Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2019 (18)
Жовтень 2019 (27)
Вересень 2019 (23)
Серпень 2019 (7)
Липень 2019 (8)
Червень 2019 (25)
Корисні посилання
 • 02-01-2016, 13:37
 • 5349
 • 0

Бібліотека – інформаційний та просвітницький підрозділ коледжу 

 

Бібліотека – інформаційний та просвітницький підрозділ коледжу

Сьогодні, в добу комп’ютеризації, книга все ж таки залишається неоціненним скарбом, як джерело мудрості, знань, досвіду та фундаментом освіти; а бібліотеку, книгозбірню можна назвати основою цього фундаменту.

Освіта і бібліотека – ці два поняття невід’ємні одне від одного. Адже бібліотеки навчальних закладів зорієнтовані на задоволення потреб користувачів –викладачів, студентів і ріст професійної компетенції педагогічних  кадрів – теж у великій мірі залежить від бібліотекарів, від їхнього вміння спрямувати педагогів на вибір потрібної інформації.

Особливість інформаційної функції бібліотеки полягає в тому, що вона реалізується нею в тісній взаємодії з іншими суб’єктами інформаційного процесу, з використанням різних каналів розповсюдження інформації. Забезпечуючи своїх користувачів доступом до інформаційних ресурсів, бібліотека захищає їх від потоку непотрібної інформації і таким чином контролює інформаційну безпеку особистості. Здійснюючи систематизацію та каталогізацію документів, довідково-бібліографічне обслуговування, бібліотека створює основу багатьом сучасним інформаційним процесам.

Отже, найважливішим завданням сьогодні усвідомлення кожного колективу, що бібліотека – це інформаційний ресурс навчального закладу, а не другорядна, допоміжна структура. Провідна мета та основні напрямки роботи бібліотеки завжди визначаються адміністрацією закладу та вимогами підготовки фахівців в галузі.

Бібліотека коледжу є осередком інтелектуальної культури та центром якісного і оперативного інформування педагогічного та студентського колективів. Фонд бібліотеки складає 30 тис. примірників та більше як 30 найменувань періодичних видань.

В період економічної кризи в держави бібліотека не змінила своїх принципів, а навпаки, зміст її  роботи доповнився привабливими рисами, що знайшли своє відображення в діяльності, а саме:

 • 02-01-2016, 13:37
 • 7202
 • 0

Календар знаменних і пам’ятних дат

 

 

Календар знаменних і пам’ятних дат

Світ дивовижний вас вітає –

Всіх тих, хто вдумливо читає

І тих, хто любить мандрувати

Та прагне більше пізнавати.

Долати знань високі мури

Вас кличе наш коледж культури!

Кожен з місяців багатий на пам’ятні дати та події, що залишили свій слід в історії. Про більшість із цих подій ми знаємо з підручників. Серед нас навіть є ті, хто став свідком важливих подій і пам’ятає як все відбувалося. Але є багато цікавих історичних фактів, які відомі не всім, саме такі ми й пропонуємо Вам згадати в даній підбірці.

 

 • 02-01-2016, 13:37
 • 2758
 • 0

Світ періодики: знання та інформація

Віртуальна виставка періодичних

видань, які отримує бібліотека


Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

 • 13-11-2019, 15:31
 • 6
 • 0

Дарунок бібліотеці

 

Дарунок бібліотеці

 

Міжнародне товариство «АллатРа» подарувало бібліотеці коледжу культури та мистецтв документи. Щиро дякуємо Олександру за передані документи, сподіваємось на подальшу співпрацю.

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 

 

 

 • 13-11-2019, 08:58
 • 8
 • 0

Гідний студент - майбутнє країни

Тематична виставка

 

Гідний студент - майбутнє країни. Тематична виставка

 

 

З нагоди Міжнародного дня студента бібліотека підготувала тематичну виставку "Гідний студент - майбутнє країни".

СТУДЕНТЕ! МРІЙ! ПРАЦЮЙ! ТВОРИ! ПЕРЕМАГАЙ! ДОСЯГАЙ!

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 • 11-11-2019, 15:25
 • 6
 • 0

Мова душа народу

Книжкова виставка

 

 Мова душа народу. Книжкова виставка

 

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Бібліотека коледжу підготувала книжкову виставку "Мова душа народу".

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 • 04-11-2019, 15:20
 • 6
 • 0

Культура душа народу

Виставка-інсталяція

 

Культура душа народу. Виставка-інсталяція

 

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в бібліотеці коледжу створена виставка - інсталяція "Культура душа народу"

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 

 • 30-10-2019, 15:13
 • 5
 • 0

Тематичний семінар

«Організація діяльності бібліотек

в умовах адміністративної реформи»

Практичні заняття

 

Тематичний семінар «Організація діяльності бібліотек в умовах адміністративної реформи». Практичні заняття

 

30 жовтня в бібліотеці коледжу в рамках тематичного семінару «Організація діяльності бібліотек в умовах адміністративної реформи» відбулися практичні заняття.

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 • 17-10-2019, 14:36
 • 9
 • 0

Барвиста і ніжна палітра поезій

Творча зустріч

 

 Барвиста і ніжна палітра поезій. Творча зустріч

 

17 жовтня в коледжі відбулася зустріч з Міхалевським Віталієм Цезарійовичем, членом Національної спілки письменників України, членом Національної спілки журналістів України, головою правління Хмельницького обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, кандидатом фізико - математичних наук, доцентом кафедри інформаційних технологій проектування Хмельницького національного університету.

У рамках зустрічі, в бібліотеці відбулося засідання клубу любителів поезії «Душі криниця» (керівник Владика Л. І .) , під час якого Міхалевський В. Ц. поділився життєвим досвідом, розповів про свій стиль написання поезії та декламував свої вірші.

Учасників зустрічі вразили емоційно – барвиста і ніжна палітра поезій, влучно озвучені кольори образу і образної думки, вони такі дивовижно глибокі та проникливі, що відчуваєш в собі щастя, жагу до життя, захоплення, яке не полишає тебе довгий час. Вірші глибоко ліричні і хвилюють своєю причетністю до людських почуттів - смутку, радості, ніжності і кохання.

У дарунок бібліотеці Віталій Цезарійович залишив збірники поезій, диски, рукописи, а в музеї коледжу - відгук про теплу зустріч та щире спілкування.

 

 

 • 14-10-2019, 14:35
 • 6
 • 0

За честь. За славу. За народ!

Книжкова виставка

 

За честь. За славу. За народ! Книжкова виставка

 

14 жовтня - значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України.

Українці відзначають чотири великі свята:

- День Покрови Пресвятої Богородиці

- День створення Української повстанської армії (УПА)

- День Українського козацтва

- День захисника України (від 14 жовтня 2014).

День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся та захищає державний суверенітет України.

В бібліотеці коледжу створено книжкову виставку «За честь. За славу. За народ!»

Сердечно вітаємо з Днем захисника України — святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Бажаємо здоров’я, стійкості, мужності, бадьорості духу, успіхів, любові, миру і добра!

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 

За честь. За славу. За народ! Книжкова виставка За честь. За славу. За народ! Книжкова виставка

 

 

 

 • 09-10-2019, 14:30
 • 6
 • 0

Українець на всі часи

Огляд тематичної полиці

 

Українець на всі часи. Огляд тематичної полиці

 

9 жовтня ц.р. виповнилося 115 років з дня народження поета, критика, перекладача, публіциста, державного і громадського діяча Миколи Платоновича Бажана. 

Микола Бажан народився 9 жовтня 1904 року у місті Кам’янець-Подільський, Хмельницької області. 

В бібліотеці коледжу проведено огляд тематичної полиці «Українець на всі часи» присвяченої нашому земляку. 

За життя поета і після смерті його твори видавалися багатьма мовами народів світу, випускалися багатотомні академічні видання як вітчизняними, так і зарубіжними видавництвами. 

Феномен М. Бажана за духом, змістом, обширом і результативністю зробленого, передусім у національній енциклопедичній справі, є в українській культурі унікальним, його досвід, спадщина неоціненні.

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 • 04-10-2019, 13:58
 • 69
 • 0

Освітня траєкторія

Книжкова виставка

 

Освітня траєкторія. Книжкова виставка

 

За традицією на початку жовтня вся спільнота України приєднується до святкування Дня працівників освіти, адже родини мають дітей або онуків, які навчаються, а кожен громадянин нашої держави може з впевненістю назвати свого улюбленого вчителя-наставника. Цей день є особливим для освітян, серед яких керівники навчальних закладів, учителі, викладачі, вихователі, керівники гуртків, адміністративно-господарський, навчально-допоміжний персонал, робітники та службовці установ освіти. Всі вони із упевненістю дивитися у майбутнє, сподіваються на підтримку держави. Це природньо, бо лише в щасливих освітян вихованці також щасливі.

З нагоди свята в бібліотеці коледжу створена книжкова виставка «Освітня траєкторія» за матеріалами Інформаційного вісника Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти Міністерства освіти і науки України «Освітня траєкторія». Книжкова виставка складається з розділів: «Головна функція Закону-підвищення якості підготовки фахівців», «Сучасний викладач і новітні освітні технології», «Інноваційні технології в роботі куратора груп»

 

Зі святом Вас, шановні працівники освіти!

 • 01-10-2019, 13:46
 • 31
 • 0

Музика – мелодія душі

Огляд книжкової виставки

 

Музика – мелодія душі. Огляд книжкової виставки

 

Музика — це міжнародна мова, що зрозуміла всім. Вона може підбадьорити, підняти настрій, налаштувати на робочий лад, допомогти розслабитися, подумати, вона може все :) А люди, які з набору нот створюють справжні музичні шедеври, — і зовсім всемогутні. Складно уявити, як з окремих звуків з’являються мелодії, здатні розтопити навіть найчерствішу душу.

1 жовтня в бібліотеці коледжу проведено огляд книжкової виставки «Музика – мелодія душі»

Міжнародний день музики — це свято для всіх , чиє життя пов’язане з нотами, піснями, музичними інструментами, хто не з чуток знає, що таке мінор і мажор, сольфеджіо, попурі та реперкуса, та просто любителів музики. Адже музика — це універсальна сила, що поєднує людей різного віку, походження, статусу, переконання і смаку.

 • 30-09-2019, 13:40
 • 39
 • 0

Будь сучасним! Читай українською!

Виставка-інсталяція

 

Будь сучасним! Читай українською! Виставка-інсталяція

 

Всеукраїнський день бібліотек – це нагода відзначити роль книгозбірні у житті кожного українця і зокрема зростаючих поколінь. Це також можливість привернути увагу суспільства до ролі і високої місії бібліотекаря – просвіщати, навчати орієнтуватися у потоці інформації, сприяти оволодінню навичками пошуку та використання ресурсів на різних носіях і допомогти усвідомити значення бібліотеки суспільства знань, допомогти зрозуміти, що бібліотеки єднають світ, а бібліотекарі є хранителями, збирачами духовних скарбів, помічниками і порадниками на шляху до знань і мудрості.

30 вересня в бібліотеці коледжу культури відбулося свято з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Приємною несподіванкою було вітання від адміністрації, викладачів та студентів коледжу. Вітальні слова, пісні, посмішки, квіти та солодкі подарунки підняли настрій всім учасникам свята.

Бібліотекарі представили виставку-інсталяцію «Будь сучасним! Читай українською!»

Щиро вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек всіх не байдужих до книги, користувачів бібліотек та колег!

 • 30-09-2019, 13:14
 • 39
 • 0

30 вересня 

Всеукраїнський день бібліотек

Вітання з нагоди професійного свята

 

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Вітання з нагоди професійного свята

 

Коли у вересні кружля осінній лист

І ллється з неба сонячне проміння,

Вшановуєм бібліотечний хист,

Бібліотечну мудрість, працю, вміння.

        

Всеукраїнський день бібліотек – це прекрасна нагода відзначити роль книгозбірні у житті кожного українця і зокрема зростаючих поколінь. Це також можливість привернути увагу суспільства до ролі і високої місії бібліотекаря – просвіщати, навчатиорієнтуватися у потоціінформації, сприяти оволодінню навичками пошуку та використання ресурсів на різних носіяхі допомогти усвідомити значення сучасної бібліотеки суспільства знань, допомогти зрозуміти, що бібліотеки єднають світ, а бібліотекарі є хранителями, збирачами духовних скарбів, помічникамипорадниками на шляху до знань і мудрості. Бібліотека коледжу – не тільки інформаційний центр, а й улюблене місце спілкування студентів. Душею книгозбірні є її працівники: Осадчук Л. А., завідувач бібліотеки, Владика Л. І., бібліотекар, Філіпчук Т. М., адміністратор баз даних. Всі вони – випускники нашого навчального закладу і дійсно, мають справжній бібліотечний хист, бібліотечну мудрість і вміння.

30 вересняв бібліотеці відбулося свято з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Приємною несподіванкою було вітання від адміністрації, викладачів та студентів. Директор коледжу Нижник С. В. відзначив плідну, творчу діяльність бібліотеки, акцентував увагу на цікавих бібліотечних проектах. Студенти 35 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Ніколаєв Б., Ніколюк Д., Петрук Н., Хитрак А. висловили свою любов до бібліотеки поетичними рядками, а студенти 317 групи спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Кульчицька О. та Мельник Ю. подарували ліричну пісню. Слова вдячності, пісні, жарти, квіти та солодкі подарунки підняли настрій всім присутнім.

До свята бібліотека приготувала для своїх користувачів оригінальний «бібліотечний торт» – виставку-інсталяцію видань творів сучасної української літератури «Будь сучасним! Читай українське!» та запросила долучитися до буккросингу (обмін книгами організували Никитюк С. С., методист; Філіпчук Т. М., адміністратор баз даних). Відеопрезентації «Унікальні бібліотеки світу» та «Книги, які вас здивують» підготувала та провела Булаєнко В. О., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін.

Щиро вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек всіх небайдужих до книги, користувачів бібліотек та колег!

 

    Осадчук Л. А., завідувач бібліотеки

 

                                                       

 • 27-09-2019, 13:28
 • 18
 • 0

Подорожуй. Вивчай. Пізнавай

Огляд книжкової виставки

 

Подорожуй. Вивчай. Пізнавай. Огляд книжкової виставки

 

Всесвітній день туризму —  відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв'язків між народами різних країн.

27 вересня  бібліотеці коледжу проведено огляд книжкової виставки «Подорожуй. Вивчай. Пізнавай», представлено матеріали про наш туристичній край, перлину Поділля, одне  із 7 чудес України - наше місто Кам'янець-Подільський.

День туризму - свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша  земля.

 

Подорожуй. Вивчай. Пізнавай. Огляд книжкової виставки

 • 26-09-2019, 10:57
 • 29
 • 0

Барви європейських мов

Огляд тематичної полиці

 

Барви європейських мов. Огляд тематичної полиці

 

26 вересня відзначається Європейський день мов як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі.

Бібліотекарі коледжу з нагоди Європейського дня мов провели огляд тематичної полиці «Барви європейських мов», для користувачів бібліотеки. Викладач загальноосвітніх дисциплін, кандидат філологічних наук Крючкова О.Р . провела бесіду:» Роль іноземних мов в житті людини».

Мета заходу : об’єднати молодь у прагненні вивчати європейські мови, знання яких розширює людські можливості та сприяє взаєморозумінню між народами та державами.

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

 • 20-09-2019, 13:31
 • 46
 • 0
Скажи разом з нами НІ булінгу
Тематична полиця

 

Скажи разом з нами НІ булінгу. Тематична полиця

 

«Булінг» – це агресивна поведінка, що зазвичай повторюється. Вона має за мету завдати шкоду, викликати страх або тривогу, або ж створити негативне середовище для іншої особи.
Булінг виникає у ситуації, в якій існує реальний чи уявний дисбаланс сил.
з 16 до 20 вересня в рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу під хештегом #РазомПротиБулінгу.
В бібліотеці коледжу створено тематичну полицю « Скажи разом з нами НІ булінгу»
Мета: пропагування здорових стосунків, запобігання булінгу і створення безпечної і приязної атмосфери.