КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ на 2019-2020 навчальний рік
Культура безпеки формується з дитинства. Вручення нагород переможцям обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей»
Майбутнє планети у наших руках. Екологічна година
Життя єдине. Ти збережи його, людино! Інформаційна година
Таємниці успіху молодіжної роботи. Участь у заході
Мельпомена FEST. Театральний фестиваль
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Липень 2019 (8)
Червень 2019 (16)
Травень 2019 (12)
Квітень 2019 (24)
Березень 2019 (23)
Лютий 2019 (25)
Корисні посилання
 • 06-02-2019, 14:28
 • 116
 • 0

Разом для найкращого Інтернету

Інформаційна година


Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година


6 лютого у коледжі було проведено інформаційну годину, присвячену Дню безпечного Інтернету, який у 2019 році відзначали під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Оганізатор заходу – Деркач Л.С., голова комісії загальноосвітньої підготовки, викладач математики та інформатики.

У підготовці до заходу взяли участь студенти 156 групи Бейчук К., Дубчак В., Кулай А., Мельник В., Москальський Д., Олійник К., Чубукіна Д., Шевцова О., Шлей І.,   художній керівник - Красілич І. М. та голова комісії Козак О. В.

Напередодні заходу було проведено конкурс плакатів, у якому брали участь студенти 156 групи спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Агапієв Д., Бонцю Х., Мазур Е., Мельник О., Питянчин М., Ситник Ю., Собко М.  Роботи оцінювали студенти на офіційній сторінці коледжу в Інстаграмі і були оголошені студентським директором Войтковою Є. (25 гр.). За результатами голосування І місце посіла Бонцю Х. із роботою «Шахраї он-лайн», ІІ місце – Ситник Ю. із роботою «Знай межу. Усе добре в міру», ІІІ місце – Мазур Е. із роботою «Ми – за безпечний Інтернет».

Працівники бібліотеки створили книжкову полицю «Ти обираєш сам». Філіпчук Т.М. надала допомогу у створенні друкованих матеріалів.

Фотозвіт – Кушнір К. (37 гр.), Марчук Д., Микитюк Д., Микитюк Я.


Для довідки:

День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Це міжнародне свято запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. У 2019 році цей день припадає на 5 лютого і відзначається п’ятнадцятий раз в світі та десятий раз в Україні.

Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. 


День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

Наше життя вирує все швидше та швидше. Інтернет уже зараз став невід’ємною його частиною.  Цілком ймовірно, що у найближчому майбутньому Всесвітня мережа повністю замінить усі інші засоби зв’язку.

Та давайте зупинимось на мить і  замислимось, чи дійсно ми хочемо провести усе життя у віртуальному світі? Бачити аватарки – замість живих облич, смайлики – замість живих посмішок. В решті решт як та на що втрачати власний час - це вільний вибір кожного. 

Але  пам’ятайте, що Інтернет - це лише інструмент, яким Ви користуєтесь, щоб отримати відповіді на свої питання, підготувати реферати та доповіді, спілкуєтесь, якщо між вами величезні відстані. Вчиться користуватись Інтернетом із розумом.

 • 30-01-2019, 16:02
 • 151
 • 0

Час не минає, минаємо ми

Практична робота


Час не минає, минаємо ми. Практична робота


30 січня відбулася практична робота з навчальних дисциплін «Режисура театралізованих заходів» та «Основи акторської майстерності» студентів 356 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи». Художній керівник – Бойчук Т.В., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.

Дивлячись у майбутнє, ми плануємо, розраховуємо і плекаємо великі надії на час. У кожного, мабуть, були такі моменти, коли хотілось виправити ситуацію, яка вже минула. Деколи ми марнуємо години, тижні, місяці, жаліючи себе, нарікаючи на свою долю, і нічого не робимо, щоб щось змінити.

Чи часто ми задумуємось над питанням цінності часу? Студенти 356 групи Веселовський А., Войтюк М., Горпенчук А., Жеребнюк К., Михальський С., Пилипчук В., Падневич А., Пухальська О., Яцюк Т. спробували знайти відповідь на це питання у своїх монологах.

 

Програма практичної роботи:

Монолог Лесі, на основі листа Лесі Українки до Сергія Мержинського - виконала Тетяна Яцюк;
Монолог Онучки, з вистави «Пристрасті по дивану» Майї Тульчинської - виконала Катерина Жеребнюк;
Монолог Марії з оповідання «Моя найзаповітніша мрія» Наталки Шевченко - виконала Олександра Пухальська;
Монолог Глумова з циклу «Щоденник Глумова» Антона Баранова -  виконав Андрій Веселовський;
Монологи Єгора та Сніжани з вистави «Втеча від реальності» Тетяни Іващенко - виконали Сергій Михальський та Анастасія Горпенчук;
Монолог Алекса з інсценізації повісті «Механічний апельсин» Ентоні Бьорджеса - виконав Віталій Пилипчук;
Монолог Смерті з притчі «Діалог зі смертю» Володимира  Божика - виконала Аліна Падневич;
Монолог Медсестри з оповідання «5 айфон і таке  інше» з інтеренет мережі - виконала Марина Войтюк.
 • 28-01-2019, 15:39
 • 836
 • 0

Форум молодіжних проектів «Ініціатива’19»

Участь студентів коледжу


Форум молодіжних проектів «Ініціатива’19». Участь студентів коледжу


28 січня учасники ради студентського самоврядування коледжу: Юлія Кушнір, Владислав Дудка, Мілена Мелекесцева (27 гр.), Яна Михайлова (323 гр.) взяли участь в форумі молодіжних проектів «Ініціатива’19», під час якого відбулася офіційна передача звання «Молодіжна столиця - 2019» від міста Львів до міста Кам’янець-Подільський.

Студенти мали добру нагоду поспілкуватися з Міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим, мером Львова Андрієм Садовим, кандидатом в Президенти України, членами молодіжного парламенту Кам’янця-Подільського та делегацією молоді зі Львова.

Також музей-заповідник для учасників форуму підготував і провів фотоквест-екскурсію, що відбулася на території Старого міста. Зокрема, у Галереї Мистецтв студенти коледжу  Мевша Д., Пархоменко Н., Качуринець М., Іванова В., Буринська А., Бугерчук І. (24 гр.), Наклюцька С., Болюх Н. (148 гр., постановка Літинської І.В.) продемонстрували старовинний полонез та запросили до танцю учасників квесту.

У коледжі відбулася зустріч колективу із кандидатом на пост Президента України Андрієм Садовим, який ознайомив із своєю передвиборчою програмою та відвідав музей коледжу.

 

 • 28-01-2019, 11:54
 • 141
 • 0

Андрій Садовий – наш почесний гість

Екскурсія в музеї


Андрій Садовий – наш почесний гість. Екскурсія в музеї


28 січня відбулася зустріч колективу коледжу з Андрієм Садовим, мером міста Львова, кандидатом в Президенти України. Після завершення зустрічі А.Садовий, молодіжна делегація міста Львова та Олександр Драган, керівник його передвиборчого штабу в Хмельницькій області, директор обласної філармонії, познайомилися з роботою музею та висловили схвальні відгуки про його діяльність.

А.Садовий перебував у нашому місті в рамках проведення форуму молодіжних проектів «Ініціатива’19», під час якого відбулася офіційна передача звання «Молодіжна столиця - 2019» від міста Львова місту Кам’янець-Подільському.

 • 23-01-2019, 12:06
 • 170
 • 0
 • ---
Наші перемоги

2017-2018 н.р.

 • 23-01-2019, 08:58
 • 130
 • 0

Благодійний фонд «За гідність людини»

Просвітницька акція


23 січня у коледжі розпочато співпрацю із Всеукраїнським благодійним фондом «За гідність людини», представником якої у Кам’янці-Подільському є Олійник Юлія Іванівна.

Мета фонду -  здійснення благодійної діяльності, спрямованої на захист гідності людського життя з миті зачаття до природної смерті і особистої гідності людини.

Для студентів І та ІІ курсу спеціальності «Хореографія» було проведено просвітницьку акцію з питань гідності людських стосунків до шлюбу і в шлюбі, а також відповідальності батьківства і материнства.

 • 22-01-2019, 16:09
 • 109
 • 0

День Соборності України —

національне свято України,

що відзначається щороку

Огляд тематичної полиці


День Соборності України — національне свято України, що відзначається щороку. Огляд тематичної полиці


22 січня. Сьогодні соборність не обмежується лише ідеєю збирання етнічних земель у рамках національної держави, а передбачає також духовне єднання всього населення країни незалежно від національності.

Соборність — це забезпечення справжнього суверенітету і незалежності народу, міцний фундамент для побудови процвітаючої демократичної національної держави.

22 січня в читальному залі бібліотеки проведено огляд  тематичної полиці « Україна єдина»

Мета: виховання нацiональної свiдомостмолоді  i людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.


День Соборності України — національне свято України, що відзначається щороку. Огляд тематичної полиці День Соборності України — національне свято України, що відзначається щороку. Огляд тематичної полиці День Соборності України — національне свято України, що відзначається щороку. Огляд тематичної полиці

 

 • 22-01-2019, 11:22
 • 222
 • 0

Україна Соборна! Україна єдина!

Участь у міських та міжобласних заходах


Україна Соборна! Україна єдина! Участь у міських та міжобласних заходах


20 січня в Кам’янець-Подільській центральній міській бібліотеці ім. Костя Солухи для військовослужбовців військової частини А1884 відбувся вечір історичної правди «День злуки – символ єдності України», у якому взяла участь студентка коледжу Войціцька Х., (323 гр., клас викладача Бачинського Д.П.).

22 січня у міському будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт «Соборність UA 100» до 100-річного ювілею Соборності України.

У концертній програмі взяли участь творчі колективи коледжу: народна хорова капела «Гомін» (керівник Боднар О.Л., концертмейстер Тимчук Г.І.); народний фольклорний ансамбль «Джерело» (керівник  Столаба Т.В.); вокальне тріо у складі Самбора Б.  (418 гр.),  Прокопишена О.,  Бугери М. (318 гр., керівник Мечак Л. М, аранжування Свідерського М. О.); народний ансамбль танцю «Подільські візерунки» (керівник - Чорнобиль В.В., постановник - Літинська І.В., музичний керівник – Царук О.П.) та Столаба Т.В., викладач циклової комісії музично-теоретичних дисциплін. Творчі роботи випускників спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» були представлені на виставці.

Фотозвіт - Білик Д. Також використані фото зі сторінок Facebook Михайло Сімашкевич та Лариса Мечак.

22 січня відбулася міжобласна акція «Єднання через Збруч» у с. Гуків Чемеровецького району. Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт, у якому взяли участь студенти коледжу Самбор Б. (418 гр.), Прокопишен О., Бугера М. (318 гр.), клас викладача Мечак Л.М.

 • 21-01-2019, 14:44
 • 233
 • 0

Єднаймося! Ми - українці

Тематичний театралізований концерт

приурочений 100-річчю  проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки

 

Єднаймося! Ми - українці. Тематичний театралізований концерт

 

21 січня 2019 року в коледжі відбувся тематичний театралізований концерт «Єднаймося! Ми - українці», присвячений 100-річчю  проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Організатор заходу Розумовська Р.М., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін; режисер-постановник Семенків І.А., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.

Урочистості з нагоди відзначення 100-річного ювілею  проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР відкрив директор коледжу Нижник С.В., який в своєму виступі окреслив головні історичні етапи об’єднання українських земель в єдину Соборну Україну.

В концертній програмі взяли участь:

<!--[if !supportLists]--> творчі колективи коледжу: народна хорова капела «Гомін» (керівник Боднар О.Л., концертмейстер Тимчук Г.І.); народний фольклорний ансамбль «Джерело» (керівник  Столаба Т.В.); народний вокальний ансамбль «B&W» (керівник Мечак Л.М.); вокальне тріо у складі Самбора Б.  (418 гр.),  Прокопишена О.,  Бугери М. (318 гр., керівник Мечак Л. М, аранжування Свідерського М. О.); народний ансамбль танцю «Подільські візерунки» (керівник - Чорнобиль В.В., постановник - Літинська І.В., музичний керівник – Царук О.П.);

студенти: Яцуляк Ю. (2138 гр., клас викладача Тітова О.М., концертмейстер Новіченко Ю.П.); Дрик О. (148 гр., клас викладача Виниченко Н.В.); Войціцька Х. (323 гр., клас викладача Бачинського Д.П.); Білюк М. (2138 гр., клас викладача Столаби Т.В.), Пуга М. (318 гр., клас викладача  Виниченко Н.В.),  Пилипчук В. та Веселовський А. (356 гр., клас викладача Козак О.В.); Афанасійчук В., Баранюк Б., Величко Д., Войткова Є., Гаврилюк Я., Грищук Д., Королюк О., Морозов М., Мрих Д., Ніколаєв Б., Ніколюк Д., Павлишена Т., Сушко І., Урода О., Хитрак А. (25 гр., клас викладача Семенків І.А.). Фотозвіт – Д. Білик, лаборант коледжу.

 

 

 

 Рейтингові списки студентів

2018-2019 н.р.

ІІ семестр

 • 16-01-2019, 15:56
 • 282
 • 0

Охорона праці очима дітей

Участь у відбірковому етапі

VІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку

 

Охорона праці очима дітей. Участь у відбірковому етапі VІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку

 

16 січня на виконання Положення про проведення VІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» у 2019 році, затвердженого наказом ДП «Редакція журналу «Охорона праці» від 24.09.2018 № 44, з метою привернення уваги студентської молоді до проблем, які існують у сфері охорони праці, зокрема, виховання високої культури безпеки праці, сприяння розвитку студентської творчості, виявлення, відбору та підтримки талановитої молоді в коледжі відбувся перший етап конкурсу, в якому взяли участь студенти І-ІІІ курсів спеціальності "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" (викладач Майгур Т.В.).

Компетентне журі у складі Червоногродського І.І., заступника директора з навчальної роботи (голова), Булаєнко В.О., інженера з охорони праці; Войткової Є., голови студентської ради; Майгур Т.В., викладача циклової комісії декоративно-прикладного мистецтва; Павлюка О.Ф., голови циклової комісії декоративно-прикладного мистецтва відібрало роботи студентів для участі у відбірковому регіональному турі, який відбудеться у лютому 2019 року в Управлінні Держпраці Хмельницької області, а саме: Киселюк А.А., Когунь І.В., Катернюк Д.В., Кіри А.Ю., Солодовнікової А.І., Шестопалової Д.В., Веселовської К.Р., Олійник А.О., Ожаровської О.Р., Ткачук Д.Ю., Ткачук І.О., Харчук В.В., Прибатень Л.І., Ситника Ю.С., Собко М.В., Бонцю Х.М.

 

 

 

 

 • 16-01-2019, 15:37
 • 180
 • 0

Безпека понад усе!

Інструктаж з охорони праці

 

Безпека понад усе! Інструктаж з охорони праці

 

16 січня з метою попередження нещасних випадків серед студентської молоді інженером з охорони праці Булаєнко В.О. проведено інструктаж з безпеки життєдіяльності для студентів спеціальності "Кіно-, фото-, відеосправа".

 • 16-01-2019, 14:07
 • 116
 • 0

Громадський активіст,

волонтер – гість музею

Зустріч в музеї


Громадський активіст, волонтер – гість музею. Зустріч в музеї 


16 січня музей відвідав Ігор Польовий – кам’янчанин, громадський активіст, волонтер, який на благодійному інтернет-аукціоні придбав лот «7 кулеметних гільз із зони військових дій, розмальованих студентами Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв» та передав їх до музею коледжу. Представники адміністрації навчального закладу подякували Ігорю Польовому за передані музейні експонати та обговорили участь викладачів і студентів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» у мистецькому проекті «Мистецька платформа Кам’янця-Подільського», який створено за його ініціативи.

 • 09-01-2019, 15:08
 • 134
 • 0

Новорічно-різдвяні свята

Участь у заходах


Новорічно-різдвяні свята. Участь у заходах 


19 грудня, у день Святого Миколая в парку Героїв Євромайдану відбулося офіційне відкриття головної новорічної ялинки міста. Свято супроводжувалося театральним дійством, у якому взяли участь студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»: Войткова Є., Сушко І., Урода О., Королюк О., Мрих Д., Баранюк Б. (25 гр., клас викладача Семенків І.А.) та народний вокальний ансамбль «B&W» (керівник Мечак Л.М.). 

9 січня у парку Героїв Євромайдану відбулося театралізоване дійство з нагоди різдвяних свят. Тут колядували, віншували, розважали гостей святковим вертепом, пригощали кутею та узваром.

У заході взяли участь студенти коледжу Ніколайчук В., Ільєва О., Магера Д. (4235 гр.), Столаба А. (148 гр.) та Столаба Т.В., викладач хорових та музично-теоретичних дисциплін. 

Народний вокальний ансамбль «B&W» (керівник Мечак Л.М.) долучився до новорічних привітаньмузичним дарунком «Дзвоники дзвенять».

 

 • 28-12-2018, 08:52
 • 186
 • 0
 • ---Компоненти

освітніх програм

 

 • 25-12-2018, 10:53
 • 264
 • 0
Положення

про приймальну комісію

2019

 • 21-12-2018, 11:51
 • 172
 • 0

Онлайн-бібліотека аудіокниг

українською мовою

 

Онлайн-бібліотека аудіокниг українською мовою

 

У Києві створили першу в Україні онлайн-бібліотеку аудіокниг українською мовою “Слухай”. Соціальний проект реалізували у рамках “Громадського бюджету” Києва. За рік вдалося озвучити понад 100 книг і віршованих творів.


Які книги є у бібліотеці?


У бібліотеці є аудіокниги класичної української прози та поезії, що входять до шкільної програми, а також твори відомих сучасників з авторським начитуванням.

Тут є твори Ольги Кобилянської, Квітки-Основ’яненка, Івана Франка, Панаса Мирного, Валер’яна Підмогильного, Максима Рильського, Олени Теліги, Дмитра Павличка, Лесі Українки, Миколи Хвильового та сучасна література Ольги Деркачової, Євгена Ліра, Наталії Сняданко, Христини Козловської, Марка Лівіна та Катерини Бабкіної.

До озвучування долучились теле- і радіоведучі, актори театру та кіно, музиканти. Зокрема, Валерій Харчишин, Даша Астаф’єва, Павло Зібров та Євген Галич.

Бібліотека “Слухай” доступна за посиланням. Приємного читання!


Джерело: https://shotam.info/onlayn-biblioteka-audioknyh-ukrains-koiu-movoiu-z-iavylas-u-vil-nomu-dostupi/
 • 20-12-2018, 14:39
 • 135
 • 0

Портфоліо як показник готовності студентів до професійної діяльності

Підсумкове заняття з навчальної дисципліни «Менеджмент СКС»


Портфоліо як показник готовності студентів до професійної діяльності. Підсумкове заняття...

 

Розвитку інтелектуальних творчих здібностей майбутніх фахівців культурно-мистецької галузі, формуванню їх здатності до самореалізації в обраній професії сприяє модернізація змісту освітнього процесу, в якому органічно поєднуються традиційні форми і методи навчання із використанням інноваційних освітніх технологій, популярною серед яких є створення портфоліо. Впровадження технології портфоліо у фаховій підготовці пов’язане з вимогою сьогодення до випускника як компетентного спеціаліста, здатного не лише творчо ставитися до майбутньої професійної діяльності, але й бути керівником свого життя.

Студенти IVкурсів усіх спеціальностей та спеціалізацій створювали за період навчання «досьє успіхів», яке відображало їх досягнення в освітній творчій, громадській діяльності. Запропонована структура портфоліо мала на меті удосконалення професійної компетентності майбутнього менеджера соціокультурної сфери та розвитку його індивідуального творчого потенціалу, стилю. Важливою складовою портфоліо стали арт-проекти, які студенти створювали на практичних заняттях з навчальної дисципліни. Заслуговують на увагу бізнес-плани відкриття власної справи: приватних дитячих хореографічних, театральних студій та студій вокалу; кав’ярні для дітей з корисним та цікавим дозвіллям; майстерень з пошиття танцювальних костюмів та ремонту і реставрації музичних інструментів; студій дизайну, урочистих подій та виготовлення декорацій; художніх салонів; студій графічного дизайну; тату-салонів; шоурум-студій (виготовлення подарунків на замовлення, оформлення свят); івен-агентств; агентств з підтримки молодих талановитих дизайнерів; музичних агенцій з організації та проведення свят; аніматорських агенцій; страйк-больного клубу та створення мультиплікаційного телевізійного каналу. 

Всі студенти успішно захистили портфоліо на підсумковому занятті з навчальної дисципліни «Менеджмент СКС» (викладач Павлюк О.Я.). На захисті були присутні: Нижник С.В., директор коледжу, Червоногродський І.І., заступник директора з навчальної роботи, Ляшук Т.Є., голова циклової комісії культурологічних дисциплін та Никитюк С.С., методист коледжу.

Впевнені, що цікаві бізнес-ідеї наші випускники зможуть реалізувати у своїй професійній діяльності, а створене портфоліо допоможе їм знайти престижну роботу, або отримати перевагу при вступі до мистецьких навчальних закладів.