Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2018 (7)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Липень 2018 (6)
Червень 2018 (12)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Зустріч з театром і театралами

Зустріч з театром і театралами

Зустріч з театром і театралами

Творчий діалог

 

Життя нашого коледжу повниться великою кількістю культурно-мистецьких подій, що швидкоплинно змінюють одна одну.

У кожній зустрічі, кожному спілкуванні знаходимо цікавинки і натхнення. Хочеться  відзначити і зустріч з випускниками, що відвідали наше місто з гастролями Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Старицького. Цього разу театр презентував глядачам «Втечу з майбутнього», драматургія – М.Бортник – Гулеватої, режисура – Д.Саричева.

Постановка приємно вразила. Креативно і по-новому, з цікавим просторовим рішенням, образним мисленням, емоційною та високопрофесійною грою акторів. У виставі сім дійових осіб, четверо з них випускники спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» нашого коледжу. 

У головній ролі – Роман Падура, випускник 2013 року. Одразу після закінчення коледжу став працювати у театрі актором драми, хоча заочно продовжив навчання за професією, і за три роки вже встиг  потішити нас не однією виставою, де виконував провідні, а то й головні ролі.

Андрій Цимбалістий – випускник цього ж року, по закінченні Рівненського гуманітарного університету, влітку, поповнив акторський склад театру і вже на початках своєї кар’єри успішно  дебютував  у цій виставі.

Насправді, на цих випускників ми покладали великі надії і сподівання, адже навчаючись в коледжі, виступаючи у складі комік-гурту «Смайлик» вони були прикрасою будь якого заходу.

Борис Ковальський – випускник 2012 року спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» заочної форми навчання, поглиблює знання  акторської справи  в Київському театральному університеті ім. І.Карпенка –Карого поєднуючи це з  служінням Мельпомені.

Ярослав Кузик – випускник 2011 року. За пять років роботи в театрі  тішив нас свою різноплановою та цікавою грою в багатьох виставах на які нас неодмінно запрошував.

Для викладачів режисерського відділу – це особлива і знакова подія. Спостерігати за розвитком, професійним зростанням своїх вихованців, тішитися їхнім успіхам і перемогам надзвичайно велика приємність, тому що  перетворення їх, як особистості, що обирає свій рід діяльності, відбувалися тут, в нашому коледжі, на наших очах… Дивлячись на самодостатніх, самостверджених, таких творчих і таланових,  в очах викладачів пробігає немов кінострічка кадрів з минулого, пригадуються їхні перші кроки і поривання, успіхи і поразки. Серце повниться хвилюванням і гордістю за те, що наші випускники мають змогу розвивати театральну справу, підносити її на вищий щабель!!! Покладаємо на них великі сподівання, бажаємо натхнення, сили, мудрості, особистого щастя і професійного зростання!

 

Семенків І.А., викладач циклової комісії режисерських дисциплін

 

Зустріч з театром і театралами Зустріч з театром і театралами Зустріч з театром і театралами Зустріч з театром і театралами