре, а вдома краще!"

   

На перерві ми ділилися враженнями про зимові канікули та як зустрічали Новий Рік. Наш куратор Валентина Олександрівна Булаєнко зайшла до аудиторії  побажати нам хороших оцінок і добре провести тиждень. А заодно повідомила, що на час холодів нас переводять в навчальний корпус в  центрі міста. 

У вівторок, 15 січня ми  прийшли на першу пару до нашого дому та щоб забрати необхідні підручники. Дівчата з сумом  прощалася зі своєю улюбленою партою, вазонами.  Ми переживали:  як нас приймуть, думали що нам не сподобається. Але не так сталося, як гадалося. Нас привітно зустріла завідуюча відділенням Ніна Іванівна Латюк, а студенти спеціальностей «Кіно-фото-відеосправа» і «Декоративно-прикладне мистецтво» відносяться приязно й   гостинно: кажуть: «ми вас зігріємо, тому що у нас дуже тепло, але не нагодуємо, немає столової!». Нам дуже подобається навчатися в хуожньому корпусі – тут тепло,комфортно, недалеко йти від гуртожитку,  поруч  багато різним магазинів, супермаркет «Фуршет». Але все-таки ностальгія за " рідною домівкою " не покидає. Ми навіть кажемо, що краще би мерзнули, але тільки повернутися до себе. 

Грані щедрого таланту

Ювілейний вечір до 70-річчя

з дня народження М.Красуцького

 

фото взято з сайту hroniker.netфото взято з сайту hroniker.net

23 січня в Кам'янець-Подільський міській центральній бібліотеці відбулась творча зустріч з М.Красуцьким — заслуженим журналістом України, письменником.

В ювілейних урочистостях взяли участь викладачі коледжу (Червінська І.Є, Павлюк О.Я., Латюк Н.І.). студенти спеціалізації “Видовищно-театралізовані заходи” (Р.Дубінський, Г.Демидюк) представили інсценізацію уривку з твору письменника “Острів любові”.

 

Презентація мистецького об’єднання


 Фото взято з сайту www.hroniker.netФото взято з сайту www.hroniker.net 

23 січня в спорт-пабі «Команда» міста Кам’янця-Подільського відбулася презентація мистецького об’єднання – музично-літературна формація, в якій взяв участь студент коледжу Нікіта Власов.

 

Соборна. Вільна. Незалежна

Цикл заходів до Дня Соборності

та Свободи України


Соборна. Вільна. Незалежна

 

22 січня відбувся цикл заходів до Дня Соборності та Свободи України:

 студенти спеціалізації “Кіно-, фото-, відеосправи” Чайка Е., Пирожок В. та Дацюк Б. (367 гр.) представили свої фотороботи на “фотосушці”, яка проходила в рамках мистецько-громадської акції “Україна починається з тебе”, організованої департаментом гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради;

   

 учасники академічної капели “Гомін” (керівник Боднар О.Л.) взяли участь в святковій концертній програмі, яка відбулася в міському будинку культури;

   

 “Соборна. Вільна. Незалежна”, благодійна мистецька акція для дітей з особливим освітніми проблемами Кам'янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру.  

ЛЮБИМО СВОЮ БІБЛІОТЕКУ!


 ЛЮБИМО СВОЮ БІБЛІОТЕКУ!

«Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «храм мудрості», «аптека для душі».

В. Сухомлинський


Одне з перших занять  нової для нас дисципліни «Навчальна практика», яку викладає Софія Сергіївна Никитюк, пройшло у формі ознайомчої екскурсії до бібліотеки коледжу. Обираючи професію, кожна з нас усвідомлювала, що в теперішній час, в добу комп’ютеризації, книга все ж таки залишається неоціненним скарбом, як джерело мудрості, знань, досвіду та фундаментом освіти. А нашу книгозбірню можна назвати основою цього фундаменту.

Мигово – перлина Карпат

Екскурсія студентів


  Мигово – перлина Карпат

17-18 січня відбулася екскурсія студентів до Мигово, яку організувала Чорна Н.П., голова студенської профспілки коледжу. Учасники екскурсії мали можливість насолодитися Карпатськими краєвидами, відчути свіжість Карпатських гір, спробувати різні види спортивних розваг: катання на лижах, сноубордах, ковзанах та сноутюбах.


Українські Карпати - куточок природи, в якому збереглася первозданна краса, природна гармонія і багатство землі.

Гірськолижно-туристичний комплекс «Мигово» розташований в с. Мигово Чернівецької області, на висоті 740 м над рівнем моря, в самому серці Прикарпаття. Його назва походить від однойменного населеного пункту Мигове, що славиться джерелами мінеральних вод.

«Мигово» — це чудове місце для відпочинку цілий рік. У верхів'ях річки Миговка знаходяться красиві місця, а Міговське лісництво відоме своїми мисливськими угіддями.

На території гірськолижного комплексу працюють 2 бугельних витяги 1100 і 600 м завдовжки і 2 м

Різдвяна зірка

Участь студентів коледжу

у фестивалі вертепів


Різдвяна зірка 

17 січня в міському будинку культури відбувся другий фестиваль вертепів “Різдвяна зірка”, який проходив за ініціативи департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради.

В концертній програмі взяли участь народний аматорський фольклорний ансамбль “Джерело” (керівник Виниченко Н.В.) та студенти: Дубінський Р., Демидюк Г. (4235 гр.), Лісовик М., Миронюк О., Назарець А., Хлівнюк В., Обух Я. (250 гр.).

Тиждень права


 Тиждень права

З 10 по 14 грудня відбувся тиждень правових знань. Організатор циклу заходів — Городецька Н.М., голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін.

В програмі тижня: бесіди з студентами на тему: “Відповідальність неповнолітніх”, “Адміністративні правопорушення та адміністративна відповідальність” (Васильєва Т.С., Городецька Н.М.); “Тебе захищає закон”, огляд літератури і періодичних видань (Осадчук Л.А.); зустріч з працівниками правоохоронних органів міста Смоличем В.В., старшим оперуповноваженим відділення кримінальної міліції у справах дітей, капітаном міліції; Коробчуком Р.В., оперуповноваженим відділення кримінальної міліції у справах дітей, лейтенантом міліції; Зиковою О.С., оперуповноваженою сектору по боротьбі із незаконним обігом наркотиків, лейтенантом міліції (Городецька Н.М., Васильєва Т.С.) та конкурс студентських творчих робіт “Закон і ми”

 

Є місце подвигу

не тільки в дні війни…

Зустріч з Гребенюком В.М, 

ліквідатором аварії на ЧАЕС

 

 «Є місце подвигу не тільки в дні війни…»

14 грудня українці вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме в цей день було завершено будівництво саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС, який сьогодні називають об'єктом «Укриття». День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС встановлено в Україні згідно з Указом Президента України від 10 листопада 2006 року. Його введено «з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та на підтримку ініціативи громадських організацій і Міністерства праці та соціальної політики України». 

Ювілей Хмельницької обласної

бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка


 Ювілей Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка

Хмельницька обласна бібліотека для дітей 

http://odb.km.ua

 

З нагоди святкування 75-річчя Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка проведено бібліотечний форум “Сучасна бібліотека для дітей: формула успіху”. В рамках форуму директор бібліотеки Черноус В.Ю. провела ювілейну презентацію “Недитячий ювілей дитячої бібліотеки. Нам – 75”. Бібліотеку привітали представники облдержадміністрації, обласної ради, управління культури, туризму і курортів, міської ради, Національної бібліотеки України для дітей, установ культури області, творчих спілок та громадських організацій, нагородили працівників.

Проведено стендові та електронні презентації “Бібліотечні фантазії: засоби стимулювання та розвитку читання дітей”, круглий стіл “Біб

Андріївські вечорниці


 "Андріївські вечорниці"

12 грудня в гуртожитку відбулися Андріївські вечорниці. Організатор заходу — Ляшук Т.Є., голова циклової комісії культурологічних дисциплін. 

Студенти-учасники заходу (Наголюк Т., Грищук А., 418 гр.;    Смолинець Р., Люховець В., 4235 гр.; Мочалов М., Пастушак М., 14 гр.; Миронюк О., Назарець А., Архіпов М., 250 гр.) провели цікаві ворожіння, кусання калити, виконували українські пісні, пригощали присутніх варениками та калитою. Відтворенню атмосфери вечорниць сприяло оформлення зали у стилі української хати-світлиці.

Зимовий вернісаж

Концертно-розважальна програма


“Зимовий вернісаж”

11 грудня в гуртожитку відбулась концертно-розважальна програма “Зимовий вернісаж”. Організатори заходу — Нижник В.В., вихователь та студентська рада гуртожитку (голова Наголюк Т.).

В програмі заходу цікаві концертні номери у виконанні Степанюка І., Рибак Д., Наголюк Т. (418 гр.), Бударецької Ю., Косик О. (218 гр.), Димули К. (318 гр.), Фокшека О. (323 гр.), Раїнчука І., Богайчука О. (123 гр.); хореографічні композиції (Мочалов М., Пастушак М., 14 гр.); гумористичні мініатюри (Ружицький Ю., 150 гр.). Ведучі заходу — Тимошенко К. (150 гр.) та Смола В. (250 гр.).

Оформлення зали (Гаращук О., Герасимчук Д.,267 гр.), фотозйомка (Пирожок В., 367 гр., Дацюк Б., 267 гр.).

 Всесвітній день футболу

Інформаційна година


 Всесвітній день футболу

10 грудня – Всесвітній день футболу. Студентами спеціальності «Бібліотечна справа», членами Прес-центру (керівник Валентина Булаєнко, викладач бібліотечних дисциплін) Аліною Музикою та Світланою Шуляк проведена інформаційна година для студентів спеціальності «Діловодство».