Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання

Конкурс авторських композицій «Чарівний пензель – 2021»

Результати конкурсу

 

Конкурс авторських композицій «Чарівний пензель – 2021»

 

 

У грудні-січні 2021/2022 навчального року за результатами навчальної практики студентів 3-го курсу відбувся конкурс авторських композицій «Чарівний пензель».

З Новим 2022 роком!

Святкові вітання

 

З Новим 2022 роком!

 

 

Колектив Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв вітає з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Відзнака за розроблення стандартів фахової передвищої освіти

Лист Міністерства освіти і науки України

 

Відзнака за розроблення стандартів фахової передвищої освіти Відзнака за розроблення стандартів фахової передвищої освіти

 

 

Відповідно до листа Першого заступника Міністра освіти і науки України Андрія Вітренка від 22 грудня 2021 року № 1/22642-21, враховуючи бездоганну працю та особистий внесок у розроблення стандартів фахової передвищої освіти, відзначено роботу члена підкомісії зі спеціальності 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво, заступника директора з навчальної роботи Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв Ігоря Івановича Червоногродського.

Чарівний пензель

Конкурс авторських композицій


Чарівний пензель


   В Кам'янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв оголошено конкурс авторських композицій "Чарівний пензель". Участь у конкурсі беруть 12 студентів спеціальності "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація", які представляють авторські роботи.

 

   Проголосувати  за роботу можна за посиланням: Конкурс

 

 

Пані Метелиця

Практична робота з РТЗ

 

Пані Метелиця

 

 

24 грудня 2021 року студенти другого курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Кам'янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв втілили інсценізацію «Пані Метелиця» за однойменною казкою братів Грімм. Студенти показали практичну роботу Дарії Петрик з навчальних дисциплін «Режисура театралізованих заходів» та «Основи акторської майстерності», художній керівник курсу – Тетяна Бойчук, світлове оформлення – Сергій Саричев.

Хореографічні композиції

Показ екзамену

 

Хореографічні композиції

 

 

23 грудня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбувся показ екзамену з навчальної дисципліни «Композиція та постановка танцю» студентів 3134 групи спеціальності «Хореографія», клас викладача Ірини Корчук, концертмейстер – Віталій Бойко.

Митці в гостях у студентів

Свято екранних видів мистецтв

 

Митці в гостях у студентів

 

 

23 грудня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбулося свято екранних видів мистецтв, яке складалось з урочистої частини під назвою «Митці в гостях студентів КФВ» та посвяти першокурсників спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа» в студенти. Святкові заходи були приурочені Всесвітньому дню кіно.

Композиція байок «Комахи-розумахи»

Академічний показ

 

Композиція байок «Комахи-розумахи»

 

 

Емоційно хвилююче, але приємне завершення І навчального семестру для студентів ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв пройшло 23 грудня 2021 року академічним показом зі сценічної мови – композицією байок українських авторів «Комахи-розумахи».

Variation de Noël

Відкритий показ екзамену

 

Variation de Noël

  

Зимова екзаменаційна сесія 2021/2022 навчального року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв розпочалась 22 грудня відкритим показом екзамену з дисципліни «Класичний танець» студентів 245 групи спеціальності «Хореографія», клас викладача Петра Гаврилюка, концертмейстер – Тетяна Гудзь.

Програму екзамену студенти та викладачі присвятили новорічним та різдвяним святам, тому й обрали тематичну назву «Variation de Noël» (з фр. – Різдвяна варіація).

Академічний показ зі сценічної мови

Підсумкове заняття

 

Академічний показ зі сценічної мови

 

 

21 грудня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв пройшов академічний показ зі сценічної мови студентів І курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», викладач – Ольга Козак.

Пісенні скарби

Академічний концерт

 

Пісенні скарби

 

 

 

20 грудня у Кам'янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбувся академічний концерт студентів 1-4 курсів спеціалізацій «Народне пісенне мистецтво» та «Музичне мистецтво естради».

Портфоліо – територія успіху сучасного студента

Презентація портфоліо та проєктів власної справи

 

Портфоліо – територія успіху сучасного студента

 

 

15 та 19 грудня 2021 року відбувся захист електронного портфоліо студентів 446 та 48 груп під час проведення заліку з навчальної дисципліни «Основи менеджменту соціокультурної діяльності», викладач Павлюк О.Я.

Електронне портфоліо – сформована студентом в електронному вигляді добірка матеріалів, які свідчать про результати його досягнень під час навчання, зокрема папок-файлів з фотографіями, нагородами та копіями публікацій з сайту коледжу. Технологія електронного портфоліо допомагає підтримувати мотивацію студента, розвивати активність і пізнавальну самостійність, самопізнання, інформаційну компетентність та вміння планувати власну діяльність. Електронні презентації портфоліо студентів будуть розміщені на офіційному сайті коледжу у розділі «Портфоліо випускників».

Хмельниччина молодіжна: ініціюй та дій

Участь в обласному молодіжному форумі

 

Хмельниччина молодіжна: ініціюй та дій

 

 

17 грудня 2021 року у м. Хмельницькому відбувся обласний молодіжний форум «Хмельниччина молодіжна: ініціюй та дій», організований Департаментом освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації спільно з Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом.

Наш коледж у форумі представляла студентка спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Вікторія Козловська.

Пісня буде поміж нас

Музична вітальня

 

Пісня буде поміж нас

 

 

15 грудня 2021 року на виховній годині в актовій залі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв було проведено чергове засідання «Музичної вітальні», керівник – викладач циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін Інна Бєлєуш, голова комісії – Е.Й. Рудько.

Концерт-лекція під назвою «Пісня буде поміж нас» була присвячена пам’яті видатного українського музиканта та автора пісень Володимира Івасюка.

Гавайські острови

Сюжетно-ігрова програма

 

Гавайські острови

 

 

15 грудня 2021 року студенти 357 групи Анна Лопушанська, Роман Музика, Сніжана Параніч підготували та провели сюжетно-ігрову програму «Гавайські острови» з навчальної дисципліни «Навчальна практика соціокультурної діяльності», викладач – Яворницька Н.О.

 

 

Сяйво новорічних свят

Засвічення вогнів на ялинці

 

Сяйво новорічних свят

 

 

15 грудня 2021 року, напередодні дня Святого Миколая, в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв на святковій ялинці засяяли вогні.

Сюжетно-ігрова програма

Підсумкові заняття

 

Сюжетно-ігрова програма

 

 

З 7 по 15 грудня 2021 року студенти 357 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв провели підсумкові заняття з дисципліни «Навчальна практика з соціокультурної діяльності» на тему «Сюжетно-ігрова програма». Кожна зі студенток показала свою цікаву програму.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Інформаційна година

 

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 

 

14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Насамперед, це день мужніх та самовідданих людей, які у 1986 році прийняли доленосний виклик, щоб захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС 4-го енергоблоку.