Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2022 (12)
Жовтень 2022 (6)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (32)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (15)
Корисні посилання

Важлива місія Червоного Хреста в Кам’янці-Подільському

Діалог співпраці

 

Важлива місія Червоного Хреста в Кам’янці-Подільському

 

 

22 вересня 2021 року в Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв завітала делегація представників Кам’янець-Подільської міської організації Товариства Червоного Хреста України у складі голови правління Ігоря Земскова, а також членів правління – проектного менеджера Юлії Побережної та координатора волонтерського руху Наталії Семенюк.

 

Google Meet – помічник викладача для проведення дистанційних занять

Засідання школи педагогічної майстерності

 

Google Meet – надійний помічник викладача для проведення дистанційних занять

 

21 вересня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбулось засідання школи педагогічної майстерності на тему «Google Meet – надійний помічник викладача для проведення дистанційних занять».

Кожен викладач має бути підготовлений до проведення онлайн-занять, адже головне – дати студентам необхідні знання, обравши платформу для взаємодії. Тож, учасники засідання обговорили порядок створення відеозустрічі, приєднання учасників, використання зручних функцій платформи.

 

 

Наповнюємо життя цікавим змістом

Театральні екскурсії

 

Наповнюємо життя цікавим змістом

 

 

19 вересня 2021 року дружна режисерська родина студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв вихідний день провела з користю, здійснивши поїздку до міста Рівне.

Яскраві враження залишились від екскурсій та переглядів вистав в Рівненському академічному обласному театрі ляльок та Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі.

 

Печера «Кришталева» – пам’ятка природи державного значення

 Заняття-екскурсія

 

Печера «Кришталева» – пам’ятка природи Державного значення

 

 

 

17 вересня 2021 року студенти спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв разом з викладачами здійснили екскурсію в одне з природних див, якими пишається Україна, – печеру в с. Кривче, що на Тернопільщині. 

 

День рятувальника

Участь у концертній програмі

 

День рятувальника

 

 

Щороку, на початку осені, Україна відзначає свято тих, хто щодня мужньо бореться зі стихією, щоб врятувати людське життя, запобігти небажаним наслідкам надзвичайних ситуацій, допомогти людям у екстремальних умовах.

17 вересня 2021 року в міському Будинку культури зібралось багато поважних гостей, аби виразити вдячність та привітати рятувальників Кам’янеччини.

 

Про умови проходження чергової атестації педагогічних працівників

Засідання Школи педагогічної майстерності

 

Про умови проходження чергової атестації педагогічних працівників

 

 

16 вересня в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбулося засідання Школи педагогічної майстерності на тему «Про умови проходження чергової атестації педагогічних працівників».

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямованих на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу.

Знайомство з діяльністю міського Будинку культури

Заняття-екскурсія


Знайомство з діяльністю міського Будинку культури


 

 

15 вересня 2021 року студенти третіх курсів спеціалізацій «Кіно-, фото-, відеосправа», «Видовищно-театралізовані заходи», «Духові інструменти» та «Народне пісенне мистецтво» Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв разом з викладачами Ляшук Т.Є., Яворницькою Н.О., Григорків Л.А. відвідали Кам’янець-Подільський міський Будинок культури.

 

 

Успішні кейси центру культури і мистецтв «Розмай»

Заняття-екскурсія

 

Успішні кейси центру культури і мистецтв «Розмай»

 

  10 вересня студенти четвертих курсів Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» разом з викладачами Ляшук Т.Є., Яворницькою Н.О., Григорків Л.А. провели заняття-екскурсію з дисципліни «Навчальна практика з СКД» по ознайомленню з роботою центру культури і мистецтв «Розмай».

 

Пріоритетні напрямки та завдання сучасного музею

Інтерактивний діалог-практикум


Пріоритетні напрямки та завдання сучасного музею


 

 

10 вересня 2021 року на базі музею Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв відбувся інтерактивний діалог-практикум за участю працівників музейних установ Гуменецької сільської територіальної громади. Організатор заходу – Павлюк О.Я., завідувач відділення, відповідальна за роботу музею.

В творчій лабораторії фахівці музейних установ обговорювали актуальні питання розвитку музеїв, консультувались та обмінювалися досвідом роботи.

 

Знайомство з бібліотекою ім. Костя Солухи

Заняття-екскурсія


Знайомство з бібліотекою ім. Костя Солухи

 


09 вересня 2021 року студенти 357 групи Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» разом з викладачами Ляшук Т.Є. та Яворницькою Н.О. відвідали міську центральну бібліотеку імені Костя Солухи.

 

 

Спорт – це здорово!

Змагання до Дня фізичної культури і спорту

 

Спорт – це здорово!

  

З 07 по 09 вересня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв проведено змагання з настільного тенісу та волейболу, присвячені Дню фізичної культури і спорту.

Успішний старт – високий результат

Збори студентів нового набору

 

Успішний старт – високий результат

 

 

07-08 вересня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв відбулися загальні збори студентів нового набору та загальні збори студентів-мешканців гуртожитку.

На зборах розглядалися такі питання: правила внутрішнього розпорядку студентського гуртожитку, права і обов’язки мешканців гуртожитку, правила техніки безпеки, протипожежної безпеки, енергозбереження та заощадження ресурсів. 

 

Уклін любові, шани і поваги

До 15-річчя створення первинної організації ветеранів


Уклін любові, шани і поваги


 

 

Золотими літерами в історію Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв вписані імена ветеранів. Це ціла плеяда яскравих, творчих особистостей, які стояли біля першоджерел навчального закладу, фундаторів, засновників його славетної історії. Це – ентузіасти, які впевнено та активно розбудовували навчальний заклад і сьогоднішнє покоління професіоналів, які наполегливо і творчо працюють, примножуючи славу рідного коледжу.

Вивчаємо творчість художника Б. Негоди

Екскурсія в майстерню

 

Вивчаємо творчість художника Б. Негоди

 

 

07 вересня 2021 року студенти Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв 267 та 446 групи спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» ОМДР разом з викладачами Майгур Т.В. та Горною Л.А. побували на екскурсії в майстерні видатного кам’янецького художника, професора, заслуженого художника України Бориса Михайловича Негоди.

 

 

Я – майбутнє твоє, Україно!

Урочистості з нагоди Дня знань

 

Я – майбутнє твоє, Україно!

 

 

   Першовересень зустрів студентів та працівників Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв святковим настроєм та урочистостями з нагоди Дня знань.

  Творча робота стала мистецьким «зачином», першою практичною роботою до державного іспиту з фаху, студентки 457 групи спеціалізації "Видовищно-театралізовані заходи" Валерії Дубчак, художній керівник – Ірина Красілич, викладач сценічної мови – Ольга Козак.

Крок до вершини знань

Вітання з Днем знань та початком нового навчального року


Крок до вершини знань

 


   День знань – хвилююче і незабутнє свято, яке не минає жодної родини. Адже людина без знань, як безкрилий птах: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті.

   День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Усі шляхи цього дня ведуть до знань, до нових відкриттів і звершень. Сьогодні голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

  • 27-08-2021, 11:17
  • 528
  • 0

Форум освітян Хмельниччини

Обласний освітній форум


 

                 

 

   27 серпня в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького відбувся щорічний обласний освітній форум «Розвиток освіти в умовах децентралізації», в якому взяли участь голова обласної ради Віолета Лабазюк, народні депутати України, представники органів влади різних рівнів, голови територіальних громад, керівники закладів освіти та інклюзивно-ресурсних центрів, освітяни Хмельниччини.

30 років незалежності України

Вітання з державним святом


30 років незалежності України

 

 

   Кам'янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв сердечно вітає усіх українців з Днем Державного Прапора України та 30-ю річницею незалежності України!