Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання

Ігор Сікорський – містер Гелікоптер

Година цікавої інформації

 

Ігор Сікорський – містер Гелікоптер

 

 

13 грудня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв в рамках гуртка з фізики і астрономії «Дослідники» була проведена година цікавої інформації «Ігор Сікорський – містер Гелікоптер» для студентів 1-х курсів (організатор - Шленчак С.В.).

Під час заходу студенти ознайомилися з біографією вченого, переглянули документальний фільм «Невигадані історії. Ігор Сікорський», слухали музичні композиції та пісню у виконанні студентів коледжу.

Традиції українського народу – свято Андрія

Народознавча година

 

Традиції українського народу – свято Андрія

 

 

13 грудня 2021 року в актовій залі гуртожитку Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв проведено тематична година «Традиції народу. Гадання на Андрія».

Захід проводився з метою сформувати у студентів повагу та інтерес до національних звичаїв і традицій українського народу, його культури та національної спадщини.

Mezinárodní talentová soutěž – Mikulašské hvězdy 2021

Міжнародний багатожанровий двотуровий конкурс

 

Mezinárodní talentová soutěž – Mikulašské hvězdy 2021

 

 

12 грудня 2021 року завершився перегляд конкурсних виступів учасників українсько-чеського проєкту – Міжнародного багатожанрового двотурового конкурсу «Mikulašské hvězdy 2021», який організувала компанія OreaFest за підтримки головного управління культури міста Прага (Чехія) в дистанційному форматі.

Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв представляв студент 413 групи спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Олександр Лівіцький, клас викладача Ніни Виниченко.

 

 

Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації

День студентського самоврядування

 

Студентське самоврядування: від ідеї до реалізації

 

 

08 грудня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбувся День студентського самоврядування.

Протягом дня пройшли бліц опитування «Запитай у директора» (студентська дирекція) та фотосесія учасників Ради студентського самоврядування «В об’єктиві – студентські лідери», круглий стіл за участю Ради студентського самоврядування та адміністрації коледжу «Студентське самоврядування – це твоє право і можливість змінити коледж на краще».

День української хустки

Свято народних традицій

 

День української хустки

 

 

07 грудня 2021 року викладачі та студенти Кам'янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв доєдналися до святкування Дня української хустки циклом заходів «Краса у хустці нашій споконвічна». Адже українки з давніх-давен носили хустку, яка вважалася оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм.

Спортивні змагання до дня Збройних сил України

Присвята військовослужбовцям

 

Спортивні змагання до дня Збройних сил України

 

 

06 грудня з нагоди Дня Збройних сил України в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв були проведені змагання між юнаками коледжу. Спортивні завдання включали в себе змагання з підтягування, жиму штанги лежачи, жиму гирі стоячи, та гри в дартс.

 

 

 

Авторський проєкт Дмитра Радзецького

Творча зустріч

 

Авторський проєкт Дмитра Радзецького

 

 

Вперше у Кам'янці-Подільському, 03 грудня 2021 року, в фаховому коледжі культури і мистецтв відбувся сольний концерт Дмитра Радзецького!

Концерт пройшов у форматі воркшопу з демонстрацією сучасного обладнання компаній Zoom та Ableton за підтримки компанії «Реал Мюзік».

 

 

 

ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови

Творчі досягнення

 

 ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови

 

 

З 12 листопада до 03 грудня 2021 року відбувся ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови, у якому взяли участь студенти Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

Змагання проходило в 4 етапи на платформі HUMAN у форматі тестових завдань. Організатор участі студентів коледжу – Чорна Н.П., викладач української мови і літератури.

Засідання методоб’єднання голів циклових комісій

Обговорення актуальних питань освітньої діяльності

 

Засідання методоб’єднання голів циклових комісій

 

 

02 грудня 2021 року з метою обговорення актуальних питань освітньої діяльності відбулось засідання методоб’єднання голів циклових комісій Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв під головування т.в.о. директора Сергія Нижника.

СНІД. Не залишимося байдужими!

Заходи до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/ СНІДом

 

СНІД. Не залишимося байдужими!

 

 

01 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей, який з 1988 року щорічно відзначають за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Охорона праці очима дітей – 2022

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка

 

Охорона праці очима дітей – 2022

 

 

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, відзначається День охорони праці.

В рамках відзначення Дня охорони праці та з метою привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці серед дітей та юнацтва, сприяння розвитку дитячої творчості, виявленню, відбору та підтримці талановитої молоді ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» спільно з Держпраці розпочато роботу з проведення ХІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2022.

 

Фестиваль-конкурс мистецтв «В обіймах часу»

Творчі досягнення

 

Фестиваль-конкурс мистецтв «В обіймах часу»

 

 

28 листопада 2021 року перегорнув сторінку Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «В обіймах часу», що проводився в рамках творчого проєкту «Назустріч мрії».

Участь у мистецькому змаганні взяли і студенти Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв. Згідно загальної кількості набраних балів народна хорова капела «Гомін» (номінація «Хорове мистецтво», IV вікова категорія) та Діана Середюк (номінація «Народний спів», IV вікова категорія) здобули найвищі відзнаки – Гран-Прі фестивалю-конкурсу.

 

 

День пам'яті жертв голодоморів

Національний пам'ятний день

 

День пам'яті жертв голодоморів

 

 

Голодомор – глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять...

Це наш український біль, наша безмірна туга і скорбота за мільйонами невинно убієнних.

Схилімо голови в скорботі за тими, хто загинув голодною смертю, став жертвою репресій тоталітарного режиму.

 

Клуб веселих і найкмітливіших

Наші перемоги

 

Клуб веселих і найкмітливіших

 

 

26 листопада у Кам'янці-Подільському міському Будинку культури відбувся районний етап гри Клубу веселих та найкмітливіших серед команд молодіжного патріотично-правового руху «ХОМА», у якому взяли участь чотири осередки – Кам'янець-Подільський, Городоцький, Дунаєвецький та Чемеровецький.

За результатами конкурсу журі визначило переможців – ними стала команда Кам'янець-Подільського осередку під назвою «Діти Феміди», які є студентами Кам'янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв. Підготувала команду викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів Тетяна Бойчук.

 

 

 

Відкритий конкурс малих хореографічних форм «Світанок»

Оголошення

 

Відкритий конкурс малих хореографічних форм «Світанок»

 

 


Кам'янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв оголошує прийом заявок на Перший Відкритий конкурс малих хореографічних форм «СВІТАНОК». 

Засновники конкурсу – Департамент інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницький обласний осередок Національної хореографічної спілки України. Організатор – Кам'янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв. 

Конкурсні виступи та Гала-концерт відбудуться 29-30 квітня 2022 року.

До участі у конкурсі запрошуються учасники (солісти, дуети, тріо, ансамблі до 5-ти осіб) аматорських хореографічних колективів України, учні (вихованці) загальноосвітніх шкіл, мистецьких шкіл і позашкільних навчальних закладів.

 

 

Міжнародний день студента

Свято молодих і талановитих

 

Міжнародний день студента

 

 

Міжнародний день студентів — щорічне міжнародне свято студентської активності, що відзначається 17 листопада. В наші дні позиціонується як свято молодості, жаги до життя та великих звершень. 

Лекції та семінари, безсонні ночі перед екзаменом, цікаві практичні заняття, перша практика, а також атмосфера дружнього спілкування, нових знань, а часто і першого кохання… Неоціненний досвід, отриманий у стінах улюбленого навчального закладу ми пам’ятаємо все життя. 

Щороку це свято в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв сповнене позитивом, креативом та гарним настроєм!

 

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Святкові вітання

 

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

 

 

09 листопада в нашій державі відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. 

Студенти та викладачі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтво приєднуються до відзначення професійного свята в онлайн-проєкті «Культура – це творчість і творчі люди».

 

 

Немає без мови України, нас мова в націю єднає!

Свято духовності українського народу

 

Немає без мови України, нас мова в націю єднає!

 

 

Щорічно 9 листопада в нашій державі відзначається День української писемності та мови й вшановується пам'ять Преподобного Нестора-Літописця. Саме його вважають основоположником української писемності. День української писемності і мови, як свято духовності українського народу запроваджено Указом Президента України у 1992 році на знак затвердження великого національного надбання, коштовного скарбу, який поєднує досвід, мрії і надії мільйонів людей, подвижників українського слова.