ЛЮБОВ – ЦЕ К-ПККіМ.НАВЧАННЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ
Чарівний пензель. Конкурс авторських композицій
На Миколая казка завітає. Розважальна програма
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Травень 2020 (17)
Квітень 2020 (18)
Березень 2020 (91)
Лютий 2020 (24)
Січень 2020 (7)
Грудень 2019 (27)
Корисні посилання

Я придумаю світ

Поетично-театралізована композиція

пам'яті Героїв Майдану

 

Я придумаю світ

26 березня відбулася поетично-театралізована композиція «Я придумаю  світ», пам'яті Героїв Майдану. Організатор заходу – Семенків І.А., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів та студенти ІІІ курсу спеціалізації  «ВТЗ».

В основу композиції лягли рядки з поеми Ліни Костенко «Берестечко», а також вірші Олени Теліги та Оксани Забужко. Учасники заходу (Архипов М., Бойко М., Коваль В., Лісовик М., Миронюк О., Назарець А., Обух Я., Повержук Ю., Смола В., Хлівнюк В.) силою поетичного слова, власних емоцій та патріотичних почуттів змогли правдиво відтворити ті страшні події, які відбулися на Майдані і хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні.

Край чудовий і милий у бою боронили 

 

Край чудовий і милий у бою боронили

22 березня, 70 років тому, село Майдан-Голенищівський Летичівського району радянські війська визволили від німецько-фашиських загарбників і цього ж дня, 22 березня 2014 року, у селі відбувся мітинг-реквієм «Край чудовий і милий у бою боронили». Свято відбулось у сільському клубі. На мітинг були запрошені жителі села, ветерани, вдови, діти війни, представники сільської та районної ради.  

Мітинг відкрили ведучі заходу: завклуб Майданюк Світлана Іванівна та бібліотекар Майданюк Ніна Григорівна. На мітингу з вітальним словом звернувся голова сільської ради Адамський Сергій Миколайович. Перед присутніми виступала представник районної ветеранської організації Чекерда Галина Петрівна. Дитина війни - Філіпчук Сергій Леонтієвич, поділився своїми спогадами про ті далекі страшні події.

Від молодого покоління мала слово студентка спеціальності «Бібліотечна справа» Кам′янець-Подільського коледжу культури і мистецтв Майданюк Людмила Дмитрівна. Вона подякувала всім, хто брав участь у визволенні нашої країни і, зокрема, рідного села, привітала присутніх зі святом визволення та запевнила, що наше покоління не допустить більше такого кровопролиття. Завершила виступ студентка віршем Олеся Гончара «Твоє ім′я». Діти місцевої школи порадували присутніх своїми віршами. Загиблих у війні односельчан вшанували хвилиною мовчання і поклали квіти до пам’ятника воїнам-односельчанам. 

Токар Й.І. – сподвижник бібліотечної справи

Вечір-портрет

 

Токар Й.І. – сподвижник бібліотечної справи

20 березня в Кам'янець-Подільському національному університеті ім. Івана Огієнка відбувся вечір-портрет, приурочений 90-тій річниці від дня народження Токаря Йосипа Івановича, директора бібліотеки (1948-1993 років), у якому взяли участь студенти 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа». Й.І. Токар – сподвижник бібліотечної справи, людина, яка присвятила бібліотечній справі все своє життя, ветеран Великої Вітчизняної війни, нагороджений орденом «Знак Пошани». Мета заходу – вшанувати пам'ять видатного бібліотекознавця, ознайомити присутніх з життям та його трудовою діяльністю, виховати любов до книги та бажання читати. В програмі заходу: перегляд відеопрезентації, повідомлення про його життя та діяльність, спогади людей, які його добре знали, виступ доньки Йосипа Івановича про їхнє сімейне життя, читання віршів. Чудовим доповненням заходу була книжкова виставка «Постать Й.І. Токаря у спогадах». Також всі присутні прослухали одну з улюблених пісень Й.І. Токаря – «Дивлюсь я на небо». Студентам було досить цікаво побувати на цьому заході, бо саме Йосип Іванович –  випускник нашого коледжу, спеціальності «Бібліотечна справа».

 

Kонцертна програма

для викладачів та учнів Чемеровецької  ДМШ


Kонцертна програма

20 березня відбулася концертна програма викладачів та студентів спеціальності “Музичне мистецтво естради” для викладачів та учнів Чемеровецької дитячої музичної школи. Організатор заходу - Пшинешнюк С.С., голова циклової комісії музичного мистецтва естради. 

В концертній програмі взяли участь викладачі: Тітов О.М., Пшинешнюк С.С., Тимчук Г.І., Червоногродський І.І., Стуговець Я.П., Тимчук В.В., Свідерський М.О., Саричев С.І. та студенти:  Смоляр М. (128 гр.), Осатюк І., Мручко А., Сошка М., Бойко Д., Головач Д., Яричовський Р. (218 гр.), Белінська А., Воронюк М., Гасюк У., Стецюк В., Калмиков О., Іванова О. (318 гр.), Долинський М., Власов Н. (323 гр.), Фокшек О., Калинюк В., Кучинський В.(4235), Білоокий О., Пастухова А., Якубчик В., Масловський В., Павлюк М., Поверга Л., Сидорук  М., Сікалюк  Б., Шеремета Д., Дружинін Р., Федорова І. (418 гр.).

Наші перемоги у міських олімпіадах

із загальноосвітніх дисциплін


Хітрова ОлександраХітрова Олександра Костей ОльгаКостей Ольга

19 березня відбулися міські олімпіади із загальноосвітніх дисциплін (української, англійської та німецької мови, історія України, фізика, інформатика).

Перемогу в олімпіадах здобули студенти: 

 Підгорна Анастасія (167 гр.) - ІІ місце з німецької мови,

викладач Бурячок Н.В.

 Хітрова Олександра (250 гр.) - ІІ місце з української мови, 

викладач Богуцька Н.С.

 Костей Ольга (250 гр.) - ІІІ місце з англійської мови, 

викладач Крючкова О.Р.

 Довгопол Тетяна, Севастьянова Ірина (267 гр.) - ІІІ місце з історії України, 

викладач Розумовська Р.М.

 Турик Іван (223 гр.) - ІІІ місце з основ інформатики,

викладач Деркач Л.С.

Екологічна екскурсія

до Національного природного парку

«Подільські Товтри»

 

Екологічна екскурсія 

18 березня 2014 року студенти 150 групи відвідали НПП «Подільські Товтри». Молодший науковий співробітник Горбняк Л.Т. ознайомила студентів із історією створення, територією, що займає НПП «Подільські Товтри», природоохоронними об’єктами, які знаходяться на території, а також із рідкісними видами тваринного і рослинного світу.

Організатор екскурсії - Сідорук О.І., викладач природничо-наукових дисциплін.

Ми – єдина країна! 

Всеукраїнська акція миру 

 

Ми – єдина країна!

15 березня викладачі та студенти коледжу взяли участь в акції щодо створення Всесвітнього Ланцюга Миру, ініційованої Департаментом освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації. На акцію колектив коледжу вийшов із символікою – державні прапори України, жовто-блакитні кульки,  паперові голуби білого кольору та гасла: «Кримчани, ми з вами!», «Україна єдина!»,  «Ні війні!», «Єднаймо Україну!».

Учасники акції створили живий ланцюг на  міській автостраді, виконували державний гімн України, співали українських пісень та скандували: «Слава Україні!», «Героям слава!», «Ми хочемо миру!»,  «Ми – єдина країна!».

Не дивлячись на те, що захід проводився в суботу, бажаючих взяти в ньому участь було досить. Всі учасники акції проявили високу свідомість патріотизму та прагнення зберегти мир в нашій рідній Україні.Нам треба твого голосу, Тарасе!

Літературно-мистецька година

 

Нам треба твого голосу, Тарасе!

В рамках року Тараса Шевченка в Україні та з нагоди 200-річчя від дня народження великого Кобзаря 12 березня у Кам’янець-Подільській центральній районній бібліотеці відбулася літературно-мистецька година на тему: «Нам треба твого голосу, Тарасе!».

В заході взяли участь студенти коледжу, які декламували поезії великого Кобзаря - «Тарасова ніч» (Микола Архипов), «Княжна» (Мар'яна Лісовик), «Чернець» (Максим Бойко), «Перебендя, пісня «Шлях до Тараса» (Вадим Коваль).


 


З Кобзарем у серці 

Літературно-мистецьке свято

 

 З Кобзарем у серці

12 березня відбулося літературно-мистецьке свято «З Кобзарем у серці» до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. Організатори заходу – Козак О.В., Семенків І.А., викладачі циклової комісії видовищно-театралізованих заходів, Чорна Н.П., викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін та Мартинюк О.В., викладач циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін.

В програмі заходу:

 читання поезій (Ніколюк О., Яворницька Ю., Клепацька Д., Стечишина Н., Пшечук Д., Тимошенко К., Веренчук А., Смола В., Федорова І.);

 музичні твори у виконанні: народної хорової капели «Гомін», вокального ансамблю «Роксолана» (керівник – Боднар О.Л., концертмейстер – Тимчук Г.І.); народного фольклорного ансамблю «Джерело» (керівник – Мечак Л.М.); народного оркестру духових інструментів (керівник та диригент  – Остап’юк Л.М.) та солістів-виконавців: Масловського В. Білоокого О., (концертмейстер -  Гудзь Т.), Смоляр М. (концертмейстер – Пуга Н.О.), Поверги Л. (концертмейстер -  Воробйова О.С.), Підгорної Ю. (концертмейстер Гудзь Т.);

 перегляд відеофільму про перебування Т.Г.Шевченка в м. Кам’янці-Подільському (Ремчук А.) та відеоряду про життєвий і творчий шлях Кобзаря (Захарченко М.);

 презентація  журналу «Музичної вітальні» «З Кобзарем у серці» (керівник – Мартинюк О.В.).

Істина через віки

Конкурс плакатів


Істина через віки 

11 березня відбулося підведення підсумків конкурсу плакатів до 200-ліття з дня народження Т.Г.Шевченка, в якому взяли участь студенти спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво». Організатори конкурсу – Желіховська М.В., Луць С.В., викладачі комісії декоративно-прикладного мистецтва.

Ідея конкурсу плакатів «Істина через віки» – допомогти зрозуміти студентам, що шлях в наше майбутнє залежить від нас самих, проте без знання правдивої історії і пам'яті про тих людей, які безневинно загинули, борючись  за справедливість і кращу долю для себе і своїх дітей, - не буде кращої долі для нас і майбутніх поколінь українців.

Конкурс проводився з метою активізації творчих здібностей та професійних  знань, умінь та навичок студентів; виявлення творчих особливостей серед студентської молоді, залучення студентів до вирішення конкретних  завдань, використовуючи знання із «Композиції», «Основ комп’ютерної графіки», «Шрифтів». 

Компетентне журі під керівництвом Нелюбова Р.М., директора коледжу, визначило  та нагородило грамотами переможців конкурсу:

Співець – наш Кобзар Шевченко

Тематичний вечір

 

 Співець – наш Кобзар Шевченко

Cтуденти 250 групи спеціальності «Бібліотечна справа» взяли участь в тематичному вечорі  «Співець – наш Кобзар Шевченко», присвяченому 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка, який відбувся 5 березня 2014 року в Кам'янець-Подільській бібліотеці-філії № 4. Мета заходу - вшанувати пам’ять видатного художника слова, патріота України - Т.Г.Шевченка, ознайомити присутніх з життям та творчою спадщиною, виховати любов до книги та бажання читати його твори.

В програмі заходу: повідомлення про визначні моменти з життя та творчості поета (Катерина Вершигора, Ольга Слива);  декламування віршів Кобзаря (Олена Швидюк, Анастасія Цимбалюк, Тетяна Ситник, Оксана Галецька, Анжела Большовикова, Ольга Король, Наталія Глюта); перегляд відеопрезентації; прослуховування пісень, покладених на вірші Т.Г.Шевченка та огляд книжково-ілюстративної виставки «Шевченкове слово в віках не старіє», який провела бібліотекар Ніла Вершигора.

Подаруй свій талант Кобзареві

Конкурс на кращу творчу роботу

 

Подаруй свій талант Кобзареві

03 березня відбувся конкурс на кращу творчу роботу “Подаруй свій талант, Кобзареві”. Організатори конкурсу викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін — Богуцька Н.С., Чорна Н.П. та Бурячок Н.В. 

В програмі урочистостей з нагоди відкриття конкурсу: 

 вступне слово - Богуцька Н.С., викладач української мови та літератури;

 привітання учасників конкурсу - Павлюк О.Я., заступник директора з навчально-виховної роботи;

 перегляд відеофільму про життєвий і творчий шлях Т.Г. Шевченка;

 декламування уривків з творів Кобзаря - Смола В., Лісовик М.;

 читання власних поезій - Трачківська І., Івашова Т., Підгорна А., Гринькевич О. ;

 “Є в Шевченка народження дата, дати смерті в Шевченка немає”, огляд книжкової полички.

В конкурсі на кращу творчу роботу взяли участь 23 студенти. Перемогу здобули: І місце - Хітрова О.; ІІ місце - Підгорна А

Герої не вмирають!

Пам'яті загиблим на Євромайдані
 

 

 

 


  

 


Пам'яті Небесної сотні

Хвилина мовчання

 

Пам'яті Небесної сотні

З 24 по 26 лютого в коледжі відбулися години пам'яті героїв Небесної сотні, які завершилися хвилиною мовчання.

«Герої не вмирають!» - під такою назвою  в усіх навчальних корпусах, бібліотеці та гуртожитку створено куточки пам'яті, в яких представлено інформаційні матеріали про події на Євромайданах Києва, Хмельницького та Кам’янця-Подільського, світлини загиблих з нашої області, зокрема Кам’янець-Подільського району та підбірки літературно-музичних творів. 

  • 26-02-2014, 10:34
  • 1963
  • 0

Конференція за підсумками

виробничої практики


Конференція за підсумками виробничої практики 

26 лютого відбулася конференція за підсумками виробничої практики. В своїй доповіді завідувач виробничою практикою Корчук В.М. зазначив, що з 13 січня по 09 лютого 2014 р. студенти випускних курсів спеціальностей “Народна художня творчість”, “Хореографія”, “Музичне мистецтво”, “Декоративно-прикладне мистецтво” та “Бібліотечна справа” проходили виробничу практику в закладах культури і мистецтв Хмельницької області.

За підсумками проходження виробничої практики 46 студентів (51,1%) отримали оцінку “відмінно”, 32 студента (35,5%) — “добре”, 10 студентів (11,1%) — “задовільно”, 2 студенти (2,2%) — “незадовільно”. Якісний показник — 86,6%. Повністю виконали завдання виробничої практики і показали відмінні результати на заліку наступні студенти, а саме: Клепацька Д., Ніколюк О., Соловодова А., Стечишина Н., Щегельська Б., Яворницька Ю. (Кам'янець-Подільський МБК), Демчук О., Деркач Д., Залуський Я., Мельник І., Корешняк Л., Чайка Е. (Кам'янець-Подільський РЦКіМ “Розмай”), Федорова І. (Кам'янець-Подільська МДШМ), Поверга Л. (Полонська ДМШ), Шеремета Д., Масловський В., Сидорук М. (Кам'янець-Подільська РДМШ), Павлюк М. (Віньковецька ДМШ), Сікалюк Б. (Красилівська ДМШ), Маруняк У., Сугак Ю., Кульчак А. (Кам'янець-Подільська ДШМ), Шелковкіна І. Ольшевська Т. (Кам'янець-Подільський НВК № 9), Рудь В. Ковальчук Т. (Кам'янець-Подільська ДХШ), Залісецька Л., Огнева А. (Кам'янець-Подільська РЦБ), Топоровська В., Осядла В. (Кам'янець-Подільська МЦБ). 

Директор коледжу Нелюбов Р.М. відзначив належний рівень організації виробничої практики в Кам'янець-Подільському МБК (Топоровська О.М.), Кам'янець-Подільському РЦКіМ “Розмай” (Шеремета О.І.), Полонській ДМШ (Богданович І.Я.), Віньковецькій ДМШ (Бідюк І.М.), Красилівській ДМШ (Багінський Л.А.), Кам'янець-Подільській МДШМ (Рябчук В.Г), Хмельницькій ОДТРК “Поділля-центр” (Горішевський О.А.), Ізяславській ДШМ (Кузема З.П.).

Вічне слово Кобзаря

Конкурс читців

 

Вічне слово Кобзаря

25 лютого в Кам’янець-Подільській міській центральній бібліотеці відбувся І етап обласного конкурсу читців поезії Великого Кобзаря, в якому здобули перемогу студенти коледжу: 

- Пшечук Дмитро  - диплом І ступеня в ІІ (юнацькій) категорії

- Ніколюк Олена – диплом І ступеня в ІІ (юнацькій) категорії

- Зелінська Аліна -  диплом ІІІ ступеня в ІІ (юнацькій) категорії

За креативне та оригінальне виконання віршів Т.Г.Шевченка відзначено дипломами Кравчук Олену та Назарець Анну.

Голова журі конкурсу – Козак Ольга Василівна, голова циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.

Солдат війни не вибирає…

Година пам’яті

 

Солдат війни не вибирає…

Таку назву мала відкрита виховна година з нагоди 25-річчя виведення радянських військ з Афганістану, яку підготували та провели студенти 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв під керівництвом куратора Валентини Булаєнко. Ведучі заходу Людмила Майданюк і Наталя Петрова підготували історичну довідку про Афганістан, ознайомили присутніх з фактографічними відомостями та подіями тих років. Студенти Катерина Статко, Юлія Ліщук читали вірші. Ліричну естафету перейняли студенти спеціальності «Видовищно-театралізовані заходи» Олександра Хітрова та Дмитро Пшечук (керівник курсу – Ольга Козак). Зворушливо прозвучала пісня у виконанні Альбіни Мручко під акомпанемент Максима Сошки та Володимира Стоцького (керівник – Ігор Червоногродський). Тринадцять запалених свіч у руках студентів символізували невмирущу пам'ять про кам’янчан, що загинули на чужій землі.

На захід був запрошений майор у відставці, заступник голови міської спілки ветеранів Афганістану Кособуцький Валентин Вікентійович, який проходив службу 1983-1984 рр. в окремій 56 автомобільній бригаді. Валентин Вікентійович був ініціатором встановлення поминальної плити з прізвищами загиблих кам’янчан у церкві Св. Георгія Побідоносця. В своєму виступі він згадав кожного кам’янчанина, що загинув у тій війні та тих, кого не стало за 25 років, що пройшли післ

Кохання з першого погляду 

Вечір знайомств

в Міському будинку офіцерів

 

Кохання з першого погляду 

13 лютого відбувся музично-розважальний вечір «Кохання з першого погляду» до Дня Св. Валентина для військовослужбовців в/ч А 3290. Організатор заходу – Климчук Л.В., викладач циклової комісії бібліотечних дисциплін. 

Студенти коледжу презентували цікаву концертну програму, в якій взяли участь: Гасюк Ульяна, Белінська Анастасія (318 гр.), Сеник Андрій, Сомик Дем’ян (323 гр.), Тимошенко Костянтин, Пшечук Дмитро (250 гр.) Архіпов Микола та Хлівнюк Вероніка (350 гр.). Ведуча заходу – Цасюк Вікторія (350 гр.).

На завершення заходу відбулася дискотека, під час якої студенти та військовослужбовці мали добру нагоду потанцювати та познайомитися.