Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Лютий 2021 (6)
Січень 2021 (26)
Грудень 2020 (21)
Листопад 2020 (27)
Жовтень 2020 (20)
Вересень 2020 (21)
Корисні посилання
 • 03-03-2020, 13:34
 • 220
 • 0

Лабіринти душі

Виставка творчих робіт до 90-річчя коледжу


Лабіринти душі

  

      26 лютого 2020 року міська виставкова зала буяла різнобарвною кольоровою гамою дипломних, курсових та практичних робіт, виконаних студентами коледжу, спеціальності ДПМ, ОМДМР.

    Виставка «Лабіринти душі» стала творчим подарунком колуджу до його 90-річчя та повела своїх шанувальників у світ уяви та фантазії, професійного вирішення тематики, віртуозного виконання їх в різних техніках та глибокого  авторського осмислення юних, креативних, настирливих творців прекрасного.

    Саме на цьому зосередив свій виступ директор коледжу Нижник С. В., висловивши подяку студентам-учасникам виставки та викладачам, їх творчим натхненникам: Павлюку О. Ф., Луцю С. В., Дубіньскій О. В., Горній Л. А., Майгур Т. В., Желіховській М. В.

    Власними враженнями від побаченого поділилась з поціновувачами мистецтва ведуча відкриття виставки - Ковальчук А. М., завідувачка художнім відділом історичного музею-заповідника.

    Латюк Н. І., методист коледжу провела екскурс творчо-мистецьких доробків учасників виставки, зосередивши увагу на дипломних роботах випускників 2019 року, їх тематиці та техніках виконання, зокрема:

  - «Яблука з дідового саду» - техніка: художня обробка шкіри, автор Софія Хома;

  - «Світ підсвідомості – світ поезії» техніка: артнитка, автор Діана Королюк;

  - «Філософія буття» - техніка: олійний живопис – Анастасія Люлько;

  - «Воїни світла - воїни добра» - авторська техніка: ткацтво дротом – Дмитро Мотрій, виконана на честь героїв майдану: Нігояна Сергія, Лижичко Руслани, Сліпака Василя, Мельника Бориса;

  - тему любові до свого народу продовжила творча робота «Голодомор»,  виконана в техніці металопластики, автор Леонід Довгошей;

  - тематична композиція «Воля» - Назар Мартиновича: поєднання технік і матеріалів;

  - триптих «Херсонес Таврійський» - кличе глядачів звернутись до історії нашої Батьківщини, виконана в техніці розпису скла, автор Аліна Пига.

  - «Швидкоплинність часу» ніби застерігає нас, що все так не буде, автор Назар Чекирда, техніка рельєфна пластика;

   Вивчення історії, традицій, обрядів, свят, звичаїв стало добрим підґрунтям для створення творчих робіт:

  - «Місто над Смотричем»  - техніка: авторський текстиль, автор Анна Татарчук;

  - «Хотинська фортеця» - стрічкова вишивка, автор Марина Татарчук;

  - «Музичні асоціації» - акварель, автор Оксана Сікора;

  - «Дитячі сни» - розпис тканини, автор Дарія Завалецька;

  - «Сили природи» - композиція багатошарова витинанка, автор Зоряна Дубова;

  - «Український віночок» декоративне панно, автор Михайлина Ткач.

   Окремою сторінкою вписались у експозицію виставки курсові роботи, виконані за мотивами творчості українських поетів та письменників, студентів: Богуш А., Гавриленко А., Костюк О., Кушнірчук В., Микицей Є., Прибатень Л., Токовенко Ю.

    Зі святом відкриття виставки привітала всіх присутніх Щербина Т. В., щирий поціновувач творчої праці, колега, викладач міської дитячої художньої школи.

    Неповторні враження, позитивні емоції, бажання творити ще довго витали у виставковій залі, створювали щиру ауру спілкування.

    Фотозвіт - Будзан Р. (гр. 47)

 

Латюк Н.І., методист коледжу

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

Лабіринти душі Лабіринти душі

 • 03-03-2020, 13:04
 • 174
 • 0

Взаємовплив етнічних груп та їх витоків Карпатського регіону на стильові особливості хореографічної культури Західної України

Участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі


Взаємовплив етнічних груп та їх витоків Карпатського регіону на стильові особливості хореографічної культури Західної України


   29 лютого – 01 березня 2020 року у м. Львів відбувся Всеукраїнський семінар-практикум з хореографії «Взаємовплив етнічних груп та їх витоків Карпатського регіону на стильові особливості хореографічної культури Західної України», у якому взяли участь викладачі коледжу Чорнобиль В.В., заслужений діяч мистецтв України, голова Хмельницького осередку Національної хореографічної спілки України, голова циклової комісії хореографічних дисциплін та Літинська І.В., викладач хореографічних дисциплін коледжу.

   Фото зі сторінки Facebook: Валя Мандзий.

Взаємовплив етнічних груп та їх витоків Карпатського регіону на стильові особливості хореографічної культури Західної України Взаємовплив етнічних груп та їх витоків Карпатського регіону на стильові особливості хореографічної культури Західної України

 

 • 03-03-2020, 10:02
 • 196
 • 0

Зіркова пектораль талантів

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості


Зіркова пектораль талантів

 

   29 лютого 2020 року у м. Київ відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зіркова пектораль талантів», у якому взяла участь студентка коледжу спеціальності «Музичне мистецтво» Гринчевська К. (гр. 148) та посіла І місце у номінації «Естрадна пісня» у старшій віковій категорії (клас викладача Мечак Л.М.).

   Вітаємо з перемогою! Бажаємо творчої наснаги та  нових досягнень!

 

Зіркова пектораль талантів Зіркова пектораль талантів

 

 

 • 03-03-2020, 09:55
 • 209
 • 0

Твій вибір - коледж

Профорієнтаційна зустріч


Твій вибір - коледж

 

   28 лютого 2020 року в рамках тижня музично-теоретичних дисциплін в Кам’янець-Подільській музичній школи ім. Ф.Ганіцького відбулася профорієнтаційна зустріч представників закладів передвищої фахової освіти з випускниками мистецьких шкіл міста та області, їх батьками та викладачами.

   Наш коледж представила викладач музично-теоретичних дисциплін Мартинюк О.В., яка презентувала  навчальний заклад, розповіла про особливості освітнього процесу закладів передвищої фахової освіти, більш детально зупинилась на новій спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності», випускників якої активно готує коледж, також ознайомила з новими умови набору студентів на 2020-2021 навчальний рік.

   Яскравим і креативним доповненням та рекламою був виступ студентів коледжу: вокального тріо у складі Прокопишена Олега, Бугери Максима та Самбора Богдана у супроводі студентів спеціальності «Хореографія» Калюжняк Юлії та Площенка Андрія (клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Сирота О.М., хореографічна постановка Манькевич Т.Б).

   Також викладач Мартинюк О.В. була членом журі у ІІ Відкритому турнірі знавців музично-теоретичних дисциплін «Музичний ерудит», присвячений 250-річчю з дня народження Людвіга ван Бетховена.

   Колектив коледжу висловлює вдячність дирекції Кам’янець-Подільської музичної школи ім. Ф. Ганіцького за увагу та пропаганду до музично-теоретичних дисциплін. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Твій вибір - коледж Твій вибір - коледж

 

 

 • 28-02-2020, 11:58
 • 166
 • 0

   Як дізнатися адреси пунктів пробного ЗНО

Пробне ЗНО


 Як дізнатися адреси пунктів пробного ЗНО

 

   Для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО»  необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру.  Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно перейти до сторінки “Предмети” та натиснути кнопку «Запрошення».

   Нагадуємо, пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 28 березня.

   Визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайн-сервісу, який буде відкрито 21 березня. Докладно процедуру визначення результатів пробного ЗНО описано в інформаційних бюлетенях «Як визначити результати пробного ЗНО», які учасники отримають після проходження тестування з кожного навчального предмета.

   Джерело: Вінницький УЦОЯО.

 • 28-02-2020, 11:45
 • 133
 • 0

Творчий вечір Нелі Ліщинської

Участь у творчому вечорі

 Творчий вечір Нелі Ліщинської

 

   27 лютого 2020 року відбувся творчий вечір талановитої кам'янчанки, поетеси та композитора Нелі Лещинської. Концерт зібрав шанувальників поетичного слова та пісні в міському будинку культури. На сцені - кращі колективи та виконавці міста. 

   У концерті взяли участь: фольклорний ансамбль "Джерело" (керівник - Столаба Т.В.) та Виниченко Н.В.

   Фото зі сторінки Facebook: Петро Ігнатьєв.

Творчий вечір Нелі Ліщинської Творчий вечір Нелі ЛіщинськоїТворчий вечір Нелі ЛіщинськоїТворчий вечір Нелі ЛіщинськоїТворчий вечір Нелі Ліщинської

 

 

 

 

 • 27-02-2020, 15:30
 • 124
 • 0

Творчий подарунок до ювілею

Профорієнтаційна робота

Творчий подарунок до ювілею 

 

  26 лютого 2020 року, у рамках святкування 55-річного ювілею Дунаєвецької міської дитячої музичної школи та з метою профорієнтаційної роботи студенти та викладачі коледжу спеціалізацій «Музичне мистецтво естради», «Народне інструментальне мистецтво (духові інструменти)» представили творчі досягнення учням мистецького закладу. Організатор – Пшинешнюк С.С., голова циклової комісії музичного мистецтва естради.

   У виконанні інструментального ансамблю та солістів коледжу прозвучали естрадні та джазові твори.

   У концертній програмі взяли участь:

 •     студенти: Гудзяк В. (гр. 2137), Яцуляк Ю. (гр. 338), Баранецький Д., Муляр В. (гр. 418)
 •     викладачі: Гермак В.Б., Нікітіна І.Р., Новіченко Ю.П., Панчук Б. Є., Пшинешнюк С.С., Раїнчук Д.В., Сопіга П.Д., Тітов О.М., Червінська І.Є., Червоногородський І.І.

   Фото зі сторінки Facebook: Сергей Нижник.

Творчий подарунок до ювілею Творчий подарунок до ювілею Творчий подарунок до ювілею

 

 

 

 

 

 

 • 24-02-2020, 14:59
 • 128
 • 0

ЗНО-2020: Фейкові пропозиції

ЗНО та ДПА

ЗНО-2020: Фейкові пропозиції

 

   У мережі шахраї вже «продають» відповіді на ЗНО-2020. Як і в попередні роки, задовго до зовнішнього незалежного оцінювання соціальні мережі рясніють «привабливими» пропозиціями, зокрема різні канали в Telegram.

  Спритники за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2020 із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації, щораз вигадуючи нові схеми. Наприклад, для «переконливості» надсилають лист із буцімто офіційної скриньки Українського центру оцінювання якості освіти. Безумовно, купити можна що завгодно, але стовідсотково це не буде тест ЗНО.

  В Українському центрі оцінювання якості освіти створено потужну систему захисту інформації  на всіх етапах підготовки та проведення ЗНО. Укладають тести і друкують сертифікаційні роботи в умовах суворої конфіденційності.

  Аби не бути ошуканим, укотре застерігаємо: відхиляйте сумнівні пропозиції. Натомість для ретельної підготовки до ЗНО радимо проходити тести попередніх років, які є у вільному доступі в рубриці «Тести минулих років», перевіряти відповіді, аналізувати свої помилки, заповнювати прогалини у знаннях тощо.

  Окремо зазначимо, що деякі шахраї неправомірно ставлять  логотип Українського центру оцінювання якості освіти на свій сумнівний контент. За зміст таких матеріалів Український центр оцінювання якості освіти відповідальності не несе.

  Зауважимо, що актуальну інформацію щодо ЗНО ви можете прочитати на вебсайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, на офіційних сторінках у соцмережах Facebook, Instagram, каналі Тelegram.

  Аби не стати жертвами шахраїв, робіть свій вибір свідомо, користуйтеся достовірними джерелами, критично оцінюйте інформацію!

  Джерело: Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

 

 • 21-02-2020, 15:19
 • 235
 • 0

Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу

Переддипломна практика


Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу 

 

   З 12 січня по 08 лютого 2020 року студенти випускних курсів проходили переддипломну практику на базі кращих культурно-мистецьких установ області.

   Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу, головним завданням якої є закріпити теоретичні знання студентів в професійному середовищі та визначити ступінь готовності до фахової діяльності.

   РЦКіМ «Розмай» (директор Кусік В.О.) – творча майстерня культурно-мистецького життя міста та району та одна з кращих баз практики для студентів спеціалізацій «Народне інструментальне мистецтво» (духові та народні інструменти), «Кіно,- фото,- відеосправа», Незмінним керівником практики наших студентів впродовж багатьох років є Шеремета О.І., заступник директора з культурно-масової, інформаційної, науково-методичної роботи. Постійно надає консультації та знайомить з досвідом роботи центру Кукурудза Р. (спеціаліст з організації культурно-дозвіллєвих заходів).

   Під час проходження практики студенти вивчили роботу РЦКіМ «Розмай», ознайомилися з діяльністю творчих колективів, які працюють на базі центру, брали участь у інформаційно-просвітницьких та соціокультурних заходах. Студенти-практиканти самостійно підготували та представили підсумкову роботу – шоу «Україна має талант». Цей захід показав, чого вони досягли за роки навчання у коледжі, частину своїх знань студенти успішно продемонстрували на сцені.

   Успішно завершилась практика в міському будинку культури (директор Нечай М.А.). Працівники закладу: Шкробот Л.Б., методист, Васильєва А.В., художній керівник, надавали консультації студентам-практикантам спеціалізацій «Народне пісенне мистецтво» та «Видовищно-театралізовані заходи».

Під час проходження практики адміністрація коледжу в складі Нижника С.В., директора, Червоногродського І.І., заступника директора з навчальної роботи, Корчука В.М., завідувача з навчально-виробничої практики, Павлюк О.Я., завідувача відділення здійснювала перевірку баз практики, консультували студентів, обговорювала з керівниками культурно-мистецьких установ питання подальшої співпраці в напрямку практичної підготовки студентів та залучення їх до роботи в творчих колективах, які працюють на їх базах.

 

Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу

Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу

Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесуПереддипломна практика – важлива складова освітнього процесу 

Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • 21-02-2020, 15:07
 • 162
 • 0

У пошуках еліксиру ко-ко-ко

Естрадна вистава


У пошуках еліксиру ко-ко-ко

 

  14 лютого 2020 року у коледжі відбулася феєрична естрадна вистава «У пошуках еліксиру ко-ко-ко». Це практична робота до державного екзамену з навчальної дисципліни «Режисура театралізованих  заходів» студентки 435 групи Пухальської О. Художній керівник – Бойчук Т.В., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.

  Студенти IV курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» показали ексцентричну історію «божевільного» вченого, який хотів створити еліксир ненависті, але звичайно все сталось навпаки, бо кохання всепереможне! Завадити намірам лиходія допомогли легендарні експерти:  давньогрецька Афродіта, Шекспір, індійська богиня Ратха та Казанова.  

  Роль асистентки професора зіграла Пухальська О., яка була автором видовища. Чудово втілили комічних героїв студенти-четвертокурсники:

  Вчений –Веселовський А.,

  Афродіта –Рой Л.,

  Купідони –Жеребнюк К., Яцюк Т.,

  Шекспір –Михальський С.,

  Ратха –Войтюк М.,

  Умрао –Яцюк Т.,

  Рамвір –Пилипчук В.,

  Раджа Бабур –Михальський С.,

  Казанова –Пилипчук В.

  Гармонійно вплелись у виставу концертні номери:

 • вокал: Гринчевська К. (гр. 148, клас викладача Мечак Л.М.); Лівіцький О. (гр. 248, клас викладача Виниченко Н.В.);  Папуга М., Гаращук У. (гр. 418, клас викладача Виниченко Н.В.); Прокопишен О. (гр. 418, клас викладача Мечак Л.М.) та Самбор Б. (випускник коледжу).
 • інструментальний дует: Дойчук Я. (гр. 248, клас викладача Червінської І.Є.), Комарчева А. (гр. 338, клас викладача Сироти О.М.);
 • хореографічна композиція: Бугерчук І., Буринська А., Дзюбрін І., Дубчак Н., Іванова В., Сагідова М., Соколовська Х., Степанюк І. (гр. 34);
 • музично-пластична композиція за твором Р. Баха «Чайка по імені Джонатан» за мотивами пісні «Ми просто чайки»: Бейчук К., Бохняк Д., Гула А., Дубчак В., Качуляк І., Козловська В., Кулай А., Мельник В., Москальський Д., Олійник К., Шевцова О., Шлей І. (гр. 256, художній керівник Красілич І.М.).  Музичне оформлення – Форкун І.В.

Фотозвіт – Легецький А. (гр. 2137)

У пошуках еліксиру ко-ко-ко У пошуках еліксиру ко-ко-ко

У пошуках еліксиру ко-ко-ко У пошуках еліксиру ко-ко-ко

У пошуках еліксиру ко-ко-коУ пошуках еліксиру ко-ко-ко

У пошуках еліксиру ко-ко-коУ пошуках еліксиру ко-ко-ко

У пошуках еліксиру ко-ко-коУ пошуках еліксиру ко-ко-ко

У пошуках еліксиру ко-ко-коУ пошуках еліксиру ко-ко-коУ пошуках еліксиру ко-ко-коУ пошуках еліксиру ко-ко-коУ пошуках еліксиру ко-ко-ко

 • 21-02-2020, 14:31
 • 186
 • 0

Кам’янець - місто закоханих

 Участь у заході


Кам’янець - місто закоханих

  

   14 лютого 2020 року в День усіх закоханих парк Героїв Євромайдану перетворився на місце незабутнього рандеву.

   Студенти спеціальності «Хореографія» Галянт І., Гедима Д., Гринчук Д., Ількова А., Ляндовська А., Мостович В., Мудряк М., Свирида А., Стець Т., Феньо М. (гр. 148) взяли участь у молодіжному флешмобі в рамках романтичного шоу «Кам’янець - місто закоханих». Перед головною сценою молодь утворила «живе» серце із ключовими літерами назви міста.

   Кульмінацією свята було вітання закоханої пари, яка в шлюбі прожила 50 років і святкувала «Золоте весілля». До вітань долучилися і студенти коледжу. Зокрема, студенти ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» підготували пантоміму «L’amour», у якій взяли участь Величко Д., Королюк О., Морозов М., Ніколаєв Б., Ніколюк Д., Павлишена Т., Петрук Н., Урода О. (гр. 35)

  Фото зі сторінки Facebook: Петро Ігнатьєв


Кам’янець - місто закоханих Кам’янець - місто закоханих 

Кам’янець - місто закоханих Кам’янець - місто закоханих

Кам’янець - місто закоханих Кам’янець - місто закоханих 

Кам’янець - місто закоханих Кам’янець - місто закоханих 

Кам’янець - місто закоханих Кам’янець - місто закоханих

 • 21-02-2020, 14:02
 • 217
 • 0

Розстріляне безсмертя

Поетично-публіцистична композиція

 

Розстріляне безсмертя 

 

   21 лютого 2020 року у коледжі з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови, відбулася поетично-публіцистична композиція «Розстріляне безсмертя». Це практична робота зі сценічної мови студентів 4 курсу, клас викладача - Козак О.В. Також це практична робота до державного екзамену з навчальної дисципліни «Режисура театралізованих  заходів» студента 435 групи Пилипчука В. Художній керівник – Бойчук Т.В.,  викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів. 

   Студенти відкрили глядачам трагічну сторінку української мови, поезії та літератури, звернувшись до віршів поетів «Розстріляного відродження».

   Розстрі́ляне відро́дження — духовно-культурне та літературно-мистецьке покоління 20-х і 30-х рр. XX ст. в Українській СРР, яке дало високохудожні твори у галузі літератури, філософії, живопису, музики, театру, кіно та яке було знищене сталінським режимом.

   У поетично-публіцистичній композиції «Розстріляне безсмертя» прозвучали вірші М. Йогансена, М. Семенка, О. Влизька, Є. Плужника, М. Зерова, Л. Чернова, М. Вороного, Я. Савченка, М. Драй-Хмари, Л. Могилянської, О. Слісаренка, В. Свідзінського, П. Филиповича та репресованих  поетів-шістдесятників В. Стуса та І. Світличного.

На основі поезій було створено цілісну виставу-поему про той трагічний час. Студенти Веселовський А., Войтюк М., Горпенчук А., Жеребнюк К., Михальський С., Пилипчук В., Пухальська О., Рой Л. (гр. 435),  Петрук Н. (гр. 35), щиро прониклись творами і натхненно передали всі тонкощі пафосних, романтичних, ліричних, драматичних настроїв. Лаконічне художнє оформлення, цікавий відеоряд доповнювали атмосферу композиції, а фінальні кадри з подій на Майдані провели аналогію між жертвами «Розстріляного Відродження» і Героями Небесної Сотні.

   До участі в заході були запрошені представники національних громад міста.

   Музичне оформлення - Форкун І.В., світлове оформлення - Саричев С., Гула А., Бохняк Д.

   Фотозвіт – Будзан Р. (гр. 44).

Розстріляне безсмертяРозстріляне безсмертяРозстріляне безсмертяРозстріляне безсмертя

Розстріляне безсмертяРозстріляне безсмертя

Розстріляне безсмертяРозстріляне безсмертя

Розстріляне безсмертяРозстріляне безсмертя

Розстріляне безсмертяРозстріляне безсмертя

Розстріляне безсмертяРозстріляне безсмертя

 

 • 20-02-2020, 15:54
 • 283
 • 0

Викладання суспільних дисциплін:

досвід, інновації, творчий підхід

Практичний інтерактив


Викладання суспільних дисциплін: досвід, інновації, творчий підхід

 

 

    19 лютого 2020 року відбулося засідання міського методоб’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти у формі практичного інтерактиву на тему: «Викладання суспільних дисциплін: досвід, інновації, творчий підхід». В програмі заходу:

   За підсумками проведення практичного інтерактиву всі учасники міського методичного об’єднаннясуспільних дисциплін отримали сертифікати.

  У підготовці та організації заходу взяли участь: Червоногродський І.І., Никитюк С.С., Микитюк О.І., Самар А.В., Філіпчук Т.М., Шумілова І.В., Костецька О.О., Костюк В.М., Саричев С.І.

  Фотозвіт – Будзан Р. (47 група).

Викладання суспільних дисциплін: досвід, інновації, творчий підхідВикладання суспільних дисциплін: досвід, інновації, творчий підхід

Викладання суспільних дисциплін: досвід, інновації, творчий підхід Викладання суспільних дисциплін: досвід, інновації, творчий підхід

Викладання суспільних дисциплін: досвід, інновації, творчий підхідВикладання суспільних дисциплін: досвід, інновації, творчий підхід

Викладання суспільних дисциплін: досвід, інновації, творчий підхід Викладання суспільних дисциплін: досвід, інновації, творчий підхід

Викладання суспільних дисциплін: досвід, інновації, творчий підхідВикладання суспільних дисциплін: досвід, інновації, творчий підхід

 • 20-02-2020, 15:35
 • 173
 • 0

Умовну пожежу ліквідували

Тактико-спеціальне навчання


Умовну пожежу ліквідували 

 

   19 лютого 2020 року відбулося тактико-спеціальне навчання з ліквідації умовної пожежі в коледжі, під час якого рятувальники 6 Державної пожежно-рятувальної частини та служби взаємодії міста відпрацьовували навички гасіння умовної пожежі у приміщенні актової зали.

   Згідно із тактичним задумом, коротке замикання електромережі спричинило пожежу в приміщенні актової зали. Персонал коледжу, повідомивши Службу порятунку «101» про надзвичайну подію, розпочав боротьбу з вогнем за допомогою первинних засобів пожежогасіння з одночасною евакуацією студентів. Тим часом рятувальники, котрі прибули на місце пожежі, здійснили розвідку та врятували двох потерпілих, які через сильне задимлення не могли самі вибратися на чисте повітря.

   Як зазначив керівник навчань, загалом мета навчань досягнута - учасники в повному обсязі відпрацювали спільні дії під час гасіння пожежі та впорались із поставленим завданням.


Умовну пожежу ліквідувалиУмовну пожежу ліквідувалиУмовну пожежу ліквідувалиУмовну пожежу ліквідувалиУмовну пожежу ліквідували

 

 

 • 18-02-2020, 10:39
 • 286
 • 0

MusicUniFest 2020

Всеукраїнський мистецький конкурс

 

    17 лютого 2020 року у Кам'янці-Подільському відбувся ІІІ Всеукраїнський мистецький конкурс «MusicUniFest-2020», у якому взяли участь студенти коледжу.

Переможці конкурсу:

Гран-прі - Прокопишен О. (гр. 418) - номінація «Вокальне мистецтво (академічний спів)», клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Сирота О.М.

І місце – ансамбль естрадного співу «Black&White»

І місце – Яцуляк Ю. (гр.338) – номінація  «Інструментальне мистецтво: духові інструменти (ксилофон)», клас викладача Тітова О.М., концертмейстер Новіченко Ю.П.

І місце – Мельник Ю. (гр. 317) - номінація «Вокальне мистецтво (народний спів)», клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Бойко В.В.

ІІ місце – Леонтієва А. (гр. 248) – номінація «Вокальне мистецтво (естрадний спів)», клас викладача Мечак Л.М.

ІІ місце – Столаба А. (гр. 248) – номінація «Вокальне мистецтво (академічний спів)», клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.

ІІІ місце – Дрик О. (гр. 248) – номінація «Вокальне мистецтво (естрадний спів)», клас викладача Виниченко Н.В.

ІІІ місце - Комарчева А. (гр. 338) - номінація "Вокальне мистецтво (народний спів)", клас викладача Боднар О.Л.

 

 

Вітаємо з перемогою!


MusicUniFest 2020 MusicUniFest 2020

MusicUniFest 2020 MusicUniFest 2020 MusicUniFest 2020 MusicUniFest 2020 MusicUniFest 2020 MusicUniFest 2020 MusicUniFest 2020 

 • 17-02-2020, 11:50
 • 277
 • 0

ІХ  Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка

«Охорона праці очима дітей» – 2020

Виставка-конкурс


ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020


  В січні-лютому 2020 року, в рамках ІХ  Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020, під керівництвом викладача циклової комісії ОМДМР Майгур Т. В. студенти І – ІІІ курсів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» виконали 44 малюнки з охороні праці в різних галузях.

  Зокрема, студенти 16 групи підготували такі тематичні композиції: Новіцький Андрій «Дякую за подорож», Хотіна Ангеліна «Дослідницька лабораторія», Півторацька Анастасія «Охорона праці – це збереження: життя, здоров’я, працездатності», Теклян Крістіна «28 квітня – Всесвітній день охорони праці», Мартинюк Юлія «SOS – 101», Мачуліна Христина «Грамоти вчиться – завжди пригодиться!», Давидович Єва «Охорона праці», Пюро Вікторія «Святкують усі!», Слободянюк Анна «28 квітня – Всесвітній день охорони праці», Павлова Аміна – «28 квітня – Всесвітній день охорони праці». 

  Низку робіт виконали студенти 256 групи, зокрема: Андрощук Кароліна «Покрова-захисниця», Івасюк Михайло «Дотримуйся правил охорони праці!», Агапієв Дмитро «Не нехтуйте технікою безпеки» та «Хочу як батько», Бонцю Христина «Навчання і труд поруч ідуть», Мазур Ельвіра  «Праця + відпочинок = родина щаслива» та «Не відкладай безпеку на завтра – подбай про неї зараз!», Мельник Олег «Охорона праці – це порядок» та «Хмільна напруга», Ситник Юрій «Кого годує твоя праця …» та «Ти знаєш, що ти є людина?», Тончук Тетяна «Тихо! Не шуміть!» та «Нехтування правилами безпеки – крок у безодню», Собко Марія «Щаслива родина».

  Своє бачення теми охорони праці продемонстрували студенти 36 групи у роботах: Веселовська  Крістіна «Водою пожежу гасять, а розумом запобігають!» та «Добре роби – добре й буде!», Катернюк Діана «Техніка безпеки при роботі з папером», Кіра Альона «Боротися з труднощами працею і розумом, а з небезпекою – досвідом» та «Хто в роботі, той і в турботі», Кіселюк Ангеліна «Охорона праці – запорука успіху», «Пожежного справі вчитися – вперед стане в нагоді», Михалків Михайло «Техніка безпеки. Художнє ткацтво», Ожаровська Олена «Організуй своє робоче місце!» та «Дарма не бійся, але стережися!», Олійник Анна «Дерево цінується за плодами, як людина за ділами» та «Життя – не кіноплівка, назад не перемотаєш», Солодовнікова Анна «Де порядок – там і успіх» та «Здоров’я народу – багатство країни», Ткачук Діана «Організуй своє робоче місце!», Ткачук Ірина «Безпека в роботі – гарний результат!», Харчук Вікторія «Дотримуйся правил охорони праці!» та «Охорона праці – важлива для усіх!», Шестопалова Дар’я «Перевтома – недруг праці!» та «Не знаєш броду – не лізь у воду!». 

  05 лютого  відбулася виставка-конкурс малюнків. У результаті огляду були відібрані 15 робіт студентів для участі у регіональному турі конкурсу. Зокрема, були відзначені роботи студентів: Веселовської Крістіни, Кіселюк Ангеліни, Кіри Альони, Мельника Олега, Мачуліної Христини, Олійник Анни, Павлової Аміни, Ситника Юрія, Слободянюк Анни, Собко Марії, Солодовнікової Анни, Шестопалової Дар’ї.

  Дякуємо всім студентам за активну участь у конкурсі! Нехай щастить!

ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020 ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020

ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020 ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020 ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020

ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020 ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020 ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020 ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020 ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020 ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020 ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 • 17-02-2020, 08:39
 • 187
 • 0

У ритмі сердець

Конкурсно-розважальна програма


У ритмі сердець

  

   13 лютого 2020 року у гуртожитку коледжу відбулася конкурсно-розважальна програма «У ритмі сердець». Організатори заходу – Нижник В.В., вихователь гуртожитку, студентська рада гуртожитку (голова – Павлишена Т. (35 гр.). Ведучі програми – Сушко І., Павлишена Т. (гр. 35). Звукорежисер – Калинюк В. (2137 гр.).

   Для студентів були проведені різні конкурси, зокрема: «Обери половинку», «Знайомство», «Дивовижне почуття кохання», «Зрозумій без слів», «Серенади кохання», «Романтичний танок» Учасники конкурсів були нагороджені солодкими подарунками.

   У конкурсах взяли  участь:

Кукурудза Б. і Дрик О. 

Роздайгора В. і Мармій А.

Барладин М. і Кульчицька О.

Головко Т. і Козловська В.

    Розваги супроводжувалися музичними вітаннями у виконанні Вариводи А. (гр. 338, клас викладача Сопіга П.Д.), Дрик О. (гр. 248, клас викладача Винниченко Н.В.), Мармій А., Пиптюк А. (гр. 2137, клас викладача Столаби Т.В.), Комарчевої А. (гр. 338, клас викладача Боднар О.Л.), Бугери М. (гр. 418, клас викладача Мечак Л.М.)

   Фотозвіт – Кузяк Б. (317 гр.)

У ритмі сердецьУ ритмі сердець

У ритмі сердецьУ ритмі сердець

У ритмі сердецьУ ритмі сердець

У ритмі сердецьУ ритмі сердець

У ритмі сердецьУ ритмі сердець

У ритмі сердецьУ ритмі сердець

 

 • 13-02-2020, 13:41
 • 185
 • 0

Романтичні історії Поділля

Літературно-мистецька вітальня


Романтичні історії Поділля

 

   13 лютого 2020 року, напередодні Дня закоханих, в міській галереї мистецтв була проведена літературно-мистецька вітальня, яка об’єднала глядачів старшого та молодого поколінь. Організатори заходу - територіальний центр «Турбота» (організатор Т.Б.Скрипник) та Галерея мистецтв (завідуюча А.М.Ковальчук).

   Романтичні історії про кохання, поезії про прекрасне людське почуття, про наше місто озвучили та розіграли студенти ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Афанасійчук В., Королюк О., Морозов М., Ніколаєв Б., Ніколюк Д., Петрук Н., Сушко І., Хитрак А. (гр. 35, викладач зі сценічної мови Козак О.В.)

   Слухачі та учасники почерпнули багато цікавої інформації про відомих історичних осіб, яким доля подарувала в Кам’янці кохання: султана Махмеда IV та Гюльнуш, молдавської княжни Рузанни та Тимоша Хмельницького, Станіслава та Софії Потоцьких.

Романтичні історії ПоділляРомантичні історії Поділля

Романтичні історії ПоділляРомантичні історії Поділля

Романтичні історії ПоділляРомантичні історії Поділля