Пісенний зорепад талантів
Магія жіночої краси
Фольклорно-етнографічне свято «Масляна» у Волочиську
Слід у серці
Майбутнє варто планувати
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Травень 2018 (23)
Квітень 2018 (44)
Березень 2018 (51)
Лютий 2018 (23)
Січень 2018 (16)
Грудень 2017 (41)
Корисні посилання

Grand Fest Кам’янець 2018

Фестиваль–конкурс

 

Grand Fest Кам’янець 2018 Grand Fest Кам’янець 2018

 

4–6 травня відбувся IV Міжнародний фестиваль–конкурс «Grand Fest Кам’янець 2018», у якому взяли участь студенти коледжу і здобули перемогу:

-

диплом І ступеня – Токар Ліана (318 група), естрадний спів, клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер – Нікітіна І.Р.

-

диплом І ступеня – Прокопишен Олег (218 група), академічний спів, клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер – Новіченко Ю.П.

-

диплом І ступеня – чоловічий квартет у складі Прокопишен О., Самбор Б., Бугера М., Шкарупа С., естрадний спів, клас викладача Мечак Л.М.

-

диплом ІІ ступеня – Савіцький Валентин (318 група), естрадний спів, клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер – Нікітіна І.Р.

-

диплом ІІ ступеня – вокальне тріо «Аурінія» , малі форми, клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер – Нікітіна І.Р.

-

диплом ІІ ступеня – Хитрак Анастасія (4123 група), народний спів, клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер – Нікітіна І.Р.

-

диплом ІІІ ступеня – Осіпова Анастасія (318 група), академічний спів, клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер – Нікітіна І.Р.

-

диплом ІІІ ступеня – Войціцька Христина (223 група), бандура, клас викладача Бачинського Д.П.

  • 29-04-2018, 23:35
  • 34
  • 0

Ми – найкращі

Перемога у VII Міжрегіональному фестивалі

гумору і сатири

 

Ми – найкращі

 

Ми перемогли!!!

Коледж культури, наш рідний древній Кам'янцю, пишайся нами!!!

Ми – відкриття... зі слів журі...

Серед 50 учасників - у нас Гран-прі VII Міжрегіонального фестивалю гумору і сатири (м. Копичинці, Тернопільщини)!!!

Дорогі, милі, кумедні " смайленята", студенти І і ІІІ курсів "Видовищно-театралізовані заходи", щиро дякую вам за послушність і працю!

Комік-гурт "Смайлик":

 

Єлизавета Войткова

Юля Балацька

Оксана Ільєва

Остап Королюк

Олександра Мусько

Михайло Морозов

Діана Ніколюк

Віталіна Ніколайчук

Тетяна Павлишена

Ігор Сушко

Анна Хитрак – ви МОЛОДЦІ! Люблю Вас!!!

Дякую за високу нагороду, за перемогу!!!

Дякуємо Копиченцям за привітність і гостинність...

У нас нові друзі _ народний артист України Грицько Драпак, начальник управління культури Роман Сагайдак та інші...

 

Семенків І.А., викладач циклової комісії видовищно театралізованих заходів

  • 14-04-2018, 13:50
  • 75
  • 0

На першій «Мельпомені Надії»

Участь студентів коледжу у фестивалі

 

На першій «Мельпомені Надії»

 

14 квітня в м. Хмельницькому відбувся І відкритий Всеукраїнський фестиваль молодіжних та дитячих театральних колективів «Мельпомена Надії», в якому взяли участь творчі колективу коледжу.

«Театр на Зарванській» (керівник Красілич І. М., постановка вистави Тетяни Бойчук та студентів 256 групи) показав інсценізацію «Коли захиталося небо», присвячену Героям Майдану і здобув диплом за кращу виставу національно-патріотичного спрямування.

Комік-гурт «Смайлик» (студенти 15 групи, художній керівник Семенків І. А.) представив на фестивалі гумористичний мікс «Зу-зу-зу! Шу-шу-шу!» та здобув дипломом за кращу естрадно-гумористичну виставу.

Музичне оформлення робіт здійснив Ігор Форкун.

В ході фестивалю викладачі коледжу мали змогу провести профорієнтаційні бесіди з учасниками фестивалю. Під час майстер-класу із сценічної мови голова комісії видовищно-театралізованих заходів Козак О. В. також запросила їх вступати до нашого коледжу.

Обласний етап олімпіад із загальноосвітніх дисциплін

Перемога в олімпіаді

 

12 квітня відбувся обласний етап олімпіад із загальноосвітніх дисциплін серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а., в якому взяла участь та посіла ІІІ місце студентка 24 групи Дергачова А. – німецька мова (викл. Бурячок Н.В.)

За перемогу в олімпіаді оголосити подяку студентці Дергачовій А.

  • 11-04-2018, 09:27
  • 71
  • 0

Академічний рисунок – 2018

Конкурс творчих робіт

 

Академічний рисунок – 2018 

 

11 квітня відбувся конкурс «Академічного рисунку – 2018», в якому взяли участь студенти І-ІV курсів спеціальності ОМДМР та ДПМ.

Академічний рисунок є не тільки важливою дисципліною у професійному навчанні студента-художника, але й основою всього образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Конкурс сприяв розвитку творчих здібностей майбутніх кваліфікованих митців, виховання смаку, напрацювання практичних навиків, що, сподіваємось, в майбутньому принесе студентам високі творчі фахові результати.

Радея-Dance

Участь в складі журі

 

Радея-Dance

 

30 березня – 1 квітня відбувся VІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Радея-Dance». Організатори заходу – управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради; міський будинок культури; Хмельницький обласний осередок Національної хореографічної спілки України.

В складі журі конкурсу – Чорнобиль Володимир Володимирович, викладач-методист, голова циклової комісії хореографічних дисциплін, керівник народного ансамблю танцю «Подільські візерунки» коледжу, голова Хмельницького обласного осередку Національної хореографічної спілки України, відмінник освіти України, заслужений діяч мистецтв України.

 Поезія – це скарб усіх віків,

це діамант величиною в слово

Конкурс читців

 

30 березня комісією «Видовищно-театралізовані заходи» був проведений конкурс художнього читання «Діамант величиною в слово», в якому взяли участь студенти усіх курсів. Читці змагалися у виконанні лірики, прозових творів, гумору, але найчастіше і найщиріше тут звучало поетичне слово Великого Кобзаря, на честь якого і проводився конкурс.

Члени журі визначили переможців:

у номінації поезія Т. Г. Шевченка:

  Диплом І ступеня – Анастасія Горпенчук, Олександра Мусько;
  Диплом ІІ ступеня – Марина Войтюк;
  Диплом ІІІ ступеня – Лілія Рой, Ігор Сушко;

-

у номінації описова проза:

  Диплом І ступеня – Єлизавета Войткова;
  Диплом ІІ ступеня – Анна Хитрак;
  Диплом ІІІ ступеня – Діана Ніколюк, Тетяна Павлишена;

-

у номінації сучасна поезія:

  Диплом І ступеня – Віталій Пилипчук;
  Диплом ІІ ступеня – Олександра Пухальська;
- у номінації гумор:
  Диплом І ступеня – Анна Баб’яр;
  Диплом ІІ ступеня – Віталіна Ніколайчук.

Організатори конкурсу дуже вдячні голові Кам’янець-Подільського об’єднання Товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Славку Полятинчуку за цінні книги, надані для нагородження переможців. До бібліотеки коледжу будуть передані книги: В. Щербин «Кобзар – євангеліє українців» (збірник крилатих висловів Кобзаря, його ідей, заповітів) та «Дзига» (збірник українські дитячі й молодечі народні ігри та розваги).

Готували до конкурсу читців викладачі навчальної дисципліни «Сценічна мова» І. А. Cеменків та О. В. Козак. Дякуємо учасникам та слухачам, бажаємо усім шанувати і популяризувати шевченківське слово, його заповіти та рідну мову.

  • 24-03-2018, 11:02
  • 87
  • 0

Music Uni Fest – 2018

Участь та перемоги студентів

 

Music Uni Fest – 2018 

 

23-24 березня на базі Кам'янець-Подільського Національного університету імені Івана Огієнко відбувся І регіональний музичний конкурс «Music Uni Fest». Солісти та окремі колективи змагалися у номінаціях «Естрадний спів», «Академічний спів», «Народний спів», «Вокальні ансамблі», «Хори» та «Інструментальне мистецтво».

В конкурсі взяли участь та отримали перемоги:

Гран-прі – Торжинська О. (клас викладача Бачинського Д.П.);

диплом І ступеня – Бабунець А. (клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Гудзь Т.А.);

-

диплом І ступеня – Кохан Б. (клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Гудзь Т.А.);

диплом ІІ ступеня – Комарчева А. (клас викладача Боднар О.Л.);

диплом І ступеня – хорова капела «Гомін» (клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Тимчук Г.І.);

диплом ІІ ступеня – Струк К. (клас викладача Боршуляк А.М.);

диплом І ступеня – Шкарупа С. (клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Новіченко Ю.П.);

диплом ІІ ступеня – Кавуля М. (клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Новіченко Ю.П.);

диплом ІІ ступеня – Залевська Б. (клас викладача Мечак Л.М).

Щирі вітання студентам-учасникам та переможцям конкурсу.

Міські олімпіади із загальноосвітніх дисциплін

Участь студентів

 

21 березня відбулися міські олімпіади із загальноосвітніх дисциплін, в яких взяли участь студенти:

-

Кушнір К. (27 гр.), Дергачова А. (24 гр.) – німецька мова (викл. Бурячок Н.В.);

-

Мелекесцева М. (17 гр.) – інформатика (викл. Деркач Л.С.);

-

Когунь І., Кіселюк А. (16 гр.) – фізика (викл. Шленчак С.В.);

-

Іванкова І., Петляк А. (24 гр.) – історія України (викл. Розумовська Р.М.)

За підсумками проведення міських олімпіади перемогу здобули студенти:

-

Дергачова А. (І місце), Кушнір К. (ІІ місце) – німецька мова (викл. Бурячок Н.В.);

-

Мелекесцева М. (ІІІ місце) – інформатика (викл. Деркач Л.С.)

За перемогу в олімпіадах оголосити подяку студентам Дергачовій А., Кушнір К., Мелекесцевій М.

  • 17-03-2018, 10:43
  • 41
  • 0

Поетична весна-2018

Участь у конкурсі поетів-аматорів

 

Поетична весна-2018

 

17 березня у Кам'янець-Подільській центральній міській бібліотеці ім. Костя Солухи відбувся конкурс поетів-аматорів «Поетична весна-2018».

Поети-аматори, які змагалися у різних вікових категоріях, чудово представляли свої твори. Оцінювали поетичні доробки учасників члени журі у складі: Заславської Є.Л. (письменниця, член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки письменників України, м. Одеса); Латюк Н.І. (викладач-методист вищої категорії коледжу культури і мистецтв, поетеса); Семенків І.А. (викладач коледжу культури і мистецтв, керівник народного аматорського театру міського будинку культури); Почапської О.І. (поетеса, член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки письменників України, доцент кафедри журналістики КПНУ імені І.Огієнка) за такими критеріями: артистичність, зміст твору та майстерність виконання.

Студентка Королюк Діана (367 гр., спеціальність ДПМ) взяла участь в конкурсі та отримала диплом ІІ ступеня (ІІ вікова категорія) за вірш «Ми чуємо вибух гармати».

  • 14-03-2018, 10:00
  • 184
  • 0

Пісенний зорепад талантів

Вокальний конкурс

 

Пісенний зорепад талантів 

 

14 березня 2018 р. в концертній залі коледжу відбувся вокальний конкурс «Пісенний зорепад», у якому учасники виконували твори у чотирьох номінаціях: академічний вокал; естрадний вокал; народний спів; малі форми.

Конкурсанти були розділені на чотири вікових категорії, відповідно до курсів навчання. На розсуд поважного журі: Червоногродського І.І., Павлюк О.Я., Олексійчука М.А., Пшинешнюка С.С., Стуговця Я.П. та голови журі – Нижника С.В. виносився один твір зарубіжного або українського автора, що оцінювався за критеріями: вокальна техніка, артистизм, відповідність твору віковим та програмним вимогам. Конкурс став справжнім святом і подарував слухачам нові таланти, а його учасникам – нагороди:

Номінація «Академічний вокал»

І місце - Бугера Максим (ІІ вікова категорія), Прокопишен Олег (ІІ вікова категорія), Кавуля Марія (ІІІ вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Новіченко Ю.П.; Осіпова Анастасія (ІІІ вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.

ІІ місце – Войціцька Христина (ІІ вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М.; Бабунець Аліна (ІІІ вікова категорія), Ладний Владислав (ІІІ вікова категорія), клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Гудзь Т.А.; Джула Наталія (ІV вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.

ІІІ місце – Марченко Христина (ІІ вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.; Струк Катерина (ІІІ вікова категорія) клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.

Номінація «Народний спів»

І місце – Комарчева Анастасія (І вікова категорія), клас викладача Боднар О.Л., Білюк Михайлина (І вікова категорія), Підгородецька Анастасія (ІV вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В.

ІІ місце – Мельник Юлія (І вікова категорія), Хитрак Анастасія (ІV вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М., концертмейстери Нікітіна І.Р., Новіченко Ю.П.; Пшинешнюк Іванна (ІІІ вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В.

Номінація «Естрадний вокал»

І місце – Прокопишен Олег (ІІ вікова категорія), Бугера Максим (ІІ вікова категорія), Самар Богдан (ІІІ вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М.; Смішна Дар’я (ІІІ вікова категорія), Ширяєва Юлія (ІІІ вікова категорія), хореографія Літинської І.М. (студенти 34 групи), Савіцький Валентин (ІІІ вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В.; Бабунець Аліна (ІІІ вікова категорія), Лискун Яна (ІV вікова категорія), Кохан Богдан (ІV вікова категорія), Юрчук Ольга (ІV вікова категорія), клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Гудзь Т.А.

ІІ місце – Папуга Мирослава (ІІ вікова категорія), Ареф’єва Єлизавета (ІІ вікова категорія), Яремійчук Мар'яна (ІІ вікова категорія), Пухальська Олександра (ІІ вікова категорія), клас викладача Виниченко Н.В.; Котович Вікторія (ІІ вікова категорія), Андрійчук Руслана (ІІІ вікова категорія), Бурлака Діана (ІІІ вікова категорія), клас викладача Боднар О.Л.; Струс Катерина (ІІІ вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В.; Годнюк Іванна (ІІІ вікова категорія), Хитрак Анастасія (ІV вікова категорія), Залевська Богдана (ІV вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М.

ІІІ місце – Гаватюк Альбіна (І вікова категорія), Ясенко Наталія (ІІ вікова категорія), клас викладача Виниченко Н.В.; Колісник Максим (ІІ вікова категорія), Котик Руслана (ІV вікова категорія), Савченко Ірина (ІV вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М.; Ладний Владислав (ІІІ вікова категорія), клас викладача Боднар О.Л.; Бараніцький Дмитро (ІІ вікова категорія), Джула Наталія, клас викладача Столаби Т.В.

ІV місце – Дутчак Андрій (ІІІ вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М.; Добровольський Сергій (ІІІ вікова категорія), клас викладача Виниченко Н.В.

Номінація «Малі форми»

І місце – дует Кохан Богдан, Юрчук Ольга (клас викладача Боднар О.Л.)

ІІ місце – дует Залевська Богдана, Самбор Богдан (клас викладача Мечак Л.М.).

ІІІ місце – дует «Забавні брати» Дутчак Андрій, Бугера Максим; дует Савченко Ірина, Подялюк Аліна (клас викладача Мечак Л.М.).

Бажаємо учасникам нових творчих злетів та перемог.

  • 2-03-2018, 18:27
  • 175
  • 0

Олімпіада з української мови

Участь студентів

 

Олімпіада з української мови

 

21 лютого відбулася VIII Міжнародна олімпіада з української мови, в якій взяла участь і посіла ІІІ місце студентка 27 групи Кушнір Катерина (викладач Чорна Н.П.).

За перемогу в олімпіаді оголосити подяку студентці Кушнір К.

  • 24-02-2018, 09:45
  • 197
  • 0

Кобзарському роду нема переводу

Участь у фестивалі-конкурсі

бандурного мистецтва

 

Кобзарському роду нема переводу Кобзарському роду нема переводу

 

24 лютого в Кам’янці-Подільському відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс бандурного мистецтва «Кобзарському роду нема переводу!», участь у якому взяли понад 200 представників із 10 областей України. Організатор конкурсу – Бачинський Дмитро, викладач класу бандури Кам’янець-Подільської міської ДМШ ім. Ф.Д. Ганіцького та департамент гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради.

У фестивалі-конкурсі взяли участь студенти коледжу та здобули впевнену перемогу:

І місце – Торжинська Олександра (група 1138), клас викладача Бачинського Д.П.;

ІІ місце – Войціцька Христина (група 223 НІ), клас викладача Бачинського Д.П.

У якості волонтерів з організації та проведення фестивалю-конкурсу взяли участь студенти Фурман Л. (група 223 НІ), Цвик М. (група 323 НІ) та Білюк М. (група 1138).

 

Зичимо студентам-бандуристам подальших творчих звершень та перемог!

  • 17-02-2018, 18:06
  • 203
  • 0

Фольк-фест-2018

Перемоги студентів-бандуристів у фестивалі-конкурсі

 

«Фольк-фест-2018» Перемоги студентів-бандуристів 

 

17 лютого у місті Кам’янці-Подільському відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної музики та традиційного мистецтва «Фольк-фест», який проводився з ініціативи міської дитячої школи мистецтв за сприяння виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради, управління освіти і науки та департаменту гуманітарної політики. Журі конкурсу очолювала завідувач сектору управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації, фахівець із вивчення подільського фольклору Цимбалюк С. Д.

Перемогу в конкурсі здобули студенти коледжу Торжинська Олександра – І місце (1138 гр.) та Войціцька Христина – І місце (223 гр.), клас викладача бандури Бачинського Д.

  • 10-12-2017, 18:42
  • 244
  • 0

Пісенне «Сяйво калити»

Всеукраїнський фестиваль-конкурс художньої творчості та виконавського мистецтва

 

Пісенне «Сяйво калити»

 

08-10 грудня у концертній залі районного центру культури і мистецтв «Розмай» відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс художньої творчості та виконавського мистецтва «Сяйво калити» у номінаціях: вокал, театральне мистецтво, інструментальне мистецтво. В конкурсі взяли участь та отримали перемоги:

Пшинешнюк І. – І місце у номінації «Вокал, народний спів» (IV вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Пшинешнюк С.С.;

Смішна Д. – ІІІ місце у номінації «Вокал, естрадний спів» (IV вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В.;

Марченко Х. – диплом за участь у номінації «Вокал, академічний спів» (IV вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.;

Білюк М. – диплом за участь у номінації «Вокал, народний спів» (IV вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В.
  • 8-12-2017, 18:04
  • 159
  • 0

Наші хлопці – переможці

«Духовних джерел»

Участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі

 

Наші хлопці – переможці «Духовних джерел»

 

06-08 грудня в місті Києві відбувся XIII Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс «Духовні джерела». Конкурс проходив у два етапи. Свої таланти діти та молодь (356 учасників) продемонстрували поважному журі, яке очолив Коваль М.О., народний артист України, академік УАН, професор, у чотирьох номінаціях: «Академічний спів», «Естрадний спів», «Інструментальне мистецтво» та «Вокальні ансамблі».

Студенти нашого коледжу взяли участь у конкурсі та здобули перемогу:

Самбор Б. – лауреат ІІ ступеня у номінації «Естрадний спів» (IV вікова категорія);

Прокопишен О. – лауреат ІІІ ступеня у номінації «Академічний спів» (IV вікова категорія);

Шкарупа С. – лауреат ІІІ ступеня у номінації «Академічний спів» (V вікова категорія).

Дуже приємно, що журі конкурсу також відзначило наших студентів «спеціальними дипломами».

 

Бажаємо нашим переможцям та їх талановитим наставникам – викладачу Мечак Л.М. та концертмейстеру Новіченко Ю.П. нових творчих здобутків!

  • 4-12-2017, 17:10
  • 151
  • 0

Знавці української мови

Участь студентів в обласних конкурсах


Знавці української мови

 

У грудні відбулися обласні конкурси з української мови, в яких взяли участь студенти коледжу, а саме:

01.12.2017 відбувся обласний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяла участь Войткова Є., студентка 15 гр. та Іванкова І., студентка 24 гр. (викладач Богуцька Н.С.);

04.12.2017 відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь Романюк Д., студентка 14 гр., Кушнір К., студентка 27 гр. (викладач Чорна Н.П.), у якому Кушнір К. посіла ІІІ місце.

  • 26-11-2017, 09:24
  • 413
  • 0

Переможці «Подільської ліри»

ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс

вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького

 

Переможці «Подільської ліри» 

 

25-26 листопада в м. Хмельницькому відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького. Солісти та творчі колективи з усіх куточків України змагалися у номінаціях «Естрадний сольний спів», «Академічний сольний спів», «Народний сольний спів» та «Вокальні ансамблі».

В конкурсі взяли участь та отримали перемоги:

Кохан Б. – диплом І ступеня, Лискун Я. – диплом ІІІ ступеня (клас викладача Боднар О.Л.); Залевська Б. – диплом ІІІ ступеня (клас викладача Мечак Л.М.): Ширяєва Ю. – диплом ІІ ступеня (клас викладача Столаби Т.В.) у номінації «Естрадний сольний спів» (юнацька вікова категорія);
Бугера М. – диплом ІІ ступеня (клас викладача Мечак Л.М.), Смішна Д. – диплом учасника (клас викладача Столаби Т.В.) у номінації «Естрадний сольний спів» (старша вікова категорія);
Осіпова А. – диплом ІІ ступеня, Товкало К. – диплом учасника (клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.); Кавуля М. – диплом учасника (клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Новіченко Ю.П.) у номінації «Академічний сольний спів» (старша вікова категорія);
Пшинешнюк І. – диплом І ступеня (клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Пшинешнюк С.С.), Підгородецька А. – диплом ІІІ ступеня (клас викладача Столаби Т.В.) у номінації «Народний сольний спів» (юнацька вікова категорія);
Вокальний естрадний ансамбль «B and W» - диплом І ступеня (клас викладача Мечак Л.М.) у номінації «Естрадний хоровий спів» (юнацька вікова категорія);

Тріо «Аурінія» (Осіпова А., Товкало К., Токар Л.) – диплом ІІ ступеня (клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.) у номінації «Вокальні ансамблі» (юнацька вікова категорія).


 

Щирі вітання студентам-учасникам та переможцям конкурсу,

а також їх талановитим педагогам!