Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2021 (9)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Травень 2021 (18)
Квітень 2021 (13)
Корисні посилання

 Презентація досягнень випускників

Портфоліо випускників


 Презентація досягнень випускників  Портфоліо випускників

 

    Запрошуємо вас  на сторінку  «Портфоліо  випускників». 

  Вам потрібна творча неординарна особистість  і ви вибираєте  сучасного фахівця  соціокультурної сфери (організатора соціокультурної діяльності, керівника творчого колективу, викладача мистецької школи, художника, режисера, хореографа) «Портфоліо випускників»  -  краще місце, де ви можете оцінити професіоналізм наших випускників.

  Проєкт «Портфоліо випускників»  ми розпочали з метою презентації  досягнень  наших  студентів, адже портфоліо - це  візитна картка творчої особистості, яка вміє представляти свої досягнення, інновації, власне «Я».  Переконані, що  рейтинг майбутнього фахівця, який незабаром вийде на ринок праці, безпосередньо залежить від його здатності конкурувати, мотивації до кар'єрних досягнень, рівня професійної компетенції.

  Технологія  портфоліо (італ. Portfolio - папка з документами) дозволяє відобразитити, фіксувати і оцінювати матеріалізовані продукти навчально-пізнавальної, творчої, комунікативної та інших видів діяльності студентів у період навчання, включає не тільки оцінку, але і самооцінку, а також всебічно характеризує особистість студента, його інтереси, вподобання та досягнення. Портфоліо студента – це  каталог досягнень, створений з метою  переконати потенційних стейкхолдерів  (зацікавлених осіб), що ви маєте грунтовну  мистецьку освіту, вмієте творчо  працювати, креативно мислити і знаєте собі ціну.  Яскраве портфоліо    вагомий шанс  вдалого працевлаштування.

   У «Портфоліо випускників» ми представили «досьє успіхів» студентів    всіх спеціальностей та спеціалізацій  випускного курсу коледжу. Це - систематизований список заслуг студентів, робота творчого характеру.  Портфоліо найбільш якісно  представляє  їх досягнення  в освітньому процесі, творчій діяльності, а також  успіхи в олімпіадах, конкурсах, фестивалях, виставках. Створена в якості портфеля документів електронна презентація представляє фотографії, виписки та копії документів. Матеріали  портфоліо  підтведжені  фактами з навчальних буднів і студентської практики. Рівень знань з майбутньої професії (зразки творчих  та практичних робіт, курсові проєкти, бізнес-плани  власних справ); офіційні документи (дипломи, грамоти та інші нагороди); участь в громадській роботі (студентське самоврядування, волонтерство), а  також  відомості про захоплення та відгуки,  тобто оцінка  досягнень студентів дирекцією, викладачами та керівниками  творчих колективів. У портфоліо також додається резюме (не більше 150 знаків), в якому студенти стисло представляють  свої професійні знання, досягнення та інші якості.

   Головне завдання проєкту «Портфоліо випускників» - допомогти нашим випускникам більш усвідомлено зробити перехід від освітнього процесу до трудової діяльності, або вибрати профіль подальшого навчання.

 

 Перегляд портфоліо доступний за посиланням Ірина БугерчукПерегляд портфоліо доступний за посиланням Анастасія БуринськаПерегляд портфоліо доступний за посиланням Катерина БучикПерегляд портфоліо доступний за посиланням Марія ГрабПерегляд портфоліо доступний за посиланням Іванна ДзюбрінПерегляд портфоліо доступний за посиланням Надія ДубчакПерегляд портфоліо доступний за посиланням Ірина СтепанюкПерегляд портфоліо доступний за посиланням Даниіл МевшаПерегляд портфоліо доступний за посиланням Діана КатернюкПерегляд портфоліо доступний за посиланням Ангеліна КиселюкПерегляд портфоліо доступний за посиланням Альона КіраПерегляд портфоліо доступний за посиланням Олена ОжаровськаПерегляд портфоліо доступний за посиланням Анна ОлійникПерегляд портфоліо доступний за посиланням Ірина ТкачукПерегляд портфоліо доступний за посиланням Вікторія Харчук


Перегляд портфоліо доступний за посиланням Дар'я Шестопалова