Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2022 (12)
Жовтень 2022 (6)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (32)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (15)
Корисні посилання

День художника

Святкові вітання

 

День художника

 

 

Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв щиро вітає студентів та викладачів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», талановитих майстрів пензля, шанувальників образотворчого мистецтва з професійним святом – Днем художника, яке відзначається в пору золотої осені, щедрої на врожай, барви і кольори, коли сама природа розгортає своє неповторне і вражаюче художнє полотно.

 

 

Підсумки VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ім. П. Вірського

Творчі досягнення

 

Підсумки VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ім. П. Вірського

 

 

08-10 жовтня 2021 року в м. Києві пройшов ІІІ тур VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. П. Вірського, який традиційно організовує Національна хореографічна спілка України під керівництвом народного артиста України, Героя України, голови журі конкурсу Мирослава Вантуха.

Серед інших – танцювальні колективи Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв: народний ансамбль танцю «Подільські візерунки» (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Володимир Чорнобиль) та народний ансамбль естрадного танцю «Каскад» (художній керівник – відмінник освіти України Олександра Кучерява).

Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти

Відкрите заняття

 

Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти

 

 

08 жовтня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін Микитюк О.І. провела відкрите заняття з навчальної дисципліни «Біологія і екологія» на тему: Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти.


 

 

 

Професії та професійні навички

Відкрите заняття

 

Професії та професійні навички

 

 

08 жовтня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв проведено відкрите заняття з англійської мови «Професії та професійні навички. Перегляд часів. Теперішній перфектний час в порівнянні з теперішнім перфектно-тривалим часом» для студентів 167 групи.

Заняття провела викладач-методист Стрельчук Л.І., яка досягла освітньої, розвиваючої, виховної та практичної мети в чотирьох видах мовленнєвої діяльності: говорінні, читанні, аудіюванні та письмі у типових ситуаціях.

Вміло був підібраний матеріал для заняття: презентації до теми, роздатковий матеріал, відео та аудіоматеріали. Лариса Іванівна вільно і вправно володіла матеріалом і доносила його до студентів. Мова викладача чітка, виразна, літературна, професійна і цього вимагала від студентів. Ретельно слідкувала за їхньою вимовою та наголосом.

Впродовж усього заняття викладач використовувала принципи педагогіки партнерства та демократичної співпраці викладача зі студентами, що є концептуальною основою європейської освітньої системи, створює сприятливий психологічний клімат на занятті.

Відчувався тісний міжпредметний зв’язок з такими навчальними дисциплінами як українська мова, культура мови, народознавства, історії, географії, живопису, операторської майстерності та ін.

На занятті студенти були уважними, ініціативними, вдумливими і працьовитими. Хто в більшій мірі, а хто в меншій, відбувалося діалогічне мовлення для досягнення комунікативної мети. Атмосфера панувала спокійна і творча. На занятті вдало поєднувався виклад як теоретичного, так і практичного матеріалу. Студенти були досить мотивовані, активно працювали, демонстрували готовність до спілкування та самоаналізу.

Мультимедійна презентація підготовлена викладачем, сприяла фокусуванню уваги студентів та кращому засвоєнню інформації. Тема та зміст заняття відповідали програмним вимогам. Викладач раціонально побудувала заняття, вміло структурувала його. Матеріал був викладений доступно та послідовно. Цьому сприяло застосування роздаткового матеріалу та презентації із подальшим їх обговоренням та підведенням підсумків засвоєння матеріалу. Стрельчук Л.І. оцінила роботу студентів відповідно до їхніх відповідей.

Викладач майстерно володіла методами та прийомами викладання матеріалу, продемонструвала високу культуру мовлення, ясний та логічний виклад матеріалу.

На занятті були присутні молоді викладачі Чорна Н.П., Продан Ю.П., Шленчак С.В., які мали можливість перейняти досвід роботи колеги Стрельчук Л.І.

Фотозвіт студента 357 групи Максима Бутилюка.

 

Богуцька Н.С.,

кандидат філологічних наук, викладач-методист

 

Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички

 

 

 

Калейдоскоп вересневих подій

Участь у фестивалі

 

Калейдоскоп вересневих подій

 

 

Початок кожного навчального року для студентів та викладачів Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв – це пора, коли вся українська творча інтелігенція відзначає День українського кіна. Цьогорічний День кіна для кам'янчан, гостей, студентської молоді, творчої еліти міста особливий, бо саме в нашому місті стартував перший Хмельницький кінофестиваль зі славнозвісною «червоною доріжкою» – невід'ємним атрибутом «кіношних» церемоній.

 

Пішов з життя Павло Дмитрович Сопіга

Світлій пам'яті викладача коледжу
 

 

Золоті миті нашої історії

Виховна година в музеї

 

Золоті миті нашої історії

 

 

Із перших днів перебування в коледжі студенти перших курсів, опановуючи майбутню професію, приходять на екскурсію до музею alma mater, в стінах якого зберігається пам'ять про всіх, хто творив і творить сьогодні його славу та історію.

06 жовтня 2021 року студенти 1138 групи, куратор Виниченко Н.В., на виховній годині відвідали музей. Під час тематичної екскурсії «Золоті миті нашої історії: творча біографія, вагомі історичні віхи, яскраві події, та персоналії» студенти ознайомилися із важливими подіями у житті коледжу, його кращими викладачами та випускниками. Студенти з цікавістю розглядали історичні документальні джерела, фотодокументи, світлини, колекцію випускних альбомів та планшетів, які збираються від часу перших випусків.

 

 

Архівний фонд – джерело історичних відомостей

Тематична перевірка

 

Архівний фонд – джерело історичних відомостей

 

 

05 жовтня 2021 року відповідно до розпорядження Кам’янець-Подільського міського голови від 04.02.2021 № 70-р «Про проведення перевірок стану діловодства та збереженості документів Національного архівного фонду та документів з кадрових питань (особового складу) на підприємствах, установах, організаціях м. Кам’янця-Подільського» у Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв було здійснено тематичну перевірку архівного підрозділу.

 

День працівників освіти

Святкові вітання

 

День працівників освіти

 

 

Шановні освітяни!

 

Адміністрація та студентський колектив Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв щиро вітають Вас з професійним святом!

Вітаємо Вас із Днем працівників освіти! Бажаємо наснаги й терпіння, миру і сімейного затишку, щастя і поваги від оточуючих!

 

Міжнародний день музики

Святкові вітання

 

Міжнародний день музики

 

 

 

Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв вітає всіх композиторів, музикантів, співаків, диригентів, усіх, хто просто любить музику, з професійним святомДнем музики!

 

 

Калейдоскоп професійних свят

Святкові вітання

 

Калейдоскоп професійних свят

 

 

Тим, хто пізнати добро допоміг,

Тим, хто відкрив для нас тайни доріг,

Тим, хто нам крила дарує щодня,

Тим, хто відкрив нам жагу пізнання,

 

Тим, чия праця важка, непроста,

Тим, чиє слово добром пророста,

Тим, хто відкрив нам науки світання

Наші святкові і щирі вітання!

 

 

Музичні вітання бібліотекарям міста

Участь в концертній програмі

 

Музичні вітання бібліотекарям міста

 

 

30 вересня 2021 року в міському Будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, на які завітали працівники книгозбірень Кам’янець-Подільської міської територіальної громади.

В концертній програмі з нагоди свята взяли участь студенти Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв Ілля Поліханенко (клас викладача Б. Панчука), Анастасія Столаба (клас викладача Т. Столаби) та Діана Середюк (клас викладача О. Боднар), які подарували присутнім мелодійні українські пісні та музичні твори.

 

Всеукраїнський день бібліотек

Святкові вітання

 

Всеукраїнський день бібліотек

 

 

Студенти та викладачі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв щиро вітають колег-бібліотекарів Хмельниччини та всієї України, а також випускників спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Нехай натхнення і жага творчого пошуку будуть вашими вірними супутниками, життя – багатогранним і плідним, шлях до професійного зростання – успішним! Бажаємо і надалі добрими справами зміцнювати й підтримувати авторитет та славу Бібліотеки!

 

Бібліотека – твоя точка опори

Участь у ХІІІ Форумі бібліотекарів Хмельниччини

 

Бібліотека – твоя точка опори

 

 

29 вересня в рамках ХІІІ Форуму бібліотекарів Хмельниччини «Бібліотека – твоя точка опори» відбулася науково-практична конференція «Хмельницька ОУНБ в інформаційному просторі України: історія і сьогодення», приурочена до 120-річчя з часу заснування бібліотеки. Участь у конференції на платформі ZOOM взяли: директор коледжу Нижник С.В., викладачі Булаєнко В.О., Никитюк С.С., Павлюк О.Я., які представили відеовітання колективу кигозбірні «Віват, бібліотеко!». В підготовці відеоролика взяли участь Никитюк С.С., Філіпчук Т.М., Семенків І.А., Гаврилюк П.В., Василенюк В.М., Уваров В.Р., Саричев С.І.

 

Всесвітній день туризму

Участь в урочистостях

 

Всесвітній день туризму

 

 

27 вересня 2021 року студенти Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв, учасники народного театру-студії «На Зарванській» (457 група спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»: Шлей І., Бохняк Д., Дубчак В.) під керівництвом викладачів Ірини Красілич та Ольги Козак стали окрасою урочистостей до Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

 

Всеукраїнський фестиваль «Жар-птиця»

Творчі досягнення

 

Всеукраїнський фестиваль «Жар-птиця»

 

 

З 17 по 25 вересня у м. Дніпро відбувся Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Жар-птиця», який організувала громадська організація «Світ мрій» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Фестиваль став новою сходинкою на шляху до творчої майстерності для студентки Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв Анни Гошко, а також для її викладача Ніни Виниченко і концертмейстера Наталії Пуги. 

Розширення діапазону голосу та удосконалення вокальної техніки

Відкрите заняття

 

Розширення діапазону голосу та удосконалення вокальної техніки

 

 

22 вересня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв проведено відкрите заняття на тему «Розширення діапазону голосу та удосконалення вокальної техніки. Робота над чистотою інтонування».

Заняття зі студентом спеціалізації «Музичне мистецтво естради» Віталієм Чорногрицьким провела викладач Н.В. Винниченко, концертмейстер – Ю.П. Новіченко, з метою навчитись передавати характер, художній образ творів за допомогою засобів художньої виразності, формувати загальнокультурні та пізнавальні компетенції студента, виховувати прагнення до самовдосконалення та саморозвитку.

 

 

Студентське самоврядування: нові обличчя, креативні ідеї, круті проєкти!

Вибори студентських лідерів

 

Студентське самоврядування: нові обличчя, креативні ідеї, круті проєкти!

 

 

22 вересня 2021 року відбулися вибори нового складу Ради студентського самоврядування Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

Високий рівень студентської довіри отримала Діана Скурська, студентка спеціальності «Хореографія», яка майже одноголосно обрана головою Ради студентського самоврядування – студентським директором. У її передвиборній програмі дій – створення команди студентських лідерів-однодумців, які можуть генерувати цікаві студентські ідеї, ініціативи і проєкти, комунікувати з усіма ланками управління коледжу та сворювати можливості для кожного із студентів творчо розвиватися, набуваючи актуальних лідерських компетентностей.