Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  • 25-01-2021, 12:41
  • 4249
  • 0

  Освітня діяльність коледжу

   

  Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв – заклад фахової передвищої освіти, комунальної форми власності, заснований Хмельницькою обласною радою, підпорядкований Міністерству культури та інформаційної політики України, безпосередньо – Департаменту інформаційної діяльності культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації.

   

  Юридична адреса:  Україна, 32300, м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області, вул. Зарванська, 3.  

  Електронна адреса:  kpkkim@ukr.net

   

  Коледж є юридичною особою, має самостійний баланс, розрахунковий рахунок в банку, гербову печатку з власною назвою, здійснює свою діяльність згідно зі Статутом, погодженим та затвердженим у відповідності до існуючих вимог.

  В своїй діяльності коледж керується Конституцією України, законами «Про освіту», «Про фахову пердвищу освіту», наказами, постановами і розпорядженнями Кабінету міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики України, нормативними актами Хмельницької обласної державної адміністрації, що стосуються закладів освіти. Роботу коледжу, права та обов’язки учасників освітнього процесу регламентують Правила внутрішнього розпорядку та посадові інструкції.

  Освітню діяльність коледж здійснює на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки України, молоді та спорту України (серія АД № 041161 від 15.06.2012 року). Термін дії ліцензії – до 01.07.2017 р.

  Відповідно до рішення Державної акредитаційної комісії від 24.04.2007 року (протокол № 66) коледж визнано акредитованим за І рівнем з напряму (спеціальності)

  0201 Культура

   5.02010201 Бібліотечна справа (сертифікат про акредитацію: серія НД-І № 2354341, виданий 26 червня 2012 року);

   5.02010501 Діловодство (сертифікат про акредитацію: серія НД-І   № 2354342, виданий 26 червня 2012 року);

   5.02010401 Народна художня творчість  (сертифікат про акредитацію: серія НД-І № 2354340, виданий 26 червня 2012 року);

   

  • 25-01-2021, 12:40
  • 4158
  • 0

  Творчий кадровий потенціал

   

  У складі педагогічного колективу працюють досвідчені викладачі, неординарні особистості зі своїм інтелектуальним потенціалом, високим рівнем професійної компетентності, музичними, організаторськими і педагогічними здібностями. Працюють нестандартно, творчо і всіх їх об’єднує любов до своїх вихованців, високе почуття обов’язку, уміння згуртувати студентський колектив навколо цікавих творчих справ, сприяти отриманню студентами високих професійних знань.

  Навчально-виховний процес в коледжі здійснюють 94 викладачі, в тому числі 90 штатних, з них: заслужений діяч мистецтв України – 1, заслужений працівник культури України – 1, кандидат наук – 3, викладач-методист (вища категорія) – 24, старший викладач (вища категорія) – 9, вища категорія – 15, перша категорія – 11, друга категорія – 12, спеціалістів – 4, концертмейстерів – 17, сумісників - 6. Відмінників освіти України – 9.

   

  Заслужений діяч мистецтв України:

   Чорнобиль Володимир Володимирович, голова циклової комісії хореографічних дисциплін

   

  Заслужений працівник культури України:

   Олексійчук Микола Андрійович, голова циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін

   

  Кандидати наук:

   Богуцька Надія Степанівна, кандидат філологічних наук, викладач циклової комісії загальноосвітньої підготовки

   Крючкова Ольга Русланівна, кандидат філологічних наук, викладач циклової комісії загальноосвітньої підготовки

   Луць Сергій Васильович, кандидат мистецтвознавства, викладач циклової комісії декративно-прикладного мистецтва

  • 25-01-2021, 12:40
  • 3173
  • 0

   Директор коледжу

   

  Нижник Сергій Володимирович, директор коледжу

   

  Нижник Сергій Володимирович народився 28 лютого 1966 р. в с. Тарноруда Волочиського району Хмельницької області.

  Освіта – вища. В 1990 році закінчив історичний факультет Кам'янець-Подільського державного педагогічного інституту ім. В.П.Затонського.

  З 1984 по 1986 рік проходив військову службу в лавах Радянської Армії.

  Трудову діяльність розпочав в листопаді 1989 року в Кам'янець-Подільському культурно-освітньому училищі. Працював в цьому навчальному закладі до січня 2007 року, обіймаючи посади викладача соціально-економічних дисциплін, заступника директора з науково-методичної роботи та завідувача денного відділення.

  З 30 січня 2007 року перебував на службі в органах місцевого самоврядування: працював головним спеціалістом, а згодом – заступником завідувача організаційного відділу Кам'янець-Подільської міської ради, завідувачем відділу у справах сім'ї та молоді, заступником завідувача відділу у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту гуманітарної політики, завідувачем організаційного відділу. 

  30 червня 2015 року обраний директором Камянець-Подільського коледжу культури і мистецтв.

    

  • 15-01-2021, 12:18
  • 1661
  • 0

  Червоногродський Ігор Іванович

   

  Червоногродський Ігор Іванович, заступник директора з навчальної роботи

   

  Заступник директора з навчальної роботи – Червоногродський Ігор Іванович, здійснює планування, організацію та управління навчальним процесом.

   

  Основні напрями роботи:

  • контроль за виконанням нормативних документів Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства освіти і науки України, Хмельницької обласної державної адміністрації, інших законодавчих актів з питань організації навчального процесу;

  • вдосконалення організації навчального процесу з метою підвищення його ефективності та рівня фахової підготовки студентів;

  • підготовка проектів наказів та розпоряджень з питань вдосконалення навчального процесу;

  • проведення роботи з вдосконалення навчальних та робоч

  • 21-01-2016, 12:59
  • 2404
  • 0

  Господарська діяльність 

  Бабчук Олександр Миколайович

  заступник директора з адміністративно-господарської роботи


  Господарська діяльність


  Господарську діяльність коледжу очолює Бабчук Олександр Миколайович, заступник директора з адміністративно-господарської роботи.

  Комфорт, затишок та технічне обслуговування коледжу забезпечують завідувачі господарством навчальних корпусів: Комарницька Ніна Дмитрівна, Мозгін Сергій Йосипович, Мороз Галина Степанівна; вахтери: Попель Наталія Вікторівна, Григорчук Людмила Олександрівна, Парішкура Галина Володимирівна, Парішкура Олександр Андрійович; прибиральниці: Весела Ніна Григорівна, Гладишева Альбіна Петрівна, Залевська Катерина Михайлівна, Мендерецька Ірина Федорівна, Сухорук Ніна Володимирівна, Шиндерук Марія Михайлівна, Теніховська Людмила Михайлівна; сантехнік – Заходнюк Василь Іванович. 

  Тепловий режим в зимову пору забезпечують оператори газогенераторної Проданюк Іван Іванович, Котик Віктор Анатолійович, Кушнір Іван Володимирович, Павлюк Валентин Іванович.

  • 21-01-2016, 12:55
  • 2012
  • 0

  Бухгалтерія

  Співачук Василь Володимирович,

  головний бухгалтер


  Бухгалтерія


  Важливим структурним підрозділом навчального закладу є бухгалтерія, яку очолює головний бухгалтер Співачук Василь Володимирович. 

  Працівники бухгалтерії Ірина Блащук, Людмила Комарницька, бухгалтери І категорії.

  • 21-01-2016, 12:16
  • 1621
  • 0

  Павлюк Олександра Ярославівна

  Павлюк Олександра Ярославівна

  завідувач відділення, відмінник освіти України

   

  Денне відділення

  як структурний підрозділ коледжу

   

  Денне відділення є одним  із структурних підрозділів коледжу з організації та здійснення контролю за освітнім процесом.

  Безпосереднім організатором контролю на відділенні є завідуючий відділення. Основними напрямами діяльності є удосконалення, попередження, виявлення та усунення недоліків навчального процесу; пошук шляхів покращення роботи на відділенні; посилення відповідальності викладачів та студентів за результатами педагогічної та навчальної діяльності.

  Особливе місце у роботі завідувача відділення займає контроль якості проведення навчальних занять викладачами, рівень абсолютної й якісної успішності студентів, відвідування навчальних занять студентами, виконання графіку навчального процесу, ведення навчальної та звітної документації, проведення екзаменаційних сесій.

  Завідуючий відділення бере участь у методоб’єднаннях голів циклових комісій, засіданнях кураторів академічних груп, педагогічних радах з питання аналізу успішності студентів коледжу за результатами екзаменаційних сесій. 

  Завідуючий відділення контролює виконання викладачами та студентами Правил внутрішнього розпорядку, відповідає за проведення батьківських зборів та зборів студентів коледжу за підсумками успішності в навчальних семестрах, виконує обов’язки члена стипендіальної комісії, готує пропозиції по відділенню щодо покращення осіітнього процесу, а також проводить виховну роботу з невстигаючими студентами та їх батьками.

  Завідувач відділення організовує виховну роботу коледжу та контролює її виконання. Відповідає за роботу музею історї коледжу.

   

   Виховання особистості в коледжі – процес цілісний і безперервний

  Виховна робота в коледжі здійснюється на засадах демократизму, використання виховного потенціалустудентського самоврядування і спрямовується на якісну підготовку, забезпечення гармонійного, цілісного розвитку особистості, здатної до самостійного мислення, суспільного вибору та життєдіяльності в самостійному житті.

  В коледжі сформовано комплекс нормативно-правового і організаційно-методичного забезпечення функціонування системи виховання. Всі засоби виховного впливу спрямовуються на виконання концепції організаційно-виховної роботи Кам’янець-Подільського коледжу культури  і мистецтв.

  Основними напрямами виховної роботи є забезпечення формування національної свідомості, виховання поваги до Конституції України, законів України, національної символіки; толерантної поведінки студента в соціальному середовищі; дотримання демократичних та морально-етичних цінностей; розвиток творчих здібностей; здатності адаптуватись до нових умов   у професійному середовищі та ринкових умовах сучасності; виховання  у студентів потреби й навичок безперервної самоосвіти і самовиховання як невід’ємного  елемента способу життя і самореалізації.

  • 21-01-2016, 12:09
  • 1851
  • 0

  Корчук Віктор Миколайович

   Корчук Віктор Миколайович

  завідувач навчально-виробничої практики

   

  Практичне навчання як запорука підготовки 

  кваліфікованого фахівця

   

  Практика студентів Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв є невід’ємною складовою частиною освітньо-професійної підготовки фахівців, основним завданням якої є якість практичної підготовки випускників. 

  За період навчання студентам закладаються основи практичних умінь і навичок, професійних якостей фахівця.

  Навчальними планами коледжу заплановано проходження студентами навчальної, педагогічної та виробничої практик, а також визначено їх тривалість та терміни проведення. Для студентів всіх спеціальностей і спеціалізацій коледжу створено наскрізні програми практики, в яких передбачено засвоєння студентами певної системи фахових навичок на кожному з її  етапів.

  • 21-01-2014, 12:02
  • 2528
  • 0

   Спортивно-масова робота

  Гнатюк Іван Дмитрович,

  керівник фізичного виховання, відмінник освіти України

   

   Спортивно-масова робота


  Фізична культура – складова частина загальної культури людини. У коледжі працюють спортивні гуртки та секції, в яких студенти займаються волейболом, баскетболом, настільним тенісом, футболом, легкою атлетикою, шахматами та шашками. 

  Керівник фізичного виховання Гнатюк Іван Дмитрович, викладач-методист, відмінник освіти України здійснює організацію спортивно-масової роботи в коледжі, а також:

  - відповідає за виконання навчальних програм; 

  - забезпечує необхідні умови для проведення занять з фізичної культури та організації фізкультурно-оздоровчих заходів у коледжі;

  - здійснює систематичний контроль за проведенням занять з фізичної культури і фізичного виховання, а також занять з студентами, які за станом здоров’я займаються в спеціальній медичній групі;

  - сприяє формуванню у студентів навичок самостійного виконання фізичних вправ. 

  Методичний кабінет – творча

  лабораторія фахової майстерності 

  викладачів


  Методичний кабінет 

  Григорків Людмила Анатоліївна,

  методист


  В коледжі сформована ефективна система організації методичної роботи, яка є невід'ємною складовою освітнього процесу та спрямована на задоволення потреб з підготовки сучасних фахівців.

  Методична робота коледжу є цілісною системою взаємопов’язаних дій і заходів, що базується на досягненнях педагогічної науки, надбаннях педагогічної практики та кращого досвіду, спрямованих на підвищення фахової кваліфікації, розвиток педагогічної компетентності та професійної майстерності викладачів. Все це зумовлює досягнення позитивних кінцевих результатів навчально-виховної роботи в коледжі.

  У «Положенні про методичний кабінет коледжу» визначені основні завдання методичної роботи, які передбачають «розвиток педагогічної та професійної майстерності педагогічних працівників, їх загальної культури, створення мотивації та умов для професійного вдосконалення». Згідно з даним Положенням методична робота в коледжі здійснюється  за наступними напрямками:

  • 20-01-2014, 11:59
  • 3652
  • 0

  Адміністративно-допоміжний персонал

   

  Адміністративно-допоміжний персонал 

   Розумовська Руслана Миколаївна,

  старший інспектор з кадрів

   

  Адміністративно-допоміжний персонал здійснює якісне забезпечення навчально-виховного процесу. В його складі плідно працюють:

   

  • 20-01-2014, 11:57
  • 2731
  • 0

  Профспілковий комітет

   

  Профспілковий комітет 

  Рудько Емілія Йосипівна,

  голова профспілкового комітету

   

  Мета профспілки - захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.

  Свою діяльність профспілка здійснює згідно з Положенням про первинну профспілкову організацію, статутом профспілки працівників коледжу культури і мистецтв, постанов вищих профспілкових органів.

  Профспілка в своїй діяльності підпорядковується лише обласному комітету профспілок і є цілком незалежною від адміністрації навчального закладу. Голова профспілкового комітету Рудько Емілія Йосипівна. У складі профспілкового комітету плідно працюють – Тараненко Поліна Андріївна, Городецька Ніна Миколаївна, Никитюк Софія Сергіївна,  Луць Сергій Васильович.

  Основними напрямками діяльності профспілки є:

  - здійснення соціального та правового захисту працівників;

  - організація оздоровлення та санітарно-курортного лікування працівників;

  - здійснення громадського контролю за дотриманням належних умов праці та безпеки життєдіяльності працівників;

  - надання індивідуальної, методичної та матеріальної допомоги працівникам.

  Співпраця між адміністрацією коледжу та профспілковою організацією здійснюється через колективний договір. У колективі створена атмосфера взаємодопомоги, взаємоповаги та доброзичливості.

  • 20-01-2014, 11:55
  • 1694
  • 0

  Рада ветеранів коледжу


  Рада ветеранів коледжу

  Тараненко Поліна Андріївна,

  голова ради ветеранів

   

  В коледжі активно діє рада ветеранів, яка розпочала свою роботу у 2005 році під керівництвом Філонова Владлена Олександровича. Сьогодні раду очолює Тараненко Поліна Андріївна, а в її складі активно працюють Лис Ніна Петрівна, Рудик Анатолій Володимирович, Гордійчук Марія Петрівна, Гнатюк Іван Дмитрович. 

   

  Рада ветеранів коледжуРада ветеранів коледжу

  • 09-11-2011, 11:00
  • 2598
  • 0

  Конференції. Семінари. 

  Школи фахової майстерності

   

  Конференції. Семінари. Школи фахової майстерності

  На базі коледжу проводяться конференції, семінари та школи фахової майстерності:

   

  Міжнародні науково-практичні конференції 

   Культура України і слов’янський світ, 1992 р.; 

   Духовні витоки Поділля: творці історії краю, до  135-ї річниці від дня народження Ю.Сіцинського, 1994 р.;

   Молодь і європейська інтеграція: новий світовий порядок,  1997 р.

   

  Всеукраїнські науково-практичні конференції 

   Інноваційні технології у підготовці фахівців культури: здобутки, проблеми, перспективи,  2003 р.;

   Хмельниччина в контексті історії України, до 75-річчя утворення Хмельницької області, 2012 р.;

   Бібліотека для дітей: нове бачення, нові орієнтири та соціальне партнерство (секційне засідання директорів обласних бібліотек), 2012 р.

  Всеукраїнський науково-методичний семінар з проблем розвитку початкової мистецької освіти, 2008 р.

  Всеукраїнський семінар-нарада заступників директорів з навчальної роботи училищ (коледжів) культури і мистецтв, 2013 р.

   

  Обласні науково-практичні конференції, семінари-практикуми: 

   Сучасні тенденції розвитку студентського самоврядування, 1996 р.; 

   Розвиток фольклору на Поділлі, 1998 р.; 

   Вузівські бібліотеки в навчально-виховному процесі: досвід, проблеми і перспективи, 1999 р.;

   Культурно-просвітницькі заклади на сучасному етапі державотворення, 1999 р.; 

  • 09-11-2011, 10:00
  • 1930
  • 0

  "Барви України"

  Всеукраїнський відкритий

  молодіжний фестиваль-конкурс


   Барви України

  На базі коледжу з 2008 року, раз на два роки, проводиться Всеукраїнський відкритий молодіжний фестиваль-конкурс «Барви України», ініціатором якого стали викладачі спеціальності  «Декоративно-прикладне мистецтво». 

  Метою конкурсу є збереження, розвиток традицій народного декоративно-прикладного мистецтва, виявлення і підтримка творчої обдарованої молоді, удосконалення виконавської майстерності молодих майстрів, популяризація народного декоративно-прикладного мистецтва серед молоді.

  Організаторами конкурсу виступають управління культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницький обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України,   Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв.

  В конкурсі беруть участь учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, вихованці будинків дитячої творчості, студенти вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації, які навчаються народному декоративно-прикладному мистецтву.

  Студенти коледжу неодноразово ставали переможцями конкурсу.

  • 09-11-2011, 09:00
  • 2461
  • 0

  “Подільський дивоцвіт”

  обласний конкурс виконавців

  на народних інструментах

   

  Подільський дивоцвіт

   

  Обласний конкурс виконавців на народних інструментах серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів “Подільський дивоцвіт” проводиться на базі  коледжу  з 2001 року.

  Організаторами конкурсу є управління культури, національностей,  релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації та Кам`янець-Подільський коледж культури і мистецтв.

  Мета конкурсу — виявлення та підтримка  юних таланових виконавців на народних інструментах, підвищення їх виконавської майстерності, популяризація творів українських композиторів та виконавства  на народних інструментах.

  Традиційно конкурсанти демонструють свою майстерність у номінаціях: баян, акордеон, бандура, скрипка, сопілка, гітара, домра, кобза, балалайка у двох вікових категоріях.

  Переможці конкурсу отримують дипломи, грамоти та цінні подарунки.

  З року в рік зростає кількість учасників, конкурс стає дедалі популярнішим, підвищується рівень підготовки ко

  • 08-11-2011, 14:10
  • 3025
  • 0

  Наші символи 


   

  Колиска талантів

  Ода коледжу 


  Наші символи

  Слова

  Ніни Латюк 

    Наші символи

   Музика

  Миколи Мельника 

   


  Штандарти (символи) спеціальностей та спеціалізацій  

  Наші символи Наші символи Наші символи Наші символи