Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання

  З любов’ю. Задля любові. В ім’я любові

  Відкриття фотовиставки

   

  З любов’ю. Задля любові. В ім’я любові

  10 березня у виставковій залі міста відбулося відкриття фотовиставки “З любов’ю. Задля любові. В ім’я любові”, на якій представлені творчі роботи студентів спеціалізації Кіно-, фото-, відеоасправа. У підготовці та проведенні фотовиставки взяли участь: Василенюк В. М., голова циклової комісії кіно-, фото-, відеосправи; Латюк Н. І. та Новіцька О. О., викладачі циклової комісії кіно-, фото-, відео справи. Технічне забезпечення здійснили Гончаров Д. В., лаборант, та Саричев С. І., інженер з ремонту.

  На урочистому відкритті виступили: Нижник С. В., директор коледжу та Латюк Н.І., завідувач денним відділенням, які нагородили грамотами  студентів  спеціалізації: Вергун Д., Дрону Л., Паканич А.. Підлужну Х., Сабадаш М. (267 група); Митюк І., Мельник О. (367 група); Білоуса Т., Войціховську Я., Волощука П., Колодій К., Монько У., Поліщука А., Тимінського М. (467 група) та вручили випускниці Комарницькій Д. диплом молодіжної секції Української бібліотечної асоціації за перемогу в конкурсі відео презентацій «Літературні читання». З урочистою подією учасників фотовиставки привітали Стояновський С. І., заслужений працівник культури України, фотохудожник; Савін Ю. О., керівник міського фотоклубу “Погляд”; Бєлік І. М., заступник директора міської ДХШ; Монько У., студентка 467 групи та випускники коледжу Комарницька Д., Бойко О., Пухкий В.

  Світ через об’єктив

  Презентація фотовиставки та гостини до

  Всесвітнього дня кіно

   

  Світ через об’єктив

  16 грудня тепла душевна атмосфера панувала на гостині з нагоди Всесвітнього дня кіно "Світ через об'єктив", організованій викладачами та студентами спеціалізації "Кіно-, фото-, відеосправа". Ми згадали основні віхи історії становлення спеціалізації, викладачів, які стояли біля її витоків в нашому навчальному закладі, переглянули кращі творчі роботи студентів, біля яких навіть поряд не стояли деякі оскароносні голівудські "шедеври". Особливо цей день запам'ятається першокурсникам - їх сьогодні урочисто посвятили в студенти і передали на збереження реліквію - кінокамеру, з якою робили кроки на шляху до майстерності перші студенти спеціалізації в далекому 1993 році. 

   

  Наш день українського кіно

  Мистецька година


  Наш день українського кіно

  11 вересня 2015 року, коли кіномистецький світ України відзначив професійне свято, студенти випускного курсу спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа» влаштували «Мистецьку гостину». В програмі заходу: цікаві інформаційні повідомлення про світове екранне мистецтво; перегляд відеосюжетів про творчу діяльність майстра українського поетичного кіно О. П. Довженка та презентація курсової роботи студентки 467 групи Іванішеної Анастасії «Планета кіно», під час якої Настя щедро поділилась своїми враженнями від роботи та професійними секретами, які вона відкрила для себе в процесі створення сюжету, побудованого на документальних фактах історії спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправи».

  Ми – діти України

  Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів

   

  Ми – діти України

  25 серпня Вергун Діана, студентка 267 групи спеціалізації «Кіно-, фото-, відео справа» взяла участь у Всеукраїнському конкурсі юних фотоаматорів   «Ми – діти України» (м. Кременчук) та здобула перемоги в номінаціях: 

  І місце за роботу «Посуд» в номінації «Натюрморт»

  ІІІ місце за роботу «Християнин-поломник» в номінації «Портрет»

  ІІ місце за роботу «Вечір на морі» в номінації «Пейзаж»

  ІІ місце за роботу «Ковалі» в номінації «Жанрове фото»

   

  Перемоги Діани Вергун

  на Всеукраїнському конкурсі фотоаматорів

   

  Перемоги Діани Вергун

  24 грудня 2014 р. на базі Українського державного центру позашкільної освіти були підведені підсумки заочного Всеукраїнського конкурсу робіт фотоаматорів «Моя Україно!», який проводився з метою пошуку і розкриття талантів фотолюбителів та підвищення ролі фотоаматорства  у морально-естетичному вихованні молоді.

  На конкурс було представлено близько п’ятисот робіт вихованців загальноосвітніх шкіл, профтехучилищ, позашкільних установ та окремих фотоаматорів з багатьох областей України. Журі  конкурсу відзначило, що цьогорічні роботи учасників вирізняються різноманітністю, оригінальністю та високим рівнем виконавської майстерності.

  Свої творчі роботи на конкурс представила і студентка-першокурсниця нашого коледжу Вергун Діана та здобула перемогу аж у двох номінаціях:

   номінація «Портрет» (середня група) – диплом І ступеня за роботу «Магнетизм»

   номінація «Позажанрове фото» (середня група) – диплом ІІІ ступеня за роботу «До рідної оселі».

  Це вже друга перемога студентки на престижних фотоконкурсах. 

  Щиро вітаємо Діану та бажаємо їй нових творчих успіхів та перемог!

  Ми – діти України

  Участь у всеукраїнському фотоконкурсі


  Ми – діти України Ми – діти України

  Студентка-першокурсниця спеціалізації «Кіно-,фото-, відеосправа»  Діана Вергун взяла участь у всеукраїнському фотоконкурсі «Ми – діти України» (молодша вікова група) та виборола першість у номінаціях «Оригінальне фото» та «Позажанрове фото». Їй також дістались другі нагороди за «Портрет» і «Пейзаж».

  Тож зичимо Діані творчого натхнення та подальших успіхів у навчання і творчості!

   

   

   

  У нашім раї на землі…

  Виставка фоторобіт 

   

  У нашім раї на землі…

  2 квітня виставкова зала Кам'янець-Подільського Державного історичного музею-заповідника зібрала  чимало шанувальників і поціновувачів мистецтва фотографії. Свої фотодоробки презентували студенти Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв.

  Фотовиставку «У нашім раї на землі…», приурочену 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка та 20-річчю заснування спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа» - відкрив Нелюбов Руслан Миколайович, директор коледжу, заслужений працівник культури України. У вітальному слові відзначив, що відкриття виставки - визначна подія не лише для коледжу, нашого міста, а й результат 20-річної наполегливої праці викладачів та студентів спеціалізації. За цей час біля 200 випускників поповнили ряди працівників культури. Майже половина з них  продовжили або продовжують навчання у вищих навчальних закладах України. 

  Руслан Миколайович високо оцінив роботи учасників виставки, їх уміння втілювати в життя набуті знання, практичні навички, в складному творчому процесі від народження задуму до пошуку форм методів  та шляхів  донесення їх до глядачів.

  Завідувачка денним відділенням Латюк Н.І. познайомила з іменами 28 автор

  Зустріч з Некряч А.І.


    Зустріч з Некряч А.І.

  12 грудня відбулася зустріч Некряч Анастасії Іванівни, проректора з питань розвитку університету, доктора політичних наук, професора Київського Міжнародного університету з студентами спеціальностей «КФВ» та «ВТЗ» щодо профорієнтації.