Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання

  Державні екзамени - 2016

  Спеціальність «Бібліотечна справа»

   

  Державні екзамени - 2016

  11 та 18 червня студенти спеціальності «Бібліотечна справа» денної та заочної форми навчання складали державні іспити.

  Головою державної екзаменаційної комісії Синицею Надією Миколаївною, директором Хмельницької обласної наукової університетської бібліотеки ім. М. Островського, заслуженим працівником культури України було відзначено високий рівень підготовки студентів та змістовий матеріали виробничої практики, курсові роботи та портфоліо студентів-випускників.

  • 18-05-2016, 16:25
  • 611
  • 0

  Вивчаємо організацію роботи  музею
  Заняття-екскурсія


   Вивчаємо організацію роботи музею

  18 травня для студентів спеціальності «Бібліотечна справа» заочної форми навчання в музеї історії коледжу проведено заняття-екскурсію з навчальної дисципліни «Управління діяльністю бібліотеки» (викладач Павлюк О.Я.).

   Під час заняття студенти познайомились з експонатами музею, вивчили методику організації тематичних музейних експозицій, інформаційних тек, портфоліо студентів та викладачів. Заняття сприяло удосконаленню знань та навичок студентів з дослідження історії села та створення ними в бібліотечних установах музейних куточків, експозицій та літописів села.

  Навчальні заняття у музеї коледжу

   

  Навчальні заняття у музеї коледжу 

  Студенти ІІ курсу заочної форми навчання спеціальності «Бібліотечна справа» познайомилися з організацією діяльності та матеріалами із фондів музею коледжу. Знайомство відбулося під час проведення заняття з навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» (викладач Никитюк С. С.). така форма проведення заняття дала можливість студентам дізнатися про історію створення та 85-річний шлях навчального закладу, формами організації та популяризації музейних експонатів, зокрема, інформаційних тек, присвячених ветеранам, портфоліо та ін. Отримані знання та досвід студенти-заочники (більшість із них працює в бібліотечних установах) зможуть використати під час бібліотечного обслуговування, краєзнавчих досліджень та  організації музейних експозицій у бібліотеках.

  Враження від оформлення музею та побачених цікавих ідей студенти записали в книзі відгуків.

  Подібна форма проведення навчальних занять є ефективною як у дидактичному так і у виховному аспекті.

  • 23-09-2015, 13:33
  • 1003
  • 0

  Перші успіхи

  Академпоказ студентів-заочників

   

  Перші успіхи

  23 вересня відбувся академічний показ студентів ІІ курсу заочної форми навчання з режисури та майстерності актора. Студенти-заочники продемонстрували володіння сценічною дією в етюдах на прості фізичні дії, розуміння емоційних завдань в складних психологічних етюдах, словесної дії в інсценізованих байці А. Космотенка «Техніка» та гуморесці П. Глазового «Гедзь» і пластичної виразності в інсценізації ліричної пісні «Мальви» та жартівливої пісні «Лісапет». Досягнути певної сценічної атмосфери допомогла вдало підібрана музика звукорежисером Ігорем Форкуном. А здійснити свої перші задуми студентам допомогла художній керівник курсу Людмила Сергіївна Казимирчук.

  Сезон прем’єр 

   

  Сезон прем’єр

  Державні екзамени - гаряча пора творчих ужинків на всіх спеціалізаціях, а на спеціальності «Видовищно-театралізовані заходи» - це сезон прем’єр театральних і масових вистав.

  12 червня студенти-випускники заочної форми навчання винесли на суд комісії і глядачів літературно-публіцистичну виставу «Не відібрати в серця волі». В сюжеті перекинуто місток від часів Київської Русі, монголо-татарської навали, сталінських репресій до хвилюючих і драматичних подій сьогодення. В центрі – герої Майдану, герої АТО.

  Наповненість епізодів виразними засобами, динамізм дій, схвильованість і активна дія учасників тримали глядачів в полоні високопатріотичних почуттів, вселили віру в єдність України, її майбутнє. Втілила цю роботу художній керівник курсу Казимирчук Л.С.

  Студенти випускного курсу денної форми навчання разом зі своїм наставником Ободовським В.П. показали музичну комедію за мотивами казки Г.Х.Андерсена «Свинопас», яка була наповнена імпровізованими актуальними сценками сьогоднішнього життя. Яскраві костюми, стрімкий темпоритм дій, філігранні мізансцени, органічність, пластична рухливість, уміння доносити підтекст – все це було продемонстровано глядачу сповна і щиро оцінено посмішками та оплесками.

  Студенти ІІІ курсу показали свою підсумкову роботу за семестр наймолодшому глядачу. Викладачі та жителі міста привели на лялькову виставу своїх діток та онуків. Були запрошені на виставу малята дитсадочка, що знаходиться в Старому місті. І дорослі і діти активно допомагали в подорожі коту Фортунату та черепашці Лялі, всі були залучені до дії, а після вистави ще тривала довга фотосесія з героями. Сюжет вистави написала і втілила її художній керівник 350 групи Бойчук Т.В., а декорації і ляльки допоміг зробити художник Михайлов С.Д.

  Викладач сценічної мови Козак О.В. підготувала до показу із студентами-заочниками літературно-музичну композицію «Хустка тернова – завжди згадка нова», в якій поєднані ліричні поезії та оповідання, драматичні уривки із поем Т.Г.Шевченка та сучасна лірика із нотами трагедій, в якій оспівана хустка, яка жінку «прикрашає, не раз в стужу зігріває, не раз сльозу утирає, долю вдови розділяє». Запам’яталося правдиво донесене слово, глибина думки в композиції та розмаїття хусток в руках і на головах учасниць, а також в оформленні жінки-берегині.

  І ще одне щемне, хвилююче дійство – карпатська казка для дорослих «Плесо лю

  Переймаємо досвід роботи

  університетської бібліотеки

  Заняття-екскурсія

   

  Переймаємо досвід роботи університетської бібліотеки

  27 травня група студентів заочної форми навчання спеціальності «Бібліотечна справа» з викладачами - Валентиною Булаєнко та Людмилою Климчук відвідали наукову бібліотеку Кам`янець-Подільского національного університету імені Івана Огієнка.

  Розпочав захопливу екскурсію Конет Іван Михайлович – доктор фізико-математичних наук, професор, проректор з наукової роботи, який розповів студентам  історію університету,  усі тонкощі його розвитку, аж до досягнення високого статусу – національного та присмакував свою розповідь влучними жартами на футбольну тематику (адже уся Україна була напередодні  надзвичайно важливого матчу нашої збірної).

  Етапи створення та життя наукової бібліотеки – від зародження до сьогодення – розкрив доктор історичних наук, професор, директор бібліотеки – Віктор Степанович Прокопчук.

  Продовжила екскурсію заступник директора Людмила Резнічук. Вона провела студентів величезними просторами книгосховищ, читальних залів, абонементів, відділу комплектування та бібліографії. В черговий раз бібліотекарі мали змогу оцінити важку і надзвичайно важливу роботу своїх колег і відчути себе маленькими частинками величезної наукової роботи, яка дійсно нагадує скарбницю людського розуму.

  А також студенти побували в музеї історії Кам`янець-Подільського національного університету, де завідувачка музеєм – Олександра Мітіна  познайомила із структурою музею, що складається з дев`яти експозицій, кожна з яких відображає діяльність університету у певний історичний період. Музей вражає кількістю фотографій,  нагород, медалей, кубків, наукових та творчих доробків викладачів, що пов`язали своє життя з університетом.

  Користуючись нагодою колектив студентів заочного відділення, висловлює щиру подяку викладачам коледжу, які перетворили навчання студентів у цікавий, творчий та пізнавальний процес, насичений різними подорожами, екскурсіями та прогулянками, познайомили студентів із неймовірними, мальовничими, науковими та історичними куточками Поділля.

  Стежками рідного Поділля

  Краєзнавчий екскурс

   

  Стежками рідного Поділля

  19 травня студенти-заочники спеціальності «Бібліотечна справа» разом з викладачами Булаєнко В.О. та Павлюк О.Я. відвідали бібліотеку-філіал с. Слобідка-Кульчієвецька.

  Завідуюча бібліотекою Бичинська Т.С. здійснила екскурсію бібліотекою, познайомила з головними напрямками діяльності бібліотечної установи, провела майстер-клас з організації краєзнавчої роботи та поділилася досвідом співпраці з сільською громадою. Викладачі циклової комісії бібліотечних дисциплін подякували Тетяні Сергіївні за плідну співпрацю та вручили їй почесну грамоту від дирекції коледжу.

  Краєзнавчу подорож студентів продовжила творча зустріч з Горбняком Т.В., який провів для них захоплюючу екскурсію до Бакотського скельного монастиря та на схилах Дністра презентував свою нову книгу «Гомін золотої долини», а також студенти мали добру нагоду познайомитися з творчим доробком Тараса Васильовича, зокрема його книгами «Давня Бакота», «До Бакоти: через віки» та  «Погасла зірка».

  Закінчилась подорож екокраєзнавчою екскурсією до Совиного Яру, під час якої викладач Павлюк О.Я. познайомила студентів з його унікальними природними особливостями та легендами.

  Навчалися та відпочивали

  Навчально-екзаменаційна сесія

  у студентів – заочників

   

  Навчалися та відпочивали

  З 06 по 24 жовтня відбулася навчально-екзаменаційна сесія у студентів ІІІ курсу заочного відділу спеціальності «Бібліотечна справа». Під час  сесії студенти не тільки слухали лекції, але й брали участь в професійних діалогах, екскурсіях, вивчали досвід роботи бібліотечних установ міста та області.

  8 жовтня відбулася екскурсія студентів містом, під час якої вони ознайомилися з пам’ятками архітектури, відвідали «Лебедине озеро» та побували біля головного фонтана. Організатор екскурсії – Булаєнко В.О., викладач циклової комісії бібліотечних дисциплін.

  8 жовтня студенти ознайомились з структурою та головними напрямками діяльності Кам’янець-Подільської центральної міської бібліотеки, а також взяли участь у літературних читаннях, присвячених 110-ій річниці від дня народження подільського письменника М.Бажана. 

   

  Навчалися та обмінювалися досвідом

  Навчально-екзаменаційна сесія у студентів-заочників

   

  Навчалися та обмінювалися досвідом

  Нещодавно закінчилась навчально-екзаменаційна сесія у студентів заочного відділу спеціальності «Бібліотечна справа», під час якої викладачами Булаєнко В.О.,  Лугачовою Н.Г. та Павлюк О.Я. значна частина занять із аудиторій була перенесена в бібліотеки та музеї, а лекційні заняття вдало замінили професійні діалоги, презентації та обмін власними досягненнями і успіхами.

   

  Заняття в творчій лабораторії сільського бібліотекаря

  20 травня  відбулося професійне спілкування із завідуючою бібліотекою-філіалом с. Слобідка-Кульчіївецька Тетяною Сергіївною Бичинською, під час якого студенти познайомилися з роботою бібліотеки, як центру сільської громади та вивчили діяльність Інтернет-центру. За чашкою кави обговорили новини бібліотечної спільноти, поділилися досвідом роботи і планами на майбутнє. 

  Заняття-екскурсія

  Заняття-екскурсія


  8 жовтня 2013 року на базі Хмельницької обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка та Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Островського відбулося заняття-екскурсія студентів ІІІ курсу заочної форми навчаня спеціальності «Бібліотечна справа» (викладачі Булаєнко В.О., Никитюк С.С., ветеран бібліотечної справи Білявська Д.І.).  

  В обласній бібліотеці для дітей студентів радо зустріли директор Чорноус Валентина Юхимівна та співробітники бібліотеки, більшість яких – випускники коледжу. В.Ю.Чорноус розповіла про історію створення, структуру бібліотеки, завдання та напрямки роботи. Студенти познайомились з діяльністю основних відділів бібліотеки, в тому числі знаменитої кімнати казок. Вразив студентів інтер’єр книгозбірні, інноваційні форми роботи з дітьми, креативність бібліотечних працівників.

  Заняття в творчій лабораторії сільського бібліотекаря

  Кісляк Лесі Володимирівни,

  завідуючої Гуменецькою бібліотекою-філіалом

  Кам’янець-Подільської РЦБС

   

   Заняття в творчій лабораторії сільського бібліотекаря

  Студентські роки дарують спогади, які залишаються на все життя. Одним із таких гарних спогадів стане й заняття-екскурсія проведене 14 травня викладачами коледжу Павлюк Олександрою Ярославівною та Климчук Людмилою Вікторівною студентам ІІІ курсу денної та заочної форми навчання спеціальності «Бібліотечна справа» до бібліотеки-філіалу с. Гуменці Кам’янець-Подільської районної централізованої бібліотечної системи. З історією бібліотеки та її діяльністю студентів ознайомила завідувач філії Леся Володимирівна Кісляк. Провідний методист Кам’янець-Подільської районної ЦБС Галина Антонівна Тимчук розкрила методику створення кімнати музею, що містить бібліотека, продемонструвала інноваційні методи оформлення книжкової виставки та музейної експозиції, ознайомила з роботою бібліотеки за програмою «В океані рідного народу, відкривай духовності острови».