Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2021 (17)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Травень 2021 (18)
Квітень 2021 (13)
Корисні посилання

Поетичні грані Ніни Латюк

Презентація книги

 

Поетичні грані Ніни Латюк 

25 вересня в читальному залі бібліотеки відбулося відкрите засідання клубу любителів поезії «Душі криниця», який упродовж багатьох років об’єднує любителів поетичного слова та талановитих студентів,  які роблять перші спроби створювати власні вірші. Саме з цієї події у коледжі розпочався цикл заходів до Всеукраїнського дня бібліотек. 

У вступному слові керівник клубу, бібліотекар Леся Іванівна Владика, окреслила план роботи клубу та представила його учасникам збірку поезій завідувача відділенням Ніни Іванівни Латюк, яка носить символічну назву «Босоніж по стерні». Під час презентації студенти спеціальності «Бібліотечна справа» (І.Михайловська, І.Бандура, А.Поян, Ю.Рабцун, О.Андрухова) познайомили присутніх з поезією Н.Латюк, представили відеопрезентацію та провели огляд тематичної полички «Я на крилах поезії в небо злітаю» про творчий доробок авторки. Ніна Іванівна продекламувала найулюбленіші поезії, поділилася своїми враженнями про їх написання, відповіла на багаточисельні запитання студентів та подарувала бібліотеці коледжу збірку поезій. На завершення зустрічі директор коледжу С.В.Нижник відзначив, що вихід у світ поетичної збірки Н.Латюк стало визначною культурно-мистецькою подією для всіх шанувальників поезії не лише для нашого навчального закладу, але й для всієї творчої інтелігенції міста. 

"Завдання завтрашнього дня"

Презентація збірки творів молодих

літераторів Хмельниччини

 

Завдання завтрашнього дня 

22 жовтня відбулося відкрите засідання клубу любителів поезії «Душі криниця», який діє на базі бібліотеки коледжу, керівник Владика Л.І.

До студентів в гості завітали: Горбатюк В.І., подільський письменник, директор Хмельницького обласного літературного музею, голова обласної організації Національної Спілки письменників України; Пантюк С.Д., секретар НСПУ по роботі з молоддю, лауреат Міжнародних та Всеукраїнських літературних конкурсів; Почапська О.І., поетеса, член НСПУ, член НСЖУ;  Будзей О.В., краєзнавець, журналіст; Нечитайло В.В., історик, письменник, доктор історичних наук, член НСПУ. Вони поділилися враженнями від нової збірки, до якої увійшли твори молодих літераторів Хмельниччини – учасників творчого семінару «Завдання завтрашнього дня», який проводився за ініціативою обласного літературного музею та обласної організації Національної Спілки письменників України.

Досвідом роботи зі студентами коледжу, які  пишуть вірші, поділилися Богуцька Н.С., кандидат філологічних наук, керівник літературного гуртка «Ровесник» та  Владика Л.І., бібліотекар, керівник клубу любителів поезії «Душі криниця».   З цікавістю учасники заходу слухали поезії Сергія Пантюка,  молодих поетів, твори яких представлені  в презентованому збірнику, музичні номери у виконанні студентів коледжу Уляни Гасюк, Олександра Калмикова та Нікіти Власова. 

На завершення зустрічі Горбатюк В.І. зазначив, що: «для поезії і прози молодої літератури Хмельниччини характерні свіжі образи – часто несподівані й парадоксальні, глибока метафорика, яскравість і багатогранність мови. Творчість нового покоління жерців Слова свідчить – їм під силу завдання завтрашнього дня української літератури».

На струнах Кобзаревої душі

Засідання клубу любителів поезії «Душі криниця»


На струнах Кобзаревої душі

«На струнах Кобзаревої душі» - під такою назвою в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка відбулося засідання клубу любителів поезії «Душі криниця», який створений при бібліотеці коледжу.

«Тарас Шевченко…Такий великий, що бути більшим уже не можна. Як Україна. Як світ. Він безсмертний, як саме життя, тому став нашою долею і заповітом. На сторожі правди, любові і честі стоїть його слово. Його власна доля – це частка історії  Батьківщини. Найкращий і найцінніший  скарб дала йому доля лише після смерті – невмирущу славу» - такими словами розпочала засідання клубу його керівник – бібліотекар Владика Леся Іванівна. Під час заходу учасники клубу декламували поезії Тараса Григоровича Шевченка, переглянули відеофільм про його життєвий, творчий шлях та познайомилися з літературою, що була представлена на тематичній полиці «Невмируще слово Кобзаря».

Ой хто, хто, Миколая любить

Інформаційно-поетична година


 “Ой хто, хто, Миколая любить”

19 грудня, в день святого Миколая, відбулося засідання клуба любителів поезії “Душі криниця” (керівник – бібліотекар Владика Л.І.).

Учасники клуба (Гасюк У., Белінська А., Воронюк М., 218 гр.) проінформували студентів і продемонстрували відеофільм про духовне життя св. Миколая та виконали пісню “Ой хто, хто, Миколая любить”. Поети-початківці (Хричова Д., 118 гр.; Федорова І., 318 гр.) прочитали власні поезії та поділилися з своїми творчими планами.

На завершення заходу студенти познайомились з тематичною поличкою “Святитель Миколай Чудотворець” та отримали солодкі подарунки.