Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2019 (2)
Листопад 2019 (26)
Жовтень 2019 (27)
Вересень 2019 (24)
Серпень 2019 (7)
Липень 2019 (8)
Корисні посилання
 • 19-06-2019, 11:41
 • 130
 • 0

Здається, що ми знову студенти

Зустріч випускників


Здається, що ми знову студенти. Зустріч випускників


Наш коледж – особливий навчальний заклад, який не тільки готує фахівців культури, а й залишає незабутній слід у їх серцях і спогадах. Тому так часто в музеї історії коледжу відбуваються зустрічі випускників.

19 червня викладачі Булаєнко В. О., Павлюк О. Я., Никитюк С. С. зустрілися з випускниками 2014 року спеціальності «Бібліотечна справа» заочної форми навчання.

Із книги спогадів:


«Як приємно знову опинитися в стінах рідного коледжу, як приємно знову зустріти прекрасних викладачів та згадати кращі роки навчання. Хочеться побажати розумних, талановитих та вдячних студентів, які так само, як і ми, будуть з радістю згадувати студентські роки».

Глухманюк Світлана


«Дуже приємно повернутися в спогади, зустріти своїх улюблених викладачів, побачитися з колегами»

Загайчук Лариса


«Ми знову зустрілись в стінах рідного коледжу, і знову здається, що ми студенти, і нас зустріли, як рідних, наші вчителі. Бажаємо їм натхнення, терпіння, здоров’я, багато студентів і ногая  літа!

Юрець Світлана


Приємно, що всі випускники працюють за фахом, творчо впроваджують в бібліотечну практику знання, вміння і навички, отримані в коледжі.

 • 19-06-2019, 10:14
 • 89
 • 0

«Веселковий дивограй» - 2019

Конкурс авторських композицій


«Веселковий дивограй» - 2019. Конкурс авторських композицій 

 

У червні 2019 року за результатами навчальної практики студентів 3-го курсу відбувся конкурс авторських композицій «Веселковий дивограй».

У конкурсі брали участь студенти 356 групи спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», зокрема: Богуш Анжеліка, Гавриленко Анна, Костюк Олена, Кушнірчук Вікторія, Микицей Євгенія, Прибатень Лілія, Раїнчук Олександра, Токовенко Юлія.

Конкурс тривав у два етапи: 1 – підготовка авторських виробів із бісеру, експозиція (інсталяція) авторських робіт для виставки; 2 – огляд, оцінка, визначення кращих робіт, нагородження переможців. Однією із вимог до конкурсних робіт було подання авторських композицій для огляду із обов’язковою анотацією у якій вказується: джерело натхнення та ідейно-образна мова авторського виробу із бісеру, композиційна структура, колористика, творчий задум щодо експозиції авторського виробу. 

Студенти креативно підійшли до вирішення двох авторських інсталяцій, що були надані для огляду: перша – із включенням об’ємної композиції з бісеру, друга – із використанням  комплекта прикрас з бісеру.  

Конкурсні роботи оглядали і оцінювали відвідувачі експозиції виставки у день її проведення. Кожен присутній мав можливість визначити кращі роботи, враховуючи такі критерії як: ідейно-образна мова авторських виробів із бісеру, креативність експозиції (інсталяції), оригінальність назви, майстерність виконання роботи, естетичність.

19 червня 2019 року відбувся підсумок конкурсу та нагородження переможців.

За інсталяцію із об’ємною композицією з бісеру було відзначено наступні роботи: «Подих весни» Прибатень Лілії (І місце), «Морська береза» Гавриленко Анни та «Де древо виросло» Токовенко Юлії (ІІ місце), «Жага до життя» Костюк Олени та «Цвіт яблуні» Кушнірчук Вікторії (ІІІ місце).

Дипломи також отримали студенти за авторські експозиції із комплектом прикрас, зокрема: «Перлинова радість» Микицей Євгенії (І місце), «Насіння долі» Кушнірчук Вікторії (ІІ місце), «Сніжний Козеріг» Гавриленко Анни та «В ритмі моря» Прибатень Лілії (ІІІ місце).

Найкращими роботами конкурсу було визнано інсталяцію «Дерево кристалів» Микицей Євгенії та комплект прикрас «Вечір у Монреалі» Токовенко Юлії (Гран-прі).

Вітаємо усіх учасників конкурсу! Творчого натхнення та усіляких гараздів!

 

Тетяна Майгур,

викладач циклової комісії ДПМ

 • 17-06-2019, 15:59
 • 51
 • 0

З ювілеєм!З ювілеєм!

 • 16-06-2019, 10:11
 • 51
 • 0

Державна підсумкова атестація - 2019


Державна підсумкова атестація - 2019


З 16 по 27 червня у коледжі проводилась державна підсумкова атестація студентів ІІ курсів. Атестація проводилась у відповідності до «Положення про державну підсумкову атестацію студентів, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної середньої освіти» від 22.08.2017 № 1224 та наказу № 1369 від 07.12.2018 р. “Про проведення державної підсумкової атестації ” в коледжі.

Державна атестація проводилась з української літератури (тести). Атестація проводилась у відповідності до вимог та рекомендацій Міністерства освіти і науки України. Навчальною частиною було складено розклад екзаменів та підготовлено необхідну документацію.

До атестації було допущено 65 студентів. Високий рівень знань під час державної атестації показали студенти: Бугерчук І., Буринська А., Іванова В. (24 гр.), Квасньовська В., Кушнір Ю., Мелекесцева М. (27 гр.), Войткова Є. (25 гр.), Кіселюк А., Когунь І. (26 гр.)

 

 • 14-06-2019, 11:10
 • 89
 • 0

Коледж зустрічає гостей

Візит до коледжу керівників

обласних культурно-мистецьких установ

 

Коледж зустрічає гостей. Візит до коледжу керівників обласних культурно-мистецьких установ

 

14 червня коледж відвідали Трунова І.М., начальник управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації і очільники обласних культурно-мистецьких установ. Під час візиту вони ознайомилися з матеріально-технічною базою навчального закладу та експозиціями музею історії коледжу. Приємною несподіванкою для студентів 27 (КФВ) та 2138 (НПМ) груп стала присутність високоповажних гостей на захисті курсових робіт з навчальної дисципліни «Народознавство» (викладач Вергун А.І.), які відтворювали цикл Великодних свят, проілюстрованих обрядом гаївок (народний фольклорний ансамбль «Джерело», керівник Столаба Т.В.) та майстер-класом з писанкарства.

 


 

 • 14-06-2019, 10:03
 • 39
 • 0

Дякуємо вам, лікарі, за працю!

Участь у міських заходах


Дякуємо вам, лікарі, за працю! Участь у міських заходах


14 червня у міському будинку культури відбулися заходи та концертна програма до Дня медичного працівника. У концерті взяли участь студенти коледжу: тріо у складі Бугери М., Прокопишена О. (гр. 318), Самбора Б. (гр. 418, клас викладача Мечак Л.М.), хореогрфія – Качуринець М. (гр. 24), Івасюк В., Зуляк Н., Пшенишнюк В., Рентюк М. (гр. 44). Ансамбль стилізованого народного танцю «Квітка» (художній керівник – Літинська І.В.)

 • 09-06-2019, 16:18
 • 42
 • 0

Львів крізь століття

Екскурсія


Львів крізь століття. Екскурсія


08-09 червня студенти IV курсу відвідали м. Львів.

Львів – місто можливостей, туристична столиця та серце Західної України. Тут – безмежний простір для занурення в унікальну історію та культуру. Цьому тільки сприяють тихі, затишні вулички, численні архітектурні пам’ятники, чарівні та містичні місця.

Студенти побували на цікавій пішохідній екскурсії Старим містом. Без нього не обходиться жодна екскурсія Львова. Воно безмежно багатий на пам’ятки. І хоча старе місто порівняно невелике, оцінити всю його красу за один раз практично неможливо. Потрібно сповна зануритися в цю атмосферу.

Львів – місто пам’яток, храмів, палаців, старовинних споруд, дивовижних площ та багатих на дивини музеїв.

Ситна західна кухня – це справжнє свято шлунка. І, звичайно, не можна забувати про місцеву кави та кавові традиції, про дивовижно смачний та недорогий шоколад. Все це тут готують за власним унікальним багатовіковим рецептам.

Екскурсія була захоплююча, цікава, змістовна, залишила неймовірні враження у студентів.

 • 06-06-2019, 12:18
 • 70
 • 0

Втілення молодіжних ініціатив

Зустріч з координаторами проекту U-Report

 

Втілення молодіжних ініціатив. Зустріч з координаторами проекту U-Report

 

06 червня у коледжі відбулася зустріч із представниками молодіжного проекту U-Report Романішеною Я., головою молодіжної ради та Раціборською О., головою культурно-масового сектору.

ЮНІСЕФ впроваджує в Україні глобальний молодіжний проект U-Report. Це - швидкі опитування через безкоштовні СМС або Твітер, які дозволяють дізнатись думку молоді щодо важливих суспільних питань.

Приєднатись можна через безкоштовні СМС, надіславши слово СТАРТ на номер 4224. Також можна надіслати слово СТАРТ фейсбук-спільноті U-Report , або зафоловити у Твітері - www.twitter.com/UReportUkraine .

 

 • 06-06-2019, 11:35
 • 72
 • 0

Наші гості – працівники

культури Шепетівщини

Зустріч у музеї


Наші гості – працівники культури Шепетівщини. Зустріч у музеї


06 червня у коледжі з дружнім візитом побували працівники культури Лемковецької територіальної громади Шепетівського району. Організатор екскурсії – Богурська Лідія Матвіївна.

Більшість – випускники нашого навчального закладу. Кожен з них береже в памяті спогади про неповторні юнацькі роки. Зустріч з минулим завжди щемлива і хвилююча. Павлюк О. Я., завідувач відділення, розповіла гостям про сьогодення навчального закладу, познайомила з експонатами музею історії коледжу. Спогадами про незабутні студентські роки поділилися: Пасічник Катерина Миколаївна (випускниця спеціальності «Видовищно-театралізовані заходи» 2003 року), Рожок Лідія Вікторівна, Рабощук Тетяна Миколаївна (випускники спеціальності «Бібліотечна справа» 2003 року), Редько Андрій Ананійович (навчався на хоровому відділі у 1972-1975 роках), Ряба Людмила Степанівна, Верхогляд Тетяна Семенівна (випускниця 1982).

Із вдячністю і великою шаною згадали випускники директорів Юрчишина І. С., Обельчака А. Р., Станішевську Є.К., своїх строгих, вимогливих, справедливих викладачів: Кіпермана Б. М., Трубіцьку К. С., Білявську Д. І., Передрія В. В., Микитіна Я. В., Денейка П. І., Гордійчук М. П. та інших.

Коледж завжди радо зустрічає гостей і бажає всім своїм випускникам міцного здоров’я, творчої наснаги, нових надбань і досягнень на культурно-мистецькій ниві!

 • 06-06-2019, 09:17
 • 85
 • 0

Знову на навчання

Курси підвищення кваліфікації


Знову на навчання. Курси підвищення кваліфікації


06 червня на базі Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв № 1 відбулися курси підвищення кваліфікації Рівненського центру НАКККіМ «Удосконалення методики викладання вокально-хорових дисциплін в мистецьких школах». Мечак Л.М., викладач музично-теоретичних дисциплін, проводила майстер-клас з навчальної дисципліни «Постановка голосу» на теми: «Основні принципи роботи над вокальними навичками в класі «Постановки голосу» та «Еволюція вокальних жанрів від старовини (XVI-XVII до сучасності)». ІлюстраториПрокопишен О., Бугера М. (гр. 318), Самбор Б.(гр. 418). Концертмейстер - Новіченко Ю.П.

Мартинюк О.В., викладач музично-теоретичних дисциплін,  проводила лекцію «Формування мотивації в початкових мистецьких закладах як одна з концепцій розвитку музичної культури України» та лекцію-презентацію музичної вітальні «Таємниці і легенди генія Ніколо Паганіні».

 • 05-06-2019, 14:23
 • 117
 • 0

Сучасні тенденції

розвитку бібліотек

навчальних закладів

Проблемний семінар


Сучасні тенденції розвитку бібліотек навчальних закладів. Проблемний семінар


Сучасне світове співтовариство прямує до відкритого інформаційного простору, що передбачає відсутність будь-яких перешкод в отриманні інформації. Цей процес супроводжується змінами в усіх сферах людської діяльності, бібліотечна справа – не виняток. Бібліотеки переосмислюють свою роль у сьогоднішньому суспільстві, виконуючи водночас свої традиційні функції.

Реалізація освітньої функції завжди була невід’ємною складовою частиною діяльності бібліотек. Функціонування освітніх закладів, реалізація освітніх програм неможливі без опору на бібліотеки та їхні інформаційні ресурси. Діяльність таких соціальних інститутів, як бібліотеки та освітні установи, завжди тісно взаємопов’язана. Кардинальні зміни у світовій системі освіти впливають на зміни в реалізації бібліотеками освітньої функції. Насамперед, це стосується бібліотек закладів вищої освіти. Державна політика в освітній сфері, необхідність адаптації до впливу мінливого світу формують нову парадигму діяльності бібліотек закладів вищої освіти, вимагають постійного коригування стратегії, цілей і завдань. Вивчення діяльності бібліотек навчальних закладів у контексті модернізації вищої школи є актуальною і важливою проблемою.

05 червня у рамках засідання міського методичного об’єднання завідуючих бібліотек закладів вищої освіти на базі коледжу будівництва, архітектури та дизайну відбувся семінар «Сучасні тенденції розвитку бібліотек навчальних закладів у світлі модернізації вищої освіти».

У програмі заходу:

<!--[if !supportLists]-->-    <!--[endif]-->Бібліотека в освітньому просторі сучасного закладу вищої освіти.Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотек навчальних закладів міста (Червоноградська Н. В., методист Кам’янець-Подільського індустріального (базового) коледжу)

<!--[if !supportLists]-->-    <!--[endif]-->Роль бібліотеки коледжу у забезпеченні якісної підготовки фахівців нової формації. Проблемно-орієнтована доповідь (Мальченко О. В.,  директор Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну)

<!--[if !supportLists]-->-    <!--[endif]-->Основні напрямки діяльності бібліотеки коледжу. Презентація досвіду роботи (Тостановська В. С.,завідувач бібліотеки Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну)

-    <!--[endif]-->Інноваційна діяльність бібліотеки навчального закладу. Консультація-візуалізація (Осадчук Л. А., завідувач бібліотеки Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, голова міського методичного об’єднання завідувачів бібліотек закладів вищої освіти)

<!--[if !supportLists]-->-    <!--[endif]-->Бібліотечний менеджмент як концепція управління. Обговорення проблемних ситуацій (Павлюк О. Я.,завідувач відділенняКам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв)

<!--[if !supportLists]-->-    <!--[endif]-->Підвищення кваліфікації працівників бібліотек закладів освіти як пріоритетний напрямок вдосконалення професійної компетенції. Інтерактивна консультація (Никитюк С. С.,методист Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв)

<!--[if !supportLists]-->-    <!--[endif]-->Нормативно-правова база створення безпечних умов праці в бібліотеках закладів освіти. Дайджест офіційних документів (Булаєнко В. О.інженер з охорони праці Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв)

<!--[if !supportLists]-->-    <!--[endif]-->Ділимося здобутками професійної майстерності: досвід, проблеми, інновації. Робота по колу. Виступили працівники бібліотек навчальних закладів міста: Тостановська В. С., Казімірова І. (коледж будівництва, архітектури та дизайну); Гермак Н. В. (індустріальний коледж), Осадчук Л. А., Владика Л. І. (коледж культури і мистецтв); Сторожук Л. В. (медичне училище); Дудченко Н. М. (коледж харчової промисловості); Проніна М. М., (коледж ПДАТУ); Хейлик А. А. (Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж); Бережна Л. Є (податковий коледж).

Семінар сприяв підвищенню професійної майстерності бібліотечних працівників, які своєю невтомною і творчою працею сприяють розвитку закладів фахової передвищої освіти в сучасних умовах.

Осадчук Л. А.,

голова міського методичного об’єднання

завідуючих бібліотек закладів вищої освіти

 • 05-06-2019, 09:35
 • 75
 • 0

Віртуозне виконання

сучасних джазових творів

Концерт викладачів та студентів РДГУ


Віртуозне виконання сучасних джазових творів. Концерт викладачів та студентів РДГУ


05 червня в коледжі відбувся концерт викладачів та студентів кафедри естрадної музики інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету.

Сучасні джазові твори прозвучали у виконанні Заходякіна О.В, доцента кафедри естрадної музики та студентів кафедри естрадної музики інституту мистецтв РДГУ: Дунайло М., студентки IVкурсу, Стех А., студентки ІІ курсу, Міська А., магістранта, Антимонюка Р., студента І курсу, Б’ялковської О., магістранти.

Після концерту представники закладу поспілкувалися з викладачами та студентами спеціалізації «Музичне мистецтво естради» щодо подальшого вступу до вишу.

 

 • 02-06-2019, 15:57
 • 101
 • 0

Грицева шкільна наука

VIІI Міжрегіональний конкурс-фестиваль

гумору та сатири


Грицева шкільна наука. VIІI Міжрегіональний конкурс-фестиваль гумору та сатири


02 червня у м. Копиченці Тернопільської області відбувся VIІI Міжрегіональний конкурс-фестиваль гумору та сатири «Грицева шкільна наука», у якому взяли участь студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»: Балацька Ю., Ільєва О., Магера Д., Мусько О. (гр. 4235), Хитрак А. (гр. 25). Художній керівник – Семенків І.А, викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.

 

Грицева шкільна наука. VIІI Міжрегіональний конкурс-фестиваль гумору та сатири Грицева шкільна наука. VIІI Міжрегіональний конкурс-фестиваль гумору та сатири

Грицева шкільна наука. VIІI Міжрегіональний конкурс-фестиваль гумору та сатири Грицева шкільна наука. VIІI Міжрегіональний конкурс-фестиваль гумору та сатири Грицева шкільна наука. VIІI Міжрегіональний конкурс-фестиваль гумору та сатири Грицева шкільна наука. VIІI Міжрегіональний конкурс-фестиваль гумору та сатири Грицева шкільна наука. VIІI Міжрегіональний конкурс-фестиваль гумору та сатири Грицева шкільна наука. VIІI Міжрегіональний конкурс-фестиваль гумору та сатири

 

 • 02-06-2019, 12:04
 • 52
 • 0

Своя хата – своя правда,

своя стріха – своя втіха

Захист курсових робіт


Своя хата – своя правда, своя стріха – своя втіха. Захист курсових робіт Своя хата – своя правда, своя стріха – своя втіха. Захист курсових робіт 


02 червня відбувся захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Народознавство» студентів 25 та 2138 груп спеціалізацій «Видовищно-театралізовані заходи», «Народне інструментальне мистецтво» (духові інструменти). Викладач – Яворницька Н.О.

Члени комісії: Нижник С.В., дтректор коледжу, Ляшук Т.Є., голова циклової комісії культурологічних дисциплін, Павлюк О.Я., завідувач відділення.

На «відмінно» захистили курсові роботи:

Ніколюк Д. – «Жіночі промисли та ремесла Поділля»,

Сушко І. - «Чоловічі промисли та ремесла Поділля»,

Павлишена Т. – «Мистецтво української витинанки»,

Ніколаєв Б. – «Історія, легенди та повір’я рідного краю»,

Войткова Є. – «Своя хата – своя правда, своя стріха – своя втіха»,

Варивода А. – «Подільська кулінарія»,

Будний О. – «Український дитячий фольклор».

Студенти досконало володіли матеріалом, продемонстрували належний рівень володіння матеріалом із теми дослідження, вміння користуватися та аналізувати наукові джерела, обґрунтовувати власну точку зору та навички вести дискусію. До курсових робіт додали вироби (плетені оздоби дому, витинанки, яйця, зроблені за допомогою орігамі).

Усі успішно захистили курсові роботи. Знання, які отримали під час вивчення народознавства, зможуть використовувати не лише у роботі, а й у повсякденному житті.

 • 01-06-2019, 09:18
 • 53
 • 0

Христос воскрес! Воскресне Україна!

Відкритий захист курсових робіт з народознавства


Христос воскрес! Воскресне Україна! Відкритий захист курсових робіт з народознавства


Відбувся захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Народознавство» студентів 27 гр. спеціалізація «Кіно-, фото-, відеосправа» та 2138 гр. спеціалізація «Народне пісенне мистецтво». Викладач – Вергун А.І.

Члени комісії: Нижник С.В., директор коледжу, Ляшук Т.Є., голова циклової комісії культурологічних дисциплін.

Присутніми на захисті курсових робіт були  Червоногродський І.І., заступник директора з навчальної роботи, Павлюк О.Я., завідувач відділення, Григорків Л.А. та Никитюк С.С., методисти коледжу, Столаба Т.В., викладач циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін.

Приємною несподіванкою став візит Трунової І.М., начальника управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації і очільників обласних культурно-мистецьких установ.

Усі студенти успішно захистили курсові роботи. Слід відзначити захист студентів: Квасньовської Владислави, Кузяка Богдана, Кушнір Юлії, Мелекесцевої Мілени, Милимуки Антоніни (27 гр.), Кохан Вікторії, Кульчицької Ольги, Мельник Юлії (2138 гр.).

Під час захисту курсових робіт студенти відтворили цикл Великодніх свят, проілюстрованих обрядом гаївок (народний фольклорний ансамбль «Джерело», керівник Столаба Т.В.) та майстер-класом з писанкарства. Продемонстрували високий рівень володіння матеріалом із теми дослідження, вміння користуватися та аналізувати наукові джерела, обґрунтовувати власну точку зору та навички вести дискусію.

Знання, отримані під час вивчення народознавства, студенти зможуть використовувати не лише у роботі, а й у повсякденному житті.

Світлини та промо-ролик – Загороднюк Богдан (37 гр.)

 

 

 • 30-05-2019, 11:58
 • 40
 • 0

Використання інноваційних технологій

в практичній діяльності

клубних закладів культури

Обласний семінар


Використання інноваційних технологій в практичній діяльності клубних закладів культури. Обласний семінар


30 травня в рамках проведення обласного семінару «Використання інноваційних технологій в практичній діяльності клубних закладів культури» директори Будинків культури міст, районів та провідних Будинків культури ОТГ ознайомились з діяльністю коледжу.

Для учасників заходу було проведено презентацію навчального закладу (Нижник С.В., директор коледжу) та концертну програму (Козак О.В., голова циклової комісії видовищно-театралізованих заходів), у якій взяли участь:

<!--[if !supportLists]-->1. Вокальний ансамбль «B&W» у супроводі естрадного ансамблю коледжу (Пшинешнюк С.С., Мечак Л.М.)

<!--[if !supportLists]-->2. Струк К. (клас викладача Боршуляк А. М.)

<!--[if !supportLists]-->3. Ансамблю сучасного танцю «Квітка» (художній керівник Літинська І. В.)

<!--[if !supportLists]-->4. Яцуляк Ю. (клас викладача Тітова О.М.)

<!--[if !supportLists]-->5. Тріо у складі Прокопишена О., Бугери М., Самбора Б. (клас викладача Мечак Л.М.), хореографія – Манькевич Т.Б.

<!--[if !supportLists]-->6. Гурт 3D у складі Мусько О., Баб’яр А., Балацької Ю. (художній керівник Семенків І.А.)

<!--[if !supportLists]-->7. Калинюк В. (клас викладача Гермака В.Б.)

<!--[if !supportLists]-->8. Фольклорний ансамбль «Джерело» (керівник Столаба Т.В.)

Звукорежисер – Форкун І.В.

На завершення зустрічі директор коледжу та працівники культури обговорили питання підготовки майбутніх фахівців галузі та оглянули експозиції музею історії коледжу.

 • 29-05-2019, 15:31
 • 42
 • 0

Час не минає, минаємо ми

Благодійна акція


Час не минає, минаємо ми. Благодійна акція


29 травня у коледжі відбулася благодійна вистава «Час не минає, минаємо ми», яку виконали студенти 356 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи». Акція спрямована на збір коштів для нашого земляка Ткачука Б., 2005 р.н., який потребує дороговартісного лікування. У волонтерській роботі взяли участь навчальні заклади міста: медичне училище, індустріальний коледж, коледж ПДАТУ, коледж будівництва, архітектури та дизайну.

У виставі студенти висвітлили проблеми вибору у сучасному суспільстві, проблеми цінностей. Герої розкривають перед глядачами душу і ставлять питання «А що ж є важливим у житті людини?»

Навчальні заклади міста зібрали кошти у сумі 5223 грн. та передали їх матері хлопчика.

 • 29-05-2019, 10:52
 • 689
 • 0

Ювілей районної дитячої

школи мистецтв

Участь у заходах


Ювілей районної дитячої школи мистецтв. Участь у заходах


29 травня викладачі та студенти коледжу брали участь у концерті, присвяченому 50-річчю районної дитячої школи мистецтв. Свій творчий талант дарували глядачам викладачі Пшинешнюк С.С., Стуговець Я.П., Панчук Б.Є., Новіченко Ю.П., Тітов О.М.; студенти Прокопишен О. (гр. 318, клас викладача Мечак Л.М.),  Столаба А. (гр. 148, клас викладача Столаби Т.В.), Дрик О. (гр. 148); хореографічна постановка Хотінської О., Молодницької А., Тесленко А., Падитель М. (гр. 34, хореографія Літинської І.В.)

Фото зі сторінок Facebook Юрій Та Тетяна Столаба та Новоушицька дитяча музична школа.