Пісенний зорепад талантів
Магія жіночої краси
Фольклорно-етнографічне свято «Масляна» у Волочиську
Слід у серці
Майбутнє варто планувати
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Липень 2018 (6)
Червень 2018 (13)
Травень 2018 (41)
Квітень 2018 (44)
Березень 2018 (51)
Лютий 2018 (23)
Корисні посилання
  • 27-05-2018, 10:26
  • 65
  • 0

Духовні джерела

Фестиваль-конкурс

 

Духовні джерела

 

26-27 травня у м. Київ відбувся XIV Міжнародний дитячий і юнацький фестиваль-конкурс «Духовні джерела».

У номінації «Академічний спів» студент Шкарупа С. (гр. 468, клас викладача Мечак Л.М.) здобув ІІ премію.

 

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів.

 

Фото з Facebook: Лариса Мечак

 

 

 

  • 27-05-2018, 09:59
  • 72
  • 0

Пісенні медобори – 2018

Фестиваль дитячого та юнацького мистецтва

 

Пісенні медобори – 2018

 

26-27 травня у м. Гусятин відбувся XV Всеукраїнський фестиваль дитячого та юнацького мистецтва «Пісенні медобори – 2018», в якому взяли участь студенти Прокопишен О., Бугера М. (гр. 218), Самбор Б. (гр. 318), Шкарупа С гр. 468). Клас викладача Мечак Л.М.

Перемогу здобули:

Самбор Б. – лауреат І премії у номінації «Сольний спів»
Прокопишен О. – лауреат ІІ премії у номінації «Сольний спів»
За музичні композиції «Гей, соколи», «Слід у серці» квартет у складі Бугери М., Прокопишена О., Самбора Б., Шкарупи С. здобули гран-прі.

 

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів.

Grand Fest Кам’янець 2018

Фестиваль–конкурс

 

Grand Fest Кам’янець 2018 Grand Fest Кам’янець 2018

 

4–6 травня відбувся IV Міжнародний фестиваль–конкурс «Grand Fest Кам’янець 2018», у якому взяли участь студенти коледжу і здобули перемогу:

-

диплом І ступеня – Токар Ліана (318 група), естрадний спів, клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер – Нікітіна І.Р.

-

диплом І ступеня – Прокопишен Олег (218 група), академічний спів, клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер – Новіченко Ю.П.

-

диплом І ступеня – чоловічий квартет у складі Прокопишен О., Самбор Б., Бугера М., Шкарупа С., естрадний спів, клас викладача Мечак Л.М.

-

диплом ІІ ступеня – Савіцький Валентин (318 група), естрадний спів, клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер – Нікітіна І.Р.

-

диплом ІІ ступеня – вокальне тріо «Аурінія» , малі форми, клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер – Нікітіна І.Р.

-

диплом ІІ ступеня – Хитрак Анастасія (4123 група), народний спів, клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер – Нікітіна І.Р.

-

диплом ІІІ ступеня – Осіпова Анастасія (318 група), академічний спів, клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер – Нікітіна І.Р.

-

диплом ІІІ ступеня – Войціцька Христина (223 група), бандура, клас викладача Бачинського Д.П.

  • 29-04-2018, 23:35
  • 89
  • 0

Ми – найкращі

Перемога у VII Міжрегіональному фестивалі

гумору і сатири

 

Ми – найкращі

 

Ми перемогли!!!

Коледж культури, наш рідний древній Кам'янцю, пишайся нами!!!

Ми – відкриття... зі слів журі...

Серед 50 учасників - у нас Гран-прі VII Міжрегіонального фестивалю гумору і сатири (м. Копичинці, Тернопільщини)!!!

Дорогі, милі, кумедні " смайленята", студенти І і ІІІ курсів "Видовищно-театралізовані заходи", щиро дякую вам за послушність і працю!

Комік-гурт "Смайлик":

 

Єлизавета Войткова,

Юля Балацька,

Оксана Ільєва,

Остап Королюк,

Олександра Мусько,

Михайло Морозов,

Діана Ніколюк,

Віталіна Ніколайчук,

Тетяна Павлишена,

Ігор Сушко,

Анна Хитрак – ви МОЛОДЦІ! Люблю Вас!!!

Дякую за високу нагороду, за перемогу!!!

Дякуємо Копиченцям за привітність і гостинність...

У нас нові друзі _ народний артист України Грицько Драпак, начальник управління культури Роман Сагайдак та інші...

 

Семенків І.А., викладач циклової комісії видовищно театралізованих заходів

  • 14-04-2018, 13:50
  • 107
  • 0

На першій «Мельпомені Надії»

Участь студентів коледжу у фестивалі

 

На першій «Мельпомені Надії»

 

14 квітня в м. Хмельницькому відбувся І відкритий Всеукраїнський фестиваль молодіжних та дитячих театральних колективів «Мельпомена Надії», в якому взяли участь творчі колективу коледжу.

«Театр на Зарванській» (керівник Красілич І. М., постановка вистави Тетяни Бойчук та студентів 256 групи) показав інсценізацію «Коли захиталося небо», присвячену Героям Майдану і здобув диплом за кращу виставу національно-патріотичного спрямування.

Комік-гурт «Смайлик» (студенти 15 групи, художній керівник Семенків І. А.) представив на фестивалі гумористичний мікс «Зу-зу-зу! Шу-шу-шу!» та здобув дипломом за кращу естрадно-гумористичну виставу.

Музичне оформлення робіт здійснив Ігор Форкун.

В ході фестивалю викладачі коледжу мали змогу провести профорієнтаційні бесіди з учасниками фестивалю. Під час майстер-класу із сценічної мови голова комісії видовищно-театралізованих заходів Козак О. В. також запросила їх вступати до нашого коледжу.

  • 12-04-2018, 10:47
  • 33
  • 0

Обласний етап олімпіад із загальноосвітніх дисциплін

Перемога в олімпіаді

 

12 квітня відбувся обласний етап олімпіад із загальноосвітніх дисциплін серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а., в якому взяла участь та посіла ІІІ місце студентка 24 групи Дергачова А. – німецька мова (викл. Бурячок Н.В.)

За перемогу в олімпіаді оголосити подяку студентці Дергачовій А.

  • 11-04-2018, 09:27
  • 119
  • 0

Академічний рисунок – 2018

Конкурс творчих робіт

 

Академічний рисунок – 2018 

 

11 квітня відбувся конкурс «Академічного рисунку – 2018», в якому взяли участь студенти І-ІV курсів спеціальності ОМДМР та ДПМ.

Академічний рисунок є не тільки важливою дисципліною у професійному навчанні студента-художника, але й основою всього образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Конкурс сприяв розвитку творчих здібностей майбутніх кваліфікованих митців, виховання смаку, напрацювання практичних навиків, що, сподіваємось, в майбутньому принесе студентам високі творчі фахові результати.

Радея-Dance

Участь в складі журі

 

Радея-Dance

 

30 березня – 1 квітня відбувся VІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Радея-Dance». Організатори заходу – управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради; міський будинок культури; Хмельницький обласний осередок Національної хореографічної спілки України.

В складі журі конкурсу – Чорнобиль Володимир Володимирович, викладач-методист, голова циклової комісії хореографічних дисциплін, керівник народного ансамблю танцю «Подільські візерунки» коледжу, голова Хмельницького обласного осередку Національної хореографічної спілки України, відмінник освіти України, заслужений діяч мистецтв України.

  • 30-03-2018, 13:36
  • 40
  • 0

 Поезія – це скарб усіх віків,

це діамант величиною в слово

Конкурс читців

 

30 березня комісією «Видовищно-театралізовані заходи» був проведений конкурс художнього читання «Діамант величиною в слово», в якому взяли участь студенти усіх курсів. Читці змагалися у виконанні лірики, прозових творів, гумору, але найчастіше і найщиріше тут звучало поетичне слово Великого Кобзаря, на честь якого і проводився конкурс.

Члени журі визначили переможців:

у номінації поезія Т. Г. Шевченка:

  Диплом І ступеня – Анастасія Горпенчук, Олександра Мусько;
  Диплом ІІ ступеня – Марина Войтюк;
  Диплом ІІІ ступеня – Лілія Рой, Ігор Сушко;

-

у номінації описова проза:

  Диплом І ступеня – Єлизавета Войткова;
  Диплом ІІ ступеня – Анна Хитрак;
  Диплом ІІІ ступеня – Діана Ніколюк, Тетяна Павлишена;

-

у номінації сучасна поезія:

  Диплом І ступеня – Віталій Пилипчук;
  Диплом ІІ ступеня – Олександра Пухальська;
- у номінації гумор:
  Диплом І ступеня – Анна Баб’яр;
  Диплом ІІ ступеня – Віталіна Ніколайчук.

Організатори конкурсу дуже вдячні голові Кам’янець-Подільського об’єднання Товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Славку Полятинчуку за цінні книги, надані для нагородження переможців. До бібліотеки коледжу будуть передані книги: В. Щербин «Кобзар – євангеліє українців» (збірник крилатих висловів Кобзаря, його ідей, заповітів) та «Дзига» (збірник українські дитячі й молодечі народні ігри та розваги).

Готували до конкурсу читців викладачі навчальної дисципліни «Сценічна мова» І. А. Cеменків та О. В. Козак. Дякуємо учасникам та слухачам, бажаємо усім шанувати і популяризувати шевченківське слово, його заповіти та рідну мову.

  • 24-03-2018, 11:02
  • 120
  • 0

Music Uni Fest – 2018

Участь та перемоги студентів

 

Music Uni Fest – 2018 

 

23-24 березня на базі Кам'янець-Подільського Національного університету імені Івана Огієнко відбувся І регіональний музичний конкурс «Music Uni Fest». Солісти та окремі колективи змагалися у номінаціях «Естрадний спів», «Академічний спів», «Народний спів», «Вокальні ансамблі», «Хори» та «Інструментальне мистецтво».

В конкурсі взяли участь та отримали перемоги:

Гран-прі – Торжинська О. (клас викладача Бачинського Д.П.);

диплом І ступеня – Бабунець А. (клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Гудзь Т.А.);

-

диплом І ступеня – Кохан Б. (клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Гудзь Т.А.);

диплом ІІ ступеня – Комарчева А. (клас викладача Боднар О.Л.);

диплом І ступеня – хорова капела «Гомін» (клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Тимчук Г.І.);

диплом ІІ ступеня – Струк К. (клас викладача Боршуляк А.М.);

диплом І ступеня – Шкарупа С. (клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Новіченко Ю.П.);

диплом ІІ ступеня – Кавуля М. (клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Новіченко Ю.П.);

диплом ІІ ступеня – Залевська Б. (клас викладача Мечак Л.М).

Щирі вітання студентам-учасникам та переможцям конкурсу.

  • 21-03-2018, 10:33
  • 32
  • 0

Міські олімпіади із загальноосвітніх дисциплін

Участь студентів

 

21 березня відбулися міські олімпіади із загальноосвітніх дисциплін, в яких взяли участь студенти:

-

Кушнір К. (27 гр.), Дергачова А. (24 гр.) – німецька мова (викл. Бурячок Н.В.);

-

Мелекесцева М. (17 гр.) – інформатика (викл. Деркач Л.С.);

-

Когунь І., Кіселюк А. (16 гр.) – фізика (викл. Шленчак С.В.);

-

Іванкова І., Петляк А. (24 гр.) – історія України (викл. Розумовська Р.М.)

За підсумками проведення міських олімпіади перемогу здобули студенти:

-

Дергачова А. (І місце), Кушнір К. (ІІ місце) – німецька мова (викл. Бурячок Н.В.);

-

Мелекесцева М. (ІІІ місце) – інформатика (викл. Деркач Л.С.)

За перемогу в олімпіадах оголосити подяку студентам Дергачовій А., Кушнір К., Мелекесцевій М.

  • 17-03-2018, 10:43
  • 78
  • 0

Поетична весна-2018

Участь у конкурсі поетів-аматорів

 

Поетична весна-2018

 

17 березня у Кам'янець-Подільській центральній міській бібліотеці ім. Костя Солухи відбувся конкурс поетів-аматорів «Поетична весна-2018».

Поети-аматори, які змагалися у різних вікових категоріях, чудово представляли свої твори. Оцінювали поетичні доробки учасників члени журі у складі: Заславської Є.Л. (письменниця, член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки письменників України, м. Одеса); Латюк Н.І. (викладач-методист вищої категорії коледжу культури і мистецтв, поетеса); Семенків І.А. (викладач коледжу культури і мистецтв, керівник народного аматорського театру міського будинку культури); Почапської О.І. (поетеса, член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки письменників України, доцент кафедри журналістики КПНУ імені І.Огієнка) за такими критеріями: артистичність, зміст твору та майстерність виконання.

Студентка Королюк Діана (367 гр., спеціальність ДПМ) взяла участь в конкурсі та отримала диплом ІІ ступеня (ІІ вікова категорія) за вірш «Ми чуємо вибух гармати».

  • 14-03-2018, 10:00
  • 267
  • 0

Пісенний зорепад талантів

Вокальний конкурс

 

Пісенний зорепад талантів 

 

14 березня 2018 р. в концертній залі коледжу відбувся вокальний конкурс «Пісенний зорепад», у якому учасники виконували твори у чотирьох номінаціях: академічний вокал; естрадний вокал; народний спів; малі форми.

Конкурсанти були розділені на чотири вікових категорії, відповідно до курсів навчання. На розсуд поважного журі: Червоногродського І.І., Павлюк О.Я., Олексійчука М.А., Пшинешнюка С.С., Стуговця Я.П. та голови журі – Нижника С.В. виносився один твір зарубіжного або українського автора, що оцінювався за критеріями: вокальна техніка, артистизм, відповідність твору віковим та програмним вимогам. Конкурс став справжнім святом і подарував слухачам нові таланти, а його учасникам – нагороди:

Номінація «Академічний вокал»

І місце - Бугера Максим (ІІ вікова категорія), Прокопишен Олег (ІІ вікова категорія), Кавуля Марія (ІІІ вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Новіченко Ю.П.; Осіпова Анастасія (ІІІ вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.

ІІ місце – Войціцька Христина (ІІ вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М.; Бабунець Аліна (ІІІ вікова категорія), Ладний Владислав (ІІІ вікова категорія), клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Гудзь Т.А.; Джула Наталія (ІV вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.

ІІІ місце – Марченко Христина (ІІ вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.; Струк Катерина (ІІІ вікова категорія) клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.

Номінація «Народний спів»

І місце – Комарчева Анастасія (І вікова категорія), клас викладача Боднар О.Л., Білюк Михайлина (І вікова категорія), Підгородецька Анастасія (ІV вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В.

ІІ місце – Мельник Юлія (І вікова категорія), Хитрак Анастасія (ІV вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М., концертмейстери Нікітіна І.Р., Новіченко Ю.П.; Пшинешнюк Іванна (ІІІ вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В.

Номінація «Естрадний вокал»

І місце – Прокопишен Олег (ІІ вікова категорія), Бугера Максим (ІІ вікова категорія), Самар Богдан (ІІІ вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М.; Смішна Дар’я (ІІІ вікова категорія), Ширяєва Юлія (ІІІ вікова категорія), хореографія Літинської І.М. (студенти 34 групи), Савіцький Валентин (ІІІ вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В.; Бабунець Аліна (ІІІ вікова категорія), Лискун Яна (ІV вікова категорія), Кохан Богдан (ІV вікова категорія), Юрчук Ольга (ІV вікова категорія), клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Гудзь Т.А.

ІІ місце – Папуга Мирослава (ІІ вікова категорія), Ареф’єва Єлизавета (ІІ вікова категорія), Яремійчук Мар'яна (ІІ вікова категорія), Пухальська Олександра (ІІ вікова категорія), клас викладача Виниченко Н.В.; Котович Вікторія (ІІ вікова категорія), Андрійчук Руслана (ІІІ вікова категорія), Бурлака Діана (ІІІ вікова категорія), клас викладача Боднар О.Л.; Струс Катерина (ІІІ вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В.; Годнюк Іванна (ІІІ вікова категорія), Хитрак Анастасія (ІV вікова категорія), Залевська Богдана (ІV вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М.

ІІІ місце – Гаватюк Альбіна (І вікова категорія), Ясенко Наталія (ІІ вікова категорія), клас викладача Виниченко Н.В.; Колісник Максим (ІІ вікова категорія), Котик Руслана (ІV вікова категорія), Савченко Ірина (ІV вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М.; Ладний Владислав (ІІІ вікова категорія), клас викладача Боднар О.Л.; Бараніцький Дмитро (ІІ вікова категорія), Джула Наталія, клас викладача Столаби Т.В.

ІV місце – Дутчак Андрій (ІІІ вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М.; Добровольський Сергій (ІІІ вікова категорія), клас викладача Виниченко Н.В.

Номінація «Малі форми»

І місце – дует Кохан Богдан, Юрчук Ольга (клас викладача Боднар О.Л.)

ІІ місце – дует Залевська Богдана, Самбор Богдан (клас викладача Мечак Л.М.).

ІІІ місце – дует «Забавні брати» Дутчак Андрій, Бугера Максим; дует Савченко Ірина, Подялюк Аліна (клас викладача Мечак Л.М.).

Бажаємо учасникам нових творчих злетів та перемог.

  • 2-03-2018, 18:27
  • 205
  • 0

Олімпіада з української мови

Участь студентів

 

Олімпіада з української мови

 

21 лютого відбулася VIII Міжнародна олімпіада з української мови, в якій взяла участь і посіла ІІІ місце студентка 27 групи Кушнір Катерина (викладач Чорна Н.П.).

За перемогу в олімпіаді оголосити подяку студентці Кушнір К.

  • 24-02-2018, 09:45
  • 224
  • 0

Кобзарському роду нема переводу

Участь у фестивалі-конкурсі

бандурного мистецтва

 

Кобзарському роду нема переводу Кобзарському роду нема переводу

 

24 лютого в Кам’янці-Подільському відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс бандурного мистецтва «Кобзарському роду нема переводу!», участь у якому взяли понад 200 представників із 10 областей України. Організатор конкурсу – Бачинський Дмитро, викладач класу бандури Кам’янець-Подільської міської ДМШ ім. Ф.Д. Ганіцького та департамент гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради.

У фестивалі-конкурсі взяли участь студенти коледжу та здобули впевнену перемогу:

І місце – Торжинська Олександра (група 1138), клас викладача Бачинського Д.П.;

ІІ місце – Войціцька Христина (група 223 НІ), клас викладача Бачинського Д.П.

У якості волонтерів з організації та проведення фестивалю-конкурсу взяли участь студенти Фурман Л. (група 223 НІ), Цвик М. (група 323 НІ) та Білюк М. (група 1138).

 

Зичимо студентам-бандуристам подальших творчих звершень та перемог!

  • 17-02-2018, 18:06
  • 232
  • 0

Фольк-фест-2018

Перемоги студентів-бандуристів у фестивалі-конкурсі

 

«Фольк-фест-2018» Перемоги студентів-бандуристів 

 

17 лютого у місті Кам’янці-Подільському відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної музики та традиційного мистецтва «Фольк-фест», який проводився з ініціативи міської дитячої школи мистецтв за сприяння виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради, управління освіти і науки та департаменту гуманітарної політики. Журі конкурсу очолювала завідувач сектору управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації, фахівець із вивчення подільського фольклору Цимбалюк С. Д.

Перемогу в конкурсі здобули студенти коледжу Торжинська Олександра – І місце (1138 гр.) та Войціцька Христина – І місце (223 гр.), клас викладача бандури Бачинського Д.

  • 10-12-2017, 18:42
  • 277
  • 0

Пісенне «Сяйво калити»

Всеукраїнський фестиваль-конкурс художньої творчості та виконавського мистецтва

 

Пісенне «Сяйво калити»

 

08-10 грудня у концертній залі районного центру культури і мистецтв «Розмай» відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс художньої творчості та виконавського мистецтва «Сяйво калити» у номінаціях: вокал, театральне мистецтво, інструментальне мистецтво. В конкурсі взяли участь та отримали перемоги:

Пшинешнюк І. – І місце у номінації «Вокал, народний спів» (IV вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Пшинешнюк С.С.;

Смішна Д. – ІІІ місце у номінації «Вокал, естрадний спів» (IV вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В.;

Марченко Х. – диплом за участь у номінації «Вокал, академічний спів» (IV вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.;

Білюк М. – диплом за участь у номінації «Вокал, народний спів» (IV вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В.
  • 8-12-2017, 18:04
  • 185
  • 0

Наші хлопці – переможці

«Духовних джерел»

Участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі

 

Наші хлопці – переможці «Духовних джерел»

 

06-08 грудня в місті Києві відбувся XIII Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс «Духовні джерела». Конкурс проходив у два етапи. Свої таланти діти та молодь (356 учасників) продемонстрували поважному журі, яке очолив Коваль М.О., народний артист України, академік УАН, професор, у чотирьох номінаціях: «Академічний спів», «Естрадний спів», «Інструментальне мистецтво» та «Вокальні ансамблі».

Студенти нашого коледжу взяли участь у конкурсі та здобули перемогу:

Самбор Б. – лауреат ІІ ступеня у номінації «Естрадний спів» (IV вікова категорія);

Прокопишен О. – лауреат ІІІ ступеня у номінації «Академічний спів» (IV вікова категорія);

Шкарупа С. – лауреат ІІІ ступеня у номінації «Академічний спів» (V вікова категорія).

Дуже приємно, що журі конкурсу також відзначило наших студентів «спеціальними дипломами».

 

Бажаємо нашим переможцям та їх талановитим наставникам – викладачу Мечак Л.М. та концертмейстеру Новіченко Ю.П. нових творчих здобутків!