Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2022 (4)
Грудень 2021 (29)
Листопад 2021 (17)
Жовтень 2021 (21)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » ІІ театральний фестиваль «Комора Фест»

ІІ театральний фестиваль «Комора Фест»

ІІ театральний фестиваль

«Комора Фест»

Участь у фестивалі театру-студії «На Зарванській»


У другому театральному фестивалі «Комора», що проходив 14-17 жовтня на базі РЦК і М «Розмай» та народного театру «Тандем» , взяли участь 15  театральних колективів із різних міст України. Народний театр-студія «На Зарванській» Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв показав виставу «Почуй, Сонечко!» за п’єсою Анни Багряної «Є в ангелів від лукавого».
     Три долі - чоловіча, жіноча і доля країни нашої сплетені воєдино... Такі різні і такі схожі прагненням жити і бути щасливими на землі дарованій Богом. Так триває віки. Отож екскурс в минулі події нашого героїчного і стражденного народу в черговий раз переконував і закликав глядачів, щоб цінності для нас, українців, залишалися незмінними. Образно виражена сценічна дія, вдало підібрані елементи оформлення товарного вагону, щирі почуття виконавців, звуко-шумове та музичне оформлення злилися в єдиному задумі і глибоко схвилювали глядачів та членів журі. По завершенню конкурсу учасники театрального колективу заслужено отримали відзнаку «Учасник Комора Фест 2016» та  диплом «За кращу виставу патріотичного спрямування».

Цього року наш театральний колектив представляли студенти 4 курсу спеціалізації "Видовищно-театралізовані заходи": Ольга Головата, Сергій Гуменюк, Ірина Дудко, Аліна Зелінська, Олег Клімов, Ростислав Ковалишен, Наталія Підгурська, Дар’я Шаховал. Головну роль з надзвичайно потужним психологічним навантаженням виконала Олександра Кравчук.

Вітаємо акторів нашого театру, вітаємо звукорежисера Ігоря  Валерійовича Форкуна та художнього керівника курсу і постановника цієї вистави Інну Анатоліївну Семенків із чудовою  прем’єрою такої серйозної вистави та високою її оцінкою! Ми пишаємося вами і вчимося у вас!

                                                                    А. Боголюбська, студентка 3 курсу

 

 

 ІІ театральний фестиваль «Комора Фест» ІІ театральний фестиваль «Комора Фест»