Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (5)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання

І майбуття прекрасна світла мить

Свято останнього дзвоника

 

І майбуття прекрасна світла мить 

20 травня в коледжі відбулося свято останнього дзвоника, якого немає в жодному календарі, але воно буває лише раз у житті кожної людини. У цей святковий день випускники переживали і світлий сум, і біль розлуки з викладачами, працівниками та друзями. Це свято для випускників усіх спеціальностей коледжу, для яких сьогоднішній виступ на сцені - останній у якості студентів. На порозі дорослого життя випускники підводять підсумки навчання, складають плани на майбутнє. Зі словами-вітаннями та музичними номерами до випускників звернулися студенти-першокурсники. На завершення свята прозвучав Гімн коледжу.

Педагогічний та трудовий колектив коледжу вітає усіх випускників зі святом і бажає успіхів на нелегкій життєвій дорозі, щастя, здоров’я та творчої наснаги! 

Організатори свята - викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін - Ляшук Т.Є. (голова комісії), Лугачова Н.Г., Григорків Л.А., Яворницька Н.О., Вергун А.І.

Разом до здорового майбутнього

Цикл просвітницьких заходів до

Всесвітнього дня здоров’я

 

Разом до здорового майбутнього

Здоров’я людини – найцінніший скарб. Ніщо не може зрівнятися з ним: ні багатство, ні положення в суспільстві, ні слава. Це справжня коштовність, подарована нам природою. Кожна людина зобов’язана берегти своє здоров’я, адже саме здорова людина формує сильну націю.

Щорічно у всьому світі 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. З'явившись в 1948 році, ця організація об'єднала у своїх рядах представників 191 держав світу.

Вперше святкування відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань. Щороку для офіційних заходів, присвячених дню здоров'я, вибирається окрема тема: активність життя, захист вагітності, вплив клімату на здоров'я людини, медична допомога людям, постраждалим в результаті надзвичайних ситуацій і т.д.

7-8 квітня 2016 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця проходила щорічна Міжнародна науково-практична конференція до Всесвітнього дня здоров’я, який у 2016 році ВООЗ присвятила питанням профілактики, виявлення та лікування цукрового діабету.

7-8 квітня в коледжі проведено цикл заходів «Разом до здорового майбутнього!». Організатор заходу – Вергун А.І., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін.

В програмі заходу:

В гостях у Попелюшки

Святкова новорічна програма для дітей працівників коледжу

 

В гостях у Попелюшки

24 грудня відбулася святкова новорічна програма «У гостях у Попелюшки». Організатори заходу – Яворницька Н.О., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін.

На свято завітали діти та онуки працівників коледжу. Для Діда Мороза вони співали, танцювали, декламували вірші, вражаючи своїм артистизмом та показали, що вони не менш талановиті як їх батьки. Веселий сміх, не підступна дитяча радість переповнювали зал, а красуня-ялинка, новорічне дійство  з Попелюшкою та її друзями, цікаві новорічні конкурси та розваги зробили свято для малечі неповторним.

Знання, традиції, культур –

примножуємо і бережем!

Конкурс професійної майстерності

 

Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем!

21 грудня  відбувся конкурс професійної майстерності  «Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем!». Організатори заходу - Григорків Л.А., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін та Бойчук Т.В., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів та студенти 4235 групи.

В конкурсі взяли участь студенти різних спеціальностей. Учасники були поділені на команди: «Народжені перемагати» (Годлівський Г., Турик І., Мазур Н., Сеник А., Волощук П.) та «Всі дівчата, як дівчата, ну а ми найкращі». (Машталір А., Федорович О., Косарєва Н., Сеник А., Мостепанюк Р.). В народознавчому блоці, який складався з конкурсів: «Нового навчався, а старого не цурайся», «Одна голова добре, а п’ять краще», «Легше на душі стане як пісня до твого серця загляне» студенти продемонстрували знання з народознавства, фольклору, традицій та звичаїв українського народу. У конкурсах культурологічного блоку: «Культурологічний бліц», «Величне мистецтво гармонії звуку» «Відчуй себе генієм пензля» учасники показали знання з  історії своєї держави та теорії  культури. Останній блок у програмі був побудований з теорії та методики організації культурно-дозвіллєвої діяльності і складався із креативних конкурсів: «З півслова», «Арт-постер», «Універсальний солдат дозвілля».  Конкурсна програма була цікавою і надзвичайно веселою. Всі команди показали себе як найкраще, але все ж таки кращою виявилась команда дівчат, яка отримала перемогу.

Участь у конкурсі  продемонструвала уміння студентів працювати  у команді, їх згуртованість та творче вирішення конкурсних завдань.

Андріївські вечорниці у

«Подільській світлиці»

Участь у презентації музейної експозиції

 

Андріївські вечорниці у «Подільській світлиці»

11 грудня у міській картинній галереї відбулося відкриття музейної експозиції «Подільська світлиця», в якому взяли участь студенти під керівництвом Ляшук Т.Є., Яворницької Н.О., викладачів циклової комісії культурологічних дисциплін.

Студенти Мостепанюк Р., Котик В., Косарєва Н., Ковальчук А., Кульчицька Т., Самарук О., Веселовський В., Якимчук П. (418 гр.); Сеник А., Раїнчук І., Богайчук О., Головко Б., Годліський Г. (4235 гр.); Атуліна М. (328 гр.) представили обряд проведення Андріївських вечорниць – одного з найулюбленіших свят української молоді.

Захід сприяв національно-патріотичному вихованню студентів та закріпленню їх умінь з організації культурно-дозвіллєвих заходів.

За майбутнє без СНІДу

Цикл заходів

 

За майбутнє без СНІДу

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається 1 грудня з 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну  інформацією  щодо ВІЛ/СНІД, головною метою дня є  викликати увагу суспільства  до цієї проблеми.

1 грудня в коледжі проведено цикл заходів «За майбутнє без СНІДу!». Організатори заходу – Вергун А.І., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін та Самар А.В., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін.

В програмі заходу:

- «Об’єднаємось проти СНІДу!», вручення символічних атрибутів (Ільєва О., Гарук О., Кадинська Ю., Ключевська Д. (150 гр.), Желіховська Д.,  Рентюк М. (14 гр.), Ткач М., Баліцька К. (267 гр.);

- «СНІД: як зберегти своє здоров’я?», трансляція відеороликів (Самар А.В.);

- «Цінуй життя – зупини СНІД!», презентація висловів відомих людей про СНІД (Вергун А.І.,);

- «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя!», огляд тематичної виставки (Осадчук Л.А., завідувач бібліотекою,  Владика Л.І., бібліотекар);

- «Що молодь знає про ВІЛ/СНІД?», інтерв’ю у студентів коледжу (Вергун Д., Сабадаш М., Дрона Л., Підлужна Х. (267 гр.);

- «Знати, щоб жити!», бесіда зі студентами-першокурсниками (Вергун А.І., Самар А.В.);

Від студентів..., про студентів...,

для студентів...!

Цикл заходів до  Міжнародного дня студента та

25-річчя студентського самоврядування

 

Від студентів..., про студентів..., для студентів...!

У святково прикрашеному фойє коледжу у музичному супроводі  оркестру ду-хових інструментів студентів зустрічали викладачі комісії культурологічних дисциплін Вергун А.І., Лугачова Н.Г., Яворницька Н.О. та вручали їм перепустки на святкову дискотеку.

У центрі міста було проведено святковий флешмоб “У ритмі студентського серця”, в якому взяли участь творчі колективи коледжу:  оркестр духових інструментів, вокальний ансамбль, студенти спеціальності “Хореографія”. Захід було проведено з метою популяризації творчих спеціальностей коледжу.

Театралізований тематичний концерт “Від студентів..., про студентів..., для студентів...!” розпочався з урочистостей з нагоди 25-річчя з часу створення студентської ради. Павлюк О.Я. здійснила екскурс в історію студентського самоврядування та презентувала новий склад студентської ради з показом відеослайдів. Зі словами привітан-ня до студентів звернулися директор коледжу Нижник С. В., директор департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради А. Кузема, начальник управління культури і туризму Кам'янець-Подільської міської ради П. Гаврилюк та нагородили грамотами і подяками студентів-учасників студентської ради. У театралізованому тематичному концерті взяли участь запрошені гості - випускники коледжу: Пивоварова А., Белеуш А., Фокшек О., Гончарова С., Кукурудза Р., Пухкий В., комік-гурт “Смайлик” (Дубінський Р., Падура Р., Цимбалістий А.), Гаврилюк П. та Чорній А. У святковій програмі високу виконавську майстерність та віртуозність продемонстрували викладачі коледжу: Боднар О.Л., Свідерський М.О., Воробйова О.С., Котюк О.Р., Пшинешнюк С.С., Хіміч О.В. Музичні привітання супроводжувались демонстрацією відеороликів  “З Міжнародним днем студента”, “Я дочекаюсь тебе”, “Як викладачі були студентами”, “Студенти бувають різні”, “Як навчаються майбутні зірки”, “Як провели День студента”. На заключення концертної програми прозвучало музичне вітання “А ми бажаємо вам добра” у виконанні вокального ансамблю (керівник - Ме-чак Л.М.). Ведучі театралізованого тематичного концерту: викладачі - Семенків І.А. (режисер-постановник) та Бойчук Т.В., студенти - Клімов О.(350 гр.) та Тимошенко К. (4235 гр.).

Ми славимо Україну в роботі,

в творчості, в житті!

Урочистості з нагоди Всеукраїнського

дня працівників культури та майстрів

народного мистецтва

 

 Ми славимо Україну в роботі, в творчості, в житті!

Працівники культури – це професія людей, що своїм мистецтвом звеличують, збагачують та прославляють рідну землю і народ. З нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в коледжі культури проведено цикл заходів під назвою «Ми славимо Україну в роботі, в творчості, в житті!», яку підготували викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін.

В програмі свята:

  «Вони славлять наш коледж». Тематична експозиція про відомих випускників в музеї

  «Дарувати людям свято – моя майбутня професія». Конкурс на кращу вітальну листівку

  «В єдності – ми сила!». Благодійний ярмарок

  «Миті творчості». Фотосушка

  «Потужна аура культури». Презентація книжково-ілюстративної виставки в бібліотеці

  «В майбутнє – через культуру».  Урочистості з нагоди свята

Студенти всіх спеціальностей і спеціалізацій прийняли активну участь в підготовці і проведені урочистостей та благодійного ярмарку «В єдності – ми сила!», під час якого було зібрано кошти на підтримку викладача коледжу Красілича О.В., воїна АТО, студентів та викладачів Луганського коледжу культури і мистецтв та студентів-переселенців з м. Донецька.

Переможцями конкурсу на кращу вітальну листівку стали:

 гран-прі – 267 група

 І місце – 24 група

Плануємо майбутню професійну кар’єру

Екскурсія до Київського національного університету культури і мистецтв

 

Плануємо майбутню професійну кар’єру

31 жовтня студенти випускних курсів відвідали Київський національний університет культури і мистецтв. Екскурсію організувала Ляшук Т.Є., голова циклової комісії культурологічних дисциплін.

Щиро і привітно нашу делегацію зустріли студенти штабу «Абітурієнт». Після реєстрації і сніданку відбулася екскурсія по різних факультетах університету. Особливо сподобались студентам – інститут готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, факультети кіно і телебачення, хореографічного мистецтва, музичного мистецтва, журналістики та міжнародних відносин. Викладачі навчального закладу ознайомили студентів з умовами вступу на навчання та перспективою на майбутнє. Студенти  спеціальності «Хореографія» були присутніми на майстер-класі викладача Цветкової та занятті з класики. А студенти спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» прослуховувались на факультеті музичного мистецтва. Цікавою та змістовною була зустріч із завідуючим кафедрою духових інструментів Романовським В.О., який є випускником нашого коледжу. Викладачі університету дали поради до вступу та настанови для майбутнього саморозвитку. Під час екскурсії студенти зустріли випускників 2015 року Лісовик М., Стецюка В., Масловського В., Павлюк М., які розповіли про своє навчання, побут та життя в столиці. Відбулась і  традиційна зустріч з ректором університету М.М.Поплавським, який розповів про свою творчу біографію, кар’єру, умови вступу  до вишу, а також відповів на численні запитання студентів з різних областей України, які теж прибули на екскурсію. 

Після обіду ми поїхали додому. Дорогою співали, веселились, жартували. Студенти отримали велике задоволення від поїздки та більше дізнались про діяльність навчального закладу.

Дива української осені

Заняття-екскурсія

 

Дива української осені

17 жовтня студенти 313 групи спеціалізації “Народне пісенне мистецтво” під керівництвом викладача культурологічних дисциплін Григорків Л.А. відвідали виставку до Дня українського козацтва “Дива української осені”, яка відбулась в центральному корпусі Національного університету імені Івана Огієнка.

Завідувач навчально-наукової лабораторії етнології Валерій Васильович Щегельський ознайомив студентів із звичаями та традиціями використання гарбуза в Україні та в інших культурах світу, технікою вирізання гарбуза. Такі заняття-екскурсії сприяють поглибленню знань з навчальної дисципліни «Народознавство». 

Студентів коледжу пригощали смачною кашею із гарбуза.

Пізнаємо майбутню професію

Заняття-екскурсія

 

Пізнаємо майбутню професію

23 вересня для студентів випускних курсів спеціальності «Народна художня творчість» викладачами культурологічних дисциплін Ляшук Т. Є., Яворницькою Н. О., Григорків Л. А.  проведено заняття-екскурсія на базі районного центру культури і мистецтв «Розмай». 

Директор РЦКіМ «Розмай» Володимир Олександрович Кусік познайомив студентів з організацією і змістом роботи закладу, його функціями, методичною, культурно-просвітницькою діяльністю. Студенти детально вивчили роботу методичного кабінету, хореографічної студії та студії звукозапису, побували у глядацькому і конференційному залах, поспілкувалися із працівниками – випускниками коледжу. 

Наші – у зірковому виші

Профорієнтаційна екскурсія до КНУКіМу

 

Наші – у зірковому виші

26 березня студенти 4-х курсів відвідали Київський національний університет культури і мистецтв в рамках програми “Абітурієнт-2015”. Організатори екскурсії — Ляшук Т. Є. та Яворницька Н. О., викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін.

До університету з’їхались абітурієнти з Хмельницької області, щоб особисто познайомитись із життям популярного ВНЗу і дізнатись про умови вступу та навчання, поспілкуватись з викладачами університету.

У холі головного корпусу гостей зустрічали представники факультетів, співробітники приймальної комісії та профорієнтаційний штаб “Абітурієнт-2015”. Вони з радістю відповідали на всі запитання випускників. Абітурієнти із цікавістю відвідали інститут готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, факультет музичного мистецтва, факультет режисури і шоу-бізнесу, інститут кіно і телебачення, факультет дизайну і реклами та інші структурні підрозділи університету.

Найкращі викладачі КНУКіМ презентували майбутнім студентам інноваційно обладнані навчальні лабораторії. Майбутні вступники відкрили для себе багато перспективних та нових спеціальностей,  які допоможуть їм сповна реалізуватися у професійному житті. Також абітурієнти познайомилися з порядком прийому до вишу, мали унікальну можливість дізнатись про все із перших уст й поспілкуватись із самим Михайлом Поплавським. Розмова з гостями була теплою, дружньою. Вступники ставили цікаві запитання, на які Михайло Михайлович залюбки відповідав, давав батьківські поради, життєві настанови.

Після творчої зустрічі студенти здійснили екскурсію визначеними місцями Києва, зокрема від

Хто зверху 

Конкурсно-розважальна програма


Хто зверху

«Хто зверху»? Чоловіки чи жінки – ось у чому питання. Студенти 318 групи, викладач Яворницька Н. О. вирішили знайти на нього відповідь, адже бажання дізнатися,  хто кращий, розумніший і спритніший не покидає теперішню молодь. ХХІ століття – століття фемінізму і упередженого ставлення до жіночої статі і це викликає великий ажіотаж серед студентів.

У 11 аудиторії коледжу пройшов батл «Дівчата проти хлопців». Ведучими дійства були Андрій Ковальчук і Руслана Мостепанюк, які наповнили конкурс невимушеними жартами та забезпечили надійну підтримку учасникам. 

Учасниками ж були представники чоловічої та жіночої статі, а саме Валентин Веселовський, Якимчук Павло, Валентин Годованюк, Котик Вікторія, Самарук Олена та Кульчицька Тетяна.

Шоу було надзвичайно напруженим та веселим. Ще до виходу команд було проведено перше змагання – відеоконкурс.

Боротьба у наступних конкурсах  була надзвичайно напруженою. Капітани команд вирішували долю конкурсів старим дідівським способом «чу-ва-чі». У конкурсах «Живі літери», «Інтелектуальний»«Поїдання на швидкість», «Обмін ролями», «Зірки в ряд» та «Правда–Брехня» до останнього залишалась інтрига.

Отож, не зважаючи на додаткові запитання типу «Скільки відсотків жінок вибачили б зраду коханому?» та «Скільки відсотків чоловіків одягають чисті шкарпетки на перше  побачення?», все одно перемогла дружба! 

Підводячи підсумки, скажемо тільки одне: питання, хто ж таки зверху, так і не вирішено – суперечка відкрита до наступного батлу.

Модифікації тіла : мода чи безглуздя?

 Ток-шоу

 

Модифікації тіла : мода чи безглуздя? 

27 лютого  відбулась бесіда на тему «Модифікації тіла : мода чи безглуздя?». Практична робота студентів 318 групи з навчальної практики ОМ КДД, викладач Яворницька  Н. О. Текстовий та відео матеріал підготувала Мостепанюк Руслана, яка була ведучою заходу. Під час бесіди були розглянуті такі питання:

ü Яке ваше ставлення до татуювань?

Чи хотіли б  ви зробити собі тату ?

На вашу думку патріотичні татуювання це необдуманий крок, чи вияв любові до країни? – ці питання підготував Якимчук Павло.

ü На вашу думку біотату – це альтернатива справжнім татуюванням? – повідомлення підготувала Самарук Олена.

ü Чи маєте ви пірсинг?

Яке ваше ставлення до тонелів?

Чи є в вас бажання зробити пірсинг? – повідомлення про пірсинг підготував Веселовський Валентин.

ü Яке ваше ставлення до шрамування?

Чи хотіли б ви мати на своєму тілі такий досить незвичний малюнок? – запитання підготував Ковальчук Андрій.

ü На вашу думку спліт мови – це найоригінальніший вид модефікацій тіла за останнє десятиліття? – інформацію підготувала Кульчицька Тетяна.

Мода постійно змінюється і створює тимчасове умовне уявлення про красу формЇї рушійним началом є прагнення до періодичної зміни зовнішніх форм, так як широке поширення моди призводить до одноманітності. Але насл

Казкові пригоди Маші і Ведмедя

Новорічний дитячий ранок

 

Казкові пригоди Маші і Ведмедя

Напередодні Нового року в коледжі відбувся новорічний дитячий ранок «Казкові пригоди Маші і Ведмедя».

Ведуча заходу(Федорович О.) та  казкові герої: Маша  (Монько У.), Ведмідь (Бучок В.), Снігова баба (Іванішена А.), Лисиця (Колодій К.) Дід Мороз (Якимчук П.) та  Снігурочка (Войцехівська Я.) проводили ігри, конкурси, хороводи. Діти із задоволенням розповідали вірші, співали, танцювали та отримували призи і подарунки. Родзинкою ранку були: конкурс «Відгадай мультик», танок «Сніжинок», запалювання новорічних  вогників красуні ялинки. 

Новорічний дитячий ранок був підсумковим заняттям з навчальної практики студентів 367 гр. спеціалізації «Кіно-фото-відеосправа», під керівництвом  Ляшук Т.Є., голови циклової комісії культурологічних дисциплін. Активну участь в заході взяли Гасюк У. (418 гр.), Сомик Д. (4235) та  студенти-хореографи (24 гр.).

 

Подаруйте свято дітям

Благодійна акція

    

Подаруйте свято дітям

Доброю традицією вже стало проведення в коледжі благодійних акцій до Дня Святого Миколая, мета яких – подарувати дітям незабутнє свято та підтримати віру в добро та казку. До акції цього року долучились як студенти, так і викладачі. На зібрані кошти було придбано солодощі, іграшки та подарунки. 

18 грудня студенти 350 групи спеціалізації ВТЗ (Веренчук А., Костей О., Молофій А., Пшечук Д., Ружицький Ю., Степанець О., Тимошенко К., Хітрова О.) під керівництвом Григоркової Л.А., викладача циклової комісії культурологічних дисциплін, влаштували дітям Кам`янець-Подільського дошкільного навчального закладу «Світлячок» екскурсію в Резиденцію Святого Миколая. Спілкування з ним та отримані подарунки залишили у малечі яскраві враження. Усі були щасливі побачити та відчути дух свята, який панував у залі. Діти з великим ентузіазмом розповідали вірші, співали пісні. Вони були дійсно щасливі, відвідавши це місце. Казковий настрій захопив усіх та залишився на весь день.

Ми хочемо підтримувати та продовжувати цю акцію, бо ж такі моменти запам’ятовуються на все життя. Бачимо щастя в дитячих очах і згадуємо, що у казці ми всі діти.

Вертеп

Обрядове дійство

 

Вертеп

17 грудня відбулося обрядове дійство «Вертеп» у виконанні студентів 323 групи під керівництвом Яворницької Н.О., викладача культурологічних дисциплін.

Учасники вертепу (Малінський М., Турик І., Рабцун О., Горецький О., Стояновський А., Головко Б., Даніліна Н., Богайчук О., Кирилов В., Годлівський Г., Мазур Н., Раїнчук І., Сеник А., Гончарук Д.) представили  цікаву виставу, колядки, вітали з Різдвом Христовим та бажали:

 

Хай музики дзвінко грають,

І естрадники співають,

Хореографи танцюють,

А художники малюють

Хай мистецтво не вмирає 

І  наш коледж процвітає!

Новорічна магія зірок

Конкурсно-розважальна програма

 

Новорічна магія зірок

16 грудня відбулася конкурсно-розважальна програма «Новорічна магія зірок», яку підготували студенти 4235 групи спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» (народні та духові інструменти) та Яворницька Н.О., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін.

Ведучі заходу – Селізар Л., Громик Б. провели конкурс новорічних побажань, цікавий астрологічний прогноз підготував Колесник Д. З Новим роком всіх вітали Дід Мороз (Товкало Б.) та Снігурочка (Гуцал А.). Новорічні музичні вітання звучали у виконанні Коваля О., Власова Н., Пержула Ю, Долинського М., Сомика Д., Гаджули О. (318 гр.), Калмикова О. (418 гр.).