ЛЮБОВ – ЦЕ К-ПККіМ.НАВЧАННЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ
Чарівний пензель. Конкурс авторських композицій
На Миколая казка завітає. Розважальна програма
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Травень 2020 (17)
Квітень 2020 (18)
Березень 2020 (91)
Лютий 2020 (24)
Січень 2020 (7)
Грудень 2019 (27)
Корисні посилання
 • 02-01-2016, 13:37
 • 5722
 • 0

Бібліотека – інформаційний та просвітницький підрозділ коледжу 

 

Бібліотека – інформаційний та просвітницький підрозділ коледжу

Сьогодні, в добу комп’ютеризації, книга все ж таки залишається неоціненним скарбом, як джерело мудрості, знань, досвіду та фундаментом освіти; а бібліотеку, книгозбірню можна назвати основою цього фундаменту.

Освіта і бібліотека – ці два поняття невід’ємні одне від одного. Адже бібліотеки навчальних закладів зорієнтовані на задоволення потреб користувачів –викладачів, студентів і ріст професійної компетенції педагогічних  кадрів – теж у великій мірі залежить від бібліотекарів, від їхнього вміння спрямувати педагогів на вибір потрібної інформації.

Особливість інформаційної функції бібліотеки полягає в тому, що вона реалізується нею в тісній взаємодії з іншими суб’єктами інформаційного процесу, з використанням різних каналів розповсюдження інформації. Забезпечуючи своїх користувачів доступом до інформаційних ресурсів, бібліотека захищає їх від потоку непотрібної інформації і таким чином контролює інформаційну безпеку особистості. Здійснюючи систематизацію та каталогізацію документів, довідково-бібліографічне обслуговування, бібліотека створює основу багатьом сучасним інформаційним процесам.

Отже, найважливішим завданням сьогодні усвідомлення кожного колективу, що бібліотека – це інформаційний ресурс навчального закладу, а не другорядна, допоміжна структура. Провідна мета та основні напрямки роботи бібліотеки завжди визначаються адміністрацією закладу та вимогами підготовки фахівців в галузі.

Бібліотека коледжу є осередком інтелектуальної культури та центром якісного і оперативного інформування педагогічного та студентського колективів. Фонд бібліотеки складає 30 тис. примірників та більше як 30 найменувань періодичних видань.

В період економічної кризи в держави бібліотека не змінила своїх принципів, а навпаки, зміст її  роботи доповнився привабливими рисами, що знайшли своє відображення в діяльності, а саме:

 • 02-01-2016, 13:37
 • 7982
 • 0

Календар знаменних і пам’ятних дат

 

 

Календар знаменних і пам’ятних дат

Світ дивовижний вас вітає –

Всіх тих, хто вдумливо читає

І тих, хто любить мандрувати

Та прагне більше пізнавати.

Долати знань високі мури

Вас кличе наш коледж культури!

Кожен з місяців багатий на пам’ятні дати та події, що залишили свій слід в історії. Про більшість із цих подій ми знаємо з підручників. Серед нас навіть є ті, хто став свідком важливих подій і пам’ятає як все відбувалося. Але є багато цікавих історичних фактів, які відомі не всім, саме такі ми й пропонуємо Вам згадати в даній підбірці.

 

 • 02-01-2016, 13:37
 • 3131
 • 0

Світ періодики: знання та інформація

Віртуальна виставка періодичних

видань, які отримує бібліотека


Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

 • 21-01-2020, 13:31
 • 92
 • 0

В єдності сила народу

Книжкова виставка

 

В єдності сила народу. Книжкова виставка

 

22 січня Україна щороку відзначає державне свято – День Соборності України з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

 Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

День 22 січня 1919 року назавжди залишиться в історії українського народу як свято Соборності України. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.

Соборність України – одна з важливих тем історії України. Для українського народу, віками позбавленого своєї власної державності та розірваного на частини між сусідніми країнами, дана проблема завжди була особливо болючою й неймовірно складною.

В бібліотеці коледжу створена книжкова виставка « В єдності сила народу»

Мета виставки:

розширити кругозір  про історію виникнення та святкування Дня  Соборності України;
прищеплювати любов і повагу до історичних та   культурних надбань українського народу, інтерес до минулого;
виховувати почуття національної гідності, гордості за свою Батьківщину та народ, повагу до культурних цінностей, літературної спадщини та історії власного народу.

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 • 16-01-2020, 13:29
 • 42
 • 0

Свою любов й звитягу – Україні

Презентація альманаху

 

Свою любов й звитягу – Україні. Презентація альманаху 

 

Бібліотека коледжу поповнилась новим документом, який отримала в дарунок від Латюк Ніни  Іванівни, викладача коледжу, учасниці літературного клубу « Джерела душі».

5 грудня в актовій залі коледжу відбулася презентація альманаху «Свою любов й звитягу – Україні»,  присвячений 75-ій річниці звільнення України від фашистської окупації та 10-літтю літературного клубу «Джерела душі», поети якого живуть і творять на Кам’янеччині.

Понад 20 поетів міста представили свої твори, присвячені  75-річчю визволення України від нацизму у Другій світовій війні, тим, кого не пошкодували душмани в далекому  Афганістані,  кого косили кулі на Майдані Незалежності  в 2014 році,  тим,  хто сьогодні виборює мир і спокій на Сході України, тим, хто своїм ратним подвигом довів відданість Батьківщині.

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 • 13-01-2020, 13:20
 • 41
 • 0

У звичаях, традиціях, обрядах

живе народу праведна душа

Виставка-інсталяція

 

У звичаях, традиціях, обрядах живе народу праведна душа. Виставка-інсталяція

 

Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі, адже в них - світовідчуття та світосприймання нашого народу. У них пояснюються та обґрунтовуються взаємини між людьми, цінність духовної культури окремої людини і народу взагалі.

В бібліотеці коледжу створена виставка-інсталяція  "У звичаях, традиціях, обрядах живе народу праведна душа"

Багатющий скарб звичаїв нашого народу ми отримали в спадок і маємо  зберегти його та, нічого не втративши, передати нашим дітям, щоб не перервався зв'язок поколінь, щоб зберегти генетичну пам'ять нашого народу.

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 • 26-12-2019, 13:16
 • 38
 • 0

Диригентська діяльність

Миколи Олексійчука

в контексті музичної культури

Поділля другої половини ХХ

початку ХХl століття

Презентація монографії

 

Диригентська діяльність Миколи Олексійчука в контексті музичної культури Поділля другої половини ХХ початку ХХlстоліття. Презентація монографії

 

26 грудня в коледжі відбулась презентація монографії «Диригентська діяльність Миколи Олексійчука в контексті музичної культури Поділля другої половини ХХ початку ХХlстоліття», яку презентував Мартинюк Анатолій Кирилович, співавтор роботи,  кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Наукова праця посвячена 60-річному ювілею творчої діяльності Олексійчука Миколи Андрійовича, викладача коледжу, визначного хорового диригента і педагога Поділля. Бібліотека коледжу, музей поповнилися монографією із авторським підписом.

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 • 17-12-2019, 13:13
 • 33
 • 0

Він був поет, заспраглий неба

Засідання клубу « Душі криниця»

 

Він був поет, заспраглий неба. Засідання клубу « Душі криниця»

 

17 грудня в бібліотеці в рамках засідання клубу « Душі криниця» керівник Владика Л. І. , який діє з 1995 року, та об’єднує всіх, хто пише поетичні твори та любить і цікавиться поезією, відбувся академпоказ з «Сценічної мови» викладач Козак О. В. спеціалізації ВТЗ. Студенти 256 групи декламували вірші українського поета Василя Стуса.

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 • 13-12-2019, 15:37
 • 32
 • 0

Жити за законами держави

Книжкова виставка

 

Жити за законами держави. Книжкова виставка

 

З 9 -13 грудня в Україні проходитиме Всеукраїнський тиждень права.

Завдання Тижня — сприяти формуванню правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищувати рівень знань громадян щодо гарантованих Конституцією та законами України їхніх прав у різних сферах життя.

Бібліотека коледжу підготували книжкову виставку  "Жити за законами держави"

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 • 10-12-2019, 13:08
 • 35
 • 0

Новий рік

 

Новий рік – це час здійснення мрій і сподівань

 

Серед барвистого розмаїття свят найулюбленішими є рідвяно-новорічні. Їх можна вважати справжньою окрасою у вінку свят народу України.

Працівники  бібліотеки прикрасили новорічними традиційними прикрасами читальний зал , щоб протягом свят користувачі в бібліотеці отримували святковий настрій  та їм було приємно відвідувати бібліотеку. Новий рік – це час здійснення мрій і сподівань.  Настала пора для яскравих світлин, найтепліших слів, найсвітліших побажань і, звісно, для найпотаємніших мрій.

Вітаємо своїх користувачів з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо всім міцного здоров’я, радості, миру та добра. Нехай новорічні світлини залишаться доброю згадкою про час проведений в стінах коледжу, про здобутки та успіхи.

Завітайте до нас і створіть собі святковий настрій!

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 • 29-11-2019, 15:34
 • 44
 • 0

Жити заради життя

Тематична полиця

 

Жити заради життя. Тематична полиця

 

29 листопада в коледжі до Всесвітньного дня боротьби зі СНІДом , який відзначається 1 грудня, проходить цикл заходів. Бібліотека підготувала  тематичну полицю " Жити заради життя"

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 • 20-11-2019, 15:30
 • 40
 • 0

Публічна бібліотека на шляху змін:

напрями діяльності

Тематичний семінар

 

Публічна бібліотека на шляху змін: напрями діяльності. Тематичний семінар

 

20  листопада  в бібліотеці коледжу в рамках тематичного семінару «Публічна бібліотека на шляху змін: напрями діяльності» відбулися практичні заняття .

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 • 19-11-2019, 15:26
 • 55
 • 0

Злочин  без кари

Книжкова виставка

 

Злочин без кари. Книжкова виставка 

 

У світовій історії не зафіксовано голоду, подібного до того, що випав тоді на долю України — однієї з найродючіших країн світу. Що ж криється за страшним змістом слова «голодомор»? Саме цю тему розкриває книжкова виставка "Злочин  без кари". 

З давніх часів люди очищувалися вогнем. Запалювали свічку і мовчки клялися , що пам'ятатимуть, що не забудуть... Тож запалимо свічку скорботи і вшануймо жертв голодомору.

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 • 18-11-2019, 15:19
 • 49
 • 0

Разом ми - сила

Тематична полиця

 

Разом ми - сила. Тематична полиця

 

"Разом ми - сила"  тематична полиця з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 • 13-11-2019, 15:31
 • 75
 • 0

Дарунок бібліотеці

 

Дарунок бібліотеці

 

Міжнародне товариство «АллатРа» подарувало бібліотеці коледжу культури та мистецтв документи. Щиро дякуємо Олександру за передані документи, сподіваємось на подальшу співпрацю.

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 

 

 

 • 13-11-2019, 08:58
 • 109
 • 0

Гідний студент - майбутнє країни

Тематична виставка

 

Гідний студент - майбутнє країни. Тематична виставка

 

 

З нагоди Міжнародного дня студента бібліотека підготувала тематичну виставку "Гідний студент - майбутнє країни".

СТУДЕНТЕ! МРІЙ! ПРАЦЮЙ! ТВОРИ! ПЕРЕМАГАЙ! ДОСЯГАЙ!

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 • 11-11-2019, 15:25
 • 103
 • 0

Мова душа народу

Книжкова виставка

 

 Мова душа народу. Книжкова виставка

 

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Бібліотека коледжу підготувала книжкову виставку "Мова душа народу".

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 • 04-11-2019, 15:20
 • 74
 • 0

Культура душа народу

Виставка-інсталяція

 

Культура душа народу. Виставка-інсталяція

 

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в бібліотеці коледжу створена виставка - інсталяція "Культура душа народу"

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ