Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (5)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання

Міжнародний день студента

Свято молодих і талановитих

 

Міжнародний день студента

 

 

Міжнародний день студентів — щорічне міжнародне свято студентської активності, що відзначається 17 листопада. В наші дні позиціонується як свято молодості, жаги до життя та великих звершень. 

Лекції та семінари, безсонні ночі перед екзаменом, цікаві практичні заняття, перша практика, а також атмосфера дружнього спілкування, нових знань, а часто і першого кохання… Неоціненний досвід, отриманий у стінах улюбленого навчального закладу ми пам’ятаємо все життя. 

Щороку це свято в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв сповнене позитивом, креативом та гарним настроєм!

 

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Святкові вітання

 

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

 

 

09 листопада в нашій державі відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. 

Студенти та викладачі Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтво приєднуються до відзначення професійного свята в онлайн-проєкті «Культура – це творчість і творчі люди».

 

 

Немає без мови України, нас мова в націю єднає!

Свято духовності українського народу

 

Немає без мови України, нас мова в націю єднає!

 

 

Щорічно 9 листопада в нашій державі відзначається День української писемності та мови й вшановується пам'ять Преподобного Нестора-Літописця. Саме його вважають основоположником української писемності. День української писемності і мови, як свято духовності українського народу запроваджено Указом Президента України у 1992 році на знак затвердження великого національного надбання, коштовного скарбу, який поєднує досвід, мрії і надії мільйонів людей, подвижників українського слова.

 

 

 

Працівників коледжу привітали з професійним святом

Наші нагороди

 

Працівників коледжу привітали з професійним святом

 

 

На початку листопада в Україні відзначають професійне свято служителів мистецтва – працівники культури та майстри народної творчості. Традиційно у ці дні кращих митців вшановують відзнаками та нагородами. Не залишились осторонь святкових вітань і педагогічні працівники Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

 

 

 

Іспит на професійну компетентність

Атестація педагогічних працівників

 

Іспит на професійну компетентність

 

 

02 листопада 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії коледжу; а 03 листопада 2021 року – засідання атестаційної комісії Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 12.07.2018 №628 «Питання атестації педагогічних працівників закладів (установ) сфери культури», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 16.08.2018 №926/32378 (зі змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства культури та інформаційної політики України від 21.05.2021 №354), Положення про атестацію викладачів, концертмейстерів та працівників Кам'янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв (із змінами і доповненнями) (наказ № 149 від 01.09.2021).

Голова обласної ради Віолета Лабазюк ознайомилась з діяльністю коледжу

Офіційний візит

 

Голова обласної ради Віолета Лабазюк ознайомилась з діяльністю коледжу

 

 

28 жовтня 2021 року голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк здійснила робочу поїздку до міста Кам´янець-Подільський.

Разом з депутатом обласної ради Ігорем Гаєм та начальником управління спільної власності територіальних громад виконавчого апарату обласної ради Едуардом Монастирським Віолета Лабазюк відвідала низку закладів комунальної власності, управління якими здійснює обласна рада, серед яких і Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв.

 

Вивчаємо технологію документального  та електронного портфоліо

Навчальне заняття в музеї

 

Вивчаємо технологію документального  та електронного портфоліо

  

21 жовтня 2021 року в процесі вивчення навчальної дисципліни «Основи менеджменту соціокультурної діяльності» студенти спеціальностей «Музичне мистецтво» та «Хореографія» ознайомилися із електронними портфоліо випускників, які розміщені на сайті коледжу, а із документальними портфоліо – в методичному кабінеті та музеї. Студенти переглянули «досьє» успіхів студентів, портфоліо творчих колективів та музею. Найбільше їх зацікавили портфоліо викладачів – їх наставників.

 

 

У фотоархіві відшукали свої світлини

Зустріч-спогад у музеї


У фотоархіві відшукали свої світлини

   

21 жовтня 2021 року музей історії коледжу відвідали: Віктор Ухатюк, випускник спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво (народні інструменти)» 1988 року, та Катерина Микитко, випускниця спеціальності «Хореографія» 1982 року. Професійні знання, здобуті в коледжі та свій талант вони багато років спрямовували на розвиток культури Новоушиччини.

 

 

Через терни до мистецтва

Відзначення Дня художника

 

Через терни до мистецтва

 

 

День художника відзначається в Україні щорічно у другу неділю жовтня. Традиційно до професійного свята Дня художника циклова комісія образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва і реставрації Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв організовує тематичне святкування та посвяту у художники студентів-першокурсників.

Цього року темою свята було обрано гасло «Через терни до мистецтва», що мала на меті показати величезну працю художників, яку вони докладають, щоб створювати свої шедеври.

Театральний фестиваль «Комора»

Творчі досягнення

 

Театральний фестиваль «Комора»

 


14-17 жовтня 2021 року привнесли творчість, натхнення, наповнили новими знаннями, досвідом, знайомствами та емоціями студентів 457 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи». Учасники народного театру-студії «На Зарванській» Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв (художній керівник курсу – Ірина Красілич) стали лауреатами театрального фестивалю «Комора», який проходив в Кам’янець-Подільському центрі культури і мистецтв «Розмай».

 

 

День захисників та захисниць України

Урочистості з нагоди державного свята

 

День захисників та захисниць України

 

 

13 жовтня 2021 року, напередодні Дня захисників та захисниць України, в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв студенти ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» з зацікавленістю і бажанням пізнання сценічного мистецтва творили нове дійство – літературно-пластичну композицію «Захисти тих, хто захищає нас!». Захід приурочено державному святу та проведений спільно з комісією соціально-економічних дисциплін (голова комісії – Ніна Городецька).

 

Ми – нащадки козацької слави

Онлайн-естафета єдності

 

Ми – нащадки козацької слави

 

 

11-12 жовтня 2021 року за ініціативи науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти в дистанційному режимі на платформі Zoom проведено онлайн-естафету єдності до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників і захисниць України «Ми – нащадки козацької слави».

 

 

Відзнаки працівникам коледжу до професійних свят

Наші нагороди

 

Відзнаки працівникам коледжу до професійних свят

 

 

11 жовтня 2021 року директор Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв Сергій Нижник вручив відзнаки працівникам коледжу з нагоди відзначення професійних свят – Дня працівників освіти та Міжнародного дня музики.

 

 

День художника

Святкові вітання

 

День художника

 

 

Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв щиро вітає студентів та викладачів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», талановитих майстрів пензля, шанувальників образотворчого мистецтва з професійним святом – Днем художника, яке відзначається в пору золотої осені, щедрої на врожай, барви і кольори, коли сама природа розгортає своє неповторне і вражаюче художнє полотно.

 

 

Підсумки VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ім. П. Вірського

Творчі досягнення

 

Підсумки VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ім. П. Вірського

 

 

08-10 жовтня 2021 року в м. Києві пройшов ІІІ тур VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. П. Вірського, який традиційно організовує Національна хореографічна спілка України під керівництвом народного артиста України, Героя України, голови журі конкурсу Мирослава Вантуха.

Серед інших – танцювальні колективи Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв: народний ансамбль танцю «Подільські візерунки» (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Володимир Чорнобиль) та народний ансамбль естрадного танцю «Каскад» (художній керівник – відмінник освіти України Олександра Кучерява).

Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти

Відкрите заняття

 

Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти

 

 

08 жовтня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін Микитюк О.І. провела відкрите заняття з навчальної дисципліни «Біологія і екологія» на тему: Макромолекули: білки і нуклеїнові кислоти.


 

 

 

Професії та професійні навички

Відкрите заняття

 

Професії та професійні навички

 

 

08 жовтня 2021 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв проведено відкрите заняття з англійської мови «Професії та професійні навички. Перегляд часів. Теперішній перфектний час в порівнянні з теперішнім перфектно-тривалим часом» для студентів 167 групи.

Заняття провела викладач-методист Стрельчук Л.І., яка досягла освітньої, розвиваючої, виховної та практичної мети в чотирьох видах мовленнєвої діяльності: говорінні, читанні, аудіюванні та письмі у типових ситуаціях.

Вміло був підібраний матеріал для заняття: презентації до теми, роздатковий матеріал, відео та аудіоматеріали. Лариса Іванівна вільно і вправно володіла матеріалом і доносила його до студентів. Мова викладача чітка, виразна, літературна, професійна і цього вимагала від студентів. Ретельно слідкувала за їхньою вимовою та наголосом.

Впродовж усього заняття викладач використовувала принципи педагогіки партнерства та демократичної співпраці викладача зі студентами, що є концептуальною основою європейської освітньої системи, створює сприятливий психологічний клімат на занятті.

Відчувався тісний міжпредметний зв’язок з такими навчальними дисциплінами як українська мова, культура мови, народознавства, історії, географії, живопису, операторської майстерності та ін.

На занятті студенти були уважними, ініціативними, вдумливими і працьовитими. Хто в більшій мірі, а хто в меншій, відбувалося діалогічне мовлення для досягнення комунікативної мети. Атмосфера панувала спокійна і творча. На занятті вдало поєднувався виклад як теоретичного, так і практичного матеріалу. Студенти були досить мотивовані, активно працювали, демонстрували готовність до спілкування та самоаналізу.

Мультимедійна презентація підготовлена викладачем, сприяла фокусуванню уваги студентів та кращому засвоєнню інформації. Тема та зміст заняття відповідали програмним вимогам. Викладач раціонально побудувала заняття, вміло структурувала його. Матеріал був викладений доступно та послідовно. Цьому сприяло застосування роздаткового матеріалу та презентації із подальшим їх обговоренням та підведенням підсумків засвоєння матеріалу. Стрельчук Л.І. оцінила роботу студентів відповідно до їхніх відповідей.

Викладач майстерно володіла методами та прийомами викладання матеріалу, продемонструвала високу культуру мовлення, ясний та логічний виклад матеріалу.

На занятті були присутні молоді викладачі Чорна Н.П., Продан Ю.П., Шленчак С.В., які мали можливість перейняти досвід роботи колеги Стрельчук Л.І.

Фотозвіт студента 357 групи Максима Бутилюка.

 

Богуцька Н.С.,

кандидат філологічних наук, викладач-методист

 

Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички Професії та професійні навички

 

 

 

Калейдоскоп вересневих подій

Участь у фестивалі

 

Калейдоскоп вересневих подій

 

 

Початок кожного навчального року для студентів та викладачів Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв – це пора, коли вся українська творча інтелігенція відзначає День українського кіна. Цьогорічний День кіна для кам'янчан, гостей, студентської молоді, творчої еліти міста особливий, бо саме в нашому місті стартував перший Хмельницький кінофестиваль зі славнозвісною «червоною доріжкою» – невід'ємним атрибутом «кіношних» церемоній.