Зроби три кроки до успішної освіти!
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВна 2019-2020 навчальний рік
BestCookFest-Podillia. Участь у фестивалі
Червона калина. Героїко-патріотичний фестиваль-конкурс
Істина відкривається в… Творча робота
Професійні грані творчого життя. Переддипломна практика
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2019 (15)
Лютий 2019 (25)
Січень 2019 (15)
Грудень 2018 (26)
Листопад 2018 (27)
Жовтень 2018 (30)
Корисні посилання
 • 03-10-2018, 11:00
 • 77
 • 0

П. Чайковський.

Концерт № 1 для фортепіано з оркестром

Мистецька година


П. Чайковський. Концерт № 1 для фортепіано з оркестром. Мистецька година 


03 жовтня у коледжі відбулася мистецька година «П. Чайковський. Концерт № 1 для фортепіано з оркестром». Виконавець - Хатія Буніатішвілі. Організатор заходу – викладач циклової комісії фортепіано та концертмейстерства Сирота О. М.

Студенти ознайомились з цікавими фактами із життя і творчості П. Чайковського, а також із постаттю грузинської піаністки Хатії Буніатішвілі. Також у ході заходу відбувся відеоперегляд концерту П. Чайковського для фортепіано з оркестром у виконанні Хатії Буніатішвілі.

 

 • 02-10-2018, 10:27
 • 90
 • 0

Вивчаємо роботу центру творчості

Навчальна екскурсія


Вивчаємо роботу центру творчості. Навчальна екскурсія


02 жовтня студенти ІІІ курсу відвідали Центр дитячої та юнацької творчості, який підпорядкований управлінню освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради.

Він розміщений у старому маєтку Дембіцьких, у якому у 20-ті роки була польська школа, у 30-ті – педагогічний технікум, у 40-ві – дитячий санаторій, а з 1991 року – центр дитячої та юнацької творчості.

Сьогодні у центрі працюють 50 педагогічних працівників, з яких 27 – випускники нашого коледжу. Вони організовують міські конкурси серед школярів, переможці яких беруть участь в обласних та всеукраїнських конкурсах. Більшість гуртків працюють на базі загальноосвітніх шкіл Кам’янця-Подільського, зокрема шаховий клуб «Гросмейстер».

Пріоритетними для молоді є науково-технічний та художньо-естетичний відділи.

Гордістю центру є такі колективи:

v  Народний ансамбль сучасного танцю «Апельсин» (керівник Пащенко А. М.)
v Зразковий театр – студія сучасного танцю «Абра» (керівник Пашинська Л. В.)
v Ансамбль народного танцю «Горличка» (керівник Назаренко Д. М.)
v Зразковий ляльковий гурток «Рукавичка» (керівник Березовська С. В.)
v Народний художній колектив студія образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Колорит»  (керівник Качковська  Н. Б.)
v Зразковий драматичний гурток «Мельпомена» (керівник Суханова Людмила)
v Гурток сучасної драми «Тандем» (керівник Коротенко Г. В.)

 Екскурсія справила на студентів позитивне враження. Інформація, почута під час екскурсії, може бути використана у майбутній професійній діяльності.

 

 

 • 01-10-2018, 12:18
 • 166
 • 0

А музика звучить… 

Тематична полиця

 

А музика звучить… Тематична полиця

 

1 жовтня 1975 року вперше було проведено Міжнародний день музики. Основними цілями, які ставили перед собою творці даного свята, були: обмін досвідом між культурами різних країн та розповсюдження музичного мистецтва. 

1 жовтня в бібліотеці проведено огляд тематичної полиці «А музика звучить…».

Музика здатна хвилювати наші почуття і надавати сильний вплив на наші емоції. Музика нам необхідна і вона не старіє. Сьогодні існує велика кількість різноманітних музичних жанрів. До основних з них відносяться: народна музика, блюз, духовна музика, джаз, кантрі, рок, поп, шансон, електронна музика, реггі, реп, романс тощо.

Міжнародний день музики - це свято для співаків і музикантів, для композиторів, учителів музики та викладачів, студентів та учнів музичних навчальних закладів,  його  відзначають  всі любителі музики.

 

Мирослав Скорик: людина і митець

Засідання студентського об’єднання

«Музична вітальня»


Мирослав Скорик: людина і митець. Засідання студентського об’єднання «Музична вітальня»


01 жовтня в рамках засідання студентського об’єднання «Музична вітальня» (керівник Мартинюк О.В.) відбулась мистецька година до Міжнародного дня музики та з нагоди 80-річчя легендарного українського композитора Мирослава Скорика. Ведучі заходу: Струк К. (418 гр.), Столаба А. (148 гр.)

У програмі засідання:

«Легенда української музики», вступне слово (Мартинюк О.В.);
повідомлення студентів про цікаві факти з життя та творчості Мирослава Скорика, які супроводжувались відео презентаціями та слайд-шоу, авторське трактування найпопулярніших творів композитора та фрагменти документальних фільмів про його життя та творчість;
концертна програма, у якій взяли участь студенти Баранецький Д. (318гр.), клас викладача Сироти О.М.; Прокопишен О. (318 гр.), клас викладача Мечак Л. М., концертмейстер Новіченко Ю.П.;  Осіпова А. (418гр.), клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І. Р.; тріо «Аурінія» у складі Ширяєвої Ю., Осіпової А., Войтович Л. (418 гр.), клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Ірина Нікітіна, Катерина Струк та Валентин Савіцький (418 гр.), клас викладача Боршуляк А.М. та Червінської І.Є.

Упродовж мистецької години звучали вокальні шедеври М.Скорика, фортепіанні твори,  симфонічні перекладення та геніальна музика до кінофільмів «Тіні забутих предків», «Високий перевал».

Захід проведено на високому професійному рівні, сприяла закріпленню знань студентів з музичної літератури та їх естетичному вихованню.
 • 30-09-2018, 13:49
 • 99
 • 0

 Книжковий простір коледжу

Заходи до відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек

 

Книжковий простір коледжу. Заходи до відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек

 

30 вересня відзначається Всеукраїнський День бібліотек. Студенти та викладачі коледжу долучилися до книжкових акцій «Подаруй бібліотеці книгу» й «Буккросинг». Гасло буккросингу –  «Візьми. Принеси. Почитай. Передай». Було зібрано близько 30 видань і оформлена зона буккросингу, яка зразу привернула увагу багатьох поціновувачів книги й любителів читання. Студенти і викладачі відтепер матимуть можливість почитати книги класиків, твори сучасних українських і зарубіжних авторів, мотиваційну літературу, обмінюватися і ділитися хорошими книгами, обговорювати літературні новинки, дискутувати про прочитане.

Бібліотека коледжу є центром інформаційного забезпечення освітнього процесу. Завідувач бібліотеки Осадчук Л. А. та бібліотекар Владика Л. І. дбають про поповнення книжкового фонду, здійснюють систематичне  інформування користувачів про інформаційні ресурси, готують та проводять змістовні соціокультурні заходи. Адміністратор баз даних Філіпчук Т. М. здійснює впровадження інформаційних технологій в бібліотечне обслуговування, створила підбірку електронних підручників та навчальних посібників на офіційному сайті коледжу.

З професійним святом бібліотечних працівників щиро привітали студенти 356 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» (куратор Бойчук Т. В.), з музичними вітаннями виступили: Войціцька Христина (323 гр.), Бугера Максим (318 гр.). Викладач Булаєнко В. О. передала ряд цінних книг для поповнення фонду бібліотеки коледжу. Студенти ІІІ курсу спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа» до свята підготували відеосюжет про роботу бібліотеки «Читальний зал – вікно у світ знань», а також у рамках вивчення навчальної дисципліни «Основи інформаційної культури» (викладач Булаєнко В. О.) підготували та презентували інформаційні повідомлення про унікальні бібліотеки та шедеври книжкового мистецтва.

Відзначення Всеукраїнського дня бібліотек свідчить про глибоку повагу до книгозбірень – скарбниць духовних надбань людства, до тих, хто присвятив себе бібліотечній роботі. Разом з тим, це свято читачів – кожного, хто любить і шанує Книгу, розуміє її важливу місію – нести світло Знань, Мудрості, Добра.

 • 30-09-2018, 11:09
 • 144
 • 0

Київ - місто історичне, театральне, героїчне

Екскурсія-подорож


Київ - місто історичне, театральне, героїчне. Екскурсія-подорож


29-30 вересня студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» відвідали м. Київ. Режисерська родина збагатилася новими пізнаннями, враженнями, яскравими та незабутніми емоціями.

Під час екскурсії студенти познайомилися з історією Києва та побачили багато цікавих місць, зокрема, Хрещатик, Алея Небесної Сотні, академічний театр ляльок, Національний театр І.Франка, Національний музей Т.Г.Шевченка, торговельно-розважальний центр «Гулівер».

Хрещатик — одна з найвідоміших та найкоротших центральних вулиць світу. Тут уже два століття поспіль вирує центр комерційного, політичного та культурного життя Києва. Прогулюючись такою невеликою вулицею, студенти побували на Європейській площі, що сім разів змінювала свою назву, на Майдані Незалежності, який є візитівкою міста, побачили культурно-виставковий центр "Український Дім", будівлю Національної Філармонії, споруджену як дім купецького зібрання та багато інших цікавих об'єктів, які гармонійно розмістилися уздовж Хрещатика.

Вражаючою була вечірня прогулянка Алеєю Небесної Сотні. Студенти пройшли історичними місцями Києва, вшанували пам'ять та поклали квіти до пам'ятних меморіальних знаків і пам'ятників на честь Героїв Небесної Сотні.

Київський академічний театр ляльок - найстаріший театр ляльок України. Споруда театру має образ казкового палацу як зовні, так і в інтер'єрі Територія, прилегла до будівлі, оформлена як справжнє дитяче казкове містечко (скульптури персонажів казок, фонтан, лавки для відпочинку, квіткові клумби тощо). Студенти побували на виставі «Чарівна лампа Аладіна».

Національний академічний драматичний театр імені І. Франка зустрів гостей міста цікавими постановками. Режисерська родина переглянула вистави «Назар Стодоля» та «Дорога Памелла». Чудове декоративне та художнє оформлення, професійна гра акторів, цікаві рішення втілення творів – це синтез вибухового заряду та натхнення для нової праці.

Надзвичайно цікава та пізнавальна була екскурсія студентів до Національного музею імені Тараса Шевченка. Його колекція складається з справжніх пам'яток, пов'язаних з великим сином України: оригіналів малярських робіт Шевченка, документів про його життя і творчість, рукописних списків віршів, рідкісних фотографій поета та його друзів, першодруків книг Шевченка з його автографами. Книжкові фонди музею складають 34 867 примірників, з яких по шевченківської тематиці - 8181 екземпляр.

Завершальним акордом поїздки була зустріч із випускниками Тимошенком К., Лісовик М., Веренчуком А., Назарець А., Костей О. Зустріч залишила незабутні та приємні спогади.

 • 28-09-2018, 11:48
 • 457
 • 0

Університетські бібліотеки:

історія, досвід, перспективи розвитку

Участь у Всеукраїнській науково-практичній

конференції до 100-річчя заснування

бібліотеки Кам’янець-Подільського

 національного університету імені Івана Огієнка

 

Університетські бібліотеки: історія, досвід, перспективи розвитку. Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції до 100-річчя...

 

27-28 вересня викладачі Булаєнко В.О., Никитюк С. С., Павлюк О. Я. взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Університетські бібліотеки: історія, досвід, перспективи розвитку» (До 100-річчя заснування бібліотеки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка).

Широке представництво учасників конференції дало змогу розглянути актуальні питання розвитку освітянських бібліотек на сучасному етапі реформування вищої школи, історію бібліотечної справи на Поділлі, проблеми збереження, формування та використання фондів документально-інформаційних установ, а також сучасні аспекти підготовки бібліотечних кадрів у форматі ступеневої освіти.

Музичні вітання учасникам конференції прозвучали у виконанні студентів коледжу – Самбора Богдана (418 група) та Прокопишена Олега (318 група), клас викладача Мечак Л. М.

Лідери студентського колективу


Лідери студентського колективу


26 вересня відбулися вибори ради студентського самоврядування. До керівних органів обрано активних студентів, які прагнуть розкривати лідерські якості, яким не байдуже майбутнє коледжу та які прагнуть реалізувати цікаві та молодіжні ідеї. 


 • 26-09-2018, 13:39
 • 172
 • 0

Книжковий простір коледжу

Цикл заходів до Всеукраїнського Дня бібліотек

 

Книжковий простір коледжу. Цикл заходів до Всеукраїнського Дня бібліотек 

 • 26-09-2018, 12:20
 • 301
 • 0

Візьми участь у буккросингу!

 

Візьми участь у буккросингу!

 • 26-09-2018, 12:03
 • 145
 • 0

Багато мов – багато можливостей

Тематична виставка

 

Багато мов – багато можливостей. Тематична виставка

 

Європа багата мовами. Існує більше 200 європейських та інших світових мов, якими розмовляють громадяни походженням з інших континентів. Святкування Європейського Дня мов робить акцент на тому, що вивчення мови допоможе не тільки розширити свої горизонти і вільно спілкуватися з носіями, а й долучитися до культури цих народів. 

26 вересня кожного року святкується Європейський день мов. Це свято молоде, йому немає і десяти років. Його виникнення пов'язане з тим, що нове тисячоліття ЮНЕСКО оголосило століттям поліглотів. І в перший рік 21 століття сталося і перше святкування «Європейського дня мов». Ініціаторами створення такого свята у свій час виступили Європейська комісія і Рада Європи. 

В бібліотеціколеджупроведенооглядтематичноївиставки  « Багатомовбагатоможливостей»

СтудентипереконалисяунеобхідностідізнаватисяякомогабільшеінформаціїпроЄвропу, вивчатимовирізнихнародів ,розширюватисвійсвітогляд, ставатиполікультурноюлюдиною, боякговориввідомийнімецькийпоеттадраматургЙ.В.Гете: «Скількимовтизнаєшстількиразтилюдина».

 • 26-09-2018, 11:21
 • 63
 • 0

Бібліотечна професія

крізь призму інновацій

Бесіда-інтерв’ю


Бібліотечна професія крізь призму інновацій. Бесіда-інтерв’ю 


26 вересня відбулася зустріч директора коледжу Нижника С.В., викладачів бібліотечних дисциплін Павлюк О.Я., Никитюк С.С. з журналісткою газети «Ключ» Наталією Яцемірською. Під час зустрічі обговорювались питання ролі бібліотек в сучасних умовах, зокрема в ОТГ, зміни пріоритетних напрямків їх діяльності та підготовку бібліотечних фахівців нової генерації, які б могли забезпечити роботу бібліотек інноваційно та креативно, тобто у новому форматі. Під час візиту до коледжу Наталія Яцемірська ознайомилась із матеріально-технічною базою навчального закладу, діяльністю бібліотеки та музею історії коледжу. Матеріали бесіди були опубліковані у статті «Чи є майбутнє у бібліотек?».

 

 • 21-09-2018, 12:07
 • 75
 • 0

Бібліотека – скарбниця знань

Навчальна екскурсія


Бібліотека – скарбниця знань. Навчальна екскурсія


З 17 по 21 вересня студенти ІІІ курсу відвідали центральну району бібліотеку, де познайомилися з її працівниками, почули дуже багато цікавої інформації про структурні підрозділи бібліотеки та її роботу, про склад бібліотечного фонду та ознайомилися з постійно діючими виставками. Працівники бібліотеки розповіли студентам про проекти «Золоті ключі раю» та «Україна моя молитва» та про клуб «Юність» .

Складовою роботи бібліотеки є організація соціокультурних заходів: майстер-класи, літературні вечори, творчі зустрічі та інше.

Також вони переглянули навчальний матеріал, який може бути корисним майбутньому працівнику культури. Для студентів ця екскурсія була цікавою та повчальною.

 • 21-09-2018, 10:55
 • 170
 • 0

Ланцюг миру

Участь в акції до Міжнародного дня миру


Ланцюг миру. Участь в акції до Міжнародного дня миру Ланцюг миру. Участь в акції до Міжнародного дня миру


21 вересня, у Міжнародний день миру відбулась акція «Ланцюг миру», яку ініціювала студентська молодь Кам’янець-Подільського податкового коледжу. Акція відбулася на проспекті Грушевського. У руках учасників акції майоріли державні прапори, жовто-блакитні стрічки, кульки, прапорці. Головне гасло акції – «Мир – найдорожча цінність людства».

До проведення міської акції долучилися і студенти 156 групита куратори Горна Л.А, Красілич І.М. Спільно з молоддю міста представники нашого закладу продемонстрували свою солідарність зі всіма народами світу, які борються за мир та свою незалежність.

 • 20-09-2018, 11:39
 • 91
 • 0

Гортаємо сторінки історії

Зустріч-бесіда


Гортаємо сторінки історії. Зустріч-бесіда


20 вересня з експозиціями музею ознайомився Рафальський П.М., онук Юрчишина Івана Степановича, який з 1958 по 1979 рр. очолював наш навчальний заклад (Кам’янець-Подільське культурно-освітнє училище).

Павла Миколайовича та його родину зацікавили документальні джерела про Юрчишина І.С., в яких висвітлена його діяльність на посаді викладача та керівника мистецького закладу, а також спогади викладачів та студентів про Івана Степановича. В книзі відгуків вони залишили запис: «Щиро дякую колегам мого дідуся, одного з керівників Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв Юрчишина Івана Степановича за надзвичайно теплу та гостинну зустріч. Разом зі мною, його онуком Рафальським Павлом Миколайовичем, цей прекрасний заклад відвідали моя дружина Ольга, її сестра Марина та правнучка Юрчишина І.С».

 

 • 19-09-2018, 16:03
 • 217
 • 0

Ваша безпека

та здоров’я залежить від вас

Збори студентів нового набору

 

Ваша безпека та здоров’я залежить від вас. Збори студентів нового набору


19 вересня відбулися загальні збори студентів нового набору.

Порядок денний:

  «Знайомство з організацією навчально-виховного процесу в коледжі» - Нижник С.В., директор коледжу
  «Навчальна діяльність студента: зміст, завдання» - Павлюк О.Я., завідувач відділенням;
  «Знайомство з правилами внутрішнього розпорядку в коледжі» - Чорна Н.П., соціальний педагог;
  «Безпека життєдіяльності студентів в коледжі та поза його межами» (вступний інструктаж) - Городецька Н.М., викладач навчальної дисципліни «БЖД»;
  «Ваше здоров'я – залежить від вас» (корисні поради) - Трачук Н.П., медична сестра;
  «Вступний інструктаж з техніки безпеки» - Булаєнко В.О., інженер з охорони праці.

 • 19-09-2018, 10:39
 • 170
 • 0

Коли захиталося небо

Благодійна вистава


Коли захиталося небо. Благодійна вистава


19 вересня у коледжі відбулася благодійна вистава «Коли захиталося небо». Це інсценізація уривків з двох романів Л. Мусіхіної «Коли захиталося небо» Люко Дашвар «Покров». Мета заходу – допомога у збиранні коштів добровольцю та патріоту України Назару Опришку. До участі у акції були запрошені студенти з інших навчальних закладів міста. Під час вистави глядачі мали змогу відтворити події Революції Гідності та побачити тих героїв, які пройшли складний шлях до свободи.

Виставу підготували студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»: Веселовський А., Войтюк М., Горпенчук А., Жеребнюк К., Михальський С., Падневич А., Пилипчук В., Прокопович Д., Пухальська О., Рой Л., Яцюк Т. (356 група), Сушко І., Королюк О. (25 група). Художній керівник – Тетяна Бойчук. Також до акції долучилися ансамбль «В&W» (керівник Мечак Л.М.), звукомузичне оформлення – Ігор Форкун, відео – Галевська Ганна (37 гр.)

Виручені кошти було передано воїнові, відданому синові своєї землі і свого народу Назару Опришку. Студенти коледжу надалі готові брати участь у благодійних акціях.

 • 14-09-2018, 11:47
 • 131
 • 0

День рятівника

Участь у концертній програмі

 

День рятівника. Участь у концертній програмі День рятівника. Участь у концертній програмі День рятівника. Участь у концертній програмі


14 вересня в міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника. Із професійним святом рятівників привітали народний депутат Мельниченко В., міський голова Сімашкевич М., керівники  об’єднаних територіальних громад.

У концертній програмі взяли участь студенти коледжу  Бабунець А., (418 гр., клас викладача Боднар О.Л.), Прокопишен О., (318 гр., клас викладача Мечак Л.М.), Самбор Б (418 група, клас викладача Мечак Л.М.),  Ширяєва Ю., Войтович Л., Савіцький В. (418 група, клас викладача Столаби Т.В.)