Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2019 (6)
Серпень 2019 (7)
Липень 2019 (8)
Червень 2019 (26)
Травень 2019 (19)
Квітень 2019 (24)
Корисні посилання
 • 13-12-2018, 08:58
 • 172
 • 0

Зимові етюди

Практичне заняття


Зимові етюди. Практичне заняття


13 грудня було проведено практичне заняття з навчальної дисципліни «Навчальна практика з КДД» (керівник Яворницька Н.О.). Заняття проведено у формі конферансу до ігор, конкурсів, змагань. У практичній роботі взяли участь студенти 323 групи (ДІ), які підготували аудиторію, обладнання та реквізит для проведення ігор. Студенти Філіпчук А., Романов І., Демидас Д. продемонстрували свої таланти не лише у грі на інструменті, а й свою спритність, уважність та азарт. Дівчата показали свої навики танцю, хлопці силу, а ведучі - свою професійність. Такі заняття дають можливість студентам на практиці спробувати себе у ролі ведучого, учасника програми. У програмі заходу: жартівливі, національні, інтелектуальні, рухливі та малорухливі ігри. Учасники брали активну участь у конкурсах, глядачі підтримували їх оплесками. Переможцями були всі учасники, які отримали гарні призи.

 

 • 12-12-2018, 13:37
 • 265
 • 0

Камера! Мотор! Знімаємо!

Посвята в професію


Камера! Мотор! Знімаємо! Посвята в професію


12 грудня відбулася посвята першокурсників спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа» в професію. Захід підготували і провели студенти 467 гр. (КФВ), 4235 гр. (НІ), як підсумкове заняття з навчальної дисципліни «Навчальна практика з КДД» (викладач Павлюк О.Я.).

В програмі заходу:

✓ 

«Спеціалізації КФВ – 25!», вітання з нагоди ювілею, вручення грамот викладачам та студентам (Нижник С.В., директор, Латюк Н.І., методист);

✓ 

«Камера! Мотор! Знімаємо!», презентація кіноверсії із життя першокурсників (Мегедин У., Гвоздєва К., Цюпак А., Ткач М., Будовицький Д. 467 гр.);

✓ 

«Кадри про кадри, що працюють за кадром», відеофільм про зіркових випускників спеціалізації (Заянчуковський В. 467 гр.);

✓ 

«Цікаві факти про кіно та фотографію», огляд рубрики (Крупник А., Цвик М. 4235 гр. (НІ));

✓ 

«Найвідоміші саундтреки до кінофільмів», музичні номери  у виконанні Калинюка В. (1137 гр), клас викладача Гермака В.Б.; Столаби А. (148 гр.), Смішної Д., Ширяєвої Ю. (418 гр.), клас викладача Столаби Т.В.; Дмітрієва Г. (148 гр.), клас викладача Остап’юк Л.М.; Самбора Б. (418 гр.), клас викладача Мечак Л.М.;

✓ 

«Я – майбутня зірка», конкурсна програма (Баб’яр А., Магера Д., Мусько О., Ільєва О., Ніколайчук В. (4235 гр.).

     Музичний супровід заходу – Конфедерат Б., Заярнюк Я., Крентовський Д., Левчук М. (4235 гр.), Гнатишен І. (1137 гр.), Головко Т. (2138 гр.). Оформлення сцени – Дубова З., Пига А., Татарчук А., Татарчук М., Королюк Д. (467 гр.). Відео – Загороднюк Б. (37 гр.). Фото – Будзан Р. (37 гр.).

 • 11-12-2018, 15:30
 • 220
 • 0

Нехай лунає хоровий спів

Відкрите підсумкове заняття

 

Нехай лунає хоровий спів. Відкрите підсумкове заняття


11 грудня відбулося відкрите підсумкове заняття з навчальної дисципліни «Навчальна практика зі спеціалізації» із студентами 318 та 418 груп спеціалізації «Народне пісенне мистецтво». (викладач – Мечак Л.М., концертмейстер – Новіченко Ю. П.)

Студенти продемонстрували професійні вміння та навички диригування, ансамблю, роботи хоровою партитурою, набуті протягом семестру. Відкрите заняття пройшло на високому рівні. До студентів звернулися завідувач навчальною практикою - Корчук В. М. та голова циклової комісії - Олексійчук М. А. Вони побажали їм творчих досягнень та звершень, а головне – любити обрану професію.

 

 • 11-12-2018, 14:59
 • 207
 • 0

Пам'яті Віктора Петровича Ободовського

 

Пам'яті Віктора Петровича Ободовського

 

 • 11-12-2018, 14:50
 • 230
 • 0

ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС

 

 ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС

 

Дивовижна історія. Могла б залишитися непоміченою серед буденного калейдоскопу важливих чи дрібних подій.

Нещодавно до коледжу завітав наш земляк Ігор Польовий. Чоловік живе і працює за кордоном. На благодійному інтернет-аукціоні він придбав лот «7 кулеметних гільз із зони військових дій, розмальованих студентами Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв», щоб допомогти кам’янчанам, учасникам АТО.  Ігор передав гільзи до музею коледжу і захотів особисто познайомитися з юними художниками, які перетворили атрибути війни на креативні витвори мистецтва.

Викладач коледжу Лариса Горна розповіла, що з пропозицією виготовити сувеніри для продажу на благодійному аукціоні звернувся волонтер Роман Браеску-Семенишин. Він передав і основний матеріал для роботи. «Спочатку ми робили ескізи на папері, потім готували гільзи для нанесення малюнка: метал потрібно було почистити, знежирити скипидаром, а вже тоді розмальовувати олійними фарбами. Процес чимось схожий на писанкарство», – діляться секретами студенти.

Добра справа обєднала багатьох небайдужих людей, які спільними зусиллями підтримують наших воїнів.

Відеозйомка та монтаж – Ростислав Будзан, студент ІІІ курсу спеціальності «Кіно-, фото-, відеосправа».

 • 11-12-2018, 14:43
 • 216
 • 0

Молодими стежками

Сюжетно-ігрова програма


Молодими стежками. Сюжетно-ігрова програма


11 грудня відбулося практичне заняття з навчальної дисципліни «Навчальна практика з КДД» у формі сюжетно-ігрової програми «Молодими стежками». (викладач – Яворницька Н.О., студенти 37 групи (І підгрупа)

Аудиторія була святково прикрашена гірляндами, висловами про молодість, конкурси супроводжувались музичним оформленням, яке створювало новорічний настрій. Учасники програми були одягнуті у сорочки в клітинку та мали новорічний кольоровий дощик.

Присутні на заході викладачі та студенти відзначили, що проведення відкритого практичного заняття сприяло закріпленню знань та умінь студентів із організації культурно-дозвіллєвих заходів.

Фотозвіт: Будзан Р. (37 гр.)

 

 

 

 • 11-12-2018, 13:53
 • 196
 • 0

Людина. Право. Суспільство

Тематична виставка

 

Людина. Право. Суспільство. Тематична виставка 

 

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149/2008 “Про Всеукраїнський тиждень права”.  Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини. Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

В бібліотеці коледжу, в  рамках  тижня права проведено огляд тематичної виставки  «Людина. Право. Суспільство».

Захід покликаний активізувати пізнавальні інтереси студентів та підвищити правову культуру громадян своєї держави, розширити світогляд, та прищеплення загальнолюдських  цінностей.

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА SCHOLARSHIP:
“ОПЛАТА ЗА ВЕСЬ РІК НАВЧАННЯ У ТВОЄМУ ВНЗ”

 

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА SCHOLARSHIP: “ОПЛАТА ЗА ВЕСЬ РІК НАВЧАННЯ У ТВОЄМУ ВНЗ”

 

Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35 300 грн. на сплату року навчання в Вашому навчальному закладі. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи.

Участь повністю безкоштовна.  

 

Хто може взяти участь?

 

Будь-який студент 1-5 курсів денної, вечірньої та заочної форм навчання, а також абітурієнти старших класів шкіл, технікумів, коледжів.

Ваш фах не має для нас значення.

Єдине виняток.

Ви повинні навчатися на контрактній формі.

 

Що необхідно зробити?

 

Написати дослідження на тему інтернет-реклами.

Тему обирайте самостійно, але не пишіть на загальну, наприклад “Що таке інтернет-реклама?”.

Наприклад, можете подивитись теми статей нашого блогу:

Заробіток в інтернеті без вкладень
Просування відео в YouTube: чек-лист по розкрутці
SEO-просування сайту: 9 секретів розкрутки
Контекстна реклама: навчаємо налаштовувати
Семантичне ядро сайту: 9 прикладів складання
Ключові слова: пошук, аналіз
Пошукова кампанія Google AdWords: повна інструкція

 

Роботи приймаються до 10 серпня 2019 року.

Оголошення переможців відбудеться 20 серпня 2019 року.


Детальніше про умови конкурсу дивіться тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ 

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: scholarship@seoquick.com.ua 

 • 06-12-2018, 16:24
 • 197
 • 0

Ми твої майбутні захисники, Вітчизно

Спортивно-патріотичні змагання


Ми твої майбутні захисники, Вітчизно Спортивно-патріотичні змагання


06 грудня відбулися змагання, присвячені Дню Збройних сил України. Організатори заходу – Гнатюк І. Д., керівник фізичного виховання, Шульс В. Я., викладач фізичного виховання

Студенти взяли участь у 4 видах спорту: баскетбол (кидання м’яча в корзину), підтягування, дартс, жим штанги.


Переможці:

Загальний залік: Ткач Максим (467 гр.)

Баскетбол: Крентовський Дмитро (4235 гр.)

Підтягування: Роздайгора Володимир (1137 гр.)

Жим штанги: Ткач Максим (467 гр.)

Дартс: Барладин Максим (37 гр.)


Переможці змагань були нагороджені дипломами.

Фотозвіт: Загороднюк Б. (37 гр.)

 • 05-12-2018, 12:13
 • 118
 • 0

Архівні документи, фото та спогади

Екскурсія


Архівні документи, фото та спогади. Екскурсія


05 грудня творчі колективи коледжу захищали звання «народний». У складі журі працювали: Стан Т.С., заступник директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, заслужений працівник культури України; Гуцал О.О., викладач Хмельницького музичного коледжу імені В. Заремби; Серветник О.М., методист інструментального жанру Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв.

Для почесних гостей було організовано екскурсію в музей коледжу, під час якої вони познайомились із його діяльністю та музейними експозиціями. Стан Т.С., випускниця коледжу, переглянула підбірку архівних документів і фотографій спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» та поділилась спогадами про роки навчання.

 • 05-12-2018, 09:20
 • 300
 • 0

Творчі колективи коледжу

підтвердили свою майстерність

  

Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність

 

05 грудня 2018 року відбувся захист звання «народний» творчими колективами коледжу. Показали високий рівень виконавської майстерності та з успіхом підтвердили почесне звання хорова капела «Гомін» (Боднар О. Л.), фольклорний ансамбль «Джерело» (Столаба Т. В.), хореографічні колективи «Подільські візерунки» (Чорнобиль В. В.) та «Каскад» (Кучерява О. А.), оркестр духових інструментів (Остап'юк Л. М.), театр-студія «На Зарванській» (Казимирчук Л. С.), інструментальний ансамбль (Пшинешнюк С. С.). Подано заявку на предмет присвоєння звання «народний» ще одному творчому колективу – вокальному ансамблю «B&W» (Мечак Л.М.).

У складі журі працювали: Стан Т.С., заступник директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, заслужений працівник культури України; Гуцал О.О., викладач Хмельницького музичного коледжу імені В. Заремби; Серветник О.М., методист інструментального жанру Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв.

Члени журі відзначили високий рівень підготовки виконавців та творчу атмосферу, яка панує в коледжі.

 

 

 • 03-12-2018, 15:24
 • 375
 • 0

Чарівні звуки фортепіанної музики

Музичний вечір

 

Чарівні звуки фортепіанної музики. Музичний вечір


03 грудня відбувся вечір української фортепіанної музики, в якому прозвучали твори українських композиторів-класиків та сучасних українських композиторів – М.Лисенка, Д.Січинського, О.Білаша, С.Жданова, С.Борткевича, Я.Бобалік, В.Черненка, О.Науменка. Організатор заходу – циклова комісія фортепіано та концертмейстерства (Нелюбова Т.Б., голова циклової комісії). Ведучі концерту: Столаба А. (148 гр.) та Сушко І. (25 гр.).

Майстерність гри на інструменті продемонстрували студенти з навчальних дисциплін фортепіано (додатковий інструмент) та спеціальний клас, як сольний виконавець виступила викладач циклової комісії Нікітіна І.Р. У концертній програмі взяли участь: Столаба А., Дрик О. (148 гр.), Мельник Ю. (2138 гр.), Ясенко Н. (318 гр.), клас викладача Нікітіної І.Р.; Ареф’єва Л. (318 гр.), Михайлова Я., Войціцька Х. (323 гр.), клас викладача Тараненко П.А.; Кульчицька О. (2138 гр.), клас викладача Нелюбової Т.Б.; Фурман Л. (323 гр.), клас викладача Москвічової О.О.; Білюк М., Юник Д. (2138 гр.) – клас викладача Пуги Н.О.; Зломинога І., Комарчева А. (2138 гр.), Котович В., Баранецький Д. (318 гр.), клас викладача Сироти О.М.; Колісник М., Бугера М. (318 гр.), клас викладача Тимчук Г.І.; Кавуля М., Струк К. (418 гр.), Боднар К. (148 гр.), клас викладача Боршуляк А.М. Автор сценарію – Нелюбова Т.Б. Фотозвіт – Білик Д.С.

        

 

 • 02-12-2018, 14:43
 • 115
 • 0

Наші чемпіони

Чемпіонат з Кубка України

  

Наші чемпіони. Чемпіонат з Кубка України Наші чемпіони. Чемпіонат з Кубка України Наші чемпіони. Чемпіонат з Кубка України

 

З 30 листопада по 02 грудня у м. Чернівці відбувся чемпіонат з Кубка України серед юнаків та юніорів з кікбоксінгу, у якому взяв участь студент 318 групи Бугера Максим. Студент посів ІІ місце у розділі Лоу-кік, вікова категорія – старші юніори.

 


 

 

 

 

 • 30-11-2018, 12:14
 • 165
 • 0

СНІД – загроза людству

Тематична полиця


СНІД – загроза людству. Тематична полиця


Річ не в шляху, який ми обираємо, —

Обрати шлях змушує те, що всередині нас.

                                                       О.Генрі

 

 

 

 

Кожна людина повинна до кінця усвідомлювати всю небезпеку, яку несе СНІД. І зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю. Нагадаємо ще раз про особисті запобіжні кроки щодо ураження СНІДом: здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах — найкращі методи профілактики СНІДу.

В бібліотеці коледжу проведено  огляд тематичної полиці « СНІД-дорога в безодню»

Мета заходу ознайомити студентів  з шляхами захворювання, ознаками і профілактикою СНІДу, формувати знання про СНІД,  робити відповідні висновки; виховувати потяг до здорового способу життя.

 

 • 30-11-2018, 11:58
 • 266
 • 0

СНІД: хто попереджений, той захищений

Цикл заходів до Всесвітнього дня

боротьби зі СНІДом


СНІД: хто попереджений, той захищений. Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом


У 2018 році в Україні було зареєстровано 14797 нових випадків ВІЛ-інфекції (з них 1975 дітей до 14 років). Всього з 1987 року в Україні офіційно зареєстровано 330415 нових випадків ВІЛ-інфекції.Від СНІДу в Україні померло 47646 людей.


 

 

 

 

 

 

Всесвітній день боротьби зі СНІДом уперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу. З того часу вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Символом боротьби зі СНІДОМ є червона стрічка, жодна акція не обходиться зараз без неї. Ця стрічка як символ розуміння СНІДу була задумана весною 1991 року.

29-30 листопада в коледжі проходили інформаційно-профілактичні заходи «Хто попереджений – той захищений» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, спрямовані на підвищення рівня обізнаності студентської молоді про смертельно небезпечну хворобу (організатори: викладачі циклової комісії соціально-економічних дисциплін Микитюк О. І., Никитюк С. С., Самар А. В.).

Студенти–першокурсники відвідали заняття в Клініці, дружній до молоді (організатор – Булаєнко В. О.). Хлопці і дівчата мали можливість отримати кваліфіковані консультації і поради лікарів (Кирилюк Н. В., акушер-гінеколог; Гаспарян Л. А., дерматовенеролог; Бондар І. В., уролог) з питань гігієни статевого життя, профілактики статевих захворювань, відповідальних стосунків, методів контрацепції.

Студенти коледжу активно долучилися до підготовки заходів: виготовили та вручили символічні червоні стрічки та інформаційні листівки, взяли участь в анкетуванні «Що ми знаємо про СНІД». Першокурсники спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» підготували тематичну виставку малюнків і плакатів «СНІДу – НІ!». Студенти І курсу спеціальності «Музичне мистецтво» виконали композицію І. Дубцової «Живи!» (художній керівник Столаба Т.В.). Студенти 156 групи (спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи») провели інформаційну годину-застереження «СНІД: підступний, агресивний, смертельний» (художній керівник Красілич І. М.). Студентка ІІІ курсу Калюжняк Ю. у хореографічній композиції розкрила проблему відношення суспільства до ВІЛ-позитивних людей.

Працівники бібліотеки Осадчук Л. А., Владика Л. І. представили книжкову виставку «СНІД – дорога в безодню», Філіпчук Т. М. підготувала матеріали про ВІЛ/СНІД для оформлення інформаційного стенда та «Куточка безпеки».

Проведені заходи сприяли моральному вихованню молоді, формуванню уявлення про небезпеку ВІЛ/СНІДу, розумінню необхідності дотримання правил культури стосунків юнаків і дівчат. Студенти ще раз усвідомили, що основним засобом убезпечити себе та попередити поширення ВІЛ-інфекції є дотримання здорового способу життя і відмова від ризикованої щодо інфікування ВІЛ поведінки.

Захисти себе і того, кого ти любиш!

Фотозвіт: Дудка В. (27 група), Микитюк Д. (1137 група)

 

 

 

Молодь святкує

Участь у фоточеленджі


Молодь святкує. Участь у фоточеленджі


Напередодні Дня студента Кам’янець-Подільською молодіжною радою, спільно з  із міською радою було оголошено фоточелендж «Молодь святкує», в якому були зазначені умови конкурсу:

зробити фото чи відео святкування Дня студента у навчальному закладі;
виставити фото у Instagram або у Facebook  з 14 по 18 листопада;
використати хештеги #student2018; #molodradakp;
підписатися на сторінку Молодіжної ради (molodradakp);
вказати заклад, в якому відбувається святкування;
зібрати якнайбільшу кількість лайків у себе під постом.

Студентська рада (Войткова Є., студентський директор) взяла активну участь у конкурсі. Фото, які відображали хроніку подій Дня студента в коледжі, були опубліковані у соціальних мережах та набрали найбільшу кількість вподобань.

28 листопада на черговому засіданні молодіжного парламенту міста студентська рада коледжу була нагороджена грамотою та цінним подарунком за перемогу (І місце) в конкурсі.

 • 28-11-2018, 09:09
 • 133
 • 0

Флагман науки

Участь у круглому столі


Флагман науки. Участь у круглому столі


28 листопада студенти та викладачі циклової комісії «Декоративно-прикладне мистецтво» взяли участь в круглому столі, який відбувся в центральній міській бібліотеці імені Костя Солухи та присвячений 100-літньому ювілею Академії наук України. Вони ознайомились з історією створення Національної академії наук України та структурою відділень НАНУ, періодами історії діяльності академії, дізнались про нові досягнення вчених в різних галузях вітчизняної науки.

Саме 100 років тому, на підставі закону, ухваленого 14 листопада 1918 р. Радою Міністрів Української Держави та затвердженого гетьманом України П. Скоропадським, 27 листопада 1918 р. було засновано Українську академію наук у м. Києві (УАН).


<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

 • 26-11-2018, 08:57
 • 243
 • 0

Україна моя вишивана

Участь у акції


Україна моя вишивана. Участь у акції 


26 листопада 2018 р. студенти і викладачі спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» та «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» брали участь у акції єднання «Україна моя вишивана», яка відбулася в центральній міській бібліотеці імені Костя Солухи.

Мета акції – об’єднати різні спільноти України для духовного процвітання Батьківщини у любові до спільного генетичного коду нації – української вишиванки.

У 2017 р. майстрині зі Скали Подільської на чолі з Харатін І.О. започаткували акцію єднання всіх регіонів України – вишита карта України. Карту вишивали у всіх областях України протягом року. Студенти та викладачі коледжу також долучилися до вишивання. Через рік карта повернулась у Кам’янець-Подільський.

Полотно об’єднало всіх учасників – митців від Сходу до Заходу. Після презентації карта буде мандрувати Україною та за її межами, як символ єднання.